I Stefan Van Leeuwe kanshebber voor het Belgisch Kampioenschap Ivan Vereecken twee keer zesde Jan Joos tweede zege en ereplaatsen DIRK HEIR WEG: NA VIJF WEKEN INAKTIVITEIT OPNIEUW OP DE ZEGETOER! Frans van Nuffel steekt kop boven water Ivan Schilders zet streekrenners een hak' Geen Beroepsrennerskoers meer tijdens Waasmunster-kermis Waasmunster viert kermis Hinault-Fignon en het Belgische systeem Tweede Stertennistornooi H Oefenkalender Eerste Elftal S.k Sint-Niklaas WIELRENNEN Liefhebbers Amateur uit Lokeren won ook voor eigen deur na zege in Omloop van Henegouwen Stefan Van Leeuwe heeft een uitmuntend weekeinde achter de rug. Eerst wérd winnaar van de belangrijke klassieker «De Omloop van Henegouwen», s' Anderendaags won hy een criterium voor eigen deur. In geen van de twee wedstrijden was hy als favoriet getipt. Over het criterium in Lokeren zegde hy ons enkele uren voordien. «Dergelijke wedstrijden liggen my niet zo best. Ik zal al tevreden zyn met een ereplaats. Bovendien heb ik gisteren in de Omloop van Henegouwen forse inspanningen moeten leveren. Dat kruipt niet in je kouwe kleren». In het Waalse landsgedeelte is Stefan Van Leeuwe verrassend winnaar geworden. Niemand had hem als overwinnaar van deze belangrijke klassieker verwacht. Wij schrokken geen klein beetje toen we via de RTBF-radio, die een recht streeks verslag bracht van de wedstrijd, Stefan Van Leeuwe als overwinnaar hoorden ver noemen. Tevreden waren we, omdat het iemand van bij ons was. Mooi Stefan Van Leeuwe was de gelukkigste man van de wereld toen hij de bloemen in ont vangst mocht nemen. «Dit is de mooiste overwinning uit mijn loopbaan», luchtte de eenentwintigjarige amateur zijn hart. «Voor velen was ik gestart als een gewone figu rant. Toch wou ik een klassie ker winnen. Vermits er voor amateurs per jaar maar vier van dat soort wedstrijden wor den georganiseerd, had ik niet veel keuze. De overwinning maakt mijn seizoen goed. Ik had er ook veel van verwacht. Nu staat het nationaal kam- pioenschap, volgende zondag in St.-Lievens-Houtem, op het programma. Net als iedereen beoog ik de driekleurige trui. Ik durf er vooralsnog niet van dromen. Het zou immers maar al te mooi zijn. Ik start met ambitie, zoals allicht alle ande re renners. Winnen is het pa rool van iedereen. Ik vorm op dat stuk geen uitzondering». In geen enkele Nederlandstalige, nog veel minder in een Fran stalige krant, werd Stefan Van Leeuwe als een kanshebber ge tipt. In het Laatste Nieuws bijvoorbeeld werden Frank Verleyen en Luc Branckaerts als de favorieten bij uitstek bestempeld. Ik heb daar ge woon het mijne over gedacht», zegt Stefan Van Leeuwe. «In een dergelijke klassieker is het moeilijk om iemand als kanshebber voorop te stellen. Er kan tijdens de wedstrijd zelf zoveel gebeuren. Konditioneel voelde ik mij bekwaam om met iederéén te wedijveren. Vele renners zijn vroegtijdig ten onder gegaan. Eerst en vooral was er de lastige om loop, die best te vergelijken viel met het parcours waarop de Ardense pijl wordt verre den. Bovendien heerste er een drukkende hitte, de tempera tuur lag in de buurt van dertig graden. Niet iedereen voelde zich bij zo'n brandende zon in zijn sas. Er werd vaak gede marreerd. Op langlopende hel lingen was het een lastige kar wei om die telkens te beant woorden. Bij de eerste bevoor rading, na pakweg honderd ki lometer, vormde zich een kop groep van negen renners. La ter kwam een tweede groep tot stand, waartoe ik behoorde met ondermeer de Limburger Bruno Geuens en de Oostvla ming Dany Lippens. Samen met Vermeiren en Roelandt, ben ik later uit die tienkoppige groep weggesprongen, op zoek naar de vluchters. Op ruim vijfendertig kilonieter voor het einde, hebben we hen bijge haald. De Keuckelaere en Thoelen zijn toen in de aanval gegaan. Samen met Mare Kok- ke heb ik de achtervolging in gezet. Twintig kilometer voor de aankomst bereikten we de twee leiders. Met zijn vieren zijn we de finale ingegaan. In de laatste rechte lijn is Thoelen van ver beginnen sprinten. De Keuckelare is hem in het wiel gesprongen. Toen heb ik mij op gang getrokken. Op het gepaste ogenblik raakte ik voorop en won met een wiel verschil». De overwinning in de Omloop vanHenegouwen betekende voor Stefan van leeuwe de mooiste uit zijn loopbaan. Dit jaar behaalde hij reeds acht tweede plaatsen en werd vijf keer derde. In een andere klas sieker, met name de Twee daagse van de Gaverstreek werd hij tweede, en in Belsele- Gent, reed hij als negende door de finish. Vorig jaar won de lokeraar acht keer. Criterium Daags na de opmerkelijke ver richting in de Omloop vanHe negouwen trok Van Leeuwe op de Spoele te Lokeren snel de aandacht. Na korte tijd ging hij hard op de pedalen duwen. Hij rukte zich los uit een pelo ton en kreeg gezelschap van Paul Denijs, Dirk Vertom- men, Eric Bracke, Franky Welvaert, Eric Wuytack, Gun- ther D'Hooge, Patrick De Meyere en de Nederlander Pe ter Van Ackere, die echter in de negende van de vijftig af te leggen ronden het tempo niet kon volgen en moest afhaken. Rond halfkoers hadden de vluchters ruim een minuut voorsprong bijééngefietst op de achtervolgers Piet De Wil de, De Schrijver en Willy De Backer. Intussen dienden vooraan De Meyere en D'Hooghe eveneens af te ha ken. Hierdoor kregen we zes leiders aan het kommando. In tussen poogden de geloste ren ners weer aansluiting te krij gen. Zover liet Stefan Van Leeuwe het niet komen. Hij trok het tempo nog wat verder de hoogte in. Op vijf ronden voor de finish sprong hij weg met Dirk Vertommen. Toen het op sprinten aankwam stond er geen maat op de Lo keraar. Intussen is Stefan Van Leeuwe druk bezig aan de voorberei ding van het kampioenschap van België. Moest hij daar de hoogste lauweren kunnen oog sten, dan is het ontegenspreke lijk kermis in de Durmestad. En dan komen we meevieren met Stefan... Jan Joos uit Beveren laat zich de laatste tijd geregeld gelden. In Vrasene was hij vorig week end een tweede keer dit sei zoen aan het feest. Dat het daar een echte afvallingswed- strijd betrof, bewijst het feit dat van de vierenveertig ren ners die aan de start waren verschenen, er slechts twaalf de finish hebben bereikt. «Het was een zwaar parcours», zegt Jan Joos. «Er diende over een flink stuk kassei te worden gereden. Bo vendien was het drukkend warm. Ook al iets wat we de laatste tijd niet meer gewend waren. Daarenboven werd aan een hoog tempo gekoerst. De ene demarrage volgde de an dere op. Dat verplichtte ons om bijkomende inspanningen te leveren. Vele renners heb ben er de tol moeten voor betalen. Twee ronden van het einde raakten vier renners voorop. Tot dat kwartet be hoorden Guido Haentjes, Van Duysse en Franky Wielandt. Met vijf renners, waaronder Paul Van Vlierberghe en Ben- no Present, heb ik de achter volging met sukses ingezet. Met negen stevenden we rich ting aankomstlijn. Zevenhonderd meter voor de streep demarreerde Van Vlier berghe. Frankie Wielandt heeft er onmiddellijk op gerea geerd, gevolgd door Guido Haentjes. De ging in het wiel van laatstge noemde. Net op het gepaste ogenblik heb ik gedemarreerd om tenslotte vrij makkehjk als eerste de finish te bereiken.» Jan Joos was dus in Vrasene aan zijn tweede seizoenzege. De amateur uit Beveren wil het daar niet bij laten. Binnen de kortste keren zal hij van zich nog laten horen. (edm) In Vrasene en Sinaai heeft Ivan Vereecken telkens een zesde plaats behaald. De ama teur uit Stekene voerde be stendig mee het commando. In de sprint schoot hij te kort. Dat is een zware handicap, die hem al meerdere eerste plaat sen heeft gekost. Ivan Vereecken moet voor nie mand onderdoen. In Vrasene was hij een veertienkoppige vluchtersgroep die halfweg wedstrijd werd gevormd. «Op ongeveer vijfendertig ki lometer van het einde ben ik weggesprongen», mlegt Ivan Vereecken uit. «Franky Wielandt, Guido Haentjes en Peter Van Duyse sprongen in mijn wiel. Later maakten Jan Joos, Beno Pre sent, Rudy Heyns, Paul Van Vlierberghe en een Nederlan der hun opwachting, zodat we met negen de finale ingingen. Daar kwam het tot een sprint. Ik werd zesde. In Sinaai zijn we met tien ren ners de laatste ronden inge gaan. Walter De Veerman, Frank Verleyen en Patrick Van Wet ter zijn vroegtijdig wegge sprongen. Ik heb de achtervol ging ingezet, maar lukte er niet in om het «gat» dicht te rijden. Het kwam er andermaal op aan, om voor de ereplaatsen te spurten.» Ivan Vereecken verdient, om wille van zoveel inzet, wel eens om de hoogste lauweren te plukken. Pas wanneer hij vroeg voorop geraakt, maakt hij een kans. Zaterdag start hij in Sinaai en dinsdag in Lo- keren-Eksaarde. (edm) Beroepsrenners Frans Van Nuffel beeft dit seizoen nog niet te best gepresteerd. Onze vroegere koUega is totnogtoe beneden de verwachtingen gebleven. Frans geeft dat trouwens grif toe. Het verschil is dat hij vorig jaar, toen hij werkloos was, over een zee van vrije tijd beschikte, wat nu, inmiddels aan de slag, niet meer het geval is. Vorige zondag heeft de Lebbekenaar in Herzele een overwinning behaald. De tweede In dit seizoen. De sleutelbeenbreuk die de Zeelse prof op 16 mei in de Omloop van Midden-Zeeland opliep, zette een flinke streep door zijn rekening. Na een niet zo gelukkig voorseizoen, waarin hjj te weinig vertrouwen kreeg van de ploegleiding, hervond hij de konditie en vertaalde dit met overwinningen te Beilegem, Oostak ker en Betekom. De piek groeide naar het Belgisch kampioen schap toe, maar de valpartij -besliste er anders over. Voor Heirweg werden het wijf weken inaktiviteit op een ogenblik dat hij z(jn palmares met overwinningen moest opsmukken. Normaliter kreeg hij twee maand herstelverlof voorge schreven, maar de Zeienaar wilde op 9 juli paraat zijn om voor eigen deur mee te kam- pen voor de overwinning. Hij trainde met een speciaal ver band en kon sedert begin juli een vijftal koersen uitrijden. Na de wedstrijden trainde hij nog wat kilometers bij en hoe wel de konditie nog ver van goed is en het koersritme nog ontbreekt, streed hij toch in de voorste gelederen en kon in de ultieme kilometers zijn drie medevluchters ontglippen en een vierde seizoenzege op zijn naam schrijven. «Een goede zaak voor het moreel. Ik heb wel de kracht en de reserves maar met het kompetitieritme moet ook de forme groeien. Ik stel mijn hoop op het najaar seizoen met nog enkele be schermde wedstrijden en de klassiekers. De eerste op dracht is nu om Safir - Van de Ven aan zoveel mogelijk over winningen te helpen via een kollektieve ploegdisdpline. Na het dieptepunt van de ploeg in de Ronde van Zwitserland stelden de sponsor de zaak duidelijk: Alles voor de ploeg die volgend seizoen opnieuw in kompetitie komt. Sportbe stuurder Van Vaerenbergh sprak duidelijke taal. Hij kwam zich te Zele vergewissen of ze stipt nageleefd werd. Ik was dan ook tevreden dat ik hem de bloemen als bewijs kon meegeven. De hulp die ik vori ge maandag van de ploegmaats kreeg, zal ik hen bij volgende gelegenheid teruggeven. De mondelinge toezegging om ook volgend jaar een plaats in de ploeg te krijgen, moet me sterken om een sterk seizoe neinde te rijden, als bijko mend bewijs van de erkente lijkheid». BENO «Der Franz» was .bedrijvig van bij de aanvang en bleek beter bestand tegen de hitte dan veel van zijn kollega's. «Vroeg in de wedstrijd zijn drieëntwintig renners voorop geraakt», zegt Frans Van Nuffel. «Het ging er bikkelhard aan toe. En die zon, mens! Die schroeide op mijn rug. Ik heb echt afgezien, maar wou mij laten gelden, zeker na mijn teleurstellende verrichting in de Ronde van België. Met nog een uur koers voor de boeg heb ik samen met Paul Picart, Eddy Van Der Steen en Johan Gavart een afscheiding tot stand gebracht. Minder dan tien kilometer voor de streep is Eddy Van Der Steen wegge- flitst. Ik vatte dadelijk post in zijn wiel. Met zijn tweëen zijn we voorop gebleven. In de sprint haalde ik het vrij gemak kelijk». Het hoeft niet gezegd dat Frans Van Nuffel tevreden was met de zege. «Ik moest me wel eens laten gelden», doet de Lebbekenaar het verhaal verder. «In veler ogen was ik al afge schreven. Zeker nadat ik in de Ronde van België onder de verwachtingen was gebleven. Twee ongunstige factoren heb- Wielrennen. Liefhebben te Zele-Hansevelde: Yuan Schilden werd na zijn aankomst d omringd, (gvw) Liefhebbers té Zele Na drie van de tien af te leggen ronden was voor meer dan de helft van het deelnemersveld de wedstrijd reeds verloren. Er vormde zich een kopgroep van 23 renners, waaruit halfkoers de Zeienaar Braeckman we gens pech wegviel. Die leiders zorgden voor een geanimeerd wedstrijdverloop. De voor sprong werd steeds maar gro ter^ zodat de achterblijvers te recht uit de koers werden ge nomen. In de zevende ronde viel onder druk van één der lokale renners, namelijk Pat- riek De Waegemaecker, de be slissing. Er vormde zich een zevental bestaande uit Peter Van Huffel, Luc Beniers, Pe ter Michiels, Patrick Van Wet ter, Luc Borms en Ivan Schil ders. Een reaktie kwam er nog van Willy De Backer, Patrick Mettepenningen, Dirk Heir- wegh, Patrick Van de Voorde, Octaaf Fumiere en Jan Haas. Het verschil met de leiders werd steeds groter. Met nog twee ronden te rijden bleven er nog 13 renners in koers. We juichen de beslissing van BWB-afgevaardigde William Vettenburg toe, die de rest uit koers nam. Hun slakkengan- getje was een grote hinder voor het verkeer op de drukke oostelijke omleiding naar de E3. We zijn 100% pro het wielrennen maar om de strijd lust aan te wakkeren zouden we nog verder dan de afge vaardigden gaan. We zouden de renners uit de uitslag schrappen en niet laten meede len van de prijzenkoek. Indien het als een algemene maatre gel zou aangezien worden, dan zou de strijdlust er wel bij varen. Terug naar de wedstrijd want die was in zijn eindfase bijzon der spannend en aangenaam om volgen. Op 10 km van het einde plaatste de Hammenaar Peter Van Huffel een scherpe demarrage en had in één ruk 200 meter voorsprong. Een overweg brak de cadans maar Wielrennen. Liefhebber nadat hij Benien, Van W Yvan Schilden kwam te Ze- ter en Van HufTel uit het a le-Hansevelde alleen aan, reed. (gvw) toch vertrok Peter met de ver worven voorsprong. De Belse- lenaar Luk Beniers luidde de tegenaanval en samen met Van Wetter en in laatste instantie Schilders werd Van Nuffel bij gehaald. Voor Schilders werd het er op en er over. Hij ging hard door en won met klein verschil op Beniers, Van M ter en Van Huffel. De Z| naars De Waegemaecker] Michiels konden zich in slotfase niet doorzetten en I den beslag op de zesde zevende plaats. ben daarin een voorname rol gespeeld. Eerst en vooral was in onvoldoende getraind. An derzijds kreeg ik met pech af te rekenen. Niet minder dan vier keer kreeg ik een lekke band, waaronder twee keer tijdens de openingsrit. Hierdoor ver loor ik kostbare minuten en het koersen wijken voor n werd ik in de rangschikking ver dagelijkse bezigheid en kar achteruit geslagen. vrijwel niet meer trainen.' I Deze maand en ook in augus- moet ik in de komende we tus wil ik in de wielrennerij tot zo goed mogelijk proberet het uiterste gaan en hoop nog presteren», een paar overwinningen te be halen. Vanaf september moet E.D Van zaterdag 14 tot en met 28 juli hebben te Waasmunster de jaarlijkse kermisfeesten plaats. Op zaterdag 14 juli gaan deze van start met een wielerwed strijd voor internationale lief hebbers in het Hoeksken. Ver- 1 trek te 15 u. in de Kerkstraat. Op hetzelfde tijdstip is er een schieting op de liggende wip in Sint-Cecilia, Kerkstraat. Africhtingswedstrijd voor poli tiehonden Op zondag 15 juli organiseert Durmeklub-Waasmunster een africhtingswedstrijd voor poli tiehonden op het terrein in de Hoogstraat. Deze wedstrijd staat onder toezicht van het Vlaams Kynologisch Verbond. Er zijn momenteel 19 deelne mers ingeschreven. Speciale prijzen zijn voorzien voor de beste bewaking en bet beste aanvalswerk. Er is tevens de verzekerde deelname van de kampioen van België. Deze wedstrijd start om 9 u en duurt tot 12 u. In de namiddag worden deze verdergezet van 14 tot 18 u. Daarna volgt de prijsuitreiking. Daarnaast heb ben er schietingen plaats op de liggende wip en een duiven wedstrijd ui Quiévrain voor oude duiven. Op donderdag 19 juli is het kennis op de heide. Op zaterdag 21 juli zijn er in de Stationstraat wielerwed strijden voor renners W.A.O.D. categorie A en C, met start te 14 u. Feestmarkt en braderij Het Feestkomitce van de Sta tionstraat organizeert op maandag 23 juli hun jaarlijkse feestmarkt en braderij, antiek en prondelmarkt in deze straat. Deze trekt jaarlijks een massale belangstelling omwille van de talrijke nevenaktivitei- ten en attrakties die er plaats hebben. Te 19u30 is er tevens een muzi kale wandeling door de harmo nie Sint-Cecilia. Om 21u30 volgt er een vuurwerk in de Ommegangsdreef. Op zater dag 28 juli is er in de Kerk straat nog een wielerwedstrijd voor internationale liefhebbers met vertrek te 15 u. Met de Waasmunsterse kermisdagen komen vooral de schutters op de liggende wip zeker aan hun trekken. Van een wielerwed strijd voor beroepsrenners werd door het feestkomitee ook dit jaar afgezien. (V.G.P.) Het Europees voetbalkampioenschap, Wimbledon en bin nenkort het Olympisch sportgebeuren te Los Angeles, wat een luxe. Maar in die overaanbieding aan sportevenemen ten blijft de Ronde van Frankrijk toch als nummer één overeind. En het lijkt weer een leuke Tour te worden. Zonder een voorbestemd winnaar. Want Hinaull is Hinault niet meer. Zo zegt men dan. De Bretoen zou over zijn hoogtepunt heen zijn, maar hij blijft de topfiguur. Hij is nog de meest begaafde renner van zijn generatie maar hij heeft ontegen sprekelijk meer en meer last ondervonden van lichamelijke mankementen. Hij weel dat hij zijn inspanningen moet doseren. En dat lijkt hij het eerste wedstrijdgedeelte ook gedaan te hebben. Zijn rivalen dan? Laurent Fignon op de eerste plaats. Inderdaad, de Parijzenaar reed zich na zijn openbaring in de Tour vorig jaar zelfs in de trikolore trui en iedereen weet wat Fignon nu waard is. Veel. Maar dan de 23-jarige de konstante druk van 's werelds grootste wieleravontuur al aan? En verder? Angel Arroyo en Pedro Delgado, de Spaanse berggeiten, terwijl misschien Delgado ook op ander terrein tol beter werk in staat moet zijn. En de Colombianen? Al lang niet meer afgeschilderd ais frele amateurs maar ingeburgerd als echte profs. Ze zullen in het Tourgebeuren nooit de wet komen stellen. Ze zijn andere werkomstandigheden ge woon maar kunnen in de bergritten wel voor de nodige animatie zorgen. En de Belgen? Is het niet wat bevreemdend dat men van de Colombianen wel wat verwacht maar erg bang afwacht en heeft dat afwachten dan wel zin? wat de Belgen in de Tour zullen uitspoken. Enkele ritoverwinningen waren er al met Hoste en Vanderaerden, maar het gros van onze vaderlandse wielrenners is al opnieuw thuis. Want kom, wie van onze landgenoten kan of wil nog duwen. Van Impe. Ja, maar die kon nu weer niet mee. En zo blijft het waarschijnlijk bij de tweestrijd Hinault- Fignon. De strijd tussen de twee Franse profteams die elkaar na de vorige Tour alleen nog met het wit van de ogen aankijken. Frankrijk lijkt voor jaren goed in het rittenge- beuren want naast Hinault-Fignon staan ook Madiot, Simon, Caritoux.en waarom niet Vincent Barteau aan de poort te wachten. En dan weer de vraagwat gaat er in België dan mis? Het systeem misschien. TENNIS volgeboekt. Het is dan ook bijna vanzelf sprekend dat er een tweede uitgave van het Stertennistor nooi in voorbereiding is. Deze keer verloopt de manifestatie van dinsdag 14 augustus tot zaterdag 1 september, dag van de 'finales. Opnieuw richt het tornooi zich tot de rekrea- tiespelers, dat wil zeggen, zij die niet bij de Vlaamse Tennis vereniging (VTV) zijn aange sloten. Er zijn vier reeksen voorzien: enkel heren, enkel dames, dubbel heren en dubbel ge mengd. Met het oog op inschrijvingen werden speciale brochures ge drukt, die alle geïnteresseer den kunnen verkrijgen bij de kassa's van het rekreatieoord 'De Ster', in de stedelijke sportdienst ten stadhuize, in het stedelijk sportcentrum «De Witte Molen», in de sted. sporthal Sinaai én in het stede lijk zwembad. Deze foldertjes bevatten een uitknipbare strook die dienst doet als inschrijving. Een en ander moet uiterlijk vóór 8 augustus e.k. ingediend wor den bij de hoofdkassa van 'De Ster' (Lange Rekstr., 2700 Sint-Niklaas). De deelnameprijs bedraagt 50 fr. voor jongeren minus 16 jaar en 100 frank voor plus-16-jari- gen. Het gehele tomooiregle- Toen vorig jaar de negen nieu we tennisvelden in de Lange Rekstraat in gebruik werden genomen, wou het dagelijks bestuur van de vzw Sint-Nikla- se Sport-, Spel- en Rekrea- tieccntra deze gelegenheid eni ge kleur geven door een eerste tennistornooi te organiseren. Het lag in de bedoeling vooral de rekreatietennissers te berei ken omdat zij immers de grootste groep van het poten tiële kliënteel vormden Met de hulp van enkele bereidwilli ge sponsors bleek dit initiatief meteen een schot in de roos te zijn: een honderdtal jongens, meisjes, dames en heren schre ven zich in en namen entoe- siast deel aan het eerste Ster- tennistornooi. Sindsdien bleek de tennis een belangrijk attraktiepool te zijn van bet rekreatieoord. Enkele cijfers bewijzen dat: in 1983 werd 2.799 maal een tennister- rein verhuurd; op 15 juni jongstleden noteerde men voor 1984 al 2.288 verhurin gen. Ook de 60-meter la tennismuur wordt' druk speeld en de initiatielessen ment werd ook in de broch gezet. Verdar vestigen de vet woordelijken van dezelfde op een gratis tennisinitiatk net zoals vorig jaar in de pe de van het tomooi zal pla vinden. Wie nog nooit getennist he maar het wel graag wil le kan zich inschrijven, cvene door gebruik te maken uitknipbare strook die opge men is in de tornooibrochu De aangeboden kursus om drie basislessen. Deze zul door een deskundig mon worden onderricht. Vorig reageerden zowat 120 pet nen op dit unieke initiatief. Beker Van Vlaanderen: S.N.S.K. - Beerschot op zaterdag 14 juli 20 uur S.N.S.K. - Beveren op woensdag 18 juli 20 uur Beveren - S.N.S.K. op zaterdag 21 juli om 20 uur Beerschot - S.N.S.K. op woensdag 25 juli om 20 uur S.N.S.K. - K.V. Oostende op zaterdag 28 juli om 20 uui Oefenwedstrijden F.C. Knokkc - SNSK maandag 30 juli om 19 uur F.C. Boom - SNSK op zaterdag 11 augustus om 20 u Mare Naud

De Voorpost | 1984 | | pagina 26