Juventus aan top van klassement Blik op vierde provinciale in de streek van Aalst Serskamp verdiend derbywinnaar 30 - 21.9.1984- De Vooiposl [4° Provinciale Schoonaarde - WK. Moorsel 2-0 drukt. De kompetitie evo lueert gunstiger dan vooraf verwacht. Wij hadden een vier op acht in uitzicht gesteld. Mo menteel totaliseren we zes op zes. Een betere start konden we niet dromen. Zondag on dernemen we de verplaatsing naar Serskamp waar we hopen overeind te blijven». Intussen heeft Patrick De Mey na een periode van inaktiviteit als gevolg van kwetsuren de trainingen hervat. E.D.M. de neus kreeg, was de spa C ning te snijden. Helaas, et s] attente De Leener wist bij 4' z ze vrijschop het leer kundig n stoppen. v Twee minuten voor tijd M r< het werk af. n Dokter Van Mulders w t' Schroevers Moorsel, heerseri I de lucht, en met een uitsteker de wedstrijd achter zijn nat 'i kon echter niet voorkomen dj E Dirk Leroy een geweldige so op links uitvoerde en de it Is precies in de voeten van mei E maat Erwin De Smedt schoft de die ongenadig en staalhï F de bal in het doel schoot. 2{ E Men snoof de sfeer van dq l' spannende derby, mede do P de inzet van alle spelers, al d ook door de muziek van a plaatselijke fanfare. Zo za den alle wedstrijden moet gespeeld worden. Schoonaarde-W. Moorsel 2-0. Luc Vernimmen van Moorsel speelde als rechtsbuiten een opmerkelijke wed strijd. (jj) Oranje Erpe blijft met alle gemak alle tegenstanders wegdrukken. De lokalen haalden het nu weer met ruime 4-0 cijfers tegen Okegem. Het werd een snelle en tijdens het eerste halfuur gelijkopgaande wedstrijd tussen twee goed-kombinerende elftallen. Kort voor het einde van de ïerste helft scoorde Guido Lauwereys met een achter waartse kopbal. In de tweede helft werd het een rustig overwicht voor de thuisploeg. Eric De Smet verdubbelde de voorsprong van Erpe rond het uur. Kort nadien was Rudy Meuleman aan de beurt op aangeven van Eric De Smet. De eindstand werd in het laatste kwartier langs Lauwereys mooi en sekuur vastgelegd. Ook in Terjoden is het een knappe wedstrijd geworden. De thuisploeg kreeg het vrij hard te verduren. Baardegem kwam eerst op voorsprong. De bezoekers verdubbelden hun voorsprong. Terjoden leek verslagen maar de lokalen sloegen nog hard terug voor de rust. Van Vaerenbergh, Mertens en alweer Van Vaerenbergh brachten de gast heren nog voor de koffie aan de leiding. Na de rust wist Belis de eindcijfers vast te leggen en de overwinning van Terjoden veilig te stellen. Terjoden won verdiend van Baardegem met knappe 4-2 cijfers. Het werd een ware triomf voor de lokalen na een schitterende wedstrijd. Eendracht Meldert en S. Moorsel deelden de punten na een 0-0 eindstand en de wedstrijd Hofstade tegen Welle werd geschorst. G.D.T. White Boys-Sinaai. Vercauteren van Sinaai rukt op naar het doei, maar Pauwels tracht dit op faire wijze te verhinderen (dw) S.K. Wichelen - E. Serskamp 0-2 White Boys-Sinaai. Na een geharrewar voor het Sint-Niklase doel kon de keeper het lei nog net wegboksen (dw) Excelsior-St. -Pau we Is 0-0. De doelman van Excelsior mag terugblikken op een reuzeprestatie, (dw) Oranje Erpe-Okegem 4-0. Meuleman, auteur van het tweede doelpunt, bedient De Sii Zijn ongenoegen uiten aan het adres van de scheidsrechter wordt voortaan gesanktio- neerd met een uitsluiting. Dat ervaarden vorige zondag drie voetballers die deelnamen aan de wedstrijd Rapide Lebbeke - Doggen Erembodegem. Al in de eerste helft werd een bezoeker de weg naar de kleedkamer gewezen. Na de hervatting ondergingen twee Lebbekenaars, met name Hans Van Damme en Ronny Willaert eenzelfde lot Rapide Lebbeke werd hoe dan ook verdiend winnaar, van de ze partij en totaliseert thans drie punten uit evenveel ont moetingen. «Wij waren de betere ploeg», zegt Rapide-sekretaris Eddy Van Overstraeten. «De match was pas enkele minuten oud toen Peter Roelandts het doel- hout trof. Opt het kwartier kwam langs Ronny Willaert de eerste treffer tot stand. Niet veel later slaagde Peter Roe landts erin om de cijfers te verdubbelen. De bezoekers zijn nadien wat meer in de wedstrijd gekomen, en kwa men even voor de rust via een strafschop tot 2-1 terug. Kort na de hervatting kon Pa trick Gaudeus na een voortref felijke kombinatie de kloof weer groter maken. Daarna verliep het spel evenwichtig en werd er langs beide zijden ge dreigd. Toen de bezoekers tot 3-2 terugkwamen vreesde ik even dat de eerste overwinning in gevaar ging komen. Peter Roelandts nam gelukkig voor ons met een vierde doel punt iedere onzekerheid weg. Tot nu toe zijn we tevreden over het verloop van de kom petitie. Nu zondag zijn we in Baardegem te gast. Wij komen daar in geen geval voor een gemakkelijke opdracht te staan». E.D.M. Robur-Heikant 1-1. Roburiaan De Decker zal dit duel winnen (vh) Excelsior-St.-Pauwels 0-0. Zoals het resultaat laat uitschijnen werd er veel op een hot gevoetbald in het middenveld (dw) Voetbal. Meerdonk ging op Straatje Stekene met 2-0 de boot in.

De Voorpost | 1984 | | pagina 30