PHILIPS HOME ELECTRONIC CENTER STAC: Een nieuw geluid in de elektro-distributie te Aalst Chris Stalpaert, indus trieel ingenieur elektroni ca en zoon van een Phi- lips-verdeler startte vori ge week een Philips Home Electronic Center aan de Gentsestraat nr. 46 te Aalst. Deze zaak ver tegenwoordigt een elec- tro-verkooppunt waar u niet alleen een selektie vindt van alles wat de Au dio-, Video- en huishoud- apparaten te bieden heeft maar waar de baanbre kende technologie en kwaliteit, terug te vinden in de wereld van geluid, beeld en huishoudelijk komfort, centraal staat in deze nieuwe verkoop- centra. De firma STAC, wat staat voor Stalpaert, T.V., Au dio, Computer, biedt u het volledige gamma van Phi- lipsapparaten aan, een ei gen service en de Casio- rekenmachines Home Electronic Center STAC maakt deel uit van een keten waar men alle apparaten van Philips kan verkrijgen. In België zijn er 41 winkels die de •naam Home Electronic Center dragen, maar de zaak van Chris Stalpaert Wendt u tot de firma STAC. Men legt er u uit hoe u met Philips voor vooruitgang, kwaliteit en zekerheid kiest. En natuurlijk er is ook een uitstekende dienst- na-verkoop, volledig voor, u, waardoor u bovendien alles zo eenvoudig moge lijk koopt. Chris Stalpaert geeft u er graag alle uit leg over wanneer u een bezoek brengt aan z'n ver fijnde, moderne zaak in de Gentsestraat te Aalst. De technologie staat niet stilPHILIPS EN STAC LOPEN VOOROP! Tekst: Sirou Ann Foto's Piet Van San Op de opening vorige week was bijna de ganse top van Philips aanwezig, onder andere Dhr. Van der Linden, verkoopschef Audio-Video, Dhr. Al- grain, adj. direkt. hoofd Audio-Video, Dhr. Van Den Berghe, adj. direkt. hoofd huishoudapp., Mevr. Claudine Stubbe, afdelingshoofd Video en Dhr Van Der Borght, ver koopschef huishoudappa- raten. deel: Aals dit j: Een kans Luk Ook 1984 overj Aabi Oost een Com Dat tarl roor jroe| «algr eens lelijk is echter het 2e center die deze naam volledig ver tegenwoordigt Chris Stalpaert legt ons de eisen uit waaraan men moet voldoen om een zaak als deze te beginnen. Vooreerst moet men het hele gamma van Philips verkopen en daarbij in staat zijn een degelijke service te geven Men dient over voldoende ver koopsruimte te beschik ken en over een gunstige ligging van die ruimte. Verder móet men bereid zijn lanceringen van nieu we prod uk ten volledig te steunen. Deze centra zijn als het ware voelsprieten, ze moeten de belangstel ling van de mensen op wekken voor een artikel zodat andere Philips-ver- delers dat produkt ook meer kunnen verkopen. Reeds nu laat Philips en zijn Home Electronic Cen ter u genieten van de toe komst technologie en van alle voordelen die het Au dio, Video en Huishoude lijk tijdperk u te bieden heeft. Als voorbeelden stippen we aan: Matchline Systeem televisie. Dit is een systeem dat alle mo gelijkheden van vandaag en die van morgen aan kan. Deze serie bestaat uit afzonderlijke komponen- ten en integreert alles wat video te bieden heeft in één enkel systeem, be stuurd door één afstands bediening. Het Philips MSX home computer systeem is on getwijfeld de computer van de toekomst. De nieu we generatie MSX home computer leent zich niet alleen voor uitstekende vi- i, doch ook voor g8programma's als tekstverwerking, ge gevensopslag, calculatie en grafische gegeven- sprestatie Met de m ge bouwde geluidsgenerator is het mogelijk 8 oktaven te bereiken en dat met drie verschillende tonen tegelijkertijd. De uitge breide keuze aan MSX- systeemopties en randap paratuur maken het mo gelijk dat u precies die kombinatie van hardware kiest die u wenst, zodat u uw Philips MSX home computer aan uw wijze van «computeren» aan kunt passen. Op het vlak van muziek is er de Philips Compact Disc Speler, een totaal nieuwe luisterervaring, waar de digitale informa tie kontaktloos wordt af gelezen door een haar dunne laserstraal. Philips is ook de enige fa brikant die twee verschil lende systemen van video recorders ter beschikking stelt. Het populaire VHS systeem heeft nu het grootste pakket van de vi deomarkt, maar dat wil niet zeggen dat het kwali tatief hoogstaande V 2000 verdwijnt. De nieuwe wasautomaat met zijn polypropyleen- kuip versterkt met glas vezels en voorzien van een geruisloze PM motor is wellicht één van de meest revolutionaire uitvindin gen wat betreft de grote huishoudapparaten. Deze uitvinding kent op het vlak van techniek en kwa liteit geen gelijke. Dit exclusief ooncept biedt uitzonderlijke voordelen: het is stevig, onvervorm baar en onverwoestbaar. Kleine metalen voorwer pen zoals nagels en spel den. die per ongeluk tus sen de kuip en de trommel terecht komen, kunnen de kuip niet beschadigen. Het materiaal is ongevoe lig voor chemische en thermische faktoren (waspoedera, kalk, ver warming). Het biedt een thermische en acousti- sche isolatie en de twee kogellagers van de trom- melas zijn gemonteerd in een aluminium bus, ver zonken in het materiaal van de kuip. De zwiersnel- heid is continu regelbaar van 290 tot 1000 omwen telingen per minuut Wat de vaatwassers van Philips betreft is er het programma E5 met nog overtuigender, nieuwe voordelen: efficiënt want de Philips vaatwasser be schikt over drie sproeiar- men zodat er beter en krachtiger afgewassen wordt; economisch door de 7-liter waterstand waardoor men slechts 41 liter water verbruikt); energiezuinig want de e- knop verbruikt minder elektriciteit door de lage re watertemperatuur bij de laatste spoelbeurt en door de uitschakeling van het verwarmingselement bij het drogen, ergono misch want de bovenste mand is verstelbaar in de hoogte, ecologisch dankzij het lager ruisni- veau door de dubbele iso latie. Bovendien biedt Philips het meest komplete gam ma aan andere audiopro- dukten, kleine huishoud apparaten en personal ca re apparatuur zoals de Philishave, ladyshave en andere. De heer Stalpaert met zijn schoonvader Louis Van Durme en zijn echtgenote Hude i V.l.n.r.: Vereerstraeten, Chris Stalpaert, Derweduwe, Van Den Berghe, Rogiers, Vanderborght, Algrain, Vanneste, Stubbe, Van Der Linden, ofte zowat de ganse Philips top. De heer Van Der Linden bij zijn openingswoord, terwijl de heren Algrain Adj. Directeur Hoofd Audio-Video en de h. Van Den Berghe Adj. Directeur Hoofd Huishoudapparaten aandachtig meeluisteren.

De Voorpost | 1984 | | pagina 10