r Beker van Hamme 't Hof van Grembergen geeft punt prijs VLAAMS SPORTVERBOND Afdeling Waasland Stekene gouden medaille KVKT-tafeltennis kompetitie van start Dendermondse Rugbyklub sterk gestart Lebbeke ligt er al uit ^Liefhebbersvoetbal( 1-1 Sint-Niklaas haalt eerste punten Sportflitsen uit Aalst Aalsterse sportsprokkeltjes - 5.10.1984 - De Voorpost Op eigen terrein heeft 't Hof van Grembergen een punt moeten prijsgeven tegen Hansevelde. Goede uitslagen vielen er te noteren voor Coulier en Vlasbloem, dat al lang op een overwinning aasde. Den Trap Tivoli 0 Vlasbloem 3 Tijdens de eerste helft zag men twee gelijkwaardige teams die vergeefs achter een doelpunt aanzaten. Toen Vlas bloem na rusten toch kon sco ren. trok Den'Trap alle aan- valsregisters open en dat werd fataal. De bezoekers konden via een terugspeelbal van De Corte opnieuw scoren en even later legden ze de eindcijfers vast. Okapi 4 Briel 7 De lokalen, met een paar nieuwe spelers, hebben het ze ker niet slecht gedaan. Hoewel ze in de eerste helft door Briel overspeeld werden, lieten ze toch de moed niet zakken bij een 1-4 stand. Wat zelfs de grootste optimist niet dierf dromen, gebeurde toch. Okapi kwam gelijk tot 4-4. Een own goal zou echter de veer breken en Briel kon verder op zoek naar doelpunten. Voor Okapi scoorden De Kerpel (2), Bug- genhout en Van der Straeten. Coulier 6 Moerheide 1 Amper één helft heeft Moerheide voor enig verweer kunnen zorgen. Via doelpun ten van Lecocq en Michel Baert stond Coulier toen met 2-0 voor. Na de rust was Cou lier de baas en Pletinck maakte er 3-0 van. Van Cleemput en Van Hese maakten de forfait- cijfers rond. Toen André Van Hoeyweghen op zijn doelman terugspeelde, was Van der Stockt iets rapper: 5-1. Naar het einde toe kon ook nog De Clippeleir scoren. 't Hof v. Grembergen 2 Hansevelde 2 Hier stonden twee sterke teams tegenover mekaar. Han sevelde, iets beter geïnspi reerd, kon aan de rust een onverwachte 0-2 voorsprong laten noteren via Van Haever- maet en Vercammen. In de tweede helft kon de thuisploeg milderen en toen ze op de 80ste minuut een strafschop kreeg, werd het 2-2. Hardy 5 De SnufTel 4 De thuisploeg heeft de zege op het nippertje kunnen vast leggen. Eerst was het al Haray wat de klok sloeg. Met een 4-1 aan de rust kon er schijnbaar niets meer gebeuren. Toen Hardy enkele wisselspelers op stelde, kreeg dat een verkeerd effekt. Het werd vrij snel 4-4. Drie minuten voor het einde kon Stalpaert de eindcijfers voor Hardy vastleggen. Juliette 3 Dubbelspel 3 De bezoekers kwamen op dagen met een versterkt elftal. Slechts moeizaam kon de thuisploeg een 1-0 voorsprong bekomen via Van Ranst. De zelfde speler maakte er ook 2-0 van. Al miste Dubbelspel een strafschop, dat was maar uit stel. Even later kon het de aansluitingstreffer lukken. Leybaert maakte er echter 3-1 van. De lokale doelman moest zich echter nog twee keer om draaien op de 75ste en 79ste minuut. Jimmy Ysewyn was ongetwijfeld de beste speler op het veld. Avo 3 Klein Zand 2 De bezoekers hebben het verdiende punt niet gekregen. De lokale formatie, sterk in de eerste helft, kon dat uitdruk ken in doelpunten van Rudi Geerinck en De Keyser. Via een vrijschop kon Klein Zand milderen: 2-1. In de tweede helft schitterde Klein Zand. Toch schoot Lieven Heirman zijn ploeg opnieuw op winst: 3- 2. De bezoekers begonnen toen een geweldig offensief, maar de stand bleef zoals hij was. Tripoli Leeuwkens De onvolledige thuisploeg heeft de sterk opdringende be zoekers niet kunnen indam men. Reeds in de eerste helft kon Leeuwkens scoren. Hoe wel Tripoli bij vlagen voor enig verweer zorgde, kon het Leeuwkens niet bedreigen. De bezoekers zouden hun over wicht in de tweede helft nog duidelijker benadrukken met twee doelpunten. Uitslagen 1' REEKS Moerstr.-VK Hamme Den Trap-Vlasbl. Stille Vr.-Plaza Okapi-Briel Coulier-Moerh. Hofv. Gremb.-Hansev. Hardy-Snuffel 2* REEKS Ministars-Post Appels-Siera Spiegelken-Meerstr. Tripoli-Leeuwkens Juliette-Dubbelsp. Avo-Kl. Zand Kalender lc REEKS VK Hamme-Snuffel Vlasbloem-Meerstraat Plaza-Trap Tivoli Briel-Stille Vrienden Moerheide-Okapi Hansevelde-Coulier Hof v. Grembergen-Hardy 2' REEKS Post-Kl. Zand Ministars-Siera Meerstraat-Appels Leeuwkens-Spiegelken Dubbelspel-Tripoli Juliette-Avo UITSLAGEN BEKER 1/32- FINALE HEENWEDSTRIJDEN Liefhebbersvoetbal.- Plaza verraste in de Hamer voetbalbeker door de Stille Vrienden met OH te gaan kloppen, (vh) Zaterdag AFC Woodstock-Altodie FC Cascor-Goldtn Eagles VK Boomkwekerij De Wolf-Zeemeermin Spaans Kwartier-All Keep Sportief Steendorp-'t Hofken FC Laar-Pylonen De Kerf Kobekensvr.-De Nieuwe Sportvr VK 3M Zwijndrecht-Ten Bosch De Pekton-Akai Boys Vlierkouter-SK Glazcnleeuw RBS Hoger Op-Scoutshuis FC Sport-Tromp Onder Ons-Alu De Cauwer Vapo-FC Klein Sinaai Den Buiten-Real Witte Pen SK Kalishoek-KWB Kruibeke Luitentuit-Welvaart FC Celtic-VK Audi Moerstraat-VC Klapperbeek Tip Top-Moderne VK Frema-VS Meteoor Sportief Kruibeke-FC Uilen Wembley-Bijlken Vriendenknng-Shell Boys 't Hoekske-VK 't Vlietjë Dry Boeren- VK Club '65 VKVeUe-De Jager Zondag Neerstraat-SK Moerheide Belseelse SV-Zillebeek Spaans Kwartier-Pompstraat Shell Boys-Favo Rompu Zaffelarc-FC Cocktail Den IJzer-Real Witte Pen A Jong KWB Elvcrsele-Van De Voorde Blue Boys-Van Hoccke KLJ St. Anna-Rupelboys Real Witte Pen B-KWB St. Anna SK Kalishoek-Scoutshuis '81 VK 't Vlietje-Bridge Zeemeermin-Fina Boys Zwarte Panters-KWB Kruibeke Los Amigo's-Sp. Waasmunster Hoop en Vreugd-De Zon VK Gaverland-FC Luitentuit SK Belsele-'t Klokhuis VK Nopri Temsc Zelc-Wijkagenten Sp. Steendorp-RC Raap Zondagnamiddag Blue Boys-Koekoek KU St. Anna-Oud KWB Elversele VK Club '66-SK Glazenleeuwx Statievrienden-Hudino Boys Den Buiten-Hoop en Vreugd Dp- Boeren-Jong Bijlkcn Uil Temse-Kommcrsanten Thor Veldeken-Welkomboys Wuitensvrienden-VK Frema ASV Rapid Burcht-Tcrlocht Herleving-VK Veile De Sater-Moerstraat 't Fort-Hamsc Bouwcentrale PROGRAMMA Zaterdag 1 De Jager-VK 3M Zwijndrecht: Buvtacrt Jozef Moerstraat-FC Laar: D' Hollander Herwig Sportief Steendorp-'t Hoekske: De Groote Roe Shell Boys-Den Buiten: Van Bossche Willy Wembley-VK Audi: Baetens Willy SV Meteoor-Kobekensvr Dingenen Emiel Vriendenkring (vrij) 14 Welvaart-SK Glazenleeuw: Lardon Jozef Luitentuit-Pylonen De Kerf: Govaert Roland AFC Woodstock-Vlierkouter: Buytaert Alfons Moderne-VK Frema: Callebaut Carry FC Sport-Alu De Cauwer: Cool Omer Klein Sinaai-VK Club '66: De Rechter Robert Uilen-RBS Hoger Op: Windey Roland 3-A Sportief Kruibeke-De Nwe. Sportvriend: Smet( Dry Boeren-VC Klapperbeek: Roels Alfons SK Kalishoek-KWB Kruibeke: Walschaerts Fr_ VK Boomkwekerij De Wolf-VK Welle: Pee André (14 u.) Golden Ealges-Cascor: Bruggeman Jean-Pierre Tip Top-Celtic: Van Overmeire Richard Ten Bosch (vrij) All Kcep-Zeemeermin: Roosenboom Willy Vapo-Tromp: Peersman Achiel 0-5 Altodie-Akai Boys: Van Bogaert Freddy 0-5 Spaans Kwartier-Bijlken. Van Landeghem Theo Real Witte Pen-Onder Ons: Walschaerts Urhah 0*5 De Pekton-Scoutshuis: Peersman Roger 0-'- 't Hofken-VK 't Vliet je: Uytdenhouwen Michd 1-1 Zondagvoormiddag 2-0 1 2-1 Real Witte Pen A-Kommersanten: Boenné Anta 4-2 VK Frema-KWB Kruibeke: Vercautercn Ronald 1-1 Van Hoecke-Los Amigo's- Baeke Hilaire 1-3 Van De Voorde-Luitentuit: Roosenboom Willy 0-10 Moerstraat-Pompstraat: Windey Roland 2-1 Spaans Kwartier-SK Glazcnleeuw: Polfliet Lucia 7-3 VK Gaverland-Sportief Steendorp: Van Bo 1-3 Willy !-2 2-A - Wclkomboys-SK Kalishoek: Bruggeman Walter VK Velle-Shell Boys: Verstrepen Julien 't Klokhuis-Jong KWB Elversele: Nies Petrus - Den IJzer-VK 't Vlietje: Dingenen Emiel Zillebcck-VK Nopri Temsc Zelc: De Mey Roget 2 - Blue Boys-Hoop en Vreugd: Van Boven Marcel Scoutshuis '81-Koekock: Van Bogaert Freddy 2-2 2-B 0-2 Oud KWB Elversele-KLJ St. Anna: Van Vlierfea 3_3 Johan 3_2 Rompu Zaffelare-Belseclsc SV: Thoen Emmanud 1-8 Zeemeermin-Real Witte Pen B: Van Oven 0-3 Richard 1_4 Sportief Waasm.-Jong Bijlkcn: Walschaerts Fnap n.m. SK Belscle-Neerstraat: Van Boxclaer Julien 1-3 Favo-KWB St. Anna: Van Doorsclaere Omer SK Moerheide-Zwarte Panters: Yzewijn Rcnait Zondagnamiddag 2 ASV Rapid Burcht-Cocktail: Vercautercn RoniU BADMINTON De vijfde uitgave van het Wase tornooi van Scaldis uit dan Cools en beschikte over Bazel werd een topper. Honderddrieënnegentig deelne- meer fysieke konditie. mers uit 32 klubs zakten vorige weekend af naar 'De j*?1 heren dubbel kon moge- Dulpop'. Een topper omdat dertig spelers meer werden e over" ingeschreven dan vorig jaar. Ook omdat Stekenaar Her man Van Den Brande er Cl werd. Een jaar speelt Herman bij Stekene Een vechter, vertelt men. Hij had het snel door dat Johan Bayens van Scaldis niet vlug genoeg na een clear naar het net terug kwam. Het werd een uitputtingsslag. Bayens smashte zwak en was verplicht de shuttle te plaatsen, maar winning worden. Jacques Van Daele en Guy Van Hoorde van de Mintons Rowland van Vulcain en Ma- uit St Njklaas in drie rijke Hayen van Wilsele weer- sPannende set* met 15-11, 8-15 den zich dapper, maar verio- cn **"15 van de junioren Han- ren met 13-15, 15-9 en 15-9. zc-Van Dcr SyPl van Antwerp Rony Rottiers en Martine en Olye- Peter Van Der Sypt Luyck hadden de handen vol muteerde van BACCS naar Paul Tack van Latem met De Koninklijke Vlaamse Katholieke Tafeltennisfederatie, vroeger het Koninklijk Katholiek Sportverbond, gaat deze week van start. Deze bond heeft in de streek een forse uitgroei gekend en dit jaar zullen 69 ploegen aan de kompetitie deelnemen. Totnogtoe en dat gedurende ploeg die vorig jaar amper aan drie jaar voerde Pardaf Krui- <je degradatie kon ontsnappen, bekc het hoge woord in de maar het nu ongetwijfeld beter eerste reeks. Het behaalde tel- doen. Waegeman heeft de kens de titel zonder één neder- ploeg meer kracht gegeven, laag Daarin schijnt nu wel i„ de derde hand zijn er meer verandering te komen. Frans kandidaten. Lebbeke met RUGBY Messagie, de man die bij Krui beke het mooi weer maakte, Heyvaert en andere Van Bie- sens zullen zeker een goede Mireille Van Doorne van Vul- Het duo van de Mintons Van Den Brande was snel 15- won uiteindelijk. De Japanse aandoende Mark Morel van Willebroek bleek in de B-reeks sterker dan het ex- 12 en 18-14 werd het. Herman wordt nu Clalhoewel hij met Myriam Verplancke reeds goed in deze reeks meedraait. Minder geluk voor Bernadette De Keersmaecker van St. Gil lis die een uiterst vermoeiend tornooi achter de rug heeft. De angst bekroop haar ais ze in kwartfinale tegen Hilde Borghgraef van Scaldis moest spelen. Maar ze won huilend van uit- JofpltpnniQhpkPr putting in dne sets. Op dezelf- altJIlcf II HbUcKfcjr de wijze haalde ze de halve finale, maar de krachtinspan ning was te groot geweest om de inmiddels Cl geworden Sandra Funk van The Flying Shuttle uit Zaffelare te ver slaan. St. Gillis deed het trou wens niet slecht. Hermans-De Smet bereikten de halve finale gemengd en Hermans-Van Lysebetten ver loren in drie sets van finalisten dubbel dames De Cleen-Win- dey. Herman Van Den Brande pro beerde met Martin De Bock van Scaldis ook de heren dub bel trofee mee naar Stekene te nemen, maar Rogiers-Van Vaerenberg verijdelde dit. Diana Van Eename en dochter Sandra Funk speelde triomfan telijk in gemengd dubbel stijl tegen De Cleen-Windey. Uit slag: 18-13 en 15-7. Het gemengd ging naar Fran cois Van Perre en Liliane Ver- borght Van Bell. In de Cl won Franky Bosstrae- te van Antwerp gemakkelijk van Theo Mineur Petra Van Nauw ontmoette in het enkel haar klubgenote Lily Struylaert die tijdens de wed strijd ongelukkig ten val kwam, maar even later weer verder kon spelen. Petra won. Ze moet nu nog één dubbel winnen om B2 te worden. Het heren dubbel ging naar Jos Ruyffelaere en Dirk Steurs van Schoten. Maar het dames dub bel bleef in eigen provincie. Lieve Cool en Carmen Van Den Abbeelle van Dender- jnondsc maakten er een bad- mintonfestijn van. Nancy Olve. Fabienne Ringoot en Marina Cools wonnen zonder veel in spanning van de 13-jarige Isa- belle Meuleman en de niet goed anticiperende Cortens van Heibad. keerde terug naar zijn oude repliek geven terwijl ook Dy- L- 111K P'jfrr, 11.1 kal. n klub Patro Hamme. Dat bete- B uit Waasmunster kent meteen dat de eeuwige voldoende goede elementen tweede nu titelpretendcnt heeft om naar de titel te mik- wordt. De meeste tegenstand ken. Eén van de Patroploegen zullen ^fessagie. De Keyser, kan misschien ook in een hoge re reeks geraken. In de vierde van reeks denkt iedereen aan Bobo Scaldis lid Paul Roosen, die dil In het gemengd bleek Cools seizoen voor Amateurs speelt. weer de sterkste Met partner Het dames enkel leek op een De Rac<" w°" ze va" Mark vriendschappelijke onttnoe- Isabelle Meuleman van Wilse- ting. Dubbclpartners Ringoot 'c D= J°"8" Isabtlle v°" en Cools streden om de titel. n8 Cl te Bazel. Fabienne Ringoot was sneller *-.C. Van Cauteren, e.i schijnlijk ondervinden Baasrode. Mestdagh en zijn Buggenhout. Wie deze forma- vrienden zullen voor Patro niet ,je achter zich houdt, wordt gemakkelijk te verteren zijn Allicht wordt de titelstrijd be slecht tussen deze twee ploegen winnaar. Werk op de plank dus vcor Victory of de Vlam- mers. In de A-reeks van de vijfde afdeling geniet Juvenes Met de promotie in het achterhoofd... De Dendermondse Rugbyklub, het vroegere Zenith, heeft de kompetitiestart niet gemist. De eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen, RC Laakdal kwam er echt weinig aan te pas, sterkt de Dendermondse verantwoordelijken in hun overtuiging dat de Dendermondse Rugbyklub volgend jaar de verloren plaats in tweede opnieuw zal innemen. De degradatie naar derde ligt ex-trainer Frans Van Der Veken trouwens nog zwaar op de lever. Beslissingen van vaak niet altijd even onpartijdige scheidsrechters zouden Dendermonde vorig seizoen hebben gekelderd. •Zand erover., zegt de nieuwe '"18=" w= kun"en °vfr trainer Charles Sluys die hel J "«"sploeg beschik- vaandel van schoonpa Van ken cn Jon8e spelers van Der Veken overneemt. .Er zit vor,8 """O"" hcbb<!n "ok voldoende talent in de ploeg weer meer ervaring En met de om opnieuw naar tweede te herschikking van de reeksen zullen de dne eerstgérang- schikten kunnen promov Dendermonde moet daarf ker bij zijn». Sluys, een zestal jaar teni( verkozen tot de Belg* 'Mister Rugby', staat er t wens niet alleen voor Van Veken blijft beschikbaar i als zestigjarige wil hij het i re veldwerk aan Sluys late Er keihard tegenaan gaan T dat moet een goede tri zelfs eens kunnen tonen, i voor hem niet meer bij. blijft hij dus beschikbaar de spelers op de slcutelpa te trainen. Bijvoorbeeld' het tackelen; een ondei waarin Frans zelf altijd crack is geweest. Dendermondse RugbykM dus alleraardigst gestan. werd trouwens al veel getr aan de Van Langenhoves 2 te Sint-Gillis-Dcndcrnra Met de promotie naar twe nationale lijkt iedere rugby J in het achterhoofd te zü Maken Piet Maetens opoi kapitein in het veld, en mannenNlie verwachtingw - H A. In de tweede afdeling deed Zele allicht de voorkeur. Met Ons Huis uit Baardegem al Van Damme als beste pion zijn de mogelijkheden groot. In de B reeks is er een kans voor Teneramunda uit Appels of In de KVKT-tafeltenniskompetitie werden deze week reeds een ganse reeks goede wedstrijden gespeeld voor de Beker. Bij de A-ploegen werden er al een paar gewipt: Tenera munda, Lebbeke en Juvenes Zele. Het is duidelijk dat de handikap die deze ploegen moesten verwerken, hen fataal geworden is. Maar dat is nu juist het aantrekkelijke van deze bekerkompetitie. Buggenhout B kreeg Dynami- twee keer won. Verder is het ca A op bezoek. Ondanks veel niet geraakt, goede wil en een grote dosis Madeion C uit Opstal kreeg de moed is de thuisploeg er niet in Vlammers B uit Hamme-Zog- geslaagd de forfaitscore te ont- ge op bezoek, een formatie die lopen. De ploeg van Ooster- boven haar petje ging. Alleen linck gunde haar zelfs geen Francois Vermeire kon bij de setje. Er kwam dus een foise lokalen voor enige tegenstand 0-9 score op het bord. zorgen, van zijn ploegmaats Juvenes A Zele kreeg dezelfde geen hulp. Het werd dus 2-7. cijfers aangesmeerd van Made- Walter De Ricke die niet al- lon A uit Buggenhout. Toch leen in de kaatssport zijn man- hadden velen meer weerstand netje staat, liet zich hier even van de Zeienaars verwacht, min van de wijs brengen. Hij Van Damme, die toch het won alles, klappen van de zweep kent. BAC A en Lebbeke A hebben werd gewoon buitenspel gezet, hard gestreden voor de zege. Het seizoen is echter nog Lebbekenaar E. Van Biesen lang... was zeker niet in zijn dagje. Het werd evenmin een feest Meestal is Emiel goed voor voor Buggenhout C dat Pardaf enkele overwinningen, maar B uit Kruibeke op bezoek die waren er nu niet bij. Julien kreeg. Hoewel de thuisploeg Heyvaert won alles en toen enkele «belles» kon afdwin- ook John De Man twee keer gen, werden die steeds verlo- won, leek het zo slecht niet. ren. De 0-9 is zeker een te De vijfde zege bleef echter zwaar verdikt weg. BAC A speelde sterk met De wedstrijd Pardaf C - Dyna- Messagie en Muylaert als de mica C resulteerde in een 7-2 besten. Het werd 5-4. thuiszege, die vooral op het BAC B heeft het lastig gehad credit van Machteld Van der om bij Pardaf D een kleine 4-5 Reysen mag geschreven wor- overwinning te boeken. De be den. Dynamica C kon alleen zoekers kwamen via 2-2 op milderen langs Bofecktfians die winst mét 2-3 door de Jortghe. vaak een gooi naar de titel. Ook vorig jaar was deze for matie kandidaat nummer één. Toch eindigde ze maar op de Juvenes B uit Zele. derde plaats. Andere ploegen Het wordt in elk geval liggen natuurlijk ook op de spannende strijd, loer. Naast Vlierkouter is er ook nog Prado, een Hamsc In tweede nationale heeft de eerste thuiswedstrijd van Sint-Niklaas tegen Corenne ook de eerste punten opgele verd. Het werd 10-6. Nadat Messagie zijn eerste wedstrijd kansloos verloor tegen ex-Belgisch kampioene Marie-France Fermiat (B2), gingen de Waaslanders vlot naar een 3-1 voorsprong. L'Ecluse klopte zondermeer de B4 geklasseerde Veroni- que Germiat en de overige kopmannen namen de andere spelers voor hun rekening. Zo stapte de pas gehuwde Patrick L'Ecluse de kompetitie zegevierend in en dikte dat later nog aan met een tweede zege. Albert Schelfhout bracht een vier op vier achter zijn naam en gaf blijk van een formidabele vorm. Van Camp was ook zeer goed en won drie wedstrijden, hoewel dit niet altijd zo vlot ging. Na deze 10-6 zege staat St.-Niklaas natuurlijk zeer gemoti veerd om volgende week de verre verplaatsing naar Donald Heureux af te haspelen. Schelfhout won vier wedstrijden, Carl Van Camp drie, Messagie één en Pat L'Ecluyse twee. (hvc) Dat ene puntje voorsprong hebben ze nooit meer opgege ven. Het werd uiteindelijk 4-4, maar Van Strydonck en Buy taert haalden de punten voor Kruibeke binnen schot. Vlierkouter C is er niet in geslaagd thuis overeind te blij ven tegen Dynamica B. Nadat de stand 2-2 was, verloor de thuisploeg meer en meer ter rein. Het was alleen maar Van den Bossche die kon scoren voor Vlierkouter. Uiteindelijk werd het 3-6 voor de bezoe kers Uitslagen: KWB-Kruib. B - Vlammers C Vlammers A - Vlammers B Madclon B - Tencramonda Pardaf D - BAC B Pardaf C - Dynamica C BoboC - Pardaf B Troclant A - Vlierkouter B Bobo B - Patro A Vlierkouter C - Dynamica B Madeion C - Vlammers B BAC C - Lebbeke Patro F - Bobo E Bobo D - Dynamica A Patro G - KWB C Juvenes A Madclon A Triumf B - Patro B Patro E -KWB A Kursus sportverzorger In de huidige sportwereld is er voor sportverzorgers een belangrijke veelomvattende taak weggelegd. Zowel in de grote klubs als bij de amateurs en rekreatiesporters zijn die verzorgers niet meer weg te denken uit het kader dat in staat voor de begeleiding. Zij vormen de eerste schakel in de opvang van een gewonde sportman of -vrouw. De lessen starten op 7 no vember en worden gegeven op woensdag en zaterdag. De kur sus omvat zestig lesuren. Naast teorie worden ook praktische lessen massage, bandageren, taping en EHBO bij sport gegeven. Na de kursus wordt aan de geslaagden een diploma uitge reikt. Gezien het beperkt aan tal inschrijvingen per kursus hebben geïnteresseerden er al le belang bij zo vlug mogelijk in te schrijven bij de kursus- verantwoordelijke Alain Boone, G. Gczcllcstraat 125, 9470 Denderleeuw. Tel.; 053/ 66.68.14. Rekreatief volleybal De Gezinssportfederatie van de BGJG Aalst start opnieuw met rekreatief volleybal, elke vrijdag van 18u30 tot 20u30 in de Rijkssporthal, Cesar Hael- termanstraat te Aalst. Ook nict-ledcn kunnen meedoen. Inlichtingen en inschrijving bij mevr. Schellekens, Esplanade- straat 15 te Aalst, tel.: 21.16.91. 1 (H.J.M.) HANDBAL H.C. Eendracht Vrfl Aalst - sporthal Ten Rozen Zaterdag 6 oktober Om 18 u.: H.C. Eendracht Vrij 2 - Zwijnaarde Om 19.30 u.: Reserven H.C. Eendracht Vrij Aalst Duffel Om 20.45 u.: le ploeg H.C Eendracht Vrij Aalst - Duffel MINIVOETBAL Minivoetbalclub Resocub-Terjoden - Sporthal Denderdal Vrfldag 5 oktober Om 20 uur: Resocub - Dendermonde Minivoetbalclub De Matteyn - Sporthal Denderdal Vrfldag 5 oktober Om 22 u De Matteyn - The Marcana Gent VOLLEYBAL Volleybalclub V.K. Aalst Sporthal Ten Rozen Zaterdag 6 oktober Om 10.15 u.: V.K. Aalst - Heusden (jun.) Om 10.15 u.: V.K. Aalst - Kalken (jun.) Volleybalclub Falos Erembodegem - Sporthal Denderdal Zondag 7 oktober Om 10 u.: Falos Erembodegem - Herzele Volleybalclub K.W.B. H. Hart - Sporthal Ten Rozen Zondag 7 oktober Om 10 u.: Competitiewedstrijd VELDRIJDEN W.T.C. Den Blok, café 't Hoeksken, Spinnersstraat 22 Zondag 7 oktober Om 9.30 uur inschrijvingen in het lokaal Vertrek Heren om 10 u.: duur ongeveer 30' Vertrek Dames om II u.: duur ongeveer 15' WANDELEN Wandelvereniging De Kadees Aalst Zondag 7 oktober Start en aankomst: feestzalen Beukenhof, Langestraat 12. Aalst. Herfstwandeltochten over 5 - 10 - 20 km Vertrekuur: van 8.30 tot 14 u. Aankomstuur: uiterlijk tegen 17 u. Inlichtingen: Willy Lange let, Rozcndreef 49, Aalst, tel 21.11.62. Jan Van Impe, Groenstraat 35, Aalst, tel.: 70.25.94 Bernard Roclandt. Graanmarkt 9. Aalst, tel 77.75.69.

De Voorpost | 1984 | | pagina 42