I u - Speels Podium Dendermonde speelde de 'Marche Funèbre voor Kamiel' Kalleke Step Dendermonde krijgt bezoek van Mars Lieve God, ze draaien me d<è£ «De Herbergier ster» in Kieldrecht Bij Lust naar Kunst te Lokeren: Vis voor vier Ann Petersen in «Massagesalon» «Vast als Eik» Hofstade plant jubileumviering KWB-toneelgroep «Tijl en Nele brengt «De kat op het spek» te Erembodegem D De Rozeknop met «De grote versierder» 26 - 9.11.1984 - De Voorpost Dendermonde. In de zaal 't Kloksken bracht Speels Podium» zijn jaarlijkse toneelvoor stelling (v) Met het doel voor ogen de mensen een paar uurtjes ontspanning te brengen, koos de toneelgroep van het Keur Speels Podium voor een volks blijspel «Marche funèbre voor Kamiel». Regisseur Hendrik Peleman koos met zorg z'n akteurs uit om de rollen te bezetten, en met sukses trouwens. Elke speler paste precies in de hem toebedeelde rol. Daar dit stuk bovendien gespeeld werd in het sappige, Dendermondse dialekt kregen de spelers vrijwel onmiddellijk het publiek op hun hand. De enthousiaste toeschouwers volgden geboeid het verhaal. Dit verhaal draait om Irma (Roza Machiels), een vrouw die zopas weduwe gewor den is. Deze nog goed uit ziende dame heeft al onmid dellijk huwelijkskansen. Zowel de twee broers van de overledene Odiel (Alfons Van Weyenbergh) en Achiel (Luc Van Herreweghe), als de brouwer Firmin (Willy Machiels) dingen naar haar hand. Deze kandidaten worden op hun beurt ach ternagezeten door Margriet (José Delcart), de nog steeds ongehuwde zuster van Irma. Verder is er de wijkagent Cyriel (Mare Van Herreweghe) die een oogje in het zeil en op Irma komt houden. Irma zorgt eerst voor het geluk van anderen; ze be werkstelligt immers dat Marleen (Marleen Arijs) en Juul (Ignace Van Weyen bergh) kunnen trouwen. Na de aanbidders Achiel en Firmin te hebben afge scheept, besluit Irma een nieuw leven te beginnen met Odiel Vertolking De schrijver Roger Pieters tekende de personages als echte levensgenieters die beseffen dat er voor ieder een een tijd is van komen en gaan en wanneer men gaat er plaats is voor iemand anders. Regisseur Peleman is er in geslaagd zulke levensge nieters op de planken te zet ten. Proficiat. Ook de ak teurs van hun kant heten zich niet onbetuigd om deze opvoeringen te doen slagen. Roza Machiels zette met veel brio de weduwe Irma op de planken. Heel vlot en ongekunsteld. Alfons Van Weyenbergh, Marc en Luc Van Herreweghe en Willy Machiels brachten vier ver schillende types naar voor op een bijzonder ludieke wijze. Heel goed, alleen, Luc herinnerde ons op be paalde momenten nog aan z'n vertolking in De Huis houdster van Goldoni. Dat uitte zich in de gebaren, de mimiek en de stem. Probeer daar van af te stappen Luc. Voor de rest was de vertol king geslaagd. Als 'kommeer', kwaad spreekster en ongehuwde Margriet zagen we ook José Delcart graag op de plan ken staan. Ook Marleen Arijs was heel geschikt voor de rol van het meisje Marleen en datzelfde geldt voor Ignace Van Weyen bergh als Juul. Nog één aanmerking: de spelers bewegen zich vlot over de scène, maar sommi gen zijn met zo natuurlijk wat betreft de bewegingen van armen en handen. Mis schien ook daar eens aan dacht aan besteden. Het dekor was heel goed uitgewerkt en dat was het werk van Jean Machiels en Luc De Leeuw De rekwisie ten werden bij elkaar ge zocht door Marianne D"Hondt. De belichting werd op punt gezet door Frank Joos. Enkel op de voorscène waren nog een paar zwarte vlekken, doch waarschijnlijk zijn die moeilijk weg te krijgen in die zaal. De grime, uitgewerkt door Scarlett De Croock, was na tuurlijk. Enkel de haar kleur van Achiel leek ons een beetje van het goede teveel, vanuit de zaal bekeken. En voortaan Irma, schep jij niet meer op tegen je aan bidders dat je een 'verse' fles jenever gaat halen, als later blijkt dat er slechts een paar druppeltjes in zitten. Al bij al, het is duidelijk dat Speels Podium opgang maakt. Zowel in de regie, het spel van de akteurs als de techniek zien we een evo lutie. Houden zo! Sirou Ann Het Dendermonds Marionettentheater Kalleke Step is de laatste weken weer erg aktief: na voorstellin gen van "Het sprekend hoofd» en «De Tondeldoos» in eigen zaal, stonden er tijdens het voorbije weekend maar liefst twee optredens in de deelgemeente Appels op het programma: Appels is één van die gemeenten waar het Sint-Maarten is die de kinderen met speelgoed en snoepjes verblijdt, en dus worden her en der Sint-Maartenfeesten georganiseerd. Zo ook het voorbije weekend; in de zaal «Half af» (die intussen al wel helemaal «af» is) vierden twee verschillende verenigingen Sint-Maarten. Gust Die- rickx en zijn ploeg hadden een speciaal stuk voorbereid: «De appelboom van Sint-Maarten». Kalleke Step trad intussen zowat overal in het Dendermondse op en dus is het bijna ongelooflijk dat dit de eerste optredens waren in de deelgemeente Appels. De Kalleke Step-menser vertelden ons dat het Appelse kinderpubliek een gedroomd poppen- theaterpubliek is, en ze zijn er zeker van dat nu ook Appels wel de weg naar het theater in Grembergen zal vinden (samen met ie Appelse Chiro trouwens, die wél al meermaals ir Grembergen kwam kijken). De kans om de weg n>ar Kalleke Step te vinden (of terug te vinden) is er weer op zaterdag 10 november, te 14.30 u., want dan komen de Marsmannetjes weer op bezoek in het Kalleke Step Theater in de Sint-Elooistraat te Grembergen. «Hallo, met Mars» is een vervolg op «Het Marsmannetje», een stuk dat reeds meermaals, op het programma stond in Grem bergen en op verplaatsing. Het is alleszins niet nodig het eerste stuk gezien te hebben om «Hallo, met Mars» te kunnen volgen. Wie «Het Marsmannetje» zelf nog eens wil zien, kan daarvoor terecht één week later, in het Dender mondse stadhuis, waar in het kader van de jeugd boekenweek dit stuk wordt opgevoerd. Wie nog verder vooruit wil plannen noteert alvast 2 december, dag waarop Sinterklaas de «Appelboom» weer van Sint-Maarten overneemt. Op 22 december is dan nog een kerststuk geprogrammeerd, «De gefopte rover», en verder zijn er nog optredens op verplaatsing in het Dendermondse én in Aalst. Een optreden in Brussel moest alleszins, wegens de reeds geplande optredens in Appels vorig weekend, worden afgezegd. «Iverlingen» Denderbelle brengen Amerikaanse komedie tbtn Lntie; 'orgz Het echtpaar Mel en Edna Edison woont al zo'n zes jaar gelukkig in nf komfortabel appartement, ergens in het centrum van New York. Vroej beschikten ze, vanaf hun balkon, over een vrij uitzicht. Dat is ze nu, door *US1 inmiddels opgerezen naburige torenflat, ontnomen. Maar dat is niet hun enig groot-steeds ongemak... Midden in de zomer zit te klappertanden van de kou, want de air-conditioning, zo aangeprezen, J?* dolgedraaid en stuurt konstant ijskoude lucht door de kamer. En wanni Edna vijf minuten uit is om boodschappen te doen, vindt ze het huis van boi tot onder overhoop gehaald, door even snelle als brutale dieven. eert Het is duidelijk, aan de ka's grootste blijspelauteur legd en met een dosis li- Md reeds grote en kleine ram- zijn, mocht hij hieraan volle overdrijvingen, „jn( pen, die zich als natuurge- geen «happy-end» kunnen hij er een leuk vergroof n beuren voltrekken, komt geven, temidden van een van gemaakt. die Voor de regie deden Iverlingen» andermaal beroep op Raf Reymen teur bij het Nederland neel Gent. Op de bühnei De koninklijke toneelkring «Kunst Veredelt» van de grensgemeente Kieldrecht is al een paar maan den druk aan het repeteren voor het openingsstuk van dit seizoen. De keuze is ditmaal gevallen op «De Herbergierster» van Carlo Coldoni, de schrijver ook van ondermeer «De knecht van twee meesters» en «De listige weduwe». Er zijn vijf vertoningen voor zien in de plaatselijke sporthal. Aangezien een komedie het Kieldrechtse publiek best ligt zijn de verwachtingen alweer "hoog gespannen. De Lokerse toneelkring «Lust naar Kunst» heeft zich deze keer wel een bijzondere inspanning moeten getroosten. De Schurkenstreken van Scapin, die wegens ziekte van een speler moesten uitgesteld worden, zijn nog maar enkele weken achter de rug. Zodat de voorbereidingstijd van het nieuwe stuk «Vis voor vier» eerder aan de karige kant lag. En toch heeft de toeschouwer daar eigenlijk niets van gemerkt; want alles, spel, regie, dekor en noem maar op, waf tot in de puntjes verzorgd. Het stuk «Vis voor vier» speelt zich af rond 1830 in Brandenburg m Duitsland. De drie zusters Charlotte, Cecile en Clementine zijn eigenaars van een welva rende brouwerij en leven al dertig jaar samen. Hun but ler Rudolf diende hen al die jaren trouw. De butler krijgt opeens zin om een wereldreis te maken. Alleen ontbreekt hem het geld. Wel weet hij dat hij in het testament van de drie zus ters vermeld staat. Maar kan hij daarop wachten? De dames zien er gezonder en fleuriger uit dan hij. Daar om zal de butler maar pro beren moeder natuur een handje te helpen. De rol van de butler werd gespeeld door André Ver- vaet. Hij heeft die rol ver tolkt met brio. Dit uitge streken butlergezicht zijn we van André zeker niet gewoon. Gewoonlijk brengt hij de mensen meer aan het lachen met zijn ongeëven aarde mimiek. Nu kregen we een heel andere André te zien. En laat het ons maar zeggen; ook zo viel hij ons buitenmate mee. De drie zusterrollen werden ver tolkt door Ginette Kerré, Magda Van de Vijver en Maggy Buyle. Wie van de drie het beste was. kunnen zij onmogelijk bepalen Ze waren alle drie aan elkaar gewaagd. Kortom het vier tal heeft ons een paar uur tjes aangenaam en kunst vol toneel gepresenteerd. Die buitengewone vertol king is ook in niet geringe mate te danken aan de re gisseur Hugo Govaert. Het is niet de eerste keer dat Hugo zich waagt aan regie. Hij heeft daarin al zijn spo ren verdiend. Wij zouden aan onze plicht te kort ko men moesten we (eigenlijk voor de zoveelste keer) niet spreken over het schitte rend dekor dat we alweer eens te zien kregen, maar dat we al zo lang van «Lust naar Kunst» gewoon zijn. Aan de basis van dit prach twerk ligt nog altijd de on overtroffen Marcel Raem- donck, die daarin natuur lijk wordt bijgestaan door een hele resem bereidwilli ge medewerkers. De kos tuums van de drie dames uit de vorig eeuw waren een streling voor het oog. Licht, geluidsopname, kap sels en grime waren alle maal zaken waarop niets viel af te keuren. J.V.L. «De herbergierster» is een vlot Italiaans blijspel waar in liefde en intriges daar omtrent centraal staan. Voorzitter Lucien Deckers van Kunst Veredelt om schrijft het stuk als een echte «commedia del arte». Het speelt rond de eeuwwis seling in een volkse her berg op een Italiaansee piazza. Het Kieldrechtse gezel schap heeft de laatste jaren aanzienlijk wat nieuwe le den in de rangen gekregen. Al die toneelamateurs gere geld een kans geven om op de planken te verschijnen lijkt niet gemakkelijk, maar er wordt wel duidelijk naar gestreefd. Voor de ver tolking wordt beroep ge daan op Julien Van de Wal- le, Florent De Wilde, Julien en Noëlla Thieleman, Aimé Verley, Hendrik Cleiren, Hilde Van Overmeiren, Marleen Coucke. Deze be zetting wordt nog aange vuld met een zingende figu ratie en daarvoor tekenen Willy en Jan Van de Perre, Linda Van Gijsel, Nicole De Caluwaert, mevr. Coucke, Luc Bernaert, Luc Thiele man. Bart en Leen De Wil de. Lucien Deckers volgt als voorzitter al een tijd lang de repetities en vol gens hem zal het gekozen stuk op een grote bijval kunnen rekenen: «Het wordt beslist een kleurrijke vertoning en wie van een pittig Italiaanse komedie houdt zal beslist aan zijn trekken komen», besluit de voorzitter. Belangstellende toneellief hebbers kunnen nu al kaar ten bekomen bij Jozef De Wilde in de Oud-Arenberg 2 te Kieldrecht Telefonisch kan men die bestellen op nummer 773.44.67. De prijs is 120 frank, maar zestig plussers en minder- validen krijgen een reduk- tie van 50%. Data van op voeringen zijn 1, 2, 3, 8 en 9 december, telkens om 20 uur in de sporthal. Kunst Veredelt zal met dit stuk ook deelnemen aan het klasseringstornooi van de provincie Oost-Vlaanderen. Voor de regie werd een be roep gedaan op Dimitri Du- pont, bekend van het Rei zend Volkstheater. Het stuk waarmee men een tweede keer van het seizoen op de planken zal verschij nen staat ook al vast. Rond maart mag men «Het gezin van Paemel» verwachten en regisseur wordt dan Willy De Greef. L.V.B. maar geen eind. Want Edna waanzinnige wereld en Mei wonen dan wel in zichzelf doldraait het meest moderne land ter wereld, maar de steden al daar lijken wel op een Neil Simon jungle Marvin Neil Simon is de lueren Suzanne De Bi Dat is, in kort bestek, de auteur van een hele rits hu- Rita Engelaer, aanloop tot «Lieve God, ze moristische, kritische, Hoofteer, Lena Van draaien me dol», toneelstuk soms cynische, maatschap- Walter De Rop en Etia van Neil Simon, dat weldra pijhekelende werken als Van der Meeren. «j door de Denderbellese rede- «Kom, doe eens wat!», «'n God, ze draaien rijkerskamer «De Iverlin- Raar koppel», «Plaza Sui- wordt opgevoerd op 24~ gen» wordt opgevoerd. te», «De Sunshine Boys», 25 november en op 12 Neil Simon laat alles apoca- «Blootsvoets in het park», december, de zondagen lyptische vormen aanne- «Lieve God, ze draaien me 19 uur, de overige daga men en Mei krijgt dan ook dol», werd voor het eerst 20 uur Reserveren kan snel de idee dat de hele we- opgevoerd in Ne& York, in M. Bosteels reld tegen hem samen- de loop van 1971. Het stuk 21.57 99. Gereservee spant. Hij besluit «the Ame- sloeg meteen in. Een ge re- kaarten zijn af te halen rican way of life» vaarwel te nommeerd kritikus schreef kwartier voor de aanvaq zeggen en zich van de wel- erover: «Massochisme is de tijd. Vanzelfsprekend g vaartsstaat niets meer aan geliefkoosde sport in New iedere voorstelling door te trekken. Zal hij hierin York. Simon heeft in een zaal «Gildenhuis», Kap slagen? fantastisch geestig stuk het straat te Denderbelle. Neil Simon zou niet Ameri- New Yorkse leven vastge- Pierre Van Ri In zaal «Rerum Novarum» te Buggenhout Op vrijdag 16 en zaterdag 17 november a.s. ver heugt de Buggenhoutse basketbalclub «Vlinders» zich niet op de komst van een of andere tegenstan der, maar zorgt zij ervoor dat de toneelliefhebbers aan hun trekken komen. stoet te zien van haar klan ten en medewerkers, om de haverklap doorspekt met pikante en kleurrijke ont hullingen over haar nogal bewogen verleden. Wat men te horen krijgt, is niet altijd even'stichtend, maar daarom niet minder ko misch. En al verlaat men het theater met een lachkramp, toch blijft een soort schuldgevoel achter, omdat men het gevoel heeft, dat men stiekem bij de buurvrouw in het fami liealbum en in de lingerie- kast gesnuffeld heeft. «Massagesalon» is weer een van de zeldzame hoogte punten uit het moderne ko medierepertoire van de be tere soort. Ann Petersen, één van Vlaanderen8 meest geliefde actrices, vermaard van zo wel theater (KVS), van TV (films, feuilletons) als van de film (o.a. Jeambon d'Ar- denne) speelt Maria Caspari niet, ze is het. Haar veelzij dig talent wordt ook door buitenlandse producers en In zaal Rerum Novarum wordt dan immers telkens «Het Massagesalon», een produktie van «Kroonthea ter Limburg» met Ann Pe tersen, op de planken ge bracht. De regie is van Bert Champagne. «Massagesalon» (Service im Souterrain) is een volkse komedie van de hand van Erich Bleich, vertaald en geregisseerd door Bert Champagne. Zelden, schref een unaniem lovende pers, werd een stuk geschreven met zoveel relatieverende humor, eenstuk dat tege lijk zo indringend is. zo ori gineel van vorm en inhoud, zo verbijsterend eerlijk en recht voor de raap Maria Caspari. een dame van middelbare leeftijd, heeft de leiding van een hy permodern massagesalon in een ondergrondse galerij van een nieuw centraal sta tion, ergens in een groot stad. De toeschouwer, in de ban van haar ongeëvenaarde vertelkunst, krijgt een (0 m regisseurs op prijs g Nu reeds spreekt mei de Vlaamse Simone j noret. Kaarten voor beide stellingen kunnen worden, tot uiterlijk 10fl vember, bij Eddy Aelbrfi Malderendorp 9, Malda (052/33.12.02), Louis B selmans. Vierhuizen Buggenhout 33.54.43), Ronny Callaf»" Brussel mansstraat dorp (052/33.42.53) en Mare Moonen, Meir 86. stal (052/35.00.6 De toegang bedraagt fr. in voorverkoop 230 Verenigingen die in gn Iko de kaarten bestellen, len in voorverkoop sli 200 fr mdc Pierre Van Rosi bai In ccn witboek laakt dc Ni nale Unie der Onafhankei Syndikaten dat dc syndik m vrijheid binnen de NMBS 1 bestaande is. Maar dat is l^rdic niet alleen bij de NMBS geval, dat geldt ook voor an ar( ren sektoren. Het will* cn werd gestuurd naar alle pa Mii merttslcdcn en eist een voor de Nationale Unie Onafhankelijke Syndikaten de Nationale Arbeidsraad. rdo ard m Toneel in Heilige Maagdcollege Dendermonde Het operettengezelschap «Vast als Eik» uit Hofsta de heeft in zijn dertigjarig bestaan al heel wat hoogtepunten gekend. De heer Geens zegt dat «wat eens een droom van jonge mensen was, teniet werd gedaan niet door de kwaliteit van het optreden, wel door de financiële moeilijkheden die ermee gepaard gingen». Kostuums, regisseurs, mu- lingen die dit euvel wilden zikanten enz. zorgden meer verhelpen. Met de steun dan eens voor een dusdanig van het vroegere bestuur negatief saldo dat de «Vast startte men onmiddellijk als Eik» rekening meerdere zeer groots. Restanten van malen in het rood stond. In de vroegere schitterende de jaren vijftig ontdekte to- dekors werden van de zol- neelkijkend Vlaanderen de der gehaald en bijgewerkt televisie. Het toneelleven in Pygmalion werd voor het Hofstade ging teloor om voetlicht gebracht en op- niet te zeggen kompleet ten nieuw vonden .de mensen onder. In 1960 waren er van Hofstade de weg naar echter een paar entoesiaste- het teater terug. Men her ademde. Met de opening van het totaal vernieuwde parochiaal centrum be schikt de vereniging einde lijk over een volwaardige toneelakkomodatie. Mo menteel is het aktieve be stuur de jubileumviering «25 Jaar nieuwe Vast als Eik» aan het voorbereiden. Het seizoen 84-85 start met de kamerwestern «Sassaf ras» van René de Obaldia in een regie van Erik De Cor- te. Opvoeringen zijn er op 10, 16, 17 en 18 november, telkens om 20 u. in het pa rochiaal centrum van Hof stade. De tweede produktie van het jaar zal «Stuur me geen bloemen» zijn. Dit werk van Barasch en Moore wordt gebracht in een regie van Fons Vinck en de op voering heeft plaats einde maart van volgend jaar. HJM «De Burger-Edelman» is een muzikale komedie met ballet die door het toneelge zelschap van het Dender monds Heilige Maagdcolle ge in een regie van Jaak Verhelst op de planken zal worden gezet. Als speeldata koos men voor vrijdag 23 en 30 november, zaterdag 24 november en 1 decem ber, telkens om 20 u. in de feestzaal van het Heilige Maagdcollege. De vertoningen kaderen volledig in het feest rond de viering van het 150-jarig bestaan van het college. Kaarten voor deze opvoe ring van «De Burger-Edel man» kosten 120 fr. en zijn te bestellen bij Toneelgezel schap HMC, ter attentie van Luc Michiels. Kerkstraat 60 te Dendermonde, tel. 052-21.95.21. Rederijkerskamer St. Barbara Aalst zet seizoen in De Koninklijke Aloude Re derijkerskamer Sint-Barba- ra (Arbeid en Kunst) Aalst start zaterdag 17 november het toneelseizoen 1984- 1985. Men begint het nieu we jaar met een voltreffer: het sociaal-psychologisch toneelspel «Tot nut van 't Algemeen» van Walter Van den Broeck Er zijn nog op voeringen op zondag 18 en maandag 19 november ook in de Stadsschouwburg, Vredeplein te Aalst met tel kens aanvang om 20.00 u. Het stuk werd geregisseerd door Roger Bolders en wordt op de planken gezet door Monique Buys, Lea Callebaut. Ronald Schol - laert, Hilde Seghers. Paul Seghers, Lea Temmerman en Theo Van Gijseghem. De toegangsprijs bedraagt 120 fr. en kaarten kunnen gere serveerd worden op het adres Veldstraat 9, te Aalst (Tel. 053/70.44.64). KWB Erembodegem stichtte in 1977 voor de tweede Voor plaatsbespreking maal in haar bestaan een toneelgroep die nu be- kaarten kan men terecht kend staat onder de naam van «Tijl en Nele». **et "hH ,.en Nele" bru Sindsdien pakt deze Erembodegemse toneelgroep schap'bestuursla [pe| teder jaar uit met een blijspel. Toneelminnend 2Jtrum of bijIZenU Erembodegem heeft beslist gode herinneringen dermans. Nieuwstraatll !dl aan de opvoering in 1982 van «Over twaalf dagen Erembodegem. tel 0 tegen middernacht» en aan «De verloofde van mijn 70.42.27. vrouw», het lachsukses van 1983. Toegangsprijs: 80 fr. ,n, Thans kijkt iedereen met en zondag 25 nov. te 19 u. veel belangstelling uit naar «De kat op het spek». Dit jaar pakt de Erembodegem se KWB-toneelgroep uit met deze sprankelende En gelse klucht van John Dole. Deze produktie stelt heel wat eisen aan spelers, tech nici en toneelmeesters, en wordt dan ook door de gan se groep beschouwd als het prestigestuk van de laatste jaren. Het verhaal speelt zich af op het appartement van een jong Engels echtpaar: Da vid Abott en zijn vrouw Kate David Abott korrespon- deert met een Italiaan Ma rio Lauro, met het doel zijn Italiaans aan te leren Alles gaat goed tot op het ogen blik dat de Italiaanse kor- respondent op vakantie komt naar Engeland ten huize van David Abott. Regisseur Philemon Eeckhaut heeft dit stuk op een zeer moderne manier opgevat. De rollan worden vertolkt door vijf dames en en vier heren. Dekor en techniek getuigen van een zeer frisse aanpak. Er wordt gespeeld in het Parochiehuis te Erembode- gem-centrum op vrijdag 16 november te 20 u. zondag 18 nov. te 19 u, zat. 24 nov. In een regie van René Van Bogaert brengt toneelgfr zeischap De Rozeknop van Temse het blijspel «De 8"" grote Versierder». De originele versie van Philip ubci King en Falkland L. Cary werd vertaald door C 'lsl1 Scheltema, W «De Grote Versierder», een titel die belooft, speelt «is zich af op een kantoor, waar de mannen grijze inkt in hun aderen hebben. Maar daar kan vlug veran- Vi dering in komen. Dit toneelstuk wordt opgevoerd in de feestzaal van Kr de Broederschool (Akkerstraat 28) te Temse. telken! v om 10 u., gedurende 2 weekends, op volgende (feta 'cn zaterdag 17 en zondag 18 november, en vrijdag 23 c en zondag 25 november De Rozeknop speelt dit jaar j>nc ten voordele van de lagere school van dè Broeders "c> van Liefde. cl Kaarten kunnen tegen 100 fr. op volgende adresser, besteld worden bij: Wnei - Voorzitter Jozef Smet, Oeverstraat 69 Temse. «re - René Van Bogaert, Viadukt 2, Temse. tel. 03- lie 771.11.26. Duw - Maria Seghers, St.-Amelbergalaan 53. Temse, tel- nde 03-771.18.14 tep - Nelly De Nil, St.-Amelbergalaan 43. Temse. te' non 03-771.32.30. jÜK - Guido Spildooren. Stationsstraat 21. Temse, tel Wc 03-771.18 74. *t< - Harry Illeghems. Blindstraat 33, Temse, tel. 03- in I 771.07.70. todc - Linda Van Buynder, St -Jozefstraat 9. Tielrode. ivic tel. 03-771.03 91. tpr:

De Voorpost | 1984 | | pagina 26