Binnenring Sint-Niklaas wordt een stukje langer 1 Zelfstandigen willen «Persoonlijke onderneming met beperkte aansprakelijkheid» Kannernieopkommen met een straat voorsprong Vorming en vermaak bij ABW-Waasland Dendermondse PW-jongeren volgen onderwijsbeleid nauwgezet «Wase Persklub» met tweede kwis algemene kennis Weer vrouw in Temses schepenkollege Nationaal Kwistornooi te Dendermonde Wereldwinkel Dendermonde en de nationale aktiedag 4 - 5.10.1984 - De Voorpost Vervolg van blz. 1 doorgang vóór het gemeen- Dat is dan die twee- teplein noodzakelijk zal ma de. of volgens de officiële ken. En i.v.m. de op het ge nummering vierde faze waar mee de verantwoordelijken in Gentbrugge en Sint-Niklaas hopen rond te zijn eind westplan wél voorziene omlei- dingsweg rond Sint-Pauwels en Kemzeke, merkt openbare werken op dat deze een zaak vaststaand feit. En zo is het Dinsdagavond was er vrij veel volk opgekomen in de ook: de operatie werd reeds trouwzaal van het Dendermondse stadhuis, waar volks- mee aanbesteed! Schepen vertegenwoordiger Frans Verberckmoes op initiatief van derhêy5f„"z=gt:"'.c™ny/r"; het Liboraal Verbond voor Zelfstandigen een referaat totkomu*. Eins zover is er hleld over de -eenmanszaak, of Poba. Literaard waren wellicht niet meer zo'n haast 6611 Sroot deel van de toehoorders middenstanders die met de verdere planning. De misschien wel brood zagen in deze nieuwe ondernemings- Hoge Bokstraat realizeert im- vorm. mers via de Tuinlaan en de Na het inleidend woord door Om de kritiek op dit wetsvoor- - -•----- provinciale weg naar Stekene de h. Jef Moens, voorzitter van hoekstraat ter hoogte van de land of dat althans geen her- een. zij het weinig soepele, de vereniging gaf Frans Ver- Omloopdreef, waar beide we- komst- en bestemmingsonder- verbinding met respektievelijk berckmoes eeret een overzicht zoeken dit kunnen bewijzen. RW 14 en dus RW 60 en de van het ontstaan en de toepas- De opportuniteit van de reali- expresweg. sing van de personenvennoot- zatie van de noord-zuidas is en Het oorspronkelijke opzet van schap met beperkte aansprake- blijft de komende jaren wel- zowel beleidsmensen als tech- lijkheid (pvba). licht een verhitte kontroverse. nici was om, zoals nu voor de Hij onderstreepte daarbij dat iremung op een oreoe oeicena- Spoorweglaan het geval is, van deze vennootschapsvorm tot- making, de aanleg van een re- Zeker is, dat wanneer de twee- de Gezelle- en Scheerderslaan nogtoe heelwat heeft bijgedra- In een derde faze moeten dan voor de provincie is. Elders de RW 60 worden doorgetrok- wordt geargumenteerd dat er ken tot de expresweg en de geen doorstromend verkeer binnenring tot de Moortel- bestaat tussen Aalst en Neder- gen op elkaar zullen uitgeven. Protest Eerder is al, voornamelijk van landbouwerszijde, fel protest gerezen tegen deze operatie. In Stekene verschijnen nu weer bordjes met daarop tek sten als «Hier snijdt RW 60 uw gemeente in twee», bordjes die straat dus) over twee jaar uit stel tegemoet te komen en de rechten van de schuldeisers maximaal te waarborgen, wer den verschillende veiligheids sleutels in het wetsvoorstel in gebouwd. Deze hebben ondermeer be trekking op een brede bekend- de faze van het volledige plan (aanvulling ring tot Hoge Bok- - - weerszijden van de spoorlijn te handelaars. Hij toonde even- s nachts weer even snel wor- gevoerd wordt, het verdere maken. Dat zou impliceren dat wel aan dat de pvba door de den weggenomen. Daar is het verloop ervan uit verkeers- een deel van het grondgebied snelle evolutie in de handels- eigenaardig genoeg de ge- technisch oogpunt zo goed als van Scheerders-Van Kerchove praktijken achterhaald meentelijke kultuurraad die een noodzaak wordt, zoals ook moet onteigend worden. En een JOhet verbond eigenaar te heen- en terugweg van gen tot het beschermen van de zijn van meerdere Poba's, het tWee rijstroken..langs persoonlijke vermogens van de toezicht door kommissarissen, Dendermonde. LVZ vergadering. Heel wal toehoorders waren opgekomen om n de verantwoordelijkheid van vernemen over de P.O.B.A. (vh) de uitbater in geval van over treding, strafrechterlijke sank- ties en een vlotte tussenkomst het alsnog bedaarde leidt. Een bezwaar voor vele Bokstraat bijna inherent mensen is, dat het verdere RW de verbeteringswerken 60 trajekt en ook de binnen ring veel landbouwgrond zal kosten. Van de andere kant nu de verbinding met de Hoge hoewel het gewestplan dit al- D"1"* 1 ternatief helemaal niet voor- familiale bedrijven nieuwe vennootschaps- van de Rechtbank voor Koop- zich opdringt voor de handel. Hoewel de Poba een vennoot- de ziet, bestaat de theoretische Daarom hebben verschillenda schapsvorm is, toch zou deze Scheerders- en Gezellelaan. mogelijkheid om de voorlig- parlementairen van het LVZ, Deze fazenng verloopt geraffi- gende opties in deze zin te na een werkweek gehouden te geolied, zonder in- wijzigen. Immers: als de brug Brussel in september 1983 eenmanszaak worden onder worpen aan de personenbelas ting en niet aan de vennoot- neerd, geolied, zonder het bekend dat minister van spraak en elk verzet zal inci- over" de spoorweg aan dë het jaar van de KMO een schapsbeslasting Het is echter openbare werken Olivier de viek hard moeten zijn wil het Moortelhoekstraat-Omloop- wetsvoorstel tot oprichting van duidelijk dat hieromtrent noe —Dui*nwudfeef er kom( de pQBA neerge|egd jn de - struktuur zodanig ontworpen Kamer. Over dit wetsvoorstel worden dat later de aanleg van werd nog niet gestemd, doch de Poba voor voltooiing van RW 60 verkiest enig resultaat bereiken: boven een verbetering van de provinciale weg Sint-Niklaas- Oorspronkelijk opzet Stekene, omdat, zo stelde hij. Maar terug naar Belsele. Al- deze ontdubbelde verkeerebe- het zal op aandringen van het met RW 60 o.m. het door- hoewel de eigenaars van de diening mogelijk blijft, aldus LVZ eerstdaags behandeld gaand verkeer uit het centrum grond in het verlengde van de tenminste de regionale E3-di- worden in de bevoegde kamer van Sint-Niklaas zal worden Leon Scheerderslaan en tussen rektie. Nog dit toemaatje: ooit kommisie. weggehouden. In Sint-Pauwels de Lage en de Hoge Bokstraat werd zelfs het aanleggen van Daar de Eenmanszaak reeds dan weer zijn een groep bewo- nog niet onteigend werden, vier rijstroken tussen de hui- lang wordt toegepast in Duits- ners allesbehalve gelukkig met heeft men het over deze ver- zen en het spoor overwogen! land en Nederland, is het vol- deze laatste suggestie die onge- binding zowel in Sint-Niklaas Leo De Bock gens Frans Verberckmoes, na- twijfeld een verbreding van de als in Gentbrugge als over een tionaal voorzitter van het LVZ, hoogdringend geworden -dat er ook in België een derge- üjke handelsstruktuur zou Derde Aalsters Netwerkkwistornooi bes,aan hevige diskussies bestaan. In elk geval zou de oprichting van kontinuï- teit zorgen in de handel omdat het soepel kan aangepast wor den aan de wisselende omstan digheden. Het LVZ zal een brede informatie-campagne opzetten over dit parlementair initiatief. Het hoopt dat dit veel weerklank zal vinden bij de regering en dat alle drem pelvrees voor de realisatie van dit initiatief spoedig uit de weg zal worden geruimd. Dendermonde. LVZ vergadering. Volksvertegenwoordiger Verberckmoes, vooraLe van het Liberaal Verbond voor Zelfstandigen, aan het woord (vh) bic ge< Kannernieopkommen, het jon ge kwisteam samengesteld uit Koen Uvain, Rudi en Erik Goossens, Roland Van Bogaert en Geert Colpaert, haalde vori ge vrijdag overtuigend het der de Netwerkkwistornooi naar zich toe. Spanning was er in feite alleen voor het begin van de laatste kwisavond want snel werd duidelijk dat VOK-Moor- sel en Volgend Jaar Beter, de andere overblijvende ploegen voor de totaalzege, geen vuist konden zetten tegen het sterk spelende Kannernieopkom- Hoa Grijzer Hoe Wijzer was de laatste ploeg die een avond moest verzorgen en ze deden het weer leuk. Met hun soms erg verrassende vragenstelling hadden de meer ervaren kwis- ploegen het blijkbaar heel wat moeilijker en vooral het Den dermondse Volgend Jaar Be ter startte moeizaam. Dirk Buyst en zijn gezellen misten zelfs de antwoorden op Den dermondse toestanden en dat bracht sfeer onder het talrijk opgekomen publiek. Blasius ging zo de mist in en de talrijke tekeningen die vragen moesten verduidelijken gaven aanlei ding tot diverse kommentaren. Na tien vragen werd al duide lijk dat Kannernieopkomen ook de laatste avond op het palmares wou bijschrijven. Met zestien punten prijkte de ploeg rond Aalstenaar Koen Uvain aan de leiding voor Fias co en het verrassende Paluga- ma. Tien vragen verder zal alleen Fiasco nog in het zog van de titelkandidaten want vooral met de Leopoldvaart - Schipdonkkanaal en maraton- loper Cabrera hadden nogal wat ploegen veel last. Halfweg de laatste avond stond en de avondzege en meteen ook de totaalzege voor Kannernieop kommen vast. Met de kornoel je haalde de ploeg trouwens ook nog solopunten, iets wat FN-klub even vroeger met de planetoidc Calisto was gelukt. De zaalkwis was er goed. Ra den naar de oorsprong van streekgebal ais mokken, geute- lingen. achten. zoeaven, breuckes, kletskoppenen als schiftingsvraag, die bleek later overbodig trouwens, moest het gewicht van de 'Sint- Maarten op ne stok' worden geraden. Winnaar Hubert Scheerlinck kon met die lek kernij naar huis. De vlierbessenkonfituur, door de Grijzen zelf bereid, leverde zowat iedereen punten op maar erg hoog werd onmiddel lijk na de pauze toch niet ge- 'scoord. Netwerk kreeg de sfeer van een leuk café-chan- tant toen de hele Hoe Grijzer Hoe Wijzer-ploeg. gerugge- steund door een aardig ogende orgelspeelster, uitpakte met 'De dochter van Marie Planchee' en even later met 'Loop, loop. de gardeville is daar'. Kannernieopkommen liep ondertussen steeds maar verder uit. ook al met een nieuwe solo met een Breugel- schildcrij De spanning bleef nog wel even in verband met de tweede plaats in het tor nooi, VOK-Moorsel kon de kleine voorsprong op V.J.B. bij het begin van de avond in de eindstrijd echter nog verder uitbouwen. Aan de nieuwe avondzege voor Kannernieopkomen kon echter niemand tornen. Met 67 punten, laag maar de Grijzen hadden in al hun ijver wellicht de moeilijkheidsgraad van hun optreden uit het oog verloren, raakten ze ver voor op VOK- Moorscl 59 punten en Asdam- men 51 punten. Nadat voor de kwisorganisatie Marc Van Schandewijl het vierde seizoen van de Netwerkkwis al aan kondigde. er wordt gestart in mei 1985 met vijftig vragen en wellicht een joker..., deelde Netwerkvoorzitter Willy Geld hof de prijzen uit. Prijzen met vooral een kultureel tintje al trokken sommige kwissers met een kleurrijke pyama naar huis. Kannernieopkomen, groot laureaat van het derde Aalsterse tornooi. Met een straat voorsprong. De eindstand 1. Kannernieopkommen 1035 punten. 2. VOK 1015. 3.V.J.B. 998, 4. VAL 939, 5. Opba 894, 6. Fiasco 874. 7. Asdammen 857, 8. Palugama 801, 9. Bedtwerk 798, 10. FN- klub 752, 11Kwistctweernic 703, 12 Hoe Grijzer hoe Wij zer 694 Hugo Aerts Het bestuur der PW Jongeren Dendermonde hoopt dat ook het Nationaal bestuur der PW Jongeren met Argusogen het beleid van het Onderwijsde- partement volgt. Wat men op het Kabinet van minister Coens «het gelijk leg gen van de lat» noemt, be schouwt onze afdeling als een verdere minorisering van het Rijksonderwijs. Er weze opgemerkt dat enkel het officieel onderwijs en de vrije niet-katolieke scholen kinderen tussen 6 en 18 jaar de mogelijkheden bieden om zich te ontplooien zonder de minste druk te ondervinden van een raligie of een erbij horende moraal. De PW Jongeren Dender monde dringen cr dan ook op aan dat het Nationaal Bestuur een duidelijke politieke stel- lingname ten opzichte van de ze zaak zou bewerkstellen. Het officieel onderwijs en de niet katholieke scholen wor den door de maatregelen van Minister Coens duidelijk bena deeld ten opzichte van het vrij onderwijs. De onderwijspaket- ten, voorzien in zijn plan, ge ven laatstgenoemde meer armslag om in te spelen op de economische industriële noden. Zaterdag 17 november vindt in de kalfac van het kollege. Kollegestraat 31 in Sint-NiklaasJ de prcselcktic plaats van de tweeda editie van de kwis over algemene kennis die de «Wast' Persklub» organizeert. De finale van deze manifestatie wordt op 30 november gehouden in de feestzaal van De Panda te Sint-Niklaas. Elk team bestaat uit vier effektieve leden en daarvan moeten er minimaal twee wonen in het Waasland. De ploeg mag met een reservcspeler worden aangevuld. Je mag tot uiterlijk 2 november inschrijven Voor meer gegevens kan je o.m. terecht bij Roof De Ryck, Veile 25 in 2690 Temse, tel. (03/779.86.10). Het inschrijvingsgeld bedraagt 400 frank -ec: br; Na het ontslag als schepen van Albert De Cauwer, bevoegd voor o.m. groenbeplanting- parken, begraafplaatsen, het onderhoud van wegen en gebouwen, mocht de CVP een nieuwe kandidaat voor dat mandaat aanduiden. De maandag in Temse gehouden gemeenteraad koos Paula Jansen. Paula Jansen (37 jaar) komt uit KAV-middens. Ze is ook binnen het ACW aktief. Sedert 1976 heeft ze zitting in de gemeenteraad De uit Hasselt afkomstige vrouw is de echtgenote van Tony Janssen, ook al aktief binnen de kristelijke vakbond. Opnieuw een vrouw dus als schepen in Temse. Eerder bekleedde Juliette Van Nespen (CVP) zo'n mandaat (1971-1976). Paula Jansen, die in Elversele aan de Burggravestraat woont, zou binnen het schepenkolle ge wellicht een andere bevoegdheid krijgen dan haar voorganger Albert De Cauwer. Zijzelf zou de voorkeur geven aan sociale zaken. Maar voor sociale politiek en volksgezondheid is momenteel Siegfried Buytaert verantwoordelijk. Als Paula Jansen voor sociale aangelegenheden bevoegd wordt komt het onvermijdelijk tot een herschikking van de taken in het schepenkollege van Temse Op 9 november wordt het Dendermondse stadhuis inge palmd door kwissers uit den lande. Jawel, niet alleen uit Dendermonde en omgeving, maar uit het hele land. De PVV-Jongeren van Dendermonde organiseren dan im mers een groot nationaal kwistornooi dat zijn beloop zal kennen in de gotische Ros Beiaardzaal van het stadhuis. Aan die kwis mogen alle PVV-Jongeren afdelingen deel nemen. Tenminste wanneer zij een ploeg kunnen samen stellen die bestaat uit vijf spelers die de minimumleeftijd van 16 jaar moeten bereikt hebben. Het inschrijvingsgeld per ploeg bedraagt 250 frank. Van de deelnemers wordt een parate kennis verwacht Het spreekt vanzelf dat elke ploeg ook de nodige suppor ters mag meebrengen. Die kunnen het dan tegen elkaar opnemen in een zaalkwis. De inschrijvingsformaliteiten voor deze kwis gebeuren ook op hei stadhuis, op vrijdag 9 november vanaf 18u30. De voorstelling van de deelne mende ploegen vangt aan om 19u30. Geïnteresseerden moeten zich voor 15 oktober richten tot een van de volgende kontaktadressen, waar ze ook alle verdere inlichtingen en reglement kunnen krijgen: Dirk Verheyden, Emmanuel Hielstraat 89 te 9330 Dendermon de (052/21.37.98); Kris en Mare Verberckmoes, Kon. Astridlaan 19 te 9330 Dendermonde (052/21.31.37) en Mario Moens, Schddcdijk 32 te 9330 Dendermonde (052/ 21.30.10). Hef ABVV van het gewest Sint-Niklaas nam enkele start rond 10 u., de laatste belangwekkende vormingsinitiatieven. Maar er is meer: C"'~ de jeugdateliers van deze vakbond draaien op volle toeren. En het ABVV bluft zich hevig tegen de plaatsing van ™dcn kernraketten opstellen. Een overzicht van wat reilt en zeilt b(j deze syndikale organisatie. 21 dit uil Da, mie 116 u. Elke vereniging *4mc gevraagd, één of mcentat. Leren en werken De ABW-jeugddienst, Jeugdateliers De ateliers van het ABW v Ateljee in Sint-Niklaas. KMk in Lokeren en Bieken in T 19S se, zijn volop aktief. Zate» d 13 oktober van 14 tot 1' gaan Bieke en Kadee zich kleden en schminken en ko: een superkwis organizo nci Lokeren afspraak men, bedrijfsbezoek, sport, w Mer- film) wordt in Sint-Niklaas af- catorstraat 87 in Sint-Niklaas gehaspeld. Bert Van Hoorick, (tel 776.35.14) heeft enkele Mercatorstraat 87-89, vertelt brochures ter beschikking over je graag meer over dit initia- leren en werken «Studeren tief. tussen 12 en 18» en «Oplei dingsmogelijkheden na het se- Geen raketten kundair onderwijs» kunnen Het ABW sympathizeert met kultureel centrum op gratis bekomen worden. Inte- eep Vaka-aktie die op 20 okto- Kerkplein, voor Temse ressant voor ouders en leerlin- ber tegen de plaatsing van kantine van VC Herlevisg gen, schoolverlaters, enz kernraketten wordt opgezet in Ateljee van Sint-Niklaas Tegelijk wordt vanuit het Sint-Niklaas. 48 maal wordt zaterdag om 14 u. in het z»; ABW gemeld dat jongeren rond de Grote Markt gestapt, bad aan de Parklaan, van minder dan achttien die want er zouden immers 48 krobatentoeren op het hun voltijdse leerplicht hebben kernraketten worden geplaatst worden gehouden, volbracht een programma van in ons land. De eerste ronde 'deeltijds leren' kunnen vol- gen, gedurende vijftien uur per week. Een en ander houdt in n dat de jongere deeltijds naar VZW Vr6u8 611 u6Z0ndn6ltl Als start van een nieuw werk jaar en om nog beter bekend te geraken bij het grote publiek wordt op 6 oktober een natio nale aktiedag georganizeerd in alle gemeenten waar een we reldwinkel is. Het algemeen tema is: als het aan u ligt., 'verdient' de derde wereld be ter. In Dendermonde is de Wereldwinkel gelegen in de Bogaerdstraat 17 en daar kan men terecht op maandag van 10.00 tot 13.00 uur. op woens dag van 14.00 tot 17.00 uur cn op zaterdag van 10.00 tot 12.30 u. en van 14JKJ tot 17.00 uur. De eerste weck van oktober zal er in de deelnemende ge meenten een massakrant wor den verspreid in alle huizen. Die massakrant geeft weer welke derde wcreldprodukten •in de Wereldwinkels momen teel te koop worden aangebo den en bevat een korte voor stelling van de Wereldwinkel werking. De Oxfam wereld winkels willen meer geleidelijk het publiek bereiken en deze van inhoud beperkte krant is daartoe een eerste stap. Mo menteel verkopen de wereld winkels wijn en druivensap uit Algerije, tonijn in glazen pot ten uit Kaapverdië, honing uit Mexiko. Cashew-noten uil Mozambique, koffie cn rum uit Nicaragua, oploskoffie en tcc uit Tanzania en ananas en lychees uit Viëtnam. Met deze aktiedag willen de Wereldwinkels meer mensen bereiken die later bewuste klanten kunnen worden cn zo regelmatig de produkten ge bruiken. evenals de bijkomen de informatie. Mensen die willen meewerken zijn altijd welkom ook op 6 oktober of op de vergadering van 23 oktober om 20.00 uur Albert De Cauwer (rechts), schepen, gaat met pensioen en kreeg van het gemeentebestuur een symbolische houten boog ten geschenke. Kollega-schepen De Ryck, die wel rake toespraken pleegt af te steken maar daarom nog géén boogschutter is, vond het leuk met de afscheid nemende schepen te pozeren (dw) nf'm! gaat cn decltÖds werkt Deze beweging heeft geen gen zonder enige vodH of werkzoekende is. voor het ideologische «rekking, man, ding. Waasland wordt de vormings- gaa, van dc eenheidsge- kunus georganizeerd in hel dach„. va„ mcns en |d s Koninklijk Technisch Athe- Samen zullen de kursistea voor stap bewust gemaakt1 Zc brengt die boodschap aan den van de in hen aatfl de man met schriftelijke kur- mogelijkheden tot helen sussen, voordrachten en verga- gens de wet der tcgen-fe deringen van zelfhulpgroepen den waarbij zij leren fa ter genezing van reuma, pso- aangeboorde positieve i" riasis. allergie, angst, kanker, ten via magnetisme, foto dachten enz. aan te neum. Noordlaan 32 in Sint- Niklaas (tel. 776.22.71). Monitorenopleiding Van 26 oktober tot 2 novem- ber vindt in de Fiertel in Ronse zwaarlijvigheid. een opleidingscyclus plaats Dit werkjaar start met een om de negatieve krachto voor monitoren. De minimum- praktische kursus ter ontwik- zieke te neutraliseren. 8# leeftijd is zestien jaar. De cy- kcling van uw hogere dus gc- clus richt zich tot jongelui die nczcnde krachten in magisch- graag zinvolle, spannende of occulte of paranormale zin. ook wel knotsgekke aktivitei- «Niemand kan genezen dan Vermits enkel de positieve' ten willen uitwerken cn niet door de genezende kracht in gelijkheden der kursistcu bang zijn van een beetje ver- zichzelf», antwoordclijkhcid. Na de op- Deze kracht kan dc mens leiding is^ een stageperiode zichzelf bewust worden wordt gewerkt vcrtreU vanuit praktijkervaring kursusleider en medewerw den aangesproken is cr gevaar maar zal verwonde hun deel zijn. voorzien. Info: Mercatorstraat doorgeven. Het génezen zon- Komen verder nog Sint-Niklaas, tel. 776.35.14. Vormingsdagen In samenwerking met Jovoc organizcren dc ABVV-jonge- der enig medicijn werd in ge- astrologie voor begins heime of okkultc scholen aan- kooklessen in gezonde geleerd uit angst voor de klas- ding, natuurlijke geboot» sicken en hun gerecht. Evenals geling. wat zijn de Bach-8 homeopathie cn akupunktuur sems, waarom kiezen voor lange tijd in 't geheim werden antroposofische arts of eet ren van het Waasland vor- toegepast cn pas de laatste ja- mcopaat. mingsdagen voor werkende en ren algemene erkenning krij- Kontaktadres voor óok werkloze jongeren onder gen. zo zal binnen afzienbare Waasland: Boswegel 27. de 25 jaar. Het loonverlies tijd het paranormale of magi- Kemzeke. tel. 779.67.44. wordt ten dele gekompenseerd sche genezen algemeen erkend door de vakbond, de deelname worden en weer is het Luk De initiatiekursus in het F is zo goed als gratis Verdick die met zijn kursusscn normale weten en genfi De data: 9, 10, 11 en 12 no- baanbrekend werk verricht, vember (in dc Ardennen) en Hij zal deze kursusscn inleiden ook 3 november, verder 13, met dc door Hermes Trisme- St.-Niklaas. 14, 15 en 16 december cn 8, 9, gistus wijsgerig uitgewerkte Meerdere inlichtingen 22 en 23 februari. In dc Arden- fundamentele natuurweten nen wordt aan bergbeklimmen schap die dc gedaan, de rest van het pro- omschrijft gramma (papcrasserii doorne- Iedereen kan deze kursus vol- start op maandag 22 okto!» 'Stad Antwerpen kontaktadres of bij Luk 1 i krachten dick zelf. Grote Steenweg Berchem. tel. 449.03.45.

De Voorpost | 1984 | | pagina 4