r t,t .M Ongeslagen Wastijne krijgt toch klop v Zeels derby kwalitatief op hoog niveau t mr mm mmi mm Joker alleen aan de leiding Eerste «echte» tegenstand voor M.V. Moos Nipte zege voor titelkandidaat Givana Toyota klopt kampioen Neyt en behoudt maximum Uitslagen en standen Press Shop Brugge Mini Hömann St.-Gillis-Waas 42 - 12.10.1984 - De Voorpost MINIVOETBAL WINTERKOMPEÏÏTIE NOMB-KERN DENDERMONDE Verz. V.d. Straeten 15 Wastyne O De jongens van de Boon- wijk hebben een zware afstraf fing gekregen van een veel sterker spelend Verz. Van Der Straeten, meteen de eerste ne derlaag voor Wastijne. Ver- nimmen. De Vijlder en twee maal Coppieters zorgden voor 4-0 na dertien minuten. Op nieuw Vernimmen, Van der Straeten en Verbeeck (2), ver hoogden tot 8-0 na twee perio den. In de derde periode trof fen Vernimmen (2), Coppie ters (2) en Verbeeck raak zo dat het 13-0 werd. Wastijne kon tegen dat geweld niets be ginnen. Via topschutter Ver nimmen en Van der Straeten werd het nog 15-0. Enig licht punt in de Boonwijkse ploeg was de jonge Leys die momen teel furore maakt bij de KA VD-scholieren Verz. Van der Straeten: Ver nimmen, Van der Straeten, Coppieters, Verbeeck, De Vijlder en Ediens. Wastijne: De Haeck, Ver hulst, De Man, Van Dooren, Lach ar. Leys en Ismaël. Rijkswacht 3 Sport huis 4 Leopold Bosteels en zijn maats hebben nu tegen Sporthuis een nieuwe neder laag moeten slikken. Toch was Rijkswacht sterker in de eerste wedstrijdhelft. Met doelpun ten van Goossens en Putteman kwam het 2-0 voor. Maar net voor de rust bracht Caffé zijn ploeg opnieuw in de wedstrijd: 2-1. Van Den Abbeele zorgde in de derde periode voor 2-2, maar Claeyé bracht de mannen der wet opnieuw op voor sprong. Dankzij zware druk in de laatste periode konden A Pieters en F. Van den Abbeele alsnog de beide punten mee- graaien. Door deze nederlaag zakt Rijkswacht nu naar een plaatsje onderaan de rang schikking. Rijkswacht: Staelens, Bos teels, Claeyé, De Roo, Van Baelen, Goossens, Putteman, Jacobs. Sporthuis: F. en R. Van Den Abbeele, A. en F. Pieters, Van Schepdael, Coffé en Van Biesen. Stoom 9 Wit Hof 3 Het was voor FC Stoom een koud kunstje om Wit Hof ach ter zich te houden. Wit Hof was reeds van bij de start aan gewezen op achtervolgen, want Van Schoor en Van Gij- seghem zorgden reeds vroeg voor 2-0. Langs Van Henden kon Wit Hof terugkeren tot 2-1. Vooral onder impuls van Van Gijseghem werd het 5-2. Diezelfde Van Gijseghem en Boon zorgden voor de zesde en de zevende treffer. Via Buydts (8-2), Van Damme (8- 3) en Van Gjseghem werd het 9-3. Stoom: W. en J.P. Van Gij- sleghem. Van Schoor, Buydts, M. en W., Boon, Hendrickx. Wit Hof: Van Dender, Van Den Broeck, P. en P. Van Damme, De Ridder en Mat- thijs. Tuit vrienden 3 Sportivo 13 Zoals de cijfers laten uit schijnen, werd het inderdaad een vlotte zege voor Sportivo. Frank Coeman scoorde zeven keer, Bosteels vier en Verhey- den en Coppieters elk één keer. De Craecker en De Don der (2) scoorden voor de Ham- menaars. Tuitvrienden: J.P. Van Cleem- poel, D. Permentier, B. De Craecker, Van Leugenage en De Donder. Sportivo: F. Van Beveren, R. Vlaeminck, M. Verheyden, F. Coeman, D. Van Den Bos sche, Coppieters en Bosteels. Stamcaféken 13 Bobby's 2 Al had deze wedstrijd alles om de toeschouwer te boeien, toch kwamen de Bobby's tij dens de laatste periode niet meer op het veld. Scheidsrech ter De Beule had Heek een gele kaart gegeven en daarna Van den Eede uitgesloten we gens brutaal spel. Dat was ge noeg voor de Bobby's om er de brui aan te geven. Luc Van Doorselaer (2) en Patrick Her- rebaut voor Stamcaféken, Van den Eede voor Bobby's had den voor 3-1 gezorgd in de openingsact. Van Doorselaer, één der be tere minivoetballers in de Bel gische kompetitie, zou in de tweede periode vijf doelpun ten maken. Van Britsom (2) en Herrebaut zorgden voor een 11-1 bij de rust. In de derde periode maakte Van Doorse laer zijn achtste doelpunt. De Maerschalck zorgde nog voor een dertiende treffer, terwijl Huylebroeck het tweede Bob- bydoelpunt kon scoren. Na het incident gaven Bobby's de pijp aan maarten. Stamcaféken: De Maes- schalck, Herrebaut, Van Lan- genhove. Van Britsom, Van Doorselaer, De Schrijver. Bobby's: Van Malderen, Heck, W. en J. Huylebroeck» R. Leeman, G. Van den Eede. Orlando 6 Nottingham 4 Een verdiende zege voor Orlando dat met de gebroe ders D'Haeze en de Marok kaan Mohammed Abraak ke rels lopen heeft die de goal weten staan. Na dertien minu ten leidde Nottingham met 0-1 via Corthals. In de tweede pe riode scoorden Tony en Pa trick D'Haese voor Orlando, maar De Blieck replikeerde en 2-2. P. D'Haeze en Abraak brachten Orlando op 4-2, waarna Verhelst milderde. To ny D'Haeze en Abraak voor Orlando, Verhelst voor Not tingham, legden de 6-4 eindcij fers vast. Orlando: P.P. en T. D-Haeze, Claus, De Clercq, Baeyens en Abraak. Nottingham: Bornauw, J. en L. De Wilde, Verhelst, Coppy, Corthals, De Blieck en SacTé. m mi IU 17*482 Hit M trfmtr m-usui Minivoetbal. Joker-Pavo Sport, de jeugdploeg van Uitbergen, staat alleen aan de leiding in de Berlaarse Minivoetbalkompetitie en meldt zich reeds als titelpretendent. (jj) MINIVOETBAL N.O.M.B. Kern Dendermonde 2' Afdeling Platte Ploeg - Regentboys 6-9 Regentboys telde vóór het be gin van deze wedstrijd nog geen enkel punt en was dus zogezegd kansloos tegen het in de top van de klassering ver blijvende Platte Ploeg. Een verzwakt Platte Ploeg (het moest de diensten missen van o.m. Gorus en Van den Hau- we) deed het in de aanvangs- minuten zeer behoorlijk en leidde alras met 3-0 langs 't Kindt, Van Hende en De Maersschalck. .De rode lan taarn kwam verrassend langs zij via Van den Berghe die een zuivere hattrick lukte. Kon- sternatie alom toen Kris Van Damme nog een vierde doel punt scoorde en daarmee de ruststand op 3-4 bracht. Doel punten van nogmaals 't Kindt en Van Hende voor Platte Ploeg en De Clippel en Roels voor Regentboys brachtten de stand een kwartier vo<fl einde op 5-6. Iedereen leek zich al te vt nen met een eerste ow ning voor de hekkens! j toen van den Abbeele dj nuten voor affluiten de i maker tot stand bracht. tie tijdens de laatste seko toen van den Berghe voo; gentboys zijn vierde c' van de avond «mocht» i via een strafcorner, doe. merlijk miste vanwege ei sportief maneuvervan de te Ploeg-keeper en zo dei overwinning voor de p van Lea verguisde. De ploegen: Platte Ploeg: Van den A, C. (1), Van de Voorde t Maersschalck B. (1), De P., 't Kindt J. (2), Vanl P. (2), Galle P. en De I schalck W. Regentboys: Verbeiren Clippel E. (1), Berghe R. (3). Roels H Van Damme K. (1) e gat J.-P. Berlaarse minivoetbalkompetitie De jongens van het Uitbergen- se jeugdhuis staan na drie speeldagen alleen aan de lei ding. De laatste match te gen de Donkjongens lever de zeker geen problemen op, want de Donkse B-ploeg werd met 1-12 ingeblikt. In de vorige wedstrijden was het niet zo gemakkelijk ge gaan. In de belangrijke match tegen Spectrum stond het ge luk wel een beetje aan de Jo- kerzijde. In de eerste periode was Joker met 3-0 uitgelopen, maar nadien kwam Polle De Kegel in de Spectrumploeg en zo kregen de Uitbergenaren de handen vol om deze uitsteken de minivoetballer te neutrali seren. Elke ploeg kon zo nog één keer scoren. De tweede wedstrijd won Jo ker met 3-2 tegen Gredi Bau- wens en dat is ook niet zo'n denderende uitslag. Deze week stonden ook twee topploegen tegenover mekaar: Melior De Bruyne en Bom menwerper Van Swalm. Het werd 3-3, een uitslag waarmee beide ploegen vrede konden nemen. Klassering: Joker Pavo Sport 6, Melior De Bruyne en Bommenwerper Van Swalm 5, Baert Van De Meirssche, BAC Raemdonck, Gredi Bauwens, KLJ-Vrien- den, Minibond, Pa Gijs, Spectrum en Tijl 4, Donk-A, Moriaens-Baert en Veteranen 2, Donk-B, Pompierken, Roef Droeshout en Sportieven 0. Lokerse minivoetbalkern D.S.D. MINIVOETBALKERN - VETERANEN 10 Nationale-NOMB Van de Moortel - Pimpernel Zele 4-5 Een aanvallend Van de Moortel werd na een spannend en hoogstaand Zeels derby puntenloos huiswaarts gestuurd door een bijwylen sprankelend counterend Pimpernel. Voor velen een onrechtvaardig vonnis, vermits een pun- tendeling de beide ploegen tot een juistere verhouding had gebracht. Toch rest de vraag wie ook dit seizoen bij machte zal zijn om dit getalenteerd Pimpernel van een tweede titel te houden. Het blijft immers voor de neutrale toeschouwers een lust om dit stelletje opportunisten hun drang naar doelpunten te zien botvieren, een gave die zy ook in dit derby hebben geëtaleerd. Van meet af aan trok Van de suksesrijk af te werken. Nadat Moortel alle aanvallende regis- Boeykens, een van de betere ters open zodat Bruggeman akteurs, vergeefs poogde vlug bij de aktie werd betrok- Bruggeman op een foutje te ken. De Pimpernel-doelman, betrappen blies Abbeel aan de opnieuw outstanding, wierp overzijde de spanning weg. Hij zich gevat op pogingen van verlengde feilloos een strafcor- Vercauteren en Boeykens ner van Berkers. De laatste act maar kon niet verhinderen dat teerde Pimpernel duidelijk op Marnix Boeykens vanop rechts zijn 3-5 uitgangspositie. Het onhoudbaar raak trof. VDM bleek een dubbeltje op zijn dat de eerste act voor zich nam kant toen Van Cauter een haar zag Pimpernel met argusogen te kort kwam om een voorzet langszij komen. Van Dorp van Boeykens in te tikken, keilde een vrijschop tegen de Uitgesteld is niet verloren doelman Poppe met meer suk- ses in de kijker. Tot viermaal toe verhinderde hij een verder uitlopen van Pimpernel door Christiaens, Van Cauteren en tweemaal Jan Berkers af te stoppen. Het bracht zijn ploeg geen baat meer vermits de kampioenen de krappe over winning niet meer in het ge drang lieten komen, (ajz) Uit de kleedkamers Coach Ruddy De Grauwe (Van de Moortel) droop ten- eergeslagen naar de kleedka mers omdat zijn ploeg net als de vorige week ten onrechte tegen de nederlaag aankeek. «Op een dergelijke manier moeten verliezen is biezonder jammer. Wij hebben hier de match gemaakt maar gaan op nieuw de boot in. De spelers mogen echter met geheven hoofd opstappen. Zij waren de morele winnaars van Pimper nel dat mij als kampioenen- ploeg en wedstrijdmaker ont goocheld heeft». Aan de overzijde liep coach Theo Hofman (Pimpernel) er heel wat gelukkiger bij. «Het is moet Van de Cauter gedacht jammer dat er na een dergelijk De Leeuw 2 Givana 3 Medeleider Givana heeft een nipte zege behaald tegen het laaggenoteerde De Leeuw Toch was het goed begonnen voor Givana dat in de eerste periode al op 0-2 stond via Heymans en Magerman. De Givanaschutters verkwansel den echter té veel kansen in de tweede periode. Als klap op de vuurpijl kon Vermeulen milde ren tot 1-2. De ploeg van Jef De Donder moest wachten tot in de vierde periode om via E. Aerts wat vrijer te kunnen ademen: 1-3. Toch zou Ver meulen met een tweede treffer - even later - nog voor enige paniek zorgen in de Givana- rangen. Daar bleef het echter bij. De Leeuw: A. De Leeuw, G. De Leeuw, C. Van der Jeught, J. Van der Jeught. R. Vermeu len, L. Crombé en F. Van der Straeten. Givana: J. Meysman, E. Aerts, F. Heymans. J.P. Buy- le, A. Magerman. Ph. Dieus- saert, E. Verberckmoes en E. De Kinder. Edelweiss 6 Avanti 3 Een vlotte zege van Edel weiss tegen Avanti. Callaert was hier ongetwijfeld de meest opgemerkte figuur. Hij scoor de vier van de zes doelpunten, in elke periode één. Hij lukte dus drie doelpunten op rij, maar M. Mertens kon milde ren tot 3-1 in de derde periode. In de vierde periode werd de klus geklaard. De Prins, Huy- gens en natuurlijk Callaert scoorden nog voor Edelweiss, maar ook Moyersoon en De Belschir konden voor Avanti goals laten noteren. Edelweiss: De Prins, Janse- gers, Huygens, Callaert, Goedgezelschap en Verhulst. Avanti: Mertens, De Nil, Min- kovic, Moonen, Moyersoon en De Belschir. Kleding Octaaf wint topper tegen MVC LebbekeMvt u.bhekc. Kleding Octaaf 5 Beide teams kwamen met hun sterkste vijftal op het veld. De titelhouders waren echter duidelijk sterker dan MVC en ze wonnen dus verdiend. Leys, Goossens, Mannaert, De Wil de, Van der Jeught, Caudron, Maes en Van der Meersch leg den een doorlopend meesterschap aan de dag MVC Lebbeke, dat beroep deed op P. en H. Van Damme. Pissens. Keppens, De Smet en Van Eycken moest na de wed strijd grif toegeven dat de bes ten gewonnen hadden. Zeelse minivoetbalkompetitie Kernreeks: Verheyden - Ju- 5/7, 5. Topspin 5/7, 6. Heirman venes 3-3, Telelec - De Pik 14- 5/6, 7. Neyt 5/6, 8. De Balans 1, Heirman - Arsenal 3-6, De 5/6, 9. Ness 5/6, 10. ON. Bon- Pieker - Bracke 8-4, Tr. Hof- tinck 5/6, 11. De Hoppe 4/5, man - Van Cauteren 2-21, 12. Arsenal 4/5, 13. Klodde 5/ Boerenbond - De Balans 2-5, 5, 14. De Koning 5/4n 15. De Topspin - Ness 8-8, De Koning Bisschop 5/4, 16. Bracke 5/3, - Klodde 2-9, ON Bontinck - 17. Tr Hofman 5/3, 18. Ver- Plastiek centrale 2-6, Neyt - heyden 5/3, 19. Telelec 5/2, 20. Toyota 3-6, De Bisschop - De Fl. Hofman 4/2, 21. Juvencs 5/ Hoppe 5-11 2, 22. De Pik 4/0, 23. Bóeren- Klassement: 1. Van Cauteren bond 5/0. Veteranenreeks: ON 5/10, 2. Toyota 5/10, 3. Plas- De Bruyne - Callaert 7-3, De tiekcentrale 4/8, 4. De Pieker Fontein - Gemeentepersoneel 2-2, Van Damme - Den Draver uitg., Telelec - Coppieters 3-7, De Raedt - De Bus/Poppe 2-6, Patrick Shop - Gildenhuis 9-4. Klassement: 1. Patrick Shop 3/ 6, 2. Coppieters 3/6, 3. De Bus/Poppe 3/6, 4. Den Draver 2/3, 5. ON. De Bruyne 3/3, 6. De Fontein 3/3, 7. Callaert 2/2, 8. Telelec 3/2, 9. Gildenhuis"3/ 2, 10. Gemeentepersoneel 2/1, 11. De Raedt 3/0, 12. Stubc 2/ 0, 13. Van Damme 2/0. (gjz) Jeugdhuis 74-0. De SchrUver stopgezet Toen de stand in de vierde periode reeds J.5-2 was gewor den diende de scheidsrechter de wedstrijd stop te zetten om dat bij de bezoekers speler Smekens van het veld werd gestuurd zodat er nog slechts 3 spelers op het terrein waren. In minivoetbal moeten er dat echter minstens 4 zijn zodat er waarschijnlijk een forfaitskore in de plaats zal komen. Elan-Staraco 2-4 Keukens Elan had het vorige week Leder Bayens erg lastig gemaakt zodat iedereen een sterke prestatie verwachtte te gen Staraco. Bij de rust stond de thuisploeg met doelpunten van De Backer en Baele trou wens met 2-1 aan de winst maar Verkest skoorde voor de bezoekers terwijl na de herne ming Cardon (tweemaal) en Veldeman zouden skoren. Mini 74-Baete Veranda's 3-2 Ook hier kregen we een span nende wedstrijd waarin de thuisploeg ei zo na een riante 3-0 voorsprong uit de eerste periode uit de handen liet glip pen. Kelem (2) en Waeghe- mans skoorden voor de thuis ploeg maar met 2 doelpunten van Buyssens naderden de be zoekers tot 3-2 bij de rust. Na de koffie zou de score echter niet meer veranderen. Chalet-Sanilo 5-4 Ook hier weer een miniem verschil in een wedstrijd tussen twee ploegen die sterk aan me kaar gewaagd waren. Van La- re bracht de thuisploeg op voorsprong terwijl De Rooves en Vermeire bij de rust reeds voor een riante 3-0 zorgen. Sensatie echter in de derde periode want met doelpunten van Perdaen en Van De Vijver (elk 2) en één van de Rover voor de thuisploeg wezen de bordjes meteen 4-4. Gelukkig voor Chalet was Patrick Ver meire er nog om in de laatste 10 minuten de winnii aan te tekenen. Baete-Chalet 8-6 In deze vooruitgeschove strijd kregen we een vracht -doelpunten. Uit skoreverloop kan men wens best opmaken geen wedstrijd was voor lijders: 2-2, 4-3, 5-6 en Thuisdoelpunten Damme (2), Buyssens Vermoens (2) en Baett terwijl De Roover (3),: Laere en Vermeire w Chaletdoelpunten zorgd Top Sport Valentino'» Ondanks de op het eersti zicht ruime overwinning de bezoekers kunnen we stellen dat Moos het niet makkelijk heeft gekre(_ gen het jeugdig geweld Valentino's. Na de eerste riode was het nog 0-0 tei bij de rust Piet Abbeel een eerste bezoekende d punt had gezorgd. In de dt periode moest de thuispi echter door de knieën al Cassier wel een doelpunt ren. Aan de overzijde nol den wc echter treffers van p beel (2), Hofman en De Bt In de laatste periode kon Lare nog twee thuisdoelpu aantekenen maar Hofman, man en Abbeel diepten kloof nog verder uit. Spuiters-Den Bien 0-21 Dat voetballen heel wat is dan branden blussen de Lokerse brandweer!* nu wel reeds gesnopen ben. Tegen Den Bien. één de betere ploegen uit de b petitie kwamen de spuiten niet aan te pas al wegen V cijfers wel zwaar door. lute topschutter was SlaU met 9 doelpunten tci c Schattcman (2), Bauwens Van Bastelaerc (5) en Hoey het feest komArr - ill maakten voor Den Bien. N.O.M.B. Minivoetbal kern Dendermonde VDM-muur net voor de vrij staande Abbeel zodat Poppe hebben toen hij de volgende spektakel een winnaar moet r, balwisseling kurkdroog in de - - kansloos bleef. De tweede her neming was er een voor de hoek plaatste. De spanning fijnproevers In een hels tem- steeg in de Zeelse sporthal po werd er langs beide zijden toen Van de Moortel niet risi- goed bewogen en kreeg Brug- koloos bleef beuken op de geman weinig tijd om uit te Pimpernel-afweergordcl. Toen blazen. Het doelpunt viel ech ter aan de overzijde waar doel- zijn. Toch denk ik dat wij onze prestatie naast deze van VDM mogen stellen hoewel wij met wat geluk de kloof hebben kunnen slaan. Aan onze zijde hebben wij kunnen teren op de uitstekende prestatie van Rudi Bruggeman en Piet Abbeel. Zij hebben dit kleine verschil tot stand gebracht», (ajz) Abbeel door de mazen flitste vergreep Vcrcauteren zich aan man Poppe de bal verspeelde de Zeelse topscorer. Tijdens aan Jan Berkers met een doel- de laatste vijf minuten kwam punt als eindsom. VDM liet ach niet pr.men e» kwam op Minivoetbal in het Waasland: nieuw op gelijke hoogte na een verre knal van Vernimmen. Het noodlot bleef Luc Poppe achtervolgen toen hij de kans op 3-2 liet teloorgaan op straf- corner. Ondanks drie afwezigen blijft '°c" »as de >°.™f Van de Moortel kreeg zelfs de de Gillisse formatie ongesla- tie allang zeker van haar vierde tijd niet zich te herstellen toen gen aan de leiding van eerste opeenvolgende overwinning. Guide Christiaens de counter Rationale in de minivoetbal- Vandaag vrijdag om 20.30 nar van de wedstrijd voorbij Pop- kompetitie. Jff," J0 de sporthal van St. pe knalde. Net voor de rust Mini Hermann moest het stel- Gilbs-Waas de onbetwiste top- moest VDM zelfs een vierde len zonder drie titularissen: Per V?r" goal inkasseren, ditmaal na topschutter Danny Cockheyt, "lann St.-Gil jS-Waas en Drij - w^er Vlyminck en Robby J»bbfke 0"»"l»°<h> Maes. Daartegenover stond *«Jbekenranaer- egen het wederoptreden van Kleber Mjm Hormann in 1983). Als Maes en hit debuut in eerste het ™s,vr"8' v°°' def nationale van de jonge belofte- aantrekkelijke wedstrijd de volle Patrick Dullaert. Mini sP°nhal Nijpcrcge- Hormann kwam op Bruggen «I voUopen Kwa op- noott echt in de problemen en '«"mS staat coach Mark Nijs op- wist een 0-4 voorsprong te ver- l""d" pe afzonderde. De poging werven langs aanvoerder Guy het volgende achttal alvast ge il,apdde nipt naast dc VDM Dullaert en Katel De Mol die selekleerd m Van Goethem. - V een strafcorner aangeraakt g» R°«k' Be*. door doelman Van Goethem *»>>by Maes Cockheyt. opzette Brugge kon in de laat- Guy Dullaert en Walter Vly- ncriode slechts een weinig nunclt. --nap— Mn/I"" Vissen. De «Donkvissers» uit Berlare vierden hun kampioenen. Algemeen kampioen is Raf Weseur en Jeanne De Vetter is koningin, (jj) een krachtig schot van Coles. De wedstrijd leek aan de rust in een definitieve plooi geval len omdat Pimpernel de zaken wat rustiger ging aanpakken. Boeykens nam Bruggeman on der vuur tot een aktie van Christiaens. Toon Van Cauteren voor Pop- kooi. Het daaropvolgend bal lies van Toon Van Caute- bracht V' -rieuw een - -,SP --ff? 1' afdeling Minisparta 1-Caxtus 17-1 Huize Goossens-Bus Boys 17-7 Piccadilly-De Markt 16-2 Dc Lindc-AIl Sport 6-2 Waterdienst-Okapi 7-2 Young Piccadilly-Nettetrill. 9-6 Mtkcno-Van Biezen 5-8 Filosoof 1-Mundo Sport 6-2 1Piccadilly 1 8 Huize Goossens 8 3. De Linde 7 4. Young Piccadilly 6 Minisparta 1 6 6. Waterdienst 5 7. Caxtus 4 Mikcno 4 Van Biczen 4 Filosoof 1 4 VI. Okapi 3 Dc Markt 3 13. AU Sport 1 Bus Boys 1 15. Nettctrillcrs 0 Mundo Sport 0 2* afdeling Minisparta 2-Politic 7-5 Fiat Caudron-Pappcnheimcfs 10-2 Young Boys-Kawcdc 6-0 Boterhoek-Club 83 2-2 Rijkswacht-Sporthuis Minisparta 2 Fiat Caudron FC Stoom Rijkswacht Sporthuis Young Boys Platte Ploeg 8. Boterhoek 9. De Fontein Club 83 11. Politie Pappenheimers 13. Regentboys 14. La Ruellc Wit Hof Kawede 3* afdeling Wicze 2-Vlietboys Vliegers-Wieze 1 Tuitvrienden-Sportivo V. d. Straeten-Wastijne Stamcaféken-Bobbys Orlando-Notthingham Filosoof 2-Lada dc Leu Schcllcbelle: vrij 1. V. d Straeten Lade de Leu 3. Stamcaféken 4. Dc Vliegers Orlando 6. Wastijne Sportivo 8. Tuitvrienden Nottingham De Vlietboys 11. Wieze 1 Bobbys 13. Schellebcllc Filosoof 2 Wicze 2 -l!'1 Voetbal. De ploeg van Akranes werd door het Beverse gemeentebestuur ontvangen op het kasteel Cortewalle. De voorzitter van S. K. Beveren denkt blijkbaar diep na terwijl t'1 "-on van Akra»"* een wimpel schenkt aan burgemeester Van dér A a (lv) Op vrijdag 19 oktober wordt in het Floraliapaleis te Gent (in gang Internationaal Kongres- ccntrum) dc show «Auto '85» geopend. Deze autoshow loopt tot 28 oktober en is tijdens de weekdagen toegankelijk van 14.00 tot 19.00 uur, op zater dag en zondag van 10.00 tot 19.00 uur en op vrijdag van 14.00 tot 21.00 uur. De Brusselse Huisartsen orga- nizcren op zaterdag 27 oktober een akademischc zitting ge volgd door een diner-dansant. Het feest heeft plaats in Huize Essegem, Leopold I straat 329 te 1090 Jette. Voor meeri matie kan men terecht Brusselse Huisartsen, laan 20 te 1080 Brussd 427.82.77). De Permanente Inierw nale Vereniging voor vaartkongresscn viert 7 honderdste verjaardag te» Icgcnheid van haar 26' kot dat van 16 tot 22 juni plaals heeft in het Tentoon! lingspark te Brussel. Itisj

De Voorpost | 1984 | | pagina 42