C.V.P.-Werkgroep «Openbaar Vervoer» Dendermonde wil verdere bijsturing van IC-IR-treindienst Wat heeft Anne Mie Gils met Paljas te maken? LAAT HET MAAR STORMEN orbert De Batselier: iformatie aan de ondernemingsraden patteren over de sociale kerheid der zelfstandigen lieuwe lid-voordelenkaart jetaalt zichzelf terug! Veel volk op arr. vergadering van P.V.V.-vrouwen Dendermonde Inzamelen voor Britse mijnwerkers in Dendermonde Informatiesessie Dendermondse Kamer voor ïfKoophandel en Nijverheid wï Dendermondse jongsocialisten: Sinterklaas zou zich omdraaien in zijn graf! ZEGT, men weet zijn de bedrijven verplicht de nodige informatie strekken aan de ondermingsraden. Daarnaast werden nog rntal richtlijnen gegeven met betrekking tot de kontrole op Itiging, Aan de minister van ekonomische zaken stelde SP /ertegcnwoordiger De Batselier de vraag hoeveel klachten 'M ctrokken ministerie reeds ontvangen heeft in verband met irstrekken van de informatie aan de ondernemingsraden op itiging, of aan deze klachten gevolg werd gegeven en welke deze klachten verwerkt en met hoeveel personeelsleden dienst werkt, ter Eyskens deelde mee dat tussen de periode 1 mei 1981 I april 1984 in totaal 119 ondernemingen een klacht hebben tend aangaande het KB van 27 november 1974 over het tkken van de nodige informatie aan de ondernemingsra- Over die niet naleving van het KB nr, 18 kwamen er tijdens jjde periode 6 klachten binnen. Al die klachten werden ^itroleerd en de informatie werd aan de ondernemingsraad cdeeld binnen de opgelegde termijn. De afdeling inspektie [e dienst bedrijfsorganizatie is belast met het behandelen •ze klachten. Daar werkten op 1 januari 1982 9 aangestelde •naren van niveau 1 onder leiding van de eerste adviseur, van de dienst. Sinds april 1983 zijn er op de dienst 13 stelde ambtenaren van niveau werkzaam. andere vraag tot minister van ekonomische zaken Mark dj kens stelde De Batselier een vraag naar de reglementering de organizatie op de aanwending en het effekt van het igingsbeleid in de ondernemingen. Hij wilde weten in ve rerre de informatieplicht door de ondernemingen deze eks< tmatie wettelijk moeten verstrekken. Hoeveel ondernemin- hebben aan die wettelijke verplichting ook voldaan en welke gth? :wijfi soort informatie wordt dan gegeven? Minister Eyskens deelde mee dat momenteel de preciese gegevens nog niet allemaal beschikbaar zijn. In 2.536 ondernemingen bestaat een onderne mingsraad en al deze ondernemingen moeten deze informatie dan ook wettelijk verstrekken. De verplichting geldt ook voor alle andere ondernemingen met tenminste 20 werknemers waar een syndikale afvaardiging bestaat. Het aantal van deze onder nemingen is niet gekend. Op enkele uitzonderingan na hebben alle ondernemingen met een ondernemingsraad voor het jaar 1982 aan de wettelijke verplichting voldaan. Voor 1983 hebben om en bij de 600 bedrijven een kopie van hun jaarverslag omtrent de matiging overgemaakt. Uit de beschikbare gegevens kan geen enkel besluit worden getrokken in verband met de grootte noch met de sektoren waartoe de ondernemingen behoren die nog niet aan deze informatieplicht hebben voldaan. In een derde vraag ging De Batselier dieper in op het bedrijfs- doel van Eurodif, de landen die eraan participeren en welk het aandeel is van de Belgische overheid. Euridif is zoals men weet de fabriek voor isotopische verrijking van uranium gevestigd op de Rhone in Frankrijk. België (11,11%), Spanje (11,11%), Italië (16,25%), Frankrijk (36,53%) en Sofidif (25%) participeren in het bedrijf. België is vertegenwoordigd via Synatom dat een gemengde maatschappij is waarvan de staat 50 procent van de aandelen houdt. De voorzitter van de gemengde maatschappij is lid van de raad van toezicht en de afgevaardigde beheerder is lid van het direkto- rium van Eurodif en is inzonderheid belast met de kontrole van de kosten en procedures. Eurodif is een fabriek met een louter burgerlijk doel. Het uranium bestemd voor kernwapens moet sterk worden verrijkt en dat kan niet bij Eurodif dat daartoe niet is uitgerust. 1985 wordt opnieuw een belangryk jaar voor het open baar vervoer in het arrondissement Dendermonde. Binnenkort zullen immers drie belangrijke projekten worden aangevat: de doortrekking van de perrontunnel van het station Dendermonde naar St.-Gillis (Hemel- straat) en de by horende aanleg van 215 parkeerplaatsen voor auto's en 100 voor fietsers; de bouw van een nieuw station te Zele (1.150 reizigers per werkdag) met bijhoren de grote fietsen- en autoparking en de aanleg van een fietsenparking voor 400 fietsen te Wetteren. dinsdag 4 december 1984, organiseert het Liberaal Verbond Zelfstandigen een nieuwe gespreksavond met als thema de de zekerheid. komplekse, maar voor iedere middenstander toch zeer tessante materie, wordt dan uitvoerig belicht door volksver- nwoordiger E. Flamant. Zijn kennis terzake is voldoende end en de aangename welsprekendheid van de Gentenaar zal jop prijs gesteld worden. Het symposium vangt aan om 20 in de schepenzaal van het stadhuis te Dendermonde. tr op de avond wordt aan het publiek de mogelijkheid oden om vragen te stellen aan de spreker en aan volksverte- roordiger Frans Verberckmoes, nationaal voorzitter van het Z. en nationaal ondervoorzitter van de P.V.V. ttgaande op de interesse die de vorige aktiviteit genoot, idt ook deze keer veel volk verwacht door voorzitter Jef riermonde - De A.B.V.V.-Jongeren van het Gewest dermonde nemen een nieuwe start. Hiervoor werd een nule uitgedokterd die zowel inhoudelijk als financieel tfntrekkeiyk is. h geheel gaat ook gepaard met het invoeren van een lieuwd en ruim aanbod voor alle jongeren. Ieder jaar verzamelen de P.V.V.-vrouwen van het arr. Dendermonde. Deze keer was dat het geval in het Wieze- hof te Wieze. Meer dan tweehonderd dames waren op de afspraak, en daarover verheugde voorzitster mevr. De Ridder zich uiteraard. Ook waren enkele politieke mandatarissen aanwezig. Zo o.m. senator Octaaf Van den Broeck, Euro-parlementslid Karei De Gucht, schepen van Lebbeke Germain De Ridder, mevr. Van Poucke, prov. voorzitster der P.V.V.-vrou wen van Oost-Vlaanderen en nog enkele gemeente- en O.C.M.W,-raadsleden. Mevr. De Ridder verwelkom de het ganse gezelschap, waar na mevr. Herman-Michielssen, P.V.V.-fractieleider in de se naat het woord voerde. Mevr. Michielssen, duidelijk last van koorts, handelde over de pro blemen waarvoor ouders van opgroeiende kinderen vaak worden gesteld. Veel ouders kennen moeilijkheden met hun kinderen, zegde spreek ster, die er anderzijds op wees, hoe moeilijk het is voor de politieke mandatarissen, om terzake de juiste wetten te ma ken. Mevr. Michielssen sneed ook nog de problemen aan, waarvoor ongehuwde moeders vaak komen te staan. Ook an dere thema's die de vrouwen aangaan, werden belicht. Mevr. Van Cakenberghe, ver antwoordelijke voor het finan ciële beheer, gaf vervolgens een overzicht van de activitei ten van het voorbije jaar. Een eetmaal, gevolgd door een ge zellig samenzijn, rondde de bijeenkomst af. E.D.M. verwachten jongeren van B hedendaagse jongerenbe- png? de eerste plaats een zinvol- vrijctijdsbesteding, waar rekening wordt gehouden hun eigen mening en voor in. Mei regelmatige akti- Icn waarbij ieder aan zijn haar trekken kan komen, met de mogelijkheid «1 ontspannende dingen te vuk, als om de kritische noot Ken horen. uitstappen zoals va Htsnamiddagcn, filmavon- ééndagsreizen, maar ook j aktiviteiten zoals vor- leb; pweekends en eigen jon- tovakantics. :nboven een stroom van :och »ele informatie, gericht op irek ipecifieke plaats van jonge- roei in deze maatschappij, bv. plos r jeugdwerkloosheid, wat school? deeltijds leren, le- of burgerdienst, enz. oort voorwaarde dat dit alles Ibaar blijft door jonge- i gt natuurlijk Precies op dit etc «haken de A.B V.V.-Jon- ,-oo? to niet af, wel integendeel, it naast alle bovenvermel- voordelen, biedt de IV. V.-Jongerenbeweging idei «>k nog een lidkaart aan •zelf' op korte termijn zichzelf elfdi igbetaalt en zelfs meer dan ires iwU nkrij je persoonlijke lid- Tiak' tdelenkaart geniet je im- j la 5 van kortingen tot 36% op M oplaten, boeken, strips, rei- :lbi zen, vakanties, theater, enz. In de nabije toekomst wordt ook nog gedacht aan biosco pen, verzekeringen en optre dens. Zo win je gauw de prijs van een lid-voordelenkaart (350 fr./jaar) terug! Daarbij ben je ook nog 's vol waardig A B V V.-lid, met al le extra-voordelen vandien, zoals syndikale premie, een premie bij huwelijk, geboorte, leger- of burgerdienst en de mogelijkheid om beroep te doen op gespecialiseerde dien sten zoals de Jeugddienst, waar je steeds terecht kan met al je vragen. Ben je geïnteresseerd in 14- daagse uiteenlopende maar steeds toffe aktiviteiten waar je eigen mening nog meetelt en waaraan je deelneemt onder de werkelijke kostprijs, in een eigen tweemaandelijks tijd schrift én een nationaal maandblad, in regelmatige verschijnende gratis informa tiebrochures rond jongeren- problemen? Wil je genieten van voelbare kortingen op platen, strips, boeken, reizen, vakanties, theater... dankzij de persoon lijke lid-voordelenkaart? Vraag dan terstond de gratis informatiemap aan bij de A.B.V.V.-Kadctten, Dijk- straat 59 te 9330 Dendermon de. Een simpel telefoontje vol staat al: 052-22.13.30. Dendermonde een «steunkomitee Britse mijnwerkers» gevormd. De toestand in Albion is voldoende gekend: reeds meer dan acht maanden zijn de Britse mijnwerkers in staking en het belang van dit geschil lijkt reeds lang dat van het ordinair sociaal konflikt overstegen. Het voortbestaan van hele dorpsgemeenschappen staat op het spel. Meer dan 100.000 gezinnen z(jn betrokken in de str(jd. In Dendermonde werd voor heen door het steunkomitee nagenoeg 100.000 frank inge zameld, natuurlijk een druppel op de hete plaat, die aan de Britse Mijnwerkersvakbond werd overgemaakt. Maar de nood wordt steeds maar groter, ook al krijgen we de indruk dat steeds meer werkwilligen weer richting mijn trekken. Met de winter voor de deur wordt het nu pas erg want wie staakt in Enge land krijgt geen stakersvergoe ding. Alleen wie getrouwd is, en (of) kinderen heeft krijgt uit de sociale kassen zo'n 2000 frank per week... Daarom zet het Dendcrmonds steunkomitee de solidariteit door. Nu met de idee van het inzamelen van niet bederfbare voedingswaren, huishoudpro- dukten, kleren en speelgoed. Hiervoor doet het komitee be roep op ieders solidariteit, on geacht de politieke of maat schappelijke overtuiging. Voor 7 december kunt u met een gift terecht bij de onderstaande adressen en indien nodig komt men bij u langs (telefoon: 22.13.30 -22.12.62-21.29.55). Op 14 december zullen de in Dendermonde en deelgemeen ten opgehaalde goederen naar Engeland worden vervoerd. De Britse mijnwerkers, hun vrouwen en kinderen kunnen er maar wat beter van worden. De adressen waar u met uw gift terecht kunt: Dendermonde: A.B.V.V.- Dijkstraat 59, Bond Moyson, Noordlaan 21, vzw 't Pilaar! je- Werf 1, P. Gorlé, De Dam- mcnlaan 126, V. Boerewaert, Knaptandstraat 45, E. Bo- gaert, Kon. Boudewijnlaan 45. Sint-Gillis: Café Voor Allen, St.Gillislaan 131, I. Verbrug- gen, Botcrmelkstraat 51, G. Philips, Moerstraat 18, D. Walschacrt, Denderbellestraat De administratieve dossiers bereiken stilaan hun eindbe stemming, nl. de goedkeuring van de aanbesteding door de Minister van Verkeerswezen. Gemeenschapsminister, Jan Lenssens, die Voorzitter is van de C.V.P.-Werkgroep «Open baar Vervoer» van het arron dissement Dendermonde kon dit goede nieuws tijdens een recente bijeenkomst van zijn werkgroep mededelen. Hij drong reeds jaren aan op deze verwezenlijking die elk vele honderden treingebruikers di- rekt aanbelangen. Evaluatie IC-IR De C.V.P.-Werkgroep was voornamelijk bijeen voor een tweede evaluatie van de IC- IR-uurregeling die op 3 juni 1984 werd ingevoerd. Dank zij de nauwe betrokkenheid van de werkgroep bij de voorberei ding daarvan kon de nieuwe uurregeling in vrij goede om standigheden van start gaan. Alhoewel steeds meerdere uit breidingen werden doorge voerd rijden, vooral op lijn 60 Dendermonde-Brussel, nog meerdere treinen overbezet. De Werkgroep heeft de N.M.B.S. een lijst van deze treinen overgemaakt. Daarbij werd ook rekening gehouden met zware overbezetting op vrijdagnamiddag. De treinen vanuit Dendermon de om 6.57 en 7.25 en vanuit Brussel-Zuid om 15.38 en 16.33 uur zijn hierbij priori tair, samen met de stoptreinen van 16.16 en 17.16 uit Gent. Ook de uurregeling zelf staat nog niet geheel op punt. Het schoolverkeer vanuit Op wijk naar Dendermonde (aan komst 8.10 uur) is onvoldoen de stipt, studenten van Lon- uerzeel en Buggenhout naar Gent hebben geen geschikte morgentrein, en in het laat avondverkeer van Mechelen naar Dendermonde ontbreekt een geschikte afvoertrein voor ploegwerkers. Voor Heizijde wordt opnieuw aangedrongen op een stilstand van de trein uit Brussel van 16.51 uur. Voor de werkgroep is ook een stilstand in de zomer, van de Blankenbergetrein te Buggen hout en Londerzeel van groot belang. Zo hebben deze ge meenten slechts om de 2 uur een trein terwijl tal van snel treinen voorbijrijden. Tenslotte werd vastgesteld dat de rittijd van de stoptrein Den dermonde-Brussel overdag en op weekends nog even lang is als in de tijd van de dieseltrak- tie. De werkgroep is van oor deel dat infrastruktuurverbete- ring op de lijn kan samengaan met een rittijdverkorting van 4 minuten. Zonetarief voor de bus Ook in de bussektor werden de aanpassingen goed onthaald. Vooral de verbeteringen ten gerieve van de schoolkinderen (Berlare, Wieze) kennen bijval. De werkgroep nam kennis van het nieuwe zonetarief en de zone-indeling in het arrondis sement (in het Wetterse be staat het zonesysteem reeds se dert 1981). Dendermonde wordt een tamelijk grote zone. Met Z-kaarten die op voor hand dienen gekocht zal het goedkoper reizen worden. In het andere geval, als men ver der biljetjes blijft kopen, wordt de bus echter enorm duur. De werkgroep zal deze hervor ming bijtijds evalueren. De omlegging van de lijn Aalst-Wieze-Dendermonde over Gijzegem zal t.o. de N.M.V.B. opnieuw worden verdedigd. Tenslotte zal ook worden aan gedrongen op het aanwenden van reeds beproefde techni sche systemen voor de begelei ding van de koördinatie trein- bus in het station Dender monde. Onderzoek De Werkgroep «Openbaar Vervoer» wil nog nauwkeuri ger over de ervaringen van trein- en busreizigers zijn inge licht. Daartoe zal aan de ver schillende stations een infor matiefolder worden verspreid en houdt de Werkgroep een enquête via de plaatselijke A.C.W.-besturen. Suggesties worden steeds in dank aanvaard op volgend adres: E. Van Winckellaan 14, 9330 Dendermonde. Een klare kijk op het trein- en busvervoer zal de Werkgroep in staat stellen om de belangen van het openbaar vervoer met gezag te blijven verdedigen. Onderzoek C.V.P.-Werkgroep «Openbaar Vervoer» Dendermonde Openbaar vervoer in IG»IR-stijl naar uw zin? Het IC-IR-net van de spoorwegen loopt nu een half jaar. Het busverkeer werd daarop afgestemd en rijdt sedert 3 juni 1984 eveneens volgens een gewijzigde uurregeling. Alles bij mekaar betekende dit voor het openbaar vervoer in het arrondissement Dendermonde een serieuze omme keer. De C.V.P.-Werkgroep «Openbaar Vervoer», voorgezeten door de Gemeenschapsminister Jan Lenssens, wil zoveel mogelijk inzicht krijgen in de situaties die ook na deze hervorming nog niet naar de zin zijn van de gebruikers. Om die reden doet de werkgroep hiermee een oproep aan alle regelmatige en toevallige trein- en busgebruikers van het arrondissement om nog overblijvende moeilijkheden en tekorten mede te delen. Alle aspekten van het trein- en busgebruik kunnen daarbij in aanmerking komen: uurre geling, overbezetting, plaats en uitrusting van bushaltes, reisweg van buslijnen, tariefproblemen (vooral na de invoering van het zonetarief). Vermeld duidelijk de nummer van de lijn, de plaats en het vertrek- en aankomstuur van de betrokken trein of bus. De werkgroep kan geen oplossing beloven, wel een ernstig voorbereid overleg met de NMBS of de NMVB waarmee de C.V.P.-Werkgroep, door jarenlang volgehouden aktie, over vlotte kontakten beschikt. Bezorg uw opmerkingen voor uiterlijk 15 december 1984 op het adres van de C.V.P.-Werkgroep, «Openbaar Vervoer», Arrondissement Dendermonde, E. Van Winckellaan 14; 9330 Dendermonde. Het radioprogramma «Van A tot Z» mag zich blijven verheu gen op een stijgende populari teit bij de luisteraars. Niet al leen omdat het frisse ideeën in woord en op muziek weet té zetten. Maar ook omdat het een vlot, aangenaam, pro bleemloos programma is waarin in feite alles kan. De centrale presentator Wiet Van Broeckhoven weet telkens op nieuw grappige bindteksten te vinden voor de ontspannende muziek die hij zelf gekozen heeft en die blijkbaar geweldig inslaat bij het familiale zater- dagpubliek. Belangrijk onderdeel van het programma is het gesprekje, in een gezellige veranda van AZ 2000, dat Jo Leemans tel kens heeft met een bekend persoon over diens carrière, diens toekomst en het jaar 2000. Nu zaterdag van 1 de cember tot 14 heeft Jo Lee mans als centrale gaste een gesprekje met Anne Mie Gils, de revelatie van de Knokke- ploeg 1984. Een zeer veelzijdi ge 'artieste, die zowel teater, kabaret als muzikale komedie de baas kan. In de maanden november en december kan men Anne Mie Gils aan het werk zien in teater «Paljas» in 3e Filomenastraat 25 te Antwerpen in ondermeer «Me and the Band», een gran dioos en onvergetelijk spekta kel la Moulin Rouge maar zonder bloot, met muzikale hoogstandjes van Anne Mie zelf en haar zuster Chris Gils. Ze worden begeleid door pia no-virtuoos Patrick Hiketick. De teksten en de muziek zijn van Rossini, The mamas and the papas, de Parijse journa liste Medège Laurent-Del- court, Gruppo Sportivo, Pa trick Hiketick enz. Iedere zondag van november om 20.30 u. in teater Paljas. Wie Anne Mie Gils precies is, hoe zij werkt, waarom ze werkt zoals ze werkt en dies meer, verneemt u van haar zelf in een vraaggesprek met Jo Leemans, nu zaterdag van 11 tot 14 u. op uw lokale radio in het programma «Van A tot Z». Producer Hugo Janssens 2000 Antwerpen L. 13. Appels: Volkshuis, Zand, Roels, Heidcpark 13, W. Moortgat, Kapellestraat 30 Baasrode: L. De Saeger, Briel 37, (na 18. u.), A.B.V.V., Dorpsplein 26, M. De Ridder, Th, Vermeylenstraat 46. Grembergen: Café Ros Bei aard, Groot Zand, C. Ver- helst, Stuivenbergstraat 49, M. Baert, Vijfbunderstraat 27, (na 18 u.), H. Blindeman, Tuinlaan 15. Oudegem-Mespelare: Volks huis, Varenberg 1, P. Verbe- ke, Bleienpark 18, De Wolf- Anseeuw, Zijpestraat 28, (na 18 u.-WE), E. Dierick, Jef Scheirstraat 25, J. De Somer, Mevr. Courtmanspark 150, (na 18 u.-WE). Schoonaarde: F Minnebo, Constabelstraat 4. nlc Maandag 14 december organizeert de Kamer voor Koop- bj, Mndel en Nijverheid van het arrondisacment Dcnder- monde een informati^sessie in de vergaderzaal van het ben T'j' °P de Grote Markt te Dendermonde. De vet «jeenkomst vangt aan om 14.00 uur en bclastingsconsu- tnt de heer Marcel Verschelden zal het hebben over 2g| roeerwinsten renteloos lenen aan de staat». Dit onder- •ur Wcrp s'u'1 aan bij een vorige vergadering, waarbij de •in» maalregcl van toepassing voor vennootschappen die 20 of •meer werknemers tewerkstellen, ter sprake kwam Toen *erd dit onderwerp wegens tijdsgebrek onvoldoende p, Vitgedicpt. Met deze nieuwe bijeenkomst wil men r eU aar<'er inzicht geven in deze materie. meen tweede deel, dat aanvangt om 16.30 uur, wordt dan ron voordracht gegeven over «Stock options-kaderperso- rocl weldra aandeelhouder van uw vennootschap». Dat lVte|0m'crwerl> za' behandeld worden door Emmanuel Ag- rd! Itosens; bedrijfsrevisor, Hat onderwerp maakt deel uit van een tweede herstelwel die in het parlement in bespre king is cn dus aktueel is. [■Men kan voor deze informaticsessic inschrijven op het wes van de Kamer voor Koophandel en Nijverheid van 'cl arrondissement Dendermonde, Grote Markt te Den- wmonde (052-21.31.65). Het inschrijvingsgeld bedraagt vnor de leden 750 fr. voor de niet-ledcn 1.250 fr en voor de syllabus wordt 200 fr gevraagd. go: De Dendermoddse jongsocia listen hebben alle krachten ge bundeld om het oorlogsspeel goed de wereld uit te helpen. In een recente studie van de reklamefolders en de etalages van speelgoedwinkels kwamen zij tot de vaststelling dat een afschrikwekkende hoeveelheid oorlogsspeelgoed aan de jon geren wordt aangeboden. Slechts in één geval werden zij gekonfronteerd met een win kelier die afficheerde dat men dergelijke spullen in zijn zaak niet moest zoeken! De jongsocialisten Vinden dat oorlog geen spelmotief kan zijn. Oorlog is geen kinder spel! Geweld lokt volgens hen im mers geweld uit. De gewelds- faktor moet dus worden afge remd in het groei- en opvoe dingsproces van het kind. De Dendermondse jongsocia listen zullen daarom hun uiter ste best doen om gedurende de eindejaarsfestiviteiten (ka- dootjes- dus... speelgoed- tijd!!!) de ouders diets te ma ken dat er kreatievcr speelvor- men bestaan dan oorlogsspeel goed. En dit onder de noemer 'Sinterklaas, maak van ons geen vechtersbaas'! Daarmee wenst JS-Dender- monde te bereiken dat: Op korte termijn een verbod wordt geheven op reklame voor oorlogsspeelgocd. Op halflange termijn de ver koop van oorlogsspeelgoed wordt verboden! J.S.-Dendermonde is van me ning dat een dergelijke aktie kadert in de oorspronkelijke doelstelling van het Sinter klaasfeest! Sinterklaas zou zich immers omdraaien in het graf wanneer hij zou zien dat de speelgoed lobby zijn feestdag op een der gelijke schandelijke wijze tracht te verkrachten. Playback wedstrijd te Aalst Voor de eerste maal te Aalst optreden van break-team-tlme Na een rage In playback zingen In Nederland, die gezien werd als een tussendoortje en... een topper werd. Krijgen we het nu ook te Aalst: Oe formule is eenvoudig, je draait een plaatje van iemand, gaat voor het publiek staan, doet alsof het geluld door je eigen stembanden wordt voortgebracht. Een Ideale formule voor Iemand die wat show wil brengen en geen stem heeft. De Playback rage heeft bij onze Noorderburen grote vorm aangenomen, Nu drijft die golf ook Vlaanderen binnen, met een grote playback wedstrijd te Aalstl En dit In de St. Annazaal (Roklijf) op vrijdag 30 november om 20.30 uur. De kandidaten zullen aldaar hun kunnen betwisten. De jury is in handen van: Paul Roelandt, Mieke Bouve, Nicole Schellinck Callaert Richard, Philippe V8n Mnlle on onrlnro. Wat meer Is en dit voor de eerste maal te Aalst, het optreden van een Break- Dance groep uit het Brusselse die bestaat uit zowat een zestal kleurlingen, de lenigheid en show van die mensen Is volmaakt. Met dit alles in het achterhoofd heeft v.z.w. De Kinderen van Ons ook die opzet uitgewerkt en wel bepaald in het kader van hun vijfjarig bestaan meer In het daglicht te stellen. De opbrengst van deze prachtavond gaat dan ook naar het doel van de v.z,w. namelijk voor het onderhoud van het verlofhuis aan zee, voor onze verlaten kinderen van Oost-Vlaanderen. Kaarten zijn verkrijgbaar aan 100 fr in de zetel: V.Z.W. De Kinderen van Ons - Dirk Martensstraat 10, Aalst Tel. 70.15.98 of op het Secretariaat Vooruit zichtstraat 36 te Aalst na 16 uur 48/0345-GA Plassende regen, vallende bladeren, en toch lekker in de tuin! Dat kan met de AZ 2000 VE RANDA. Een luchtig transparante plaats, om geven door dubbelbeglaasde schuifdeuren (zowel links als rechts openend), die gevat zijn in mooi aluminiumprofielen of hout. Dit oer sterk en stevig geheet is bedekt met veilig loopvast acrylgias. Vraag Inlichtingen en het wordt de gezelligste herfst vopr U! PERFEKTE PLAATSING BETALING NAAFWERKING 10 JAAR WAARBORG De Nationale Specialist in: VERANDA'S, PERGOLA'S ZWEMBAD- OVERDEK KING Hoedt U voor NAMAAK! Bezoek daarom persoonlijk één van onze vestigingen of modelveranda's in het land. KONTICH, Koningin Astridlaan 28 03/457.60.00 - 457.60.20 OVERUSE, Stwg. op Brussel 182 02/687,48.98 - 687.56.76 SCHEPDAAL, Ninoofsestwg 113 02/569-77.39-569.77 41 BASTOGNE, Rue de Marche 153 062/21.52.97 f "BÓN voorGRATIS INLICHTINGEN I bU terrasbouw, zowel Vertel ons alles over GEMEENTE POSTNUMMER TELEFOON OPEN: ma - di - wo - do - vrij

De Voorpost | 1984 | | pagina 27