B ERANDA-s terrasdecor 16 - 5.10.1984 - De Voorpost HEB STEEDS BIJ DE HAND UWffUVVAN TELEFOONNUMMERS V EN ADRESSEN j Bij de KWB en KAV Vrijdagavond raadvergadering van KWB-Melsele in het paro chiehuis, om 19.30 uur. Zaterdagavond 6 oktober terugblik op de voorbije Lourdesbedevaart bij KWB-Sint-Martinus en KAV- Sint-Lutgardis, in de Schuur om 19.30 uur. Vrijdag 5 oktober 't Klokhuis: stempelfuif in't Vremd Zaalken. - - 20 u. Tafeltennis: Patro A - Eeklo A, zaal Familia uc. ui Tafeltennis: Patro B - Temse A. Zaal Familia. Hamme. Show- en ontspanningsnamiddag derde leeftijd. Men genoot ten volle van het 14 u.: Jefi: filmvoorstelling voor de jeugd «De grote prijs van s^owoPtre(^en (vh) Smöreberg» Een uitstekende animatiefilm, zaal De Ring 15 u. Voetbal: V.K. Hamme III - Snuffel Grembergen. Terrein I 8ÈÊNB 20 u.: Kon. Harmonie St. Cecilia Hamme: muziekconcert. Zaal De Vlaamse Schouwburg. The Old Chap: Chap-restaurant. bondag 7 oktober 8.30 u Wandelclub «'t Hoeksken» Halle-Zoersel: Mars der Zuiderkempen. Afst. 6-12-30-32 km. Vertrek aan lokaal met eigen vervoer. 9.15 u. Voetbal: V.K. Hamme (kadetten) - S.K. Eeklo. Terrein V.K. Hamme. 10 u. -t Fortuintje: 4de Natuurmarkt. Zaal Familia. 10.30 u Voetbal: V.K. Hamme (scholieren) - Hansbeke Terrein V.K. Hamme. Hamme denkt reeds aan karnaval. Het Wuitenskomitee, organi sator van de Wuitensfeesten, doet een oproep tot alle personen die zich geroepen voelen om prins der Wuitens 1985 te worden. Zij moeten hun kandidatuur binnensturen ten laatste op 7 december 1984 op het adres van de Heer Van den Bossche Marcel, Nieuwelaan 20 te Hamme. Op 14 december worden de kandidaten aan de pers voorge steld. Een week later op vrijdag 21 december zou dan, wegens het groeiend aantal stemgerechtigden, die er belangstelling voor tonen, de verkiezing plaats vinden in de feestzaal van het gemeentehuis. De verkozene zal aangesteld worden op het prinsenbal op zaterdag 9 februari 1985 in zaal Den Bond. Op 16, 17 en 18 maart 1985 zijn het Wuitensfeesten in Hamme. Zaterdag 16 maart wordt op het jaarlijks kinderbal de jeugdprins en jeugdprinses verkozen, in zaal De Vrijheid, en op zondag 17 maart zal de wijd vermaarde Wuitenskavalkade voor de 29e maal doorheen de straten van Hamme trekken. - BD Kruibeke Hoe solliciteren? Het doppersatelier KAJ-VKAJ-ACV-Jongeren organiseert dins dag 9 oktober een sollicitatiedag in Kruibeke. Hen ééndagskursus voor alle werkzoekenden met: tien tips bij iet solliciteren; hoe schrijf ik een goede sollicitatiebrief; training n het solliciteren: het interviéw. Er wordt om 9 u. gestart in het Gildenhuis van Kruibeke. Einde omstreeks 16 u. Er is vrijstelling van stempelkontrole De kursus is gratis en voor 's middags wordt er een broodmaal tijd aangeboden. Dringend inschrijven op het ACV-sekretariaat, O.L. Vrouwplein 9 te Kruibeke. Spreekbeurt KVLV - H. Kruis blaast op zondag 7 oktober algemeen verzamelen. Dit te 14.30 uur, in de parochiale feestzaal. Lange Minnestraat. Op het programma staat eveneens een spreek beurt omtrent «Van vorming gesproken». Filmforum De PW-gepensioneerden zijn op dinsdag 9 oktober aan een filmforum toe. Te 14 uur worden ze verwacht in zaal Casino. Achteraf volgt nog een eatmaal. Gespreksnamiddag Op woensdag 10 oktober organiseert KVLV-Center in zaal Ons Huis; Leo Duboisstraat een gespreksnamiddag Juffrouw De Smet begeleidt het gesprek met als thema «Open-har-tig» Diavoordracht VTB-VAB organiseert op vrijdag 12 oktober te 20 uur, in het Brouwershuis te Wieze een diavoordracht. De h. Libeert belicht het «Jungfraugebied, trots van het Berner-Oberland» Voordracht Op vrijdag 12 oktober organiseert SW Denderbelle in café Volkshuis, Dorp te Denderbelle een voordracht omtrent «Anti conceptie». Spreekster is Reinhilde Wieers van de VUB. Aanvang te 20 uur. Haring- en Pensenkermis De Gidsen van het H. Kruis nodigen iedereen uit op hun Haring en Pensenkermis, die zij op zaterdag 6 oktober vanaf 18 uur, aanrichten in een tent op de speelplaats van de lagere school GEBOORTEN De Pauw Kelly, dochter van Jules en van Van Gucht Lutgarde, K. Cardijnlaan 7. Bosteels Tim, zoon van Geert en van De Backer Viviane, OVERLIJDENS De Meyer Maria. 80 jaar, wede. Spruyt Petrus, Potaardestraat 41. Buys Maria. 51 jaar, echtg. De Smedt Frans. Albert I straat 126. Vermoesen George, 51 jaar, ongehuwd, Brusselsesteenweg 211. Maes Florida, 92 jaar, wede. Van den Broeck Pieter, Rossevaal- straat 14. HUWELIJKSAFKONDIGINGEN Van den Abbeele Frank, stadsbediende. Breestraat 16, Dender- monde en Meert Ann, bediende, Nieuwstraat 107. Callaert Mare, bediende, IJzerenwegstraat 8 en Callebaut Marleen, zonder beroep, Krizantenlaan 9, Dendermonde. Rousseau Hugo, metaalbewerker, Rood Kruisstraat 28 en Dierick Ann, bediende, Rood Kruisstraat 28. D'Haenens Luc, wetensch. medewerker, Martelaarslaan 148, Gent en De Landsheer Christine, regentes, Hogebrug 37. Cleymans Peter, arbeider, Dordrechtlaan 69, Antwerpen en Goossens Jenny, medisch voetverzorgster, Stationsstraat 62 De Schepper Jean, beroepsmilitair, Fabriekstraat 30 en Demel- ki Christina, huisvrouw, wonende te Rüthen-Duitsland. Lede Lourdesavond KWB en KAV brengen een Lourdesavond in de Volkskring op vrijdag 12 oktober De volgende Lourdesbedevaart is gepland voor 1986. Als voorbereiding films en dia's, versnaperingen op Franse wijze en praktische informatie. Op 6 en 7 oktober homilie in alle missen over Lourdes in hoofdkerk en Ronkenburg. Jong Lede Het bestuur kijkt uit naar een ander terrein wegens verkaveling, woontracé en mogelijke wooninplanting. Er zou tevens sprake zijn dat het B-terrein onbeschikbaar zou worden wat voor de jeugdspelers alleszins onmisbaar is. Leedse Hovaardige Boer Karnaval komt reeds van ver in 't zicht. Trouwens dit jaar zeer vroeg. Op 11 november startdag in het Kultureel Centrum. Achte Nacht van «den Boer» op 15 december. Bal van de Rembrandt luddens in de Lelie op 22 december, Miss Bettever- kiezing op 2 februari en te Oordegem verkiezing van de Prinses van Oost-Vlaanderen in zaal Sint-Martinus. Verkiezing van Prins-Kamaval op 9 februari in de Lelie. Uitreiking van de prijzen van de tekenwedstrijd op 13 februari, karnavalfeest Derde Leeftijd in Villa Letha op 16 februari, kinderkarnaval in de Klub op 23 februari, karamelleworp en machtsoverdracht eveneens op 23.02 en op 24 februari 33ste kavalkade gevolgd door de 9de Boerenmaandagstoet op 25 februari. Streekbieren Op zaterdag 6 oktober op de speelplaats van het Sint-Maartens- u kollege folkloristische dag vanaf 14 u. met volksspelen voor alle Hamme. Sportdag van de Scouts. Ondanks het slechte weer waren de scouts talrijk opgekomen voor hun startaag. vnj kinderen vanaf 20 u. streekbierenfestival met liefst 25 biersoor- EECKMAN 053-70.02.93 De specialist m maatwerk De laagste prv®" der matrassen (Schuimrubber. Latei. Staalveren. SuperBuNea BergemeersenstraaT 16. AALST 33 0321 ENDERMONDSE RIJSCHOOL 052-21.37.94 van het type A Praktisch en theoretisch onderricht door gespeciauieerde personen De Dendermondse Ri|SChoot. Veldstraal 47. Smt-Gtllis-Oendermonde. leert U sturen zoals het moet Alle inlichtingen 30 0076. F O-SPORT 052-21.17.59 oto's Holman IEUWLANDT 052-21.40.60 053-70.20.61 Woonverbouwing van de keider tot het dak ook onderhoud k verbeteren en herstellen Langestraat 116 9300 AALST 10 0354 UBLICITEIT een groot woord dal door Groep De Cuyper m een j eenvoudig begrip wordt omgeret Raadpleeg haar spooa rUANDO 053-21.40.60 k om de reeks moeili|ke Lalqnse woord|es volledig li? maken tqu'S. quid quo guando quomodo ent wie wal wam wanneer en hoe7 Het antwoord op de vragen >n verpand met uw advertenties wordt U gegeven door Groep De Cuvpor ETRÖ VAN LIMBEHGEN RETRO Kalteslraal 73 in Aalst herinnert aar. d l verleden onder vorm van meubilair in antiek tmish Kunstvoorwerp*»0 wandtapi|ten en repro dukties van gekende meesters Alomgekend voor saton qarmturen m leder 31010, De betere veranda's - ook op maat. 053/70-09.59 m Gratis pnjsbestek f Roger De Wolf. Schoolstraat 25. Wieze 36/189-AS 052-21.40.60 en een vergeii|kmg Uw inbreng en geven samen een tgo resultaat aan uw rektj Hamme. Show- en ontspanningsnamiddag derde leeftijd. De zaal was veel te klein (vh) Maandag 8 oktober 13.45 u. K.V.L.V. Moerzeke: huishoudtechnische studiereis naar Brussel. 14 u. Kr. Middenstandsbond voor Gepensioneerden: kaarting. Zaal De Ring. 19 u. K.V.L.V. St. Anna: algemene vergadering: kantklossen. St. Annacentrum. 20 u. 't Klokhuis: Primitief dansen. Dinsdag 9 oktober K.A.V. H. Hart: «Gezonde voeding» Zouaaaf. 19.30 u. K.A.V. Center: «Leef met je gezond verstand», door Luc Jonckheere. Den Bond. Woensdag 10 oktober 20 u. Jong K.A.V. Moerzeke: Gespreksavond «Kinderen vragen grenzen» Zaal Vier Gekroonden. C.M.B.V. Moerzeke: voorlichtingsavond over kaas uit Holland. Meisjesschool Killestraat. Donderdag 11 oktober 12.30 u. K.V.L.V. Center: Bezoek voedingssalon te Brussel. 14 u Weduwenwerking C.M.B.V Muziek leren beluisteren en waarderen. Door de h. De Beule. Zaal De Ring. Vrijdag 12 oktober 19 u. The Old Chap: Praat- en ontspanningsweekend van Den Trap te Opbrakel, met bezoek aan verschillende jeugdhuizen. Tot en met zondag 14 oktober. 20 u. 't Klokhuis: simultaan schaken. Culturele Centrale: jaarlijkse schilderijententoonstelling. Zaal Volkshuis tot 14 oktober. Pronostiekersclubs «De Molenvrienden» bij Pros Verschelden. Frans Robbe- recht was de enige winnaar met 9 punten. Tevens deelt hij de leiding met Francine Verhelst ieder met 27 punten. «Eerlijk duurt het langst» bij Raymond Drieghe. Deze keer 3 winnaars elk met 8 punten: Erik Waegeman, Raymond Drieghe en Paul De Donder. De top van de rangschikking: 1 Theo Daes, 2. Ronny Daes, 3. Gustaaf Van -Mol en Stefanie Puyjaert. «Onder den Toren» bij Julien Verhofstadt. De overwinning ging naar Elisabeth Stuyven en Nicole Simoen met 9 punten. Aan de leiding van het klassement Roger Huylebroeck met 35 punten gevolgd door Mare Vercauteren 33 punten. De laatste plaats of de rode lantaarn wordt gedragen door Jean Pierre Verschelden. Duivensport te Moerzeke In het Quièvrain-vierverbond waren er 443 jonge duiven en volgende plaatselijke liefhebbers waren bij de vroege prijswin naars: André Van Haute, René Van Haver, Remy De Ruys- scher, Henri V.D. Broeck, Gebroeders Peelman, Frangois Van Geyte en Martin Peelman. Bij de jaarlingen behaalde André Van Haute een 7e en 10e plaats en was meteen een dikke seriewinnaar. Data's van het Wuitensfront Lebbeekse Rode Kruis organiseert kursus «helper» De Lebbeekse Rode Kruis-afdeling organiseert tijdens de eerstkomende waken een kursus «helper» De lessen hebben plaats in het lokaal van het Rode Kruis, Poststraat 1 te Lebbeke, elke dinsdag en donderdag van 20 tot 21 uur. Er werd gestart op dinsdag 2 oktober (geïntaresseerden kunnen altijd vanaf twee de of derde les deelnemen) Deelname is kosteloos. Da vereiste minimumleeftijd is zestien. Het volgen van deze cursus geeft recht op een brevet dat toegang verleent tot het volgen van de kursus ziekenhelper. Wie meer informatie wil kan zich wenden tot Marianne Nieulandt, Konkelgoedstraat 8, Lebbeke. Openbare diaprojektie van fotoklub «Ontspanner» Op maandag 8 oktober organiseert de Lebbeekse fotoclub «Ontspanner», in zaal Prado, Kerkstraat te Lebbeke, een openbare diaprojektie. Series vakantiedia's van de leden wor den geprojekteerd en voorzien van commentaar. Deze diapro jektie is voor iedereen toegankelijk. De toegang is gratis. Aanvang te 20 uur. Wachtdienst apotekers 6 oktober: R. Boni, Kerkstraat 119, Buggenhout 10 oktober: L. Bogaert, Kerkstraat 6, Lebbeke 13 oktober: R. De Turck, Lange Minnestraat 48, Lebbeke. 17 oktober: R. De Turck, Lange Minnestraat 48, Lebbeke 20 oktober: M.th. De Vos, Kerkstraat 105, Buggenhout 24 oktober: R. Moens, O.L Vrouwstraat 4, Lebbeke 27 oktober: D. Bourguignon, Dendermondsesteenweg 27, Lebbeke 31 oktober: D. Bourguignon, Dendermondsesteenweg 27, Lebbeke. Voordracht SW organiseert op zaterdag 6 oktober, te 15 uur in zaal Volkshuis, Dendermondsesteenweg te Lebbeke een voordracht rond gezondheidsvoorlichting en opvoeding. Hamme. Knotsfeesten. De garage is wel een goede schuilplaats voor de felle regenvlagen. Hamme. Show- en ontspanningsnamiddag derde leeftijd. Het KBG koor van hel (vh) centrum tijdens zijn optreden, (vh) Opwijksestraat 57. Bij de KWB van Kruibeke is er dit weekend voor liefhebbers een Luyten Sofie, dochter van Jan en van Van den Steen Hilde, tafeltennistweedaagse. Lebbeke Albert I straat 21 Moeyersoons Ludovic, zoon van Jean-Pierre en van Van Hoorde Lutgart, Hoeksken 38, Van Geldorp Marjolein, dochter van Stanislas en van Rypma Miriam, Opwijksestraat 186. Vasseur Michaël, zoon van Eddy en van Greta De Smedt. Fonteintje 12C. Wyns Heidi, dochter van Frangois en van Cooreman Leona. Binnenstraat 6. Callaert Steven, zoon van Clement en van Lambrecht Lea, Rooien 103. Van Ael Evy, dochter van Alex en van Van de Meerssche Maria, Fochelstraat 74. ZIJN DE GEMEENTE KOMEN BEWONEN De Jonge Vera, Brusselsesteenweg 63, kom. van Affligem. Het gezin Chaieb Hedi, Dendermondsesteenweg 115, kom. van Dendermonde. Luypaert Greta en dochter. Dorpstraat 15, kom. van Bras- schaat. Petit Brigitte, Poststraat 6, kom. van Jette Het gezin Cleymans-Van Praet Hendrik, Lindenlaan 42, kom. van Dendermonde. Meert Sonia, Anjerstraat 7, kom. van Asse. Van Handenhove Ilse, Stationsstraat 153, kom. van Lokeren. Van Verre Theo, Hof ter Ventstraat 21kom. van Buggenhout. Van Hoeymissen Geert, Centrumstraat 16, kom. van Buggen hout. Het gezin Van der Straeten Camiel, Brusselsesteenweg 233, kom. van Dendermonde. Verheyden Alfons, Roosevaalstraat 29, kom. van Buggenhout. De Coster Alphonsine en dochter, Kapellekensbaan 26, kom. van Puurs. ten in een gelegenheidscafé. Toneel te Wanzele Vandaag vrijdag 5 oktober op de planken van het Klooster Wanzele-Dorp, door «Zucht naar Kunsf» uit Wetteren opvoering van t Komitee» georganiseerd door de oudervereniging van de lagere school. Een klucht van Gaston Vandergucht die zeil instaat voor de regie. Toegang 100 fr. Programma gratis. Geen fDCüru^t.fir Lokeren ATB De Natuurvrienden Organizeren op zaterdag 6 oktober een fietstocht. Het wordt de Reinaertroute: Oudenbos, Zeveneken. Vertrek om 14 uur aan het lokaal Vooruit op de Markt te Lokeren. Stedelijke Sportraad De Stedelijke Sportraad van Lokeren organizeert zijn derde Fiets-mee-dag. Dit op zaterdag 6 oktober. Men vertrekt om 14 uur aan de stedelijke sporthal in de Sportlaan te Lokeren. Mei medewerking van de Lokerse wielerclubs. Parochiaal gemengd koor Slnt-Anna Op zondag 7 oktober: Sint-Annakoncerten om 19 uur. Mede werkers: Sint-Martinuskoor uit Beveren o.l.v. Godfried Van de Vijvere, André Spitaels (trompet) en Jos Vermeire (orgel). In samenwerking met de Kulturele Raad van de stad Lokeren en het Gemeentekrediet van België. HEBBEN DE GEMEENTE VERLATEN Lanckbeen Tony, Kruisabeel 4 naar Aalst, Moorselbaan 349/3. Quisquater Ann, Lange Molenstraat 8, naar Dendermonde Zeelsebaan 36. De Maarschalck Rudy, Kapellestraat 28, naar Anderlecht Jacob Smitsstraat 19. Van Herreweghe Christine, Beukenstraat 3, naar Dendermon de, Vlietbergstraat 44/1 Janssens Rony, Anjerstraat 30, naar Aalst, Alf. De Cockstraat 1 Moens Paul, Visstraat 26, naar Dendermonde, Van Langenho vestraat 122.

De Voorpost | 1984 | | pagina 16