Dominique Pieters en Stephaan De Wolf loodsen K.A.V.D. naar derde ronde SOS Schellebelle nog ongeslagen I Brussels geweld vooral voor de rust VW Hamme uit beker gebonjourd Knapen van Eendracht Sint-Gillis eervol derde in Denemarken Voetbal ten voordele van gehandicapten te Dendermonde Red Star Haasdonk-vrouwtjes spelen zaterdagmiddag •- Oefenprogramma SK Aalst: eerste elftal en jeugd Ten voordele van een gehandicaptenvereniging wordt op woensdag 15 augustus om 15 u. een voetbalwedstrijd gespeeld tussen de «oud-K.A.V.D.-beloften van 1970» en i de «oud-internationalen van België». Volgende oud-inter- nationalen verzekeren hun deelname aan de wedstrijd: Kurt Axelsson, Prudent Bettens, Femand Boone, Pierre Carteus, Carlos De Steur, Berre Deurwaarder, Lucien Ghellinck. Femand Goyvaerts, Henk Hauwaert, Etienne Opdorp, Johnny Thio, Gille Van Binst, Paul Van Himst en Jan Verheyen. De wedstrijd wordt gespeeld op het gemeentelijk sportter rein te Grembergen (gelegen achter het B-terrein van K.A.V.D.) In geval van uitmuntende weersomstandighe den gaat de match door op het K.A.V.D.-terrein zelf. De inkomprijs bedraagt 50 fr, of gewoon dus de waarde van een steunkaart. K.A.V. Dendermonde heeft in twee bekerwedstrijden negen keer gescoord. Wat zeker belangrijker is, is het feit dat paarsblauw in die twee matchen geen enkel doelpunt toestond. K.A.V.D. overtroefde het Brabantse Delta Lon- derzeel op technisch vlak. Rodrigo en zijn maats presen teerden vaardig voetbal en dwongen de tegenstander tot overgave. Behoudens het eerste kwartier, waarin de thuisploeg lichtjes de toon aangaf en K.A.V.D. tal van slechte voorzetten uit de mouw schudde, waren het overigens de bezoekers die hun wil opdrongen. Doelman Danny Verstrepen beide komen. Dat kan wel van heeft niet vaak moeten tussen- zijn overbuur gezegd worden. Die werd al na acht minuten door Walter Daman op de kor rel genomen. Net voor het hal fuur ging een kopstoot van Dirk Michelet de goede kant uit. Ook hier kon de plaatselij ke doelman met de vingertop pen pareren. Drie minuten voor rust opende Dominique Pieters de stand. Vanuit een scherpe hoek, schoot hij ver rassend binnen. Iedereen had zich allicht aan een gewone voorzet verwacht. Ook doel man Landerloo, die haast niet reageerde. K.A.V.D. kreëerde zich dus een ideale uitgangspositie om de tweede helft met vertrou wen aan te vatten. Die was hooguit vijf minuten op gang, toen Stephaan De Wolf uit haalde, maar de bal sloeg te gen de dwarsligger. Het was maar uitgesteld. Vijf minuten later centerde Guy Rodrigo E.D.M. heeft niet vaak moeten tussen- zijn overbuur eezeed worden voorzet verwacht OoW doel- ^^ïf^narn^^bafo^Thef hoofd en knikte over het hoofd van de doelman tegen de netten. - Het pleit was metéén in het JOng L6Q6 0 voordeel van K.A.V.D. be- R.W.D.M. 6 slecht. Veel gevaar ging er van de thuisploeg niet uit. Zij zjjn Heel wat vervangingen tijdens speelden puur op kracht. Op de rust zorgden ervoor dat de technisch vlak liet ze een pove- tweede helft veel evenwichti- re indruk. Bovendien liet de ger verliep. Lede kwam beter nummer «2» die Schampaert ,.I„ naa in de wedstrijd maar de sterke noemt, zich langs zijn onspor- echter maar uitstel. In de 34ste Brusselse verdediging gaf geen tieve kant «bewonderen» toen minuut vloog een vrijschop kr"nP' Zo kwam Carlier eens hij vrijwillig een elleboogstoot van Demesmaeker tegen de lat te'aat om Deleu te verslaan na aan Guy Rodrigo toediende, weerde het schot van Lorré in maar de goedgevolgde Bouw- een bstige vrijschop van Foei, voor dergelijke onspor- *-"■meester moest maar intikken. Steyaert, terwijl Strobbe op de tieve daden Vijf minuten later verloor voeten van de goalie besloot. In feite is de 0-2 zege niet eens Steyaert de bal in het midden- Lede verdiende wel een treffer overdreven. Gelet op het feit Impe maar hij was de ervaren u>'t,enhove vergaten te beslui- veld en ondervond onmiddel- maar kree8 die niet- Even voor dat K.A.V.D. in de tweede Garot niet te snel af Even ten' De Brusselse repliek was lijk dat men zich zulke zaken affluiten diende Steyaert de helft een paar keer dreigde, De bal circuleerde vlot en Le- later ging het wel beter'aan de gevat Pa,riek Thairet wist van niet kan veroorloven tegen dit gevaarl|jke Van Mierlo in de een poging van De Wolf op het d"e wkelyk niets in pass van Gollière werd door de pap te brokken gehad tegen een sterke tegenstander die Thairet keurig afgewerkt (0-1). na e degradatie uit eerste nationale nauwelijks verzwakt Molenbeek ging rustig op zijn is. De opmerkelijke vertrekken van Franky Van der Eist é'an verder. Een vrijschop van en Roger Raeven werden voldoende gecompenseerd door Tbtdret werd door De Greef onderandere Philippe Garot. Jong Lede van zijn kant ^de kon eindelijk zoekt nog naar hegemonie en dit vooral in de defensie w? W"rWerk bi,eden maar de Nieuwe gezichten zoals Carlier, Steyaert, Lorre en Van 'fk doelman Dc}eu Zande ZU„ nog dnide.Uk nie. in'des,doeö'^ tZttSZ Molenbeek begon fel aan deze De eerste schuchtere kans van T" dé Ledenaars een reu- wedstrijd. De bezoekers, net de partij kwam er langs Van an.s' Zowel De Rijck als terug van een oefenkamp, wa- ren duidelijk in goede doen. De bal circuleerde vlot en Le- a<UI uc de wist geen blijf met de bal. overzijde. Een snedig diepte- dlchtblJ te besluiten. (0-3). Molenbeek bleef tegenstander heen rollen én een schot van Toine Van Mier lo werd door Van Zande van de lijn weggeveegd. Dit was elftal. Denil tekende de for fait-ruststand aan. fatale zone onderuit te halen doelhout strandde en later een en Yves De Greef legde de schot van Robbie Smet een eindcijfers vast. ONGUNSTIGE ZEELUCHT BEKER VAN GROOT-WICHELEN Scheidsrechter: Van De Cotte De Ploegen: Lede: Vijt, De Winne G., (46': Eeckhoudt), Van Zande, Voetbal. Dominique Pieters scoorde het eerste doelpunt tegen het reeds een flink eind Het bekerliedje is uit voor VW Hamme. Aan de kust bij eersteprovincialer Middelkerke werden Luc Schuddinck en zyn maats met 3-0 cijfers huiswaarts gestuurd. Langs- heen de Durmeboorden kon men er zondagavond niet om rmere lachen. Met dergelijke cyfers op je kop krijgen van een DatS®S goed °P eersteprovincialer, mag een ploeg die ambitieus van stapel u Overmere aan loopt in vierde klasse niet overkomen. !eD bjve kunnen ondervmden. oktober zal zijn, alvorens hij kerronde heeft weten te lood- voetbalbedrijvigheid zal sen. Nu zondag is in het sta- De thuisploeg was gewoon de betere ploeg en de bezoekers slaagden er slechts zelden in een vuist te maken, verder dan een eerreddend doelpunt kwa men ze dan ook niet. Het werd dus een gemakkelijke en ver diende home-zege. Toch is er een uitleg voor Vooral omdat we numeriek in Die kregen we van enkele be- de minderheid waren. Wij stuursmensen die de reis naar hebben de situatie niet meer de kust hadden meegemaakt, kunnen klaren tijdens de twee- «Wij werden daar gekon- de helft.» fronteerd met een tegenstrever VW Hamme is gehandikapt die bijwijlen het hakmes han- van stapel gelopen. De Wui- teerde. De spelleider sloot de tens konden geen beroep doen SerskamD 0 ogen voor vele overtredingen, op Frankie Vanhaecke die nog oK vvirholpn i Toen Franco Pirelli, moege- last ondervindt van een vorig TT,tne,en 1 tergd, de intentie koesterde jaar opgelopen blessure. Men Wat als een vooruitgescho- om iemand onderuit te trap- hoopt hem te kunnen rekupe- ven kompetitie wedstrijd in pen, werd hij er uitgegooid, reren tegen de kompetitiestart. vierde provinciale reeks G zou Hij had niet eens zijn tegen- Of Franco Pirelli er zal bijlo- kunnen hebben doorgaan is stander geraakt. Wel had hij pen, is een vraagteken. Veel uitgedraaid op een spannende een beweging in die zin uitge- hangt ervan af hoe scherp het en sportieve partij voetbal, dit voerd. Dat was voldoende scheidsrechterlijke rapport is ondanks het snikhete weder, voor de scheidsrechter om het opgesteld en hoe de strafkom- Uiteindelijk is Wichelen als rode kaartje op te diepen en de missie van de voetbalbond de verdiende overwinnaar uit de Gentse Italiaan naar de kleed- zaak zal interpreteren. Met de- striJd gekomen dankzij een kamers te verwijzen. Tijdens ze zware nederlaag tegen een ,aat doelpunt van zijn nieuwe eg0jstjsch hij gaf aan Ver- de eerste helft waren we eersteprovincialer heeft VW spits Walter Van Houwermei-_ heuen de' gelegenheid om Tl- j .1 r»n Hlf on mooi aaniwvpn uin D heuen in de fatale zone omver- geduwd met een strafschop als gevolg. Verheuen zelf schoot de elfmetertrap zonder pardon krachtig binnen: 3-2. Meteen de ruststand. Na de koffie trachtte Wiche len onmiddellijk op gelijke hoogte te komen, maar verder dan enkele lovenswaardige po gingen van Rombaut, Ver heuen en Van Houwermeiren kwam het niet. Doelman jong Lede "Eendracht Aalst" D'Hauwe toonde zich immers waakzaam. Overmere van zijn kant bleef ook niet bij de pak ken zitten en zou met een prachtig kopbaldoelpunt van nieuwkomer De Wispelaere in de 55ste minuut de stand op 4- 2 brengen. Daarna ging de thuisploeg was nonchalanter spelen en dat zou ze zich vlug beklagen, want een korte te rugspeelbal op de doelman werd door Rombaut onder- zelfde lot onderging had het in feite wel 0-4 kunnen worden. Trainer Etienne Borré was in ieder geval tevreden over de verrichting en het resultaat. c. "De eerste keer dat ik hier Londerzeel en zette KAVD op rozen. Steyaert, Van Impe, De Rijck, kom winnen», zegde de Den- Geeraerts, Strobbe, Lorré, dermondse oefenmeester die Carlier, Uyttenhove (46' Ba- in het verleden in tal van Bra- Ion onderging zoals gemeld ten), Vergeylen, Van Gij- bantse ploegen het bewind een heelkundige ingreep aan heeft gevoerd en dus geregeld de lies. Verwacht wordt dat R.W.D.M.: Deleu (73 Van met Delta Londerzeel werd ge- Hoorde), Charles, Garot, Gol- konfronteerd. lière (46' Trigaux), Cossey, De «Het is een ploeg die gewoon Greef, Denil (46* Mergan), "jk punten wint op eigen veld kunnen hernemen. "Dirk Van Thairet, Bouwmeester. Van en relden in eigen huis iets aan Mierlo, Demesmaecker (Beu- het toeval overlaat. Weet j% kelaers 46') dat V.K. Tienen, vorig seizoen Geel: Thairet (25'), Van Zande kampioen in de vierde klasse, lopen. Ook hij zal de start' (40'). J 1 Doelpunten: 12': Thairet (0-1): De Greef (0-2); 27': Thairet K.A.V.D. was nochtans ge- (0-3); 34': Bouwmeester (0-4); handicap! van stapel gelopen. 38'; Denil (0-5); 82': De Greef Frank Schepens die last onder- (0-6). vond aan de lies, belde op het Volgende oefenwedstrijd: Za- laa,ste ogenblik af. Andere ti- terdag 11 augustus te 19u30: Messen als Dirk Van der - - - Putten en Eddy Bellon ontbre ken allicht voor verschillende G.D.T. weken op het appel. Eddy Bel- ré over meer potentieel ten opzichte van vorig seizoen, zo dat hij zijn ploeg zonder kleer scheuren door de tweede be- Der Putten, die in Lebbeke werd gekwetst, heeft een dion te Grembergen het Brus selse La Forestoise, een vierde klasser, te gast. Deze ploeg scheur aan de kruisband opge- versloeg vorige zondag de eer- er slecht met 0-1 cijfers kwam de kompetitie missen. Tijdens winnen!». de wedstrijd op Londerzeel diende Wim Waegeman bij de rust het- veld te verlaten. Hij had een tik tegen de enkel gekregen en terzelfdertijd een verstuiking opgelopen. Ook Alain Verstraeten moest we gens ziekte vroegtijdig de strijd opgeven. Gelukkig beschikt trainer Bor- provincialer S.ÏC. Ge- raardsbergen. Indien KAVD van deze ploeg kan winnen, dan wordt het een week later gekonfronteerd met Bornem. Het zou een hele prestatie we zen mocht trainer Borré met zijn poulains de vierde ronde kunnen halen. Hoe lang is dat niet al geleden? E.D.M. meester van de situatie, maar Hamme in ieder geval voor ren. dit op mooi aangeven van we konden' geen doelkansen geen publiciteitsstunt gezorgd. Erwin Rombaut (ook al een afdwingen Dat kon de thuis- Die gedachtengang woog door nieuwe kracht bij SK). Beide ploeg wél. Met een 2-0 achter- in de Wuitensgemeente. Toch ploegen namen elk een helft and bij de rust, zag het er wordt er veel verwacht "aar weinig rooskleurig uit. nakende kompetitie Voetbal. Paul Vermeir, een Hamse speler die van wanten weet. Na telefoontjes van voorzitter Jan Coens van betrokken vereniging kunnen we onze lezers alleszins uit de eerste hand meedelen dat de rood-gele meisjes er zaterdag kordaat aan beginnen. En dan bedoelen we natuurlijk hun tweede seizoen in eerste provinciale reeks. De omstandig heden waarin het eerste seizoen provinciale voetbal in extremis lichtelijk de mist inging aangezien de uiteindelij ke promotie werd gemist is voor ons wel nog reden om er volgende week nog eens dieper op in te gaan. De zegsman wou nu alleen maar kwijt dat alle sympatisanten en anders gezinden zaterdagnamiddag met aftrap om 16 u. (vier uur in de'middag dus) terecht kunnen voor een eerste echte oefenpartij tegen tweedenationaler Jong Nijlen. Meteen ook zaak de twee nieuwe gezichten voor te stellen: dat is enerzijds een jongedame die als centrale middenveldster zal uitgespeeld worden (namen noemen we pas volgende week) en eerder bij eerste nationaler Astrio Begijnedijk aktief was. De andere kan niet zonder meer op een basisplaatsje rekenen maar zal ook zaterdag aanstaande aantreden. Anderzijds zijn er nog enkele basiselementen met vakantiebeslommeringen begaan maar kan zaterdag toch al worden bekeken hoe de aspiraties liggen van de «nieuwkuis»-dames. Mare Naudts hun rekening doch Sers- kamp was minder gevaarlijk dan Wichelen, dat, zij het met het kleinste verschil, toch de volle buit binnenhaalde, dit na een kollektief sterke prestatie. SK Overmere 5 SK Wichelen 3 Vermits Overmere vorig sei zoen op de 4de plaats eindigde in derde provinciale en Wiche len op de 12de plaats in vierde provinciale, zou deze wedstrijd voor de thuisploeg een makkie worden. Dat is enkel in theorie geble ken want de Boerenkrijgjon- gens hebben niet zonder moei te Wichelen van zich af kunnen schudden en van klasseverschil is er niet veel te merken ge weest. de bezoekers (zonder veel illusies, maar ook met niets te verliezen, naar Over mere afgezakt) kregen al na 8 minuten spel een koud stort bad te verwerken: doelman Wim Philips en verdediger Leunis sprongen samen op naar een hoge bal, deze werd door beiden half gemist en het Ieder verdween tot hun grote verbazing in eigen doel: 1-0. Dat Wichelen door deze tegenslag helemaal niet aange slagen was, bewees het in de 25ste minuut: Verheuen lan ceerde met een doorsteekpas de opkomende verdediger Dirk Van den Bogaert die de ganse thuisverdediging in snel heid nam en alleen voor doel man D'Hauwe opdook, van erg dichtbij legde Van den Bo gaert kalm binnen: 1-1. Lang zou de bezoekende vreugde echter niet duren, want enkele minuten later zette Overmere een aanval op. Met een lepe doorsteekpas doken plots (op de rand van buitenspel?) twee mannen alleen voor het doei op, het was Franky Schepens die feilloos afdrukte en de stand op 2-1 bracht. Wichelen ging al meteen terug op zoek naar de gelijkmaker, maar via een mooie tegenaanval klom de thuisploeg verder op voor sprong: Baeyens brak door en legde de bal mooi achteruit op de slof van Schepens die kei hard binnenschoot: 3-1. Enke le minuten voor het rustsignaai werd de aandringende Ver- Op het internationaal voetbaltornooi dat vorige week in Vildbjerg schept en deze laatste was niet (Denemarken) werd gehouden, wisten de knapen van Eendracht a°" "r' Sint-Gillis beslag te leggen op een eervolle derde plaats als enige buitenlandse ploeg, niettegenstaande de aanwezigheid en deelna me van ploegen uit West-Duitsland, Nederland, Ierland en de V.S. Dit hoogstaand tornooi waaraan liefst 164 ploegen deelna- men en waar gespeeld werd op dertien speelvelden, kende een rimpelloos verloop. Alle klubs waren in de wolken inzake de net» n». organisatie de akkomodaties en het onthaal dat hen te beurt viel. De lottrekking was Eendracht Sint-Gillis nochtans niet gunstig. simpel 4-3 van te maken. Wichelen voelde dat de lijkmaker ook binnen bereik was en begon meer en meer risiko's te men. Het was dan ook voor rup en Hvidovre werden met in ontvangst genomen ten 2-0 geklopt en zulks bracht overstaan van verschillende Eendracht Sint-Gillis in de duizenden toeschouwers. Wat eindronde. Kurt De Geyter, geen enkele andere buiten- Geert Philips en Wim Alens landse ploeg wist te realiseren, kwamen de wedstrijden met maakten coach Alfons De Bac- doelpunten kruiden. ker en zijn geestdriftige jeugd Ook in de finalerccksen waar. kreeg Eendracht Sint-Gillis In de finalcreeks waren het Deense tegenstrevers tegen- Wim Alens (2), Kurt De Gey- clinch tegen drie Deense teams. Blancquaert, die steeds op de De jonge Sint-Gillissenaars moesten in de eerste ronde in de over zich. Het hoogtepunt van ter en Geert Philips die voor het tornooi was de wedstrijd de doelpunten zorgden. In de tegen Aabyhoj. Het werd een eindstand werd Eendracht tot het uiterste spannende Sint-Gillis voorafgegaan door Schellebelle liet in de twee- dc" bet aanvankelijk dan ook wedstrijd waarin middenvelder de Deense topploegen Olstyk- en kapitein Dirk De Vlieger kc en Greve. menig open doekje kreeg van Voor Eendracht Sint-Gillis loer lag, een koud kunstje op tegenstoot de uitgekomen Wichelse doelman voor de vijf de maal te grazen te nemen en aldus zijn ploeg de verdiende zege te bezorgen. Wichelen daarentegen mocht met opge heven hoofd de arena verlaten, het kwam eervol uit de strijd en had Overmere heel wat meer last bezorgd dan het ver wacht had. Schellebelle 5 Serskamp 1 Door deze tweede opeenvol gende thuisoverwinning komt Schellebelle in de voorlopige rangschikking alleen op kop met het maximum der punten. De zege is nooit in gevaar geweest en Serskamp heeft slechts een half uur stand kun nen houden. De thuisploeg kwam reeds vroeg in de wed strijd op voorsprong met een kopbaldoelpunt van Dannys. Serskamp sloeg gepast terug via Van Couwenberghe: 1-1. Naarmate de wedstrijd vorder de drong Schellebelle meer en meer zijn overwicht op en was Serskamp enkel op de tegen aanval aangewezen, toch zou de stand tot aan de rust niet meer wijzigen. Dirk De Vlieger en co had helft Vereecken in de wc' rriociiijk om zich aan het kleedkamer, hij werd vervan- barde, maar technisch hoog- gen door Johan De Moor De s,aa°d spel van de Denen aan de talrijk opgekomen Deense traden aan: Dirk De Vlieger, lokalen hadden nu van meeta- ,c I" de openingswed- toeschouwers. Bij een 1-1 ge- Geert De Vlieger, Kris Man- faan de wedstrijd volledig in s,r|jd werd het dan ook een 2-1 lijke eindstand moesten de naert, Geert Philips, Mare De handen. Serskamp werd van nederlaag, nadat Kurt De strafschoppen beslissen wie Kinder, Dimitri Verheyden, het kastje naar de muur ge- Geyter in het begin van de doorging naar de halve finale. Joost Vergauwcn, Peter Due- speeld en werd op zijn eigen tweede speelhelft Eendracht Beide ploegen troffen om rinck, Frank Meskens, Rik helft teruggedrongen. Doel- i""< punten konden dan ook niet uitblijven en reeds na 10 minu ten zorgde Van der Jeugt voor de 2-1 en enkele minuten later was het al 3-1. Nadien liet Schellebelle wat stoom ritme volgende wedstrijden. Slange- lcbelle dat nu met een vier op Meert werd vervangen door vier een ernstige optie op de Osselaere en Serskamp kwam een beetje meer aandringen. Doch bij een van de vele loka le aanvallen werd Osselaere goed aangespeeld, hij dribbel de zich knap voorbij twee man, lokte de bezoekende por tier uit zijn kooi en schoot kalm binnen. In de laatste mi nuten werd het nog 5-1 wan neer na een geharrewar voor het Serskampdoel uiteindelijk toch gescoord kon worden. Al bij al werd het dus een vlotte overwinning voor Schel- opnieuw op gelijke hoogte had beurten zevenmaal raak. Hier- Van Keer, Wim Alens, Evert gebracht met Funder. De Een- op misten de Denen waar Een- De Bruycker, Pascal Ghys, drachters vonden evenwel hun dracht raak trof. Voor de der- Kris Van Nuffel, Jacques Van strijdlust terug in de de en vierde plaats werd op- Coppenolle, Erik Perdaens, nieuw hard geknokt. Tegen Kurt De Geyter en Steven het gereputeerde Faxe werd Goubert met coach Alfons De met 1-0 gewonnen wat Een- Backer die alle lof verdient dracht Sint-Gillis op de derde voor zijn algehele inzet voor plaats bracht in de eindstand, de jeugd van Eendracht Sint- Met glunderende gezichten Gillis, werden de beker en medailles (f. n m beker neemt, terwijl Serskamp nog steeds puntenloos op de laatste plaats te vinden is. Windhonden te St.-Gillis-Waas. Tijdens de rennen konden we deze greyhound en wippet bewonderen. (Iv) Het oefenprogramma van de nieuwe tweede provincialer ziet er als volgt uit: 12-8: S.K.-Letterhoutem 14-8: SK-Haaltert 19-8: Overmere-SK 22-8: Olsa Brakele-SK 26-8: SK-Wetteren Uitslagen: Mere-SK Aalst 1-3 SK-Massemcn 2-0 TORNOOI JEUGD Pré miniemen: S.K.-Zottcgem 2-4 Winnik-E. Aalst 1-2 Herdersem-Dendermonde 0-10 11-8: 14.50 Winnik-Dendermonde 15.50 Zottegem-E. Aalst 17.10 SK-Hcrdersem 18-8: 14.30 Zottegem-Herdcrem 15.50 SK-Winnik 17.10 E. Aalst-KAVD. Plaatsingswedstrijden: 25-8 Miniemen: Gijzegem-Wetteren 0-4 S.Dcnderleeuw-Oordegem 3-5 Sint-Lievens-Houtem-SK 3-0 Herdersem-E. Aalst 0-5 11-8: 13.30 SL Houtem-Gijzegem 14.40 SK-Wetteren 16.50 Oordegem-E. Aalst 18.00 St. Denderlecuw-Hcrdersem 18-8: 13.30 Oordegem-Herdersem 14.40 SL Houtem-Wetteren 16.50 Denderleeuw-Aalst 18.00 SK Wilskracht-Gijzegem Plaatsingswedstrijden: 25-8 Knapen KAVD-SL Houtem 1-1 SK-Wieze 2-2 E. Aalst-Oordegem 1-0 11-8: 13.30Wieze-Oordegem 15.50 E. Aalst-SL Houtem 18.10 SK-KAVD 18-8: 13.30 Oordegem-SL Houtem 15.50 Wieze-KAVD 18.10 SK-E. Aalst Plaatsingswedstrijden: 25-8 OEFENPROGRAMMA JEUGD-SK AALST Préminiemen: 22-8: 18.OO Bcrlare-SK 29-8: 18.00 SK-Berlare Miniemen: 15-8: 10.00 SK-Aaigem 26-8: 10.00 Aaigem-SK Aalst Scholieren: 11-8: 18.15 Tomooi Ede 18-8: 10.00 SK-Ede 25-8: 15.30 Ede-SK Juniores: 10-8. 19.30 Pamel-SK 12-8: 10.00 Essene-SK 19-8: 10.00 E-aalst-SK 23-8: 19.00 SK-Ternat 26-8: 10.00 SK-Bambruggc

De Voorpost | 1984 | | pagina 22