De Markt en Fontein met hoge cijfers D.S.D.-veteranen Eénrichtingsvoetbal Berlaarse minivoetballers aan het werk Eerste Katte-festival te Aalst «J y Nog vijf ploegen met het maximum der punten Abdij van Aflligem in nieuwe postzegelreeks Eénrichtingsvoetbal BELGIË QPB8C inivoetbal iel 6-4 (jj) MINIVOETBAL de Berlaarse kompetitie won BAC-Raemdonck vlot van Pompierken Texaco 2 Evenwichtige wedstrijd, die KI. Octaaf 11 pas in de slotperiode door Le- Kampioen Kleding Octaaf lie beslist werd. Voordien kon heeft er in de Grembergse iemand met enige zekerheid sporthal een waar festival van zeS8en wie de wedstrijd zou gemaakt tegen het té zwakke winnen. Vermeire M. zorgde Texaco. Versterkt met Freddy voor het eerete doelpunt van Heireman, ex-trainer van Jong de wedstrijd: 1-0. Maar tijdens Lede, K.A.V.D. en E. Zele, de tweede dertien minuten namen de kampioenen via kwam Dendermotors sterk op- Mannaert en Goossens al een zetten, en slaagde erin om hen voorsprong van 0-2 in de eer- v'a De Decker en Moens voor ste periode. In de tweede pe- b'i te steken: 1-2. Van Gijsel node skoorden Heireman en stelde nog voor de rast gelijk. Goossens, die ieder kwartier Na de pauze bleef die stand op een doelpunt zou maken, ter- bet bord tot in de laatste perio- wijl Eeckhoudt een tegentref- de bleek dat de thuisploeg over fer maakte. meer kracht beschikte. H. Van In het derde en het vierde Gijsel en Behiels zorgden voor kwartier begon het feest voor ^*2. Mannaert. Met vijf treffers erbij bracht hij zijn totaal op zes. M.V.C. 6 Moens kon met een tweede HonkyTonk 2 doelpunt weinig veranderen aan de zware cijfers. Octaaf is dus opnieuw favoriet voor de titel. Lelie 4 Dendermotors 2 Gemakkelijke zege voor de Lebbekenaren. Smossers - Edelweiss Geen van beide ploegen was aanwezig op het terrein. Minivoetbal. Hormann Sint-Gillis speelde tegen MVC Zele (dw) N.O.M.B.-Kem Dendermonde IMinivoetbal. In de Berlaarse Minivoetbalkompetitie won Bommenwerper Vooruit van Baert-Van De Meersche met 6-2. (jj) 0 jVorige week startte in de Bcr- jlaarse sporthal voor de derde Ikecr de minivoetbalkompcti- jtie. Net zoals vorig jaar zijn er jopnicuw achttien ploegen in de ^minning. Om dat aantal rond te -^■knjgcn heeft men een «etera- ^Jiiienploeg moeten aanspreken "ijjjdie echter niet in aanmerking r komt voor de klassering. ^Bij het begin van deze kompe titie mogen we misschien al :n drietal favorietenploegen •rop schuiven. Melior De Bruyne was reeds algemeen kampioen in de voorgaande jaren en komt ook nu in aan merking. Anderen menen dat de Uitbergse knapen van het jeugdhuis Joker ook best eens wat in de pap zouden kunnen brokkelen. «Bommenwerper-Vooruit» schijnt in de nieuw-aangewor- ven Van Hauwermeiren een witte merel gevonden te heb ben. Hij scoorde vijf van de zes gemaakte doelpunten te gen Baert/Van de Meersche. Uitslagen: Pompierken - BAC Raem- donck 4-6,, Baart V.D. Meer sche - Bommenwerper Vooruit 2-6, Donk A - Sportieven 5-3, Roef Droeshout - Minibond 4- 6, Melior De Bruyne - Mo- riaens/Baert 7-2, Pa Gijs - Donk B 7-4, KLJ Vrienden kring - Gredi Bauwens 4-6, Tijl - Veteranen 8-2, Joker Pavo Sport - Spectrum 4-1. Eerste afdeling Mikeno-De Markt 2-11 De overvloedige cijfers bewij zen dat De Markt geen proble men gehad heeft om zijn tegenstrevers opzij te zetten. Prijsschutter was De Graeve. Hij doelde vijfmaal. Aelbrecht nam drie doelpunten voor zijn rekening. Van Bossche twee en Van Malder één. In de laatste periode kon Mikeno dc eer redden: Van Keer en Mi- chiels scoorden elk één keer. Mikeno: B. Hillaert, A. De Schrijver, R. Van Goethem, E. Haentjcns, B. Van Keer, R Michiels, J. Govaert. De Markt: E. Callebaut, Van Malder, F. Van Bossche, P. Aelbrecht, L. De Graeve, Van Ceulebroeck en Roels. Hoewel Politie vorige week een mooie zega had laten note ren tegen Kawédé, moest het nu de duimen leggen voor Fon tein. Toch mag gezegd worden dat na de eerste periode de stand evengoed 4-0 als 0-2 kon geweest zijn. Tot vier keer toe zagen de politiemannen de bal tegen de paal te pletter slaan. Buts en Van Damme daarente gen scoorden wel. Ook in de tweede periode konden ze dat. zodat de Politie alras tegen een 0-4 aankeek. Het werd een onmogelijke zaak om die kloof nog te overbruggen. Integen deel, Fontein zou in de voor laatste periode nog verder uit lopen. De vijf doelpunten wer den gesigneerd door Buts, Van Boterdael en Van Damme. Van Ranst en De Wolf scoor den ook nog. Toen Politié nog terugkwam tot 4-9 stopte Van Damme hun offensief met een tegentreffer Volgende week wil Politie zich alvast herpak ken tegen Boterhoek Politie: D. Van Ranst, D. Fos ter, F. Verbeiren, S. Hubert, A. De Wolf, J, Waverijns, R. D'Hondt, P. Leemans. Fontein: A. Buts, P Van Damme, R. Vander Cruyssen, J. Van Boterdael, D. Mouton en L. Mouton. Wit Hof-Minisparta II 4-5 De Appelsenaars hebben wa ter en bloed gezweet. Ze kon den wel winnen, maar Man naert moest dat wel beleven met een gele kaart. 1-2 na de eerste periode, met doelpunten van Van Damme voor de thuisploeg en Van Hoorde en Mannaert voor Mi- nisparta II. De Koning zou de gasten naar 1-3 brengen, maar Pierre Van Damme maakte Minivoetbal. MVC Zele was op bezoek bij Sint-Gillis-Waas (dw) vlug de aansluitingstreffer. De derde periode was beslist de spannendste. Patrick Van Damme maakte gelijk, maar de gebroeders Mannaert goten de Spartazege in haar definitie ve vorm: 3-5! Hoe Wit Hof in de laatste periode ook aandrong, verder dan een vierde goal, geskoord door De Ridder, geraakte het niet. Een gelijkspel zou wel verdiend zijn. Regentboys-Young Boys 1-4 De jongens van Lea zullen het blijkbaar moeilijk krijgen om zich in tweede te handhaven. Spelmaker Van Nuffel heeft de klub verlaten en er is blijkbaar geen vervanger gevonden. Te gen Young Boys hielden de mannen van de Regent het la twee speeldagen zijn er nog igeslagcn ploegen. De Ko- üng kreeg een onverwachte loffer van Topspin terwijl 'an Cauteren opnieuw met n monsterscore voor de dag wam. De uitslagen: Telelcc 'an Caut*-,„-i-i8, ON. Bon- Ness 3-3, Neyt - Brackc •5, Verhcyden - De Pieker 1- Fl. Hofman - Juvenes 4-4, leirman - De Balans 7-5, Ar- :nal - Plastiekcentrale 2-12, |Dc Koning - Topspin 2-3, De 'isschop - Klodde 7-3, De loppc - Toyota 1-6, Boeren bond - Tr. Hofman 3-7. lasscment: 1. Van Cauteren 2-4, 2. Toyota 2-4, 3. Hcirman hik- 2-4. 4. Neyt 2-4, 5 De Pieker 2-3, 6. Plastickcentrale 1-2. 7. De Koning 2-2, 8. Brackc 2-2, 9. Tr. Hofman 2-2, 10. De Balans 2-2, 11. Arsenal 2-2, 12. De Bisschop 2-2, 13. Tops pin 2-2, 14. Verhcyden 2-2, 15. ON. Bontinck 2-2, 16. Juvenes 2-1, Fl. Hofman 2-1, 18. Ness 2-1, 19. Klodde 2-1. 20 De Hoppe 2-1, 21. De Pik 1-0, 22. Boerenbond 2-0, 23. SV Tele lcc 2-0. Beker van Zele -veteranen: Patrick Shop - Poppe 7-2, Den Draver - De Fontein 2-3, Gil denhuis - Gemeentepcrsoneel 3-10, De Stubc - Van Damme 10-0 (ff), Dc Racdt - Coppie- ters 4-6, Callacrt - Telelec 8-1. (ajz). [Minivoetbal D.S.D. Wanneer we de rangschikking van naderbij bekijken zien we 5 ploegen zonder puntenver lies. Kleding Octaaf (23 doel punten), MVC Lebbcke - Gi- vana, Mundo Sport en het ver rassende VDB Sobofi Niet toevallig zijn er 4 van de vijf koplopers van verleden jaar bij. Nog geen enkele ploeg speelde gelijk. Zoals hierboven vermeld bezit Kleding Octaaf de beste aan- valgoals (reeds 23), VDB So bofi de beste verdediging, slechts 1 goal tegen. |7 ploegen behaalden nog geen punten. Edelweiss speelde nog maar 1 wedstrijd en kan dus ook nog bij de maxima komen indien ze hun achterstallige wedstrijd te gen Smossers winnen. Dendermotors en Honky Tonk skoorden slechts 2 x in 2 wed strijden. Texaco Appels liet al 17 goals op haar passief aantekenen en is hiermee de meest gepasseer de verdediging. Deze avond reeds een interes sante confrontatie tussen 2 koplopers Mundo Sport - VDB Sobofi in de sporthal te Grem- bergen te 19 uur. Wie blijft zonder puntenverlies? Uitslagen De Leeuw-Mundo Sport 3-6 Avanti-VDB Sobofi 1-2 TC Lelie-Dendermotors 4-2 Texaco App.-Kl. Octaaf 2-11 MCV Lebbeke-Honky Tonk 6-2 Smossers-Edelweiss (uitg.) Givana - Minishottcrs 4-1 Verhofstadt-Zwamberhof 2-5 Rangschikking 1. Kleding Octaaf 2. MVC Lcbbekc 3. Givana 4. Mundo Sport 5. VDB Sobofi 6. Zwamberhof 7. Avanti 8. TC Lelie 9. Edelweiss 10. Minishotters 11. Texaco Appels 12. HonkyTonk 13. De Leeuw 14. Dendermotors 15. Vcrhofstadt 16. Smossers 2A4 2 4 Einde september heeft te Aalst voor dc eerste maal een katte- festival plaats. Het feest wordt ingezet op vrijdag 28 septem ber om 20 u. met een belot- wedstrijd De inzet bedraagt 4.000 fr. Daarnaast is er een gerrebolling en bakschieting naar panklare kippen. Op za terdag 29 september is Willy's Aelvoct New Orleans Swing Band te gast in café Vrede plein (hoek Dc Ridderstraat en Vredeplein). De keuken is dan open vanaf 12.00 tot 23.00 u. Op het menu staan mosse len met fijne groenten en sar dienen en brood op houtvuur. De prijs bedraagt 120 fr. Zon dag 30 september is er om 22 u. een optreden van de Star Sisters en kandidaat Prins Kar naval Paco Milou. De keuken is open vanaf 18 tot 23 u. Op 8 oktober geeft de Regie A(dSt' Htt V°^ verdron8 zich °P de binnenkoer van het stadhuis bij de ambachtenmarkt. der Posterijen een reeks spc- ciale postzegels uit onder het thema «Abdijen». In deze reeks zijn opgenomen de ab dijen van Averbode, Chimay, Rochefort en Affligem. De ze gels hebben een verschillende waarde cn worden ook op een verschillende oplage gedrukt. De zegel gewijd aan de abdij van Affligem heeft een waarde van 50 fr. en werd gedrukt op 2 miljoen eksemplaren. De teke ning werd gemaakt door Con stant Spinoy en de zegel is lichtbruin en paars van kleur. In het kulturcel centrum van Affligem. Abdijstraat 6 te Hc- kelgem heeft trouwens bij het verschijnen van de zegel een voorverkoop plaats op 6 en 7 oktober van 10 tot 17.00 u. precies 26 minuten uit. Daarna vielen ze door de mand. Ge lukkig stond er een zeer alerte Frans De Backer in de goal, zoniet was de score nog hogar opgelopen. 1-1 dus bij de rust met doelpunten van Van Dam me (Regent) en Verhelst (Young). In het derde kwartier was er enkel nog aktie op de helft van Regent, toch kon alleen maar Verhelst scoren In het vierde kwartier nam diezelfde Ver helst nummer drie voor zijn rekening en Peelman spijkerde de eindstand op het bord. Regentboys: F De Backer, E. De Clippel, K. Van Damme, R. Van den Berghe. H. Roels, T. Verbeiren, J.P Gerregat en U. Van Den Berghe. Young Boys: E Colman, J, Verhelst, L. Peelman, H. Peel man, G. Robberecht, P. La- mers, E. Peelman en J. Col man. Derde afdeling Nottingham-Puitvrienden 4-6 Nottingham, één van de vele nieuwkomers, ging vlot van start. Corthals bracht met een droomdoelpunt zijn ploeg vrij vlug op voorsprong. Naarmate de eerste periode echter vor derde zag men de mogelijkhe den van Puitvrienden g^jeien, maar tot scoren kwamen ze niet. Niet getreurd echter. In de tweede periode mochten Permentier en Veraimmen aanleggen: 1-2. Vernimmen zou zich trouwens laten ken nen als een gevaarlijk afwer- ker. Hij alleen scoorde de an dere vier doelpunten van Puit vrienden, twee in de derde en twee in de laatste periode Bornauw van Nottingham k daartegen met twee tegenti fers niets aanvangen. Verh< legde de eindcijfers vast op 6. Al bij al een wedstrijd i zeker de kijkers geboeid hee Nottingham: F. Heyvaert, Sacré, P. Bornauw, J. 1 Blieck, M. De Boeck. Cori hals, G. Verhelst en R Coppy. Puitvrienden: J.P. Van Cleer poel, Permentier, De Cr cker, Van Leugenhagen. 1 Donder, Smet en Vernimmen. Sportiva-De Vliegers 4-6 Deze twee nieuwe ploegen zorgden voor een énig spekta kel. Ondanks allerlei vedetten als Bosteels, Van Beveren en andere Coemans heeft Sporti- va niet gewonnen. De Vliegers namen voorsprong via Merckx in de openingsact. Van Beve ren en Coppieters scoorden voor Sportiva en Van Cae- ckenbergh bracht De Vliegers terug op 2-2. Na die korte pauze pakte Van Biezen uit met twee prachtige goals: 2-4. Bosteels sleurde Sportiva terug in de wedstrijd: 3-4, Tijdens de laatste periode werd de zege van De Vliegers niet meer in het gedrang gebracht. De Wolf scoorde tweemaal en Verhcy den kon milderen tot 4-6. Sportiva: M. Verheyden, D. Van den Bossche, R. Bosteels, F. Van Beveren, F. Coeman. R Coppieters en L. Vlae- minck. De Vliegers: M. De Wolf, Van Caeckenberghe, R. D'Hondt, M. Vincke, R, Cami, R. Van Biesen, F. Merckx en R. Van Heek. D.S.D.-Veteranen BELGIQUE 50 Beveren. Open deur bij de brandweer. Schepenen Goossens en Bosman testten de nieuwe autoladder (Iv) Texaco - Kleding Octaaf 2-11 Kampioen Kleding Octaaf heeft er tegen Texaco in de sporthal van Grembergen een festival van gemaakt. Texaco was duidelijk te zwak. Ver sterkt met Freddy Heirman, ex-trainer van Jong Lede, KAVD en E. Zele, namen de kampioenen via Mannaert en Goossens een 0-2 voorsprong in de eerste periode. Tijdens de tweede periode liepen de Lebbekenaars verder uit tot 1- 4. Heirman en Goossens hij zou in elke periode scoren voor Octaaf en Eeckhoudt voor Texaco waren de goalget- ters. Het feest van Mannaert begon echter in de derde en vierde periode. Met drie treffers in de derde en twee in de vierde periode, bracht hij zijn saldo op zes. Ook Goossens kwam aan vier treffers. Moens kon met een Tcxacodoelpunt wei nig aan de situatie veranderen. We mogen wel opnieuw Oc taaf als favoriet voor de titel citeren. Texaco: J Jacobs, A. Vande- nabbeele, H Eeckhoudt, A. Ecckman, L. Moens, H. Van Gijseghem. F. Van Den Berghe en L. Vlaeminck. Kleding Octaaf: F Heireman. C. Van Den Mcersch. L. Man naert, W. Meskens. E Leys. M Goossens cn R. De Wilde Lelie - Dendermotors 4-2 Een evenwichtige wedstrijd die pas in de laatste minuten door Lelie werd beslist. Daar voor kon niemand bevroeden wie er zou winnen. M. Vermei re zorgde voor het eerste doel punt, maar tijdens de tweede periode kwam Dendermotors sterker opzetten en het slaagde erin om via V. De Decker en J. Moens op voorsprong te ko men: 1-2. Hugo Van Gijsel kon nog voor de rust de stand in avenwicht brengen. Tijdens de derde pe riode kwam er geen verande ring en toen men in de vierde periode zag dat Lelie over meer kracht beschikte, wist men dat het plein in Hams voordeel zou beslecht worden. Behiels en Van Gijsel zorgden voor de 4-2 score. Lelie: A. Behiels, J. Van Ley- sebetten, M. Vermeire. L. Vermeire, F. Goossens. H. Van Gijssel, M. Marien. L. De Clercq, Dendermotors: J. Van Hau- wermeire, T. Van Hauwermci- re. S. De Decker. V. De Dec ker, J. Moens, L. Braeckmans en J. De Decker. Nagekomen uitslagen. MVC - Honky Tonk 6-2. Ge makkelijke zege voor de Leb bekenaars. r Smossers - Edelweiss: geen van beide ploegen was aan wezig!

De Voorpost | 1984 | | pagina 41