Gerard. Gaudaen expozeert in Bornem Culturele Centrale Berlare: Amateurkunstenaars stellen tentoon M. Van Liedekerke P. De Mey G. Vernimmen De Voorpost - 27.7.1984 - 17 Prijs: De prijs is afhankelijk van het aantal deelnemers. Als richtprijs kan 750 fr. per persoon (voor 10 lessen) worden vermeld. Inschrijvingen: Dit moet zo spoedig mogelijk gebeuren en alleszins voor 15 september 1984 bij Louis Buys. Hoge Weg 9 te 9330 Dendermonde, tel.: 052-21.37.43. Voor ieder wat tijdens Dendermondse Keur-Kermis De organizatoren van Keur-Kermis 1984 zijn er weer in ge slaagd een aantrekkelijk affiche samen te stellen, zodat de «pleziermakers» uit deze vrolijke buurt volledig aan hun trekken kunnen komen tussen vrijdag 3 en zaterdag 11 augustus a.s. Voor de belangstellenden publiceren we graag volgend pro gramma: Vrijdag 3 aug.: 19 uur. café Blauwe Steen - kaarting in het beden: 1500 fr. vooruit, plus 4000 fr. bierbons. Zaterdag 4 aug.: 15 u. wielerkoers liefhebbers B.W.B. - café Blauwe Steen - om 21 uur in de feestzaal Nadia, dansgelegen heid met het orkest Rudy Richard. 5 aug om 15 uur 3* Grote Rommelmarkt op het plein Keur. Staanplaatsen zijn gratis. Tevens uitgebreide tentoonstelling van oorlogsmateriaal (1940-1945). Kroegentocht met het orkest The Lazy City New Orleans Jazzband, dat om 20 uur in feestzaal Nadia een galaoptreden verzorgt. H Maandag 6 aug.: om 14 uur Dag van de Volksspelen aan de herbergen van de wijk. Iedere deelnemer ontvangt gratis ijsjes. Om 19 uur 1* grote kennis braderie ingericht door Super G.B. 'Oi Dendermonde Demonstratie van gezelschapshonden door de C7 vereniging De Trouwe 'ond uit Lebbeke. Later op de avond tweede kroegentocht door de Lazy City N.O.J.B. Om 20 uur in feestzaal Nadia, dansgelegenheid met een discobar o.l.v. DJ Jo Van Aver en Crissy, alsmede verkiezing van miss en mister Nadia. Inkom gratis. Dinsdag 7 aug.: Om 19 uur. Ommegang van 't Ros Beiaard en de reus Peke Rammekezand. Prins Cesar I en zijn gevolg brengen een bezoek aan de oudste inwoner van de wijk onder de muzikale begeleiding van de Kat. Fanfare St.-Cecilia en H majoretten korps uit Appels.. Woensdag 8 aug.: Om 15 uur in feestzaal Nadia «Dag van de Derde Leeftijd», een drie uur durende kabaretshow met Tony Geys, The Lady's en Lou Marvel. Gratis koffietafel tijdens de Hamme. Kastelse feesten. De jeugd had heel wat belangstelling voor het rattenspel (vh) Hamme. Kastelse feesten. Heel wat vaardige handen waren nodig om de mosselen t reinigen (vh) viel pauze voo Vrljdai ijdag 10 aug.: om 19 uur in café Tripoli, kaarting in het eve^bieden, 1500 FR. vooruit en 4000 fr. bierbons. Zaterdag 11 aug.: Om 19 uur café Blauwe Steen, inkorving -- speciale duivenvlucht uit Quiévrain. Een organizatie van de 'schappij De Vier Poorten. In café Nadia, kaarting in het in: 1500 fr. vooruit en 4000 fr. bierbons. (abl) Jekconcert te St.-Anna n Het bestuur en de muzikanten van de Katolieke Muziekmaat schappij «Door Eendracht naar Kunst en Vermaak» uit Hamme >t.-Anna, nodigen iedereen vriendelijk uit voor het bijwonen van wn jaarlijks zomerkoncert dat doorgaat op zaterdag 28 juli e.k. n de kiosk, die zal opgesteld staan aan de St.-Annakerk, te it# lamme St.-Anna. Aanvang van het koncert te 19.15 uur. Door 0 uw aanwezigheid geeft u aan het bestuur, de muzikanten en de 6ympatieke dirigent, een grote morele steun. Veel luistergenot. jani 'ide Uitslag visprljskamp ild«Het brandweerkorps gaf haar jaarlijkse visprijskamp op de 3vi wateren van De Nieuwe Wiel. Ondanks de zeer slechte int reersomstandigheden waren er talrijke deelnemers en ook de int «langstelling was bevredigend. De uitslag: 1. Nobert Thierens; 'or< 2. Jean-Pierre Verschelden; 3. Edward De Beule; 4. Philip De Tuysscher; 5. Paul Peelman; 6. Renaat Wauters; 7 Alois ■rg Kubroeck; 8. Luc Van Riet; 9 Tony Peelman; 10 Davi Colman; T1. Tom Van Wezemael; 12. Freddy Moortgat; 13. Jozef Ost; 14. Yves Colman; 15. Luc Van Wezemael. c (aas- en wijnavond frijdag 3 augustus om 20.30 uur organiseert CC De Rode Roos n het Volkshuis, Oeverstraat 35 in Rupelmonde een kaas- en «jnavond. Achteraf is er een gezellig samenzijn. Info: tel 76.35.14. i PVV-gepensloneerden donderdag 16 augustus brengen de liberale senioren van Lebbeke, een van de aktiefste bonden van Oost-Vlaanderen, een bezoek aan Brussel. Dit in samenwerking met het Ministerie „.jvan Kuituur, afdeling Academie Derde Leeftijd. de voormiddag brengen zij een bezoek aan het Planetarium in achteraf maken ze een rondrit door de stad. De h. Jules Mertens zal hen tijdens deze kennismaking met de stad begeleiden Na de middag bezoeken zij de Grote Markt, Manneken Pis en het Koninklijk Paleis. Deze uitstap is reeds de twintigste aktiviteit van het lopende jaar Op 31 augustus verlenen de Lebbeekse PVV-gepensioneerden ook hun medewerking aan de Dorpsfeesten. Nog op het programma voor dit jaar staan: .j^een boottocht op het kanaal naar Terneuzen, een Wachtebeke, nog enkele uitstappen, het jaarlijks mossr Lutgarde, Veldekenstr. 1A Mertens Christ'l, dochter van Jozef en van De Cock Paula, Bontegem, 43 Comand Kristof en John, zonen van Séraphin en van Helon Josiane, Langestr. Van Malderen Nick, zoon van Frangois en van Oreel Sonja, Visstraat 47 Zijn de gemeente komen bewonen Spinette Francine, en zoon, Gehechtveldstr. 9, kom. van Opwijk Siccard Achiel, Poelstr. 25, kom. van Dendermonde Lavers Luc, Potaardestr. 106, kom. van Mecchtem Van Langenhove Willy, Hoogstr. 38, kom. van Dendermonde Het gezin Van den Bossche Achiel, Bremenhullekenstr. 5, kom. van Dendermonde Mannaert Arthur, Opwijksestr. 2, kom. van Dendermonde Vermeir Ann, Rosevaalstr. 43, kom. van Opwijk De Grauwe-Verdoodt Patricia en zoon, Kouterbaan 49, kom. van Opwijk Hebben de gemeente verlaten Het gezin Pieters Hans, Lindenlaan 26, naar D'monde, Platte Akker 22 Oreel Sonja en kinderen, Visstr. 47, naar Dendermonde, Serbostr. 3/40 De Voghel Micheline, en kinderen, Hogeweg 14, naar B'hout, Krapstraat 2 Van Damme Christa, Potaardestr. 70, naar Dendermonde, Dijkstr 10 Het gezin Luypaert Ronny, Centrumstr. 16, naar B'hout, Kas- teelstr. 170 Bosteels Nicole, Olmendreef 6, naar Dendermonde, Krijgshof 2, bus 117 Heuvinck Christine, Bontegem 3, naar Aalst, Varkensmarkt 8 Mommens Raymond, Fochelstr, 39, naar Zele, Heikenstr. 1 De Smet Leo, Kerkstr. 7, naar Dendermonde, Leopold II laan 5A, bus 3 Matthys Elza, Kouterbaan 26, naar Blankenberge, L. Nuyte- manslaan 20 Het gezin De Clerck Eddy, Begoniaiaan 52, naar Opwijk, Processiestr. 14 Overlijdens Gordijn Renilde, 95 jaar, wede. De Smedt Petrus. Populierenstr. 12 Van Schoor Petrus, 74 jaar, echtg. Maes Adolphine, Albertstr. 106 Van Doorslaer Leon, 61 jaar, echtg. De Smedt Maria Irma, Ziekhuisveldbaan 15 Lissens Jan, 78 jaar, echtg. Wouters Maria, Brüsselsestwg. 153 Kielbaey Joseph, 63 jaar, echtg. Fieremans Maria, Lange Breestr. 63 Cooreman Sylvie, 77 jaar, wede. Rosseel August, Kerkplein 3 Scholliers Ludovicus, 57 jaar, echtg. Heyvaert Rosa, Hogeweg 20 Van Malderen Delphine, 71 jaar, echtg. Van Mol Frans, Brüssel sestwg. 314 Janssens Martha, 82 jaar, wede. De Bondt Carolus, Stationsstr. 120 Dauwe Carolus, 68 jaar, echtg. Van den Berghe Maria, Dender- mondsestwg. 40 Huwelijksafkondigingen Van den Bossche Peter, handlanger, L. Molenstr, 54 en Vanderstraeten Marie Louise, schoonmaakster, Dendermond- sestwg. 22 De Bruyn Renaat, elektricien, Fresiastr. 15 en Baeyens Erna, kleermaakster, Langestr. 152 De Koning Leo, bediende, Brüsselsestwg. 173, en Petit Brigitte, ziekenhuisverpleegster, Tentoonstellingslaan 388, Jette Van Steen Frank, monteerder, Vossenhoek 99, Dendermonde en De Boeck Martine, stikster, Ijzerenwegstr. 23 Verbele Stefaan, bakker, Anjerstr. 3 en De Smedt Eclaire, inpakster, Lindendreef, 13 Buggenhout Van Haver André, arbeider, Hofstr. 6 en Roggeman Anita, inpakster, Kapellestr. 57. jaarmis voor de overledenen van de wijk en om 20.30 uur sluiten Thiron, Schoolstraat 303, tel.: 777.32.98. van de feestelijkheden met een volksfeest in de tent. Stertennistornooi De levensregel der Cisterciënsers Tot woensdag 8 augustus kan je inschrijven voor het twee Dinsdag 31 juli houdt Dirk Van Overmeiren uit Sint-Niklaas, tennistornooi van het rekreatieoord De Ster voor niet-aanges student geschiedenis en opgraver sinds 1974 in het Boudelo- tenen, dat van 14 augustus tot en met 1 september doorqa- kamp te Klein-Sinaai, op het terrein van het opgravingskamp vindt op het rekreatieoord. Reeksen: enkel heren enkel dam- een spreekbeurt over de levensregel der Cisterciënsers. De dubbel heren en dubbel qemenqd Info- tel '776 34 71 paters van Boudelo behoorden tot die orde. 777.69.50 Zomerfeest-moederkensfeest Hobokense polder Woensdag 1 augustus om 14 uur in de parochiale feestzaal van Zondag 5 augustus om 13.30 uur samenkomst aan het stadhu Puivelde «Zomerfeest-moederkensfeest van de Kristelijke Bond voor een tocht naar de Hobokense polder. Een orqanisatie va. van Gepensioneerden. Wielewaal. Bezocht wordt het poldergebied in Hoboken, aan dr Fietstocht rand van Ar"»erP<">- Zaterdag 4 augustus verzamelen de men sen van ATB-De Natuurvrienden aan café Europa, Grote Markt, om 8.30 uur voor een fietstocht naar Dendermonde en Mariekerke. Info: tel.: 776.71.73. De Lesse en de Lhomme Tot woensdag 8 augustus kan je inschrijven voor een gezinsuit- stap naar de streek van de Lesse en Lhomme in Wallonië. Men Wandeling vertrekt op zondag 19 augustus om 7.45 uur aan zaal Familie, Zondag 29 juli om 14 uur afspraak aan de Dries in Sombek Truweelstraat 146 of om 8 uur aan Jet Centrum, Markt 40. Ook voor een wandeling onder begeleiding van een gids van he het RTT-station Lessive wordt bezocht. Info bij Herwig Ver- Centrum voor Natuurbeschermingsedukatie. Wielewaal orqani- braecken, Oude Molenstraat 154, tel.: 777.39.45 of Richard seert. Men verkent de meersen in Sombeke. Waasmunster, In het streekmuseum De Zilverreiger, Scheldestraat 18 in Bornem-Weertexpozeert van 4 tot eind augus tus de bekende Sint-Niklase grafikus Gerard Gau daen, sedert een poos direkteur van de akademie voor schone kunsten in Antwerpen, De vernissage vindt plaats op vrijdag 3 augustus om 19.30 uur, inleider is Theo Van Looij, ere-inspekteur van het kunstonderwijs en eredirekteur van de Antwerpse kunstakademie. «Gaudaen behoort tot de beste Vlaamse houtgra veurs van heden» Zo staat het in de uiterst verzorg de uitgave «4 uit het Scheldeland» die in 1982 verscheen onder impuls van de VW-Klein-Brabant- Scheldeland, in samenwerking met de VW-Land van Waas. Dat boek verscheen t.g.v. de vijftigste verjaardag van het overlijden van priester-dichter Jan Hammenecker uit Mariekerke en de twintigste verjaardag van het overlijden van letterkundige Filip De Pillecijn uit Hamme. Het bevat teksten van De Pillecijn, Hammenecker en Emile Verhaeren en is vooral waardevol door de inbreng van Gerard Gaudaen, van wie twaalf houtsneden werden opge nomen. Het uiterst verzorgde boek kost 1.000 fr. Ongetwijfeld wordt het n.a.v. de expositie van Gau daen in De Zilverreiger te koop aangeboden. Nog iets i.v.m. de band Waasland-Klein-Brabant die steeds hechter wordt. In de loop van volgend jaar wordt in Sint-Niklaas een tentoonstelling georgani- zeerd van zgn Scheldekunstenaars Een manifesta tie waar alvast in beide regio's wordt naar uitgeke ken. En waarover we u te gelegener tijd berichten in De Voorpost. (wv) Op deze tentoonstelling kan men de schilderijen, etsen en tekeningen bekijken van R. Cobbaut, M. Gillis, F. Heirwegh, S. Nelis, G. Schelfout, G. Van Kerckhove en M. Van Malderen. Wij stellen u deze kunstenaars even voor. Roland Cobbaut, Sohuitje Jef De Coninck en H. Al- grain in Brugge. Ills "H een al9emerie vergadering met eetmaal en daarna een a uitstappen, idering Istrijd met oude volksspelen. ^Openingsuren zwembad d, Tijdens de augustusmaand is het Lebbeekse zwembad op de ion weekdagen geopend van 13 tot 21 u., op de zondagen van 9 tot de 12 u. en op de zaterdagen van 9 tot 12 en van 14 tot 19 u. ,rr Barbecue St Op zaterdag 28 juli organizeert de hondenafrichtingsklub «De Trouwe Hond» vanaf 17 u., op het Hof ter Varent te Lebbeke laar 4de grote barbecue, ledereen is welkom. Op zaterdag 4 en s q tondag 5 augustus organiseert diezelfde klub, eveneens op het ,p Hof ter Varent, vanaf 9 u„ een wedstrijd in voor de africhting van Wdedigingshonden. .0": Als ich Can pé Op dinsdag 31 juli blaast kunstkring «Als ich Can» algemene Wrzameling in de lokalen van de gemeentelijke muziekschool, Stationsstraat. Op het programma staat eveneens een nabe spreking omtrent Pieter Breughel de Oude. Kaartnamiddag KBG Heizijde organiseert op donderdagnamiddag 2 augustus, 'e 14u30, in zaal Heidehof, Heizijdestraat een kaartnamiddag sn hobbywerking. Voetbalfeesten 1, De afdeling Lebbeke van de Liberale Landsbond voor gehandi capten woont op vrijdag 3 augustus, vanaf 14 u., de voetbal- feesten te Baardegem bij. Wachtdiensten apothekers tijdens de maand augustus 01-8: De Decker, Heizijdestraat; Lebbeke 04-0: De Vos, Kerkstraat, Buggenhout 07-8: Moens, O.L.Vrouwstraat Lebbeke '1-8: Halet, Brusselsesteenweg, Lebbeke '5-8: Halet, Brusselsesteenweg, Lebbeke '8-8: Van Bogaert, Dries, Opdorp-Buggenhout 22-8: Halet, Brusselsesteenweg, Lebbeke 25-8: Moens, O.L Vrouwstraat, Lebbeke 29-8: Moens, O.L.Vrouwstraat, Lebbeke Geboorten De Sitter Thomas, zoon van Herman en van De Saeger jaarlijks mosselsouper Vakantle-aktlvlteiten Na de wandelzoektocht van verleden zondag langs Impe, Papegem en Smetlede - met als einddoel «Roste Mon» waar bij een natje en een droogje kommentaar werd gegeven bij de vragen van de zoektocht, georganiseerd door de CVP-afdeling. brengt de KGB tijdens de zomermaanden elke woensdag de mogelijkheid deel te nemen aan een fietstocht met vertrek op de Markt telkens te 19 u. Wie wil wandelen in plaats van fietsen kan er tevens terecht voor een georganiseerde voettocht Op maandag 30 juli volgt dan een eendagsreis naar Namen, Dinant en de vallei van de Molignée met de abdij van Maredsous. De bussen rijden vanaf 8u30 naar de gewone opstapplaatsen en de definitieve start is te 9 u. Deelnameprijs: 300 fr. Begon te tekenen en te schilderen toen hij zes was. Volgde lessen vanaf zijn zestiende: eerst twee jaar in de weekendschool van de kunstkring Were-Di te Ze le, dan twee jaar aan de Stedelijke Akademie voor Schone Kunsten te Gent. Tracht in z'n werk (vooral landschappen) de ziel van de dingen uit te beelden: een expressieve weergave van typische eigenschap pen, eerder dan een vluchti ge impressionistische indruk. Marie-Claire Gilles, Gaver 19, tel. 42.20.03 Geboren te Berlare op 09.05.45. Tekent en schil dert met de mond (wat zij zelf niet zo belangrijk vindt: het werk telt). Heeft akademie gevolgd in Wette- ren en lessen gevolgd bij Fernand Heirwegh, Bos straat 81, tel. 42.27.34 Is vierendertig jaar oud. Heeft vele jaren grote be langstelling voor schilde ren en vindt het een enorme uitdaging om zonder enige opleiding en als hobby zich in het schilderen te be kwamen. Sabine Nelis, Bergstraat 55, tel. 42.27.61 Geboren te Aalst op 20.05.64. Heeft vier jaar avondlessen tekenen (stille vens, plaatsteren hoofden), daarna vier jaar avondles sen schilderen gevolgd in de Akademie te Dender monde, waarbij ook met pastel werken, kleurpot lood, houtskool, inkt en dergelijke aan bod kwa men Daarnaast dagonder wijs in de Akademie voor Schone Kunsten te Aalst: documentatietekenen, na- tuurtekenen, modelteke nen, olieverf, aquarel, et sen, zeefdruk. Neemt se dert drie jaar deel aan groepstentoonstellingen te Wichelen en te Berlare. Gerda Schelfout, Bosvenne- straat 3, tel. 42.22.22 Geboren te Aalst op 15.05.67. Van huis uit met de kunst vertrouwd (haar vader is de bekende kunst schilder Walter Schelfout). Volgt de afdeling Kunst in het Koninklijk Technisch Atheneum te Aalst. Gert Van Kerckhove, Van Tieghemstraat 8A, tel. 42.43.44 A2 e Geboren te Dendermonde op 30.12.67. Studeerde beeldende technieken (pu bliciteit, vijfde jaar) aan de Stedelijke Akademie voor Schone Kunsten te Aalst. Beleeft enorme voldoening aan tekenen en schilderen Besteedt al z'n vrije tijd aan pentekeningen en olieverf schilderijen, alsook aqua rellen om zijn grote dieren liefde tot uiting te brengen. Nam deel aan een groeps tentoonstelling in Berlare in '82. Mauri ts Van Malderen, Dorp 18, tel. 42.38.00 Geboren te Berlare op 08.02.43. Gehuwd en vadei van een zoon en een doch ter. Zijn hobby's zijn tuinie ren en schilderen. Voeldt zich van in z'n jeugd al aan getrokken tot de beeldend, kunst. Na vele jaren af ei toe geschilderd te hebber is hij zich nu meer gaa toeleggen op zijn hobby e lessen gaan volgen in c Akademie. Alhoewel zij meeste werken stillevei zijn, gaat zijn interesse a richtingen uit. De tentoonstelling De tentoonstelling ga door in zaal 'De Voort aan de Frankrijkstraat te Berlare. De toegang gratis. De officiële opem heeft plaats op vrijdag juli '84 om 20 uur en j beurt door volksvertege woordiger N De Batseli De tentoonstelling is n open op zat 28 juli en zc 29 juli. Sirou A- Lokeren Stadhuis open Het College van Burgemeester en Schepenen van de stad Lokeren deelt mede dat gedurende de kermisweek de burelen van het stadhuis zullen geopend zijn op volgende dagen: dinsdag 7 augustus, donderdag 9 augustus, vrijdag 10 augus tus, maandag 13 augustus, telkens van 9 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. De Burgemeester zal geen spreekuren (dienstbetoon), hebben tijdens de penode van 1 tot 19 augustus. Sint-Niklaas Leebrugkermis Sinaai De kermisfestiviteiten in Sinaai worden op de wijk Leebrug afgesloten. Wielerkoersen: zaterdag 28 juli, 14.30 uur, liefheb bers; zondag 29 juli, 15.30 uur, nieuwelingen, maandag 30 juli, 15 uur, liefhebbers. Schietingen: zaterdag 28 juli, 15 uur, liggende wip in de tent bij De Ware Vrienden, idem op 29 en 30 juli. Zaterdagavond groot volksfeest in de feesttent met Ludwigs diskotheek; zondag om 9 uur vinkenzetting, om 9.30 uur kloefkensschieting, om 17.30 uur loopkoers voor jongens en meisjes en vanaf 20.30 uur volksbal, maandag om 9.30 uur KANTOOR VAN GERECHTSDEURWAARDERS te DENDERMONDE Brusselsestraat 116 Tel. 052-21.39.11 VERKOPING BIJ RECHTSMACHT door het ambt van gerechts deurwaarders Michel Van Liedekerke en Pierre De Mey, gerechtsdeurwaarders te Dendermonde, er kantoorhou- dende Brusselsestraat 116, zal op 30.7.1984 te 10 u. op de openbare markt, Brusselse straat 116, overgegaan wor den tot de gerechtelijke open bare verkoping van inbeslag genomen meubelen en roe rende goederen, onder meer: Volledige eetplaats en salon in eik, commode gebombeerd in notenhout, set koperen kook pannen, mazoutvuur «Sur- diac», kleuren T.V. «Saba», karabijn 9 mm, volledige slaapkamer, siervoorwerpen ZEKE, gemeente HAMME, aiierhande, enz. aan de Roggemanstraat, ten Kontante betaling, zonder kadaster bekend sectie B der kosten. 3e afdeling/Moerzeke nummer 1177/f, groot volgens kadaster 17ü6i-as 4 aren 78 centiaren en volgens titel en meting 4a 77ca 80 dm2. KANTOOR VAN NOTARIS te HAMME-MOERZEKE Bloemenstraat 31a Tel. 052 47.72.28 OPENBARE VERKOPING VAN EEN VOORDELIG PERCEEL BOUWGROND VOOR OPEN BEBOUWING te MOERZEKE Gemeente HAMME, Roggemanstr. Meester Georges VERNIM MEN, notaris te Moerzeke, gemeente Hamme, zal open baar te koop stellen: ENIGE KOOP: Een perceel bouwgrond gelegen te MOER- Rustige ligging; voordelig per ceel; bouwvoorschriften vol gens vergunning. Verkave lingsnummer JB/AM 42.014/ 571IV dd 2.4.1975. TWEEDE ZITDAG Maandag 6 augustus 1984 te 16 uur (vier uur in de namid dag) in de zaal «De Vier Ge- kroonden» te Moerzeke, Ham me, Koningsplein 8 Ingesteld: 410.000 Fr. Gewone voorwaarden der openbare verkopingen. Echtgenoten die kopen voor de gemeenschap tussen hen dienen beiden aanwezig te zijn. U gelieve uw trouwboekje en eventueel huwelijkskon- trakt mee te brengen. Alle inlichtingen ten kantore van de verkopende notaris. Brusselsestraat 116 9330 DENDERMONDE Tel. 052/21.39.11 VERKOPING BIJ RECHTSMACHT door het ambt van gerechtj deurwaarders Michel Va Liedekerke - Pierre De Mey Bob Rlske zal op 30.7.1984 tc 10 uur, op de openbare mark te Dendermonde, ter hoogte van de Brusselsestraat 116, overgegaan worden tot de ge rechtelijke openbare verko ping van de inbeslaggenomen meubelen en roerende goe deren. Lichtkas «Graf 85», bindma- chine «Sheridan». Kontante betaling.

De Voorpost | 1984 | | pagina 17