t*jni I DANNY LOYEZ STELT NA ACHT MATCH6ALLEN ZEELSE ZEGE VEILIG OVERZICHT VAN DE VOLLEYBALKOMPETITIE BIJ DE HEREN JUVENES COACH EDDY VAN PETEGHEM: «EEN 3-0 ZEGE LAG IN ONS BEREIK» 1 LUKT HET DAN NOOIT TEGEN KALKEN? KLASSEVOLLEY VAN LEBBEKE SMASH-INFO 32 - 23.11 1984 - De Voorpost seizoen groeide het duel tussen de twee beste ploegen uit de reeks uit tot een spannend kijkstuk waarin alle ingrediën ten aanwezig waren om van een uitzonderlijke wedstrijd te kunnen gewagen. Trainer Maurits Van Damme kreeg Na een hoogstaande topper heeft Juvenes een verdiende meteen zjjn sportieve revanche een zege die tot door het zege geboekt op zyn Gentse tegenstander. Net als vorig aanwezige publiek fel werd geapprecieerd. TWEEDE LANDELIJKE - HEREN VC. JUVENES ZELE - WS. ST. AMANDSBERG 3-2 die nogmaals onderstreepte Moens en Mare Cronelis dreef welke uitzonderlijke aanwinst het Zeelse team op een uitzon hij dit seizoen betekende voor derlijk sterk kollektief spelpa- de ploeg van trainer Van Dam- troon wat hen na acht wedstrij- me. Samen met de gebroeders den zonder nederlaag in de rol Johan en Geert Symoens, van titelfavoriet heeft gedropt Danny De Maesschalck, Erik (ajz) I rïAVEL- lii VOLLEYBAL Volleybal. Juvenes - St. Amandsberg. Dit steekballetje van Danny De Maesschalck wordt afgestopt door het bezoe kende blok. (gvw) De Zeelse leider rekupereerde de door griep geplaagde Johan Symoens en de lange tijd onze kere Danny Loyez. Met een uitstekende scheidsrechter Derdaele nam de thuisploeg onmiddellijk het wedstrijdini tiatief aan 8-5. De bezoekers lieten zich niet onbetuigd en namen zelfs even de leiding aan 8-9. Een uitste kende Juvenesblok voorkwam echter onheil zodat Loyez met een verre smash voor de eerste setwinst zrogde aan 15-9. De Zeienaars lieten tijdens de tweede herneming niets aan het toeval over. Via snelle kombinaties werden de gasten overrompeld en op een 12-2 achterstand geplaatst. Bij St. Amandsberg kwam De Wilde in voor Dossche en plots blok keerde de Juvenesmachine. Punt voor punt maakten de bezoekers hun achterstand goed tot 12-12. Geert Symoens zorgde nog even voor hoop met een rake opslag tot De Wilde de lokale illusies met een 13-15 zege aan flarden sloeg. In de derde set namen de lok,alen opnieuw het initia tief maar White Star klampte goed aan 5-5. Coach Van Pe- teghem wisselde De Maes schalck even voor De Vijlder te vergeefs echter voor een sterk spelende gastploeg die in een ruk naar 7-14 stevende. Met Danny De Maesschalck opnieuw tussen de lijnen kon Zele niet vermijden dat de Gentenaars aan de vijfde set bal met 8-15 voor een 1-2 uit gangspositie zorgden. Wie dacht de thuisploeg net als vo rig seizoen zou ten onder gaan had het verkeerd voor. Juven es bracht met zijn vertrouwde signalen de WS-defensie uit haar evenwicht en demon streerde zijn slagkracht door de vierde set met een overtui gende 15-6 rond te maken. In de laatste en beslissende her neming steeg de spanning en groeide uit tot een zenuwslo pende strijd. Via 3-3 liep Ju venes uit naar 7-4 en l2-p6. Een geplaatste bal van Loyez bracht de thuisploeg op een zucht van de totaalzege 14-6. WS wou zich zomaar niet ge wonnen geven en vocht voor iedere bal wat hen tot 14-9 terugbracht. De Zeienaars hadden nog acht matchballen nodig om de zege veilig te stellen. De ultieme smash was van de hand van Danny Loyez ERE-AFDEUNG Knack Róeselare - VC Temse 3-0 (15-4, 15-1, 15-13) VC Temse skoorde in de eerste set de beginnende puntjes en het kwam meteen op een 1-3 voorsprong. Van dan af was het niet meer om aan te zien. Gedurende de laatste twee sets ging het er zielig aan toe. Bij de bezoekers kon enkel Luc Van de Velde een paar punten voor zijn ploeg skoren en hij leverde ook degelijk werk aan het net. Spelverdeler Eddy Moreels was nochtans goed aan de set up, maar zijn aanvallers geraakten noch door het blok van Herman Carrcttc, noch door het blok van het duo Dedovic en Dominique Bayens. Twee sets lang was het éénrichtingsvolleybal. In de derde set kreeg de wedstrijd wel enige spanning toegemeten. Bij VC Temse konden de toeschouwers een lichte heropflakkering bemerken. VC liep zo uit tot 0-9, alweer langs Eddy Moreels en Luc Van de Velde om. Een zeer degelijke Dominique Bayens zette orde op zaken en daarmee zorgde hij dan ook voor de aansluiting bij 13-13 cijfers. Het is tekenend voor het zwakke VC Temse, dat het niet tot een setwinst kon doordringen ondanks de riante voorsprong tijdens de verschillende fazen. EERSTE LANDELIJKE B Rapid St.-Niklaas-Diksmuide 3-2 Rapid St.-Niklaas, dat Salvo Diksmuide onderschatte, was de afgrond nabij. De bezoekers maakten het Rapid heel moeilijk. En als de spelers van de thuisploeg op elkaar nog eens beginnen te vitten, is het genoegen van de apart eraf. Arnold Van der Vreken, gepromoveerd tot 'meester- zager' op de mede-spelers (en zeker wanneer het spel niet vlot), kon zijn ploeg meer van nut zijn als hij zich volledig zou koncentreren op het spel. Een speler met zijn kwaliteiten mag zich niet verlagen tot zulke praktijken. Rapid blunderde te veel in de receptie om ongestoord een kalme zaterdagavond te kunnen doorbrengen. Aanvallend viel alles weer in de goede plooi, maar de kameraadschap is blijkbaar verdwenen. Vitesse Kruibeke - VTS Kortrijk 3-1 Vitesse, nog altijd ongeslagen aan de top, kende geen problemen met de Westvlamingcn. Na het behalen van de declzeges werd er koncentratieverlies geleden. Vitesse had de wedstrijd te licht opgenomen, waarvan Kortrijk gretig gebruik maakte om een set binnen te halen. Jansens en De Buck waren de hoogvliegers hij Vitesse Kruibeke TWEEDE LANDELIJKE B Juvenes Zele - White Star St.-Amandsberg 3-2 (15-9, 13-15, 9-15, 15-5, 15-9) Zie verslag verder in het blad. Sigivok St.-Gillis-Waas - Kavok Kap. O/D Boa 0-3 Sigivok viel te licht uit aan het net tegen een oppermachtig Kavok. Er ging meer aanvalskracht uit van de bezoekers, die via hun receptie toelieten dat de thuisploeg enkele tegenpunten kon skoren. Vital De Prins en Eric Van Segbroeck die niet te stuiten waren, waren de betere spelers bij de bezoekers Zwak Sigivok en een slechte wedstrijd van de thuisploeg. DERDE LANDEUJKE B Steendorp - Valken Haasrode 1-3 (13-15, 5-15, 15-13, 8-15) Steendorp onmiddellijk tot achtervolging gedwongen, moest een 3-10 kloof overbruggen. Bij een 13-13 stand kon de thuisploeg haar stempel niet doordrukken. In de tweede set werd Stcendorp onverbiddelijk afgeslacht. Tijdens de derde set kon de thuisploeg (7-10 naar 10-12) de achterstand wel in setwinst ombuigen. De vierde set werd opnieuw door de bezoekers beheerst. Haasrode was de betere ploeg en is favoriet voor de titel. Pardaf Kruibeke - Sporta Londerzeel 3-1 (15-11, 15-4, 11-15, 15-11) De thuisploeg telt enkele geblesseerde spelers. Tegen een zwak Londerzeel heeft Pardaf Kruibeke een eerder ge makkelijke overwinning behaald Door de zwakte van de tegenstander leed Kruibeke aan koncentratieverlies en het liet een set onnodig verloren gaan. Volgende week, in de topper tegen Haasrode, moet Pardaf Kruibeke uit een ander vaatje tappen wil het meedraaien aan de top van derde landelijke. Sjaloom Zaventem - Oltisj Bazel: uitgesteld De topwedstrijd in de derde landelijke afdeling tussan Zaventem en Bazel is niet doorgegaan; Sjaloom beschikte op op zaterdag niet over haar sporthal en wou de wedstrijd verschuiven naar zondagmorgen, waarop verzet rees van de kant van Bazel, dat niet over zijn spelers kon beschik ken De westrijd is gepland in januari De zenuwoorlog tussen beide teams is gestart. VK Aalst - VAB Mechelen 3-2 Voor Aalst betekende deze overwinning dat de broodno dige puntjes thuis werden gehouden. In een middelmatige wedstrijd langs de zijde van Aalst is toch dc overwinning naar hen gegaan. De thuisploeg moest de diensten van Lieven De Roo missen, omdat hij weerhouden was in het buitenland wegens werkzaamheden. VK Aalst nam een snelle start in de eerste set en het team was werkelijk outstanding. In de twee set leip VK uit tot 5-1 op een onverklaarbare wijze viel het spel van de thuisploeg stil. Het blok en de lage verdediging faalden volledig. In de derde set herpakte VK Aalst zich volledig in de aanval en Mechelen kon er niets tegenoverstellen. Bij de aanvang van de wedstrijd zag men een onherkenbare thuisploeg. De spelverdeling liep mank en Aalst werd op 1-9 achterstand geplaatst. De zes vervangingen en twee spelonderbrekingen werden benut om het spel van de tegenstrever te breken VK Aalst kon terugkomen tot 14- 14, maar sneuvelde nog net op de valreep. Tijdens de beslissende set zagen de aanwezige supporters een als herboren VK Aalst De bezoekers werden afge slacht en Lieven De Schrijver kreeg een lovenswaardige applausvervanging. Deze speler verlaat voor een tijdspan ne van twee jaar de ploeg, omdat hij naar Gabon als lesgever uitwijkt. Volgende zaterdag moet VK Aalst winnen op Bazel, wil het de aansluiting met de top van de reeks niet missen. EERSTE PROVINCIALE VC Beveren - Kon takt Temse 3-2 Zie verslag verder in dit blad. Hades Temse - Idegem 2-3 Tegen de leider van de reeks heeft Hades onfortuinlijk verloren. Temse heeft meer gedaan dan zich verdedigen. De verwachtingen, die men in het Hadesbestuur koesterde bij de aanvang van het huidig seizoen, krijgt vaste vormen. TWEEDE PROVINCIALE Sibok Sinaai - Rumbac Waasmunster 1-3 (16-18, 15-6. 3-15. 13-15) Een goed leidende scheidsrechter heeft deze spannende wedstrijd in goede banen geleid. Tijdens dc eerste set liep Sinaai uit via 7-5 tot 12-5. De receptie bij de Rumbacspe- lers liep mank en op 13-6 voerde de bezoekende coach een wissel uit, die zich reeds lang opgedrongen had. De Vos werd van het terrein genomen en Eric Roela kwam zijn plaats innemen. De ploeg draaide opnieuw rond en onder impuls van Thierens kwam de stand bij 14-14 in evenwicht. Sinaai kon de twee setballen, die het had bemachtigd, niet benutten. Dc set duurde 35 minuten. In dc tweede set liep Rumbac uit tot 0-4. maar de ploeg viel stil. Niets kwam nog terecht. Ook de snelle aanvallen kwamen niet uit de bus, zodat Rumbac ter plaatse bleef trappelen. Sinaai liep in de derde set uit tot 3-0. Rumbac Waasmunster kwam bij een 3-3 stand op gelijke hoogte. Op Rumbac stond van nu af aan geen maat meer an de spelers schotelden ons een omgekeerd beeld van de tweede set voor. Hans Van Looke werd vervangen door Koen Maas bij Sibok. Het laatste punt werd geskoord door Guy Lowie en dit na een prachtige redding in de lage verdediging van Eric Roals. De vierde set ging gelijk op tot 8-8. Op 9-11 kreeg Sinaai, na een volledige rotatie, de kans om punten te maken. Onder impuls van André Raemdonck en Jan Thierens, de beste speler op het terrein, werd via 9-13 en 12-13 dc set en meteen ook de wedstrijd zegevierend besloten. Melsele - Adec Baasrode 3-0 Baasrode heeft zijn eerste nederlaag geleden. Betekent dit een terugval na een uitstekende reeks wedstrijden? Melse le ging onbevreesd zijn tegenstrever bekampen. Het won oververdiend deze wedstrijd. Onderschatten de bezoekers hun tegenstander niet? VIERDE PROVINCIALE A Blauwe Hoek Hamme - Nilco Lebbeke 2-3 (12-15, 15-11, 15-9, 13-15, 11-15) Een totnogtoe zonder setverlies leidend Hamme heeft tegen Nilco Lebbeke het hoofd gestoten in een spannende wedstrijd, waarin beide ploegen zich volledig hebben ingezet. Voor Lebbeke betekende dit de tweede overwin ning en dan nog tegen de leider! Voor Blauwe Hoek was dit een eerste nederlaag, wat zeker geen oppepper is voor de topper tegen Oudegem. In deze ontmoeting moet door Hamme gewonnen worden, wil het de aansluiting niet verliezen. Lebbeke zag zich elke set aen 5-0 aangesmeerd maar in de eerste set kon Nilco terugkomen via 8-8 tot 11-11 en kon zo in extremis nog de set-binnenhalen. Een ongenaakbare Geert Dauwe was de bewerker van deze 2-1 setstand. Met inzet van beide kanten hield Rumbac na vele balwisselin gen de bovenhand. In de vierde set kende Lebbeke tegenslag door het uitvallen van Ronny Pieters. Het zag er nu voor Lebbeke allesbehalve rooskleurig uit. De bezoe kers vochten voor wat ze waard waren en via dc rake smashes van Erik De Smet en Eddy Tas kon Lebbeke het na vijf setballen uitmaken. In dc beslissende set bouwde Hamme een 6-2 voorsprong uit en er werd van kamp gewisseld op 8-7. De kloof werd gedicht, dankzij de sterke blokvorming van Danny Heyndnck dc beste bezoekende speler. Tot 10-10 kon de thuisploeg aanklampen. Dc twee spelverdelers Guy Mannaert en Erik Hermans bedienden Erik De Smet, die onmogelijk kon missen. Een goede leiding van Albert Van Dievoort is wel het vernoemen waard. Dc overwinning van Lebbeke is niet onverdiend te noemen, toch kende Lebbeke op het einde van iedere set iets meer geluk Dc thuisploeg skoorde één punt meer dan de bezoekers en de wedstrijd telde een effektievc speeltijd van twee uur. De oudste speler bij de seniors Eddy Van Peteghem werd mede door de schorsing van trainer Van Damme met de opdracht belast het Juvenesteam doorheen de kompetitie te begeleiden. Van Peteghem kweet zich tot heden uitstekend van zijn taak en stond biezonder rustig de pers te woord na een nochtans spannende kamp waarin de zenuwen sterk op de proef werden gesteld. «Als wij tijdens de tweede set niet spectaculair stilvallen lag een 3-0 zege in ons bereik», aldus coach Van Peteghem. «Een dergelijke uitgangspositie mag normaliter niet meer uit handen gegeven worden maar aan 12-2 is de ploeg krampachtig gaan spelen met de terugkeer van WS als gevolg. De spelers hebben ook in de volgende set de fout begaan de kombinaties op de hoofdaanvaller te koncentreren en de signalen waarmee ze gewoonlijk te werk gaan na te laten. Ik wil er graag aan toevoegen dat WS in deze periode heel sterk speelde. Zij kwamen volgens mij niet meer in de wedstrijd indien wij die logische 2-0 konden bewerken Opmerkelijk ging de Zeelse coach tot geen vervanging over met uitzondering van een korte wissel tijdens de derde set. «Ik heb meermaals aan een vervanging gedacht» azldus Van Peteghem «Toch heb ik in dit belangrijk treffen geen risico's willen nemen omdat ik vreesde de automatismen bij de spelers in het gedrang te brengen. Het zestal heeft terdege bewezen dat zij fysisch paraat waren voor een dergelijke loodzware opdracht. Het resultaat van intense trainingen en de ernst waarmee de zaken momentcel worden opgevat bij onze klub (ajz) Volleybal. Juvenes Zele - St. Amandsberg. Marc Comel smasht over het Gentse blok en scoort voor de leiden (gvw) Heren derde provinciaal RAPID ST.-NIKLAAS - NILCO LEBBEKE 2-3 (15-17, 15-11, 15-5, 9-15,9-15) Tegen een sterk gemotiveerd spelende thuisploeg heeft Nilco Lebbeke een onbetwistbare zege behaald. Enerzyds door een goed vervangende en spelvolgende trainer-coach Julien De Saegher, anderzijds door een verbeten vechten de Lebbeekse ploeg, die op kruciale momenten toch nog een achterstand in winst kon ombuigen. Gestart met drie spelverdelers. Van Beveren. Cassiman en Paul De Clerk, zag Lebbeke zich in de eerste set op een 2-7 respektievelijk 4-8 achterstand geplaatst. Onder impuls van Vercauteren en Coorcman zag men dat Lebbeke stilaan be gon op te dringen. Geleidelijk aan schakelden de spelers een versnelling hoger dan dc thuis ploeg. Jerry Burm, weer inge komen, en Annemans maak ten op dc passes van Van Be veren en Dc Clerck een einde aan de achtervolging. Bij een stand van 15-15 hield men bij Nilco Lebbeke de zenuwen in bedwang, wat de jonge thuis ploeg een verlies van 17-15 bezorgde. In de tweede set was Lebbeke opnieuw op achter volgen aangewezen 0-4 en 1-8. Dc inbreng van Eddy De Clerck en Hugo De Wacgc- neer liet het tij keren en beide jongens brachten Lebbeke te rug tot 8-8, wat toch niet kon verhelpen dat de thuisploeg uiteindelijk de tweede set won met 15-11 cijfers. De derde set, wederom de zwakste van Nilco Lebbeke (en daar moet toch aan verhol pen worden) werd een echte débadc voor de Nilcoboys. De Klaasjes lieten niets aan het lot over en ze namen onbetwist baar het heft in handen. Ze maakten in 15 minuten tijd korte metten met Lebbeke: 15- 5. Nilco werd meteen op een 2- 1 achterstand geplaatst Trainer De Saegher oordeelde het ogenblik gekomen om naar de oude opstelling met twee spelverdelers te grijpen. Van Beveren en De Clerck op de pas en Cooreman, Annemans. Vercauteren en Burm op hun vertrouwde plaatsen lieten op hun beurt in de volgende sets niets aan het toeval over. Met geslaagde kombinaties op de Ien op de '4' positie liep men van in het begin uit en men gunde de thuisploeg geen en kele kans. Nilco Lebbeke maakte uit met 15-9 cijfers. De beslissende vijfde set werd gestart zoals dc voorgaande. Gelijkaardig scenario, dat steeds de bovenhand hield. Men bleef wel een rotatie op zeven staan, maar daar de thuisploeg hier niet van profi teerde, kon men draaien met een 4-8 voorsprong. Een falen de receptie bij de thuisploeg speelde natuurlijk in de kaart van Nilco Lebbeke, dat ten slotte over 6-2 en 9-13 uit maakte met een blok van Cooreman en Annemans en nogmaals een foutieve receptie bij de thuisploeg rondde de set af. Volgende weck is Lebbeke vrij. De volgende wedstrijd op het programma wordt gespeeld op 1 december om 16.45 uur in de sporthal van Nilco Lebbeke tegen het op gelijke hoogte geplaatste Vitesse Kruibeke. Een wedstrijd van énorm be lang, aangezien beide ploegen zich geen verlies kunnen ver oorloven. Anders zal de kloof met ongeslagen leider Dender leeuw onoverkomelijk wor den. De wedstrijdbal wordt ge schonken door café-spijshuis Meiregat uit Baasrode. Hierbij vraagt Nilco Lebbeke, dat wanneer er eventueel begeri- gen zouden zijn om een wed strijdbal te schenken, deze mensen steeds kontakt kunnen nemen met leden van Nilco. hetzij tijdens de wedstrijd (za terdagavond om 20 uur) ofwel dinsdag- of donderdagavond tijdens dc trainingen van 20.30 tot 22.00 uur of rechtstreeks met voorzitter Robert De Meyer, tel. 052-21.53.83 of Leo Tas, tel. 052-21.36.69. Dat vroeg Berlare-coach W. Janssens zich af na het 1-3 verlies vorige zaterdag. «Al verschillende jaren probeer ik tegen Kalken te winnen, om dat ik er momenteel woon. en telkens loopt het fout Ofwel verliezen we nipt met 3-2, of wel is er een basisspeler ge kwetst, zoals vandaag G. Uyt- tendaele, die vorige week in de laatste fase van de wedstrijd een scheurtje in de pink op liep. En geef toe, Kalken was vandaag te kloppen!». En daar was Kalken-coach, De Landts- heer zich voor de match ook al van bewust toen hij een over winning voorspelde voor zijn ploeg, die ze echter niet ge- makkkelijk zou behalen. En gemakkelijk ging het zeker niet. vooral dan de 3 eerste sets.Berlare ging onmiddellijk voluit door en liep via 7-3 uit tot 12-4, met een sterke D. Janssens in de aanval. Kalken kwam nog even terug tot 13- 10, onder impuls van passeur C. Imschpot, maar kon Berla- re de 1ste set niet meer afne men. (15-10). In set 2 wou Kalken hetzelfi doen als Berlare. Het liep oe middellijk uit tot 3-10. Tot liet de coach van de bezoeka de passeur even rusten, Berlare de kans gaf 12-12 p lijk te maken. Verder kwam a thuisploeg echter niet met (13-15). Berlare begon de derde s met een sterke B Vande snickt aan het net. Bij Kallu was het blok onbestaand! Door enkele slechte receptit liet Berlare Kalken toch tcrui komen en zelfs de leiding men (8-10). Kalken bleef a nuwachtig spelen, een spek kreeg zelfs een gele kaart protest vanop de bank, t kon. ondanks een sterke, maar zwevende, verdedip van K De Bock, toch uitra ken (10-15). De reccptiefouten van Beril brachten Kalken direkt op 0-' Berlare kon nog even mildert tot 8-14, maar daarmee dan ook alles gezegd. Het misschien voor de volgen keer zijn. (N.K.) Volleybal. Blauwe Hoek-Lebbeke 2-3. Het Zeelse blok Everaert-Malfliet kan deze aanval pareren, (vh) Opening sporthal te Oudegem Vanaf 25 november 1984 spelen de Oudegemse volleybal-1 ploegen Filoas (heren) en Gemlick (dames) in de nieuwe sporthal van Oudegem. De eerste wedstrijd in de nieuwe sportakkomodatic is onmiddellijk een topper. Blauwe Hoek - Hamme. een rechtstreekse konkurrent van Filoes Oudegem om dc titel, komt op bezoek Dc Hammenaars i zijn erop gebrand Filoes de eerste nederlaag van het seizoen toe te dienen. Finale Landelijke Senioresbeker Deze zal plaats vinden op 23 maart 1985zowel voor dames als heren. Testwedstrijden landelijke ploegen De testwedstrijden onder de VIV-plocgen van de landelij ke afdelingen hebben plaats op 13.04.1985. Op 20.4.1985 hebben de tcstwedstrijden plaats tussen VIV en AIF- ploegen. Finale jeugdbeker 1985 De finale van dc jcugdbekers heeft plaats op 4 mei 1985 voor de meisjes en op 5 mei 1985 voor dc jongens. Ze gaan door in dc provincie Brabant. Oproep kandidaten voor de klachtenkommissie Men vraagt kandidaten voor plaatsvervangende leden in de klachtcnkommissic van het VIV. Drie personen zijn gewenst. Vereisten Lid zijn van het VIV. Minimum 21 jaar oud zijn Belangstelling voor volleybal aan dc dag leggen. Kandidaturen sturen naar: VIV. t.a.v. Marcel Bcnoy, Lambermontlaan 278, 1030 Brussel. Te schrappen leden Op voorstel van het Brabants provinciaal komitee heeft de algemene vergadering van het VIV beslist dat de periode voor het indienen van de lijst der te schrappen leden vanal 1985 opnieuw zal mogen ingediend worden van 1 tot 30 mei. Wie op dc lijst voorkomt zal het volgend seizoen elders mogen aansluiten. Indien hij als speler opnieuw aansluit bij een andere klub, moet hij 1.000 frank betalen. Oproep tot kandidaat inrichters voor dc finale van d« Beker van België 1985 Op zondag 31 maart 1985 wordt dc finale betwist van de Beker van België editie 84-85 zowel de dames- als de heren-finale. Dc kandidaat-inrichters worden verzocht hun kandidatu ren in te sturen voor 21 december 1984 aan het volgend adres: Beker van België, VIV-sekretariaat, Lambermont- straat 278 1030 Brussel. De aanbesteding moet zich bevinden in een tweede gesloten enveloppe. De minimum aanbestcdingsprijs bedraagt 125.000 fr. Voorwaérdcn: Beschikken over een zaal, die voldoet aan de homologa- ticvoorwaarden AACACCBB met minstens 1500 zitplaat sen. Leveren van koude schotel voor 15 personen per ploeg, plus scheidsrechters en officiëlcn. Dc aanbestedin gen zullen geopend worden op vrijdag 28.12.1984 om 15 uur in de bondsgebouw. Oproep tot kanidaat-inrichters voor de nationale jeugdcin- dronden Op 11 en 12 mei 1985 gaan de nationale eindronden door voor alle jeugdkategorieën. Op zaterdag II mei spelen de jongens en op zondag 12 mei komen de meisjes aan bod. De jeugdkampioenen van alle provincies (5 VIV en 1 AIF) dc miniemen, kadetten, scholieren, junioren en beloften zullen strijden om de titel van Nationaal Kampioen per kategorie. Voorwaarden: Over een zaal beschikken met minimum vijf terreinen. Kosten voor zaalhuur en akkomodatic zijn ten laste van de kandidaat-inrichter. Middag en avondmaal voor dc mc- derwerkers. De voorlopige toewijzing zal gebeuren bij lottrckking op vrijdag 25 januari 1985 om 19 uur.

De Voorpost | 1984 | | pagina 32