Grote belangstelling voor lijfde nationale tentoonstelling ;van Aquarius Hamme Hamse Missiezuster keerde terug naar haar Missiepost in L.A. Bomen planten in Waasmunster Dagprijzen in het Waasmunsterse rusthuis Sint-Camillus AKV-kwiskalender Koninklijk werk van de Volkstuin keurt Moes- en Siertuinen te Zele Brandweer Waasmunster zet deuren open gaar gestookt. :n: ar De Hamse vereniging Aquarius organiseerde tijdens Werner Foubert, Beatus Broe- n het voorbije weekend haar vijfde nationale aqua- der, Willy Wille, Cesar Corne- iumtentoonstelling in haar prachtig vernieuwe lo- va„ BuyK™, Karei Vaï Jen in de Guillaumestraat. Raadslid Willy De Maere van meester Strobbe. Waasmunster stelde de aan koop voor van een videorecor- Raadslid De Maere vroeg het aanplanten van bomen ii der voor de gemeenteschool mige straten, vooral op de wijk Ruiter. Burgemees- Sousbeekstraat en Groensel- Kerckhove, Pierre Leysen, Lu- cien Huys, Marc Huys, Eddy Poppe, Hugo Van den Eynde, Benny Van Geertruyen, Peter ter Strobbe antwoordde dat de straat, school de video van de een- maet trumschool kan gebruiken. Schepen Van Haver- as van mening dat het gevaar voor fietsers nog zou eigen video krijgt. Nadat voorzitter Gaston vereniging Oostende en voor- lostyn de talrijke aanwezigen ritter van de Vereniging Aqua- rwelkomd had, beklemtoon- riiun- en Terrariumklubs, stel- Van der Heyden, Mare Verbe- hij het doel van deze ten- de op zijn beurt het bijzonder ke. Hans Hobert, Ivo Celen, instelling. Aquarius Ham- aangenaam te vinden te Ham- Danny Ghislain, André De me, die dit jaar het tienjarig me aanwezig te zijn. «Zoveel Corte, Walter Van den Bus- bestaan viert, heeft in de voor- mensen uit Roeselare en Oos- sche, Luc De Grauwe, Justin lije jaren heel wat verwezen- tende voelen zich in de Wui- Quintelier, Benny Leyssens, ijkt. Met deze tentoonstelling, tensgemeente vrij vlug thuis Christiaan De Bruycker. Vol- ildus de h. Hostyn, heeft men omdat we hier tal van vrienden gende leden van het feestkomi- 'ooral de natuur laten benade- hebben.» De h. Bossuyt was tee kregen eveneens een zilve- jren, met streekeigen vis- en vol bewondering over wat de ren kenteken: Lutgard De Wil- t n t v rooaen arxeren o ilantsoorten. Hij nchtte mensen van H.V.A Aquarius de, Maria Pletinck, Maria De Hamme. Tentoonstelling 10 jaar Aquarius. Tijdens de opening kregen deze verdienstelij- de^ Ruiter"*Volgens schepen ibetuigingen aan het be- hebben volbracht. Ook felici- Munter, Diane Geennck, Lm- „Z n„„UnnAi*A /«h\ - H {stuur en Ie leden, evenals de teerde hij voorzitter Hostyn da Van de Voorde. Marleen ke leden een endenken overhandigd, (vh) itgenoten van de leden, die die men in aquariumkringen Van de Voorde, Maria Fa- dit alles hebben tot stand we- «De Leeuw van Hamme» maye, Tinneke Van de Velde, ten te brengen in de tentoon- noemt. Bestuur en leden mo- Yvonne Maerevoet, Noëlla stellingsruimte. «Om dit alles gen fier zijn op zo'n voorzitter Verheyen, Marie-Louise Hey- op te bouwen hebben we meer en organisator. Ook de Vere- mans, Ronny Lepoutre, André dan één jaar nodig gehad. Het niging van Aquarium en Terra- De Munck, Luc Van der Eist. doet me vooral genoegen te riumidubs is prat op dergelijk Schepen Van de Casteele kunnen meedelen dat het ze- man. De h. Bossuyt hoopt dat opende de tentoonstelling, na- ker een zware taak is, een Hamme nog vele jaren, met dat hij er in zijn toespraak de dergelijke vereniging te leiden Aquarius, de goede wind in de nadruk op legde dat het heel en alles in het werk te stellen zeilen mag houden. moeilijk is in deze tijd om een tot groei en bloei van onze dergelijke vereniging in stand vereniging, die zeker één van Zilveren kenteken te houden. Hij wenste de klub de grootste van Vlaanderen en Aan volgende leden werd nog vele mooie jaren, van ons land is.» een Aquariuskenteken uitge- p. Van Gendt Gastspreker Herman Bos- reikt: Adriaan De Rijcke, suyt, voorzitter van Aquarium- Franky De Vree, Freddy Soet. Ik deel uw bezorgdheid», al- toenemen wanneer men op dus de voorzitter, «maar ik heb smalle bermen bomen deze aangelegenheid met de planten. Hij opteert voor het twee schooldirekties bespro- kuisen van grachten en de aan- ken». Volgens hem is de aan- leg van meer fietspaden. Bo- koop van een eigen video nog men beletten het onderhoud niet zo noodzakelijk. De stem- aan de wegen en aan de grach- ming die daarop volgde - 10 ten. Raadslid De Baere stelde oppositieleden tegen 9 - wees voor, een ontwerper aan te uit dat de Ruiter toch een stellen voor de fietspaden op de wijk Ruiter. Schepen Ma- De Maere vroeg daarna naar rie-Thérèse Maes wees erop de stand van zaken, in verband dat dit alles niet zomaar van met het verboden parkeren op vandaag op morgen kan ge- beuren. Bomen planten in de Thuysbaert is er hiervoor een Neerstraat betekent volgens oplossing in het zicht. Mits het haar verloren kosten. De weg- halveren van het voetpad in de gebruikers gebruiken de vrije eerste bocht zouden er vijf tot grondstroken naast de weg zes parkeerplaatsen kunnen overigens als parkeerplaats. gerealizeerd worden. Het ophalen van huisvuil chaletpark De Maretak blijkt Schepen Van Havermaet stel- het de dat de boordstrook te smal is in de straten die raadslid De op heel wat moeilijkheden te Maere vooropstelde om er bo- stuiten. De bewoners kunnen men te planten, dit alleen kwijtgeraken als ze Burgemeester Strobbe beloof- dit op een bepaalde plaats de tenslotte dat beide voorstel len in het schepenkollege zul len worden besproken en ver- De raad voor maatschappelijk welzijn van het OCMW De vijfde en laatste kategorie tfamme Tentoonstelling 10 jaar Aquarius. De van Waasmunster heeft een normensysteem uitgewerkt zijn deze mensen die over on- yan de mooje teruoonstelling. (vh) voor vaststelling van de dagprijzen in het rusthuis Sint- "",Hkeert,,k. Camillas. Hieronder enige toelichtingen over de wyze waarop de dagprijs werd vastgesteld voor een persoon die in het Waasmunsterse rusthuis verblijft. Op 19 april jl. kreeg het de mensen die over een pen- OCMW toelating om de dag- sioen beschikken lager dan het prijs voor verblijf cn verplc- refertebedrag en geen onroe- gingin het rusthuis Sint-Camil- rend goed bezitten, geen roe- lus vast te stellen op maximum rend goed bezitten en geen 700 fr. per dag. Dit komt neer familieleden meer hebben. Be- op 21.000 fr. per maand van trokkene staat zijn volledig dertig dagen en op 21.700 fr. pensioen af cn bekomt een per maand van 31 dagen. In de gewaarborgd zakgeld van dagprijs is begrepen: verblijf 2.500 fr. per maand. In de op een éénpersoonskamer, on- derde kategorie vind je men- her 1984 wordt de maximum- was groot bij de opening voldoende inkomsten beschik ken en nog familieleden heb ben. Zij hoeven echter hun volledig inkomen af te staan en bekomen een zakgeld van 2.500 fr. per maand. De onder houdsplicht kan worden toege past. Dit normensysteem is van kracht sedert 1 juni jl. Voor personen die sedert deze datum opgenomen werden in het rusthuis wordt de maxi mumprijs vastgesteld op 700 fr. per dag. Voor hen die voor 1 juni al in het rusthuis verble ven, geldt een overgangsmaat regel. Van 1 juni tot 31 dccem- prijs op 700 fr. per dag bracht. Als algemene regel geldt dus dat de onderhouds plicht nog niet in de praktijk wordt toegepast. Bij een verblijf in een kliniek wordt een vermindering van over 250 fr. per dag toegestaan. Bij Geen afwezigheid in het rusthuis ge- brengen. De Maretak is mers een privéverkaveling. Burgemeester Strobbe wees der onderzocht. Met wat meer hierbij op gelijkaardige geval- te onteigenen zou men er wel len op de Waasmunsterse bomen kunnen planten, heide. Raadslid De Lamper Raadslid De Lamper stelde vroeg of de mogelijkheid be- nog voor het plaatsen van en- stond het huisvuil op De Mare- kele nieuwe lichtpunten in het tak deur aan deur op te halen, verlengde van de Molenstraat Dat kan niet, volgens de bur- en aan de toegang van het gemeester, die er meteen aan voetbalterrein van White Star toevoegde dat er bij zijn weten Sombeke. Verdunnen drong slechts een vijftigtal bewoners aan om het kuisen van een zijn die er huisvuiltaks betalen, gracht in de Stationsstraat, omdat ze daar gedomicilieerd Schepen Thuysbaert beloofde zijn. «Wij kunnen geen afwij- hiervoor het nodige te doen. kingen maken, op wat eigen- (pvg) lijk wettelijk is», aldus burge- derhoud van de kamer, de sen die beschikken over een maaltijden, verpleging en ver- lager pensioen dan het referte- zorging door gekwalificeerd bedrag en een onroerend goed personeel en de was. Dokters- bezitten. Zij betalen 700 fr. en apothekerskosten zijn niet per dag. Indien dit niet moge- in de dagprijs inbegrepen lijk is 'wordt een hypotheek genomen op het goed tot uit- Verschillende kategoneen putting en dan gaat mt Voor het vaststellen van de te naar kategorie 2 of 5. betalen dagprijs, worden er hypotheek wordt genomen in- durende acht opeenvolgende vijf kategorieën gehanteerd. In dien de familie voor de volledi- nachten - wegens vakantie of de eerste kategorie worden de ge betaling instaat. De vierde verblijf bij kinderen - wordt betrokkenen opgenomen die kategorie betreft mensen die ook een vermindering van 250 over een hoger pensioen bc- een lager pensioen hebben en fr per dag toegestaan. Voor schikken dan het refertebedrag een roerend bezit hebben. Het verdere inlichtingen hierom- en al of niet andere inkomsten betreft ondermeer personen trent kunnen belangstellenden hebben. Deze personen moe- met spaargelden. Zij moeten steeds terecht op de kantoren ten de maximumprijs van 700 de maximumprijs betalen. De van het OCMW, Molenstraat fr. per dag betalen. In voorko- eerste schijf van 100.000 fr. 1. te 9170 Waasmunster, tele- mend geval ontvangt men een wordt vrijgesteld en niet in foon (052)47.74.98. gewaarborgd zakgeld van aanmerking genomen. Na uit- (pvg) maximum 2.500 fr. per maand, putting van het spaargeld gaat ln de tweede kategorie staan men over naar kategorie 2 of 5. Eind vorige maand is de Hamse Zuster Yvonne Cool, na een korte vakantieperiode in haar geboortedorp Hamme, teruggekeerd naar haar Missiepost in Los Angeles. Zuster Yvonne Cool was van de jaren 1948 tot 1953, leidster van de VKAJ. Zy is in het klooster getreden op 11 november 1953 by de Missiezusters van het H. Hart van Maria in het Missiehuis de Jacht te Heverlee. In 1956 vertrok zy naar de Missies in Los Angeles, Verenigde Staten, waar ze al 28 jaar in een Mexikaanse missiepost werkzaam is. Amerika tenloze zakenmensen, aldus daarvoor open. Op onze eigen Missiewerk in Noord-Amerika zuster Cool. Maar bij de gewo- parochie, vervolgde zuster klinkt wel eigenaardig. Een ne Amerikaan ligt het wel wat Yvonne Cool, zijn wij begon- land dat aangeschreven staat anders. Hij kan de ogen niet nen met eerst samen te praten, als de machtigste staat ter we- blijven sluiten, omdat hij in Na enkele jaien zijn wij er in reld en dan nog wel in L.A. zijn dagelijkse leven meer en geslaagd enkele leiders te vor- Volgens zuster Cool zou het te meer te maken heeft met de men in hun eigen kringen. Al lang duren om de hele geschie- chicanos, de zwarten en dit les werkt plaatselijk en is te denis uiteen te zetten, maar vooral op het werk, op de vergelijken met de arbeiders- toch was ze bereid om enige sportvelden en in de buurt jeugd in ons land, zoals de uitleg te geven. waar hij woont. VKAJ en KAJ. Óns meest «Ik werk niet tussen blanke Een twintig jaar geleden kende suksesvol werk is het organise- Amerikanen. maar wel bij men in de Verenigde Staten ren van weekends met jongens Mexicanen en Chicanos. Deze een uitbarsting van rassenge- en meisjes van 17 tot 23 jaar, laatste zijn van geboorte wel weid. Er was ook de herople- waar ze met eikaars problemen amerikaans, maar van traditie, ving van de Ku Klux Klan en werden gekonfronteerd en vra- kultuur en familieband de blanke bevolking sloeg op gen konden stellen, om dan mexicaans. de vlucht voor de zwarten en samen naar een antwoord te Het is sinds 1848 dat heel het chicanos, zodanig dat er zwar- zoeken. Een belangrijke taak zuidwesten van Noord-Ameri- te en Mexikaanse wijken ont- was hen voor te bereiden op ka, California, Texas en Arizo- stonden. «Onze taak, zegt zus- het leiderschap. Wij hebben al na, amerikaans grondgebied is ter Cool, als missionaris, ligt vele jaren hard gewerkt, on- geworden. Vandaar heeft Los juist in deze wijken, bij de danks financiële moeilijkhe- Angeles nog steeds een armen en verdrukten. De ei- den. Maar toch is er een sterke mexikaanse bevolking. In feite genlijke kracht van de Mexika- groep gevormd. Vanuit de is L.A. de tweede grootste nen in Amerika ligt in hun groep «jeugd» zijn er basisge- Mexicaanse stad na Mexico Ci- jeugd. Bijna de helft van hen is meenschappen ontstaan, met ty. Vermits L A. dicht bij de beneden de 18 jaar en de ge- tot doel de sociale en levenssi- Mcxikaanse grens ligt, komen middelde leeftijd is rond de 21 tuaties te besturen aan de hand er nog voortdurend imigranten jaar. De gemiddelde leeftijd van de bijbel. Wij hebben in over naar de Verenigde Sta- van de amerikaanse bevolking onze armenwijken problemen ten, mensen die geen be- is 29 jaar. De Mexikanen in met de drugs, die maandelijks stemming, geen toekomst en L.A. zijn een jong volk en hun één of twee moorden veroor- geen rechten hebben Van aantal groeit sneller aan dan zaken in deze wijken. Armoe 1848 tot de jaren 60/70 van bij de blanken. Dat zal wel cn diskriminatie is voor mens deze eeuw is het Mexikaanse meer en meer gaan doorwegen en volk soms moeilijk te ver volk het slachtoffer geworden op alle terreinen van het maat- werken, daarom is ons missie van diskriminatie. Hun rech- schappelijk leven. Bij de uitoe- werk nog maar pas begonnen ten worden ontnomen en tot fening van ons missiewerk heb- jn L.A.. beklemtoonde zuster heden tracht Amerika de zwar- ben wij natuurlijk met proble- Cool. De strijd is lang en moei te en Mexikaanse bevolking in men af te rekenen, zoals ge- lijk en men krijgt af te rekenen toom te houden. 28% van de brek aan een goede scholing, met wantrouwen en tegenwer- bevolking in L.A. is uitsluitend gebrek aan leiders en ver- king, maar toch blijven wij Spaanssprekend. Volgens de tegenwoordigers voor de kerk. volharden. Uit ervaring, heb- Amerikanen zijn er twee ge- Er is diskriminatie op alle vlak- ben de Mexikanen geleerd dat meenschappen, een blanke en ken. Maar zoals bij de zwar- ze alleen op hun God kunnen een andere. Maar in feite be- ten, is ook het Mexikaanse vertrouwen. Een volk dat veel staat er een derde gemeen- volk wakker geworden. Zoals heeft geleden is bereid om nog schap, de armen. Uitgestoten de zwarten zich richten tot de mcer te lijden, in de toekomst wonen deze mensen armzalig protestantse kerk, zo wenden indien dat nodig mocht blij- en hun scholen zijn niet zo de jonge Mexikanen zich tot ken», besloot de Hamse zuster De Appelse Kwisvrienden hebben het druk. Drie afdelin gen van elk tien ploegen en in de derde afdeling liefst vijf nieuwelingen voor de kompetitie, het kan tellen. In eerste afdeling komt op 22 september Tora Tora Tora aan de beurt in Den Ommeganck en op 6 oktober Volgend Jaar Beter in 't Peird. In de tweede divisie op 6 oktober Kannernieopkomen in Pachter. Derde afdeling: op 22 september De Beiren ('t Peird) en op 13 oktober Zalmkes (Pachter). De muziek- en mediakwis vindt op 19 en 26 oktober plaats. Daarvoor worden toegelaten 24 ploegen plus 2 reserveteams. Uiterlijk op 30 september inschrijven, ten zij tegen dan het vereiste aantal ploegen niet is bereikt. Deelname kost 400 frank, te storten op nr. 833-3309325-40 t.n.v. MM-Kwis Dendermonde. met vermelding van de naam van de ploeg. Waasmunster. Zevende mossel- en schoolfeest. In deze grote ketel werden 650 kilogram mosselen vaar gestookt, (vh) Het yverig bestuur van het Koninklyk Werk van de Volkstuin te Zele hat) dit jaar meer dan de handen vol om de 421 moes- of siertuinen van zyn aangesloten leden te keuren. De leden doen ieder seizoen grotere inspanningen om een zo goed mogelyke klassering te hebben. Dit jaar was het voor de jury bijzonder moeilyk. De cyfers liggen dicht bij elkaar en ex-acqua moest meerdere keren worden gebruikt. De keurders houden bij hun Kimpe R. 87, Verniers P. 87, beoordeling hoofdzakelijk re- Van Driessche W. 87, Wwe. kening met volgende kriteria: Mertens G. 87, Van Dammen algemeen uitzicht van de tuin Maurits 86, De Wilde M. 86, (10 p.), verscheidenheid van De Smet H. 86, Alens H. 86, teelten (25 p.), stand der teel- Baert Y. 86, Stevens K. 86, ten (25 p.), versiering met Van Avermaet R. 86, Chris- bloemen (20 p.), reinheid, or- tiaens R. 85, De Thaey P. 85, de en onderhoud (20 p.) Leeman A. 85, Naudts P. 85, Verlaeckt E. 85, Vermeir P. Siertuin 85> De Beule O. 85, De Brau- Michiels Désiré 95 p., De wer C. 85, Vehent J. 85, De Frans 95, Vrijdaghs R. 93, De Donder P. 85, De Wilde R. 85, Craecker J. 93, Pas G. 93, Van Hecke C. 85, De Roover Vercauteren R. 92, Poppe E. G. 85, Goossens G. 85. Haen- 92, Van Hecke R. 92, Baert P. tjens 85, Colman J. 85, Van 91, Van Lokeren R. 91, Baert Driessche K. 84, Roosendans T. 91, Van Uytfanghe E. 91, C. 84, De Beule M. 84, Van Van Hecke G. 91, Geerinck F. Cauteren G. 84, De Coster M. goed. Zij doen het vuilste werk de katölieke kerk. Zij willen Yvonne Cool haar uiteenzet- Rerehe"n690R De^Brou" Merck^R6^ Picau^ L 83' en hebben heel wat minder leiders hebben en program- ,ing over haar missiewerk in den ,BerJLhe..N D.e Merckx R. 84,Picquer L. 83. rechten. De meesten van hen ma's samenstellen, die aan hun l.A. zijn ongeletterd en zij worden noden beantwoorden. Sommi- (bd) dan ook uitgebuit door gewe- ge kerkelijke leiders staan wer L. 90, Wwe Cool R. 89, De Wilde G. 83, Wwe. Ver- De Backer M 89, Schelstraete meulen L. 83, De Nul A. 83, M. 89, Van Kerckhove A. 89, Van Acker M. 83, De Vriese De Clercq J. 89, Bontinck F. F. 83, Poppe P 83. Wwe. Van 88, Rosseels A. 88, Mevr. Coc- Acker G. 83, Huysmans L. 82, quyt R. 88, Van Damme L. 88, Van Cauteren C. 82, D'Hol- Dc Strooper J.P. 88, Rosseels lander A. 82. Callaert M. 82, A. 87, De Leenheer A. 87, Roels J. 82, Van den Broeck Vael W. 87. Francois A. 87, p. 82, D'Hoey C. 82, De Pae- Vercauteren L. 87, Maes E. pe E. 82, De Graeve A. 81, 87. De Kimpe F. 87, Moens G. Van den Berghe F. 81, Nelis 86, Walraeve A. 86, Van Geyt M. 81, Ongenae P. 81, Schat- Zondag 23 september opent de 24 te Waasmunster. Te dezer In de brandweerkazerne zelf w 86) Van Puyvelde E. 85, teman E. 81, Dierickx E. 81. vrijwillige brandweer van gelegenheid heeft de voorstel- zullen er stands aangebracht De Beule S. 85, Ysewijn F. 85. Van Acker K. 81, De Beule A Waasmunster weer haar deu- ling van het stratenplan plaats, zijn die de historiek en de taken PHnssen J. 85, De Beule J. 85, 81, Kcsteleyn J. 80. Vanexter- gem W. 80. Vehent M. 80. Vercammen G. 80, Dierieckx de taken ren. Dit ter afsluiting van de dat werd gerealizeerd door le- van het plaatselijk korps meer Bove L 85 De Coster G. 85, Nationale Week van de Veilig- den van het brandweerkorps, verduidelijken. Van Mieren K. 85, Fobe L. heid. Zondag 23 september worden Zelfs een show van kledij is Coecke-De Bus 85, Boe- Een teken- en opstelwedstrijd de deuren opengesteld voor alle voorzien. Gelegenheid wordt kaert R. 85, De Wilde H. 85, voor de plaatselijke scholen belangstellenden. Vanaf 9.30 geboden om een pintje te drin- Geers A g5 startte al een week eerder, uur zal men er kunnen kennis- ken of een pannekoek te nutti- Vooral het preventieve karakter maken met alle facetten van het gen. Maandag 24 en dinsdag 25 Moestuin van de hulpdienst wordt bena- korps. Op regelmatige tijdstip- september worden de plaatselij- Van de wje|e Robert 93 pl.. drukt. De beste werken zullen pen zullen er demonstraties ge- ke scholen ontvangen, waar Van Langenhovc August 93. r. ou, te bezichtigen zijn op de open- geven worden met het materiaal vooral het preventieve aan bod willockx R 92, De Neyer J wels A 8 deurdag. De mogelijkheid zit zoals: reddingsoefeningen van zal komen. De ervaring van 9] Van Hecke K 90 Van gey|en r nuiuuaui r. erin dat de mooiste tekening zal een op dak gevluchte persoon, vorige opendeurdag heeft het Cuatcren J. 90, Van Lokeren Wwe. De Vleeshauwer G. ou, gebruikt worden als voorblad bevrijdingsoefeningen van per- brandweerkorps uit Waas- j 90Sacre L 89_ yan Dries- Van Hecke F 80 Kets P 80 op de kalender van 1986 sonen uit verongelukt voertuig munster geleerd dat het aan sche A 89 De Landsheer J. Van Kerckhove A. 80. Moens De officiële opening van de en blusoefeningen op branden- belangstelling zeker met zal 89 p|etinCk J. 89, Pauwels G. N. 80, De Wilde M. 80. aktiviteiten heeft plaats op vrij- de auto's, frietketel, enz Ook ontbreken in de Nijverheids- 89 Verlackt W. 88, Stockmans Waasmunster. Zevende mossel- en schoolfeest. Het was aanschuiven om te kunnen dag 21 septem er in het brand- zijn er eerste hulp bij onge- laan. J. 88, Michicls C. 88, Roels M. Beno M. 80, Van de Wiele Pr. Van Malderen M. 80, Roels A. 80, Rosseels R. 80, Van Lysse- betten G. 80, Vehent M. 80. Rasschaert C. 80. Everaert H. 80, De Wilde A. 80. D'Hondt Van Hecke J. 80, Pau- Roels F. 80, Ver- Rombaut F. 80, proeven van de lekkere mosselen op het feest van de gemeentelijke school, (vh) weerarsenaal. Nijverheidslaan vallen-oefeningen. (P.V.G.) Mariman Guido 87, De De Voorpost - 21.9.1984 - 3

De Voorpost | 1984 | | pagina 3