Interscholen zaalvoetbaltornooi te Lebbell Kollege Lebbeke winnei van de 5de leerjaren LOKERSE KERNKOMPETITIE Baelé Veranda's verplettert Rijkswacht ZAALVOETBALTORNOOI TE LEBBEKE K.A.Y.D. overtroeft vedettenploeg! LOKERS LENTETORNOOI V.K.P. 't STA MINEKEN SPORTHAL V.D.V. DE SCHRIJVER DRIE LINDEN KARLAPPER Van Puyvg lini: Siany R'1 Hillacrt 3 l «MATS fcSf i'Tir r wüwm» 40 - 15.6.1984 - De Voorpost Het kollege domineerde dui- werking en onkans waren delijk deze week het wedstrijd- grote euvel, gebeuren tussen de 5de leer- De gemeenteschool had Jaren- zwakkere ploeg, dat wist co Ze waren zowel in kwantiteit Verdoodt op voorhand, t als kwaliteit de besten. De dient hier de inzet geloofd meesters Moens en Van Ba- Wesemael John en mogen veghem hadden zoveel gese- keeper Ben Nassar David lecteerden die stonden te trap- een goed crediteren, pelen om tussen de lijnen te Scheidsrechter Radez b komen dat de homogeniteit volgende matchen: van de ploeg er fel onder leed. Xechnteche I och vielen er twee spelers op G B S - R B S die spel bepalend waren en G M" s"KoljeKe hun stempel op de wedstrijden G'g 'g G M S v?nRn' h in t i- R.B.S. - Kollege Van Ransbeeck en Tonnelier. GBS KoHele Rijksbasisschool veroverde r B S - G M S een mooie tweede plaats. Ze lukten zelfs een drawn tegen Eindstand het kollege. Meester Guns e8e durfde het zelfs aan om het Rijksbasisschool vrouwelijk schoon tussen de 3. Gemengde basisschool lijnen te brengen. Of was dat Gemeenteschool slechts intimidatie?! Volgende week komen De gemengde basisschool had laatste de zesde leerjaren waarschijnlijk meer verwacht de teurt en wordt de wissel van haar 5de leerjaar, de af- ^er uitgereikt. MINIVOETBAL Buyssens maakt 8 doelpunten op een rijtje Zaalvoetbaltornooi Lebbeke: Setmar skoorde de gelijkmaker, en de wedstrijd kon herbegin nen v Lokerse minivoetbal: Chalet (mb) R.W.L. 82 - Baeté Veranda's 4-17 Het is misschien onbegrijpelijk dat RWL zowat stand hield tot aan de rust. Stand bij de rust 3- 4. We mogen wel vermelden dat RWL met 4 spelers aan trad. In het derde wedstrijdge deelte begon het recital Buyssens. RWL kon niet meer tot skoren komen, en Buyssens trof in een tijdspanne van 13 minuten achtmaal raak Van Damme Daniël en Baeté Jaak deden er elk nog een bij zodat de stand op 13' voor het einde 3-14 was. Buyssens bleef de laatste 13' op de bank zitten, maar er werd toch nog vier maal geskoord, driemaal langs Andy Van Rostenberghc (het jonge talent uit df ploeg) en eenmaal langs Frank Rogiers. Dc doelpunten: RWL 82: Dierinck Roger 1. Van de Velde Rudy 1 en Pla- tinck Willy 2. Baeté veranda's: Buyssens Pa trick 8, Van Rostenberghe An dy 3, Frank Rogiers 2 en Van Damme Daniel 2, Baeté Jac ques 2. Jeugdhuis T 74 - Chalet 2-5 Hier mag men ook spreken van een verrassing: Chalet staat onderaan in dc rangschik king en Jeugdhuis T 74 op de 5de plaats. Het was vooral De Roover Kris die zijn stempel drukte op deze wedstrijd. Een mooie en verdiende overwin ning van Chalet. Doelpunten: Jeugdhuis T74: Van Puivelde Chris 1 en Mark Steveninck 1. Chalet: Van Laere Clement 1 en Vermeire Patrick 1, Dc Roover Kris 3. 't Wiel - Ludwigs Disco 7-1 Ludwigs Disco stond wel een tiental minuten aan de leiding maar daarna zakten zij hope loos weg! Doelpunten: 't Wiel: Murphy Patrick 1. Francois Van Hecke 5 en Willy Foket 1. Ludwigs Disco: Marc Buyselinck 1. Fulham - T74: 4-8 Het eerste gedeelte van de wedstrijd stond Fulham steeds aan de leiding. Het leek of de jongens van Fulham regelrecht naar de overwinning gingen. T74 dacht daar anders over, en de tweede helft was "Fulham totaal leeggespceld, zodat het jeugdhuis nog gemakkelijk naar de overwinning wan delde. Doelpunten: Fulham: Vandenberghe Pa trick 1Geert Cardon 1 en Luc De Rycke 2. T 74: De Keyzer Peter 2, Roland Annaert 3 en Veldeman Erik 3. Sport. Stany Buyle - Celtic 4-9 Een wedstrijd zonder veel in houd en op een laag niveau. Doelpunten: Sport Stany Buyle: Dirk De Soete 1, Patrick Vermeiren 1 en Jan Verbeke 2. Celtic: Van de Cauter Eddy 2, Danny Van der Stricht 3 en Landuyt Eddy 3, Erik Nerinck 1. Real Mini Spuiters 10-0. Verstek. Play-Boys - Lokermotiv 10-6 Naar het einde van de wed strijd toe toonden Playboys dat ze met betere afwerkers speelden. Doelpunten: Play-Boys: Hillaert Franky 2, Danny Bruggeman 4 en Ivan Claeys 4. Lokermotiv: Willy De Meyer 3, Bart De Witte 2 Minivoetbal. Ludwig's Diskoteek. (mb) en Tom D'Hooge 1. Jeugdhuis T74 - Real Mini 1-9 Dc wedstrijd was al beslecht in de eerste helft, toen de stand al de weg naar het doel vond. Doelpunten: Jeugdhuis T74: Van Chris 1. Real Mini: 1-5 was. In de tweede helft was ?ie's. £ddy het alleen Real Mini dat nog ""ie Hillaert ZAALVOETBAL Kris Ferket topschutter LUCONTAINER 8 CONCORDIA 4 Hier kon helemaal niet van een spannende wedstrijd ge sproken worden. Lucontainer liep zo vlug van stapel dat de overwinning bij de rust al een feit was. De man die daar voor zorgde was Hofman Johan met zijn 3 doelpunten in de eerste helft. In de tweede helft kon Concor dia wat meer tegenstand bie den, maar daar bleef het dan ook bij. Doelpunten: Lucontainer: 9' Schalckens Fr. 10'18'25' Hofman Johan. Tweede helft: Jan Roels 13'22' 24' De Bruyne Michel 1' Concordia: Vermeirsch J.P. 14' 10' 24' De Vos Patrick 15' DE BOETSERS 6 DEN BIEN 8 Een zeer evenwichtige wed strijd, waar de spanning in bleef tot de laatste minuut. Doelpunten: De Boetsers: Rogiers Hendrik 4' 24' 12' 18' 20' Rogiers Christiaan 8' Den Bien Jochmans Wilfried op de 13' 9' 16' 23' 24' Schatteman Etienne op de 3' 5' 19' SPOELE 10 WITTE STEEN 4 In deze wedstrijd was het ook een eentonig gedoe, daar Wit te Steen echt geen partij was voor Spoele. Doelpunten: Witte Steen Lebrun Didier 7' 11' 18' 23 Spoele Chalkens Chris 8' 6', 10', 20', 21' Schatteman Etienne 6' 20' 24' 17' 24' JEANS KLUB 3 SPORTHAL VDV 3 Een wisselende wedstrijd met weinig doelpunten, maar veel suspense. Doelpunten: Jeans Klub: Blancquaert Herman 3' 8' Pauwels "Rudi 13' Sporthal VDV Interscholentomooi Lebbeke: De ploeg van de Rijksbasisschool (v) Zaalvoetbaltornooi Lebbeke: K.A.V.D. werd de verrassende winnaar (v) Interscholentomooi Lebbeke: De ploeg van de Gemeenteschool v) Zaalvoetbaltornooi Lebbeke: De Dendermondenaars zetten zich toch steeds beter vrij en dat verklaarden hun overwicht v) Interscholentomooi Lebbeke: De ploeg van het H. Maagd-College v) K.A.V. Dendermonde heeft de Delsin-schaal te Lebbeke veroverd. In de finale versloeg het Setmar. De wedstrijd werd door vijfhonderd kijklustigen bijgewoond. Hij verliep spannend tot bij het einde van de normale speeltijd. Bij de rust stond Setmar met 1.-2 voor, na doelpunten van Swat Vander Elest en Danny Veyt. Langs Dendermondse kant werd Dominique Pieters auteur van het enige doelpunt. Vergeylen Guido 19' 22' Robberecht Filippe 22' CELTIC VELDSTRAATJE In de eerste helt kon V< straatje nog even stand b den, maar in de tweede h moesten ze zich toch de re tonen van Celtic. Doelpunten: Celtic: Crefcoeur Marcel 21' Vervaet Geert 8', 9' 23,' Feusels Rony 3' Veldstraatje Poz Geert 17' Na het eerste gedeelt- Sporthal V.D.V. ineen versnelling spelen, hetge jj voor De Schrijver nare gen had. Doelpunten: Sporthal V.D.V. Van Puyenbroeck Patrick 19' 25' Dirinck Geert 4' 19' 22' 5' 21' Buyle Etienne 8' jj Fierens Jaak 10' 9' 20' 2' Na de pauze keerden de rol len. Een slagvaardig K.A.VD. boog de achterstand naar een 2-4 voorsprong om, na doel punten van Piet Abbeel en twee langs Wim Waegeman. Met een derde treffer bracht Leo Vander Eist weer hoop onder de Setmar-aanhangers. Vijf minuten voor tijd maakte Luk De Lentdecker een vijfde K.A.V.D.-doelpunt. Toen zag het er al naar uit dat het een Dendermondse over winning ging worden; tekort komingen in de slotfase van een paar K.A.V.D.-spelers bracht Setmar via Leo Vander Eist en Danny Veyt tegen de verwachtingen in op gelijke hoogte. Om de overwinning te kennen moesten er verlengingen wor den gespeeld. Hierin werden de Setmar boys als het ware van de kaart geveegd. Piet Ab beel lukte drie doelpunten en Wim Waegeman en Domini que Pieters rukten de cijfers omhoog naar 10-5. Met K.A.V.D. won ontegenspre kelijk de beste ploeg van het tomooi. Halve finales Peken Bock 2 Setmar 3 Doelpunten: Leon Janssoone, Mamix Brusselmans, Leo Vander Eist, Swat Vander Eist, Danny Veyt. K.A.V.D. 4 B.P.A. 2 Doelpunten: Stephan De Wolf, Dominique Pieters (2), Albert Cluytens, Wim Waege man, Herman Van Langen- hove. Troosting Peken Bock 2 BPA 2 Doelpunten: Dirk Van Hey- ghem, Johan Putteman, Geert De Baerdemaecker, Marc Van der Jeugt. B.P.A. won dankzij de hoekschoppen (4-6). Eindstand 1. K.A.V.D. 2. Setmar Buggenhout 3. BPA Lebbeke 4. Peken Bock Heizijde Aan de ploeg A.S.L.K. werd de trofee «fair-play» toege kend. Met 34 in vier wedstrij den bleken de Zwamberboys over de grootste trefkracht te beschikken (8,75) gevolgd door K.A.V.D. met 47 goals in zes wedstrijden (7,83) en Set mar Buggenhout met 44 doel punten in zes matchen (7,33). De prijs van topschutter ging naar Kris Ferket van Zwam berboys. Hij lukte 18 treffers. Daarna volgen Piet Abbeel en Wim Waegeman beiden K.A.V D. met respektievelijk 15 en 13 doelpunten. In 35 wedstrijden werden er 368 goals gemaakt of een gemid delde van 10,5 per wedstrijd. E.D.M. Interscholentomooi Lebbeke: De ploeg van de Gemengde Basisschool (v) In de eerste helft kon V nog enigszins stand maar de tweede helft was waar doelpuntenfestival. Doelpunten V.K.P. Van de Putte Aime 19' 't Stamineken De Wilde Guy 19' 13' Loyer Danny 15' 16' 7', 17' 24' Van Vaerenbergh Ronny 15' 16' 19' In deze wedstrijd waren twee ploegen aan elkaar waagd. Karlapper had met Patrick Bauwens de die het verschil uitmaakte. Doelpunten: Drie Linden Van Peteghem Mare 13' Veldeman Edmond 24' Karlapper: Briers Jozef 19' Bauwens Patrick 4' 6'10'

De Voorpost | 1984 | | pagina 40