I DIRK NEEMT REVANCHE E.V. AALST 2 KLOPT LEIDER LOKEREN! DOMINEREND AVANTI FEMINA HANDBALKALENDER AJAX STERKER DAN LEIDER HECHTEL! SQUADRA FEMINA LEBBEKE BLUFT WINNEN AVANTI 2 ZET VERLOREN GEWAANDE SITUATIE RECHT Nieuwe bestuursploeg bij H.K. Waasmunster ONDANKS GOEDE EERSTE HELFT 34 - 23.11-1984 - De Voorpost HANDBAL 1E NATIONALE 4e Afdeling agamgmgmmmm BD LEBBEKE - OLSE MERKSEM 21-19 Dirk Verhofstadt had na de wedstrijd tegen Neerpelt, niet alleen in dit blad, heel wat kritiek gekregen. Niet ten onrechte naar ofts gevoelen, want hoewel het toen helemaal niet vlotte bleef 's lands meest effektieve afwerker 60' op het terrein. Ook nu stond Verhofstadt onafgebroken op het terrein maar daar zal wel niemand graten in gevonden hebben. Inderaad, met zyn tien treffers aan een percentage van meer dan 90% nam hij een klinkende revanche en er mag gerust gesteld worden dat Boule d'Or het anders moeilijk zou gekregen hebben om een derde opeenvolgende nederlaag te vermyden. GROEP DE CUYPER Handbal. Eddy De Smedt van B.D. Lebbeke: Elke ploeg in eerste nationale traint minimum driemaal per week. (v) Coach Eddy De Smedt kon, ondanks zijn griepaanval, dus opnieuw lachen en in een kort gesprek maakte hij ons duide lijk waar de echte problemen bij Lebbeke zijn te situeren. «Vrijwel elke ploeg in eerste nationale traint drie maal in de week, bij ons is het al moeilijk om tijdens de twee voorziene trainingen alle kernspelers bij een te krijgen. Niet dat er iemand van slechte wil is maar beroeps- of studieomstandig heden maken het erg moeilijk Uiteraard lopen wij zo een achterstand op t.o.v. de ande re ploegen. Wat ook opmerke lijk is, de inspanningen op trai ning worden vooral door de ouderen opgebracht, al ben ik akkoord dat bij verschillende jongere spelers de klasse zeker aanwezig is. Zoals ik vandaag L. Van Mol aan het werk zag bij de reserven zou ik hem graag altijd zien.» Tot daar een serene trainer die het beslist niet gemakkelijk heeft dit seizoen De wedstrijd Na een kwartier wees het scorebord 7-2 aan. Lebbeke was bijzonder sterk gestart, de afwerking verliep vrijwel vlek keloos en de agressief spelende Boule d'Or verdediging leek zowat niet te verschalken. Ei genlijk een beetje onverwacht viel het toen stil bij de thuis ploeg. D. Verhofstadt kreeg een 2' straf en een technisch er. mentaal sterk "Merksem sloeg keihard terug. Het werd 8-6 5' voor de rust. L. Van Mol miste toen nog een open doelkans maar herstelde onmiddellijk met twee mooie treffers zodat via 10-6 de rust bereikt werd met een 10-7 stand. Merksem had echter aangevoeld dat al les nog niet verloren was en gedurende 30' bleven de be zoekers beuken. H. Maes zorgde wel voor 11-7 maar toen Lebbeke, nochtans in nu merieke meerderheid, een doelpunt moest inkasseren en tevens een 7 m. straf kreeg aangesmeerd, naderde Merk sem opnieuw tot 11-9 na 35'. Lebbeke kon toen echter reke nen op een bijzonder efficiënt afwerkende Dirk Verhofstadt. Dirk maakte goed gebruik van de «blokken» geplaatst door A. Maes en samen met Ver- moesen zorgde hij voor 14-9. Deze vijf doelpunten voor sprong bleven zowat konstant op het scorebord zodat met nog 10' te spelen Lebbeke op rozen zat. (18-13). Vier minu ten later was het nog steeds 20- 15 maar dan ging het plots verkeerd bij de thuisploeg. Spelverdeler K., Verhofstadt bleek plots alle wedstrijdkon- centratie kwijt zodat de Leb- beekse aanval helemaal in de fout ging. Enkele keren bal verlies bij Lebbeke lieten het niet opgevend Merksem toe tot 20-18 te naderen 2' voor het einde en met nog 30 sekonden te spelen werd het zowaar 20- 19. Even hielden wij nog ons hart vast toen J. Van Onsem in een man tegen man zijn kans op doel ging en gelukkig voor Boule d'Or de bal er in kreeg. Wij hadden eerder gedacht dat Boule d'Or toen de wedstrijd op balbezit wou uitspelen maar het liep gelukkig goed af. Met een won Boule d'Or met 21-19 een wedstrijd waarin Dirk Verhofstadt bijzonder goed gebruik maakte van de onver wachte vrijheid en met 10 tref fers waarvan 9 veldgoalen de grote bewerker was. BD Lebbeke: Vinck en Mer- tens, K Verhofstadt 3, D. Verhofstadt 10, Cornells 2, H Maes 1, A. Maes, Vermoesen 2, Van Mol 2, De Pauw, Van Onsem 1, P. De Smedt Reserven Enorme inzet BD Lebbeke 15 Olse Merksem 13 Tegen het gereputeerde re- serventeam van Olse Merksem heeft de thuisploeg blijk gege ven van een enorme wilskracht waardoor het aanwezige talent nog meer tot zijn recht kwam. Eindelijk zagen wij F. De Rid der weer zoals hij kan zijn. Sterk in de verdediging met zijn korte polsbeweging, effi ciënt in de afwerking. Luc Van Mol organiseerde en stimu leerde zijn ploegmaats en zorg de zo nodig zelf voor de afwer king. En E. Parijs was hier door opnieuw efficiënt op de pivot-plaats. Ook de anderen speelden met volle overgave - wij denken aan P. Hertsens en al kwam het duo Agnees- sens - Van Ransbeeck minder aan zijn trekken, het was sa men met De Ketelbutter zeer verdienstelijk. Dat P. De Smedt nu niet alleen instond voor het «vuile» werk was dui delijk merkbaar. Merksem leidde nochtans Handbal. Frank De Ridder van B.D. Lebbeke (arch) met 0-2 vooraleer Lebbeke on der impuls van Van Mol er bijzonder wilskrachtig tegen aan ging zodat de rust aanbrak met een 7-7 score. Ook in de tweede helft bleef Boule d'Or bijzonder gemotiveerd spelen zodat Merksem via 9-11 na 12' toch zijn tweede seizoenneder laag kende. BD Lebbeke Vcrmeiren en Mertens, B. Van Ransbeeck, Agneessens, Hertsens, De Ke telbutter, De Ridder 6, P. De Smedt 3, Van Mol 2, Parijs 4. E.V. Aalst 2 - H.C. Loke ren: 22-20 De Lokerse trainer P. Vermei- ren leek ons na de wedstrijd niet te erg teleurgesteld: «ik wist vooraf dat wij het tegen het sterke E.V. Aalst in hun zaal niet gemakkelijk zouden krijgen. Ik moest het doen zonder de gekwetsten De Brouwer-Bocklandt zodat en kele 16-jarigen dienden opge steld. Deze jongens speelden erg goed maar tegen de routine van Aalst is dit toch een handi- kap Misschien was het nog anders geweest indien J. Beeckman na een kwartier niet was gekwetst geraakt. Nu moest ik noodgedwongen gans de opstelling dooreen smijten. In elk geval, deze eerste sei zoennederlaag is geen ramp. Lokeren is eeri bijzonder knap seizoen aan het spelen». M. Coen, de Aalsterse coach gaf ons haar zienswijze: «Uitgeno men het eerste kwartier waarin onze verdediging in de fout ging ten opzichte van de schut- terskwaliteiten van P. Rom- bout. speelden wij een sterke wedstrijd. Er werd verstandig gespeeld en het zelfvertrouwen groeit. Ons aanvalsspel met De Letter en Van Herreweghe als pivot begint te renderen. Als wij nu nog J. Meert reku- pereren staan wij er goed voor. De jonge doelman van Loke ren speelde erg sterk in de tweede helft». De wedstrijd Lokeren startte voortreffelijk, kende wel wat meeval toen enkele worpen van Aalst op het doelhout te pletter sloegen maar leidde toch met 1-5 na 5'. Dan werd het 3-7 na 13' als de wedstrijd omsloeg. J. Beeckman raakte gekwetst bij Lokeren en gans de opstelling diende gewijzigd bij de bezoe kers. Het duo 16-jarigen Van Hille-Vergult kon het moeilijk waarmaken in verdediging en Aalst begon duidelijk aan ver trouwen te winnen. Een nu vlot spelend Eendracht was langszij geraakt aan de rust (12-12). In de tweede helft nam Laureys de plaats van Fl. D'Hanis over in het Lokerse doel en deze 16-jarige deed het ook al voortreffelijk. Lokeren raakte nog 13-15 voor maar een rustig en met overleg spe lend Eendracht bleef de kan sen afwachten. Na 40' stonden de ploegen opnieuw gelijk (16- 16) en 8' voor het einde nam Aalst definitief de leiding over (18-17). Het werd 21-18, want de man op man verdediging van de bezoekers kende geen succes. Toch naderde Lokeren nog tot 21-20 maar De Gendt bezegelde het lot van de be zoekers met het 22e Aalsterse doelpunt. E.V. Aalst 2: Van Pottelberghe en Coen, Van Herreweghe 5, De Doncker 2, De Gendt 3, De Letter 4, Cooreman 3, Arijs 2, D'Hondt 3, Vinck, De Man. H.C. Loke ren: Fl. D'Hanis en Laureys. A. D'Hanis, Sonck 2, Vermei- ren 1, Lenaerts 1, Verguit 1, Beeckman 6, Romhout 9, Ver- sele, Van Hille, Borgers. EVA ^opr/k i£B8HK" I liTOPrV I JfL _^S8EKE r»opr< Handbal. Avanti Femina Lebbeke won met 26-12 tegen Merksem. (c) DAMESHANDBAL Avanti Femina Lebbeke-St. Merksem: 26-12 Het eerste kwartier buiten beschouwing gelaten, heeft Avanti Femina Lebbeke een rustig meesterschap gede monstreerd tegen een toch wel ontgoochelend St. Merksem. De Antwerpse meisjes spelen weliswaar met veel overgave maar zyn toch wel sterk teruggevallen t.o.v. een seizoen geleden. Het wedstrijdbegin liet nochtans veronderstellen dat'de thuisploeg het vrij moeilijk kon krijgen. Heren le nationale zond. 25.11 te 15u30 Sp. Evere - B.D. Lebbeke 3e afdeling zat. 24.11 te 19u45 Robuco Buggenhout - Ar. Hechtel zond. 25.11 te 15 u. Fr. Beerse - E.V. Aalst zat. 24.11 te 20 u. 15 Ajax Lebbeke - Sasja 2 4e afdeling zond. 25.11 te 15u45 Lokeren - Anderlecht zond. 25.11 te 15u30 Vital Gent - E.V. Aalst 2 zond. 25.11 te 19 u. Groot-Bijgaarden - S.K. Grembergse zat. 24.11 te 19 u. Dendermonde - Izegem zat. 24.11 te 20ul5 Sparta Aalst - D B. Zwijnaarde Provinciale zond. 25.11 te 14u30 Lokeren 2 - Wolvertem zond. 25.11 te 15u45 Brabo Denderbelle - Groot-Bijgaar den 2 Dames - le nationale zond. 25,11 te 17 u. Sp. Evere - B.D. Lebbeke 2e afdeling zat. 24 11 te 17 u. Robuco Buggenhout - Opglabbeek zond. 25.11 te 14 u. T.V Ekspres Gent - E.V Aalst zat. 24.11 te 16u30 Ar. Hechtel - Avanti Femina Lebbeke 3e afdeling zond. 25.11 te 17u45 Groot-Bijgaarden - G.S.K. Hamme zond. 25.11 te 18u45 Gent - Olympia Aalst zat. 24.11 te 16u30 R.B Dendermonde - Menen Jeugd - Miniemen zat. 24.11 te 17 u. Ajax Lebbeke - Lokeren Kadetten zat. 24.11 te 16 u. Buggenhout - Waasmunster zat. 24.11 te 18 u. Ajax Lebbeke - Lokeren zat. 24.11 te 17u30 H.B.C. Dendermonde-Gent JEUGDHANDBAL Miniemen Avanti Lebbeke - Gent: 7-22 Gent, dat wegens de onbe- schikbaarheid van enkele spe lertjes beroep deed op een vrijwel volledige kadetten- ploeg, bleek in deze omstar. digheden te sterk voor de thuisploeg waarbij vier pupil len aantraden De jonge spe lertjes van Lebbeke deden meer dan zich verdedigen er> vooral doelman De Brandt speelde zich in de kijker. Van De Steen en B. Walraevens zorgden voor de Lebbeekse doelpunten. Rust 3-10. Wel licht wordt Gent toch nog de verliezende partij maar daar over moet de kompetiticlcider beslissen. Avanti Lebbeke: R. De Brandt, Van De Steen, Walraevens 4, De Man, De Lathouwer, Van Beveren, De Nil, Van Eycken. Kadetten Avanti - Gent: 28-14 Gent, waarbij de meeste spe lers even tevoren reeds de mi- nicmenmatch hadden ge speeld, konden enkel in de eerste helft aanklampen. Rust 13-8. Tijdens het tweede wed strijdgedeelte kwam de over macht van Lebbeke nog beter tot uiting. Jo Walraevens en doelman Dany Dierickx speel den voortreffelijk maar wer den flink gesteund door een collectief sterk geheel. Via 15- 12 werd het 27-12 vooraleer Gent nog eens kon tegensco- ren. Avanti Lebbeke: S. Ver- donck, D. Dierickx, Ottoy, St. Vlassenroot 3, De Hauwere 3, Walraevens 10, De Donder 5, Pauwels 4, Michiels 1, Van Langenhove 2. Miniemen D.B. Zwijnaarde - Waas munster A: 8-14 Rust 5-9. Enkel in verdediging konden de bezoekers overtuigen, maar tegen een in aanval onmondige thuisploeg volstonden enkele tegenaanvallen om de over winning te behalen. Waasmunster A Desseaux-De Grave W., Ter nest 3, Roels 1, Desseaux C., De Grave T. 2, De Bode I. Verdurmen 1, Van Damme 5, Van Bauwel 1 V.H.V.-selecties Volgende spelers zijn geselec teerd door de T.K. van de V.H.V. en gaan op stage tij dens het Kerstverlof: Kadetten: De Donder Johan. Vlassenroot Stefan, Van Hille Jurgen, De Proft Wim, Lau reys John, Walraevens Jo, De Hauwere Benny. Scholieren: Van Hove Wim, Janssen Tom, Van Ransbeeck Bart, Huys Piet, Assaert Renzo. EVA Handbal. Hilde Bleyaert (arch) Biesemans had weliswaar na 2' de score geopend maar na 10' wees het scorebord amper 2-1 aan en Lebbeke had het bij zonder moeilijk om Merksemse defensie voor ech te problemen te stellen. In die periode kon Avanti ook de sporadische doelkansen niet benutten en het duurde tot het kwartier vooraleer de thuis ploeg op het normaal niveau ging akteren. Hilde Bleyaert en Anja Maes konden er toen 4-1 van maken en nu pas barst te dc wedstrijd open. Het vlot te nu heel wat beter bij de landskampioenen en goalie Van Langenhove stopte in die eerste 30' die afgesloten wer den met eeh 12-5 score, drie strafworpen. Meteen was Leb beke gelanceerd voor een knappe tweede helft waarin vrijwel elke speelster haar doelpuntje aanbracht. K. Van Damme speelde zich naast H. Bleyaert in de kijker met haar krachtige doelworpen en enke le mooie assists en het werd 20- 10 na driekwart wedstrijd. Het laatste wedstrijdkwartier liet Lebbeke zich echter betrappen op een paar storende fouten in verdediging waardoor Merk sem nu gelijke tred kon hou den. Nog te vermelden dat A. Segers een vrij geslaagd de buut lukte en zelfs kon scoren 4' voor het einde. De laatste 10' liet coach Cornelis ruim spcelgelegcnhcid aan zijn wis- selspcelsters. Avanti Femina: Van Langenhove en Van Der Meersch, A. Segers 1, Cools 1, De Troetscl 3, A. Macs 2, Biesemans 3, Lissens, Van Damme 3. Bleyaert 11, Her-' mans 2. EVA 3e Afdeling - Heren 3e Afdeling 2e Afdeling Avanti Femina Lebbeke 2-Zkho: 19-18 Tegen Zicho - een ploeg die samen met Lebbeke de vijfde plaats deelt in de rangschik king - heeft Avanti 2 dank zij een enorme inzet tijdens de tweede helft, een vrijwel on- ontkomelijke nederlaag omge zet in een zege. Gans de ploeg heeft blijk gegeven van een grote maturiteit en dit is naar ons gevoel het grote verschil t.o.v. verleden seizoen. Als men na een kwartier spelen 2-8 op zijn bord heeft liggen, moet men inderdaad mentaal sterk staan om dan nog in een goede afloop te blijven geloven. Zoals het de laatste wedstrij den nogal is gebeurd, kende Avanti Femina 2 een erg moei lijke start. Reeds in de 2e mi nuut ging het fout voor dc thuisploeg. Segers miste een 7- m worp en het werd 0-3 voora leer diezelfde Segers kon tegenscoren. De sterke Lepez (11 doelpunten) zorgde er daarna voor dat Zicho na een kwartier met 2-8 leidde maar Lebbeke liet de armen niet zakken en stelselmatig begon het beter rond te draaien bij de thuisploeg die via 5-9 de rust bereikte met een 8-12 score. Tijdens de pauze kon coach H. Maes zijn ploeg overtuigen dat de zege er nog inzat en Segers samen met Y. De Smedt zorg den inderdaad voor 13-14 na 41'. Elskens maakte er langs rechts 14-14 van en met nog 12' te spelen zorgde diezelfde Els kens ervoor dat Lebbeke voor het eerst leidde (15-14). Nu werd het bijzonder spannend want Lepez zorgde ervoor doat Zicho steeds gclijkkwam (17- 17 3' voor het einde). Dc ster ke Segers -vanop de 7-m lijn en de wilskrachtige De Smedt konden dan een twee-punten- kloof slaan (19-17) en Lebbeke liet de zege niet meer ontsnap pen Avanti Femina I>ebbeke 2: Van Den Meersch, Bucque, Elskens 2, Segers 12, Dc Smedt 4, Lissens, Walraevens, Dc Vrieze 1 Ap. Kortrijk - Squadra Fe mina Lebbeke: 6-13 C. Moonen en haar ploegma ten waren er niet helemaal ge rust in. Kortrijk in haar eigen smalle zaal partij geven kon wel eens moeilijk worden, dacht men Helemaal ongelijk had men niet bij Squadra want tijdens de eerste helft bleef de thuisploeg aanklampen. De Meersman raakte op dit smal terrein moeilijk los op haar hoek en na 10' leidde Kortrijk inderdaad met 3-1. Zonder de gekwetste S Roels en met een niet helemaal fitte S. Van Den Broeck was Squadra vlug op achtervolgen aangewezen Toch zou S. Van Den Broeck de nodige doelpunten scoren om het vertrouwen te herstel len en via 3-6 werd de rust bereikt met een 4-6 score. Na de rust had trainster Moonen het begrepen. Zij schakelde over naar een 5-1 verdediging die agressief ging uitstappen en meteen was het West-Vlaamse aanvalsspel totaal van de kook. M. Bosman deed bijzon der goed werk op de pivot- plaats waarvan De Meersman kon gebruik maken en de erva ren Hauwelaerts deed weer erg secuur in het Lebbeekse doel. Squadra was nu oppermachtig en via 4-11 werd het nog een ruime 6-13 zege waarmee Squadra erg tevreden bleek. Squadra Femina Lebbeke: Hauwelaert, Moonen 1, Van Hauwermeiren 1, Van Den Broeck 8, De Meersman 2, Bosman, Van Cauwenberghe, Luypaert, Steppë, Bosteels. EVA Tijdens een buitengewone algemene vergadering werd, na het ontslag van voorzitter A. Gijssels, bij H.K. Waas munster een nieuwe bestuursploeg gevormd. Dc nieuwe bestuursploeg die vast besloten is de aanhou dende groei van de Waaslandse handbalklub te bestendi gen ziet er uit als volgt: Ere-voorzitter: H. De Graeve, voorzitter: H. Verdurmen, o/voorzilter: H. Maes, secretaris: L. Van Beglen, penning meester: K. Picqucr, trainers: senioren: D. Van Puyen- broeck, jeugd: E. De Vlieger. Leden: M. Verdurmen, L. Van Damme, afgevaardigde van de spelers: R. Tijssels. Hechtel-Ajax Lebbeke: 17-17 Ajax-woordvoerder W. Bos teels was formeel: «tegen lei der Hechtgel hebben wij eer der ongelukkig een punt verlo ren. Ajax speelde een van zijn betere wedstrijden en tijdens de eerste helft waren wij over duidelijk de betere ploeg. On ze verdediging met doelman De Bruyn tijdens de le helft en J. Vermaesen in de tweede helft als veilig sluitstuk, speel de knap en de gevaarlijkste Limburgse afwerker werd bij zonder goed aan banden ge legd. Jammer dat wij in de eerste helft niet meer voor sprong konden opbouwen. Tij dens het tweede wedstrijdge deelte verliep de wedstrijd evenwichtiger maar toch bleef Ajax de betere ploeg. Enkel een dosis onkans heeft ons van de zege weggehouden». In elk geval met dit gelijkspel heeft Ajax bewezen steeds tot de toppers uit de 3e afdeling te behoren en wanneer de Lebbe- kenaars er zouden in slagen meer continuïteit in hun pres taties te leggen mogen wij be slist nog niet afgeschreven worden als promotiekandi daat. Vele ploegen zijn inder daad sterk aan elkaar gewaagd dit seizoen. De wedstrijd In een sterke eerste helft leid de Ajax vrijwel bestendig. Na 12' wees het scorebord 3-6 aan en 5' voor de rust was het 8-11 geworden. Toen viel het echter niet mee als Hechtel als bij wonder aan een grotere ach terstand ontsnapte na verwoe de pogingen van Hendrickx, De Batselier en Van Gucht. Zoals het dikwijls gebeurt was het integendeel de andere ploeg die nog scoorde zodat Hechtel met een erg gevleide 9-11 score kon gaan rusten. Ook in de tweede helft behield Ajax vrijwel bestendig het ini tiatief zonder echter de supre matie in doelpunten te kunnen omzetten. Bij een 12-12 stand stopte nu ook Vermaesen een 7-m. worp. De Bruyn had dit hem voorgedaan in dc eerste Handbal. F. Van Gucht van Ajax Lebbeke (arch) helft en J. Van Biesen zorgt kort daarna voor een 12-14 voorsprong. Toch liep het nog even mis toen de doelkansen niet werden benut. Het werd zowaar 15-14 10' voor het ein de en nu werd het bepaald niet voor hartpatiënten. Hendrickx en Van Gucht stelden respek- tievelijk op 15-15 en 16-16 ge lijk maar toen werd er voor Ajax een 7-m. worp gemist en Hechtel kon scoren uit tegen aanval. Het was de jonge J. De Man die vanop de linkerhoek het verdiende puntje voor Ajax redde. Ajax Lebbbeke: Vermaesen en Dc Bruyn, Qui- dé. De Batselier 3, Van Mede- gacl 2, Hendrickx 6, Van Bie sen 2, Van Gucht 3, De Man 1,. W Dc Proft, Koenings, Ver- Reserven: Hechtel-Ajax Lebbeke: 13-13 Een zeer degelijke eerste helft werd afgesloten met 6-3 cijfers maar onder impuls van een steeds efficiënter wordende G. De Decker slaagde Ajax erin een verdiend gelijkspel in de wacht te slepen. Ajax Lebbeke: Van Bosbeke en Vermaesen, Vercammcn 3, De Proft 4, Koenings, Dc Man 2, De Dec ker 4, Crombé, Wesemael, Bosteels. Mechelse-H.B.C. - Dender monde: 21-14 H.B.C. Dendermonde, zonder D. Gijssels, heeft zich stukken beter verdedigd dan dc uitslag laat vermoeden. Inderdaad, met nog een kwartier te spe len, wees het scorebord 15-12 aan en het is pas daarna dat de afgetekende cijfers nog op het scorebord kwamen H.B.C. was bijzonder goed gestart en leidde met 1-4 na 11'. Mcchel- se kon later wel aanpikken maar raakte gedurende de gan se eerste helft enkel op gelijke hoogte. Via 6-6 na 23' 8-8, werd de eerste helft afgesloten met een 8-9 score. In het begin van de tweede helft gaf Dendermonde nog de indruk het te kunnen halen (11-10) maar bij een 15-12 stand een kwartier voor het einde, werd het erg geteisterd door 2' straffen waardoor Mc- chelse, toen bestendig in nu merieke meerderheid, de be slissende kloof kon slaan. Het was 19-13 geworden vooraleer H.B.C. weer eens voltallig op hc terrein stond maar toen was dc zege hen reeds lang ont- glipt. H.B.C. Dendermonde: Van Renterghem, Hoorelbekc 4, Boutcillc 1, Claessens. Van Der Veken 4, Asaert 1, St. Dc Swaef 1, Sanders 1, Goossens, De Smedt 2, Verhaevert. EVA

De Voorpost | 1984 | | pagina 34