Prior wint het Bospark tornooi te Lokeren leal Witte Pen wint eigen tornooi met zwier Sparta en Steels laureaten in tornooi van FC Atlantic Raap wint tornooi van Drie Linden te Belsele Kliefhebbersvoetbal( Wijnveld Girls, The Jacky Boys en Klub 65 [regen de lauweren Tomooi Klub 65: FC Woodstock kreeg zilver dw 2-2 Uitslagen Vrijdag Bospark-Prior Oude Schuur-The Cup Bonaparte-Witte Steen Zaterdag Prior-Witte Steen The Cup-Bospark Bonaparte-Oude Schuur Stand na 2 dagen 1. Prior (1-1 en 6-3 geeft+3)3 p. 2. Bonaparte (1-1 en 4-1 geeft +3) 3 p. 3. The Cup (1-1 en 5-3 geeft+2)3 p. 4. Bospark (2-2 en 4-4 geeft 0) 2 p. 5. Oude Schuur (1-1 en 2-4 geeft-2) 1 p. 6. WitteSteen (2-2 en 17 geeft -6) Op. Naderhand was er heel wat diskussie over het feit dat Bonaparte (met 5 gescoorde doelpunten) en niet The Cup (6 doelpun ten) naar de finale mocht. Het bestuur van Bonaparte (voorzitter Victor Van Puyen- broeck en leden Etienne Ver^aet, Bernard Dechamps, Georges Mouton, René Ver- vaet, Frank Lammens en woordvoerder Julien Bekaert) wees erop dat zij het Duits systeem gebruikten, waar niet het aantal gewonnen wedstrijden, maar wel het doel- gemiddelde, d.i. het resultaat tussen de gescoorde en de binnengelaten doelpunten. Bovendien had iedereen een kopie van de reglementen gekregen op de vergadering voordien, en alle ploegen hadden zich toen akkoord verklaard met het reglement. Er was nog enig gemor in de rangen van The Cup «Dat we hier in België zijn, en niet in Duitsland», maar iedereen legde zich toch neer bij de beslissing, hoewel op voetbal technisch gebied The Cup met even veel recht een finaleplaats mocht opeisen. Maar dat is nu juist het spel. Voor de 5e en 6e plaats won Witte Steen met 2-1 van Oude Schuur. The Cup haalde nog brons door Bospark met 7-3 op zijn donder te geven. De finale werd gewonnen door Prior met 4- 0 tegen een kansloos Bonaparte. De Bona- partisten lagen duidelijk onder en boven dien hadden vele Priorspelers energie te over, zoals Dirk Smet die zelfs een sliding (per ongeluk!) naar het publiek uitvoerde. De prijs voor de fair-play ging na samen spraak met de scheidsrechters Schelfhout, Callebaut en Van Boxcelaer, naar Boxpark Topscorer werden Jaak Cassier (The Cup) en Erwin Temmerman (Prior), elk met 4 doelpunten, op dc voet gevolgd door De Roover (Bonaparte) met drie rozen. Het tornooi eindigde in een goeie atmosfeer en de mannen van The Cup en Bonaparte verbroederden ook tussen pot en pint. Iet elfde lieniebbersvoelbaltornooi van Real Witle Pen te Vaasmunster heeft weer eens hoge toppen gescheerd. Het keverde spektakel mag als vrij gunstig worden be schouwd en de publieke belangstelling was groot, veel iroter dan de voorbije jaren. Dat de thuisploeg het enslotte haalde kon de tevreden organisatoren allen nog laar gelukkiger maken. Iet feit dat er in 2 groepen van 4 ploegen werd gespeeld nrgde ervoor dat er in iedere wedstrijd tot het uiterste noest gegaan worden aangezien het doelpuntenverschil de loorslag kon geven. tomooi kwam op gang in teks A waar KWB St.-Anna Familia na ccn evenwichti c wedstrijd ook dc punten telden. Favoriet FC Mocr- traat had aan één goal van lentro genoeg om volle winst e halen tegen Wijnvcld. Deze iloeg moest dus voluit dc aan- ®1 spelen in hun volgende par ijen om nog een kans te ma len. Ze deden dit uitstekend n scoorden twee maal 4 doel- luntcn. St.-Anna kon wel 2 naai tcgenskoren langs Pic- uet maar de Familia-schutters leven in gebreke. Moerstraat ara evenals Wijnvcld vlot de iaat van beide ploegen. De loeg it Dendermondc nam ebter niet de minste risicos en e skores bleven telkens be- erkt tot 2-0. k op papier sterkere B-reeks nacht zoals verwacht ook leer spanning en spektakel, luizend Appels nam na de erste wedstrijd reeds een op- eop de reekszege. VK Gcor- ts zag immers alle kleuren de regenboog en moest tn half dozijn doelpunten likken. Zeemeermin hield inger stand tegen Real Witte 'en dat pas in de tweede helft an doelpunten kwam langs 'ony Van de Voorde en Dino Verniers. De wedstrijd tussen *ide winnaars van dc eerste peeldag moest dus bepalen rie aan dc leiding bleef. Dui- end Appels kon profiteren "~n een own-goal om met 0-1 gaan rusten. In de tweede elft kwam Real terug met een ioelpunt van Patrick Dubourg lie daarna ook nog tegen de at schoot. Zeemeermin ging net ruime 3-0 voorsprong de nat in tegen Georges dat na de ®uze niet verder kwam dan en eerreddend doelpunt van «iner Christoph Van Heckc. t was dus nog alles mogelijk deze groep. Witte Pen speel- e een zwakke partij tegen «orges en kon slechts 2 sco- langs Roland Windey en Tony Van De Voorde. Dui zend Appels had dus genoeg aan de kleinste winst om dc finale te spelen. Zeemeermin bleek echter taaier dan ver wacht en kwam verdient op 1- 3. Na de rust verdedigden ?e deze voorsprong prachtig en konden met een rake counter zelfs voor 2-0 zorgen. Met de moed der wanhoop kon Dui zend Appels in de laatste vijf minuten nog terugkomen, ech- :er niet voldoende voor een finaleplaats. Dc slotdag van het tornooi zorgde voor evenwichtige en dus spannende wedstrijden De vernieuwde Familiaploeg nog steeds onder leiding van coach William Van Mol kon tot 2-0 uitlopen tegen een niet g geïnspireerd Georges, dat echter na het rustsermocn van coach Guido Pietcrs beter ging spelen. In de slotface zette Van Vaerenbergh de zaken nog recht en na dc strafschop pen eindigde Familia toch nog laatste. Zeemeermin en KWB St -Anna speelden een mooie partij voor de vijfde plaats. Dc Waasmunsteraars kwamen 2 maal op voorsprong maar de snelle KWB-spitscn Van Dam me en Picqucur stelden even veel maal gelijk. Na een straf schopmarathon won Zeemeer min tenslotte toch nog. In de strijd om de derde plaats startc Duizend Appels vrij goed en Rossacrt zorgde voor 1-0. Enkele minuten later werd de voorsprong nog verdubbeld en deze score bleef zo tot het einde want Wijnveld kon nooit een vuist maken, behalve dan tegen dc scheidsrechter die de partij voortijdig besloot. Met spanning keek iedereen uit naar de grote finale, met dezelfde ploegen als vorig jaar toen Moerstraat het gemakke lijk haalde met 0-3. De thuis ploeg was dit niet vergeten en kwam nu super-gemotiveerd tussen de I ijncn. Toen ex- internationaal Jean Janssens dc finale op gang trapte namen beide ploegen een verdedigen de houding aan. Real bleek echter gevaarlijker en Franky Herreman zorgde voor een voorsprong. Toen rond het half uur Franky Macs van de voeten werd gelopen knalde aanvoerder Roland Windey keihard de strafschop binnen Rust 2-0. Moerstraat moest nu wel ko men maar hun spitsen zaten stevig in de greep van hun bewakers. En wanneer een verdedigend ingestelde ploeg deze houding moet wijzigen dan komen er brokken van. Real kreeg nu erg veel ruimte en kon gepast counteren. Ge lukkig voor Moerstraat ont brak de afwerking want anders zou de skorc hoog zijn opgelo pen. Toch kon Dino Verniers na hoekschot voor 3-0 zorgen. Real liet nu stoom af en na een vrijschop werd het dan toch verdiend 3-1 voor een toch met grote inzet spelende bezoe kers. Dit alles kon echter de sfeer van Real Witte Pen niet beder ven want het was 8 jaar gele den dat het eigen tomooi noe eens werd gewonnen. In de gezellige feesttent verbroeder den 's avonds alle ploegen bij enkele frisse pinten, terwijl dc aanvoerders hun trofeeën ont vingen. Natuurlijk was er ook een fair-playprijs voorzien. Die werd toegekend door de scheidsrechters Emiel Dinge- ncn, Emmanuel Thoen, Hilai- re Baeke en Carry Callebaut aan FC Zeemeermin, die één punt meer behaalden dan KWB St. Anna. Aanvoerder Achiel De Baere mocht deze trofee ontvangen uit dc han den van de heer Jaak Gerlo voorzitter van de gemeentelij ke sportraad. Wanneer spea ker William Dc Maerc het tor nooi afsloot met de hoop iedereen volgend jaar terug te zien begon het feest maar echt bij de Witte Pen-spelers en supporters, 8 jaar is immers een lange tijd. Uitslagen: Reeks A: KWB St.-Anna-Familia 1-1 Mocrstr.-Wijnveld 1-0 Wijnveld-KWB 4-2 Mocrstr.-Familia 2-0 Moerstr.-KWB Wijnveld-Familia 1. FC Mocrstr. 2. FC Wijnveld 3. KWB St. Anna 4. FC Familia Reeks B: 6 4. Eindstand: 1 Real Witte Pen 2. FC Duizend Appels 3. FC Zeemeermin VK Georges 1 Finalewedstrijden: 1 7e en 8e plaats: VK Georges- FC Familia 2-2 (pen. 3-1) 5e en 6e plaats: FC Zeemeer- Duizcnd Appels-Georges 6-0 min-KWB St. Anna: 2-2 (pen. Real Witte Pen-Zecmeer- 8-7) min 2-0 3e en 4e -plaats: FC Duizend Real Witte Pen-Duizend Ap- Appels-FC Wijnveld: 2-0 pels 1-1 Finale: Real Witte Pen-FC Zeemeermin-Georges 3-1 Moerstraat 3-1 Real Witte Pen-Georges 2-0 Fairplay prijs geschonken door Duizend Appcls-Zeemeer- de Waasmunsterse Sportraad: min 2-2 FC Zeemeermin. Thoen E. Het 3e tornooi van Atlantic te Stekene is andermaal uitge draaid op een overwinning van de Sint-Niklase liefhebbers voetbalploeg Sparta. Deze ploeg werd reeds winnaar in 1980 (eerste uitgave dus) ter wijl de Spartanen ook nog tweemaal tweede werden. De Het tornooi van de Drie Linden is de traditionele laatste voorbereiding op de Walivo- kompetitie die dit weekend weer begint. De ploeg RC Raap boekte een mooi sukses met hun prachtige eindoverwinning tegen FCR Sparta, en dus namen zy de wisselbeker van kapsalon Dirk De Witte een jaartje mee naar Sinaai. Ter gelegenheid van de uitreiking van de pryzen werden meteen ook een aantal mensen gehuldigd die al 15 jaar hun diensten aangeboden hebben b(j FC Drie Linden, namelijk Fiel Vermeulen (klubvoorzitter), Miel Yzewijn, Fons Fonteyn, en de gezusters Philo- mène en Josée Troch. De belangstelling voor het tornooi was ook vry groot, en de wedstrijdleiding was in goede handen met de scheidsrechters Andre en Frans Van de Voorde. In de eerste schiftingswedstrijd Van de Velde, maar toch ble- de finale speelde w<ts helemaal ven de Spartanen rustig het niet hun beste ploeg. RC Raap spelbceld beheersen, en Dan- werd fel begunstigd door het tussen FC Raap en FC Avanti was er al onmiddellijk de nodi ge strijdlust. Het werd zelfs een bijzonder vinnige match, met als sterkste sektor bij bei de teams de verdediging. Wei nig doelkansen tijdens de eer ste helft, en er werd dan ook gedraaid met 0-0. Na de rust waren ze nog aan elkaar ge waagd, en er waren genoeg mooie akties, maar doelpunten kwamen er niet van. Een van de redenen daarvoor was de goeie keeping van de Raap- doelman Tony De Beleyr. Tij- ny De Graeve en Karei Van feit dat Sparta elders ook een Poucke toonden dit duidelijk finale moest spelen, maar toch aan met twee nieuwe treffers leverden zij een mooie presta- (1-4). De laatste twintig minu- tie in de Belseeelse bossen. Zij ten zou Drie Linden plotseling waren van in het begin-al dui- het geweer van schouder ver- deüjk beter dan Sparta. Guido anderen: Carlos Temmerman Aelbrecht, Wouter Van Puy- en Dirk Yzewijn schoten dc velde en nog eens Aelbrecht spanning terug in de wedstrijd loodsten hun klub naar een 3-0 (3-4). Verder kwamen de gast- voorsprong, en een tcgendoel- heren echter niet, want de punt van Erik Van der Leur kon de spanning niet meer te rugbrengen. Voor de rust skoorde Jean-Pierre D'Haen wenkende kansen nadien wer den gemist. In de troosting heeft Drie Lin dens dc strafschoppen na de den het dan ook niet kunnen zelfs nog eens (4-1). Mon Smet wedstrijd bleek RC Raap heel waarmaken tegen een onvolle- van Sparta werd zelfs gebles- dige Avanti-ploeg. Deze laat- sten domineerden zelfs rustig. seerd, en toei^"was het hek volledig van de dam. Eddy en zij bereikten de rust met Janssen skoorde nog twee een doelpunt voorsprong via maal, en het tegendoelpunt Franky Janssens. In de tweede van Omer Bauwens kwam te helft verdubbelde Urbain Van laat. Integendeel, het laatste Uytfange de voorsprong met wapenfeit kwam zelfs van de punt in een doelpunt van Mark een mooie kopbal. Toen volg- kant van RC Raap dat via Hcyninck, en een suksesvolle den enkele tegenakties, met Wouter Van Puyvelde een vrije trap van Erik Van der uiteindelijk een doelpunt van- op de witte stip door Jef Ver meulen (1-2). wat sekuurder te zijn dan FC Avanti. Meer penelratiekracht zag men in het treffen tussen FC Drie Linden en FCR Spar ta. Deze laatsten domineerden eigenlijk de gehele eerste helft, en dat vond zijn hoogte Leur (0-2). Na dc pauze raakte Drie Linden aan een tegendoelpunt langs Patrick Het team van FCR Sparta dat slotte iets laatste keer toesloeg: 7-2. Drie Linden won wel de beker de fair-play, je moet ten- RVL andere gelauwerde ploeg werd TR Steels uit Belsele, die 2 bekers meekaaptc: de penalty beker en de fair-playbeker. Al les bij elkaar werd het weer een suksesvol liefhebbersvoet- baltornooi. Zaterdag eri zon dag werden de schiftingen ge speeld, waarvan hieronder de uitslagen volgen: Sparta-TR Steels 5-0 Atlantic-TR Steels 5-1 Sparta-Atlantic 3-0 Safari-Novelty 0-0 Bridge-Novelty 0-3 Bridge-Safari 0-6 Woensdag werden dan de fina lewedstrijden gespeeld. Voor de 5e en 6e plaats dienden TR Steels en Bridge elkaar partij te geven. Het bleek vlug dat de jeugdige ploeg van Bridge de meerdere was van het bijzonder sportieve TR Steels (het vroegere Oud-Bel- sele). Bridge ging met een 0-2 voorsprong rusten en enkele keren stond het doelhout in de weg voor grote voorsprong. Na rust scoorden de mannen van Bridge nog tweemaal, maar Steels kon toch een eerred dend doelpunt scoren: 1-4 dus. Voor de 3e en 4e plaats speel den de inrichter, Atlantic dus, tegen Novelty. De bezoekers kwamen op voorsprong rond de 20e minuut, maar nog voor rust zorgde kleurling Oduwalé voor 1-1. Na de rust kwam Novelty terug op winst (1-2) en Atlantic bleef zo slordig voet ballen, zodat Novelty z'n krap pe voorsprong met sukses kon verdedigen. Het bleef dus 1-2. Finale Verrassend, doch overver- diend kwam Safari van Steke- ne-Koewacht uit in de grote finale. Ze dienden het op te nemen tegen zowat de beste ploeg uit sportverbond Wali- vo, nl. Sparta. Deze ploeg heeft van de Vlaamse liefheb bersvoetbalploegen wellicht reeds de meeste kampioensti tels, bekers en tomooitrofeeën veroverd. Sparta nam van meet af aan het initiatief, waardoor Safari maar niet uit de omknelling losgeraakte. En toch duurde het nog ruim een kwartier vooraleer Sparta zeer logisch en verdiend de stand kan openen. Sparta dacht het varkentje reeds ge wassen, doch naarmate de wedstrijd vorderde kwam Sa fari meer in de wedstrijd. Er kwamen zelfs enkele knappe aanvallen van de Safari's. Het bleef evenwel 0-1 tot de rust. Safari nam evenwel een felle start na rust en het werd 1-1. Sparta verstond het evenwel zo niet, ging terug op het gaspe daal duwen en Safari werd bij wijlen overspeeld. Het werd dan ook vlug 1-2 en 1-3. De Safaridoelman moest zich in vedette spelen om een hoge re skore te voorkomen en de uitslag was gekend. Maar.. Safari kwam terug goed mee spelen zo'n kwartier voor het einde, en met nog 5 minuten voor de boeg werd het plots 2- 3. Terug spanning dus met een volop aanvallende Safariploeg, die evenwel goed werd opge vangen door Sparta. Het bleef verdiend trouwens 2-3. Na elke wedstrijd werden er strafschoppen genomen voor de «penaltybeker». Elke ploeg mocht op die manier 21 wed strijden nemen in het totaal. - De uitslag van deze penalty beker: 1TR Steels uit Belsele 19 2. Sparta uit Sint-Niklaas 18 3. Safari uit Stekene-Koe- wacht 17 4. Bridge uit Beveren 15 5. A tlantic uit Stekene 14 6. Novelty uit Nieuwkerken 11 Gremar Tornooi Bospark: de vertegenwoordigers van de verschillende ploegen met hun bekers, naast de organisatoren en scheidsrechters (polo) Zomertornooi van Klub 65 te Nieuwkerken Tomooi Bospark: Prior won het tomooi dankzij een 4-0 overwinning tegen Bonaparte (polo) let 5' zomertornooi van Klub 65 te Nieuwkerken, werd een sukses. Er waren drie alegorieën; dames, veteranen en amateurs. Eigenlyk drie tornooien in één dus, met als issendoortje een wedstryd tussen F.C. Oostberg en F.C. Sanicentral. Norbert De Bock, obert Van Gucht, Gery Vercauteren en Eddy Bals, waren de scheidsrechters. k wedstrijden Een doelpunt van een zekere Jacky Boys ook meer (3-4). Zij (teranentomooi: Slechts één Annaert was beslissend in de werden trouwens de finalisten iaduwzijde bij deze werke- reeks der strafschoppen waren tegen het uiterst sportieve F.C. jk interessante voetbaltwee- de beide ploegen elkaar waard 1000 Appels. 1000 Appels iagse: het weinig voorbeeldig (3-3). skoorde tweemaal langs IGus- astek van een Haasdonkse kens en Slock terwijl The Ja- «eranenploeg. Daardoor Ook tegen The Jacky Boys cky Boys er drie op de reke- erd het een driehoekstomooi hebben de mannen van ning schreven (Frangois Pen- ssen The Jacky Boys, V.K.W. 70 de duimen moeten neman, Mon Peeters en Hilai- K.W. 70 en F.C. 1000 leggen. Het werd 2-0 met doel- re Van Bosch (2-3), genoeg om ippels. punten van Frangois Penne- eindlaureaat te worden. )eze laatsten wonnen hun eer- man en Leo Colman en bij de Damestornooi: Hier werden lc wedstrijd tegen V.K.W. 70. strafschoppen, skoorden The vooral de schiftingsmatchen n ornooi Klub 65: Het team van de organisatoren won zelf het tornooi in een spannende finale r- If) met duidelijke cijfers afgeslo ten. Duidelijk was ook het overwicht van F.C. Wijnveld Girls tegenover de meisjes van R.C. Raap. Deze kwamen slechts sporadisch aan bod en al vrij vroeg skoorde Rita Schatteman voor F.C. Wijn veld Girls (0-1). Nadien was het de beurt aan Annick De Coster die dit een beetje later, nog eens zou overdoen (0-3). Na de rust domineerde F.C. Wijnveld Girls met een opmer kelijke Nicky Maes rustig ver der en tenslotte schoot Annick De Coster de eindcijfers op het bord (0-4). Afgetekend was ook de uitslag van F.C.J.M. Pfaff tegen F.C. De Strijdsters. De kampioe- nenploeg van F.C.J.M. Pfaff zou meest aan de bal zijn en Sabine Leeraert skoorde twee maal voor de rust (2-0). Deze stand zou na de kampwisseling lang behouden blijven. Op een kwartier voor het einde zou de ploeg van F.C. De Strijdsters dan definitief afhaken. Natasja Smet en Christiane Cathoir zorgde voor de eindcijfers (5- 0). Voor F.C. De Strijdsters zat er in de troosting tegen R.C. Raapse Girls, ook geen winst in. Slechts één doelpuni langs Van Dam en dat was helemaal niet voldoende. R.C. Raapse Girls skoorde weer Windey, De Bruyn, De Neve en nog maals Windey waren de prijs- schutters (4-1). De finale tussen F.C.J.M. Pfaff en F.C. Wijnveld Girls was bijzonder aantrekkelijk en in het begin ook evenwichtig. Voor de rust skoorde elk een maal Na de pauze zowat het zelfde scenario en een straf schop in het voordeel van F.C. Wijnveld Girls, zou uiteinde lijk de beslissing inhouden (2- Amateurstornooi: Bij de lief hebbers kreeg F.C. Hudino Boys een zware rekening aan geboden door Klub 65. Daar mee werd de nieuwe uitrusting (geschonken door de lokaal houders Gisela en Jozef De Graeve uit café De Welkom in dc Pastorijstraat te Nieuwker ken) met sukses ingespeeld Het werd trouwens 6-1 en in verband met de waardever houding tussen de beide ploe gen, zeggen de geskoorde doelpunten eigenlijk al ge noeg. De schutters van Klub 65: Luk Van Puyvelde (2), Ronny Alves (2), Luk Ver- straeten en Rolf Group. Bij F.C. Hudino Boys Dc Ruys- scher. Veel spannender werd het tus sen A.F.C. Woodstock en F.C. Herten Aas. Deze ploe gen waren blijkbaar méér aan elkaar gewaagd en in de eerste helft skoorde Danny Vergau- wen voor A.F.C. Woodstock uit Nieuwkerken. Na de rust lukte Danny Van Bogaert voor F.C. Herten Aas een doelpunt en daarmee was alles terug gelijk. In de reeks der bijko mende strafschoppen won A.F.C. Woodstock tenslotte met het oneven doeltje van négen (5-4). Spannend was eveneens de troosting tussen F.C. Hudino Boys en het voornoemde F.C. Herten Aas. Ze skoorden elk éénmaal en tot het einde toe bleef een 1-1 stand behouden. In het toemaatje der straf schoppen geraakte F.C. Her ten Aas weer op achterstand (2-4). De finale van het 5' zomertor nooi van Klub 65 werd dus een Nieuwkerkense derby. Daarin werd A.F.C. Woodstock met Alois Verbraecken en Lieven De Pagie als de smaakmakers, aanvankelijk de meest aan dringende ploeg. Nochtans vloeide uit dit alles maar wei nig doelgevaar voort, en alleen Danny Vergauwen van A.F.C. Woodstock, raakte eens de paal. Dat deed Rudy De Bruecker met een vrije trap na een 20-tal minuten voor Klub 65 trouwens ook. Van dan af werd het evenwichtiger. Voor de organisatoren knalde Luk Van Puyvelde nog voor de rust tegen de dwarsligger. Spannende momenten eigen lijk die ook na de hervatting werden doorgetrokken. Toen domineerde A.F.C. Wood stock weer een tiental minu ten. Nadien herstelde Klub 65 het evenwicht en Patrick Bod- son. knikte na een hoekschop raak (1-0). Meteen nam Klub 65 méér initiatief en Wood stock, raakte enigszins de pe dalen kwijt. Zij namen nu ook herhaaldelijk risico's en Luk Vercauteren strafte dat doel matig af (2-0). Dat werd trou wens de eindstand nog niet: even later werd doelman Dirk Eeckhoudt (de Juul zeggen ze bij de Woodstock) wéér versla gen. Voor dat geruststellend doelpunt zorgde Patrick Bod- son. Daarmee won Klub 65 tenslotte zijn eigen julileum- tornooi. Bijkomende wedstrijd: F.C. Sanicentral - F.C. Oostberg 2-3 Roger Van Laere

De Voorpost | 1984 | | pagina 41