r I I Paraat voor de topper met St. Amandsberg' EKERWEDSTRIJDEN INDER VEEL VERRASSINGEN IINTONS ERSLAANTEMSE ET WOORD EN DAAD HifSSi Sterke lantaarndrager garage fifögïft SfiRF I Patro B verloor topwedstrijd AALSTERSJEUGDDÜEL KALENDER JEUGD-VOLLEYBAL KALENDER VOLLEYBAL-HEREN De Voorpost - 16.11.1984 - 41 TAFELTENNIS 'en week werd de kompe- even stilgelegd om de ste ronde van de Beker strijden af te haspelen. i ronde die omzeggens i verrassingen ople- I «ie. omers A hadden het Pa jht getroffen gezien ze •*1 ploot waren tegen hun n< irmatie. Ze hebben om- 331 |e van de handikapfor- ei I? die ingebouwd werd d moeten strijden om 15-4 overeind te blijven, ibij het begin was het al lelijk dat de B-ploeg i hard zou verdedigen Later kon de A-forma- uitlopen tot 4-2. De jon- is van Leo Rooms kwa- i nog terug, maar een rwinning werd het niet. rgenhout A heeft geen dte moeten doen om met te 9-0 cijfers te winnen Pardaf B. Aan de bezoe- s hebben de jongens van en 1 o Breda geen enkel set- gegund. Hetgeen de mi ste van Buggenhout A ld" lerlijnt. KWB A Kruibe- kreeg in Ons Huis Patro nrr' 9 bezoek, een ploeg die a> sn hun petje ging. Ze den ingepakt met 3-6 *ai re. Bij de jongens van ee' libeke won iedereen één 3!f. D t was tegen o™ de Schoesitter die geen ;r ele wedstrijd tot een i einde kon brengen. ,e. lelon A Buggenhout- 3rtl lorp heeft Patro B geen an? reen gegeven om roet in ineten te gooien. Via een rader sterk spelende Buyens kon Madeion laken naar zich toe 4 ken. Na vier wedstrij- rwas de einduitslag al ur a gekend: 4-0. Nader- °P d kwam de Hamse for- ;,n ie iets terug. Maar veel do mwicht kon ze niet in de aal werpen. Einduitslag c KWB B Kruibeke werd ka ui Den Bond te Hamme i k 'BAC B duchtig de les von jen. Het werd daar met n 1 verslagen. Een wed- ijd zonder veel strijd. A rkouter A heeft in zaal tilia Patro E evenmin ï- kans gelaten om iets te ;k< Ben. Vlierkouter was ;ral t opgekomen en de lo ei a werden met forfaitcij- geklopt: 0-9. Dezelfde lig ten voordele van Pa- E kwam op het bord 4 Pardaf E Kruibeke. r kregen de Pardaf-jon- b ondanks hun inzet en d geen enkel setje op bord. Het derby tussen to G en Victory werd vlotte overwinning r Patro G. In het begin m Viktory zeker geen vat r v do thuisploeg die zonder rite werd ingepakt: 5-0 lerhand kwam er meer H8tand langs De Waele. na zijn twee overwinnin- was hij nog de beste "jjtory-speler. Uiteindelijk J het een 6-3 overwin- voor de Patro-jongens jidermede nog een ronde II der kunnen bekeren. lelon B kreeg BAC D in a midden te bekampen. chaalde het met 2-7 cij- 01 De grote figuur met overwinningen was i Ingelghem die ieder- K™ klopte. Bij de BAC D ?ens was Van Puyen- «k eens temeer de grote uur. Drie overwinnin- v onderlijnen dat. elant A won in eigen Iden gemakkelijk van !C: 7-2, Er was bij Troe- 1 IA een tegenvaller, De v? die amper éérf over- tóng kon vastleggen. ir de voorgift in elke wedstrijd speelde hierin ze ker een beslissende rol. Van Belleghem en Van Iseghem zouden ervoor zorgen dat Sinaai toch een forse over winning kon vastleggen. Op die mannen scheen geen maat te staan. Dynamica A Waasmunster blijft het goed doen. Deze keer thuis tegen Pardaf E hebben ze zich niet moeten reppen om een 8-1 overwinning vast te leggen. Alleen Chris Oos- terlinck verloor hier zijn wedstrijd ten voordele van Stefaan Leclercq. Patro A moest de B-formatie van Dynamica bekampen en hier waren er voor de Ham- se formatie geen proble men: 1-8. Alleen Pierre de Schoesitter verloor wedstrijd ten voordele van Steveninck, die hiermede ervoor zorgde dat de for faitscore werd ontlopen: 1- 8. Pardaf C kon het thuis niet waarmaken tegen BAC A wat begrijpelijk was. Toch heeft Pardaf zich sterk verdedigd. De 3-6 uit slag onderlijnt dat tenvolle. In het begin liep BAC ge makkelijk uit tot 1-4. Na derhand moest het echter inbinden. 3-4. In de twee laatste wedstrijden echter haalde BAC A verdiend de volle buit binnen. BAC A had niet de minste moeite om KWB met 9-0 cijfers huiswaarts te sturen. De KWB-jongens presteerden vrij zwak en lukten amper één setje. Meer strijd was er bij Buggenhout B tegen Pa tro A. De Hamse ploeg was met haar zwaarste geschut aangerukt. Messagie, De Keyser, De Schoesitter. En toch is ze maar met de hak ken over de sloot geraakt: 4-5. Het was duidelijk dat de zware voorgift die de Pa- tro-spelers te slikken kre gen hen heel wat moeilijk heden bezorgde. Vooral Frans Messagie werd daar van het slachtoffer. Hij kon geen enkele wedstrijd win nen. Gelukkig waren daar nog zijn ploegmaten die de balans steeds weer opnieuw in winst voor Patro deden overhellen. Pierre de Schoe sitter werd hier algemeen als de beste speler ver noemd. Madeion A Buggenhout- Opdorp kreeg op Juvenes A een gemakkelijk hapje voorgeschoteld: 0-9, een uitslag die eigenlijk weinig kommentaar vraagt. Troe- lant A Sinaai is er in eigen midden in geslaagd een verdiende 6-3 overwinning vast te leggen tegen Vlier- kouter B De Hammenaars hebben stand gehouden tot 92. Toen klapten ze in el kaar en konden amper nog één wedstrijd afronden in winst. Bekeruitslagen KVKT Bobo A-Pard. B 9-0 KWB A-Patro D 3-6 Madeion A-Patro B 7-2 BAC B-KWB B 9-0 V lammere B-Vlammers A 5-4 Patro F-Vlierk. A Patro C-Pardaf E Patro C-Viktory BAC D-Madelon B Troelant A-BAC C Dynam. A-Pardaf E Dynam. B-Patro A Pardaf C-BAC A BAC B-KWB B Bobo B-Patro A Juvenes A-Madelon A Troel. A-Vlierk. B Jeugdbeker KWB A-Pardaf D Patro A-Patro B Pardaf B-Pardaf A BADMINTON Mintons uit St.-Niklaas staan in eerste liga op de derde its met reeds drie gespeelde wedstrijden, terwijl de ire Wasc klub, Temse, een wedstrijd minder heeft eeld en voorlaatste staat. Het is trouwens geen geheim <te Mintons, Temse en Dropshot 2 uit Houthalen zullen ten vechten om in eerste te blijven. Titelkandidaat intn heeft na vier wedstrijden reeds een ruime voor- 'ng van vier punten opgebouwd ten nadele van St.- Men. Niet zo moeilijk als je een Belgisch juniorenkam- k als Christine Savonnet en een beloftevolle Tom lie in je ploeg hebt! derby tussen de Minions en dat bleek al vlug in de tweede p was dus heel belang- set. Weyn-Weyn hadden de —jen zou best niet op een eerste gemakkelijk gewonnen, fcpcl uitdraaien. maar dat was dan ook alles 'een niet-uitgerustc Franky voor Franky. De tweede en in liep het samenspel met derde set stortte het hrocder- Rudy al eens spaak in paar kompleet in elkaar, al- dubbel heren tegen Aerts- hoewel Rudy goed presteerde. Bruysel van Temse. Als Geen nood want Claire Godts ontbrak het Franky aan en Ann Gysclinck maakten de Poende tornooiervaring. En achterstand goed. door met 15- VOLLEYBAL HEREN: DERDE PROVINCIALE VC Blomberg - Erembodegem - Nilco Lebbeke A 1-3 I' I(12-15,13-15,15-13,12-15) Tijdens de twee spelbeurten Hoewel de thuisploeg rode zette Vercauteren Lebbeke op lantaarndrager in deze reeks rozen. is, was er tijdens de wedstrijd In de derde en tevens de tradi- niet veel van te merken. Dat tioneel mindere set van Nilco beide ploegen aan elkaar ge- Lebbeke, werden de Lebbeke- waagd waren, blijkt uit de bo- naars onmiddellijk gekonfron- venstaande setuitslagen. Ge- teerd met een 6-0 achterstand, start met de basiszes, waar en- Het moment werd door coach kei de door griep aangetaste Julien De Saegher gunstig Jerry Burm vervangen werd geacht om een time-out aan te door een doorgaans goed op- vragen en meteen ook zijn spe- tredende Cassiman. Nilco Leb- Iers de levieten te lezen. Dit beke had de gehele wedstrijd bracht de spreekwoordelijke lang een licht speloverwicht, zoden aan de dijk. Nilco, uit- Tafeltennis. Kieldrecht kwam tegen de Hamse ploeg Vlierkouter A een gelijkspel in de hetgeen zich manifesteerde in stekend gedirigeerd door de wacht slepen, (vh) de 1245 en 1345 setuitslagen, uitmuntende spelverdeler, reeds goed ingeburgerd met de nieuwe spelwijze: klom op. Paul De Clerck, Van Beveren en Cassiman brachten Lebbe ke terug tot 6-6 en later tot 10- 10. Een wat zwakker gewor den receptie bracht Erembo degem toch op een verdiende setwinst: 15-13. In de vierde set was Nilco Lebbeke over het algemeen de meerdere van VC Blomberg, alhoewel dit niet onmiddellijk uit de 12-15 uitslag kan afge leid worden. In deze laatste set werden Eddy De Clerck en Patrick Van Den Abbeele in gebracht en samen met de an dere Nilcoboys werd een ver diende 1-3 overwinning bin nengehaald. GARAGE CARROSSESg' «5J3X MEtZHC.'M* *«BZ£KE - MSÏ* GARAGE rÏS5$BC CARROSSERIE' /OYOTA Tafeltennis. Vlierkouter A speelde 8-8 gelijk tegen Kieldrecht en blijft vooralsnog ongeslagen (vh) In de KBTTB-kompetitie was de topwedstrijd in de tweede provinciale de wedstrijd Beve ren A - Patro B, twee ploegen die yog ongeslagen aan de lei ding stonden. Het is een harde kamp geworden die tot 4-4 gelijk bleef. Patro botste hier op een forse lokale formatie die met haar sterke samenstel ling achter de tafels kwam. Twee C-spelers Matthys en Danny Van Gijssel waren schier niet te kloppen. Naar het einde toe moest de Hamse formatie de thuisploeg laten gaan en kreeg ze een 10-6 nederlaag te slikken. Maar misschien kan Hamme zich in de retourwedstrijd wel op ge lijke hoogte hijsen van Beve ren A. In de eerste provinciale had Patro A een onmogelijke op dracht op verplaatsing naar Rooigem A. Een formatie die tQt de topploegen in deze reeks behoort. Op papier was het al duidelijk dat de vier opgestel de C-spelers een onoverkom- bare hinderpaal zouden vor men voor de bezoekers. Het werd een zware 13-3 nederlaag voor de Hamse formatie. Al leen De Keyser, Pierre De Schoesitter en Peter Van Cau- teren konden een wedstrijd winnen. Verder zijn ze niet geraakt. Bij de overwinnaars was Dragonetti ongetwijfeld de sterkste man met zijn vier overwinningen. Patro C heeft op Rooigem C met grote 4-12- cijfers gewon nen. Carl Goossens en J. Van Couwcnberghe lagen aan de basis van deze grote overwin ning. Ze wonnen alles: vier wedstrijden op vier. Mare Stal- laert werd drie keer overwin naar en Francois Van Dender won een keer. Rooigem met zijn vier D6 spelers heeft wel een schitterend verweer opge bracht maar tegen zulk gemoti veerd Patro was geen kruid gewassen. Patro D heeft op Kieldrecht 5 en 15-8 van Margo Trommel mans en Christel Van Eetvclde te winnen. Franky Weyn moest vijf minu ten na het dubbel het enkel tegen Mare Aerts aanvatten. Uitgeput trachtte hij verdedi gend te spelen maar Aerts gaf hem daar niet de kans toe. Met prachtig geplaatste drops maakte hij het Weyn moeilijk aan het net. Het duurde echter niet lang voor Franky de zwak ke plaats van Aerts vond. De aanvallende clears van de Temsenaar kwamen nooit ver genoeg terug, zodat Weyn er makkelijk kon op aanvallen. Hij won dan ook met 15-12 en 15-7. Het klasscverschil tussen A2 Claire Godts en B2 Margo Trommelmans was duidelijk. Dit bracht de Mintons op 3-1. Won Rudy Weyn van Kurt Van Bruysel dan was de St.- Niklase ploeg toch al zeker van één puntje. Rudy begon sterk cn overdonderde Kurt met woord en daad en won de eerste set met 15-10. In de tweede liet hij Kurt terugko men tot 13-13 om uiteindelijk uit te maken met 18-16. Ex-Mintons speelster Christel Van Eetvclde had het geluk zeer moeilijke 7-9 over winning laten optekenen. Pa trick Glas deed het weer met drie overwinningen. Maar ook zijn medespelers Walter De Rijcke, Geert Stallaert en Ru dy Claes wonnen elk twee keer. Zoals de cijfers verdui delijken werd het een span nend duel waarin in de laatste wedstrijden de Patro-jongens het laken naar zich toe konden trekken. In de vijfde afdeling trok de wedstrijd Vlierkouter B-Mel- sele de aandacht. Het waren immers de twee ongeslagen lei ders die tegenover elkaar ston den. De Vlierkouterploeg had als versterking Paul Drieghe naar Vlierkouter B overgehe veld. Deze won natuurlijk ge makkelijk en dat motiveerde zijn jeugdige ploegmaten om een goede wedstrijd te spelen. Dirk Verstraete volgde zijn voorbeeld en won alle wed strijden met 2-0. Bert Ver straete won drie keer. Chris Oosterlinck haalde tweede overwinningen binnen. Met een kwam een grote 13-3 over winning op het bord. Het is nu al zo goed als zeker dat Vlier kouter B als kampioen zal ge kroond worden in deze reeks. KBTTB-uitslagen 1' prov. Drive C - Kieldrecht A 6-10 Sleidinge B - St.-Niklaas B 10-6 Eikenlo A - Evergem A 12-4 Drive B - Sfinx A 11-5 Rooigem A - Patro A 13-3 "TWEEDE LANDELIJKE - HEREN Bredene - Juvenes Zele 0-3 Pas na een 6-6 stand herstelde Juvenes zich enigszins van de 6-3 voorsprong van de onverwacht sterke thuisspelers. In deze sfeerloze match trachtte Juvenes tevergeefs zijn eigen spel te ontwikkelen. De Juvenes-receptie verslikte zich herhaaldelijk in de gevaarlijk vlottende opslagen van de Bredenaars, waardoor het schier onmogelijk werd voor de spelverdelers om nog een degelijke kombinatie uit de mouw te schudden. Gelukkig voor de Zeienaars de uitstekend geïnspireerde faalden ook de lokale aanval- spelverdeler van de thuisspe lers zodat Juvenes met onsier- Iers kon nog een paar keer een lijk gevechtsvolley de boven- aanval uit t tweede hand voor hand kreeg (7-15) De meest bij ..een verbouwereerd Juven- besproken figuur in de tweede esblok meppen, maar toen was set was ontegensprekelijk de de pijp uit. Met een felbetwiste scheidsrechter die met een rally kon Juvenes op een 10-10 drietal onjuiste beslissingen de stand voor het eerst in deze set pap in de mond gaf aan de op voorsprong komen en Eric lokalen die daaruit de moed Moens en1 Jo Sijmoens klaar- putten om een bijna beslissen- den het karwei met een ace- de kloof te slaan (7-3). Een nu opslag. Geert Sijmoens maak- attenter Juvenes was in die te zich nog eens goed kwaad en periode steeds op achtervolgen in die toestand is er geen enkel blok nog opgewassen (11-15). Bredene was nu zeker niet Juvenes gooide het over een aangewezen. 7-9 2' prov. B Drive D - Melsele B Small Street D - St.-Niklaas C 13-3 Temse A - Sleidinge C 3-13 Zwijnaarde A - Pacem A 9-7 Beveren A - Patro B 10-6 3' prov. A Zomergem B - Eikenlo C 11-5 H.N.O.A. - Rooigem B 3-13 Melsele C - Sleidinge D 12-4 Drive G - Beveren C 9-7 Small Street F - Evergem B 6-10 Dendermonde A - Madeion 12-4 Kemzeke A - St.-Niklase E 7-9 Kieldrecht B - Beveren B 10-6 Melsele D - Vlierkouter A 2-14 Rooigem C - Patro C 4-12 4' prov. C Kieldrecht C - Mikeno 7-9 St.-Niklaas F - St.-Niklaas G 11-5 Lobos A - Kemzeke B 15-1 Wetteren A - Temse B 7-9 Dendermonde B - Knol C 1-4 5' prov. B Vlierkouter B - Melsele E 13-3 Beveren D-St.-Niklaas H 12-4 Melsele F-St.-Niklaas I 11-5 Kieldrecht E - Patro D 7-9 meer de mindere van Juvenes en eindelijk konden de Zeie naars nog eens bewijzen dat hun gepriviligieerde positie in de rangschikking geen toeval is. Enkele individuele akties van Danny Loyez en Danny De Maesschalck zorgden er voor dat Zele bijna op gelijke hoogte kwam (9-7). Seynaeve, andere boeg in de derde herne ming, en ontplooide een dege lijk aanvalspatroon» wat vrij vlug resulteerde in een 11-4 stand. Sommige Zeelse sup porters maakten zich al op om de verre terugreis aan te vat ten, maar dat was zonder dce taaie Bredenaars gerekend. Ze sloegen terug met aartsmoeilij- ke services waarbij Geert Sij moens en Danny Loyez de ge viseerde mannen waren. In een minimum van tijd smolt de riante voorsprong als sneeuw voor de zon. Na vijf opeenvol gende slechte recepties oor deelde coach Van Peteghem het welletjes en bracht Bruno De Vijlder in op een 11-7 stand. Bruno deed weer wat van hem verwacht werd en uit zijn optreden bracht hij zijn team weer in goede banen. Een ace van Mare Comelis deed de bordjes 13-7 aanwij zen. In een tumultrijke eindfa- ze keek Eric Moens op een gele kaart aan en was hierdoor ietwat van de kook zodat zijn vervanging zich opdrong. De komst van Filip Christiaens bracht ook al weinig zoden aan de dijk en toen Danny De Maesschalck rood kreeg voor een onverstandig gebaar rich ting scheidsrechter stond er 12- 13 op het bord. Gelukkig hield ervaren rat Loyez het hoofd koel en blokte een keiharde smash terug van waar hij kwam. Bredene zelf maakte de zaak rond met een out-smash. In het vooruitzicht van de topmatch tegen Sint- Amandsberg was deze wed strijd een uitstekende algemé ne repetitie. (ajz) Danny Hofstade (beloften) - V.K. Aalst (juniors) 3-2 15-9,15-8, 7-15, 8-15 en 15- 9 Beide jeugdkategorieën ko men samen uit in de jeugd- kompetitie. De beloften van Danny Hofstade zijn ouder dan de juniors van V.K. Aalst. De spelers van de thuisploeg beschikken aldus over meer maturiteit. Hofstade won vrij gemakkelijk de eerste twee sets met overtuigende cijfers. De thuisploeg, met het idee dat de wedstrijd reeds ge speeld was, liet V.K. Aalst toe in de wedstrijd te komen, zo dat de jongere bezoekers erin slaagden de twee volgende sets met eveneens overtuigende cij fers op hun beurt binnen te rijven. Een beslissende set moest uitsluitsel brengen. Hierin toonde Danny Hofsta de, dat het over een betere fysieke konditie beschikte en mentaal sterker stond. Reeks A: Heren Beloften en Junioren 17.11 10,00 Herzelc-Zele 17.11 10.30 St.-Niklaas-Kalken Reeks A: Dames Junioren 17.11 09.30 Zele-Appelterre 18.11 16.00 Oudegem-Denderwindeke Reeks B: Dames Junioren en Beloften 17.11 10.45 Hamme-Waasmunster 18.11 17.45 Nieuwkerken-St.-Niklaas Reeks A: Jongens kadetten 17.11 10.15 Aalst-Heusden 17.11 14.00 Hillegem-Aaigem Reeks A: Jongens Scholieren 17.11 14,30 Bazel-Ertvelde Meisjes Kadetten 18.11 09.30 Oostakker-Zele Reeks 1: Meisjes scholieren 17.11 14.00 Eksaarde-Zelzate 14.45 St.-Gillis Waas-Meerbeke 09.30 Denderhoutem-Zele HEREN Vierde Provinciale A Eerste Provinciale 17.11 16.00 17/11 Blauwenhoek Hamme-Lebbeke Nilco B 20.00 Hades Temse-Hillegem 18.11 10.45 20.00 Beveren-Kontakt Temse Kuhne Zele-Oudegem Filoes Tweede Provinciale A Erc-afdeling 17/11 18.11 17.30 Roeselare-VC Temse 16.00 Sigivoc St.-Gillis Waas-De Klinge Eerste Landelijke B 19.30 Sinaai-Waasmunster Rumbac 17.11 20.15 20.00 Melsele-Baasrode Adec Rapid St.-Niklaas-Diksmuide 18.11 18.12 18.00 18.30 Lede-Belsele Vitesse Kruibeke-Kortrijk VTS 19.30 Nieuwkerken-Dendcrwindeke Tweede Landelijke B Derde Provinciale A 17.11 17.11 19.30 Sigivoc St.-Gillis Waas-Kavok 16.15 Rapid St.-Niklaas-Lebbeke Nilco A 20.00 Juvenes Zele-St.-Amands 18.30 St. Pauwels-Kemzeke Derde Landelijke B 19.30 Denderleeuw-Erembodegem 17.11 20.15 Steke-Pardaf Kruibeke 20.00 Steendorp-Haasrode 18.11 14.15 Vitesse Kruibeke-ATB St.-Ni 20.30 Pardaf Kruibeke-Londerzeel klaas 21.00 Sjaloom-Oltisj Bazel Derde Provinciale B 18.11 16.45 VK Aalst-VTB VAB 17.11 Derde Landelijke C 18.45 Berlare-Kalken 17.11 20.15 19.30 Ninove-Schellebelle Comines-Real Testa Lokeren 20.00 Aaigem-Herzele 18.11 18.30 Merelbeke-Kemzeke aan haar zijde in de match tegen de wat te trage Ann Gyselinck. Tweemaal stootte de Shutlc op de netband en viel er telkens over. Het ging zo snel dat Gyselinck er de tel bij kwijt raakte. Christel won met 11-5 cn 11-4 en bracht daardoor de score op 4-2. Temse mocht dus de twee ge mengde wedstrijden niet ver liezen. Franky en Claire van de Min tons speelden side-by-side. Ideaal als de dame sterk is achteraan, maar minder goed als die dame niet snel genoeg kan terugkeren naar het net. Mare Aerts van Temse had dit vlug door en putte Claire uit. Het mocht echter niet baten. Met Margo verloor Mare met 15-5 en 15-12. Met een 5-2 stand in het voordcel van de Mintons was het tweede ge mengd een formaliteit. Het werd nochtans een bewogen wedstrijd. Christel en Kurt speelden net als Claire en Franky side-by- side; maar met dit resultaat dat Christel sneller was. Ann Gy selinck deed haar best aan het net maar sukkelde enorm met de opslagen. Goed voor de zenuwen was dit allerminst en de stilte in de zaal werd ijzing wekkend toen Kurt cn Christel 12-12 gelijk kwamen. De Min tons maakten er 14-12 van, maar weer kwam Temse op gelijke hoogte. En eindelijk maakten Ann en Rudy uit met 17-15. Heel vlug keken Ann en Rudy in de tweede set op tegen een 5-11 achterstand die ze niet meer goed konden maken. In de derde geen problemen met 8-2 voor op het keerpunt. Maar plots begon Ann minder goed te plaatsen en klommen Rudy's zenuwen toen Temse een 10-3 achterstand goed maakte cn nog won met 10-15 Einduitslag.' 5-3 voor dc Min tons, wat hen op de tweede plaats brengt voor St.-Truiden. (L.C.) Jeugdvoetbal. Deze dames van het Schoonaardse jeugdkomitee zijn paraat bij elke wedstrijd. De werkers achter de schermen staan dus vrijwel wekelijks achter de tapkast, (adw)

De Voorpost | 1984 | | pagina 41