SCHITTEREND TUITVRIENDEN ZETVLIETBOYS EEN HAK DANKZIJ STERKE DERDE PERIODE MIKENO PIMPERNEL EN VAN DE MOORTEL OVERLEVEN ZESTIENDE FINALES IN NOMB-BEKER Pardaf A - Kruibeke verovert eerste punte EERSTE ZEGE VOORDE SPUITERS ARBITERS: WIJ WILLEN NIET MEER... GIVANA EN MUNDO SPORT BEKERHOUDER NEYT EN TOYOTA GROTE VERLIEZERS I J - 9.11.1984 - De Voorpost N.OMB.-Kem Dendermonde ZEELSE MINIVOETBALKOMPETTTIE Bekerwedstrijden Vlietboys - Tuitvrienden 7-13 De Hamse formatie heeft een verdiende zege behaald tegen Vlietboys, hoewel deze wed strijd tot het einde van de derde periode spannend bleef. In de laatste periode, toen Vlietboys risiko's moest ne men, sloeg Tuitvrienden toe met gevaarlijke counters. Na 13 min was het 1-2. De Don der en Vemimmen (T) en Jo Daman (V) waren auteurs van de doelpunten. Ook bij het affluiten van de tweede perio de leidde Tuitvrienden nog met het kleinste verschil: 4-5. Voor Vlietboys stonden Goossens en Daman aan het kanon, voor Tuitvrienden wa ren dat opnieuw De Donder en Vernimmen (2). Met twee nieuwe doelpunten van Goossens en één van De Ridder voor Tuitvrienden en goals van Vernimmen, De Donder en Van Cleempoel voor Tuitvrienden werd het 7- 8. Toen de Vlietboys risiko's begonnen te nemen, konden Vernimmen (3), De Donder en De Craecker er 7-13 van maken. Vlietboys: Van Gaever, Coo- reman. De Smet, Van Lijse- betten, Goossens, Daman. De Ridder en De Vroe. Tuitvrienden: Van Cleempoel, Permentier. De Craecker. Vanleugcnhagen, De Donder, Smet en Vemimmen. Mikeno - Okapi 7-6 De jongens van Hugo en Ger- maine namen de beste start. Met doelpunten van M. Ver- cammen en Bracke stond het na 13 min. al 0-2. In de tweede periode kon Okapi die voor sprong behouden. Hillaert (M) en L. Vercammen (O) zorgden voor 1-3 bij de rust. Tijdens de derde periode moesten de geelblauwen lijdzaam toezien hoe Haentjens en Govaert elk twee keer tot scoren kwamen. Ook Bracke kon zijn tweede goaltje maken zodat op 13 min. van het einde de bordjes 5-4 aanwezen. Mikeno kon die kleine voorsprong bewaren tot op het einde. Govaert, met twee goals voor Mikeno en Sterck en L. Vercammen voor Okapi, bepaalden de 7-6 eind cijfers. Mikeno: Hillaert, Haentjens, Roggeman, Govaert, Michiels en Geerinck. Okapi: Sterck. Buggenhout, M. en L. Vercammen. Come- lis. Veyt, Vergevlen en Bracke Pappenheimers - Rijkswacht Minivoetbal. VKA Dendermonde won met 7-3 tegen de Deurdrijvers Filosoof - Stamcaféken 1-5 Vlotte zege van Stamcaféken tegen een onmondig Filosoof II. Toch moest het wachten tot ver in de tweede periode om op voorsprong te klimmen. Luc De Maesschalck scoorde dat doelpunt. In de derde pe riode, veruit de beste, maakte Stamcaféken het verschil. Met goals van Van Doorselaer, Van Acker en Vanderstrickt werd het 0-4 en was de match gespeeld. Van Doorselaer maakte er nog 0-5 van, terwijl Moens de eer van de Oude- gemse ploeg kon redden. Filosoof II: Van den Berghe, Janssens, Muys F., Muys W., Moens en Droessaert. Stamcaféken: Wauters, Van Doorselaer, Herrebaut, Van Britsom, De Maesschalck, Van Acker, Vanderstrickt en Jacobs, (jr). Kompetitiewedstrijden van de wet hebben water en bloed gezweet om de zege te behalen. Toch hadden ze op 13 min. van het einde een mooie 1-5 op het bord staan. Indien Pappenheimer een echte afwerker had, zou het misschien zelf aan de lei ding gestaan hebben. Het be gon in de eerste periode met een doelpunt van Van Landen- hove. In de tweede periode brachten Bosteels, Schotte en Van Langenhove hun ploeg op 0-4. Maar dan was het beste voorbij Veldeman scoorde te gen (1-4). maar op tegenaanval bracht De Roo het op 1-5 In de laatste periode drukten de Pappenheimers, maar verder dan 3-5 met goals van Wauters en Van Aken kwamen ze niet. Pappenheimers. Wauters, Rij- dant, Veldeman, Bellon. H. en P. Van Hauwermeiren, Pieters en Van Aken. Rijkswacht: Saelens. Bosteels, Schotte. Claeye, De Roo, Go vaert, Goossens en Van Lan genhove. Achtste finales Beker van Zele Enkele favorieten hebben het laten afweten in de achtste finales om de beker van Zele. Bekerhouder Neyt haalde bak zeil via de strafcorners. De wedstrijd met SV Teleiec ein digde onbeslist op 4-4, maar Neyt verkwanselde de kwalifi- katie met de cornerballen. Toyota, de huidige vaandel drager in de kompetitie, over kwam net hetzelfde met tegen stander Klodde. Ook dit tref fen eindigde op 4-4 maar Klod de toonde zich de betere bij de cornerballen. Hoofdbrok was het treffen tussen Van Caute- ren en De Pieker waarvan 150 toeschouwers getuige waren. Van Cauteren won met een doelpunt verschil met als af- werkers Piet Abbeel (3), Paul Van Cauteren en Jean-Pierre Vehent. Voor De Pieker scoorden Eric Kint en Luk Collewaert elk tweemaal. In het verliezende kamp bekloeg De Pieker zich om de gemiste kansen vermits driemaal op de staander werd besloten. De uitslagen Verheyden-Juvenes 3-7 Bracke-Topspin 3-6 V. Cauteren-Picker 5-4 Telelec-Neyt 4-4 Klodde-MVZ Toyota 4-4 De Koning-De Balans 5-4 Coppieters-Boerenb. 12-2 De Hoppe-O&N Bontinck 2-1 Veteranenreeks Uitslagen Den Draver-Gemeentepers. De Raad-O&N De Bruyne Va.i Damme-Stube VSO Gildenh.-Callaert De Bus/P.-DW Copp. Patrick Shop-Fontein Klassement 1 DW Coppieters i 2. Patrick Shop j 3. De Bus/Poppe i 4. MV Callaert 5. Den Draver 6. O N De Bruyne 'j 7. Teleiec 8. De Stube 9. De Fontein 10. VSO Gildenhuis j 11. Gemeentepersoneel 12. Van Damme f 13. De Raedt Minivoetbal. De Deurdrijvers, een Baasroodse karnavalploeg, verloor met 3-7 tegen VFCAD. (v) In de zestiende finales om de NOMB beker hebben de Zeel- se vertegenwoordigers op Pim pernel en Van de Moortel te na gesproken een slechte beurt gemaakt. ON Van Damme, Van Cauteren en Arsenal lie ten het afweten zodat zich slechts twee van de vijf Zeelse ploegen voor de volgende ron de kwalificeerden. Nationaal bekerhouder Pimpernel kwam bij Westveld Gent nooit in de problemen. De stug verdedi gende Gentenaars hielden tij dens de eerste periode de score blank maar aan de rust hadden Abbeel en Van den Dungen de thuisdefensie reeds ontgren deld. Nadat Piet Abbeel num mer drie tegen de touwen had geknald, verlieten de lokalen hun defensieve instelling met doeltjeskermis als gevolg. Pol De Kegel trof tweemaal raak. Guido Christiaens eenmaal, terwijl Abbeel en Van den Dungen de 1-9 zege vaste vorm gaven Van de Moortel speelde een goede wedstrijd bij V. Zomer- gem, Hoewel de eerste periode scoreloos bleef ging Van de Moortel met 0-3 cijfers de rust in. Ernest Van de Cauter en Geert Vap Kerckhove waren de afwerkers. Na de pauze was het de beurt aan Marnix Boey- kens (2) en bewerkten Van de Cauter en Guy Goossens de 2- 7 zege. Van de Moortel kon zich nog de luxe permitteren drie strafcorners onbenut te laten zonie hadden de cijfers nog zwaarder doorgewogen. ON Van Damme heeft het in zijn herkansing met Lauwe niet kunnen waarmaken. De Zeienaars namen een uitste kende start via Mare D'Hol- lander enJo Van Eetvelde. De 1-2 rustscore hield positieve perspektieven in tot ON Van Damme een strafschopcorner niet kon omzetten. Lauwe! van deze misser gretig gefj om terug te slaan en defW de touwtjes in handen tel men. Pat Van Cauterenf de opdoffer uit de tweeé riode niet meer kunnen stellen bij F. Geraardsbe Het kreeg een fatale 3-^ verteren tot Paul Van f ren aan 3-1 nieuwe bracht. Het vierde doe, van de thuisploeg sloeg I illusies stuk ondanks een r cornerbal van Rudy Vera ren. De enige thuisspc' ploeg Arsenal kon het Markies Zelzate waarmaken. De Zelzaats vincialers gaven de Zeelsel steklassers met 3-5 het li ken wat een van de vele venf singen betekende in dezej, kerkompetitie. (AJ TAFELTENNIS KVKT -KOMPETITIE Lokerse Minivoetbalkem: Minivoetbal. De Minispartanen strijden nu ook mee voor het nationaal kampioenschap. (v) Satraco - Baeté Veranda's 3-7 Via Van Damme en Van Ros- tenberghe liepen de bezoekers na de eerste periode reeds tot 0-2 uit. Platinck bracht de thuisploeg terug maar via Buyssens bedroeg de kloof bij de rust nog steeds 2 doelpun ten (1-3). Met treffers van Cardon en De Meyer gingen we naar een 2-4 bij de laatste periode maar de laatste dertien minuten teken fataal voor de lokalen die doel punten inkasseerden van Buyssens, Van Rostenberghe en Vermoens. Platinck skoor- de een derde keer voor Satraco. Play Boys - Chalet 9-1 Geen problemen voor een speelse thuisploeg die er zin in had. Chalet ontgoochelde enigszins in de afwerking. Enkel Van Laere kon een gaatje vinden in de lokale defensie. Met doelpunten van Veldeman (4), Claeys, Franky Hillaert, Stany Hillaert, Johan Van de Velde en Van Kerkhove wer den het nog erg ruime cijfers. 't Wiel - Sanilo 3-1 Na de eerste periode wezen de bordjes nog een brilskore aan maar Van Hecke en Van Es- broeck brachten de lokalen bij de rust 2-0 voor. Enkel in de laatste periode kon Sanilo te rugslaan en via De Rtjcke werd het nog 2-1. Van Zele nam echter alle twijfels weg. Trappistenhuis - Den Bien 2-12 De skoremachine van Den Bien blijft de jongste weken erg goed draaien. Na de min dere seizoenstart doen de jon gens van Den Bien het dus momenteel uitstekend. Na de eerste periode op Trappisten huis was het reeds 0-2 terwijl de volgende tussenstanden 1-4 en 2-7 waren. Slabhaert (3), De Clercq (2). Van Hoey (4) en Jochmans (3) waren de schutters bij de be zoekers terwijl Van Pottel- berghe en Van Steirteghem de tegendoelpunten aante kenden. Spuiters - Sportief 2-0 Met twee doelpunten van Van den Berghe in de voorlaatste en in de laatste periode wisten de Lokerse brandweerlieden voor de eerste keer dit seizoen een overwinning in de wacht te slepen in de Lokerse minivoet balkem. Hierdoor komen in de B-reeks Cafetariaboys mee op de laatste plaats. Fulham - Topsport Valentino's 0-16 Net als Moos en Den Bien durven de jonge snaken van Topsport al eens erg fors uitha len. Dat ondervond vorige week Fulham aan den lijve. Bij de rust wezen de bordjes reeds 0-7 Absolute topschutter bij de Valentino's was Filip Van Laere die liefst zeven keer raak trof. Het rijtje werd vol- gemaakt door Van Haever, Cassier (2), Govaert (3) en Fiers (3). Minivoetbal. In de Berlaarse kompetitie versloeg Baert/Van de Meirssche de KLJ- Vriendenkring met 8-5. (jj) BERLAARSE MINMOETBALKERN Kern DSD Minivoetbal Avanti-TC Lelie VDB Sobofi-Givana Edelweiss-Verhofstadt RANGSCHIKKING 1. Givana 2. Mundo Sport 9 18 3. Kleding Octaaf 9 16 4. MVC Lebbeke 9 13 5. Minishotters 9 13 6. Edelweiss 8 8 7. Honky Tonk 9 8 8. De Leeuw 8 8 9. VDB Sobofi 9 7 10. Texaco Appels 9 7 11. Smosscrs 8 6 12. Avanti 9 6 13. Zwamberhof 9 6 14. Verhofstadt 8 4 15. TC Lelie 9 2 16. Dendermotors 9 0 Scheidsrechter Freddy Van den Berghe en zijn kollega's voelen zich absoluut niet ge wipt door de niet zo handelba re Berlaarse minivoetballers. Een verbolgen Freddy gaf ons een ander relaas over de arbi terhistorie in de Berlaarse sporthal «Tijdens de algemene verga dering van 29.10.1984 werd het probleem besproken van het klein aantal scheidsrechters dat de Kern ter beschikking heeft. Daar er amper drie refe rees beschikbaar zijn om de negen wedstrijden per week te leiden, stonden wc voor on overkomelijke problemen, al dus de sekretaris en woord voerder der scheidsrechters Toch heb ik het nodige gedaan om nieuwe kandidaten aan te trekken, ook via dit weekblad. Scheidsrechters van buiten de gemeente kwamen wel eens kijken, maar gaven het na en kele weken op. Daarbij komt nog dat de huidige scheidsrechters ook buiten het sportveld nog wor den lastiggevallen door bepaal- ue spelers, die ook hun familie niet ontzien, werd er voorge steld om arbiters van de Bond te vragen, met alle financiële gevolgen die er aan vasthan- gen. Het zijn dus niet de refs die bedankt worden voor hun diensten, maar wel de plaatse lijke scheidsrechters die afzien van verdere aanduidingen Tot daar het relaas van Freddy Van den Berghe. Op vrijdag 2 november wa ren er scheidsrechters van de Bond aanwezig, en tijdens de gespeelde wedstrijden was er geen vuiltje aan de lucht, zodat waarschijnlijk alles in orde komt. Uitslagen Opmerkelijk is wel dat Tijl Bommenwerper versloeg met 6-3 en Gredi Bauwens maakte BAC in met 5-2. Pompierkcn-Minibond 4-4 Spcctrum-Moriaens 3-3 Veteranen-Donk B 4-2 Pa Gijs-Donk A 3-4 Melior-Roef Droesh. 10-0 Grcdi-BAC 5-2 KU-Bacrt 5-8 Tijl-Bommenwerpcr Joker-Sportieven 6-3 Rangschikking I. Joker 14, 2. Gredi Bauwens 12, 3. Bommenwerper 11, 4. Melior 10, 5. Tijl 10, 6. BAC 10, 7. Spectrum 9, 8. Baert 8, 9. Moriacns 7. 10. Minibond 7, II. Donk A 6. 12. Kü 6, 13. Pa Gijs 5, 14. Sportievcn 4, 15. Veteranen 4, 16. Pompier- ken 3, 17. Donk B 0, 18. Roef Droeshout 0. DRUPPELTELLER Oxfam Belgic viert zijn 20* verjaardag met een Nationale Giftshop. Om zo veel mogelijk waardevolle voorwerpen te verzamelen zou Oxfam een pu bliek willen bereiken dat haar kan bijstaan in deze aktie. Meubeltjes, siervoorwerpen enz. zijn van harte welkom. Tijdens de komende zes maand zullen die voorwerpen worden ingezameld. Voor meer informatie kan men steeds terecht bij Oxfam Bel gië, Dcnise Gonthier (02/ 512.14.87 of 02/511.11.87). Pardaf - A Kruibeke heeft de eerste punten binnengehaald tegen het bezoekend BAC-A Hamme De Pardafjongens konden rekenen op twee ster ke spelers: Flor De Boes en Alain Verbeke die alle wed strijden met winst konden af ronden Meteen was het duide lijk dat Pardaf hier zijn earste punten ging oprapen. Alleen Luc Messagic kon ervoor zor gen dat de forTaitscore ontlo pen werd: 9-1 Baasrode A zonder Van Dam me kon het niet bolwerken tegen het bezoekend Troelant A. Het is een draw geworden waarmee beide ploegen wel te vreden zullen zijn. De grote' man bij Baasrode A was onge twijfeld Karei Mcstdagh die alle wedstrijden won. Half- wedstrijd was het al 3-3 en later zou Trolant Sinaai A op winst komen: 3-5. Meteen en met nog twee wedstrijden voor de boeg had Troelant de meeste kansen Het was integendeel de thuisploeg die deze resterende wedstrijden in winst afrondde en meteen nog een draw haalde. Triumf A Lokeren heeft geen problemen gehad met de komst van Patro C Hammc. Het werd een vlotte 9-1 over winning. Weliswaar iets over dreven want de Hammenaars lukten viermaal een belle en daarin trokken ze ook steeds weer het laken naar zich toe. Fr. Van Dender zorgde voor de enige Hamse ovei winning. Patro B was naar Pardaf A geraisd en haalde er een grote 1-9 overwinning. Straetman en De Shoesittcr waren niet te kloppen en haalden in alle wedstrijden winst. Bij Pardaf A zorgde Rudy Felix voor het erreddende punt. In de tweede reeks valt dade lijk de nipte overwinning op van Madeion Buggenhout B op BAC B Hamme. Via een zeer goede start hebben de bezoekers deze 4-6 overwin ning kunnen vastleggen. Aan vankelijk liepen de bezoekers uit tot 0-4. Weliswaar een licht overdreven stand omdat in de belle-wedstrijden telkens weer opnieuw de bezoekers de over winning op zak konden steken. Naderhand kwam BAC B dichterbij: 3-4. Maar in de wedstrijd om aansluiting te krijgen kon Verspecht het niet waar maken en meteen kon Madeion B naar de overwin ning snellen. Ons Huis Baar- degem A doet het niet zo goed als verleden jaar. Het kreeg Prado Hamme op bezoek, een formatie die het nog altijd zon der punten moest stellen. Het is een spannenda kamp gewor den die gelijkmatig opliep: 2-2, 3-3 en 4-4. Maar ook in de laatste twee wedstrijden wer den de punten broederlijk ge deeld: 5-5. Hubert Van Lan genhove won voor Ons Huis alles. Zijn plocgmakkers brachter er minder van terecht en dat is de reden waarom Ons Huis een punt moest laten aan het bezoekende Prado Dp varplaatsing naar BAC B heeft datzelfde Ons Huia A het heel wat minder gedaan. Het werd daar met 6-4 geklopt. Tot 2-2 bleef alles samen. Toen ging het door de knieën en kon nog moeilijk een wedstrijd in winst afronden. Zoals gewoonlijk won Van Langenhove drie wedstrijden. Bij BAC B Ham mc waren Paul Muylaert en Georges De Jonghc de beste elementen met hun t»^;e over winningen. Dynamica A Waasmunster schijnt in deze reeks zijn tegenstander nog niet gevonden te hebben. KWB A Kruibeke kwam er op bezoek an dat was een kolfje naar hun hand om er grote 8-2 cijfers te laten afdrukken. Ook hier aanvankelijk een 2-2 stand die later volledig zou uitdeinen in het voordeel van de thuis ploeg. Chris Oosterlinck was eens te meer de man met de drie overwinningen. Geert Gerlo deed het hem na. Met een was het duidelijk dat KWB A hier geen schijn van I ging hebben. In de derde afdeling Pardaf E Kruibeke gauw rekening gemaakt van Patn Een 7-3 overwinning zegt noeg over de sterkte van b< ploegen. Zoekende naar beste prestatie komen wc getwijfeld terecht bij Mieghem die zich door mand liet kloppen. Dynnn B Waasmunster blijft de ploeg nadoen. Het won A weck met grote cijfers 2-8 gen Triumf B Lokeren. u Dynamica B-jongens bega nen sterk en liepen uit tot ll en later 2-6. Er was geen siJ pen aan de bezoekers. Fraif Steveninck, met drie ovcrC ningen op drie wedstrijden,! verde hier de beste prcstl Bij de Triumf-jongens 1 Noël Van Hoecke het I element. Lcbbeke blijft! goede weg bewandelen, fl kreeg in de Casino Patro El bekampen. Zeker geen z opgave. Het werd een t 10-0 overwinning. Cijfers I eigenlijk weinig kommenti vragen. In de vierde reeks heeft C| Huis B Baardegcm dienstelijkc draw gespeeld gen Viktory Hamme. De V toryjongens hadden nochll een goede start en stonde vier wedstrijden al op Twee wedstrijden later w van enige voorsprong sprake meer: 3-3. Het zot worden In de laatste I wedstrijden zou ieder de d broederlijk delen. KWB haalde het op de valreep f 6-4 tegen Troelant C. Na 2-1 werd het 4-4. De laatste t» ontmoetingen zouden dan doorslag moeten geven Daïj in was telkens KWB B d| sterkste, Meersman was in ze ontmoeting niet te klopd Terwijl bij de verliezers meeste winst ging naar S en Van Landeghem. Tafeltennis. Vanuit het verre Nienburg waren de Duitse tafeltennissers naar Dendert de gekomen om er te verbroederen met hun kollega's van Herleving, (v) MINIVOETBAL

De Voorpost | 1984 | | pagina 46