IC volleybal Overzicht 7e weinig weerstand Dameskompetitie VK Blomberg voor het eerst kompleet Heropstanding van korte duur UB vuoqjosi - e.i i.ixw - 1? coesiHs COïS'K'. Volleybal. Hamme-Zele. De Block van Hamme kan de bal Heren - Tweede landelijke volleybal JUVENES ZELE - SIGIVOK ST.-GILLIS WAAS 3-0 Wie dacht van in sporthal de Zeven een aardige partij vol leybal te zien is bedrogen uit gekomen. Slechts in de eerste minuten vaii de match kon Sigivok de indruk wekken om Zele in eigen huis te komen bedreigen (0-2) Met een onge meen sterke aanval op alle po sities kwam Juvenes echter op een komfortabele voorsprong die ze niet meer uit handen pven. Zelfs toen de hele Zeel- se ploeg faalde in de opslag, kwam Sigivok geen stap ver der. In de tweede set gaf Sigi vok even de illusie dat het naar Zele gekomen was om een echte wedstrijd te spelen, maar die illusies werden met rake meppen van Danny De Maes- schalck de grond in geboord. 7-2. Enkele ongekoncentreer- de recepties van de lokalen lieten Sigivok toe terug te ko men (9-6), Danny Loyez trok zijn medespelers naar zulk hoog peil dat Sigivok het noorden verloor en de ene fout na de andere opstapelde. Een echte walk-over in de derde set. Juvenes trok weer alle re gisters open en de talrijke sup porters hadden niet eens de tijd om zich op te warmen, want op minder dan 10 minu ten stonden de 15-3 cijfers op het bord. (ajz) (6-15, 2-15, 10-15) Stekene, dat de receptie van elke teistert met hun steengoe de opslagen, heeft dit weekend Zomergem ter plaatse gelaten. Stekene slaagde erin de twee eerste sets tot 8 en 9 punten uit te lopen vooraleer da thuis ploeg kon tegenscoren. Enkel in de derde set had Stekene enige weerstand te verwerken. Stekene blijft steeds onge slagen. ATB St.-Niklaas - Jong Edegem 0-3 De bezoeksters waren sterker en ze domineerden aan het net. De thuisploeg kon niet andars dan achtervolgen en zich zo goed mogelijk verde digen. VK BLOMBERG EREMBODEGEM- ATB ST. NIKLAAS 0-3 (14-16, 7-15, 15-17) vorig seizoen gepromo- Sinda St.-Ni- Diksmuide klaas 3-0 Tegen een titelkandidaat kon den de Sindameisjes niet op tornen. De thuisploeg beschikt over een goede ploeg en zal een ernstige tegenstander zijn voor Stekene. Sinda is eervol hun bedoelingen blijken. As- terix heeft zijn huid duur ver kocht en is ongelukkig de boot ingegaan. Waar gaat men naartoe, indien supporters hfln medezeggenschap bij de op stelling van speelsters hebben? Van deze maatregel werden de andere medespeelsters de du pe. Zaterdag had dergelijk in cident plaats in de Asterixzaal. De poolse Ponewska, Nova Smash nieuwste aanwinst, kon niet voldoende aan banden worden gelegd. Gent - Adec Baasrode 3-1 (15-4, 15-4, 10-15, 15-11) Een werkelijk fantastisch spe lende thuisploeg tijdena de eerste twee sets. In de derde set speelde Gent het spel van de Adecmeisjes mee, waarvan ze gretig profiteerden. In de vierde set kon een zich sterk werend en vechtend Adec met moeite in bedwang gehouden worden. Volleybal. De meisjes van Buggenhout moesten het opnemen teger. Ename. (c) Asterix Kieidrecht - Nova Smash 1-3 Hei vorig seizoen gepromo- evenbeeld van de eerste en het .vPih veerde Erembodegem diende spelpatroon kende hetzelfde it weekeinde aan te treden verloop op het einde van de p f nrnv/inrialo tegen ex-tweede provincialer set. Coach Freddy De Smedt cersie P'OVinciaie ATB St. Niklaas. In vier kom- van Erembodegem, die voor ze} petitiewedstrijden hebben de het eerst over een basiszestal n. Blombergspelers niet minder beschikte, heeft eenieder spel- c aar£_ verloren zien gelegenheid geschonken, maar (15.13, 14-16, 6-15, 14-16) met twee punten verschil, zijn wissel van de spelverdelers De bezoeksters, opgepept ide eerste wedstrijd tegen St De Keukelaere en Lotoree is jqq,. een artikel''Wie klopt ■wels luidde de uitslqg 0-3, een verkeerde gok gebleken. Kieidrecht', lieten duidelijk nar met setstanden als 13-15, Lotoree. pas terug uit het le- (-16 en 13-15 op het eindrap- ger, heeft nog niet voldoende - wedstrijdritme in zijn benen, het eerst kon de ploeg zodat zijn spelverdeling menig- vervolgd worden, tens Keert -«treden met de volledige maal verkeerd liep. De vervan- het tij. ktm en het spelpeil gaat iedere gingen hebben de verstand- Samenstelling VK Blomberg «eek de hoogte in. Tegen houding in de ploeg bevorderd Erembodegem: Christian De ATB hebben de thuissj>elers en ze hebben een gunstige ken- Keukelaere, Latoire Luc, Jo- ach goed verdedigd en in tering teweeggebracht. Het han Roovers, Pascal Timmer- 0,,j, (hats van een nederlaag kon klubbestuur mag niet versa- mans, Stevens De Clercq, tee ontmoeting net zo goed gen, want nederlagen met twee Mare Courteaux, Randalfo iuffe| ntgedraaid zijn.op een over- punten verschil wijzen erop Lorenzo, speler-trainer: Fred- mining voor de thuisploeg, dat de ingeslagen _weg moet dy De Smedt. tec vaststelling werd door v j ATV volmondig beaamd kloof lade eerste set ging de strijd (dijk op tot 9-9. Maar ATB «.-Niklaas kon dankzij twee plaagde aanvallen twee pun- |ka uitlopen. De thuisspelers waden door hun opslag de pbal via een 11-13 stand ver loeren met 14-13 op het bord. kur na het verlies van de |c&al mistastten de thuisspe- tazich driemaal na elkaar in zodat het bezoe- Dames - Eerste provinciale HERZELE - JUVENES ZELE 3-1 Damesvolley. De meisjes van Sint-NUdase (gvw) Juvenes Zele ging van start om de wedstrijd naar hun hand met haar klassieke opstelling te zetten. Bij de derde herne en het had het aanvankelijk ming was het opnieuw Juvenes moeilijk met de eigen opsla- dat vlot startte en kon uitlopen gen, met als gevolg dat Herzie tot 0-7. Toen herademde men uitliep tot 10-3, en de Zeelse eventjes en kwam Herzele nog in extremis de coach reeds een vervanging dichterbij zonder evenwel binnenhalen doorvoerde, welke op 10-12 dreigend te worden en Juvenes de tweede set waren weer ongedaan werd gemaakt, kon de eerste set aantekenen, isspelers duidelijk in Juvenes verdedigde zich dap- De laatste spelbeurt was vol doen, vanwege de per, maar de thuisploeg wist gens hetzelfde patroon ge in de eerste set en ze haar voorsp(§ng te behouden knipt, met een lichte voor- weinig beweeglijk op tot 15-11. Tijdens de tweede sprong voor Zele bij het begin «Til o. periode bleek Zele zijn moei- maar door het goede afblok- lijke periode voorbij en lang- ken van de lokalen werd het zaam maar zeker werd de set vlug 4-4, maar toen faalden de beslecht. Tot 0-6 kon Juvenes bezoeksters met de receptie, stand houden, het moment hetgeen voor Herzele voldoen- waarop de verdediging faalde de punten opleverde om de derde set bracht ons het cn dc lokalen zich hervatten wedstrijd sluiten. Volleybal. Buggenhout-Ename (c) terrein. ATB St. Niklaas uit tot 0-9 zonder dat tot enig ver in staat was. De kloof nooit meer gedicht WIELERTOERISME Wielertoerisme. De sportklub van de Sint-Niklase rijkswacht vierde haar fietsende I vmpioencn. Eddy Planckaert was aanwezig om de trofeeën uit te reiken aan algemeen I mpioen Alois Vervaet, Danny Van Remoortel en Gilbert Messieur. (dw) LIEFHEBBERSVOETBAL Moderns Lebbeke - St.-Gil lis Waas 1-3 Ere-afdeling Kort rijk - VC Temse 0-3 (10-15, 4-15, 4-15). Het wederoptreden van Berni- ce Vermote kon de thuisploeg niet verder brengen dan een moedig verweer. Enkel in de tweede set kon de tegenstan der van Temse uitlopen tot 3- 0. Temse, met de uitblinkers Lieve Van De Velde, Lieve Van Der Auwera en Godel Melis, kon Kortrijk voortdu rend onder druk zetten. Su blieme verrichting van de Temsemeisjes. VC Temse Dames - Houtha len 3-0 (15-10, 15-4, 15-5) De dames van Temse kenden geen fysieke problemen en dit in tegenstelling met hun man nelijke ploeggenoten, die in hun tweede wedstrijd in even veel dagen wel met lichamelij ke uitputting te kampen hadden In de eerste set kan Houthalen enigszins aanklampen echter zonder Temse te kunnen be dreigen. Via 10-5 en 12-6 ging het naar 14-7. Houthalen vond Temse enkele malen aan het net in gebreke en de Houthaal- se dames slaagden erin op nieuw aan te klampen tot 14- 10. Vanaf de tweede set draaide opnieuw alles vlot rond bij VC Temse. Het blok werd ver zorgd en de receptie bleef pro bleemloos bij de spelverdeel- ster komen. Het waren alle maal die onderdelen die de bezoeksters niet londen ont wrichten. Eerste Landelijke Volleybal. Buggenhout - Ename (c) Tweede Landelijke B Zomergem - Stekene 0-3 Een zwak Lebbeke, dat in de lage verdediging en receptie veel te veel blunderde, was zelfs een gemakkelijk hapje voor de bezoeksters. Trainer De Wit heeft nog veel werk op de planken wil hij zijn voor ganger De Smedt doen ver geten. Unie Herzele - Juvenes Zele 3-1 (15-11, 15-8, 9-15, 15-7) Door het ontslag van An Kindt, is de Zeelse op drift geslagen. De aanvulling vraagt de nodige tijd, vooraleer de meisjes van Zele op elkaar ingespeeld zijn. Zodoende werd veelvuldig in de receptie mistatst. In de eerste set liep de thuis ploeg uit tot 12-3. Onder im puls van Trui Van Severen werd Herzele bijgebeend. Een te zwakke aanval van Zele was er de oorzaak van dat de set niet kon afgerond worden. Zelfs een 0-6 voorsprong in de tweede set kon niet benut wor den door de te zwakke aanval. Tweede provinciale A Beervelde - Hades Temse 3- 2 (13-15, 15-9, 8-15, 15-13, 15-2) Een spannende en gelijkop- gaande wedstrijd. Beide teams haalden afwisselend een set binnen. In de vierde set had Temse dc wedstrijd in handen. Bij een 0-9 voorsprong, begon nen de Hades-dames de indivi- Damesvolley. De ploeg van Juvenes Zele (gvw) duele flaters op te stapelen, waarvan Beervelde handig ge bruik van maakte om een be slissende set af te dwingen. In de laatste spelfase was de weerstand van dc bezoeksters gebroken cn de thuisploeg won verdiend. Rumbac Waasmunster - Gemlich Oudegem 3-1 (3-15, 3-15, 17-19) De eerste twee sets was het eenrichtingsvolleybal, zoals we duidelijk kunnen vaststellen aan de setstanden. De bezoe kers overklasten duidelijk de thuisploeg. Hoe trainer-coach Van Cauwenbergh zich ook weerde vanop de bank, niets vermocht tegen de Herentalsc overmacht. Enkel in de derde set kon Pardaf Kruibeke een vuist maken, na te moeten ach tervolgen, via 6-11, werd het 13-11 en Pardaf kreeg de eer ste sctbal in handen. Maar lei der Herentals zorgde voor het eerste verlies van het seizoen. Ernstig verweer in de derde set van de Pardaf-meisjes. Goede wedstrijd van beide teams. De bezoeksters trokken aan het kortste eind, maar te gen een gocdspelcnde thuis ploeg maakten ze geen kans. Nieuwkerken - Juvenes Zele 3-0 (15-5, 15-7, 15-9) Voor de eerste maal dit sei zoen beschikken de Juvcnes- mcisjes ove een trainer. Deze jonge ploeg is bedoeld als een leerschool. De klub verwacht een onmiddellijke resultaten dit seizoen, maar ze heeft ge duld. Het voornaamste van de ze ploeg is dat de meisjes leren volleyballen. scoren, (vh) Pardaf Kruibeke - Antonius Herentals 0-3 ^efhebbersvoetbal. 't Wiel speelde vorige zaterdag 3-3 gelijk tegen de Donkere Wolk, ""de ploegen zijn uit Lokeren (polo)

De Voorpost | 1984 | | pagina 39