Aangenaam derby Motivatie Bloed en tranen na twee verlengingen Broodnodige thuiszege Nieuw verlies na verlenging Gerlo in glansrol Dankzij vrijworpen EERSTE UITZEGE FLAUWE TOPPER De Cauwer in de tweede helft 'J,3 Gentenaars met meer routine ENIG LEIDER Sterke bezoekers BASKETBALKALENDER 36 - 16.11.1964 De Voorpost BASKETBAL Rolstoelbasketbal R.B.B.C. Zele - Feniks Lokeren: 36-46 Het burenderby tussen nieuwkomer Zele en het gerepu teerde Feniks Lokeren was doorspekt met een speciaal pigment. Het overgrote deel van de Zeelse spelers komt van Lokeren en meteen moesten ze op het terrein tegen hun op papier veel sterkere broeders. De thuisploeg was bijzonder gemotiveerd om voor een goe de repliek te zorgen. Het was voor de insiders het enige waartoe ze in staat waren. On danks veel meer routine stond Feniks vrij nerveus op het terrein. Zele overtrof zich in de eerste minuten en zonder de verdien ste van zijn medespelers te minimaliseren was het Ludo Bauwens, die zowel door zijn sterke opbouw als door zijn preciese afstandsworpen Zele naar een maximale 12-4 voor sprong voerde aan de 8 mi nuut. Gestimuleerd door die goede start bleef de thuisploeg het hoge woord voeren. Tot de 11e minuut 16-11 was het Zele dat op kop bleef. Het draaide langs Frank Roels. Rudy Van Bowelaer. Marc Van Heule. Daniel Dierickx goed rond. Het was een exploot om zo lang stand te houden tegen één der toppers uit de reeks. Het duurde tot de 18e minuut voor aleer Lokeren voor het eerst op voorsprong kwam (16-17). Ze haalden voordeel uit hun reboundkracht met Patrick Mees en Didier Vermassen. Anderzijds konden de Lokerse voorspelers met hun moderne re stoelen veel meer snelheid maken. In de eerste helft kon den Michel Cant en Dom Re- mondino de kansen niet in kor ven omzetten. Rust 18-19. In de tweede helft bleef de thuis ploeg goed aanklampen. 24-25 aan de 6e minuut. De hoofd verantwoordelijke was Mare Van Heule, die met een 5 op 8 uitpakte, hetgeen een bijzon der hoog doelgemiddelde is voor rolstoelbasketters. De an dere Zeelse aanvallers konden hun preciesheid niet vinden. Lokeren teisterde de verdedi ging zwaar De insnijbewegin- gen van Didier Vermassen wa ren voor de thuisploeg dode lijk. Hij eindigde de wedstrijd met een 5 op 7. Hij kreeg hierbij steun van Antonio Ser- rao. Aan de 15e minuut met 28-35 moest de thuisploeg af haken, alhoewel Ronny Bee- rens trachtte om nog wat vuur in de ploeg te brengen. De grote verdienste voor Zele was dat het er een spannende wedstrijd hielp van maken, waaraan de toeschouwers ook wat hadden. Lokeren dat mis schien niet in zijn beste doen was, ondervond meer weer stand dan algemeen verwacht. Een sportief burenderby en propaganda voor het rolstoel- basketbal. Punten: Zele: Ludo Bauwens 8-2, Frank Roels 2-0, Rudy Van Boxwelaer 2-2, Marc Van Heule 4-10, Daniël Dierickx 2- 2, Ronny Beerens 0-2 Feniks Lokeren: Patrick Mees 5-6, Michel Cant 0-0, Didier Vermassen 6-13. Dom. Re- mondino 0-4, Antonio Serrao 8-4. BENO BE Hemaco Dendermonde - St. Niklase: 73-64 ploeg niet meer uit de hand en meire 6. het hield een vijfpuntenvoor- St Niklase: Willaert deel, dat naar het einde toe viller 7, Van der 1 zelfs iets breder werd. Van Uytfanghe 10. Punten: 11, De Poortere 4. Hemaco: Coppens 6, Luc Van Lembergen 31, Pat Van Lem- bergen 14, Van Nuffel 16, Ver- Rolstoelbasket. Zele - Feniks Lokeren. Didier Vermassen was onstuitbaar onder de korf en bracht de bezoekers op voorsprong in de tweede helft (gvw) Hemaco behoorde nog altijd precieze en shotgrage Luc Van tot de degradatiekandidaten Lembergen uitbouwde tot 52- met amper één overwinning. 45. De thuismatch tegen St. Ni- Die voorsprong liet de college klaas moest gewonnen worden om enige verlichting te bren gen. Het was zeker geen ge makkelijke opgave. St. Nikla se kende een goed seizoenbe- gin en voelt zich daardoor ge sterkt om door te zetten. De eerste helft waren het dan ook doorlopend de bezoekers die het wedstrijdverloop bepaal den. Een kollektieve inspan ning resulteerde in een voor sprong. 10-6 aan de 5e minuut ging via 12-10 aan de 7e mi nuut naar 12-18 aan de 10e minuut. Aan het kwartier had den de Klaaskens nog altijd een 18-24 voordeel op het bord staan Het was pas in het zicht van de rust dat Hemaco het verschil tot 29-30 verkleinde. In de tweede helft was het dan de thuisploeg die zich van haar betere zijde liet zien. Aan de Basketbal. Hemaco - Sint-Niklaas 73-64. Een tweede zege voor Hemaco dat mei situatie" dieW Hemaco via een Van Lember8en (31 punten) over een goed gesmeerde scoremachine beschikt (foto hermans) Cordiale - Were Di 68-66 De vierpuntenmatch moest ge wonnen worden door Were di, wilde men niet afgetekend op de laatste plaats verzeilen. Een goed begin van de Waaslan- ders zorgde voor 8-8 maar on der impuls van Aerts ging We re di dan naar 9-18. (10e min.). Cordiale beet zijn tanden stuk op de stugge verdediging van de bezoekers en na 16 minuten dacht men Were di gelanceerd. 17-29. Vercauteren kreeg ech ter zijn derde fout en ook Moens moest met drie fouten gaan rusten. Onzekerheid en balverlies lieten de Brusselaars op hun sokken terugkomen tot 27-31 rustcijfers en alle moeite was voor niets geweest. De tweede helft kwam de span ning in de wedstrijd. Were di kon nooit afstand nemen van Cordiale en een goede Blan- quaert uit de eerste helft kon zijn prestatie in de tweede helft niet meer in punten om zetten. Na 6 min. moest Ver cauteren met 5 fouten inruk ken 34-36. Were di bleek ech ter te onzeker en had faalangst om zijn eigen kans te gaan. Het bleef een zij aan zij (51- 52) die uitmondde in een 60-60 eindstand. Cordiale had nooit de leiding genomen maar mocht toch 5 minuten extra voor de zege strijden. Onder tussen was Were di Moens met fouten kwijtgeraakt en dit re sulteerde in een gebrek aan reboundkracht. Cordiale liep uit tot 68-64 en de ultieme minuten bleken voor Were di te zwaar. Bij 66-64 kreeg de ploeg van voorzitter Goethals nog de kans op een nieuwe verlenging maar in plaats van een drive in de Brusselse zone verkozen de Waaslanders een shot vanop afstand dat spijtig genoeg naast de ring terecht kwam. Verloren vierpunten match en konstematie bij de bezoekende ploeg Were di: Aerts 8-2-0, De Brant 3-4-2, Vercauteren 4-1-0, Moens 6-14-0, Blanquaert 8-4- 0, Marin 2-2-2, Moorthamer 0- 2-2. Wega BBC Lokeren - Modu De eerste helft was geken merkt door een evenwichtige strijd. Modu met heel wat gro te spelers in de ploeg (Opstae- le-De Raedt) vond geen tegen zet tegen Walter Gerlo die nog eens toonde wat hij in zijn mars had. Na 11-9 hield hij zijn ploeg bij tot 15-15 (15e min.) en dan kon Lokeren even op de gaspedaal duwen. Het werd 32-29 bij de rust en dat was grotendeels het werk van de ex-Wasocubspeler De tweede helft had Lokeren heelwat last in rebound. De Raedt scoorde onder de ringen en gelukkig voor de thuisploeg Vlierzele - Wasocub kwam de jonge Van boven op de proppen. Hij bracht 51-45 (10e min.) op het bord en van dan af leek Lokeren losgesla gen. De Durmejongens liepen uit tot 62-47 en lieten zich dan dirigeren door Van de Vijver om voor een gemakkelijke ze ge te zorgen. Gerlo krijgt toch de pluim voor de wedstrijd omdat hij zijn ploeg in moeilij ke omstandigheden toch in de juiste plooi kon leggen. Punten: Lokeren: Van Boven 18 p.. Van De Vijver 10 p.. Vion 10 p., Dhaen 9 p.. De Nul 9 p.. Van Lein 4 p., Gerlo 16 p. Luchtbal - B.B.C. Zele: 74-82 Rolstoelbasket. Marc Van Heule, één der Zeelse uitblin kers, scoort ondanks de, verdediging van het Lokerse drietal Remondino, Mees en Vermassen (gvw) Aalsters liefhebbersbasketbal Wezenvrienden - BBC Melsele 68-79 Een gelijkopgaand begin leek wel een studieronde tussen twee ploegen die elkaar geen vin toegaven. Melsele tastte de thuisploeg af tot 12-12 (6e min.) en kreeg dan vleugels. De Wezen uit Geraardsbergen misten al hun pogingen en Melsele startte zijn quick- breackfestival. Van De Vijver- De Burghgraeve gapten alle rebounds en de andere Melse- lespelers scoorden aan 100%. Het resultaat na 13 minuten was een 12-37 stand. Toen kontroleerden de bezoekers de match tot 28-47 rustcijfers en speelden de tweede helft de jonge De Cauwer uit. Melsele liep uit tot 48-63 (10c min.) en enkel De Naeyer kon nog voor tegengewicht zorgen. De ultie me press van Wezenvrienden werd oordeelkundig opgevan gen en meteen boekte Melsele een knappe overwinning met afgetekende cijfers. Punten: Wezen vrienden. Ro- meyns 16 p., De Naeyer 20 p.. Tuypens 14 p., Gaytant 6 p.. De Vos D. 3 p.. De Vos P. 2 p.. Vanderputten 4 p Melsele: Van Goethem 18 p Stout 8 p.. De Cauwer 31 p.. De Burghgraeve 20 p.. Van de Vijver Op, De Schepper 2 p. Wega Panters Baasrode - Lyra: 77- Het «ware» Panters is de laat ste twee matchen opgestaan. Het zwakke seizoendebuut be hoort tot het verleden. De ploeg is in zijn goede plooi gevallen en ze is opnieuw be kwaam tot goede prestaties. Lyra stond derde in de klasse ring en Panters had amper twee punten. Het was de thuis ploeg die de match van mectaf aan naar haar hand zette. Van 8-9 aan de 5e minuut ging het in één ruk naar 18-9 Meester- taktikus Frans Verhulst had zijn drie-twee zone, met Rudy Vermeersch op de kop, zoda nig opgesteld dat de Lyra-af- standshotters weinig bewe gingsvrijheid genoten De zo- ncafweer betekende ook veel verdedigende rebounds en bal- t bezit De bezoekers trachtten de Panters op te vangen in een manverdediging en dat was in de kaart van de thuisploeg. Ze voerde haar setplay zeer goed uit en Moens kreeg de vrije kansen onder de korf. Tussen de 5c en 10e kwam een sterke Guido' Verstappen op het '-67 voorplan en het verschil groei de tot 31-14. De bezoekers probeerden met een press Pan ters uit zijn evenwicht te lich ten. Ondanks een voetkwet suur kon Jan Stevens het spel maken, zodat er bij de rust met een 39-27 voorsprong een wen kende zege openlag. In de tweede time startte Moens met een 3 op 4 en kwam Eric Van Loey, die zich aanstelt als dé revelatie, met een 7 op 9, het best uit de verf. Dit had uiteraard zijn uitwer king op het scorebord en aan de 14de minuut leidde Panters maximaal met 70-45. Coach Verhulst kon dan zijn wissel spelers inzetten en een iets te onstuimige Moens viel ook nog uit voor fouten, maar de ruim verdiende zege. na een knappe match, kwam nooit in gevaar. Punten: Panters: Van Loey 4- 16, De Cock 0-0. Vermeersch 6-0, Mark Verstappen 0-2, Guido Verstappen 10-8, Moens 17-12, Goossons 0-0, Esseldeurs 0-0, Stevens 2-0. BENO BBC Eurowas 55 Berger du Nord 61 Deze topwedstrijd heeft abso luut niet beantwoord aan de hoge verwachtingen. Om aan sluiting te behouden met de top mocht geen van beide kampen verliezen, maar toch was het balverlies aan beide zijden zeer groot. In het begin zagen we een gelijkopgaande wedstrijd. Na 10 min. leidde Eurowas met vier punten en dat was vooral het werk van Walgraeve. Onder impuls van een sterk spelende Podevijn kwamen de bezoekers echter terug en aan de rust leidden ze reeds met 26-31. Gans de tweede helft waren ce Eurowassers aangewezen op de achtervolging. Het vele bal verlies en het betere shotge middelde van de bezoekers be slisten uiteindelijk over de uit slag. Een verdiende zege van de bezoekers Eurowas: Walgraeve 16, Van Cromphout 13. Steenhout 12. Berger du Nord: Podevijn 20, Van Keymeulen 17. Sneldrukcenter 73 PacoMilou 51 Een rommelig begin van een traditioneel boeiende partij. De eerste 16 min. speelden beide ploegen onder peil en scoorden amper 19-19 bij me kaar. Toen begon het te bete ren. Onder impuls van Eeck- houdt en Troch kon Sneldruk center de rust bereiken met 10 punten boni: 29-19. In de tweede helft werd die trend voortgezet. Paco Milou tracht te nog de schade te beperken door een man op manverdedi ging en sneller spel. Sneldruk center. Troch 26, Stasseyns 14. Eeckhoudt 13. Paco Milou: Verhcyden 15, Bergman 9, Teirlinck 5. Nachtwacht 38 Café de Paris 54 Het zwakke Nachtwacht dat van week tot week moeilijker kan scoren lukte in de eerste helft 18-36 en kon ook na de appelsientjes amper 20 minu ten aantekenen De Villa 59 Cockpit Di Roma 66 De bezoekers kenden eén moeilijke start en konden pas na zes minuten een field-goal scoren. Toen het vanaf de tien de minuut vlotter begon te draaien, deed zich een ernstig ongeval voor, waarbij Cockpit ter Luc De Schaepdrijver een zware beenbreuk opliep. Na een onderbreking werd de rust bereikt met 19-29. vooral dankzij Fernand Van den Hau- we. In de tweede helft liep een homogener Cockpit verder uit. doch Van Der Haegen en Troch brachten met afstands shot De Villa opnieuw langs zij. In de laatste minuten kon de thuisploeg echter niet meer toeslaan. De Villa: Ghijsbrecht 6, Van der Borght 3, De Wolf 4, Van Den Driessche 7, Troch 16, Van Der Haegen 23. Cockpit: Van den Hauwe 28, De Wuffel 10. G. Van den Hauwe 9, Broothacrts 2. Ras- schaert 7, Corthals 6, Possé 4. Klassering 1. St. Antoon 10, 2. Berger du Nord 10, 3. Eurowas 8, 4. Cockpit 6, 5. Sneldrukcenter 6, 6. Café de Paris 4, 7. De Villa 2, 8. Paco Milou 0, 9. De Nachtwacht 0. Tegen de voormalige konkur- rent uit de vierde klasse heb ben de Zeienaars hun eerste uitzege van het seizoen op het bord gezet. Daarmee trekken ze enigszins de lijn door en is er duidelijk beterschap waar te nemen. De eerste helft was beduidend zwak. Langs Hen- drickx liep Zele uit tot 6-11 aan de 6e minuut maar de thuis ploeg sloeg terug en stond aan de 12c minuut met 24-1^ voor. De bezoekers konden nog een keer milderen tot 28-25 bij het begin van de 15e minuut, maar ze keken bij de rust op een weinig geruststellende 46-37 achterstand. In de tweede helft nam Putteman een goede start en 46-44 aan de 3e minuut. Tot de 9e minuut bleef het score- verloop in evenwicht 54-54. Stevens had voor de terugkeer gezorgd en Hendrickx-Dc Locht lukten 56-66 aan de 14e minuut Ongenaet liet zich aanvallend van zijn beste zijde zien en Van den Brocck scoor de vanop de vrijworpUjn, zo dat de tienpuntenvoorsprong op het bord bleef Pungen: Zele: Van Hoeyweghen 2-0, Stevens 11-10, Permentier 0-0, Hendrickx 6-6, De Locht 4-14, Van den Broeck 6-0, Ongenaet 4-8, Putteman 4-8. BENO Zonder de zieke Acke (griep) en met een gekwetste Van Damme op de bank moest Wa socub sterk gehandikapt de topper van eerste provinciale aanvangen Na 8-6 (5e min.) waren Kinders-Van den Bos sche op de afspraak om voor punten te zorgen. Vlierzele kwam kollektief goed uit de verf maar het waren toch de keukenjongens die na 15 minu ten een eefete kloof op het bofd wierpen 26-29. Een zenu wachtige thuisploeg werd zelfs even voor rust op 36-41 ge speeld en het verging de ploeg van coach Van Parijs van kwaad tot erger. De goede start van Wasocub in de twee de helft zorgde voor 42-53, maar de ingebrachte Van Damme moest met zijn voet verstuiking opnieuw naar de bank. Met man en macht vocht Wasocub voor de punten tot 54-63 en het manspelend Vlier zele zag alle kleuren vi regenboog. Na 18 mi dacht men de match go (72-79), maar met nog i halve minuut voor de ging Wasocub aan het pen. Drie slechte passen Van Den Bossche en twet ten van Kinders zorgden1 een sensationele terugkea Vlierzele. Op drie seka van het einde kreeg Ka r: nog de kans om een stand om te buigen to verlenging. Jef scoorde i zijn twee vrijworpen en zele kon gaan juichen.' W thuisploeg kreeg meer verdiende want met ee vrijworpen werd het naar zich toegetrokken. Wasocub: Kinders 11-15, den Bossche 12-6, Hofmi 2, Gerlo 8-8, Windey 4-7, Damme 0-2, Zaman 0-0. Eksaarde - Oostakker 74-79 Langs De Bolster wist Oostak ker naar 4-14 (5e min.) uit te lopen en eer de thuisploeg hierop iets vond stond al 16-26 op het scorebord. Van Petc- ghem kreeg nu meer greep op de wedstrijd en samen met Tollcnacre en Eric Willems be gon men aan de achtervolging. Die mondde uit in 32-34 (15e min.) en bij de rust in 40-40. De wedstrijd kon opnieuw be ginnen en Eksaarde beet dan ook fel van zich af. Toch gin gen de Gentenaars langs Van Waes naar 48-53 (2e min.) en wanneer Eksaarde na 7 minu ten de jonge Crève verloor voor fouten was de zaak beke ken. Dichter dan 68-73 geraak ten de thuisjongens niet meer want Zaryouh-Wijnakker speelden hun routine uit en wonnen met veel moeite de wedstrijd. Punten: Eksaarde: Tollenaerc 10-6, Willems E. 10-5, Willems 4-1, Créve 1-3, Van Pctcghem 15-12, Dhcrt 0-5. Cibo Zele - Assenede: 76-53 Zaterdagavond stonden in sporthal V.H.V.D de num mers één en twee tegenover elkaar uit derde provinciale B. Op uitzondering van de eerste 5 minuten konden de bezoe kers weinig weerstand bieden tegen een in alle Onderdelen sterkere thuisploeg, temeer omdat de cx-Silaba Zelzate- spelcr Celis het bij de afwer king liet afweten en maar tot 6 punten kwam. Na 8-6 werd het 18-10 en Moens mikte een 6 op 8 door het net waardoor het verschil van 18-10 naar 30-18 evolueerde. Aan de rust mocht Zele al op beide oren d met Paul Van Damme Goossens als afwerken 22). De laatste 20 i werd het éénrichtingsbasfa en stond er vlug een tw punten verschil tussen I vijftallen. De Loose shotte 4 op 4 en via 58-34 c werd het vlot 76-53 en I Cibo met een 7 op 7 alleei kop. Punten: Cibo: De Prauw De Loose 8-12, Paul Damme 8-2, Eric Van Da 2-5, Moens 14-4, Goossa 2, Colman 2-9. Basketbal. Cibo Zele won tegen Assenede en staat nu alleen aan de leiding in provinciale B (gvw) Greenbergen - Terlindenboys: 66-87 De thuisploeg stond gehandi kapt aan de opworp: Lieven Putteman en Ambroos Col man zijn gekwetst, Heirwcgh, leger en Jaspaert (afwezig) Robert Segers kon maar een deel van de tweede helft mee spelen wegens familiale om standigheden. De Grcmbergse vijf met Van Keer en Pierre De Clercq, als richtingsaangevers in de eerste minuten, kwamen na 7-14 goed terug tot 18-20 en bleven samen met De Cock aanklam pen tot 26-30. Het Aalsterse drietal Borms - Impens Van Den Bossche zorgde tegen het fysiek verzwakkend Grember- gen voor een 29-44 ruststand In de tweede helft kon de thuisploeg tegen het beter gc- kwoteerd Terlindenboys geen vuist maken Geert Putteman was nu wel beter bij shot en Van Keer bleef bevestigen, maar de rescrvenmatch die hij reeds in de benen had, viel te zwaar uit. 37-51 aan de 5e minuut en Aalst wilde zijn klassering bevestigen en Gee- rinck en Tenbuyzcr brachten regelmatig hun korfje bij. Na 54-67 moest Grcmbergen uit eindelijk nog een twintig pun- ten-ncdcrlaag slikken. Punten: Grembergen: Putte man 3-15, Van Keer 10-12. De Greyte 3-0, Segers 0-4, De Cock 8-6, De Clercq 5-0. Terlindenboys: Gecrinck 2-9, Borms 14-14, Van den Bossche 10-4, Tenbuyzcr 2-6. Impens 12-9, Schellinck 4-1. BENO Hermes-Bavi Gent 114-110 De thuisploeg met De Geene als sekuur afwerker liep naar 15-5 (6e min.), maar Bavi gaf zich niet zo maar gewonnen. Langs Mark Vernimmen kwam de Gentse ploeg terug tot 33- 31 (15e min.) en gelukkig voor de thuisploeg vond coach De Bruyne in Wim Maes een gedroomde spel bepaler. Maes zorgde voor 48-38 rustcijfers vooral door zijn steengoede ver dediging. De tweede perio de beet Bavi nog feller van zich af. Vernimmen bleek onhoudbaar en ook De Roeck kwam tot scoren. Na 11 minuten 64-65 kreeg de thuisploeg het zwaar te verduren. Bavi liep immers uit tot 68-73 (13e min.) maar een technische fout van Coppens zorgde voor een nieuwe ommekeer. Smit-De Keyzer maakten driepunters en nu waren de Gentenaars op achtervol ging aangewezen: 80-75 (16e min.). Het werd een suspensmatch want in een minimum van tijd waren Van de Sijpt-Vernimmen daar weer om voor 82-82 te zorgen. Smit kreeg vijf fou ten en in een zij aan zij kreeg Bavi dan toch dat waarop het recht had. Vier sekonden voor tijd, bij 91- 89, maakte De Cleen een fout en wie anders dan Mark Vernimmen zorgde voor 91-91. In de eerste verlenging kon Deprez, ei genlijk de man van de match, zijn ploeg niet tot rust brengen. Sylvain deed enkele missers maar Bavi kon een 95-99 voorsprong niet behouden. De Cleene "wiêrp Zelfs 101-99 Op net bord maar De Caestecker kon nog tegendoelen 101- 101 zodat de uitputtingsslag verder kon gaan. Hier toonde Hermes zich de bes te ploeg. Van Goethem stak het vuur aan de lont en omdat Bavi niet meer op Vernimmen kon rekenen bleven de punten thuis. 112-106 speelde Hern ridder of mis en won q verdiend deze propaga» match. Punten: Hermes: VanG them 0-4-3-4, De Keyz 7-0-0, De Cleene 13-9-5^ Smit 10-5-0-0, Koekt berg 4-0-0-0, Deprez 7 2-2, Maes 5-2-0-5, Goethem Stefan 0-0-0-2.1 2' Afdeling: 20.30 u. (17.11): Okapi Aalst - Grivegnec 3' Afdeling A: 18.00 u.: B.C. Zele - Vilvoorde 4' Afdeling A: 20.00 u. (17.11): Lyra - Hermes St. Niklaas 15.45 u.: Scheldejeugd Temse - Panters Baasrode 4' Afdeling B: 20.30 u. (17.11): Were Di St. Niklaas - Carloo 1' Afdeling Dames: 20.00 u. (17.11): Wytewa Rocsclare - DBC Aalst 2' Provinciaal Dames: 10.30 u.: Oostakkcr - Scheldejeugd 11.00 u.: Baasrode - Erembodcgem 1' Provinciaal Heren: 15.30 u.: St. Niklase - Vlierzele 20.00 u. (17.11): Dendermonde - Tissac 18.(X) u.: Wasocub - Velzekc 16.45 u Bevercn - Akron 20.30 u. (17.11): Deinze - Hemaco 2' Provinciaal B: 20 00 u. (17.11): Mocrzekc - Lede 18.00 u Erembodegem - The Tower Aak 20.30 u. (17.11): Melsele - Eksaarde 1 20.15 u. (17.11): Buggcnhout - Lokeren j 20.30 u. (17.11): Bazel - Erpe Mere 3' Provinciaal B: 14.30 u.: Rubac Rupclmondc - Lochristi 1 16.00 u.: Assenedc - Bcrtino 18.00 u.: Terlindenboys - Temse I l.(K) u Maldegcm - Grcmbergen 18.00 u.: Erpe Mere III - Witte Sterren

De Voorpost | 1984 | | pagina 36