3 Den Bien pakte opnieuw zwaar uit s®, /?-i\ J A2\ vfg^r» Minibond houdt Gredi Bauwens in bedwang de volle buit binnen Kalender - K.K.V.S. Oost-Vlaanderen Zeelse hekkensluiters laten van zich horen 46 - 30.11.1984 - De Voorpost kleding 9RACKJ ZELE KLEDINc bbacki ZELE I 5ELF *LEoiN<l tLET>l*J «•«53, -jf WieCj Ijfiwars Bowsmot De verrassingen zijn legio in hei Berlaarse minivoetbalwe reldje. Deze keer hield Mini- bond leider Gredi Bauwens met 1-1 in toom en Donk A haalde een mooie 3-3 tegen Joker. Verrassend ook het ge lijkspel dat een fel opkomend Tijl moest toestaan aan Roef Droeshout dan nog wel. Roef behaalde hierdoor een eerste punt Melior De Bruyne wandelde gewoon voorbij de KLJ-Vrien- denkring en scoorde liefst tien keer. daardoor komt het terug in de top met een punt achter stand od Gredi. BAC-Raemdonck bewees een stuk te kunnen minivoetballen en pakte Pa Gijs in met meer dan sprekende 15-2 cij fers. Daardoor komt SAC nu op gelijke hoogte van Melior. De B-ploeg van de Donk moest het ontgelden tegen Mo- riaens-Baert en kregen een 10- 0 aan hun been. Uitslagen Bommenw.-Speet rum 6-3 Baert VDM-Pompierken 8-1 Donk A-Joker 3-3 Roef Droesh.-Tijl 4-4 Melio Br.-KLJ vr. 10-1 Moriaens B-Donk B 10-0 Minibond-Gredi Bauwens 1-1 De stand 1Gredi Bauwens 2. Melio De Bruyne 3. BAC Racmdonck 4. Tijl 5. Bommenwerper V. Swalm 6. Joker Pavo Sport 7. Baert Van De Meirsschc 8. Minibond 9 KLJ Vriendenkring 10. Spectrum 11Donk Eendracht A 12. Moriaens Baert 13. Pa Gijs 14 Sportieven 15. Veteranen 16. Pompierken 17. Roef Droeshout 18. Donk Eendracht B Zeelse minivoetbalkompetitie Kernreeks 15- De Hoppe Omdat de zeven eerstgeklas- }b' seerden in het klassement aan jZ" De Bisschop de winst bleven hadden er ™Jjlan geen verschuivingen plaats f! Hofman vooraan. 20. Verheyden De uitslagen 21 Juvencs Boerenbond - O&N Bontinck Pe P'^10 2 3-10, Ness - MV. De Hoppe 4- 23Boerenbond 3, Juvenes - MVZ. Toyota Veteranenkompetitie: C.T. 4-9, Bracke - Hofman 6- Uitslagen 3. Hofman 3-16. De Pieker - Gemecntepcrsoneel - De Stu- De Bisschop 12-3. De Balans - be 6-1. MV. Callaert - MV. De De Pik 5-4. Van Cauteren - Fon,e'n 9-5, De Bu&'Poppc Arsenal 10-5. Topspin - Heir- SV Te'elec 4-4, VSO Gilden- mar. 10-6. De Koning - Neyt hu,s De Raedl 12~4- DVV 10-1. Klodde/Van Heule Coppieters - O&N De Bruyne li Coppieters 3-10. Het klassement 1Van Cauteren 2. De Pieker 3. Coppieters 4. MVZ Toyota 5. O&N Bontinck 6. Topspin 7. De Koning 8. Arsenal 9. Klodde/Van Heule 10. Heirman 11. Ness 12. Neyt 13. De Balans 14. Telelex MVC. Den Draver-Pa trick Shop 6-5. Het klassement 1DVV Coppieters 2. De Bus/Poppe 3. Patrick Shop 4. O&N De Bruyne 5. Den Draver 6. Callaert 7. Telclcc 8. De Fontein 9. VSO Gildenhuis nil 10. Gemcentepersoneel n n 11. DeStube .f, 12. Van Damme j0 8 13. DcRaedt (ajz) 11 20 1 11 19 10 17 11 17 10 16 11 16 11 14 10 13 11 13 10 12 N.O.M.B. - 3e nationale B AMBASSADEUR GENT - MINI ELAN 6-2 Minivoetbal. De Wichelese Boterhoek is ook aktief op het minivoetbalveld (v) Toch nog een mooie uitslag voor Mini Elan dat zoals steeds op verplaatsing over amper vijf man kon beschikken. Het gereputeerde Ambassadeur beschikt immers over bekende spelers als Pirelli, Van Peteghem en andere kleppers. In de eerste periode hield Lo- bruik om 3-1 te maken. Door keren het spel gesloten en ver- de Gentse druk moesten weer dedigde knap Op een goede strafcorncrs toegestaan wor- counter kon Daoudi zelfs af- den en Kurtovic zette die om: ronden: 0-1. Al kon Mini Elan 4-1. de thuisaanval goed opvangen, In de laatste periode vcrwcer- het moest wel corners toe- de Mini Elan zich fel. maar na staan, zodat Gent op het einde een meesterlijk balletje van Pi- van deze periode een strafcor- relli werd het toch 5-1. Daoudi ncr kreeg die werd omgezet kon na een fraaie tegenaanval door Peter Thomas: 1-1. 5-2 maken, maar ccn derde Na de hervatting begon Gent strafcorner via Luc De Poortc- fcl te drukken op het Lokerse re legde de eindcijfers vast: doel, maar doelman Mare Ver- 6-2. vact etaleerde zijn talenten en Het publiek was kennelijk te- weerde alles. Mini Elan kon vreden over deze sportieve en dus gerust counteren, maar technische hoogstaande wed- wrong een drietal kansen de strijd. Arbiter Rcinhold Van nek om. Daoudi was niet al- den Bossche diende nauwelijks leen nerveus maar had ook in te grijpen. Mini Elan spcel- pech toen zijn bal in het zijnet de met Mare Vervact. Alfons ging of tegen de paal vloog. De Bock. Eticnne Sterck. Even voor het einde van deze Mare Stcvcninck en Haccmc periode maakte Van Peteghem Daoudi. er toch 2-1 van. Op vrijdag 30 november speelt De Gentenaars begonnen in de Mini Elan thuis tegen Rapid Minivoetbal. In de Zeelse kompetitie is Kleding Bracke» een team waarmee rekening derde periode de wedstrijd te Gent om 21 uur in de stcdclij- moe, gehouden orden ftv.J - Zaalvoetbal. In de Lokerse sporthal moest vorige vrijdag de wedstrijd De Vismijn - Donkere Wolk gespeeld worden. Wegens de vochtigheid van sporthal V.D.V. kon niet doorgaan. Toch betwistten beide teams een vriendschappelijke partij die eindigde 10-10. De Vismijn op de foto (polo) Voetbal. Sint-Gillis-Dendermonde verloor met 0-2 tegen Eendracht Meldert. (per) VOLLEYBAL Nationale DH Welle - Ekkcrgcm Micto Vclzckc - Sneppen SK Dendermondc - Luchtcrcn Geraardsbcrgcn - VK Polder Zwijnaarde - St. Anna Erembodcgem - RC Mater Burst - VR Hamme Overgangsklasse A EJ Wcllc - Ronkenburg Papegem - Hag Ncderhasselt Herdcrscm - RJ Brake! Dcndcrhoutcm - Bcvcrgem Overgangsklasse B Hcizijdc - Vindcrhoule Scrskamp - Nazareth RC Doorslaar - Daknam Eerste klasse C l.icrdc - TV Herzclc Tweede klasse (aftrap 10 u.) Daknam-RC' Doorslaar (1045 SK Dcndermonde-RC Zwijn aarde Zcvcncken-St. Anna (10.30 u.) RC Dcstclbcrgen-Scrskamp SC Doorslaar-VK Hamme (10.45 u.) Dendcrhoutcm-DH Wcllc EJ Welle - Onkcrzele Ncigem - DB Wcllc A.T. Volleybal. De ploeg van Hadavoc-Hamme dolf het onderspit bij Nivoc (dw) MINIVOETBAL LOKFPSE MINIVOETBALKERN Weinig verrassingen deze week in de Lokerse minivoetbal kompetitie. Volgende week brengen we U naast de tradi tionele wedstrijdverslagen ook de standen in de A- en de B-reeks. Op de tiende speeldag in de NOMB-kompetitie haalden de Zeelse staartploegen een drie op vier. In het teken van de degradatie was het treffen Ne- lis-De Palmenaer Geraards- bergen van kapitaal belang voor de thuisploeg. Nelis zag echter klasbak Tony Colle- waert aan het werk die de wedstrijd kruidde met zes tref fers. Drie doelpunten van deze topscorer volstonden om aan de rust met 3-0 te gaan leiden en zijn ploeg op het goede pas te brengen naar een afgeteken de 12-3 overwinning. Tussenin ging Nelis zelfs leiden met 7-0. De nieuwelingen Luc Colle- waert en doelman Philip Van Doorsselaere integreerden zich vrijwel goed in het Nelis- -ploegwerk en dit wierp goede resultaten af. In de laatste pe riode werd nog achtmaal ge scoord. Voor Nelis waren de overige afwerkers Luc Colle- waert (1). Frank Jacobs (2), Julien Van Eetvelde (2) en Frank Goossens (1). Het Zeel se Arsenal snoepte PS Brugge een verdiend puntje af. Arse nal liep 0-2 uit tijdens de eerste periode via doelpunten van Pe ter De Saedelaere en Eddy Van Lokeren. De Westvlamin gen sloegen aan de rust terug en brachten de score in even wicht. Tijdens de derde perio de bracht Jean Pierre Vehent nieuwe hoop in de Arsenalran- gen die echter in de kiem werd gesmoord door Brugge. Het scorebord wees echter 4-3 aan zodat de Zeienaars hun goede uitgangspositie zagen verloren gaan Gelukkig wist Eddy Van Puyvelde twee minuten voor tijd krachtig uit te halen en de verdiende gelijkmaker in doel te verlengen. ON. Van Dam me is de laatste weken duide lijk aan een mindere periode toe. Met een 2-2 puntendeling was men bij Van Damme geenszins tevreden. De mede leider op de zesde speeldag zakte inmiddels af naar een zevende plaats in zoverre de Zeienaars hun supporters een klinkende revanche verschul digd zijn. Pimpernel - Teralfe- ne werd uitgesteld nadat de spelers van Teralfene in een ongeval werden betrokken met enkele gekwetsten als gevolg. Van de Moortel deelde de punten met Zottegem na een sportieve en gelijkopgaande match. Ernest Van de Cauter scoorde vier doelpunten maar kon niet verhelpen dat zijn ploeg een 5-3 score liet teloor gaan. De wedstrijd werd vijf minuten vroeger beëindigd omdat door de gure weersom standigheden water binnensij pelde en de vloer in de Zeelse sporthal onbespeelbaar maak te. (ajz) Andante 8 Sportief 4 Na een 1-1 stand bij de eerste periode konde i de lokalen in de tweede periode de kloof slaan om met een 4-1 stand te gaan rusten. Na de koffie speelden de bezoekers op nieuw goed mee doch was het verschil reeds te groot gewor den om nog in aanmerking te kunnen komen voor punten- gewin. De doelpunten van Andante kwamen van Deley (3), Smae- le (2), Maes (2) en Braem terwijl voor Sportief Pieters (3) en Dessete achter het ka non stonden. Ook hier draaiden de bezoe kers tot de rust tamelijk goed mee want bij een 2-1 stand was er aan de koffie niets verloren. Toen de kloof in de derde periode met een eenheid groei de was de fut er bij 't Wiel wel een beetje uit. Doelpunten hier van De Vijlder (4), Tol- mer (3) en Buydens terwijl voor 't Wiel Van Broeck en De Jaegher (2) scoorden. Optiek De Schrijver 11 MC Chalet 3 Met doelpunten van Keppens voor de thuisploeg en van De Roover voor de bezoekers was het na de eerste periode 1-1. Toen was de veer bij de gasten echter reeds gebroken want via 5-2 ging het over 8-2 r.aar de forse eindstand. Verdere doelpunten kwamen nog van Johan Philips. Benny Philips (2), De Bock (2). Moens en Keppens (3) terwijl de tegendoelpunten van Lam mens en Vermeire waren. Het roetinerijke Elan moest tot de tweede periode wachten vooraleer Ketels en Van Osse- laere de stand konden opne men tot een 2-0 bij de rust. Na de koffie konden Van Osselae- re (2) en Smit verder opdrijven terwijl Kelem tegenscoorde. Via Ketels en Smit (2) voor dj thuisploeg en De Keyzer vo-.r Mini 74 werd het tenslotte nog 8-2. Andante 0 Den Bien 13 Tegen Den Bien heeft Andan te weinig verhaal kunnen ma ken. Den Bien behoort immers tot een van de betere ploegen van de aan de gang zijnde kompetitie en het verschil tus sen die beteren en de doorsnee ploegen is soms wel erg groot. Nochtans was de stand na de eerste periode nog steeds 0-0. Bij de rust was dat reeds 0-2 terwijl de laatste periode werd begonnen bij een 0-8 stand De doelpunten waren van De Clercq (2). Scl.atteman (4), Bauwens (2) en Jochmans (5). Jeugdhuis 74 6 Sanillo 1 Sanilo blijft verliezen. Ook te gen de jeugdhuisploeg ging men vooral in de tweede helft kopje onder. Schalckens bracht de lokalen op voor sprong terwijl Moors tegen de rust aan kon opdrijven. Per- daen skoorde echter nog tegen zodat bij een 2-1 ruststand al les mogelijk bleef. Na de hervatting skoorde Querter echter 2 keer en zorg den Caussens en Moprs in de laatste periode voor een 6-1 eindstand. Leder Baeyens 6 Baete Veranda's 3 Via Clappaert en Schelfout stonden de leiders na de eerste periode reeds met 2-0 aan de winst. Clappaert dreef in de tweede periode verder op, doch De Meyer zorgde voor een 3-1 ruststand. Na de koffie gebeurde het onmogelijke dan toch bijna: via Jacques Baete kwamen de bezoekers immers tot 3-3 terug. 3ij deze stand gingen we dan ook de laatste periode in doch daar kon Le der Baeyens nog orde op za ken stellen. Eddy Hillacrt (2) en Jackie Schelfout zorgden nog voor een afgetekende 6-3 zege. YEL Minivoetbal Calimero 83 uit Grembergen (v) Zondag 2 december 1984, aftrap 14 30 uur Berlaarse Minivoetbal Morians-Baert won met mm BERLAARSE MINIVOETBALKOMPETTTIE Top-Zeveil haalt 10-0 tegen Donk-B (jj)

De Voorpost | 1984 | | pagina 46