KREDIETBANK Kredietbank n.v. 24 - 6.7.1984 - De Voorpost Vrijdagavond 22 juni had de officiële opening plaats van het volledig ver nieuwde kantoor van de Kredietbank in de De Dec kerstraat te Zele. Heel wat prominenten, vrienden, klanten, buren en kennis sen waren komen opdagen om samen met de afgevaar digden van de directie, kantoordirecteur Omer Verstringe en diens opvol ger, Luc Versluys, dit heuglijke feit te vieren. De Zeelse Kredietbank is stilaan gegroeid. In 1921 bestond er reeds de «Spaar en Leenbank», die vooral zorgde voor de plaatselijke verrichtingen. Zoals al die regionale banken uit die periode kreeg ook de Spaar- en Leenbank het niet onder de markt om aan een moderne bankdienst- de eisen die een moderne bankgebruiker stelt. Niet alleen beschikt men er nu over alle komfort en is de bank zeer degelijk bevei ligd, men kan er makkelijk parkeren en het gebouw is centraal gelegen. De nieuwe kofferzaal be schikt over bijna zeshon derd safes en er is tevens een nachtkluis voor het de poneren van geld en andere waarden. Door deze ver nieuwing werd vooral het komfort van de kliënten beoogd. Niet alleen ver leent de Zeelse Krediet bank alle mogelijke dien sten die een bank aan haar kliënten kan aanbieden, dank zij Bancontact zal de plaatselijke bevolking dag en nacht over een aantal bankdiensten kunnen be schikken. Tijdens de gemoedelijke ontvangst maakte kantoor- direkteur Omer Verstrin ge. die binnenkort - na twintig jaar effektieve dienst - op rust gaat, van de gelegenheid gebruik om zijn opvolger, de h. Luc Versluys, voor te stellen. De heer Johan De Wit, sektordirekteur, verwel komde de heer Jan Bosse- laers. afgevaardigd-beheer der, de heer Herman De Rammelaere, Direkteur, Groep Gent, de heer bur gemeester Jozef De Bruy- ne, talrijke schepenen en gemeenteraadsleden en de zeer talrijke genodigden. In zijn toespraak schetste de heer De Wit de opgang van de KB en dankte het kliënteel om het vertrou wen dat ze steeds in de Kredietbank hebben ge- verlening te kunnen vol doen. Na meerdere naam- wijzigingen werd het in 1935 uiteindelijk de Kre dietbank, dat wil zeggen dat de Kredietbank in Zele al vrijwel een halve eeuw de dienst uitmaakt. Het gebouw aan de De Deckerstraat werd de laat ste twee jaar totaal ver nieuwd en verbouwd tot een modem en fraai bank gebouw dat voldoet aan al Tijdens de receptie kon den de bezoekers al kennis maken met het volledig vernieuwde interieur, ter wijl ook de klanten de schilderijententoonstelling konden bewonderen die tij dens de ingebruikneming van het nieuwe gebouw werd georganiseerd. Het zijn werken van Zeelse kunstenaars die deel uitma ken van de kunstenaars groep «Were Di». steld en in de toekomst ze ker zullen blijven stellen. Burgemeester De Bruyne sprak zijn bewondering uit voor de zeer geslaagde ver nieuwing en feliciteerde de Kredietbank zeer hartelijk met deze realisatie. Gezien in het kader van een moderne dienstverle ning is deze vernieuwing van de Zeelse Kredietbank alleszins een belangrijke stap vooruit. De Deckerstraat 5, 9140 Zele Telefoon: 052/44 48 46 - 44 48 47 - 44 80 92 Openingsuren: maandag tot donderdag van 9 tot 12u30 en van 14 tot 16 uur. Vrijdag van 9 tot 12u30 en van 14 tot 18u30.

De Voorpost | 1984 | | pagina 24