I p- 0^ k KAATSEN TE BAASRODE HAMSE KAATSKOMPETITIE Tegels Rik uitgeschakeld! Beker van België voor pupillen Buggenhoutse miniemen: revelatie van de kompetitie '84 Vliegers wonnen St.-Rochus-Ziftkaatsing te Wieze ZEELSE KAATSKOMPETITIE Rubbens en Verhaegen De Meester in de bekerfinale KAATSKALENDERS - K.N.K. LIGA VLAANDEREN i KAATSKALENDERS - VERBOND VAN LEBBEKE KAATSEN Een volgens iedereen te lang MINIEMEN: aarzelende coach van Baasro de V.A. bracht uiteindelijk een wijziging aan Hij zette Claes in de ploeg in plaats van Cassiman en verschoof een Buggenhout verliest zijn eerste zette beter rond te draaien. Baasro- tegenstrever voor de wedstrijd de kon nu met Zele-Durmen in de bloemetjes omdat het uitgemaakt wie de had verdiend. gelijke tred houden en het reeds zelfs bedreigen. Op 7-13 pakte titel dit Baasrode haar eerste punt bin- □en en de supporters Beten Toekomst Buggenhout be- opnieuw van och horen. Baas- schlk, todwl;rksSijk ove[ rode. dat och blijkba» met fantastische ploeg, want buiten gauw gewonnen geeft, slaagde de ka loc!tstit!l hebben a er zelf in tot 11-14 terttg te hu lPkunnen frezen door komen. Het laatste spel ver- de Be|^.he Bek„ naar wp flpn 7P plan irppr rtn nnop. c BEVORDERING GEWEST AALST DENDERMONDE Baasrode verspeelt de begeerde titel Baasrode V.A. - Zele-Durmen: 11-15 Tijdens het titeldebat waren de weergoden het V.A. bestuur duidelijk goed gezind en ruim speler van plaats. Tot eenie- punt te Baasrode. 300 toeschouwers zorgden ders verbazing begon het plots Baasrode V.A voor de nodige animatie rond het plein. De nummers 1 en 2 van het gewest kwamen tegen elkaar uit om de definitieve toewijzing van de titel te be twisten. Ingeval Baasrode de zege behaalde, kon het nog aanspraak maken op de titel, maar wanneer er sprake was van een nederlaag, was het gedaan. Indien Zele Durmen de zege kon wegkapen op het terrein van V.A., kon het al uitgeroepen worden tot kam pioen. Baasrode ging zenuwachtig van start en de bezoekers pro fiteerden van deze gelegenheid om via Wouters en De Block goed uit de startblokken te schieten en ze konden via 0-2 uitlopen tot een 1-3 stand. Baasrode maakte een vuist, weerde zich dapper, hierbij flink aangemoedigd door haar supporters. De thuisploeg kon nog aanklampen tot 4-6 Zele speelde verstandig, en het was bij machte het spel van de thuisploeg te ontregelen. Baas rode keerde meer ballen over, maar door hun onregelmatig optreden faalden ze op de kri tieke ogenblikken om een spel speelden ze dan weer op onge lukkige wijze. genhout te halen. Zeer mooi. Onder leiding van Koek en j j. iuj v^uuci iciuuit van ivucr en Indien Baasrode d,t spel had Cardon speelden de bezoekers kunnen winnen, zou hel nu de lhuis^ „„genoeg van nog spannend geweest zijn he, beJ,eke| wet- Want hoe meer de wedstrijd den haodje ,oken w ï.'r door het slecht levereS van de thuisploeg in de eerste helft. De ruststand van 0-5 werd in een mum van tijd gerealiseerd. Baasrode VA heeft aan wijzigingen, want -w-w ^w„ staan. Hierdoor wordt Zele nu - binnen te halen. Zele bereikte kampioen, en Baasrode moet en Erpels begonnen goed te aldus de rust met een verdien- vrede nemen met een gedeelde spelen- Eens de schrik uit hun tweede plaats, samen met Ter- k°" Baasrode met de V k—/uslrare nt-/l..,i-M(. 7- joden. bezoekers wedijveren. Zelfs deze tweede plaats, die speelden evenwaardig met de recht geeft op een eindronde kampioenen uit Buggenhout om een eventuele laatste pro- en ze slaagden er warempel in motiekans te kunnen afdwin- de stand °P 5*8 te brengen en gen, is ver van veilig, want a'zo bet eerste punt uit deze Baasrode VA. heeft in haar kompetitie aan de kampioenen keerders sloegen de ballen ver makkelijke thuiswedstrijd op terug, maar door hun onregel- het programma heeft s' matigheden faalden ze meer Zele-Durmen is verdiend kam- dan eens. Op een 40-40 stand pioen geworden door haar re- zagen ze vele spelen verloren gelmaat gaan. dit sterk Toekomst is geen kruid afgelopen gewassen. Het is duidelijk dat gezien het kaatskampioenschap zijn be slissende faze ingaat, de ene titelkandidaat na de andere in het zand bijt. Deze week was het Tegels Rik uit Baasrode die door 't Vissershof van het terrein werd geveegd. Het wordt stilaan duidelijk: dit jaar verschijnt er een nieuwe naam op de erelijst van het Hamse verbond. Zoals de zaken nu staan wordt het 't Vissershof ofwel Van Malderen/Sneeuw- witje. Ons Vermaak - KWB/Criva/ Welkom (12-9) De jongens van Peelman en De Brouwer hebben nog eens getoond dat ze ook kunnen winnen. De wedstrijd tussen de twee laatst geklasseerden is toch nog boeiend geweest. Ons Vermaak met De Brouwer, Van Hecke, De Bus, Willy en Luc Heirwegh hebben van bij de start een kleine voorsprong verworven. Ze hebben die tot het laatste kunnen behouden. Halfweg was het al 6-4. Wat de KWB-jongens ook deden, ze slaagden er niet in deze achter stand goed te maken. Tegels Rik - 't Vissershof (2-12) De leiders uit Baasrode heb ben van 't Vissershof van Moerzeke-Kastel een lesje ge kregen en verspeelden hier niet alleen hun leidersplaats. Ze werden ook fors teruggesla gen en zijn uitgeteld voor de titel. In de eerste plaats had den de lokalen met De Valck, Polfliet, Willaerts, De Clercq en Bloinmaerts een 2-6 achter stand opgelopen. Ieder ver wachtte zich aan een herop standing. Maar Tegels Rik bleek volledig in de greep van de bezoekers te zitten. Toch waren er een paar goede po gingen van de plaatselijken. Ze strandden echter steeds op nieuw op een kollektief zeer sterk spelend Vissershof. Rodania - Van Malderen Sneeuwwitje (12-11) De bezoekers waren doods bang naar Rodania getogen. Ze mochten immers niet ver liezen. In het begin werden ze echt van het kastje naar de muur gespeeld. Met een 6-2 bij de rust was alle hoop zo goed als vervlogen. Na de verfris sing echter gooide Van Malde- ren/Sneeuwwitje het over een andere boeg, en kwam stilaan maar zeker naderbij. Met een 12-11 ging de overwinning toch naar de thuisploeg, maar met dit resultaat waren de bezoe kers al dik tevreden. Toyota/Le Patrimolne - Van 1. 't Vissershof 10 8 2 77 113 2. Rodania 10 8 2 73 104 3. Van Malderen 9 5 4 75 99 4 Tegels De Rik 9 6 3 69 92 5. Toyota/Le Patri. 8 5 3 75 71 6. KWB/Criva 9 1 8 98 66 7. Van Gaevcren 8 2 6 84 62 8. Ons Vermaak 9 2 7 105 49 Dit weekeinde had te Naast de spanning niet voldoende ve Beker van België plaats voor werken. Begrijpelijk als i pupillenploegen. Alle kam- spelers begeleid worden da pioenen van de verschillende een schare supporters, die v gewesten kwamen in dit tor- 's morgens vroeg hun kop nooi tegenover elkaar te staan, zot razen. Zeker na hun een De V.A.-jongens werden in wedstrijdoverwinning moest hun eerste wedstrijd uitgeloot de jongens afgezonderd wa tegen de kampioen van het den in plaats van rond te dr gewest Namen. Het begon on- ven en meteen door eeniedi middellijk zijn sterkste wapen hun hoofd laten volproppi te gebruiken, met name de met zogenaamde «goei onverbiddelijke opslag. Hier- raad». De Baasrodenaren w tegen hadden de Waalse jon- ren overtuigd de Beker hi gens geen enkel verhaal. Scheldedorp te kunnen 1 De Baasroodse jongerenploeg, gen, want een volle bus bestaande uit Bart Claes, Jo- porters was eveneens met han Nobels, Timmy Joos, Jur- gen Verhulst, Manuz David van V.A. draaiden. De bezoe kers kregen het hard te verdu ren en ze begonnen zenuwach tig te spelen. Zele Durmen slaagde erin het vijftiende spel te winnen, zo dat de kampioenstitel binnen B|J Baasrode drongen zich en- u kele wijzigingen op en na de hekel rust werden de pupillen Bart (jeze Claes en Van Keer in de ploeg kompetitie is het meermaals gedropt Beide spelers werden gebeurd dat de coach te laat gebruikt als koordmannen en ingreep. De verloren gegane *>eiden pepten hun medemaats punten in de vorige wedstrij- zodanig op dat de keerders een den komen de ploeg nu duur te ware metamorfose ondergin- --- - - - - i. Van Damme, Quisquater Kaatsen: de miniemen van Toekomst Buggenhout winnen zowat alles waaraan ze beginnen fc) Bü ons gaan ze blijkbaar een beetje onopgemerkt door de kompetitie. Nochtans zijn de miniemen van kaatsklub De Toekomst uit Buggenhout zowat dé blikvangers van de huidige kompetitie. Niet alleen slaan ze gensters in de wekelijkse wedstrijden, ze winnen ook vrijwel alle grote tornooien die er gespeeld worden. Die rakkers van Bug genhout zijn zowaar de schrik van de Vlaamse én Waalse ballodrooms geworden! de 4-8-voorsprong. Bij de herneming in de tweede helft zag men eenzelfde spel- beeld zich ontwikkelen. Onder leiding van de Zeelse kapitein Ronny Wouters konden de ge vreesde bezoekers een aan zienlijke voorsprong opbou- - - wen en 5-11 op het scorebord laatste wedstrijd nog een harde tc ontfutselen. De sterk spe- brengen. Een op drift geslagen noot te kraken: Opstal. Deze J^nde Steven Koek en Kristof Baasrode werd van het kastje ontmoeting is een uitwedstrijd, Cardon maakten daarna de naar de muur gespeeld. De terwijl hun konkuirent een ge- wedstrijd uit. Een mooie twee- - - a jde helft, waarin Baasrode haar tweede plaats in de rangschik king wettigt. Tegen een super- Gaeveren (12-6) De thuisploeg heeft nog maar eens getoond hoe sterk ze zijn door hun buren met grote cij fers huiswaarts te sturen. De thuisploeg met De Wilde, Wuytack, Vemimmen, Vla- minck en Plettinck hebben een rustig meesterschap aan de dag gelegd, en dat resulteerde al in een 6-3 score halfweg de wed strijd. In het tweede stuk van de ontmoeting bleef de thuis ploeg de lakens uitdelen en kon verhinderen dat Van Gae- veren toesloeg. Rangschikking: Naar alle waarschijnlijkheid is Buggenhout dc eerste ploeg die de dubbelslag lukte door zowel in Mignault als in Saint- Servais te gaan winnen De kerels die deze unieke presta tie bijeenkaatsten mogen we dus wel even voorstellen. Christophe Caudron, kapitein en achterman is 14 jaar. Hij werd geselekteerd voor de na tionale miniemenploeg die Frankrijk versloeg met 10-1. In Saint-Servais werd hij uitge roepen tot beste speler van het tornooi. Steven Koeck uit Buggenhout is 14 en speelt groot-midden. Hij werd uitgeroepen tot beste speler van de tomooien in Aalst, Buggenhout en Mig nault. Lebbekenaar Chris Van der Jeught is 14 en speelt klein- midden. Danny Marivoet uit Buggenhout is amper 13 en staat aan de koord. Buggen- houtenaar De Kinder (11) is koordman, terwijl zijn collega Kurt De Ridder 13 jaar is en uit Baasrode komt. Uiteindelijk is er nog Roel Vergauwen. Hij is pas negen en werd als koordman de jong ste speler in het tornooi te Mignault. Uitslagen kompetitie Bugg-Wieze Bugg-Zele Bugg-Kastel Bugg-Hamme Bugg-D'belle Bugg-Baasr Wieze-Bugg Zele-Bugg Kastel-Bugg Hamme-Bugg Baasr-Bugg D'belle-Bugg 10-2 10-2 KM) 10-3 10-4 10-5 1-10 3-10 1-10 3-10 3-10 0-10 12-35 12-28 12-24 10-11 9-7 Hamme SK huldigt Arthur Mariën Op de laatste speeldag van de van inzet> fair.pUly en sportivi. competitie in gewestelijke Bevor- uit tegenover spelers en scheids- dering Aalst - Dendermonde rechters. Hopelijk boekte Ham- wordt speler Arthur Manen me SK mel Tuur Mariën een klinkende overwinning tegen op ponent Puurs. Klassement 1. TKBugg 2. Baasrode 3. D'belle 4. Zele 5. Kastel 6. Wieze KKKKKKKKK 9-5 7. Hamme 9-3 Toekomst Buggenhout werd dus kampioen in het gewest Dendermonde-Aalst, Tornooien In de Grote Prijs der Stad Aalst versloeg Buggenhout de miniemen van Baasrode met 10-3. In de finale moest Oke- gem er met dezelfde cijfers aan geloven. Steven Koeck werd aangeduid als beste speler van het tomooi. In de Ereprijs van Toekomst zelf schakelde Bug genhout Iddergem uit met 10- 2, Grote konkurrent Baasrode dolf weer het onderspit met 10- 3 in de finale. Alweer was Steven Koeck de beste speler. Te Mignault werd de Beker van België betwist tussen de acht beste ploegen uit iedere provincie. In de schiftingen schakelde Buggenhout Waret uit met 7-2. De halve finale werd gewonnen tegen Ville- sur-Haine met 7-0 en uiteinde lijk stond Toekomst tegenover Grimminge voor de finale. Ook die match werd gewonnen met 7-4. Raad eens wie de beste speler was?... Juist! Roel Vergauwe was de jongste deelnemer Palmares Beker van België, Beker Chal lenge Emest Sirault, Coupe La Nouvelle Gazette, Grand Prix national des minimes. Er zijn maar drie Vlaamse ploegen die dit ooit wonnen: Adec Baasro de, Zandbergen en Buggen hout. Herkansing We gaan even dieper in op het tomooi van Saint-Servais te gen Namen omdat dit de her kansing was voor de Beker van België. In de schifting won Buggen hout van Annevoie met 7-3. Toekomst speelde vlot en won gemakkelijk tegen een minder getalenteerde tegenstander. Buggenhout was té sterk in de terugslag. Marivoet en Koeck staken met kop en xhouders boven hun tegenstanders uit. In de halve finale kwam Toe komst opnieuw tegen Grim minge uit en won met 7-5. Een echte propagandawedstrijd werd dit voor de twee Vlaamse ploegen in die Waalse gemeen te. Al waren beide teams aan mekaar gewaagd, toch kwam tegen het einde de Buggen houtse klasse naar boven. Met Marivoet in bijzonder goede doen werd nog flink gewon nen. In de finale moest Bug genhout het doen tegen het bekende Waret en won op nieuw met 7-6. Het werd een ongelooflijke wedstrijd, waar in de Waalse scheidsrechters werkelijk alle truukjes uit hun mouw schudden om de Vla mingen te doen verliezen. Er waren enorm veel betwiste bal len, waarbij het oordeel van de scheidsrechters steeds naar de Waalse kant overhelde. Het kon echter niet baten en Toe komst liep uit tot 6-2. Onder druk van de fanatieke Waalse supporters barstte toen de bom. Het werd een ware hek senketel waarbij ballen die ze ker wel dertig centimeter bui ten de lijn kwamen, werden goedgekeurd. Het was onge looflijk wat daar gebeurde. De Buggenhoutse aanhangers werden bekogeld door de Waalse aanhangers met ter men die tot dan toe niet in de vocabulaire stonden. Allicht kwamen de spelertjes onder de indruk van de situatie en het werd 6-6. Kapitein Christophe Caudron wist echter zijn ploeg in de hand te houden en het werd 7-6. Toen iedereen dacht dat alles voorbij was, kwam er nog een verrassing. Wel moch ten de Buggenhoutse jongens hun bekers en trofeeën gaan ophalen, maar de lijst der na- turaprijzen werd gewoon om gekeerd. Toekomst kreeg een reiswekker en de laatste (Waalse) ploeg een barbecue- stel. Daarna is de Buggenhout se delegatie vierklauwens op de loop moeten gaan met de autobus. De volgende opdracht voor de miniemen is nu het Kampioen schap van Vlaanderen met op 26-8 Grimminge-Buggenhout en terugwedstrijd op 1. septem ber om 15 u. Trainer-begelei der Jan Van Damme is zijn jongens nu reeds aan het klaar stomen. Hij werkt daarbij dag en nacht. Sponsor Stany Wa fels zorgt ervoor dat de knapen er steeds netjes bijlopen. Met nog een uitstekende ka- detten- en een goede juniors- ploeg is Toekomst Buggenhout in onze streek een vooraan staande klub geworden. Mo menteel staan de kadettcn tweede in de kompetitie, wer den ze halve finalist op het tomooi te Grimminge en ge raakten evenver in Kastel. Op 25 augustus spelen ze een tor nooi in Braine Le Comte met dc beste Belgische ploegen. Volgend jaar is Buggenhout zinnens om ook nog met de pupillen tussen de lijnen te komen. Iedereen die interesse heeft kan terecht bij Jean Van Damme, Provincialebaan 46, Buggenhout 052-33.37.21, bij Freddy Van Driessche, De Mosten 12, Buggenhout 33.38 00 of bij Louis De Maeyer, De Mosten 53 Bug genhout. Het terrein is gelegen in dc Sint-Jozefstraat tc Bug genhout en het lokaal is café De Pluim te Baasrode. ploeg afgereisd. Hun ontgoocheling waren Mano Verhuist, liet er weinig nochtans vlug te boven. gras over groeien en bouwde organisatoren waren verbaas stelselmatig zijn voorsprong dat na een nederlaag nog a uit om uiteindelijk met vlotte veel plezier kon gemaakt wo 7-3 cijfers te winnen. den, en de tegenstanders hai In de halve finale moesten de den niets dan lof voor dei V.A.-jongens het opnemen te- grootse verliezer. Want vrien gen Taricourt. De Baasroodse en tegenstrever weten dat jongeren startten goed, want Baasroodse V.A-jongens ni kapitein Claes kon zijn eerste op hun waarde zijn verslagen spel ophalen. Het volgende Een slechte dag betekent nc spel ging naar de tegenstrever. Het derde spel kon V.A. Baas rode op hun actief schrijven na schap van Vlaanderen geze de eerste tekenen van zenuw- De eerste wedstrijd het achtigheid onder de palingjon- plaats op 25 augustus te Baa geren. Vanaf deze 2-1-stand rode (op het terrein van V.A liep het bij Baasrode mank. tussen V.A. en Kokejane. D< Hun opslag werd niet meer ze wedstrijd begint verzorgd en de keerders Claes uur. De terugwedsi en Nobels speelden onder hun plaats op zaterdag 1 septeo normale peil. V.A. kwam er ber. Enkel in het geval dat d onbegrijpelijkerwijze niet V.A.-jongens erin slagen h< meer aan te pas en het werd kampioenschap van Vlaandi met 7-2 cijfers uit deze Beker ren te winnen, mag het zi< gewipt. laten inschrijven voor het Bt De Baasroodse jongens waren gische kampioenschap. Iedei mentaal niet opgewassen tegen supporter duimt nu al voor deze opdracht en ze konden de V.A.-jongens. (Hamme SK) in de bloemen gezet. Den Tuur», al vijftien jaar ak- tief kaatser, en een voorbeeld De kaatsingen op het Zift, die door de kamavalvereniging «De Leo's» van kapper Jo voor enkele jaren nieuw leven inge blazen werden, hadden ander maal een denderend sukses. Waar de St.-Rochus-gilde- broeders van weleer de luttes eerder folkloristisch be schouwden, werden ze thans meer als een lokale kompetitie opgevat. Gelokt door het prachtweer waren er voor de schiftingen van zaterdag al zeer vele kaats- liefhebbcrs naar het Wieze- plein afgezakt. Met enige plechtigheid werden volgende ploegen aan het publiek voor gesteld: de nieuwelingen nl. De Kapio's, de K.S.R. en de Wentjes. Verder de oude ge trouwen: de Ajuinen, de Chi- ro-oudleidcrs, de Leo's, de St.- Jorisgilde en de Vliegers. De Leo's versloegen de St.- Jorisgilde en de Vliegers ble ven de baas over de KSR. De Wentjes werden door de jeugdige Kapio's ingeblikt en de Chiro's vaarden al niet be ter bij de Ajuinen Daags na dien stuurden de Kapio's ook de Chirojongens naar huis, wijl de Leo's de Wentjes uit schakelden. De Vliegers re kenden af met de St.-Jorisgilde en de K.S.R. won nipt van de Ajuinen. In de luttes voor de halve fina le werden de Kapio's eervol verslagen door de Leo's en de Vliegers beletten de Ajuinen de opmars naar de eindover winning. Op halfoogst moesten de Leo's dan de handschoen opnemen tegen de Vliegers Het werd een vinnig maar fair ploegen- duel dat uiteindelijk door het laatstgenoemde kwintet met 12-8 gewonnen werd. Dit zege vierende vijftal, tot vorig jaar nog «Nachtridders» geheten, en supergemotiveerd door hun coach Victor, kon met prachtige St.-Rochuswissellx ker naar het Duivenlokaal «D Luchtklievers» gaan ke missen Maar eerst was er in de mi ziekzaal nog de proklamati van de uitslagen: 1. Vlieger 2. Leo's, 3 Kapio's, 4 Aju nen, 5. KSR, 6. St -Jonsgildt 7. Wentjes, 8. Chiro's All ploegen ontvingen uit de hai den van J.P. Dc Neef Leo b hoog en bij laag een mooi trofee. Verder waren er nog een nevenrangschikkingen gouden kaatsbal werd schonken aan het deelnemen kaatstno Lissens. vader John en zoons Jan en Iwan Kapio's, sympatiekste ploeg kregen de zilveren bal gouden handschoen werd toe gekend aan Quirien Van Mol, die met zijn kaatsoptreden hei best de ware Rochuskaatsei weerspiegelde. Maar de ap plausmcter brak alle rekordi toen een woordje van lof wer< uitgesproken voor scheidsrech ter Willy Bruylandt, die he gebeuren in perfekte bane leidde, en terecht mag gefelid teerd worden om zijn belanj loze en juiste arbitrage. Ten slotte nog de finalisten: De Vliegers: Francois De Valk Mare De Wolf, Ronny Van Bicssen, Guido en Jos Van Hove. NN. (en een paar inval Iers) De Leo's: Marck Pcirlinck. AI fons Uyttersprot, Luc Van Broeck. Johan Van Lysebetb Eticnne Van Driessche, André Van Steen en enkele vervan gers De 2-daagse belotting, het kader van de St.-Rochus- feestcn in de muziekzaal houden, werd met klank wonnen door Petrus Van Biesscn uit de Schoolstraat J.V.L. bi H BOOGSCHIETEN De schuttersvereniging Concordia in Appels vierde haar zestigjarige bestaan, en kreeg nu de titel -koninklijk- (vh) De terugwedstrijden in de hal ve finales om de Beker van Zele hebben voor heel wat verrassingen gezorgd. De aan trekkelijkste affiche was het duel tussen de huidige tenoren uit de kompetitie Rubbens en Neyt. Rubbens was in de heen wedstrijd met 15-10 cijfers aan de winnende hand gebleven, maar insiders tipten op de kwalifikatic van het nu thuis- spelend Neyt. Rubbens, vorig jaar bekerwinnaar, liet niets aan het toeval over en steven de naar een 3-8 voorsprong bij de rust. Tijdens de tweede speelhelft zorgde dc ingekomen Erik Van Malderen voor de kente ring en in één ruk werd het zelfs 9-9. In een spannende eindstrijd greep Rubbens via Ronny Wauters de boven hand, en won met 11-15 de wedstrijd en meteen de kwali- fikatie voor de finale. Verhaegen-De Meester liet de grootste verrassing noteren. De Zeelse kampioenen, iets minder gelukkig in de kompe titie, liepen in de heenwed strijd een 11-15-nederlaag op en met een verplaatsing voor de boeg naar Van de Moortel leken de kansen eerder klein. Dierickx en Verleysen bezorg den de bezoekers evenwel een 0-5 voorsprong terwijl een goed kerende Schiettecat dc schade bij de rust kon beper ken tot 2-8. De kampioenen zagen echter brood in een wenkende finale plaats en onder impuls van Eddy De Saedelaere kon Van de Moortel slecht weerstand bicden tot 7-15. De finale tussen bekerhouder Rubbens en Verhaegen-De Meester (die voor het eerst tot deze eindstrijd doordrongen) wordt gespeeld op zaterdag 22 september. Vooraleer het zo ver is staat er echter nog een belangrijke kompetitiedag op het programma met dc topper Neyt-Rubbens. Deze ultieme wedstrijd met de titel als inzet staat in het teken van de weer wraak na de uitschakeling van Neyt in de Zeelse beker. Voor Rubbens staat heel wat op het spel. Zij moeten winnen om een ultieme testwedstrijd af te dwingen. Een driepuntenzege kan hen naar de kampioensti tel leiden, met nog drie speel dagen voor de boeg. Deze her uitgave van dc plaatselijke top per zal beslist voor heel wat belangstelling zorgen in de Stapstraat. Programma voor zaterdag 25 augustus: Van de Moortel - Inex-AVDV (Eddy De Beu- Ie), Van dc Ven - Gemeen- tepersoneel (Henri De Paepe), Neyt - Rubbens (Theo Wau ters), Rosseels - Verhaegen- De Meester (André Van Lae- re). (ajz) Hogere III 2610811984 Welle - Br us se gem Merchtem - Baasrode Grimminge - Appelterre Hamme - Viane Kastel - Wieze Meerbeke - Okegem Gewestelijke Bevordering - Aalst - Dendermonde Kalender voor 2618184 (laatste speeldag Denderbelle - Hoke Hamme SK - Puurs Opstal - Baasrode V.A. Zele Lois - Herdersem Terjoden - Kerksken Zele Durmen - Steven Lagere - Gewest Aalst - Dender monde (laatste speeldag) St. Anna - Opwijk FM. Gijzegem - Wieze Haaltert - Welleweg Opdorp - Kastel Duvel - Aalst Niet - Baardegem Reeks - Vrij en Blij Lebbeke Remyboys - Lindeken Moderna - Rapide Smisken - Boereschuur Reeks I Erpe - Bleukenbous Appels - Onder Ons Moerstraat - Kevers Balleken Op - Ons Vermaak Berlare - Oudegem Jempi - Sportvrienden Reeks 2 Appolonia - Super zeven Olympia - Hoeks ken Bachenclub - Willebroek Meub. De Backer - Groendi Iers Tip Top - Mieregem Moleken - Welkom (A.T.\

De Voorpost | 1984 | | pagina 32