-•c i I i! T.C. Het Zomerhuis (Stekene) in volle ontplooiing Guido De Block, talentvol Hams tafeltennisspeler Tornooi T.C. Reinaert grandioos sukses op nationaal niveau Fietsencross in Dender-, Durme- en Scheldestreek Derde groots voetbaltornooi FC Sanicentral Achtste voetbaltornooi van F.C. 1000 Appels uit Sinaai... Tennis te Sint-Gillis-Dendermonde Voetbalkompetitie Jeugdhuizen of -groepen Jeugdhengel wedstrijd van Spitaels TAFELTENNIS TENNIS In de Pater Vertentenstraat 25 te Hamme. woont de bijna 18- jarige Guido De Block Reeds op 12-jarige leeftijd beoefende hij de tafeltennissport. Op zijn vijftiende werd hij lid van de Hamse tafeltennisploeg Patro- Tïvoli. Vorig seizoen beteken de voor hem de definitieve doorbraak, na jarenlange in spanningen. Zowel op provin ciaal als op nationaal vlak be haalde hij mooie uitslagen. Zijn palmares van 1983/1984 staat vol eerste en tweede plaatsen Deze jonge man leeft voor zijn sport. Op tijd in bed de avond voor een belangrijke wedstrijd. Uitgaan tot laat in de nacht kent hij niet. Hij heeft de wil om er te komen. Zijn vader Etienne, die ook vroeger tafeltennisser was, be geleidt hem op alle grote wed strijden. Samen met nog een belangrijk Hams tafeltennis speler Frans Messagie, oefent hij bijna elke dag tijdens deze vakantieperiode. Zij hebben een oefenschema opgesteld, waaraan hij zich streng houdt, en dat hem moet toelaten om het begin van volgend seizoen in optimale omstandigheden aan te vatten. Hij zal het ko mend seizoen vier reeksen ho ger spelen dan vorig jaar om dat hij vorig jaar zeer mooie uitslagen behaalde. Dit is naar wij vernomen hebben uniek in de provincie. Zo werd hij o.a. kampioen van Oost-Vlaande ren KKSFB reeks F en reeks jeugd-geklasseerden. Op de nationale kampioenschappen van KKSFB reeks F behaalde hij de tweede plaats, na een zeer spannende finale. Guido t 4s ook een sterk ploegspeler. Begonnen bij Patro-Tivoli blijft hij ondanks zijn grote vooruitgang deze ploeg trouw. Na zijn studies in het hoger sekundair onderwijs droomt hij ervan om sportschool te mogen volgen. Wij wensen hem volgend seizoen goede re sultaten in zijn nieuwe reeks. Het tennistornooi van de maand juli in Lokeren was werkelijk een uniek evene ment in het Waasland, en ver daar buiten. Wat eens het klei ne Reinaert Lokeren was, is nu uitgegroeid tot het grootste tennistornooi der beide Vlaan deren, en volgens sommige Franstalige kranten is het zelfs het grootste nationaal tornooi, na dat van Het Zoute T.C. en Leopold T.C. Brussel. De reeks heren IV was volzet, beren III zo goed als vol, heren II en heren I elk 58 deelne mers. Er was ook veel belang stelling voor de junior-vetera nen, veteranen, en dames I II en III. Hoe het allemaal in zijn werk gegaan is moesten we vragen aan Lebeer en Claeys, de organisatoren. Eerstge noemde was ook scheidsrech ter, en samen met Schelfhaut en M.R. Deprez zorgden zij voor een keurige wedstrijdlei ding. Ook de klubs uit het omliggende. Topspin Zele, Royal T.C. St-Niklaas en Wa- se T.C. droegen hun steentje bij tot het sukses. Dagelijks werden bovendien video-opnamens gemaakt van de verschillende wedstrijden, en met behulp van deze beel den werden 's avonds in de bar heel wat misverstanden opge helderd en bijgelegd. En zelfs topspelers zoals Marquet, Amerlinck, Godfroid en Ri cher zagen zichzelf ook eens graag aan de slag. Of het dubbeltornooi dat ieder jaar in september plaatsvindt ondanks heel wat moeilijkhe den toch zal doorgaan, dat la ten we jullie wel weten als het zover is. Indien wel, dan zijn we zeker van de partij om het spektakel te gaan bekijken. Vermelden wij nog dat Mar quet in topkonditie was. Èerst wipte hij Gonzalez eruit, en in de halve finale moest ook Van Langendonck het hoofd bui gen voor de kalme Luikenaar In reeks II was Benoit De Kegel groots, en hij won vlot de finale van de verdienstelijke Alain Van Riel. Bij de dames I kwam er spijtig genoeg geen Finale: Marleen Wouters zond Virginie Tanghe naar huis, en Kaatje Van Baarle deed het zelfde met Marianne Decrop, maar door haar plotse ziekte viel dit topduel helaas in het water. De uitslagen: Heren I 1/2 fin.: Marquet w.v. Van Poelgeest 6-1, 6-3 - 7-5. Heren UI 1/2 fin.: Sarafian D. Van Langendonck w.v. Amerlinck 4-6, 6-1, 6-4 Finale: Marquet 6-4, 1-6, 6-3. Heren II 1/2 fin.: Van Riet A. w.v. Vandennest A 6-4, 6-2 - De Keghel w.v. Selhorst B 6- 4, 6-2 Finale: De Keghel 6-2, Finale. Remmery 6-2, 6-1. Heren IV 1/2 fin.: Vercruys- se P. w.v. Coucke J. 6/3 6/2, Vos C. w.v. Huysentruyt F. 6- 3 7-6 Finale: Vercruysse P. 6-4, 6-4. Jun. Vet.: Lambrecht M w.v. Noppe L. 6-4. 6-1, Wos- tyn C.. w.v. Deloddere M. 6-1, 6-1. Finale: Woestyn C 6-3, 6-3. Veteranen 1/2 fin. Sustronck A. w.v. Van Renynghe G. 6-1, 6-2, Sagaert H. w.v. Debacke- re N. 6-2 6-2. Finale Sagaert 7-5, 3-6, 6-3 Dames II 1/2 fin.: Reyntjens I. w.v. Roussel C. 6-4 6-7 6-4, Vandendriessche I. w.v. De- meyere I. 6-4, 6-3 Finale Vandendriessche 6-3, 7- 6. Dames III 1/2 fin. Pollet S. w.v,, Ollivier A. 6-2, 6-4, Hae- mers S. w.v. Bonte A. 6-3, 6-1 Finale: Haemers S. 6-2, 6-3. w.v. Desaegher T. 6-1 6-3 - Blondeel T. w.v., Vanhouckj H. 6-2, 6-2. Finale: Blondeel a 4, 6-2. Dames I 1/2 fin.: Van Baard K. w.v. De Urop 6-4, 6-3 - Dj Wouters M. w.v. Tanghe V. 6- 4 6-4, Finale: de Wouters M. w.o. Dames II1/2 fin.: Van Over-| loop E. w.v.Weymans I 6-4, 6-3 - Antoensen D. w.v. Geen$ K. 6-3, 6-2. Finale: Vanovefj loop 6-3, 6-7, 6-3. Dames III 1/2 fin.: Cool S w.v. Vandersmissen S. 6-3, 6-2 -j Farasyn V. w.v, Verhaeghe A. 6-7, 6-1. 6-2, Finale: Cool S. w 0, 6-3. Heren II1/2 fin.: Steyaert P w.v. Sustronck C. 7-6, 7-5, Heuchenne R. w.v., Bourrez P. 6-1, 3-6, 6-1 Finale: Steyaert 6-2, 6-1. Heren III: Remmery F. Deknudt B. 6-0, 6-4, Ruys- schaert H. w.v., Gonte C 6-4 6-4. Terwyl de enorme bloei - een ware eksplosie bijna - van de tennissport in de breedte zo'n beetje tot stilstand is gekomen, gaat het de Stekense tennisklub TC Het Zomerhuis bjjzonder voor de Tafeltennis. De Hammenaar Guido De Block is provinciaal wbid. Deze klub kan bogen op een steeds maar grotere aantrek- kampioen kingskracht. Mysterieus is dat natuurlijk niet, want TC Het Zomerhuis is ongetwijfeld de meest aktieve tennisklub van Stekene en omstreken mét daarbij de mooiste en beste akkomoda- tie, want beschikkend over 4 buitenvelden plus één overdekte baan. Bovendien is ze centraal én bijzonder goed gelegen, met in de onmiddellijke nabijheid een zwembad. Het is dus normaal dat Uitslagen Tornooi Dynamica Waas munster - geklasseerden: 18 deeln: le pl. Tornooi KWB Kruibeke jeugd: 33 deeln: le pl. reeks F 58 deeln: 2e pl. Tornooi Patro Hamme: reeks juniores: 8 deeln.: le pl. Ster van het Waasland: reeks F 121 deeln: 2e pl. Kampioenschap van Hamme reeks juniores - 9 deeln.: le pl. open jeugd - 20 deeln: le pl. Kampioenschap van Oost- baanderen KKSFB reeks F - 14 deeln: le pl. jeugd gekla- seerden 8 deeln: le pl. Interprovinciaal tornooi KKSFB: reeks F 24 deeln: le pl. Nationale Kampioenschappen KKSFB: reeks F 18 deeln: 2e pl. Klubkampioenschap Patro Hamme: reeks senioren 25 deeln: le pl. in ploegverband 2e afd. KKSFB met Patro d: 2e pl. afdeling jeugd KKSFB met Pa tro A: le pl. (provinciaal) afdeling jeugd KKSFB met Pa tro A: le pl. (nationaal) (bd) TC Het Zomerhuis dé tennisklub van Groot-Stekene is geworden met z'n bijna 200 leden, waaronder ruim 80 jongeren. Jeugdstuurgroep geld. Dit laatste kan enkel Het is ondermeer dankzij een doordat de jeugdstuurgroep intense jeugdwerking -wie ee° deel van de stage betaalt, niet zaait kan ook niet oog- O" meer doordat iedereen sten - dat TC Het Zomerhuis die een ladderwedstrijd speelt de best aangroeiende ten- nu m°f1 storten in de nisklub uit de omstreken is. En Jeugdkas... Het is ook de bc- dit jeugdbeleid is er vooral doeling om deze jongeren tij- gekomen door de oprichting denj winter ,e begeleiden van de jeugdstuurgroep, met *n df kostprijs daarvan laag te als animators Michiel Grup- bouden. Dus: betere en goed- ping, Eric Ciaes, René Van koPeJre kansen 8cven aan de Damme, Jean Vydt, Tina It- J^u8d om zich te ontwikkelen terbeek en Freddy Dierickx, a's tennisspelers, aangevuld met een aantal ^wee kampioenenploegen De Stekense tennisklub TC Het Zomerhuis in de Brugstraat beschikt naast vier mooii irde buitenterreinen bovendien nog over een prachtige overdekte baan. die veel klubs hes n benijden. Het is dan ook begrijpelijk dat het Zomerhuis in een steile opwaartse periode zit ize-l jeugdspelers die ook 'hun zeg- Maar TC Het Zomerhuis heeft Zij hebben dan ook een dynamisch bestuur en een intense jeugdwerking. je' hebben. De bedoeling van niet alleen een goede jeugd, deze stuurgroep is uiteraard Ook de volwassen leden trek- der spannend; de enkelspelen ploeg gaat de Stekense kleuren gave kwamen er bijna 120 in- Vaak ziet men tegenwoordig jonge bengels de straat rond toeren met hun kleine BMX- fietsjes. Dat wil gewoon zeg gen dat het fietsencrossen steeds populairder aan het worden is. Het is een rage uit de USA, en dat betekent nogal dikwijls eens spektakel. Wij behandelen meestal de B.L.F.C.B., maar er zijn nog talrijke andere bonden, zoals in Zele bijvoorbeeld. Er is ook de officiële Belgische bond. Daar crossen de piloten voor geldprijzen. Ook uit het bui tenland komen daar piloten op af. Maar in Amerika ontvan gen de winnaars van zo'n cross gemakkelijk een half miljoen, en ze hebben daar ook alle maal een eigen sponsor Maar zover is het in België nog niet. De eerste drie krijgen een grote beker, de rest een aan denken. De grootste bond is in Limburg, waar de piloten ook al per prestatie betaald wor den Maar het sportieve ele ment overheerst meestal. En sportief is hel, want je moet tot zes uur per dag oefe- nen om met de besten mee te kunnen, en dan wordt dat nog eens verdeeld in verschillende kategorieën, van A naar C. Ook meisjes doen mee. De minimum leeftijd is 5 jaar, maximum 21. Van 17 tot 21 is men inter. Daarboven valt men dan bij de veteranen. Er zijn piloten die maar laat be gonnen zijn, zoals Alex Baeté die nog maar zijn tweede jaar rijdt, en toch altijd tussen de groten te vinden is. We hebben ook Pharazijn uit St.-Niklaas, een eerstejaars, die al enkele ereplaatsen haalde. Als de start gegeven wordt, is het zaak om zo vlug mogelijk uit de combocht te komen, en dan... rijen maar! Vorige zaterdag waren er wel 2000 toeschouwers om de 298 deelnemers aan het werk te zien. De belangrijkste uitsla gen waren: Leeftijd Naam 8 De Plukker Michel 8 Maes Tom 9 De Plukker David 9 Naudts David 10 De Jonghe Nico 10 Waterschoot David 12 Steels Tom 14 MaesGino 14 Van Osselaer David 14 Daelman Dany 15 D'Hondt Peter 10 Nico De Jonghe 10 Jan De Keizer 11 ArianDeMey 12 Luc De Meester 12 Wim Bonnaris 12 Curt De Smet 12 Curt Diependael 13 Wim Van Lierde 13 Tom Steels 13 Tony De Smet 13 Gunther Pannekoek 14 Buggenhout Alain 14 Pascha MachaKKKKKK (4 14 Chris V.D. Voorde (2) 14 Dany Daelman (1) kansen geven aan de ken goed hun 'snaar', sommi- gaven een 2-2 uitslag en Het nu verdedigen op nationaal jeugd om hogerop te geraken, gen zelfs bijzonder goed Zomerhuis uit Stekene won de vlak maar er vloeide ook een jonge- want... het werd een uitzon- beide dubbelspelen zodat de Bij de heren speelde de junior- renbegeleiding uit voort. Zo derlijk goed jaar. De klub nam einduitslag 4-2 werd. Een 'dik- veteranenploeg zich in de kam- loopt er op dit ogenblik een met 5 ploegen deel aan de ke' proficiat (én als 't effe kan pioenstitel Dit zijn «je wordt jeugdstage met een aantal mo- interklubkampioenschappen nitoren-lesgevers onder leiding van Oost-Vlaanderen en... 2 van Leo de Prijcker, Olivier de ervan speelden zich kampioen1 een zoen) voor Lydia Walgrae- ouder papa's» tussen 35 en 45 ve (kapitein). Ellen Kalinows- jaar. Hier wordt de kern ge- ky, Marian de Moor, Katrijn vormd door kapitein Urbain Dc Plaats (7) (5) (4) (9) (2) (9) 0) (16) (8) (1) (5) MEISJES 7-8 Van Hoylandt Mariska 13-14 Sack Grace (9) De Jonehe Cathv (8) GEDI-TROF 7 Van Driessche Gunther (H) 12 BonarensWim (4) 9 Jimmy Vermeire (1) 10 Tony Van Gerven (2) 10 Chris De Ridder (3) LIDOBOYS EN GIRLS 6 V.D Broecke Christophe (1) 7 AnnaertAndy (6) 9 De Smet Gunther (5) 11 Van Hoeyweghen Nico (2) 14 Annaert Danny (3) 14 Baeté Alex (9) 15 V. Kerckhove Wim (2) MEISJES 8 De Wael Debby 10 Annaert Peggy 10 V Goethem Mariëlla 10 De Smet Heidi 12 Buggenhout Kristel 7 Chrstof V.D. Broeck 7 Van Horick 7 Tom De Vrieze 7 Heidi De Smet 9 David Houdt 9 Jurgen Constant Bruyne en Ellen Kalinowsky. Een damesploeg speelde in de van Hooste plus Hilde van den de Beule, Werner Vereecken. Gedurende 5 dagen krijgen de 7e afdeling en. tenniste zich Broeck (die een waardige ver- René Stuer en Walter van jeugdige spelers dan 4 u per kampioen uit 69 deelnemende vangster werd van de gekwet- Hooste terwijl Freddy Jans dag les en initiatie en... dit ploegen! De finalewedstrijd te- ste ploegkapitein) en Veroni- sens een gewaardeerde invaller alles voor betrekkelijk weinig gen «Back-Hand» werd bijzon- que Vereecken. Deze dames- is. Deze zeer stevige ploeg die soms met kop en schouders boven de tegenstanders uit stak, kan met verder doorsto ten dan Oost-Vlaams kam pioen daar deze junior-vetera- nenkategorie nog maar pas is opgericht en nog niet voldoen de harmonisch is uitgebouwd op nationaal gebied. ■LIEFHEBBERSVOETBALI Fietsencross. De jonge crossers Danny Dae le man fmb Nieuwkerken-Waas, met rechts bovenaan superpiloot De fietsencrossbaan te Belsele is een van de mooiste van uren in het rond. Van zodra ze open is, is het dan ook één gewemel van jonge crossertjes (dw) In kompetitieverband behaalde FC Sanicentral uit Sint- Niklaas een zondagse reekstitel juist op de drempel van het tienjarig klubbestaan. Het is de eerste titel in de geschiedenis van FC Sanicentral en daarmee werd het debuut bij Walivo suksesrijk afgerond. Sindsdien wordt door deze ploeg jaarlijks een groots voetbaltornooi geor ganiseerd. Mede door de deelneming van een 20-tal ploegen verloopt deze voetbaltweedaagse zeer aantrekke lijk. Dat behoort nu ook tot de verwachtingen en voor de amateurs zijn er op zaterdag al 24 wedstrijden. Hierbij zorgen Herman Nicque (voorzitter), Dirk Garrevoet (se- kretaris-penningmeester). Polleken Boddacrt (coach-ma- teriaalmeester) en Rudy Duymelinck (tornooiverantwoor- delijke), voor een uitstekende organisatie, samen met een aantal entoesiastische medewerkers uiteraard... Derde voetbaltornooi FC Sanicentral: op de terreinen in de Meesterstraat te Nieuwkerken. Zaterdag 4 augustus: te 9 uur: FC Favo-VK Audi FC Sanicentral-FC Ankerlicht te 9u45: FC Nantcs-FC Union TB FC Kobekensvrienden-VK Meteoor te 10u45: FCR Sparta-FC Spaans Kwartier Belseelse SV-FC Akai Boys te llu30: FC Mini Taxi-FC Tromp FC Bristol-VK Sportief Steendorp te 12u30: FC Favo-FC Sanicentral VK Audi-FC Ankerlicht te 13ul5: FC Nantes-FC Kobekensvrienden FC Union TB-VK Meteoor te 14ul5 FCR Sparta-Belseelse SV FC Spaans Kwartier-FC Akai Boys te 15.00 u. FC Mini Taxi-FC Bristol FC Tromp-VK Sportief Steendorp te 16u00 FC Favo-FC Ankerlicht VK Audi-FC Sanicentral te 16u45 FC Nantes-VK Meteoor FC Union-TB-FC Kobekensvrienden te 17u45: FCR Sparta-FC Akai Boys FC Spaans Kwartier-Belscelse SV te 18u30: FC Mini-Taxi-VK Sportif Steendorp FC Tromp-FC Bristol Zondag 5 augustus te 9 uur en te 9u45: schiftingswedstrijden dames met de volgende ploegen: VK J.M. Pfaff, FC Anker Girls, FC Goalgetters en FC Herleving Sint-Pauwels Girls, te Uu45 en 12u30: kwartfinales herenplocgen te 14u30 en te 15ul5: halve finales herenploegcn te 14u30: troosting dames te 16u30: troosting heren te 18u30: finale heren te 20ul5 grote trofeccnuitrciking op het terrein. Rockr Van Laere Open, officieel Tornooi schrijvingen binnen en de wed strijden worden gespeeld op de 4 verschillende klubs. Dc fina les daarvan worden betwist bij TC Het Zomerhuis op zater dag 25 augustus '84 met begin i, 1; om 14 u met volgende 5 reek sen: dames niet-geklasseerd C.30.4, heren niet geklasseerd, ide heren C.30.4 en heren C.30 2 :lig< tot C.30. Ondertussen loopt d« n organisatie én de samenwef king tussen de 4 Stekense klubs voorbeeldig. - Een andere tennisaktiviteii j di waarnaar de leden van TC Hd jg Zomerhuis samen met vele dere Wase (én daarbuiten) rïar tennissers reeds naar uitkij- eorg ken. is het 3e «Open. officiële re Tennistornooi» dat TC H( Zomerhuis zal inrichten van tot en met 12 augustus. Dij tornooi, dat mee opgenomen ij in het «Kriterium van Vlaanj deren», richt zich tot Mie aam geslotenen bij de V T.V. dij behoren tot de reeksen: herei III, heren IV. junior-vetera nen tot C.30, dames II en daj mes III. Voor dit 3e opeg officieel tennistornooi van T(j Het Zomerhuis worden ongq P: én natuurlijk héél wat bclang-J stelling. Gremar.1 Op plaatselijk niveau heeft het bestuur van TC Het Zomer huis het gedenkwaardige ini tiatief genomen om met de overige 3 Stekense klubs (Zil verberk, Stekene en Trompe) Naar jaarlijkse gewoonte rond de tafel te gaan zitten. En wordt tijdens het eerste week- te praten! Het resultaat mag er _T end van augustus door FC 1000 zijn: er ontstond een Tornooi veer 200 deelnemers verwacht Appels uit Sinaai een voetbal- van Stekene', waaraan iedere tornooi georganiseerd, nu al inwoner van Groot-Stekene én voor de achtste maal. Het ijvc- elk lid van de 4 klubs kan rig klubbestuur van F.C. 1000 deelnemen. Voor de eerste uit- Appels heeft ook ditmaal voor een uiterst gevarieerd en aan trekkelijk programma ge zorgd. Traditioneel wordt dat weer een meevaller en bij de volgende aktiviteiten kan dat moeilijk anders... 8* voetbaltornooi van F.C. 1000 Appels op het terrein aan de Grote Baan te Waas munster. Zaterdag 4 augustus Te 14 u.: FC Wijnveld - FC 1000 Appels Te 16.30 u.: FC Real Witte Pen - FC Drie Linden Te 18.30 u.: match der vetera nen FC 1000 Appels - FC Hooimanstraat Zondag 5 augustus Te 9.45 u.: schieting liggende wip (500 fr. gratis) Tc 14,30 u.: troosting Te 17 u.: finale Roger Van Laere Te Sint-Gillis-Dendermonde wordt er een nieuwe kur- sus tennis georganiseerd, die open staat zowel voor 1 beginnelingen als voor gevorderden. De start van deze j kursus is vastgelegd op vrijdag 14 september om 20 uur in j de Sporthal te Sint-Gillis in de Van Langenhoveslraat De beginnelingen starten om 20 uur, de les zal duren tot - 21ul5. Dc gevorderden beginnen om 21ul5 en eindigen j om 22u30. De kursus omvat 10 lessen, telkens op vrijdag- J avond en telkens op hetzelfde tijdstip. Einde van de kursus is voorzien op 23 november Er wordt geen kursus gegeven op vrijdag 2 november. De prijs voor deze lessenreeks bedraagt 2.500 frank per persoon. Inschrijvin- gen en betalingen dienen zo spoedig mogelijk te gebeuren 1 want het aantal deelnemers is beperkt. Kandidaten moe- j ten alleszins voor 1 september ingeschreven zijn bij Louis Buys, Hoge Weg 9 te 9330 Dendermonde. Tel. 052/ 21.37.43. De voetbalploegen van Aalsterse Jeugdhuizen hebben reeds jaren hun eigen kompetitie, kompetitie die traditio neel in een zeer vriendschappelijke en sportieve sfeer haar beslag krijgt. De leeftijd van de spelers schommelt meestal tussen de 18 en de 30 jaar doch officieel aangesloten spelers worden geweigerd Er wordt gespeeld op zondagnamiddag met aftrap te 14.30 uur op de terreinen van het Osbroek of elders. Ploegen die interesse voelen kunnen hun kandidatuur insturen, uiterlijk tegen 10 augustus waarbij gegevens over de ploeg, met o.m. gemiddelde leeftijd van de spelers, naam van jeugdhuis of lokaal, huidige kompetitie, kon- taktpersoon en of men al dan niet over een eigen terrein beschikt Er is tevens behoefte aan scheidsrechters die een vergoeding van 400 fr. per match zullen genieten. Kandidaturen of informatie: Jan De Decker. Stations straat 24 te 9322 Gijzegem-Aalst (tel.: 053/77.96.18). LH Deze wedstrijd, gcorganii door L.V.K. De Ster. wel gehouden op de grote vijs van het rekreatieoord Ster» te Sint-Niklaas. De strijd ging door in twee katej ricn; 1' Kat., van 10 tot 13 jaar en dc 2' kategorie van 13 tot 16 jaar. Dc jeugd liet zich niet onbetuigd op dc grote vijs* jf" van Dc Ster en vele ouders. familieleden en sympathisao ten kwamen mee supportereA Hier volgen de eerste 1. Peter Maximus 5000 p. van 13 tot 16 jaar; 2. D. Vaj der Kelen 1700 p. I' van 10M» 13 jaar. 3. J. Van Spitael 45$ p; 4. Dirk Coppens 2625 p 3n

De Voorpost | 1984 | | pagina 32