ar Dirk Heirweg beklemtoont TTT_ het lokaal overwicht! UIT HET WASE WIELERVAATJE Beroepsrenners te Beveren Ploegmakkers helpen Teirlinck aan de overwinning Gewestelijk Sportfeest Landelijke Gilde Zele Profs te Zele WIELRENNEN Vissen. Gerard Peelman uit Kastel kreeg deze snoekbaars van 7 kilo aan de lijn. Hij kon het 94 cm-lange dier na een moeizaam gevecht op het droge krijgen (vh) De 15' prys Danny De Block van het Hansevelds kermiskomitee het peloton werd op een grote kreeg met 70 vertrekker een mooi lot renners aan de start. Het achterstand gereden en een viel op dat alle ambitieuze streekrenners aan de start waren en paar ronden voor het einde uit voor de zeer vele toeschouwers lag er een mooie stukje wielersport koers genomen. Daar bekom- in het verschiet. merden er zich nog weinigen om, want het werd druk dis cussiëren over de kansen van f; hun idool. Uiteraard sprak men alleen over de kansen van lokale renners Dirk Heirweg, William Tackaert, Ronald Van Avermaet, nog altijd woont te Zele zijn grootste aanhang en op een boogscheut van Hanse- velde te Hamme-Zogge, ver der Jan Bogaert en zijn helper Etienne De Beule. Ook John ny De Nul zat bij de leiders en voelde zich in zijn sas met het warm weer. Ook Luc Colyn kreeg kansen achter zijn naam. De achttien bleven samen tot bij het ingaan van de laatste ronde. Aan de aankomst plaat ste Ronald Van Avermaet, de eenzaat die een knappe forme heeft, een scherpe' jump. De andere Hammenaar Etienne De Beule was de eerste om te reageren, maar ook Dirk Heir weg en William Tackaert zaten vooraan in het peloton en sprongen mee. Een kopgroep van vier, waar Johnny De Nul niet meer bijgeraakte. Het werd duidelijk dat de win- naar U'1 Zele (Tackaert-Heir- weg) of Hamme (Van Aver ij maet - De Beule) zou komen. H Het werd een spervuur van ki demarrages met Heirweg en 1 Tackaert als de bedrijvigsten.. 1 - 1B Jfcs'Ww 'SMjpppllpilippf Op drie kilometer van de meet Ca 1 BH ,v probeerde Heirweg het op- i jCM 1 ,v nieuw en de anderen schenen Mm 1 moegestreden, zodat Dirk i v°or de tweede opeenvolgende ÉflBi III 'ceer voor eigen deur het zege- vierend gebaar kon maken. Wielrennen. Dirk Heirwegh won voor eigen volk de prof- Het werd voor hem de vierde koers te Zele en zegevierde daardoor voor de tweede keer seizoenzege. Hij was zes we- coor eigen deur. Het werd zijn vierde zege van het seizoen ken inaktief wegens een sleu- (gvw) tclbeenbreuk. De spurt voor Dc warmte was niet van aard der dnlk ïan dc streekrenners de "f* PlaaIS w«d gew°n- om de strijdlust aan Ie wakke- he' KmP° werd opgedreven en jïjf f?V?n.k"llp rijdende ren en de eerste ronden wer- er zieh een kopgroep van acht- SSSjl p, V°°' den in een wandeltemDO afee- üen vormde. De bednjvigsten William Tackaert en Etienne haspeld De eerste en enfee waren de blokken Heirweg Pe Beule, die m de eindspurt Kthe^loton kwrS (Safir), Tackaert (Fangio) en uit zijn voetstuk schoot. ongeveer halfkoers, toen on- B°gaert (Dries). De rest van BENO Wielrennen. Profs te Zele. Ronald Van Avermaet perst er nog een spurtje uit en klopt William Tackaert voor de tweede plaats (gvw) En dat was meteen de vierde palm van de Tcralfenaar die zich de laatste jaren ontpopt tot één van onze beste kermis- koereurs. Hij heeft al een lan ge karrière achter de rug als ploegmaat van Lucien Van Im- pe onder sportbestuurders Sta- blinski cn Guimard, won zelfs enkele ritten in de Ronde van Frankrijk en werd vroeg in de zeventiger jaren nog eens als kampioen van België gelau werd. De wielerwedstrijd van vorige vrijdag kreeg werkelijk een uitzonderlijk gunstig weertje mee en dat hielp dan weer een massa wielerentoesiasten naar de kermisvierende gemeente toe. Pas rond halfkoers kwam de eerste echte ontsnapping die naam waard. Onder impuls van Patrick De Vos, een man uit de ploeg van Eurosoap- Crack (toevallig de formatie waar ook Teirlinck deel van uitmaakt) kwam een vlucht van vier tot stand met naast Patrick nog Etienne De Beule, Bert Van Ende en Jan Van Camp. Merkwaardig genoeg ontketende deze vlucht een reaktie bij Willy Teirlinck. Hij nam het initiatief en kreeg in zijn spoor de Engelsman Steve Jones, de Nederlander Theo Apeldoorn en Luc De Smet mee. Met acht dus vooraan. Achteraan werd wel een en ander gedaan maar pogingen van vooral Jan Bogaert en Joh- ny De Nul werden doorlopend door mannen uit de Eurosoap- formatie gekounterd. De Wase hoop was in de laatste ronde dan ook op Etienne De Beule gesteld. Die probeerde nog al leen weg te geraken maar hij werd teruggehaald door die duivelse Patrick De Vos. Op het laatst wou Willy Teirlinck met een stoutmoedige solo de bloemen opeisen en deze uit val bracht wel het gekende resultaat op. De uitslag: (57 deelnemers): 1. Willy Teirlinck (Teralfene) de 147 km in 3 u. 14 minuten; 2. Etienne De Beule op 35", 3. Luc De Smet, 4. Steve Jones (GB), 5. Patrick De Vos op 40", 6. Theo Apeldoorn (N), 7. Bert Van Ende, 8. Jan Van Camp, 9. Willem Van Eynde op 2'50", 10: Jacques Cam- bier, 11Jan Bogaert, 12. Eric Stevens, 13. Ronald Van Avermaet, 14. Patrick Deneut, 15. Ludo Schruggers, 16. José Vanackere, 17. Dirk Durant, 18. Erik Vandeperre, 19. Phi lippe Poisonnier (Fr.), 20. Raoul Bruyndonckx. M.N. De Landelijke Gilde van Zele organizeert een gewestelijk sportfeest, dat plaats heeft op zondag 15 juli a.s. op het ter rein van «TTior Veldeken». Reeds verschillende weken zijn de twee verantwoorde lijken Robert Van Erdeghem cn Guido Plctinck, in samen werking met gans het bestuur druk bezig om alles tot in de puntjes in orde te doen verlo pen en er een onvergetelijke namiddag van te maken. Niet minder dan acht verschil lende gilden hebben reeds hun toezegging gestuurd, nl.: Ham- me-St.-Anna, Hamme-Zogge, Denderbelle, Berlare, Op- dorp, Moerzcke, Lebbeke en natuurlijk Zele. Niet alleen de mannen maar ook de vrouwen zullen hieraan deelnemen in dc verschillende disciplines: koordtrekken, atoomkoers, hinderniskoers, kruiwagen rijden, bakken- koers, balslalom, zaklopen, tunnclkoers, 800 m lopen ènz. Dit alles zal onpartijdig geju reerd worden door de gilde van buiten het gewest, Krui- beke. Als toemaatje krijgen we een demonstratie vendelen door de «Brechts» of de oud-vende- laars van Zele. Daarbij is de toegang vrij en dient er geen honger geleden te worden, zodat alles een unieke gelegenheid wordt om er een aangename namiddag van te maken. BENO BIJ DE PROFS: HET WEL EN WEE LAG DEZE WEEK WEL ERG DICHT BIJEEN. Zoals u wellicht wel bekend is, leverde de enige streekrenner in de Ronde van Frankrijk een sterk exploot door in de etappe van zondag tussen Langon en Pau twintig kilometer voor het eind gepast te reageren bij een vluchtpoging van Erik Vander- aerden. Nieuwkerkenaar Mare Dierkkx sprong inderdaad in het wiel van de coming man in de Belgische profwielrennerij, deed zoals dat mocht verwacht worden niet de minste kop, maar kon zo misschien verras send uithalen aan de meet. Van die kleine kans kwam ei genlijk niks in huis, want in de eindspurt overklaste de onaf gebroken op kop fietsende Lummenaar onze gouwgenoot met verschillende lengten. Na afloop werd de Waaslander natuurlijk door de ganse pers- horde overvallen met verschil lende vragen en hierin kwam tot uiting dat hij er met zijn prestatie toch lichtjes op re kende dat de patron van de ploeg tot verdere sponsoring zou overgaan. Er bestond wel degelijk kans dat Europ Decor na een duidelijk gemist voor seizoen in slechte papieren zat, maar met de tweevoudige overwinning van kopman Frank Hoste en de publiciteit die door dezelfde renner werd versierd in de groene trui, was er goeie hoop dat de firma toch zou voortdoen. Door het voornemen van me desponsor Boule d'Or om defi nitief te breken met de wieler sport en de blijkbaar talrijke geruchten dat meerdere ren ners al gesproken hadden met andere toekomstige werkge vers (zoals Gerrie Kneteman, Frank Hoste en Zelfs Fons De Wolf maakten de dreigen de onheilsbeslissing onafwend baar. Woensdagmorgen viel het besluit van de heer Frans Hofman direkteur van Eu rop Decor om per 1 januari 1985 alle wielersponsoring te stoppen, als een donderslag bij heldere hemel én op de nuch tere maag van de renners in de Tour én vooral van sportbe stuurder Ronald De Witte. De Witte die zich duidelijk wat anders had voorgesteld, werd na afloop van de woensdage tappe ook even gepolst over zijn reakties maar had duide lijk zijn indrukken nog niet op een rijtje gezet. In de volgende editie van uw weekblad komen we daar zeker op terug. Maar goed, terug naar de orde van de dag en dat zijn de goeie noteringen van Waaslanders in profkoersen. Het werd niet zo een feest als voor zeven dagen, want in Beveren lieten de streekrenners het beste afpik ken door Willy Teirlinck. Etienne De Beule skoorde wel hoog als tweede, maar had duidelijk beter verwacht. In Glabbeek-Kapellen eindigde Ronald Van Avermaet acht ste, in Wachtebeke legde Fran cois Van Vlierberghe beslag op een dertiende plaats en in Mel- le werd William Tackaert uit eindelijk derde achter Etienne Van der Helst en Luc Colijn. Op maandag was het daarente gen een echt Zecls onderonsje tijdens de koers op Zele-Han- sevelde. In een koers die dui delijk gebukt ging onder de werkelijk verzengende hitte werd nauwelijks enig initiatief genomen en naar het einde toe was het uiteindelijk dc Ham menaar Ronald Van Avermaet die het vuur aan de lont stak met een vinnige uitval. Ronald die eigenlijk afkomstig is uit Z*le zelf, kreeg onmiddellijk reaktie van zowel Dirk Heir wegh als William Tackaert en ook Tienne De Beule pikte in extremis aan bij de goeie ont snapping. Onder hun vieren werden ook de dikste prijzen verdeeld. Dirk Heirwegh hield door mid del van een niets ontziende spurt Ronald Van Avermaet, William Tackaert en Etienne De Beule achter zich. Op dinsdag eindigde Francois Van Vlierberghe nog 24ste in Evergem-Sleidinge en woens dagnamiddag werd dan ook bekend gemaakt dat voor de ploeg van het wereldkam pioenschap op de weg William Tackaert werd geselecteerd. Een beloning voor de nooit afgevende Zeienaar die zeker dik verdiend is. BIJ DE AMATEURS: STE- FAAN VAN LEEUWE WINT EEN KLASSIEKER EN EEN KRITER1UM, WALTER DE VEERMAN OOK TWEE MAAL EERSTE EN ZELFS JAN JOOS MIST DE GOEIE BOOT NIF.T. Stefaan Van Leeuwe. de jon ge, ambitieuze niet altijd even bescheiden maar in eigen kon- treien toch ietwat onderschatte liefhebber behaalde zaterdag een even opmerkelijk als deugddoend sukses. In dc laat ste echte klassieker van het seizoen, de Omloop van Hene gouwen, bleef hij overeind in een spurt van vier ontsnapten en won deze prestigieuze wed strijd. Zondag veegde deze man al weer de vloer aan met de tegenstanders tijdens het krite- rium op de wijk Spoele in Lokeren. Daar had Van Leeu we eigenlijk maar enkele echte demarrages nodig om eerst een ware selektie door te voeren en vervolgens samen met Dirk Vertommen aan de leiding te geraken. In de ultieme meters had Stefaan niet de minste moeite om zijn vluchtgenoot voor te blijven. Waarom zou Van Leeuwe geen rol kunnen spelen in het Belgisch Kampioenschap voor liefhebbers dat zondag in Sint- Lievens-Houtem gereden wordt? Net op tijd een kondi- tiepiek, snelle benen en een niet zo moeilijk parkoers moe ten de Lokeraar alleszins vol doende troeven in de hand geven. bewees hierbij eens te meer zijn klasse en ging gemakkelijk Simoens, Wielandt (3de), Haantjes (4de), Present (5de), Vereecken (6de), Van Duyse (7de), Heyns (8ste) en Van Vlierberghe (9de) vooraf. In het volgende peloton legde Dirk Ongenae beslag op de 11de positie, Danny Janssens werd twaalfde, Mark Meule- man 14de, André Verhelst 15de, Filip Saman 17de en Ronny Van Kerckhove 19de. Ook in Zele was het bijna weer een Wase dag, maar op de streep was Belselenaar Luk Beniers net iets te traag om Yvan Schilders uit Bomem het vuur aan de schenen te leggen. Patrick Van Wetter was hier derde. Peter Van Huffel vier de, Patrick De Waegemaecker zesde, Patrick Mettepenningen achtste en Dirk Heirwegh elfde. DE JUNIOREN TROOSTEN ZICH MET VIER TWEEDE PLAATSEN. Het zal in 1984 nog niet vaak voorgekomen zijn dat er geen enkele overwinning van onze junioren zat in een Wielervaat- je, maar ook aan deze gewoon te werd deze week een einde gesteld. Deels omdat nogal wat jongere renners het duide lijk wat kalmer aan doen na de examens en de toch al bij al bijzonder produktieve maan den mei en juni en deels omdat er niet zoveel wedstrijden wa ren in de omgeving. In de komende dagen komt aan dat laatste alleszins een einde. Op vrijdag sneuvelde (bij wij ze van spreken dan) Didier De Witte op de dichtste ereplaats tijdens een avondkriterium in Lede. In de laatste rechte lijn moest hij inderdaad zijn meer dere erkennen in Patrick Wielrennen: Profs te Zele: Een gelukkige Dirk Heirweg door zijn aanhangers (gvw) Maar genoeg voorspeld of ge droomd, terug naar de harde koersrealiteit die ook voor Walter De Veerman een onge kend gunstige ontwikkeling te zien gaf in de afgelopen week. Walter kwam net als zijn stads genoot aan de winst in twee wedstrijden. Zaterdag bewoog De Veerman zich voortdurend in de voorste gelederen van de wedstrijd in Lochristi en raak te uiteindelijk voorop met Ma rin Geurs. In de spurt kon Walter het zegegebaar maken en Geurs was eraan voor zijn moeite. Achter de twee koplo pers pakte Francois Nauts de vierde plaats. Op maandag stond dan de eer ste kermiskoers voor liefheb bers in Sinaai op het program ma (er zijn er meerdere). Eerst kozen een dozijn renners het hazepad, maar achteraf na een korte hergroepering schudde Patrick Van Wetter nog eens aan de boom, werd geremon- teerd door de beresterk rijden de Frank Verleyen en in laat ste instantie haakte ook De Veerman aan. In de spurt gaf geen enkele wielerkenner een cent voor de Wase winstkan sen maar het lijkt wel alsof Walter De Veerman zijn spur terskwaliteiten heeft ontdekt want met een prima jump vloerde hij Frank Verleyen. Patrick Van Wetter was bij dit duel slechts figurant maar kreeg toch een verdienstelijke derde plaats. Achter dit trio pakte Franky Wielandt de vierde plaats, Yvan Vereecken werd zesde, Rudy Heyns acht ste, Peter Van Duyse negende, Guido Haentjens tiende, Jan Joos elfde, Peter Van Huffel twaalfde, Erik Wuytack der tiende, Ronny Van Kerckhove achttiende. Na deze twee dubbelslagen ge ven we u graag nog een over- zichr van de overige resultaten van onze Waasrenners. Vorige week donderdag liet Frank Verleyen waarover eerder sprake geen enkele kans aan de verzamelde oppositie in Be veren. Daar was Johny De Dobbelaere eraan voor de moeite Peter Van Huffel fi nishte als 3de, Franky Wie landt als 7de, Jan Joos als elfde. Guido Haentjens als twaalfde. Peter Van Duyse als 19de en Rudy Heyns als 20ste. Nog op donderdag werd Pat- nek Smet tiende in Kontich, en in Mechelen moest Mark Mac- haris het afleggen tegen Ludo Giesberts, en Erwin Marie- voet. De derde prijs was even wel zijn deel. In Kapelle-op- den-Bos eigende Dirk Onge nae zich een twaalfde plaats en Luk Thielemans een 14de plaats toe. Op zaterdag viel dan dc andere overwinning, vermeld in bo venstaande titel. Jan Joos schoof mee in de beslissende ontsnapping en met Paul Van Vlierberghe, Peter Van Duy se, Beno Present, Guido Haentjens, Franky Wielandt, Rudy Heyns, Yvan Vereecken en als enige vreemde eend in de bijt Jan Simoens. Het werd én dat zijn ze aan de Smishoek niet steeds gewend een spurt met 9 man. Jan Joos Om zaterdag af te ronden nog eens terugkomen op de koers te Bavegem waar Walter On genae als vierde aantikte en Luk De Bruyne als achtste werd geklasseerd. Op zondag naast de kriterium- zege van Van Leeuwe nog een trits ereplaatsen te Lokeren. Erik Wuytack werd derde, Luk Beniers negende, Gun- ther D'Hooghe tiende, Stefaan Wauman 15de en Luk Joos 16de. In Destelbergen was Gi- no De Backer rapper dan Francois Nauts en in Herzele stootte Lieven Braeckman door tot de vijfde rang en ein digde Ronny Mettepenningen als achttiende. En passant nog de negende prijs van Luk De Bruyne vermelden behaald maandag te Thisnes-Hannuit. Dinsdag bracht dan een koers in Bomem-Eikevliet waar Ronny Westelink als negende finishte. In Ninove-Neigem werd Patrick De Waegemaec ker zesce en Walter Onghcnae 15de. Terloops nemen we ook nog eens de resultaten van onze liefhebbers door. De school Schoeters, ofte dit jaar De Klinge-Beveren, kreeg een sterk deelnemersveld van niet minder dan 142 amateurs maar werd kennelijk niet gespaar door penibele atmosferische toestanden. Vroeg in de wed strijd brak er inderdaad een enorm onweer gepaard gaande met hevige windstoten uit. Dat laatste velde niet alleen talrij ke bomen maar ook het aantal deelnemers werd fiks geredu ceerd. Een kleine honderd lief hebbers redden met stille trom hun hachje, maar de 45 over blijvers zetten de koers achter af toch nog heel wat kleur bij. In dat pak verzette Sint-Lau- reinsnaar Danny Lippens wer kelijk hemel en aarde om een semi-klassiek sukses te verove ren. Na een resem aanvallen schudde hij alle tegenstand uit zijn wiel en pakte met een halve minuut voorsprong de zegebloemen. Rudy De Vijlder werd tweede en André Vermeiren derde. De eer werd gered door Mark Meuleman op negen. Franky Wielandt van zijn kant was 16de. Toch nog even bij ver melden dat slechts 18 renners de eindvlag haalden want de rest werd door overmatig veel achterstand verplicht te stoppen. Nog op woensdag verscheen Stefaan Van Leeuwe alweer aan de start van een koers, nu in Berlare-Heikant. En wa rempel, het werd zijn derde deze week. Samen met Eddy Marien, Luk Camerlinck, Dirk Clacs en Benno Present spurt te hij en hij was dc beste. Op Stef stond werkelijk eens te meer geen maat. Hij zette zich inderdaad knap aan de leiding en stond de eerste plaats niet meer af. Met deze forme kan Van Leeuwe zoals reeds eerder verkondigd in de ze rubriek de beste Belgische opponenten aan. Beno Present werd uiteindelijk vierde. na zijn zege druk omringd Waeytens. Frank Van den Ab- beele werd derde en Beno Wauters vierde en Belselenaar Franky Polfliet eindigde als vijfde. Zaterdag was er dan de enige konfrontatie in eigen gewest in Sinaai. Hierin trad Geert De Kesel uit Waarschoot als grote smaakmaker naaï voren. Hij lapte inderdaad de gehele tegenstand aan zijn laars en legde de basis voor twee ont snappingen, eerst met Patrick Suy en naderhand met acht andere kollega's. Een vijftal ronden voor het eind wipte Geert dan alweer en bleef hij nu met brio overeind. Op het einde had hij anderhalve mi nuut boni en hij kon dan ook zien hoe Tony Thieleman de sprint voor de tweede plaats won voor Peter De Muynck (derde), Patrick Suy (vierde), Stefaan De Beleyr (5de), Guy De Jonghe (7de), Mark Ydens (8ste) en Patrick D'Hooghe (9de). Alain Van Raemdonck won nog later de sprint van de achtervolgers voor de tiende plaats. Nog op die zaterdag de zevende plaats van Gino Ver- braecken vermelden behaald in Zottegem-Erwetegem. Gunther Van Steelandt nam deel aan een knap lastige wed strijd te Kontich en eindigde daar als zesde. 's Zondags kwam de dichtste ereplaats van Luk Galle in Pul- derbos. Luk was daar derde terwijl broer Mare pas 14de werd. Lieven Persoon werd achtste in Zottegem, waar Ste faan Placquet twaalfde eindig de. Theo De Prekel was vijfde in Sint-Job-inn-'t Goor en Ed win Enthoven werd achtste in EUezeUe. Op donderdag fietste Mark Tierens als zesde in Breendonk en daar rangschikt Francis Ma- ras zich dertiende. Op vrijdag zat er nog een twaalfde prijs in voor Patrick Van de Velde in Schendelbeke. Over naar dinsdag de Rooms- brothers waren op zegejacht maar allebei moesten ze tegen een sterkere finisher. In Keer bergen stak Beno Wauters er een stokje voor, zodat Guy Rooms alsnog op zijn eerste juli-palm moet wachten. In Asper-Gavere was het Tor houtenaar Johan De Vos die de jongste Rooms, José dus, van het hoogste podium hield. José liep hier wel een achter stand van ruim een halve mi nuut op en had kennelijk zijn achtervolging iets te laat inge zet. Patrick Suy werd in Asper overigens nog zesde. M.N. BART HEIRWEGH KRIJGT DE WINNAARSSMAAK TE PAKKEN EN WERNER VAN BROECK ZORGT OOK VOOR EEN OPKIKKER We* hadden vorige week ietwat voorbarig verkondigd dat Hammenaar Barth Heirwegh door zijn winst in Groot-Bij gaarden al aan zijn derde sei zoenzege toe was. Dat was een klein kemeltje dat nu door de vlotte nieuweling uit de Dur- megemeente werd rechtgezet. In Moerzeke op zaterdag en in Gaasbeek op maandag zege vierde Bart evenveel keer en dat mag toch een speciale ver melding krijgen. In de serregemeente had hij al vaak genoeg gepoogd alleen weg te springen maar pas in de allerlaatste ronde brak de tegenstand. Met een voor sprong van ruim kwart minuut reed Heirwegh dus naar de verdiende kusjes. Danny Van Overtveldt werd tweede, Gun ther Liévens derde, Gerrit van Lierop zesde, Mario De Block achtste en Ivo Ivens tiende. In Gaasbeek deed Bart het dan voor de verandering met een scherpe sprint waarin hij baas bleef over Gunther Lievens en Patrick Van Buggenhout. Toch ook geen jongens waar- We hadden dus een brugje gelegd over zondag om de dub belslag van Heirwegh onder de attentie te plaatsen maar dat betekent dat we eventjes terug moeten naar zondag want dan stond er een nieuwe konfron tatie op het programma in Be veren. Met hoofdzakelijk ver tegenwoordigers uit eigen ge west werd het een wat matte aangelegenheid al maakte de finish nog veel goed. Bevere naar Werner Van Broeck liet er in die laatste rechte lijn geen twijfel over bestaan wie de snelste was. Werner vloerde in volgorde Gert Maes, Gino Brijs, Peter Saey en Gino Ver- berekmoes. Gino Vercauterer eindigde tiende. In Bevel had Gunther D Bauw zich op vrijdag al na< een vierde positie gespurt e op dinsdag werd er nog ee koers in Vrasene afgemaali Ook hier een door de drukkei de warmte getekend koersve loop dat aan het slot in h< voordeel van Stefaan Denoye te uitviel. De Deinzenaar gir daarvoor Pascal Bauwei (2de), Guy De Coster (3de Gino Verberckmoes (5de Gerry Van Lierop (6de) e Mario Rottier (8ste) voora Bruno Verwulgen haalde va zijn kant een tiende prijs bii nen in deze zelfde wedstrijd.

De Voorpost | 1984 | | pagina 25