r c I (E •C HET HOOFD VAN ERWIN ALBERT Q EENDRACHT AALST: GENOEG KARAKTER? GEHANDICAPT AALST: EEN TE ZWAAR VERDIKT.. RODE LANTAARN VERHUIST NAAR IZEGEM OOK LOKERSE GEEN MAAT VOOR PLETWALS HAASDONK MARC BAECKE: «VERTROUWEN IS NOOIT WEGGEWEEST» VOETBALUITSLAGEN DANNY PFAFF: ZONDER SCHÖNBERGER VERLIEZEN WE ALLEMAAL VAN ONZE WAARDE BUITENSPELDOELPUNT VOETBALKALENDER De Voorpost - 23.11.1984 - 27 VOETBAL Nationale .1] BEVEREN - WATERSCHEI 3-0 1e Nationale Beveren-Waterschei werd zaterdagavond maar een mager afkooksel van het spektakel stuk dat de twee ploegen er vorig seizoen van maakten. De omstandigheden zaten fe natuurlijk ook helemaal anders. Waterschei, geteisterd door de gebeurtenissen die vorig kMseizoen de voetbalsport in diskrediet brachten, sukkelt moeizaam door de kompetitie en JSK Beveren, vorig jaar verbluffend sterk in de heenronde, blijft door het noodlot verder achtervolgd en moest zaterdagavond opnieuw vier kernspelers op de tribune laten. In de loop van de week gonsde het allerlei berichten te Aalst over de onmiddellijke toekomst van de tweede nationaler. Een paar Brusselse kranten pakten uit met veelzeggende verklaringen van voorzitter Jules Matthijs, die onomwonden verklaarde dat indien oefenmeester De Groote niet zou gaan uitpakken met een meer aanvallende opstelling, hij meteen kon ophoepelen in de Bredestraat. Dat kwam ons een beetje over als een voortvarende praat van een voetballeider (of lijder?) die in zijn hart zeer diep ontgoocheld is over de prestaties van zijn spelerspo- tentieel, w.o. tenslotte ook elementen huizen die door hemzelf werden aangekocht als waardevolle talenten. Dinsdagavond, na de vergadering van de beheerraad, klonk de toon van voorzitter Matthijs al heel wat milder en vermits de beheerraad volledig achter de werking van trainer De Groote staat, viel diens hoofd voorlopig nog niet onder de hakbijl. Als we onze Eendrachtwoordvoerder goed begrepen hebben werd de macht van De Groote zelfs nog versterkt, vermits hij opnieuw alleen instaat voor de samenstelling van het eerste elftal, en er natuurlijk de volledige verant woordelijkheid voor draagt. Hij is dus verlost van de lastige pottekijkers en andere pseudo-strategen en zal o.i. heel wat rustiger kunnen werken. Hij heeft het in ieder geval niet onder de markt. Het herstellen van het vertrou wen in de schoot van zijn troepen kan niet met één knip oog gebeuren. In ieder geval aan Van Roy en Co te bewijzen dat de huidige rangschikking een gevolg is van een samenloop van allerlei omstandigheden en dat er in het fanionteam nog genoeg karakter aanwezig is om de balans zo snel mogelijk naar een gunstige positie te doen overhellen. Boekt Eendracht zondag zijn eerste thuiszege van het seizoen? Misschien wel, ofschoon Winterslag, geleid door de ervaren Ned Bulatovic, mikt op een tweede periode- Utel- (A.BL.) Hasselt - E. Aalst 3-0 Eendracht Aalst ging op Hasselt met 3-0 de boot in. Voor oningewijden kan dat resultaat als «normaal» bestempeld worden, maar ondanks alles vinden we die score toch te zwaar voor het gehandicapt Aalst dat te Hasselt moest aantreden zonder Van Wilderode, Crahay, De Moor en Ferrera, die allen in de ziekenboeg verbleven. Neem er dan nog by dat Wim De Wolf (na twee boekingen) werd uitgesloten dan kan men aannemen dat het voor Een dracht dubbel moeilijk werd om nog terug te komen. Aalst speelde een uitstekende eerste helft en kon tot aan de rust de Limburgers in bedwang houden. Oefenmeester De Groote opteerde voor een ver sterkte defensie en liet voor aan alleen Van Roy in de spits. Die stond meteen voor een zware opgave, maar al bij al deed hij de Hasseltse defensie van tijd tot tijd wel pijn. Toen Aalst een twintigtal minuten na de kampwisseling op een 1- 0 achterstand kwam en kort daarop De Wolf naar de kleed kamers werd verwezen was de veer gebroken. Aalst raakte gedesorganizeerd en miste vanaf dat ogenblik duidelijk de kracht om nog terug te kunnen slaan. De Groote bracht nog Droessaert in de wei voor Córnelis om te trachten zijn team wat meer élan te bezorgen, maar ook deze zet bleek dra nutteloos. Met deze nieuwe nederlaag is Aalst nu samen met Harelbeke op de laatste plaats van de rangtabel geraakt. Het wordt dus oppassen geblazen voor de Eendrachtclan. Hoe men het ook moge draaien of keren: het grote probleem blijft onop gelost: het scoren van een doelpunt. We geloven allang niet meer aan de fabeltjes die her en der door sommige klub- leiders in het nieuws worden gebracht. Eén ding staat vast: het huidig team van voorzitter Matthijs mist duidelijk talent, wat hij er ook verder moge over beweren. Men moet de dingen in het juiste daglicht durven aanschouwen en niet iedere week gaan hopen dat plots alles zal openbloeien en iedere Eendrachtakteur plots zal gaan voetballen op het hoogste niveau. Sint-Maarten is 'allang voorbij en Sinterklaas wordt te Aalst niet gevierd. We zijn derhalve ervan over tuigd dat het tijdstip is aange broken dat men in de schoot van E. Aalst enkele bevoegde met de nadruk op bevoegde mensen rond de tafel gaat zitten en dat men als nuchter denkende leiders de dingen gaat ontleden en meteen drin gend naar oplossingen gaat zoeken om Eendracht uit het slop te halen. Er moet een einde gesteld aan dat hoog van te toren blazen door die perso nen die de mening zijn toege daan dat zij alleen het voetbal latijn in pacht hebben. (A. Block) 3' Nationale Beveren - Waterschei 3-0. Een loeier van Stalmans gaat nipt naast, (dw) DAMESVOETBAL Trainer Rik Pauwels liet de snorpunten nog wat verder hangen want opnieuw moest hij aan de opstelling sleutelen tn vooral het ontbreken van Schönberger en ook nog van, al was er even hoop voor de Limburger, van Paul Theunis, lijkt moeilijk op te vangen. Niemand was dan ook erg ver wonderd dat Beveren er het eerste halfuur zwak bjstond. Gevaar was er nauwelijks be halve rond het kwartier toen Pudelko met de knie een-hard schot van Peter Creve keerde. En verder niets. De koppeltjes verschoven in het druilerige Freethiel maar van gezellig voetbal leek men ver verwij derd. Bij Beveren was Peeraer de sedrijvigste en Erwin Albert Ide gevaarlijkste. Gelukkig had (Waterschei ook achteraan Leo 'lijsters om de Duitser af te immen. Want na dat saaie eerste halfuur draaide het toch beter bij geel-blauw en bijna onmiddellijk werd dat gevaar omgezet in een eerste doel punt. Een vrijschop werd door Kusto, de Pool liet zaterdaga- 2-: vond echt veel te weinig zien, voor doel getrapt, Jaspers knikte door naar Albert die vallend in doel verlengde. Di- rekt daarop voerde Beveren een knappe counteraktie op. Peeraer naar Stalmans, dan naar Albert die in de grijpar men van Pudelko doodliep. En dan... niets meer tot het rust- signaal. Beveren had waarschijnlijk kwade woorden van de twee Rikken, Pauwels en Matthijs, moeten slikken want de kam pioenen begonnen echt den derend. Knappe een-twees, vlotte akties, heerlijke trap pen. Het was weer leuk en Waterschei kon met veel moei te en geluk een tweede doel punt voorkomen. Toen viel het stil en Waterschei kon komen. Clijsters ging zich meer aanval lend opstellen maar net toen iedereen de gelijkmaker van Waterschei voelde naderen, werd op counter Albert in het strafschopgebied van de lange, benen gelopen. Patrick Gorez, net als Stalmans met griep in de weinette de kans feilloos om. Waterschei zag nu terecht alleen een massaal offensief nog als redmiddel. En Beveren kreeg het weer lastig. De Wil dé kon een paar keer goed aan het werk en het verdiende, eerreddend doelpunt voor de bezoekers bleef uit. Freethiel, erg dun bezet zaterdagavond, vroeg al enige tijd de vervan ging voor een lakse Kusto en tien minuten voor tijd werd Marek langs de lijn gehaald. Franz-Jozef Schmedding, de Dortmundse lieveling van de geelblauwe supporters, kwam op het veld. En onmiddellijk kreeg hij weer wat goede pun ten achter zijn naam. Met een ideale voorzet bereikte hij zijn landgenoot Erwin Albert die zijn tweede goal tegen het net kopte. 3-0, een ferme overwinning. Echter meer via de zware cij fers dan door het geleverde spel. Beveren heeft de punten binnen, lost dus de Uefa-rol niet en wacht vol spanning op de terugkeer van Theunis, Schönberger, Baeckc, Chris- tiaens... En dan moet Sint- Niklaas het slachtoffer worden. Hugo AERTS Beveren - Waterschei 3-0. Twee Duitsers samen in de aanval: Albert en Smeddingh (dw) In de provinciale vrouwenvoetbalkompetitie stond vorige week de derby tussen Lokerse en Haasdonk op het pro gramma. Verwachtte iedereen zich aan een vry gelijk- opgaande vertoning, ondanks het sterke spel van Haas donk, liet ook Lokerse zich de jongste weken in positieve zin opmerken, dan konden de lokale meisjes van afgevaar digde Van Bocxelaer en oefenmeester Roger Heirman enkel gedurende de eerste 20 minuten van de eerste helft enig weerwerk tonen. «Weerwerk» is dan eigenlijk Van Daele met een vrijschop nog veel gezegd want echt aan- de vrijstaande Nadine De vallend gevaarlijk werden de Meester kon bereiken die voor Lokerse meisjes nooit zodat 0-3 zorgde. Haasdonk keepster Hilde De Na handspel van een Lokerse Meester een rustige namiddag verdedigster kreeg Chris Gy- kende aan de E3. bens de mogelijkheid om van- Bij Haasdonk had men Nadine op de stip verder op te drijven De Meester op de bank ge- doch Gybcns liet deze unieke plaatst doch halverwege zou gelegenheid onbenut, die toch reeds de ploeg moeten Even later was het echter toch komen aanvullen aangezien raak al was daar wel de mede kapitein Van Rumst met een werking voor nodig van de Lo- kwetsuur het terrein diende te kerse stopper Miranda Corne- verlaten lis die een aktie opgezet door Na 8 minuten werd de skore Lich en Gybens in eigen doel reeds geopend. Trees Lich kon verwerkte. Nog geen 2 minu- allcen doorgaan en trok voor ten later was het opnieuw tot bij Els Van Daele die van- prijs: ditmaal kon Gybens een op afstand meteen raak trof. voorzet van Patricia Cleemput Na goed 20 minuten was het afronden, eigenlijk reeds bekeken. Lo- Haasdonk, met nog een half- kerse had toen het eerst ge- uur te spelen, liet de teugels nu vaarlijk kunnen zijn via een wat losser doch ook hier zou- hoekschop van Irmgard Van den de lokale meisjes niet het Bocxelaer doch aan de overzij- verwachte voordeel uit kunnen de was het wel raak. puren. Het waren integendeel Opnieuw lag Trees Lich aan de de bezoeksters die met een ver basis van de aktie doch ditmaal en knap schot van Els Van reikte haar voorzet tot bij Daele nog eens raak troffen. Chris Gybens die niet aar- Al bij al een verdiende zege zelde. van Haasdonk dat nogmaals de Nadat bij Haasdonk naast Van ambitie van de echte kam- Rumst ook Van Havere we- pioenploeg onderlijnde. Ho- gens krampten het veld diende pen nu maar dat eens de titel te verlaten sputterde de motor binnen zal zijn, het ook in de een beetje tot op de 45e mi- eindronde een beetje meezit, nuut, of 5 minuten na rust; Els YEL JONG LEDE - BINCHE 2-0 Jong Lede heeft na een verbluffend sterke wedstrijd tegen Binche een ernstige sprong voorwaarts gedaan in de klassering. Zowel Izegem als Menen werden voorbij gestoken. Een schitterende zaak dus voor Lede en dit alles na een prima wedstryd van de thuisploeg. Binche kreeg slechts één kans terwyl Lede maar niet afliet om de kooi van Gattesco te bekogelen. Reeds voor de koffie kon de wedstryd in een definitieve plooi gelegen hebben. Toch was het enkel Carlier die een doelpunt kon forceren. Lede bleef in de tweede helft verder aanvallen maar zekerheid omtrent de zege kwam er enkel tien minuten voor affluiten. Het was alweer Carlier die het doelpunt voor zyn rekening nam. Hy scoorde de doelpunten maar iedereen bij Lede akteerde zeer behoorlijk. De verdienste van deze overwinning kan dus enkel toegeschreven wor den aan alle spelers. Binche probeerde in de aan vang Lede te intimideren. De kombinaties verliepen aan bei de zijden te stroef om van een goede wedstrijd te kunnen spreken. Het was wachten tot de 15de minuut vooraleer de toeschouwers voor het eerst konden rechtveren. Carlier knalde toen een vrijschop op de lat. Binche was duidelijk geschrokken door dit voorval want Lede kon zijn stempel op het gebeuren gaan drukken. Kort voor het halfuur verstre ken was kwam Lede verdiend op voorsprong. De dieptepass van Glenn Geeraerts werd door Carlier al even oogstre lend in het doel verlengd. Gat tesco, meestal korrekt, stond aan de grond genageld. Lede bleef nu over het bezoekende middenveld walsen. In de 34ste minuut knalde Geeraerts nog een knappe volley tegen het dwarshout en voerden Uyt- tenhove en Carlier een snedige een-twee uit wat een tweede doelpunt verdiende. Gelukkig voor Binche was er Schena die voor de doellijn redding bracht. Lede verdiende meer dan die magere 1-0 voorsprong aan de rust. Doelman Gattes co, met behulp van Schena en het kader van het doel, hadden belet dat de kous voor Binche vroegtijdig af was. In de tweede helft begon Lede even fel als het zijn eer ste periode had afgesloten. Een solerende Uyttenhove zaaide veel paniek in de bezoe kende rangen. Het schot zeilde echter nipt naast. Een tech nisch nummertje van Lorré bracht een goed geïnspireerde Uyttenhove in de mogelijkheid om zijn bewaker in de wind te plaatsen. Zijn knal werd door Gattesco schitterend uit de kortste hoek gehaald. De eni ge kans voor Binche kwam er rond het uur. Een center-schot van Bernard werd door Vijt goed afgeweerd doch niet ge klemd. De gevolgde Schena besloot maar knalde die unie ke gelegenheid echter naast. Aan de overzijde werd Gattes co nogmaals zwaar beproefd door Geeraerts. Stilaan kreeg de overwinning van Lede vorm, Binche leek niet meer in staat om Vijt aan het werk te zetten. Zeven minuten voor inrukken zou Carlier alle twij fels wegnemen. Hij knalde nummer twee binnen. Uytten hove ging nog eens op zoek naar het bezoekende doel in de slotfase. Drie man wandelde hij gewoon voorbij, bediende Geeraerts die goed besloot. De bal werd alweer van de lijn weggeveegd. Lede verdiende meer dan die 2-0 overwinning na een schitterende prestatie van de hele ploeg waarin Uyt tenhove, Geeraerts en Carlier opgemerkte figuren waren. De scheidsrechter: Buts Jong Lede: Vijt, De Winne, De Rijck, Mertens (80' Van Impe), Baten, Geeraerts, Eeckhoudt, Strobbe, Lorré, Carlier, Uyttenhove, Schoup- pe, Vergeylen. Binche: Gattesco, C. Sche na, Minet, Geers (45' Ber nard), Grauk, Lepage, Piette, Marinelli, Colinet, Leghait, Bongiovanni (80' G. Schena), Colinet. Doelpunten: 21' Carlier (1-0), 83' Carlier (2-0). (G.D.T.) «Ik ben bang er zondag niet bij te kunnen lopen. Spijtig, want de ploeg kan geleidelijk weer in haar sterkste opstelling spelen Theunis is er zeker bij en ook Schönber ger zal op Sint-Niklaas wel weer het mooie weer bij Beveren maken.» Mare Baccke oefende dinsdagavond wel mee met de rest van het geelblauwe voetbalgezelschap en op Sint- Niklaas zou de kapitein er weer graag bijlopen... Maar. «Kom, voor ons allemaal is de wedstrijd op Sint-Niklaas zeer belangrijk. Het is een uitwedstrijd waarbij er meer supporters van ons zullen zijn dan van de tegenpartij. Voor de kassier van Sint-Niklaas wordt het in ieder geval een suksesdag. Ze kunnen het daar trouwens best gebrui ken. En voor mij zou de wedstrijd op Sint-Niklaas nog wat meer betekenen. Ja, ik woon namelijk te Sint-Niklaas en het is hard die wedstrijd te moeten missen.» Beveren weet trouwens dat op Sint-Niklaas moet wor den gewonnen. De aansluiting met bijvoorbeeld Luik en Club Brugge lijkt nog erg zwak en na het, op papier toch makkelijke, burentrcffcn blijft er voor Beveren in de heenronde van de kompetitie nog de thuiswedstrijd tegen Club Brugge en uit naar het sterke Luik. Hoeveel die twee wedstrijden zullen opleveren blijft de vraag. Mark Baecke heeft ondertussen vertrouwen zat voor de toekomst. «Kijk eens, Anderlecht is voor elke andere Belgische ploeg een klasse te sterk Dat moeten we aanvaarden Kampioen worden is voor Beveren natuurlijk geen must, maar volgend jaar weer Europees kunnen spelen lijkt voor de ploegmaats toch een bereikbaar doel. De sfeer in de groep is trouwens uitstekend. Iedereen spant zich in voor iedereen en het vertrouwen in de leiding van de ploeg is niet aangetast. Ook al werd dat, na de spijtige Europese uitschakeling, hier en daar gesuggereerd. We hebben weer uitzicht op Europees voetbal. Ook al via de Belgische beker waar we in twee wedstrijden toch voorbij Sint- Niklaas moeten kunnen. Financieel betekent die dubbele konfrontatie ook weer een goede zaak voor de twee Wase ploegen». Beveren dus vol vertrouwen. Men weet op Freethiel trouwens ook dat soms te makkelijk punten werden weggegeven. «Tegen Jet en Licrsc hebben we vier punten laten liggen. Tel die er nu eens bij en zie... Beveren zit mee in de top.» (»|.a.) 1' nationale Beveren - Waterschei(17.11) Lokcrcn - Club Brugge Standard - St.-Niklaas 2' nationale Hasselt - E. Aalst 3' nationale A KV Oostende - E. Zele J. Lede - Binche 3-0 Bevordering A 2-3 VW I-lamme - Eeklo 2-2 1' provinciale Lovendcgcm - KAVD 3-0 2' provinciale A St.-Amandsbcrg - Temse 1-0 Heikant - Kemzeke Danny Pfaff, zaterdag tegen Waterschei weer bij de betere Wase voetbalgezellen, verwacht tegen Sint-Niklaas een bitsig streckducl. «Beveren kan zich moeilijk puntenver lies veroorloven maar Sint-Niklaas mag op eigen veld ook niet zonder punten achterblijven. Er valt dus wellicht wat te beleven.» De jongste van de zes gebroeders Pfaff is, en de onafgebroken ziekenhuissituatie bij de kampioenen is daar natuurlijk niet vreemd aan, een vaste waarde gewor den bij SK Beveren, En Danny is daar enorm gelukkig mee. «Vorig seizoen mocht ik een vijftal keren spelen met de basisploeg. Wanneer men dan voelt dat de konditie goed zit dan komt dat zwaar aan tijdens de transferperiode heb ik dan ook mijn eisen aan het bestuur kenbaar gemaakt. Ja, er waren een paar andere klubs in mij geïnteresseerd, maar toen men mij beloofde dat ik een vaste plaats in het A-team kon verwerven, heb ik niet lang. geaarzeld. Dit seizoen wordt het nu alles óf niets. Mijn kontrakt loopt immers af en dus kan ik alle kanten uit.» Voor profvoetbal lijkt Danny echter niet te vinden. Het risiko is te groot en buiten een paar grote klubs is het voor de anderen moeilijk op profbasis te werken. Sint-Niklaas betekent trouwens voor Pfaff wat biezonders. «Ik ben in Sint:Niklaas werkzaam als wever. Deze week kon ik mijn hoofd niet tonen of er werd over het burentreffen gespro ken. Beveren moet dus winnen. Met Schönberger op nieuw in de ploeg is geel-blauw meteen ook weer een stuk sterker. We verliezen allemaal wat van onze waarde zonder Heinz...» (h.a.) Adegcm - Melsclc Stckene - Vrasene 1 Waarschoot - Lokerse 1 2-° FC Zelzatc - St.-Gillis-W. - Dcstclbcrgen - Robur 1 2* provinciale B Brakcl - Kcrkskcn M SK Aalst - St.-Gillis-D. E. Mcldcrt - Pctegem 0-3 SK Lcbbekc - Zultse 3' provinciale D- Burst - Ede Mere - Bambruggc Nieuwcrkerkcn - SK Overmere Gijzcgcm - Schcllcbellc Pollarc - Hcrdcrsem Bcrlare - Mccrbekc 3" provinciale E St.-Pauwcis - Haasdonk 1 Bazel - Klinge Excelsior - Kallo Waasmunster - Kruibekc I Opstal - Kicldrecht I Baasrode - Wieze I Grcmbergcn - Oudcgcm 1 Luttcrzele - Appels 4' provinciale F Erondegcm - Aaigcin 1 Erpc - Iddcrgcm .1 4' provinciale G Boonwijk - Doggen 2 S. Moorsel - Scrskamp 1 Edixvclde - W. Moorsel 4 Hofstade - Schoonaarde 1 Ercmbodcgcm - Wichelen 3 Tcrjodcn - R-. Lebbekc 2 Welle - Baardegcm 0 KV OOSTENDE - EENDRACHT ZELE 1-0 Oostende heeft na een zege op Eendracht Zele de lyn van de goede prestaties doorgetrokken. Het beslissende doel punt kwam er echter via een flagrant buitenspel van Maene. Door deze onverwachte treffer werden de gasten tot meer aanvallende impulsies gedwongen. De gelykma- kcr kwam er echter niet omdat doelman Wittewrongel de pogingen van Theo Bordui kon neutraliseren. Eendracht Zele speelde te Oostende geen sprankelende wedstrijd na de goede pers die de tricolores na hun laatste uitwedstrijden mochten ont vangen. Oostende, winnaar in zijn laatste vijf wedstrijden, werd enigszins gevreesd zodat de bezoekers vooral tijdens de eerste helft de kat uit de boom keken. De lokalen hielden het hoofdzakelijk bij hoge ballen om de Zeelse defensie te ont wrichten, maar slagen er niet in doelman Van Puyvelde in verlegenheid te brengen. Met een opnieuw klaarkijkende John Christiaens als libero stel den de gasten de 0-0 veilig aan de rust. In de tweede helft was er even geluk voor de Zeie naars wanneer een poging van Tavernier op de dwarsligger strandde. Het doelpunt dat de wedstrijd een andere dimensie meegaf, kwam er na een voor zet van Bellaert in de richting Voetbal. Theo Bordui ver van Maene. Hoewel vrijwel tolkt zijn beste seizoen bij iedereen buitenspel zag, liet de E. Zele (gb) lijnrechter maar betijen met een doelpunt als gevolg. Oos tende bleek best tevreden met de voorsprong en trok zich terug voor de eigen doelmond. Voor Eendracht was dit met een het sein om het over een andere boeg te gooien en de gelijkmaker na te streven. Theo Bordui kwam het eerst in aanmerking toen hij een voor zet van Cooreman vanop der tig meter naar de Oostendse kooi joeg. Wittewrongel was echter ter plekke en pareerde de kanjer van de Zeienaar. Tien minuten voor tijd trad Bordui opnieuw in het scena rio naar voor. Toen bewerkte hij een voorzet van de voor de gekwetste Schreurs ingekomen Jan Geens maar kreeg zelfs in twee tijden de bal niet voorbij Wittewrongel. Trainer Pfaff wegens zijn schorsing aanwe zig buiten de neutrale zone, drukte zijn spijt uit over de gemiste kans op een 0-0. Hij gaf grif toe dat indien er een winnaar moest zijn, Oostende deze eer kon opeisen. Pfaff beschouwde de prestatie van zjin ploeg buitenshuis als de zwakste van het seizoen. Hij beloofde alvast revanche voor het gewestelijk derby met Jong Lede zondag in Elststraat. Joost Arens 1' nationale St. Niklaas - Beveren FC Luik - Lokcrcn 2' provinciale A Lokerse - SC Zelzatc Vrasene - Waarschoot Melsclc - Stekenc Kemzeke - Adegcm Temse - Heikant Robur - St.-Gillis-W. 2* provinciale B St.-Gillis-D. - E. Melden Ronse - SK Aalst Kcrksken - Dikkclvenne Lcbbcke - Gandasparta 3' provinciale I) SK Overmere - Gijzegem Bambruggc - Nicuwerkerken Vlicrzele - Mere Heldergem - Burst Pollarc - Bcrlare Herdersem - Schellcbellc 3' provinciale E Kieldrccht - Baasrode Kruibekc - Opstal Kallo - Waasmunster Klinge - Excelsior Haasdonk - Bazel Appels - St.-Pauwcis Grembergen - Luttcrzele Oudcgcm - Wieze 4* provinciale G Wichelen - Terjoden Schoonaarde - Ercmbodegem W. Moorsel - Hofstade Scrskamp - Edixvalde Doggen - S. Moorsel Baardcgem - Boonwijk TK Meldert - R. Lcbbcke 4' provinciale H SK Lokeren - Ticlrode Straatje - Opdorp Meerdonk - WB St.-Niklaas Sombeke - Gerda Buggenhout - KL Vrasene Moerbeke - Verrebroek Hoogeinde - Sinaai Eksaarde - Rupelmonde

De Voorpost | 1984 | | pagina 27