r ien goals van Dirk Verguit EERSTE NEDERLAAG VOOR (ONVOLTALLIG) M00S J, ft i? Gredi Bauwens alleen op kop MVC Lebbeke speelt VDB Sobofi weg «j R ZAT MEER IN )0R VERH0FSTADT! VAN CAUTEREN SLAAT PLASTIEKCENTRALE TERUG TWEE ZEELSE DERBYS KENDEN EEN SPANNEND EN SPORTIEF VERLOOP VIERPUNTENMATCH EINDIGDE ONBESLIST De Voorpost - 23.11.1984 - 45 MINIVOETBAL h,M.B.-kem Dendermonde sparta 16 - FC Okapi 1 zfoare nederlaag van de lauwen. Okapi kan ech- (kuus de afwezigheid van i Vercammen (3 weken) iterck (onmiddellijk ge- st) inroepen. Toch kon ii in de eerste periode nog ;e tred houden, alleen uit kon scoren: 1-0. In de le periode ging Minispar- rder drukken met als ge- vijf goals van Verguit en van Vereecken: 7-0 dus lie rust. derde periode verging ;ial even slecht: Van Spi- Vercauteran, Verguit (3) Cool (2) zorgden voor want Temmerman had en scoren voor Okapi en doelpunt was. als troost, looiste van de partij. Ver en Cool legden in de laat- eriode de eindcijfers vast. iparta I: Timmerman, Spitael, Vereecken, Ver ren, Verguit en C'ool Vergeylen, Veyt, Ver- i, Buggenhout, Tem- nan en Cornells. 'e KSA - Lada de Leu evenwichtige wedstrijd, »r in Scwonnen ^oor Lada dat Van Heck en Van Geert j®. spelbepalende figuren in heeft. Na dertien minuten I het nog 2-2. Van Hine- en Stroobant scoorden Oka, terwijl Van Heek en Geert raak troffen voor i. In de tweede periode de een schitterende Van zijn tweede doelpunt: 2- e voorsprong zou Lada meer uit handen geven. Geert (2) en Bacvegem en de zege vast. A! kon- Van Bockstael en Bon- nog milderen, Lada was punten rijker, l KSA: Van Bockstael, der Hinegcn, Bontjnck, De Winter, Stroobant en de Leu: Van De Wiele, -Heck, Van Geert. Ver- n. Van Damme, Staelens •.vegem. livo - Vlietboys 7-5 werd een spannende wed- 4 met een 1-1 stand na de ifh Pe"otle Coeman scoor de ,0f Sportivo en De Vroe j V/ietboys. In de tweede I to kon Sportivo de kloof Met goals van Bostcels wan den Bossche en Coe- jkwamen de Sint-Gillisse s 5-1 voor. Cooreman Vroe milderden tot 5-3. derde periode kon Dc Vlietboys dichterbij ten, maar Van den Bos- cn Coeman deden de trijd opnieuw kantelen in voordcel van Sportivo. sens kon nog eens milde- maar verder kwam Vliet- niet. livo: Van Beveren, Bos- Verheyden, Van den )r he, Coeman, Coppietcrs r,H "C7 »ys: Van Gaevcr, Coor- De Vroe, Daman, Dc Van Lysebettens, Goo- tn De Ridder. Mikeno - Jong Piccadilly 3-12 Opnieuw een zware nederlaag van Mikeno tegen een op volle toeren draaiend Young Picca dilly. Bij de rust was de wed strijd al gespeeld. Zonder echt door te duwen stond Piccadilly met 1-5 op winst. Het werd 0-1 via Frangois in de eerste periode. Aanvoerder De Nijs kon tweemaal scoren in de tweede periode, net zoals Fraogois. Haentjes kon tegen- scoren en zo werd het 1-5. Frangois deed er na de tweede herneming nog twee treffers bij en ook .Eeckhoudt zette twee goals achter zijn naam. Met Mikeno-goals van Vlae- minck en Haentjens werd het 3-9. In de laatste periodeluk- ten ook Raes en Van Marcke (2) hun goals. Mikeno: Roggeman, Vlae- minck, Michiels, Buyle, Go- vaert, Haentjens, Hillaert en Van Keer Young Piccadilly: De Nijs, Eeckhoudt, Frangois, Raes, Saerens en Van Marcke. Piccadilly I - Filosoof 1 12-1 Piccadilly heeft een sterk team, dat bewees het nog maar eens. Dan mocht zelfs Piet Ab- beel, ex-Kavd en ex-E. Zele. nu een der betere minivoetbal- Iers van het land nog ont breken... Maar met knapen als Van den Dungen, Berkers, en Hofman wordt ook niet gelachen. Na de eerste periode stond Picca dilly op winst met goals van Ringoet en Moriaux. Van den Dungen, Hofman en tweemaal Putteman verhoogden tot 6-0. In de derde periode bleef Pic cadilly een rustig meesterschap aan dc dag leggen. Jan Ber- ckers tekende voor nummer zeven. Van den Dungen, Rin goet, Moriaux, Hofman (2) voor Piccadilly en Wouters voor Filosoof zouden de eind- score op 12-1 brengen. Piccadilly I: N. Van den Dun gen, Ringoet, Berkers, Mo riaux, Hofman, Reed cn Put teman. Filosoof I: Peeters, De Loose, Vereertbrugge, Koeckelbergh, Wauters, Huylebroeck, Ver- lackt en Van Swaeye. De Vlieger - Verz. Vander Straeten 1-5 Zonder echt te schitteren heeft Vander Straeten toch de zege behaald. In de eerste periode gebeurde er weinig of niets. Tijdens de tweede periode kfram Verz. Vander Straeten toch even los en dat resulteer de in een 0-3 voorsprong met doelpunten van Coppieters, Van Malderen en De Vijlder Ook in de derde periode werd niet gescoord. Merckx kon dc eer. van dc Vlieger redden en toen iedereen reeds vrede nam met de toestand, konden Ver- nimmen en Coppieters nog aandikken. De Vlieger: De Wolf, Van Ca- kenbergh, D'Hondt, Vincke, Van den Elzen, Van Biesen, Van Heek en Merckx. Verz. Vander Straeten: Ver- nimmen. Vandcr Straeten, Verbeek, Van Malderen, Cop pieters, De Vijlder en Ediens. Wit Hof - Pappenheimers 3-2 Deze zwakke wedstrijd had ei genlijk op een gelijkspel moe ten eindigen. Pappenheimers kwam na acht minuten op voorsprong langs Vermeiren. In de tweede periode slaagde Eddy Van den Broeck erin om Wit Hof langszij te schoppen. De stand bleef 1-1 tot in de slotperiode. Dan konden Van den Broeck en De Ridder sco ren voor Wit Hof. Vermeire zorgde voor het tweede Pap penheimers-doelpunt. De ge lijkmaker bleef uit en Wit Hof pakte beide punten. Wit hof: Van Nuffel, Van Henden, Luc en Eddy Van den Broeck, Van Damme en De Ridder. Pappenheimers: Rijdant, Van Hauwermeiren, Bellon, Ver meiren, Van Aken, Pieters en Waslijn (JR). De Fontein - Platte Ploeg 7-5 De eerste keer dat Platte Ploeg met de basisacht tussen de lij nen kwam, werd meteen ook de eerste nederlaag. Het geluk uit de voorbije wedstrijden bleef nu weg. Drie strafcorners en evenveel open kansen wer den nu gemist. Na een halfuur keek Platte Ploeg al tegen een 4-0 achter stand op. Dc doelpunten wa ren gescoord door Jan Boter- dael (2) en Luc Mouton (2). Nadien ging het vlotter bij Platte Ploeg die terugkwam tot 6-3 langs Van den Abbeele, Gorus en Van den Hauwe. Voor de Fontein scoorde Jan Van Boterdael nog tweemaal, zodat hij dé figuur van de wed strijd werd. In de laatste act was er span ning genoeg. Platte Ploeg kwam verdiend terug langs Gorus en Van den Hauwe, maar Peter Van Boterdael be zegelde het Oudegemse lot met een zevende treffer. Platte ploeg totaliseert nu 13 punten uit negen wedstrijden. Toch wel een mooi resultaat als men weet dat deze mannen uit de filosofengemeente slechts drie schamelijke puntjes verzamel den in derde afdeling twee sei zoenen geleden en dit seizoen naar tweede klommen, waar ze nu een vierde plaats bekleden. De Fontein: J. Van Boterdael, Cleemput, D. Mouton, B Huylebroeck, T. Van Handen- hove, A. Buts, L. Mouton en P. Van Boterdael. Platte Ploeg: Van den Abbee le, Van de Voorde, De Maers- schalck, De Troch, 't Kindt, Gorus. Van Hcnde en Van den Hauwe. (BP) Stand 2' afdeling 1. Fiat Caudron 18, 2. Mini- sparta 1115, 3. Rijkswacht 14, 4. Platte Ploeg 13, 5. Boter hoek 13, 6. Young Boys 12, 7. De Fontein 12, 8. FC. Stoom 10, 9. Sporthuis 10, 10. Club 83 7, 11. Pappenheimers 6, 12. Wit Hof 5. 13. Politie 3, 14. Ka wc de 3, 15. La Ruelie 2, 16. Regentboys 1. LOKERSE MINIVOETBALKERN 8 Lokerse ploegen schrevan in voor de Beker van Het Waasland voor minivoetbalploegen. Door middel van een voorronde zullen er van die 8 nog 5 mogen overblijven. In een eerste schiftingswedstrijd kon Leder Baeyens zijn kandidatuur alvast onderschrijven tegen De Schrijver dat enkel in de eerste helft wist stand te houden toen Eddy Hillaert en Freddy Keppens elk één keer konden skoren. Na die eerste periode nam Leder Baeyens het initiatief in handen zodat de tussenstanden op het einde van de tweede en de derde periode respektievelijk 4-1 en 8-2 waren. De doelpunten van Leder Baeyens kwam verder nog van Abeel (3), Rogiers (1), en Preveniers (7) terwijl De Boom (2) en Michiels (1) de eindstand voor De Schrijver op 12-4 bepaalden. Kompetitie Ludwig's Discotheek - Mini 74 8-3 Via Tolmer en Van Bocxelaer liep de thuisploeg na de eerste periode reeds tot 2-0 uit terwijl bij de rust de bordjes reeds 5-2 wezen, dit na 3 lokale treffers van De Vijlder en na tegendoelpunten van Van den Berghe en Kelem. Tolmer, Buydens en Buyselinck zouden echter nog verder opdrijven terwijl Plaetinck de eindstand zou vastleggen. Nachtridders - Cafetariaboys 14-2 Aanvoerder De Keghel kon het tegen Nachtridders niet beredderen want reeds na de eerste periode keken de stoere cafetariaboys tegen een 4-0 achterstand op. Bij de rust kon toch reeds één tegendoelpunt worden aangete kend. De Caluwé, Claes (4) Hoste (6) en Verdonck skoorden voor de nachtridders terwijl de Keghelen Strob- be de eer redden voor de Cafétariaboys. Trappistenhuis - Cafétariaboys 8-4 De Cafétariaboys wisten vorige week blijkbaar van geen ophouden, doch ook de tweede wedstrijd, ditmaal tagen Trappistenhuis werd verloren. Het begon nochtans schit terend, want in de eerste periode kon Alain Coppejans de bezoekers op voorsprong brengen. Ook bij de rust was er nog niets verloren want met thuisdoelpunten van Van Steirteghem en Van Pottelberghe en een tegendoelpunt van Chris Strobbe was de stand bij de rust nog steeds 2-2. Na de koffie zakten de bezoekers echter als een pudding in mekaar en kregen nog 6 doelpunten te slikken.-Enkel Stany Dhooghe wist nog een keer tegen te skoren. Van Pottelberghe (3), Vermoens en Van Steirteghem (2) skoorden voor Trappistenhuis. Spuiters - Topsport Valentino's 0-24 Door deze riante zege komen de Valentino's mee aan de kop van het klassement gezien de nederlaag van Moos. Enkel het doelpuntensaldo van de Valentino's ligt nog enkele eenheden lager dan dat van Moos. Tegen de brandweerlieden ondervonden de jonge bezoekers alvast geen problemen: De Baere (2), Govaert (3), Fiers (6), Van Laere (7), Piaters (4) zorgden voor de erg zware cijfers. Fulham - Moos MV 3-1 Zonder de «Zeelse vedetten» ging de ploeg van Gerard De Beule slechts met vier spelers de boot in tegen Fulham. Door deze nederlaag krijgt Moos nu het gezelschap van Topsporj Valentino's aan de kop van het klassement. Bij de rust was de stand op Fulham nog steeds 0-0 doch in dc derde periode bracht Patrick Poep de lokalen op voorsprong. Via diezelfde speler werd het in de laatste periode 2-0 terwijl Johan Zaman voor de bezoekers tegenskoorde Van Moeseke bracht de eindstand op het bord. YEL W v «wii» „.„.,3 smmm *JÊ *4 sciwmsiu' 'twmiiHf. j tetfMKt Minivoetbal in Berlare. Baert - Van de Meirssche speelde Joker in het verlies met 4-3 (jj) PORTSRf* ORl'SHO' Minivoetbal in Zele. Play-time behaalt bijzonder goede reaultaten (vw) Berlaarse Minivoetbalkompetitie D.S.D.-Minlvoetbal Gredi Bauwens, dat in negen wedstrijden slechts één keer verloor, heeft nu de Uitbergse jongens van Joker Pavo Sport voorbijgestoken in het klasse ment. Joker liep immers vorige week een derde opeenvolgen de nederlaag op tegen Baert- Van De Meirssche en dat lag in de lijn der verwachtingen want Baart was in de laatste matchen sterk komen opzet ten. Voor Joker is allicht de beste tijd voorbij in deze eer ste ronde, want ploegen als Bommenwerper, BAC en Me- lior, die nu op het programma staan, zijn zeker geen doetjes. De twee meest opvallende teams uit de jongste weken zijn Gredi Bauwens met zeven overwinningen op een rij en Tijl, dat ook vijf keren naeen won. Baert Van De Meirssche ver loor de laatste vijf wedstrijden niet meer en het is dus geen wonder dat Joker voor de bijl ging- Uitslagen Veteranen - Minibond 0-5 Spectrum - Sportieven 4-10 Pompierken - Bommenw. 1-7 Tijl - Donk A 8-0 Donk B - BAC Raemd. 3-16 Pa Gijs - Melior 2-4 KLJ Vr. - Roef Dr. 5-3 Gredi Bauw. - Moriaans B 4-2 Joker - Baert VDM 3-4 Stand 1. Gredi Bauwens 2. Tijl 3. Melior De Bruyne 4. Joker j 5. BAC Raemdonck 5 6. Bommenwerper Va Zwalm 1. 7. Baert Van De Meirs- sche 12 8. Minibond 11 9. KLJ Vriendenkring 1 10. Spectrum 11Donk Eendracht A 8 12. Pa Gijs 7 13. Moriaens Baert 7 14. Sportieven 6 15. Veteranen 4 16. Pompierken 3 17. Donk Eendracht B 0 18. T^oef Droeshout 0 jivoetbal D.S.D. leek it' ma 5 - Verhofstadt 2 Dfna Ic der in deze kompe- hceft niet zonder moeite »nncn tegen Verhofstadt. 0 Verhofstadt bij can 4-2 1 de strafschop kon benut- dan kon Givana het nog 'lijk krijgen. In de eerste >de kwam Givana aan de n 11 ng. Verberckmoes zou lint Oonlijke aktie afronden: 1- 10? tok in de tweede periode ton de leiders de wedstrijd «iden. Hcymans tekende tweede Givanadoclpunt maar aan dc overzijde «doelman De Kinder zich gewonnen geven na een 'van D Emanuel: 2-1. derde periode zou Giva- 'a de voorsprong vergroten. B,*gcrman en Verberckmoes *n Givana aan twee goals rangois kon milderen: 4-2. Verhofstadt een straf- Jdj cr onbenut liet, kon Ma- r nan de overdreven cindcij- ,s,t utleggen: 5-2. ana: De Kinder, Buyle, g£ ts, Heymans, Magerman, V i rctonoes en Vertongen ehj hofstadtWalraevens, Ver- rec hen, D. en P. Emanuel, 'Pfigois, De Jager en Barth. "toy Tonk - Avanti: 6-4 tijdens die ganse periode geen fatsoenlijke aanval meer kon aaneen breien. Na de rust ech ter gingen de Avantiboys er zo enthousiast tegenaan dat de jazzmannen in de problemen geraakten. Minkovic, Keppens en Mooncn konden scoren voor Avanti en maar goed dat een nog altijd kwieke André Van Br>'ssel voor Honky Tonk kon scoren of Avanti begon met voorsprong aan de laatste periode. Nu ging het echter onderuit. Mouton en tweemaal Mon Hcuvinck konden de match in haar definitieve vorm gieten. Kappens kon daaraan met een tweede doelpunt niets meer veranderen: 6-4. Honky Tonk: De Loose, Mou ton, Heuvinck, Van Cauwen- berghe, Van Brussel, Verhelst, De Witte. Avanti: Mcrtena, Minkovic, Keppens, Moonen, Ghijsels en Moeyerman. MVC Lebbeke - V.D.B. So bofi 8-0 Niets liet vermoeden dat Sobo fi een dergelijk pak slaag zou krijgen. Bij het ingaan van dc laatste periode wezen de bord jes immars nog een schamele 2-0 aan. Toen echter bleek dat de Sobofimannen er door za ten, maakte M.V.C. er gretig gebruik aan om hoge cijfers te halen. H. Van Damme had in de eerste periode de score geopend met een uniek doel punt. Naamgenoot Pierre zorgde in de tweede periode voor 2-0. In de derde periode verkeek Sobofi enkele kansen om aan te sluiten cn in de laatste kreeg het dc klop van de hamer P. Van Damme Leo en Ludo Pissens en H. Van Damme(3) dreven de score op tot 8-0. Een veel te zwaar ver dikt voor Sobofi. MVC Lebbeke: P, Vamme, Keppens, H. Van Damme, Buggenhout, Elkskens, Leo en Ludo Pissens, De Smet. VDB Sobofi. Van De Steen, Florijn, De Saert, Dierickx, De Feyter, Mariën, Verstre pen en Dc Wolf. De Leeuw - TC Lelie 13-1 De Leeuw, zonder de geschor ste Crombé, heeft toch geen last gehad om een zwak spe lend Lelie met reuzecijfers te kloppen. De figuur van de dag was Vander Straetan die negen keer scoorde. In de opanings- act nam hij drie treffers voor zijn rekening. Met een tegen doelpunt van Behicls werd het dus 3-1Met drie nieuwe doel punten van dezelfde Vandcr Straeten in de tweede ronde en één van Van Mulder werd de rust bereikt met 7-1. Vander Straeten deed lustig verder in de derde periode en zo werd het 10-1. Toen die wat ging rusten zorgde Van Mulder met nog drie goals voor de zware eindcijfers. Dc Leeuw: Van der Jeught, Vermeulen, Vander Straeten, Van Mulder en Thoen. TC Lelie: Goossens, Behiels, Mariën, Van L'yscbetten. De Clercq, Vermeire en Van Gijsel. Het Lebbeekse derby is duide lijk door MVC gewonnen. De gebroeders Van Damme en co hebben een mooie prestatie geleverd door een toch niet te onderschatten VDB Sobofi, zonder één tegendoelpunt huiswaarts te sturen. De Leeuw liet nog eens een score boven de 10 optekenen, wat tegen Lelie toch niet zo gemakkelijk gaat. Givana en Kleding Octaaf had den geen problemen met res pectievelijk Verhofstadt en Smossers. Honky Tonk zit blijkbaar in een goede periode. Door hun overwinning tegen Avanti, rukken ze reeds op naar de 6de plaats in de algemene rang schikking. Edelweiss had niet veel over tegen Dendermotors, maar dat 1 goaltje meer brengt toch 2 punten op. Mundo Sport stond dichtbij zijn eerste punt(en) verlies. Minishotters verspeeld in de laatste minuut zijn gelijkspel nadat het ook al een voor sprong van 1-2 zag verloren gaan. Zwamberhof bracht misschien wel de verrassing van de week door het op papier sterkere Texaco te verslaan. UITSLAGEN De Leeuw-TC Lelie 13-1 MVC Lebbeke-VDB Sobofi 8-0 Givana-Verhofstadt 5-2 Honky Tonk-Avanti 6-4 Smossers-Kleding Octaaf 3-8 Dendermotors-Edelweiss 3-4 Mundo Sport-Minishotters 3-2 Zwamberhof-Texaco Ap pels 4-3 RANGSCHIKKING 1. Givana 2. Mundo Sport 3. Kleding Octaaf 4. MVC Lebbeke 5. Minishotters 6. Honky Tonk 7. Edelweiss 8. De Leeuw 9. VDB Sobofi 10. Texaco Appels 11. Zwamberhof 12. Smossers 13. Avanti 14. Verhofstadt 15. TC Lelie 16. Dendermotors 11 22 11 22 11 20 11 17 11 13 11 12 10 10 10 10 11 9 11 8 11 8 Zeelse Minivoetbal kompetitie Kernreeks: Het toptreffen tus sen Van Cauteren en Plastiek- centrale is op een ruime zege geëindigd van eerstgenoemde. Hierdoor werd Plastiekcentra le in het klassement terugge slagen en blijft De Pieker in het zog van de leider na een op De Hoppe. Toyota verkeek zich gedeeltelijk op De Balans terwijl Bontinck en Topspin via een vlotte zege hun klasse ring in ere hielden De uitslagen: Hofman - De Bisschop 8-4, Ness - De Pik 13- 3, Boerenbond - Heirman 2-4, Klodde - Van Heule - Juvenes 9-1, De Pieker - MV. De Hop pe 7-3, Van Cauteren - Cop pieters 7-1, Bracke - Arsenal 5- 12, Topspin - Hofman/De Gent 9-3, Verheyden - O&N. Bontinck 1-6, De Balans - MVZ. Toyota C.T. 4-4, De Koning - SV. Telelec 9-3. Klassement: 1. Van Cauteren 10/18, 2. De Pieker 10/17, 3. Coppieters 9/15, 4. MVZ Toyota 10/15, 5. O&N. Bon tinck 9/14, 6. Topspin 10/14, 7. Arsenal 9/13, 8. Klodde/Van Heule 10/13, 9. Heirman 9/12, 10. De Koning 10/12, 11. Neyt 9/11, 12. Ness 10/10, 13. De Hoppe 9/8, 14. De Balans 10/8, 15. De Bisschop 9/6, 16. Tele lec 9/6, 17. Bracke 10/6, 18. Hofman 10/5, 19. Hofman 9/5, 20. Juvenes 10/4, 21. Verhey den 10/4, 22. De Pik 9/2, 23. Boerenbond 10/2. Veteranenreeks: MV. Callaert Gemeentepersoneel 4-7. DW. Coppieters - De Stube 7-2, Van Damme - De Raedt 4-3, VSO Gildenhuis - O&N. De Bruyne 1-8, MVC. Den Draver - SV. Telelec 6-3, De Bus/Poppe - MV. De Fontein 0-3. Klassement: 1. DVV, Coppie ters 8/16, 2. Patrick Shop 7/11, 3. O&N. De Bruyne 7/11, 4. De Bus/Poppe 8/11, 5. Den Draver 7/9, 6. Callaert 7/8, 7. Telelec 7/7, 8. De Foiltein 7/7, 9. VSO/Gildenhuis 8/5, 10. De Stube 7/4, 11. Gemeenteperso neel 7/3, 12. Van Damme 7/2, 13. De Raedt 7/0. (ajz) Mini Elan Lokeren - Brasil 82 Gent 5-5 De Elanboys kenden een zwakke start an stonden al na twee minuten op achterstand via een doelpunt van Joris De Vuyst. Na balverlies van Bou- ghalem kon Johny Larrea er zelfs 0-2 van maken. Elan stond er aangeslagen bij. Meer nog, net voor het affluiten van deze eerste periode, maakte Dirk Van den Hove er 0-3 van. In de tweede periode zou het tij keren! Na een strafcorner, gelift door Mark Steveinck en ingekopt door Boughalcm, trachtte Elan er wat aan te doen. Op counter maakte Etiennc Sterck er 2-3 van. Elang ging in de derde periode voluit de aanval spelen en ge raakte aan de gelijkmaker via een schuin schot van Geert Dierinck, maar Brasil geraakte opnieuw op voorsprong na een tegenaanval van Joris De Vuyst: 3-4. Mini Elan was nu aan een tweede strafcorner toe, maar die werd naast ge kopt door Boughalem. De ge lijkmaker kwam er dan toch met een goal van Patrick De Vos (4-4). In de vierde periode werd het echt spannend. Joris De Vuyst trok de Gentenaars op nieuw op voorsprong, maar bij een laatste inspanning van Mini- Elan kon het toch nog een punt uit de brand slepen langs Etienne Sterck. Een spannende en sportieve wedstrijd, met enkel een gele kaart voor Mare Steveninck van Mini Elan, wegens een lichte fout. De ploeg: Marc Vervaet, Mark Steveninck, Etienne Sterk, Pa trick De Vos, Geert Dirinck, Daoudi, Boughalem en Alfons De Bock. Lokeren moet volgende week naar Wondelgem om er kam pioen Ambassadeur Gent par tij te geven. Tijdens het voorbije weekend werd het nationaal minivoetbal te Zele beheerst door twee lokale derbys waarbij de hek kensluiters Arsenal en Nelis de Palmenaer centraal stonden. Enkel laatstgenoemde slaagde erin enige puntenwinst te boe ken door een gelijkspel te for ceren tegen ON. Van Damme. Op het einde van de eerste periode zag elkeen ON. Van Damme naar een moeiteloze zege stevenen toen Hans De Graef (2) en Jan De Mets voor een riante 3-0 haddeti gezorgd. Na deze opdoffer voor Nelis kon Tony Collewaert nog voor de rust de score milderen. Ne lis kwam echter helemaal terug tijdens de derde act. Colle waert en Jean Pierre Chris- tiaens verwezenlijkten een 3-3 stand bij het ingaan van de slotperiode. Het bleef biezon- der spannend doch geen van de beide tegenstanders slaag den erin de winninggoal te luk ken zodat Nelis een kostbaar punt veroverde en ON. Van Damme er een verloor met het oog op de plaats in de top. Arsenal liet zich van zijn kant niet afschrikken door het ho ger gekwoteerdc Van De Moortel. Peter Poppe lukte voor Arsenal zelfs de ope ningstreffer maar Marnix BoeykenS temperde de euforie met een tegenstrever. Via een 1-1 rustscore kreeg Arsenal opnieuw uitzicht op een posi tief toen Eddy Van Lokeren suksesrijk aanlegde. Een at tente Boeykens bracht Van De Moortel het laken definitief naar zich toe. Patrick Vernim- men verlengde een strafcorner en Guy Goossens schoot een 2- 4 op het scorebord. Arsenal vocht verbeten om het tij te doen keren maar liep zich spaak op een steengoede VDM-doelman Luc Poppe. Zijn Arsenaal-naamgenoot Pe ter Poppe wist hem nog een maal te vloeren echter onvol doende om de nederlaag af te wenden. Lijsttrekker Pimper nel haalde nog maar eens zwaar uit bij het zwakke broertje Geraardsbergen. Zonder Rudi Bruggeman ziek en vervangen in het doel door Robert Van Dorp waren de Zeelse schutters aan het feest. Piet Abbeel (5), Pol De Kegel (3), Jan Berkers (3), Van Den Dungen (2) en Guido Chris- tiaens (2), evolueerden via een 0-6 rustscore naar een afgete kende 4-15 eindstand. Otfz) N06 EEN ZEGE VOOR LIEVE ROGGEMAN De Aalsterse atlete Lieve Roggeman heeft te Sinaai de eerste zege van de Crosscup op haar naam geschreven. Net als in andere wedstrijd den maakte zij er een solo van. Lieve blijft in haar ka- tegorie nog steeds onge naakbaar. (adw)

De Voorpost | 1984 | | pagina 45