I r ïalivo's wedstrijd van de week [lub 65 - F.C. De Clercq 3-0 RAYO ESPANOL BEVESTIGT LEIDERSPOSITIE {Overzicht provinciale kompetitie iClub 65 - F»C. De Clercq 3-0 W JAGERSHOF IN GOEDE DOEN ILIEFHEBBERSVOETBAL iljjk heeft Klub 65 uit Nieuwkerken het 20-jarig estaan al gevierd. Dat gebeurde tijdens de maand april pet een uitgebreid programma in intieme klubkring. jikele weken nadien werd daar nog een toemaatje (jgevoegd. Klub 65 werd toen vice-kampioen in Walivo's ondagse tweede afdeling. De hernieuwde doorbraak naar e topklasse werd voor deze blauwhemden ook de bekro- ■ing van het 20-jarig klubbestaan. Zich daar handhaven rordt voor Klub 65 nu de bijzonderste opdracht. en' folgens voorzitter Dré Ver- la en Jef De Graeve van café lsin! auteren behoort dat tot de De Welkom in de Pastorij- dr nogelijkheden van de Nieuw- straat te Nieuwkerken, reeds Pk lerkense voetbalploeg. Ook al met een behoorlijk sukses wer- P|n! imdat Klub 65 thans over een den ingespeeld. Vorige zondag tWÖ eer ruime spelerskern be- zelfs uitstekend want tijdens chikt waarbij Patrick Bodson de eerste round van Walivo's °F )n Dirk Macharis de nieuwe- bekervoetbal, werd het tegen ingen werden. In ieder geval F.C. De Clercq uit Sint-Ni- tverden door Klub 65 al een klaas een duidelijke overwin- paar kompetitiepuntcn ge- ning. Deze laatste ploeg werd prokkeld. Een bemoedigend één van de weinigen met een esul'aat overigens waardoor naamverandering. De aanlei- k kunnen stellen dat de nieu- ding tot die wijziging werd het r truitjes die onlangs nog aantrekken van een nieuwe Rrden geschonken door Gise- sponsor. Dit werd nu Lieve De Clercq of de charcuterie en kruideniershandel in de Ho- genakkerstraat te Sint-Niklaas. Het voormalige F.C. Anker licht kreeg daarbij een andere ingesteldheid mee. Misschien ook al door de inbreng van een viertal nieuwe spelers: Eddy Pauwels, Jan Cappaert, Geor ges Smet en Jean-Pierre Wil- dewauw als doelman. Nieuw bij F.C. De Clercq werd ook coach Jaak Debbaut. In tegen stelling met het vorig seizoen werden de resultaten in de zondagse tweede afdeling, nu al opmerkelijk beter. We ho pen zelfs van een goede mid denmoter te worden zegt Ron- ny Van Gasse de sekretaris van F.C. De Clercq. Voor deze ploeg is het bekeravontuur bij Walivo echter al afgelopen. Dat behoorde ook enigszins tot de verwachtingen alhoewel de verrassingen bij zulk een kompetitie, nooit uitgesloten zijn. Om deze stunt te verwe zenlijken had F.C. De Clercq vorige zondag te weinig voet baltalent in huis. In de Meesterstraat te Nieuwkerken werd Klub 65 trouwens de meest homogene ploeg en al leen tijdens de eerste twintig minuten heeft F.C. De Clercq zich als een evenwaardige op ponent aangesteld. Toen speelden de beide ploegen eer der voorzichtig met langs weerskanten een opvallende bezetting in het middenveld. Daaruit vloeide dan weer wei nig doelgevaar alhoewel er en kele technisch goede akties werden gekreëcrd. Achteraan bij F.C. De Clercq werd Eddy Pauwels de organisator met een ruime ervaring en samen met doelman Wildewauw be hoort deze tot de belangrijkste aanwinsten van de Sint-Nikla- se paars-witten. Na een tiental minuten noteerden we dan de eerste werkelijke doelkans uit deze nog vrij behoorlijke be kermatch. Die werd dan door Danny Stevens van Klub 65 hopeloos naast geschoten. Na dien was het wachten tot dat F.C. De Clercq nog eens een scherpe aktie liet bekijken om een spannende situatie te kun nen noteren. Voor deze ploeg lukte Harry De Rudder toen een uitstekend schot dat door Edwin Van Wiele al even schitterend werd gehouden. Een van die zeldzame goede Liefhebbersvoetbal. FC De Clercq speelde de wedstrijd van de week (dw) Liefhebbersvoetbal. FC Club 55 uit Nieuwkerken (dw) momenten der bezoekers en niet lang daarna, zouden de plaatselijken om hun inspan ningen beloond worden. Op een aangeven van Luk Vercau- teren skoorde een mee opge rukte Roger Van Bosch on houdbaar (1-0, 22' min.). Dit doelpunt scheen Klub 65 trou wens te stimuleren en het aan dringen werd ook enigszins duidelijker. Daaruit groeiden dan toch enkele doelkansen welke door Danny Stevens en Dolf Yzewijn echter niet kon den verzilverd worden. Slechts op het einde van de eerste helft geraakte F.C. De Clercq langs Harry De Rudder in een gun stige positie en de paarse puncher schoot toen rakelings naast. Tijdens de rust een dub bele vervanging bij Klub 65: Luk Vercauteren en Dirk Ma charis werden er gewisseld voor Mark Van Puyvelde en Ronny Van Steelandt. Na de hervatting probeerde F.C. De Clercq het allemaal een beetje te forceren en de meeste offen sieve akties, werden op de be zoekende rekening geschre ven. Zonder veel doelgevaar evenwel en na een tiental mi nuten werd het terug even wichtiger. Een gevatte reaktie van Jean-Pierre Wildewauw was er toen nodig om Luk Van Puyvelde van Klub 65 het sko- ren te beletten. F.C. De Clercq wisselde kort nadien en Tom Smet werd er de vervan ger van Eddy De Waele. On danks alle inspanningen van Ronny Wielandt, Luk Van Luyck en Eddy Pauwels van F.C. De Clercq, werden de betere voetbalkombinaties bij Klub 65 toen al duidelijker. Daaruit puurden de lokalen trouwens sukses en een totaal afgezonderde Luk Van Puyvel de knalde raak (2-0, 65' min.). Daarmee werd de lokale zege bijna een zekerheid. Misschien ook al omdat F.C. De Clercq toen maar weinig stootkracht kon opbrengen en een per soonlijk nummertje van Tom Smet werd dan nog voortijdig afgeremd. Op een 20-tal minu ten van het einde wisselden de beide ploegen bijna gelijktij dig. Bij F.C. De Clercq werd Mon Peeters vervangen door Ronny De Keyzer en bij Klub 65 werd het Wim De Wolf in de plaats van Willy De Kever. Door een kwetsuur van Dolf Yzewijn werd datzelfde Klub 65 kort nadien tot tien herleid. Toen zou F.C. De Clercq enigszins meer aandringen en daarin stak slechts weinig va riatie. Deze probeerden tel kens langs het centrum en dat vergemakkelijkte alleszins de taak van een uitstekende loka le verdediging. Zodat Klub-65 tenslotte nog het gevaarlijkst werd en doelman Van Wiele lag aan de basis van een nieuw lokaal doelpunt. Een ver uit trappen werd door collega Wil dewauw verkeerd berekend en Rudy De Breucker gaf toen-de laatste baltoets (3-0, SO' min.). Voor een uitstekend leidende Marcel Boone was het dan bij na bekeken en alleen Guy Van De Sompel van Klub 65 zorgde nadien nog voor het enigste doelgevaar.. Roger Van Laere WALIVO-KALENDER ZATERDAG (telkens te 15.00 u.) Wedstrijden van 6 en 7 oktober 1984 1' AFDELING V.K.W. 70-Sparta I: Van Mieghem 3* AFDELING 14.30 u. Bnstol-Ecndracht De Rudder Ankerhof-Motoreco: Van Steelandt L. Wazoo-Dino Boys: Van Poucke 4* AFDELING Vatan-El Aioyoune: Vergauwcn G. 14 u. Den Bolhoed-Dekpriem: Boddaert ZONDAG (telkens te 10 u.) 1' AFDELING 9.45 Klub 65 - Volksunie: Van De Voorde T AFDELING De Cock-Bondgalm II: Van Steelant R. Metallo's-Siera II: De Dobbelaere 10.15 u. De Qercq-Studio 69: De Jonghe Ruitershoeve-Rode Duivels: Bals Wepogro-Post: Steeman Wijnveld III-Centnimvr.:Van Steelant Ludo Bonaparte-Oostberg: Van De Voorde F. Sanicentral-Chamal: Van Gudit VK Fan-Hemelaer II: De BoCk Dames Walivobeker 1/8 finales (telkens te^5>uur) Goalgetters-Super Stars: Vcrmeire VK Hamme-Wijnveld: De Bock Wepogro-Bonte Girls:Van Hoornijck 14.30 u.: Bazel Dames-Wuitens. De Puysseleyr J.M. Pfaff-Siera Ladies: Plaquet Raapse Girls-Luitentuit: Felix Wazoo Girls-Anker Girls: Van Geem Zillebeek: vrij WALIVO-UITSLAGEN 11000 Appels I-Hassania 2. Boemerang-AJucona 3. VK Bazel-RC Raap 4. Roma-Novelty 5. Rodeo-PM Hemelacr I 6. Zwarte Parels-Wijnveld I 7. Den Bolhoed-Milano 8. Dekpriem-Rony's Travel 9. Sparta I-Trappen Steels 10. Habotim I-El Alyounc 11. Corncr-Nantes 12. De Zwervcrs-Wazoo 13. SK Hubo-Dino Boys 14. De Strijders-Bristol 15. Bondgalm I-Ankerhof 16. Vivak: vrij 17 Drie Linden I-Herten Aas 18. N. Marokko-Puyvelde 19. Jacky Boys-Avanti 20. Temsica-V.K.W, 70 21. Club 69-VK Inter 22. L.V.K. -Familia 23. Vatan-Ecndracht 24. Siera I-Doregem 25. Osmanli-Motoreco WALIVOBEKER 1/16 FINALES 1. Rode Duivels-Beenhouwerken 2. TrochTextiel-Sanicentral 3. Desfo-Oostberg 4. Metallo's-Ruitershoeve 5. Wijnveld III-Wijnveld II 6. Sparta II-Post 7. De Cock-Bondgalm II 8. VK Fan-Centrumvr. 9. Bonaparte-Geywa 10. Slachthuis-Habotim II 11. Studio 69-Wej>ogro 12. Klub 65-De Clercq 13. Volksunie-1000 Appels II 14 Siera II-Najm Chamal 15. Hemelaer II-Drie Linden II DAMESKOMPETITIE Anker Girls-De Strijdsters Super Stars-Bonte Girls Wuitens-Goalgetters Bazel Dames-Siera Lady's Luitentuit-VK Harame Zillebeek-Wepogro Girls Raapse Girls-Wazoo Girls Wijnveld Girls-J.M. Pfaff RANGSCHIKKING DMAESREEKS 1. FC Luitentuit 2. FC Wijnveld Dames 3. FC Zillebeek Girls 4. FC Goalgetters 5. FC Wepogro dames 6. VK Hamme Ladies 7 »FC Wuitens 8. FC Bonte Girls 9. RC Raapse Girls 10. FC Superstars 11. FC Wazoo Girls 12. FC J.M. Pfaff 13. EC Anker Girls 14. FC De Strijdsters 15. VK Siera Ladies 16. VK Bazel Dames 2-2(2-3) 1-1(4-5) 5 5 0 0 16 3 10 5 5 0 0 19 6 10i 5 4 0 1 14 3 9 5 4 1 0 14 6 8 5 3 2 0 30 6 6 5 3 2 0 16 9 6 5 2 2 1 9 8 5 5 1 1 3 11 6 5 5 1 2 2 9 10 4 5 12 2 5 8 4 5 13 1 5 12 3 5 1 4 0 7 14 2 5 1 4 0 6 12 2 5 1 4 0 5 21 4 1 3 0 5 22 4 0 4 0 2 28 M.T.S.A.-Aalst ZAALVOETBAL «n eerste provinciale doet For- Jjtuna Lokeren het verre van fcocd. De groenwitten degra deerden vorig seizoen uit der ide nationale en het lijkt er jBerk op dat ze nu in de provin ce kompetitie evenmin een E aangevende rol zullen spe- Tegen Sporting Gent ston de Lokeraars bij de rust et 0-1 in het krijt. De Strop- Ipcn konden opdrijven tot 0-2 fooraleer Eliennc de Plus met n strafschop Fortuna tot 1-2 terugbracht. Het was echter maar voorlopige vreugde want in de slotfazc dreef Sporting Gent nog op tot 1-4. Racing Temsc deed het in de thuis wedstrijd tegen Elegecr Gent heel wat beter. Peroodwitten namen een ster ke start doch tot op de tiende pinuut konden de bezoekers de aanvalsgolf van Temsc in dijken. Na tien minuten druk was het echter toch prijs toen jRudy Meersman met een Khcrpc voorzet Dacquisto be reikte die meteen raak trof. [Elegccr reageerde en doelman van Lombergcn diende enkele «eren tussen te komen op po gingen van onder andere Bae- tens Aan de overzijde was het opnieuw Dacquisto die voor gevaar zorgde toen hij De Bondt bediende die maar net naast besloot. 5 minuten voor rust was het dan toch opnieuw raak via een rechtstreekse vrij schop van Ronny De Leen heer. In de tweede helft was het thuisoverwicht nog overweldi gender en De Dacle bij een derde doelpunt doch men diende tot vijf minuten voor het einde te wachten toen Dac quisto op voorzet van De Dac le tegen de netten besloot. Het was de kleine Giuseppe zelf die net voor inrukken de wedstrijd afsloot met een der de persoonlijk doelpunt wat de uitslag op 4-0 bracht In twee de provinciale A deden de Lo- kersc ploegen het vrij goed. Van Ruyskensvelde ging met 2-3 winnen bij CIAC Gent. Bruggcman skoorde twee keer voor de Gentenaars maar met doelpunten van Vervaet en Schelckcns (2) ging de volle buit mee naar het Waasland. VDV Lokcrcn had het bij Sint- Denijs ook al niet erg lastig al diende men daar wel met an dere moeilijkheden af te rekenen. De wedstrijd diende starten om 19 uur toen bleek de zaal niet vrij aangezien nog een rekreaticve tenniswed strijd zijn beloop kende. Om tien over zeven werd dan toch begonnen doch toen om acht uur de zaalwachter de zaal liet ontruimen om een volleybal training te laten doorgaan dienden er nog drie minuten te worden gespeeld. Een houding die toch bijlange niet getuigt van sportieve kollegialiteit en die hopelijk op hoger vlak nog een staartje mag krijgen. De wedstrijd zelf dan: via Ver- cruyssen liep St. Denijs uit maar via Picters en Bauwens stond het bij de rust reeds 1-2 voor VDV. Net na de rust maakte Vervaet er 2-2 van maar met opnieuw doelpunten van Bauwens, Pictcrs en Van Puyenbroeck liepen de Loke raars nogmaals uit tot 2-5. Op het moment dat Sint-Denijs langs De Macrc terug leek te komen (3-5) werd de wedstrijd stilgelegd. In de andere reeks deed Royal Lebbeke het vrij goed bij Pin- gie Welle. Met voor de eerste keer coach Tillcy aan de zijlijn verging het Royal heel wat beter dan in de eerste kompeti tiewedstrijd tegen Evergem. Na amper drie minuten kon Stijn Mannaert de skore reeds openen terwijl kort daarop Mark Goosscns een afgeweerd schot van Brusselmans in twee de instantie over mikte. Net voor rust maakte Marnix Brus selmans er dan toch 0-2 van en na de rust leek er niets meer te kunnen gebeuren toen Andy Florijn en Mark Goosscns ver der aandikten tot 0-4. Toen viel de Royal molen echter stil en kwam Welle tot eenieders verbazing terug. Pol Van Scheldcgcm, Koen de Backer en tweemaal Hugo, De Backer zodat me nog tien minuten te spelen de zaak weer te her doen was. Royal vroeg een time-out en dat verlichtte de geesten blijkbaar wel want met nog doelpunten van Stijn Man naert en tweemaal Marnix Brussclmans werd het uitein delijk nog een 4-7 zege. In derde provinciale kon De Schrijver Lokcren het thuis niet klaren tegen het stoere geweld van United Sint-Ni- klaas. De Schrijver was via Bauwens voor rust wel op voorsprong gekomen maar na de koffie kwamen dc Klaasjes terug en zouden met onder andere drie doelpunten van Van Acker duidelijk afstand nemen. Merckx bepaalde dc ejndstand op 2-4 nadat Bau wens bij de thuisploeg een tweede keer had geskoord. Yel Zaterdagreeks Eerste afdeling Een goed spelend Endoka heeft Bartan thuis op zijn hon ger gelaten en won met 1-3. Mooie cijfers, maar Boterhoek boterde er niet naast en blikte hekkesluiter Breughels in met 11-1. Excelsior won met een nipte 1-0 van een zwak Giwo dankzij een doelpunt van Jozef Van Neck. Volharden ging mooi winnen tegen Ladaboys. Adriaan Steghers en Jan Vinck scoorden de bezoekende doel punten en Emiel Gallee scoor de het eerreddertje. Melcken- beeckvrienden hield de boven hand in het Leedse derby en won met 1-0 tegen Lccuwe- rick. De Rode Duivels hadden geen last van een zwak Onder den Toren en wonnen vlot met 5-2. Leider Rayo Espanol ver pletterde Rita Boys met zware 7-0 cijfers. Heizijde won met 2-1 tegen een nochtans goed spelend Camu. Tweede afdeling Edo Sheo-Cambrinus werd een gelijkopgaande wedstrijd. Er moest gewacht worden tot dc 201 minuut voor er een doelpunt viel. Schelfhout bracht de 0-1 op het bord, maar enkele minuten later bracht Patrick Keppens dc stand in evenwicht. De tweede helft was nog maar pas bezig of dezelfde Schelfhout legde de 1-2 eindcijfers vast. Cambrinus won verdiend deze match. Blauwe Vlam en Alexander deelden broederlijk de punten na een 1-1 uitslag. Een zwak Heipias kon niets inbrengen tegen Rood-Zwart dat met 1-7 bij de rode lantaarn ging win nen. Vier overwinningen kon Musica op een rijtje boeken, maar nu liep het met 2-1 tegen de lamp bij Royal Sportief. Een zwak en eerder stuntelig Den Hert verloor met 0-4 van Cobilas, dat daarmee zijn eer ste punten mocht noteren. De Kring tenslotte won met 2-4 tegen Timarcha. In deze reeks schijnt het thuisvoordeel dus volledig uit de tijd. Zondagreeks Hoewel er geen doelpunten vielen werd Sportkring - Ade laars toch een spannende strijd. In de laatste tien minu ten «noest Adelaars het met negen rooien. Glenn Cornand werd uitgesloten wegens ruw spel, maar een medemaat bleek het daarmee niet eens. Hij duwde de scheidsrechter in de rug en mocht ook prompt tegen rood aankijken. Toch konden de Adelaars de 0-0 cijfers op het bord houden. Al stond Zandput al na 20 minuten met 3-0 voor, toch moest het na een spektakulaire inzinking met 3-4 in het zand bijten tegen Familial. Etienne Cosijns (2) en Georges Vcrley- sen scoorden de doelpunten van Duifken -dat met 3-3 ging gelijkspelen tegen Amapola. Guy De Brucker (2) en Vin- cente Pedrogosa scoordén voor Amapola. Gipak kreeg met 1-3 op zijn donder van Sunset. Victor Ri vera. Jezus Navaro en Pedro Revera scoorden voor Sunset. Patrick De Neve kon milderen voor Gipak. Blank bleef de score na de wedstrijd Koszen - Rode Roos, maar Nieuwe Wijk klopte Ijsboerke met 4-0. De goals werden gefabriceerd door Benny Schalck (2), Eddy De Boeck en Norbert Ver hoeven. Hekkesluiter Pano won verras send met 0-1 tegen Sportief 81. Dirk Van Boxelaer scoorde dit belangrijke doelpunt. Ook de Star Boys verloren met 0-1 tegen Park. Antonio Igual scoorde en verwees de Star Boys meteen naar de laatste plaats. Kalender Eerste afdeling Breughels - Rayo Espanol Camu - Bartan Endoka - Lada Boys Giwo - Melckenbeeckvr. Heizijde - Boterhoek Onder Den Toren - Leeuwe- nck Rita Boys - Excelsior Volharden - Rode Duivels Tweede afdeling Alexander - Sparta Pinti Blauwe Vlam - Royal Sportief Cambrinus - De Kring Cobilas - Eendrachtboys Den Hert - Heipias Jong Timarcha - Rood Zwart Musica - Edo Sheo Zondag Adelaars - Star Boys Amapola - Zandput IJsboerke - Real Familial Nieuwe Wijk - Sportief 81 Pano - Sportkring Park - Gipak (Osbroek E) Rode Roos - Duifken Sunset - Koszen WETTERS LIEFHEBBERSVOETBAL Een aantal personen die zich gegroepeerd hebben onder dc gemeenschappelijke noemer «Groep voor overleg over de toekomst van het land» heeft een memorandum «De ver wording is niet onafwendbaar» klaar gestoomd. Het zal op dinsdag 9 oktober te Brussel worden voorgesteld. 1985 werd door het Europees Parlement uitgeroepen tot het Europees Jaar van de Muziek. In dit kader zullen in Neder land onder het motto «Musica '85» een groot aantal muzikale evenementen in het gehele land en gedurende het gehele jaar 1985 plaatsvinden. 1' AFDELING JAGERSHOF 7 CLUB 72 2 Reeds aan de rust was het klaar. Beide punten bleven thuis. Alain Winckels (2x), De Jonghe en Van Mossevelde zorgden toen al voor een 4-0 stand. Denijs milderde tot 4-1 en op slag van rusten was het 5-1 langs Haentjes. Na de her neming werd het via Ronny De Jonghe en Dirk Van den Hove 7-1. In de slotminuut zette Walter Verstruyft een straf schop om: 7-2. RONKENBURG 1 LAMOT 3 Vijf minuten voor tijd zorgde Patrick Van Mossevelde er voor dat beide punten naar de bezoekers gingen. Reeds in de aanhef van een boeiende eer ste helft lukte Patrick de ope ningstreffer. Walter Van Hau- kon Ronkenburg in de 13' minuut op gelijke hoog te brengen, maar Van Mosse velde schoot de lokale hoop aan diggelen en Daniël Van Poucke zorgde nog in extremis voor dc overdreven 1-3 cijfers. GEHEIM 2 't HALF MAANTJE 1 Een eerder gevleide lokale ze ge omdat de bezoekers in de tweede helft baas waren. In een evenwichtige eerste helft bracht de lokale Ronny De Mulder zijn ploeg op voor sprong. Reeds vroeg in het begin van de tweede helft kwa men de gasten langs Dirk De Lannoy verdiend gelijk en ze gingen op hun élan door, maar een spijtig misverstand tussen een verdediger en de doelman zorgde voor een own-goal en een onverhoopte lokale zege 2* AFDELING RIVA 2 KROESKEN 0 Riva heeft gedurende de ganse wedstrijd Kroesken gedomi neerd, maar kwam ondanks veel kansen maar twee keer tot scoren. Reeds na vijf minuten zette Albert Baeyens de thuis ploeg op rozen, maar toch moest men tot tien minuten na de hervatting wachten om langs Mare De Roover de tweede treffer te zien aanteke nen. Kroesken stak nu ook af en toe de neus aan het venster, maar een solide Rivadefensie hield stand. SPORTIEF 3 MUGUET B 3 Deze spannende en sportieve wedstrijd is op een puntende- ling uitgedraaid Elke ploeg nam één helft voor haar reke ning en scoorde in die periode ook een keer meer dan haar tegenstander. Ronny De Boeck zette tweemaal uit hoekschop de thuisploeg op rozen, maar nog voor dc rust kon Chris Vander Stuyft de achterstand halveren. Muguet drukte na de pauze zijn stem pel op het wedstrijdverloop en kwam via Eddy Van Hols- beeck op gelijke hoogte. Koen Van Kerckhove zorgde voor een nieuwe Sportief-voor- ïprong, maar Muguet kwam in de slotsekonden langs Daniel Verstuyft opnieuw en dit maal definitief langszij. In een gelijkopgaande eerste helft bleek Breughel iets offen- siever dan Lamot en werd daarvoor beloond op de 23e min. toen J.P Van den Ab- beele een hoekschop suksesvol afrondde. Lamot ging na de rust wat harder op de pedalen drukken en kwam langszij door een doelpunt van Julien Troch. Na drie kwartier trok Philippe Breydels van Breu ghel de bal voor doel en tot ieders verbazing ketste het le der via de paal achter de totaal verraste Ludo Hoebeke tegen het Lamotnet. Een late reaktie van de bezoekers kon de stand niet meer wijzigen

De Voorpost | 1984 | | pagina 41