T.Y. PROGRAMMA'S
van zaterdag 1 december tot vrijdag 7 december 1984
Zaterdag 1 dec.
Zondag 2 dec.
Maandag 3 dec.
Dinsdag 4 dec.
Woensdag 5 dec.
Donderdag 6 dec.
Vrijdag 7 dec.
BRT 1
14.00 Take it easy - 14.30 Neder
landse literatuur na 1830 - 15.00
Geschiedenis van de kleine man -
16.00 De scharlaken Pimpernel -
17.55 Nieuws - 18.00 Tik tak -
18.05 Stad op stelten - 19.05 Boe
ketje Vlaanderen - 19.35 Trek
king van de Lotto-getallen -19 .40
Mededelingen - 19.45 Nieuws -
20.20 Zingezong - 21.10 Terloops
- 21.55 Charlie - 22.45 Sport op
zaterdag - 23.00 Nieuws.
NED 1
9.30 Nieuws - Teleac 10.05 Cad-
cam - 10.35 Programmeren met
Pascal - 11.05 Feduco/Rof - 13.00
Nieuws - 15.00 RVU - 15.30 Col-
ditz - 16.22 Bij Koos - 17.30
Nieuws - 17.35 Bij Koos - 18.00
Clips - 18.30 Teleac - 19.00 De
Smurfen - 19.24 Coronation
Street - 20.00 Nieuws - 20.28
Zeg'ns Aaa - 20.55 Sonja op zater
dag - 21.55 Achter het nieuws -
22.25 Voetbal '80 - 22.35 En het
leven gaat verder - 23.30 Simon
Carmiggelt - 23.45 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 17.45 Feduco -
18.15 Nieuws - 18.20 Paspoort -
118.30 Sesamstraat - 18.45 T.L. -
19.00 Nieuws - 19.12 Sin gin' in
the rain - 20.40 Maggie Forbes -
21 30 U zij de glorie - 22.30
Nieuws - 22.45 Studio Sport -
23 15 Ninotchka: film met Grcta
Garbo
RTBF 1
9.00 Teletekst - 13.00 Interwallo-
nie: Ciao Amici - 14 00 Présence
protestante - 14.30 Un autre re-
gard - 15.00 Théatre Wallon les
maclotes - 17.00 Arts magazine -
17.25 Cap 60 - 18.25 Pitilipop -
18.30 Chansons plus - 19 00 Tele-
touri8me - 19 20 Trekking van de
Lotto-getallen - 19.30 Nieuws -
20.00 Le jardin extraordinaire -
20.35 Grand jeu de l'hiver - 20.45
Les Misérables: tweede deel -
22.10 1944-1984: la bataille des
Ardennes - 22.50 Nieuws.
RTL
11.00 Religieuze uitzendingen -
11.45 Disque d'or - 12.00 Nieuws
overzicht - 12.05 Disque d'or -
12.30 Nieuws - 12.45 Tschaou et
Grodo - 13 00 Chewing rock -
14.00 Moi y'en a vouloir des sous
-16.15 Hit des clubs - 17 15 Luc
ky Luke - 17.45 Disque d'or -
18.00 Atoukado - 19.00 Nieuws -
19.15 Icomme - 19.50 Weerbe-
rient !>0 oo A vous de choisir:
filmkeuzeprogramma - 22.00 of
21.35 Soap - 22.30 of aa 05 Sou
venirs, souvenirs - 23.00 of 22.35
Les fainéants de la vallée fertile -
0.55 of 0.30 Weerbericht horos-
koop.
TF 1
8.30 Bonjour la France - 9.00
Télé-forme - 9.20 Konoert - 10.15
Télé-forme - 10.35 7 jours en
bourse - 10.50 Aventures inatten-
dues - 11 15 Un métier pour de-
main - 11 30 Pic et Poke et Colé-
gram - 12,00 Bonjour, bon appé-
tit - 12 25 Amuse-gueule - 13.00
Nieuws - 13.35 La séquence du
spectateur - 14.05 Tekenfilmpje -
14.20 Pour l'amour du risque -
15.15 Tekenfilmpje - 15.25 Le
merveilleux voyage de Nils Hol-
gersson - 15.50 Temps X - 16.35
Casaques et bottes de cuir - 17.05
La cloche Tibétaine - 18.05 Trente
millions d'amis - 18.35 Auto-Mo
to - 19.05 D'accord, pas d'accord -
19.15 Gewestelijk nieuws - 19.40
.Cocoricocoboy - 20.00 Nieuws -
'20.40 Attends-moi pour commen-
cer - 22.35 Droit de réponse, l'e-
aprit de contradiction - 0.05
Nieuws - 0.25 Ouvert la nuit..
A2
10 00 Nieuws voor gehoorge
stoorden - 10.20 Vidéomaton -
10.35 Platine 45 - 11.05 Les car
nets de l'aventure - 12.00 A nous
deux - 12.45 Nieuws - 13.25
L'homme qui tombe A pic - 14.15
Numéro 10 - 14.55 Les jeux du
stade - 17 00 Terre des bêtes -
17.30 Recré A 2 - 17.55 Informa
tiemagazine - 18.50 Des chiffres
et des lettres - 19.10 D'accord. pas
d'accord - 19.15 Gewestelijk
nieuws - 19 40 Le théêtre de Bou-
vard - 20.00 Nieuws - 20.35
Champs Elysées - 22.05 Les en-
fants du rock - 23.20 Nieuws -
23.35 Bonsoir les clips.
FR 3
12.30 Les pieds sur terre - 13.15
Répères - 13.30 Horizon - 14.00
Entrée libre - 16.15 Liberté 3 -
17.30 Regionale programma's -
19.55 Les Wombles - 20.05 Les
jeux de 20 heures - 20.35 Au nom
de l'amour - 21.30 D'amour et de
kriss - 21 45 Nieuws - 22.10 Dy
nastie - 22,55 La vie de chateau -
23.25 Musiclub.
ARD 1
10.00 Nieuws - 10.23 Das blaue
Hotel - 12.00 Umschau - 12.10
Auslandsjournal - 12.55 Pers
overzicht - 13.00 Nieuws - 13.15
Programma-overzicht - 13.45
Spatadoption - 14.15 Sesamstras-
se - 14.45 Weekend im Paradies -
16.45 Colorado F'iga 17.30 I-Iier
und heute untorwogs - 17,55
WWF - 18.00 Nieuws - 18.05 Die
Sportschau - 19.00 Markt - 19.25
Matt in 13 Zügen - 20.00 Nieuws -
20.15 Die Millionarin - 22.15
Nieuws - 22.35 Ein Jahr in der
Holle - 0.25 Swing, swing, swing
-1.10 Nieuws.
BRT 1
11 00 Konfrontatie - 12.00
Nieuws voor gehoorgestoorden -
12.30 Voor boer en tuinder -
14 30 Tijdrover: kwizien - 14.45
Handel en wandel - 15.15 I.Q. -
15.45 De rode vogel - 16.50 Voe
ding - 17.00 De kollega's - 17.35
De aanplakker - 17.55 Nieuws -
18.00 Tik tak - 18.05 Liegebeest -
18.20 Van pool tot evenaar -
19.45 Nieuws - 20.05 Sportweek
end - 20.35 De zuiverste nacht -
21.40 Cinemanie - 22.35 Nieuws.
BRT 2
16.30 Jumping tot 19.00.
NED 1
9.30 Nieuws - 11.00 Eucharistie
viering - 11.50 Kruispunt - 13.00
Nieuws - Teleac 13.45 Kind en
basisschool - 14.15 Nederlandse
literatuur na 1830 - 14 45 Duits
voor beginners - 15.15 'n Eigen
bedrijf beginnen - 15.45 Engels
voor gevorderden - 16.00 Bizim
icin - 16.15 Marhaban Biekum -
16 30 Het huishouden van Jan
Steen - 17 30 Nieuws - 18.00
Open schooltijd - 18.30 Taal, te
kens en regels - 18.45 Na LBO'
MAVO? - 19.00 Nieuws - 19.05
Jip Sloop - 19.10 Achterwerk in
de kast - 19.25 Privé-detective
Kant - 19.40 Op zoek naar Yolan-
da - 20.10 Post Nicaragua - 20.30
Hier is... Adriaan Van Dis - 21.25
Nieuws - 21.35 Série noire.
NED 2
11.30 Feduco/open universiteit -
12.00 Het Capitool - 13.00
Nieuws - 18.25 Nieuws - 18.30
Sesamstraat - 18.45 Sprekers-
hoek - 19.00 Studio sport - 19.55
Trekking van de lottogetallen -
20.00 Nieuws - 20.10 Panora-
miek - 20.45 De waarheid in
pacht - 21.40 Ons Indië voor de
Indonesiërs - 22.30 Nieuws.
RTBF 1
9.35 Octo-puce - 10.05 Informa
tions agricoles - 10.30 Zoo en
pierres - 11.00 Eucharistiviering
- 12.00 Faire le point - 13.00
Nieuws - 13.05 Concertissimo -
14.00 La lumière des justes -
14.55 Heckle et Jeckle - 15.00 Les
associés du crime - 16.00 Woody
Woodpecker - 16.10 Les dames de
la cóte - 17.40 Vidéogram - 18.05
Les Schtroumpf8 - 18.30 Sport
weekend - 19.30 Nieuws - 20.15
Zygomaticorama - 21.15 1944-
1984: la bataille des Ardennes -
22 10 Variété - 22.55 Nieuws.
RTL
8.00 Chocolat show - 10 17 Pub
show - 10.35 Money-Money -
10 45 Joie tonique - 10.50 Tas le
look - 10.55 Dimanche en pyjama
-11.15 Funny pictures - 11 20 La
cuisine des chAteaux - 11.30 Paul
et les Dizygotes - 12.00 Bueno
domenica - 13.15 Hei elei, kuck
elei - 15.00 Llle fantastique -
16.00 Gala des grandes éooles -
17.00 L'enfant sauvage - 19.00
JTL - 20.00 Avanti! - 22.30
Nieuws - 22.40 OMD A Namur -
23.30 Les potins de la comète
TF 1
8.30 Bonjour la Franoe - 9.00
Religieuze uitzendingen - 12.02
Midi presse - 12.30 Téle-foot 1 -
13.00 Nieuws - 13.25 Starsky et
Hutch - 14 20 Sports dimanche -
16.30 La belle vie - 17.30 Les
animaux du monde - 18.00 Alam-
bic et Torpédo - 19.00 7/7 ie ma
gazine de la semaine - 20.00
Nieuws - 20.35 Cinq cartes A abat-
tre - 22 20 Sports dimanche soir -
23 05 Nieuws - 23.25 C'est A lire.
A2
9.35 Nieuws - 9 40 Rócré A2 -
10.10 Les chevaux du tiercé -
10.40 Gym tonic - 11.15 Di
manche Martin - 12.45 Nieuws -
13,15 Si j'ai bonne mémoire -
14 25 Loterie - 15.15 L'Ecole des
fans - 16.00 Tekenfilmpje - 16 15
The dansant - 16.50 Au re voir
Jacques Martin - 17.00 Disney
dimanche - 18.00 Stade 2 - 19,00
Dans la tourmente - 20.00
Nieuws - 20 25 Stade 2 - 20.35 La
chasse aux trésors - 21.45 Mceurs
en direct - 22.35 Désirs des arts -
23.05 Nieuws - Bonsoir les clips.
FR 3
10.00 Mosaique - 12.00 La vie en
té te - 13.00 Magazine 84 - 14.40
Objectif entreprise - 15.00 Musi-
'que pour un dimanche - 15.15
Richard III - 18.00 Jeugdpro
gramma's - 19.40 R. F O. Hebdo -
20.00 Fraggle Rock - 20.35 Té-
moins - 21.25 Korte fl-anse films -
22.00 Nieuws - 22.30 Track of the
Cat - 0.25 Prélude A la nuit,
ARD 1
10.00 Weltumsegelung mit Fami
lie - 10.45 Septimus Siebensohn -
11.15 Pogo 1104 - 12 00 Dor in
ternationale Frülischoppen
12 45 Nieuws - 13.15 Das blaue
Wasser zum Schwarzen Meer -
13.45 Magazin der Woche - 14.25
Ein Platz an der Sonne - 14 30
Das Tanzbarenmarchen - 15.00
Der Mann, von dem man spricht -
16 25 Karl Schmidt-Rottluff -
17.00 Globus - die Welt von der
wir leben - 17.30 ARD-Ratgebor -
18.15 .Wir über uns - 18.20
Nieuws - 19.20 Weltspiegel -
20.00 Niet'w3 - 20.15 Adventssin-
gen - 20.20 Die Tragödie eines
lacherlichen Mannes - 22.15
Hundert Meisterwerke - 22.25
Nieuws - 22.30 Gustav Strese-
mann - 23.15 Die neue Malerei -
0.15 Nieuws
BRT 1
14.00 Wereldoriëntatie - 14.30
Estetische opvoeding - 15.00
Frans - 15.30 Biologie - 17.55
Nieuws - 18.00 Tik tak - 18.05
Merlina - 18.30 Loon naar wer
ken? - 19.00 Uitzending door der
den - 19 40 Mededelingen - 19.45
Nieuws - 20.10 De weerman -
20 15 Videomatch - 20.25 Isaura
- 21.00 Ik leef voor jou. herinne
ringsprogramma aan Ann Chris
ty - 21 45 Wikken en wegen -
22.25 Nieuws.
BRT 2
19.00 Zwaluwen en amazones -
19.25 Gagomania - 19.30 Tijdro
ver: lieve plantjes -19.40 Medede
lingen - 19.45 Nieuws - 20.10
Weerman - 20.15 Extra time -
21.30 Toto-prognose - 21.40
Voeding.
NED 1
9.30 Nieuws - Schooltelevisie:
10.00 Oude Testament - 10.30
Verenigde Staten 1917-1949 -
11.30 Boek in beeld - 13.00
Nieuws - Schooltelevisie: 14.00
Ha, die Joris - 14 15 Engels basis
onderwijs Klas 6 - Teleac - 15.00
Bizim icin - 15.15 Merhaba bie
kum - 15.30 Avro-kursus bridge -
15.45 Oma Fladder - 16.30 Wordt
vervolgd - 17.00 Avro's sportpa-
norama - 17.30 Nieuws - 17.40
Avro's Toppop - 18.30 Teleac -
19.00 Tëlevizier magazine -20.00
Nieuws - 20.28 F.O.-Show - 21.30
Marco Polo - 23.05 Karei Van de
Graaf - 23.50 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 18.15 Nieuws -
18.20 Paspoort - 18.30 Sesam
straat - 18.45 Jeugdjournaal -
19.00 Nieuws - 19,12 Kwartslag -
19 27 Coronation Street - 19.54
Konsumentenman - 20.54 Voet
bal '80 - 21.34 De onderste steen -
22.30 Nieuws - 22.45 Den Haag
vandaag - 23.00 Nieuws - 23.05
Teleac.
RTBF 1
11.30 Teletekst schooltelevisie -
14.00 De tandem - 14.30 Geschie
denis - 15.00 Informatica - 15.30
Teletekst - 16,35 Onem - 16.50
Schooltelevisie - 17.15 Lollipop -
17,50 Plein jeu - 19.00 Ce soir -
19.25 Kon8umententips - 19.30
Nieuws - 20.00 Tout le monde il
est beau, tout le monde il est
gentil - aansluitend nieuws.
RTL
11 45 Sur le pouce - 12.30 Les
Maupas - 13.25 Weerbericht -
13.30 Poils et plumes - 13.50 Clip
connection - 17.00 Tête A téte -
17 55 Nieuwsoverzicht -18.00 Ti
mide et sans complexe - 18.50
Vooravondprogramma's - 20.00
Dynastie - 21.00 Un sherif A New
York - 22.40 Nieuws - 22,50 La
joie de lire - 22.55 RTL-thé&tre -
23.25 Les potins de la comète -
23.30 Clip connection.
TF 1
11.20 Teletekst - 11.50 La une
chez vous - 12.00 Le jeune Fabre -
12.30 La bouteille A la mer -13.00
Nieuws - 13.50 La petite maison
dans la prairie - 14.45 Accroche-
cceur -15.00 7/7 le magazine de la
semaine - 15.55 La maison de TF
1 - 17.25 Aventures inattendues -
17 55 Jeugdjournaal - 18.10 Le
village dans les nuages - 18.30
Danse avec moi - 19.15 Geweste
lijk nieuws - 19.35 Expression
directe - 20.00 Nieuws - 20.35
«F», comme Fairbanks - 22.20
Etoiles et toiles - 23 15 Nieuws -
23.35 C'est A lire - 23.40 Cligno-
tant.
A2
12.00 Nieuws weerbericht -
12.08 L'académie des 9 - 12.45
Nieuws - 13.30 Les amours des
aimées 50 - 13.45 Aujourd'hui la
vie - 14.50 La légende de James
Adams et de l'ours Benjamin -
15.40 Apostrophes - 16.55 The
dansant - 17.40 Récré A2 - 18.30
C'est la vie nieuws - 18.50 Des
chiffres et des lettres - 19.10 D'ac
cord, pas d'accord - 19.15 Gewes
telijk nieuws -19.40 Le théAtre de
Bouvard - 20.00 Nieuws - 20 35
L'heure de vérité - 21.50 Le petit
théatre - 22.20 Pierres de fourtre -
23.20 Nieuws - 23.25 Vidéoclips
FR 3
17.00 Regionale programma's -
19.55 Lucky Luke - 20.05 Les
jeux de 20 heures - 20.35 Les
diaboliques: Thriller met Simon-
ne SigiWret - 22 30 Nieuws -
22.55 Thalassa - 23.30 Les cinq
minutes d'écologie mentale de
muse d'Albray - 23.45 Prélude A
la nuit.
ARD 1
8.10 Schooltv - 9.25 Scsamstras8e
- 10.00 Nieuws - 10.03 Die Millio-
n&rin - 12.10 Das Ende der grü-
nen Holle - 12.55 Persoverzicht -
13 00 Nieuws - 13.15 en 15 40
Videotext - 16.00 Nieuws - 16 10
Brigittes Tier-Bar - 17.20 Das
Tanzbarenmarchen - 17,50
Nieuws - 18.00 Hier und heute -
18.25 Musik-Convoy - 19.00 Griff
nach der Sternen - 20.00 Nieuws -
20.15 Magnum - 21.00 Einla-
dung nach Budapest - 22.00
Sketchup - 22 30 Tagesthemen -
23.00 Claires Knie - 0.45 Nieuws.
BRT 1
14.00 Aardrijkskunde - 14.30
Veilig bij het werk - 15.00 Esteti
sche opvoeding - 15.30 Aktuali-
teit - 17.55 Nieuws - 18.00 Tik
tak - 18.05 Bassie en Adriaan -
18.10 Klein, klein kleutertje -
18.25 De Smurfen - 18.50 Het üed
van de prairie - 19.10 Geschiede
nis van de kleine man - 19.45
Nieuws - 20.20 I.Q. - 20.50 Ver
over de aarde - 21.40 Librado
dossier: André Leysen - 22.30
Nieuws.
BRT 2
19.00 De nieuwe avonturen van
Petey - 19.20 Bojan - 19.25 Tijd
rover: doe het zelf - 19.45 Nieuws
- 20.20 Première-Magazine -
21.10 De kwadratuur van de cir
kel - 22,50 Handel en wandel.
NED 1
9.30 Nieuws - 10.00 Asjemenou -
10.30 Werk aan de kerk -11.00
De VS vandaag - 11.30 Ei.„els
basisonderwijs Klas 6 - 13.00
Nieuws - 14.00 Schooltelevisie -
15.00 RVU - 15.30 I-Ioliday eiland
- 16.15 Zeker weten - 16.40
KRO's tekenfilmfestival - 17.00
KRO's middageditie - 17.30
Nieuws - 17.40 KRO's middagedi
tie - 18.25 Het verhaal - 18.30
Teleac - 19.00 De Freggels - 19.25
Links naast de pingoeins - 20.00
Nieuws - 20.28 De 1-2-3 show -
21.55 Brandpunt in de markt -
22.50 Films en fans - 23.40 Ad
ventsoverweging - 23.50 Nieuws
NED 2
13.00 Nieuws - 15.30 Vrouw zijn
- 16.00 De Waltons - 16.50 God is
toch sterker - 17.45 Feduco/Open
universiteit - 18.15 Nieuws -
18.20 Paspoort - 18,30 Sesam
straat - 18.45 Jeugdjournaal -
19.00 Nieuws - 19.12 EO-kinder-
krant - 19.45 Ronduit-magazine -
20.20 Tijdsein - 20.50 De andere
kant van de revolutie -21.15 God
verandert mensen - 22.30 Nieuws
- 22.45 Den Haag vandaag - 23.00
In beeld... Roeland Koning -
23.30 Ars Musica.
RTBF 1
11.30 Teletekst - 14.00 Dat ge
neest - 14.30 Met de EEG. op weg
naar een beroep - 15.00 Frans -
15.25 Teletekst - 16.30 Onem -
16 45 Schooltelevisie - 17.15 Lol
lipop - 17,50 Plein jeu - 19.00 Ce
soir - 19.25 Konsumententips -
19.30 Nieuws - 20.00 Contacts -
20.05 Louisiane - 21.05 Vive la
science - 22 05 Rome, villa Medi-
cis - 23.00 Nieuws - 23.15 Tribu
ne économique et sociale.
RTL
11 45 Sur le pouce - 12.30 Les
Maupas - 13.25 Weerbericht -
13,40 Clip connection - 17.00
Tête A tête - 17 55 Nieuwsover
zicht - 18 00 Starsky et Hutch -
20.OO CHiPs - 21.OO Interdit aux
moins de 13 ans - 22.35 Nieuws -
22.45 La joie de lire - 22.50 Les
potins de la comète - 22.55 Clip
connection.
TF 1
11.20 Teletekst - 11.50 La une
chez vous - 12.00 Le jeune Fabre -
12.30 La bouteille A la mer - 13.00
Nieuws - 13.50 La petite maison
dans la prairie - 14.45 Ces chers
disparus - 15.00 Le deuxième
sexe - 15 55 Les choses du mardi -
17.20 Histoires naturelles - 17.55
Jeugdjournaal - 18.10 Le village
dans les nuages - 18,30 Danse
avec moi - 19.10 Tiffy, s'il te plait,
raconte-moi une puce - 19.15 Ge
westelijk nieuws - 19.40 Cocori-
oocoboy - 20.00 Nieuws - 20.30
D'accord, pas d'accord - 20 35
L'Odyssée sous-marine de l'Equi-
pe Cousteau - 21.35 L'art de la
comédie - 23.10 Nieuws - 23.30
C'est A lire - 23.35 Clignotant.
A2
10.30 - 11.15 Teletekst - 12.00
Nieuws - 12.08 L'académie des 9 -
12.45 Nieuws - 13.30 Les amours
des années 50 - 13.45 Aujourd'
hui la vie - 14.50 La légende de
James Adams et de l'ours Benja
min - 15,40 La chasse aux trésors
- 16.45 Le journal d'un siècle -
17.45 Récré A2 - 18.30 C'est la vie
nieuws - 18 50 Des chiffres et
des lettreB - 19.15 Gewestelijk
nieuws - 19.40 Le théatre de Bou
vard - 20.00 Nieuws - 20.30 D'ac
cord. pas d'accord - 20 40 Psy
Komedie - 23.15 Nieuws - 23 30
Vidéoolips.
FR 3
17.00 Regionale programma's -
19.55 Lucky Luke - 20,05 Les
jeux de 20 heures - 20.35 Scara-
mouche - 22.30 Nieuws - 23.00
Les cinq minuten d'écologie men
tale de muse d'Albray - 23.05
Prélude A la nuit.
ARD 1
8.10 Schooltv - 9 25 Sesamstrasse
- 10 00 Nieuws - 10.03 Quax, der
Bruchpilot. - 11.30 Sketchup -
12.00 Hundert Meisterwerke -
12.10 Hollywood '84 - 12.55 Pers
overzicht - 13.00 Nieuws - 13.15
en 15.40 Videotext - 16.00
Nieuws - 16.10 Sie-er-es - 16 55
Spass am Dienstag - 17 50
Nieuws - 18.00 Hier und heute -
18.25 Turf-fast unmögliche Ge-
schichten - 19.00 Falcon Crest -
20.00 Nieuws - 20.15 Expeditio-
nen ins Tierreich - 21.00 Report -
21.45 Dallas - 22.30 Tagesthe
men - 23.00 Kulturweltspiegel -
23.45 Nieuws
BRT 1
16.30 Trammelant in sprookjes
land - 17.55 Nieuws - 18.00 Tik
tak - 18.05 Het zeemonster -
18.50 Popeye - 19.00 Gezondheid
- 19.40 Mededelingen - 19.45
Nieuws - 20.10 De weerman -
20.15 Videomatch - 20.25 Namen
noemen - 21.10 Allemaal beestjes
- 21.10 Uitzending door derden -
22.20 Nieuws - 22.40 Televox,
BRT 2
19.00 CHIPS - 19.30 Tijdrover:
beestigheden - 19.40 Mededelin
gen - 19.45 Nieuws - 20.10 De
weerman - 20.15 De beul: kome
die - 21.45 Beroep: beul - 22.05
Vuur.
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
13.30 Feduco/Teleac - 14.00 Do
nald Ducks 50ste verjaardag -
14.50 Voetballen met Wiel Coer-
ver - 15.05 Tijd voor Marijke -
15.55 O, kom er 's kijken - 17.30
Nieuws - 17.40 Tros formule 1
19.00 The A-team - 20.00 Nieuws
- 20.28 Socutera - 20.33 De Bana
na Split Show - 21.25 Van de
koele meren des doods - 22.10
Tros aktua - 23.00 De Benny Hill
show - 23.35 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 18.15 Nieuws -
18.30 Sesamstraat - 18.45 Jeugd
journaal - 19.00 Nieuws - 19 12
Politieke partijen - 19.22 Van ge
west tot gewest - 20.10 Nederland
C - 20.20 Don Quixote - 21.47
Verder in Nederland C - 22.30
Nieuws - 22.45 Den Haag van
daag - 23.00 Nieuws.
RTBF 1
11.30 Teletekst - 14 00 Schoolte
levisie - 14.30 Teletekst - 16.30
Graffiti - 17.15 Lollipop - 17.50
Plein jeu - 19 00 Ce soir - 19,25
Konsumententips - 19.30 Nieuws
- 20.00 Cap 60 - 21.05 Au nom de
tous les miens - 22.00 Les tribula
tions de Saint Antoine - 22.40
Nieuws - 23.00 Informations, in
flexionsinterrogations laïques,
tot 23.10.
RTL
11.45 Sur le pouce - 11.50 Micro-
climat - 12.00 Nieuws - 12.10 La
grille trósor - 12.15 Dodu-Dodo -
12.25 Nieuws - 12.30 Madame
S.O.S. - 13.25 Weerbericht - 13.30
Poils et plumes - 13 .35 La joie de
lire - 13.50 Reporters, A vous
marques - 14.30 Les maitres de
l'univers - 15.00 La bande A Gro-
bo - 17.00 Tête A téte - 17.55
Nieuwsoverzicht - 18.00 Mag
num - 18.50 Vooravondprogram
ma's - 20.00 La croisière s'amuse
- 21,00 Ces messieurs de la famil
ie - 22.35 Nieuws - 22 45 La joie
de lire - 22.50 Koncert - 23.35 Les
potins de la comète - 23.40 Clip
connection.
TF 1
10.30 Teletekst - 11.00 Skiën -
11.50 La une chez vous - 12.00 Le
jeune Fabre - 12,30 La bouteille A
la mer - 13.00 Nieuws - 13.40
Vitamine - 16.25 Microludic -
16.50 C'est super - 17 .10 Hip-Hop
- 17.25 Jack spot - 17.50 Jeugd
journaal - 18.00 Des jouets par
milliers - 18.10 Le village dans
les nuages - 18.30 Danse avec moi
- 19.15 Gewestelijk nieuws -
19.40 Cocoricococboy - 20.00
Nieuws - 20.40 Dallas - 21 30 Le
deuxième sexe - 22.30 Branches-
musique - 23.30 Nieuws - 23.55
Tiffy s'il te plait, raconte-moi une
puce - 0.20 C'est A Ure - 0.25
Clignotant.
A2
10.30 Teletekst - 11.15 Teletekst -
12.00 Nieuws weerbericht -
12.08 L'académie des 9 - 12.45
Nieuws - 13.30 Les amours des
années 50 - 13.45 Tekenfilmpjes -
14 15 Récré A2 - 16.50 Micro Kid
- 17.25 Les carnets de l'aventure -
18.00 Platine 45 - 18.30 C'est la
vie nieuws - 18.50 Des chiffres
et des lettres - 19 15 Gewestelijk
nieuws - 19.40 Le théatre de Bou
vard - 20.00 Nieuws - 20.35 Rai-
son perdue - 22.20 Cinéma-cinc
mas - 23.20 Nieuws - 23.35 Vi
déoclips.
FR 3
14,55 Vragen aan de regering -
17.00 Regionale programma's -
19.55 Lucky Luke - 20.05 Les
jeux de 20 heures - 20.35 Ring-
parade cadence 3 - 22,00 Nieuws -
22.20 Une petite fille dans les
tournesols - 23.20 Les cinq minu
tes d'écologie mentale de muse
d'Albray - 23.25 Prélude A la nuit.
ARD 1
8.10 Schooltv - 9.25 Sesamstrasse
- 10 00 Nieuws - 10.03 Ich heirate
eine FamiUe - 11.50 Umschau -
12.10 Report - 12.55 Persover
zicht - 13.00 Nieuws - 13.15 en
15.40 Videotext für alle - 16.00
Nieuws - 16.10 Mir geht's gut -
oder?... - 16.55 Der Mann von
Button Willow - 17.10 Danny und
der Emu - 17.40 Zwei gute Kame
raden - 17.50 Nieuws - 18,00 Hier
und heute - 18.25 Der blinde
Richter - 19.00 Skorpion - 20.00
Nieuws - 20.15 Ein Kriegsende -
21 40 Brennpunkt - 22.30 Tages
themen - 23.00 Quincy - 23.45
Nieuws.
BRT 1
Schooltelevisie: 14.00 Wereld
oriëntatie - 14.30 Estetische op
voeding - 15 OO Frans - 15.30
Biologie - 17.55 Nieuws - 18.00
Tik tak - 18.05 Rondomons -
18.30 De Freggels - 19.00 Bojan -
19.06 Tijdrover: kwizien - 19.20
Uitzending door derden - 19.40
Mededelingen - 19.45 Nieuws -
20.10 Kunst-zaken - 20.20 Ho-
ger-lager - 21.00 Panorama -
21.50 Hotel - 22.35 Nieuws.
BRT 2
19.00 Nederlandse literatuur na
1830 - 19.30 Popeye - 19.40 Me
dedelingen - 19.45 Nieuws -
20.10 Kunst-zaken - 20.20 De
Rosenkavalier.
NED 1
C.30 Nieuws - 10.00 Schooltelevi
sie - 10.30 Feduco/Rof - Schoolte
levisie: 11.00 Boek in beeld -
11.30 Hier en nu voor de scholen
- 13.00 Nieuws - 16.00 Tineke -
17.20 Superted 17.30 Nieuws -
17.40 Agenda - 17.50 Feduco/
NOS - 18.30 Duits voor beginners
- 19.00 Countdown - 20.00
Nieuws - 20.28 Chiefs - 21.15
Veronica sport - 21.45 Today's
F.B.I. - 22.30 RUR - 23.15 Kenny
Everett - 23.45 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 18.15 Nieuws -
18.20 Peis poort - 18.30 Sesam
straat - 18.45 Jeugdjournaal -
19 00 Nieuws - 19.12 De filmers -
19.38 Kenmerk - 20.00 Wereld
natuur fonds gala 1984 - 21.25
Rondom tien: op donderdag -
22.30 Nieuws - 22.45 Den Haag
vandaag - 23.00 Ander nieuws -
23.25 Leven met muziek - 23.55
Nieuws.
RTBF 1
11.30 Teletekst schooltelevisie -
14.00 De tanden_- 14.30 Geschie
denis - 15.00 Informatica - 15.15
Teletekst - 16.45 Schooltelevisie -
17.15 Lollipop - 17.50 Plein jeu -
19.00 Ce soir - 19.25 Konsumen
tentips - 19.30 Nieuws - 20.00
Autant savoir - 20.25 Julia -
22.20 Carrousel aux images -
23.10 Nieuws - 23.25 Politieke
uitzending.
RTL
11.45 Sur le pouce - 12.30 Mada
me S.O.S. -13.30 Poils et plumes -
13.35 La joie de lire - 13.40 Clip
connection - 17.00 Tête A tête -
17.55 Nieuwsoverzicht - 18.00
Quincy - 18.50 La grille trésor -
19.00 Vooravondprogramma's -
20.00 Dallas - 21.00 La vie privée
de Sherlock Holmes - 23.15
Nieuws - 23.25 La joie de lire -
23.30 Les potins de la comète -
23 35Clip connection.
TF 1
11.30 Teletekst - 11.50 La une
chez vous - 12.00 Le jeune Fabre -
12.30 La bouteille A la mer - 13 00
Nieuws - 13.50 La petite maison
dans la prairie - 14.45 Portes
ouvertes - 15.00 Images d'histoi-
re - 15.25 Quarté - 15.55 Santé
sans nuages - 17.00 La chance
aux chansons - 17.55 Jeugdjour
naal - 18.10 Le village dans les
nuages - 18.30 Danse avec moi -
19.15 Gewestelijk nieuws - 19.40
Cocoricocoboy - 20.00 Nieuws -
20.45 La dictée - 21.30 Les jeudis
de l'information - 22.45 Nieuws -
23.05 C'est A lire - 23.10 Le jazz et
vous.
A2
10.30 Teletekst - 11.15 Teletekst -
12.00 Nieuws weerbericht -
12.08 L'académie des 9 - 12.45
Nieuws - 13.30 Les amours des
années 50 - 13.45 Aujourd'hui la
vie - 14.50 Le gargon qui buvait
trop - 16.30 Un temps pour tout -
17.45 Récré A2 -18.30 C'est la vie
nieuws - 18.50 Des chiffres et
des lettres - 19.10 D'accord, pas
d'accord - 19 15 Gewestelijk
nieuws - 19.40 Expression direc
te - 20.00 Nieuws - 20.35 La
fureur des anges - 21.25 Resis
tances - 22.40 Histoires courtes -
23.20 Nieuws - 23,35 Bonsoir les
clips.
FR 3
17.00 Regionale programma's -
19.55 Lucky Luke - 20.05 Les
jeux de 20 heures - 20.35 Country
Man - 22.20 Getuigenissen -
22.50 Nieuws - 23.15 Les cinq
minutes d'écologie mentale de
muse d'Albray - 23.20 Prélude A
la nuit.
ARD 1
8.10 Schooltv - 9.25 Die Sendung
mit der Maus - 10,00 Nieuws -
10.03 WISO - 10.35 Ein Kriegs
ende - 11.55 Umschau - 12.10
Kennzeiohen D - 12.55 Persover
zicht - 13.00 Nieuws - 13 15 en
15.10 Videotext - 15.30 Nieuws -
15.40 Wundersame Tiere Kalifor-
niens - 16,25 «Echt tu Matsch» -
17.20 W,K. Ski - 17.50 Nieuws -
18.00 Hier und heute - 18.25
Tiere und Menschen - 19.00 Hart.
aber lierzlich - 20.00 Nieuws -
20.15 Unter Deutschen Dachern -
21.00 Scheibnerweise - 21.45
Sportier des Jahres 1984 - 22.30
Tagesthemen - 23.00 Wie es ge-
scliah - 0,30 Nieuws.
BRT 1
Schooltelevisie: 14.00 Aardrijks
kunde - 14.30 Veilig bij het werk
- 15.00 Estetische opvoeding -
15.30 Aktualiteit - 17.55 Nieuws
- 18.00 Tik tak - 18.05 Bassie en
Adriaan - 18.10 Sprookjesteater -
18.25 Bojan - 18.30 Star Trek -
19.20 Uitzending door derden -
19.40 Mededelingen - 19.45
Nieuws - 20.10 De weerman -
20.15 Videomatch - 20.25 Hel
den: drama met Henry Winkler -
22.05 Premiere-extra - 23.05
Nieuws, aansluitend Coda
BRT 2
19.00 Villa Tempo - 19 .40 Mede
delingen - 19.45 Nieuws - 20.10
De weerman - 20.15 Mr. Dynami
te - 21.00 Wikken en wegen -
21.40 Horizon
NED 1
9.30 Nieuws - Schooltelevisie:
10.00 De VS vandaag - 10.30
Werk aan de kerk - 11.00
Schooltv weekjournaal - 13.00
Nieuws - 15.30 De Carsons -
16.15 Kareis kat - 16.20 Pluizerd
- 16.45 Wissels - 17.30 Nieuws -
17.40 Wissels - 18.20 Kleine Isar
- 18.30 Teleac - 19.00 Peppino -
19.25 De Roze Panter prezenteert
- 20.00 Nieuws - 20 28 Op naar de
topshow - 21.30 Golda: serie met
Ingrid Bergman - 22.20 Hier en
nu - 22.55 Mediteren in Blauwka
pel - 23.20 Cheers - 23.55
Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - Feduco: 17.45
Taal, tekens en regels - 18.00 Na
LBO/Mavo: Kansen voor 15-. 16-
en 17-jarigen - 18.15 Nieuws -
18.20 Paspoort - 18.30 Sesam
straat - 18.45 Jeugdjournaal -
19.00 Nieuws - 19.12 Op volle
toeren - 20.00 Wondere wereld -
20.25 Huwelijkscarrousel - 22.10
Gesprek met de minister-presi
dent - 22.30 Nieuws - 22.45 Las
ten en lusten - 23 .30 Videoskoop -
23.50 Scars of Dracula: britse
griezelfilm met Christopher Lee.
RTBF 1
11.30 Teletekst - Schooltelevisie:
14.00 Met de EEG op weg naar
een beroep - 14.30 Dat geneest -
15.00 Frans - 15.30 Teletekst -
16 30 Onem - 16.50 Schooltelevi
sie - 17.15 Lollipop - 17.50 Plein
jeu weekend - 19.00 Ce soir -
.19 .25 Konsumententips - 19 30
Nieuws - 20.05 Au nom de la loi -
21.05 Satori Stress - 22.20 Video-
graphie - 23.00 Nieuws.
RTL
11.45 Sur le pouce - 12.30 Mada
me S.O.S. - 13.25 Weerbericht -
13.30 Antirouille - 13.35 La joie
de lire - 13.50 Clip connection -
17.00 Tête A tête - 17.50 La grille
trésor - 17.55 Nieuws - 18.00
Sherif fais-moi peur - 18.50 Voor-
avondprogramma's - 20.00 Lou
Grant - 21 00,Hotel - 22.00 Nu
méro 10 - 22.40 Nieuws - 22.50
Le journal d'une femme de
chambre: zedendrama van L. Bu-
nuel met Jeanne Moreau - 0.30
Horoskoop.
TF 1
10.30 Teletekst - 11.00 Skiën -
11.50 La une chez vous - 12.00 Le
jeune Fabre - 12.30 La bouteille A
la mer - 13.00 Nieuws - 13.50 La
petite maison dans la prairie -
14.45 Les jeudis de l'information
- 15.40 Temps libres - 17 55
Jeugdjournaal - 18,10 Le village
dans les nuages - 18.30 Danse
avec moi - 19.15 Gewestelijk
nieuws - 19.40 Cocoricocoboy -
20.00 Nieuws - 20.35 Dalida idéa
le - 21.55 Irène et Fred - 23.30
Nieuws - 23.50 C'est A lire - 23.55
Clignotant.
A2
10.30 Teletekst - 11.15 Teletekst -
12 00 Nieuws weerbericht -
12.08 L'académie des 9 - 12.45
Nieuws - 13.30 Les amours des
années 50 - 13,45 Aujourd'hui la
vie - 14.50 La légende de James
Adams et de l'ours Benjamin -
15.40 La télévision des téléspecta-
teurs - 16.10 Lire c'est vivre -
17.00 Itinéraires - 17 45 Récré
A2 - 18.30 C'est la vie nieuws -
18 50 Des chiffres et des lettres -
19 15 Gewestelijk nieuws - 19.40
Le théAtre de Bouvard - 20.00
Nieuws - 20.35 Allo Béatrice -
21.35 Apostrophes - 22.50
Nieuws - 23.00 Les sept Samou-
rais: Japans drama.
FR 3
17 00 Regionale programma's -
19.55 Lucky Luke - 20.05 Les
jeux de 20 heures - 20.30 D'ac
cord, pas d'accord - 20.35 Ven-
dredi - 21.35 Nieuws - 22.00 Bleu
outre mer - 22.55 Les cinq minu
tes d'écologie mentale de muse
d'Albray - 23 00 Prélude A la nuit.
ARD 1
8.10 Schooltv - 10.00 Nieuws -
10.03 Peter Alexander - 11.35
Pray for Berlin - 12 10 Gesund-
heitsmagaziri - 12.55 Persover
zicht - 13.00 Nieuws - 13.15 en
14.40 Videotext - 15.00 Sherlock
Holmes - 16.00 Nieuws - 16.10
Das Kleinod aus dem Meer -
16.30 Das Goldene Schwert -
17 50 Nieuws - 18.00 Hier und
heute - 18.25 Meister Eder und
sein Pumuckl - 19.00 WWF-club -
20.00 Nieuws - 20 15 In der Glut
des Siidens met Richard Gere -
21.45 Plusminus - 22.30 Tages
themen - 23.00 Die Sportschau -
23.15 Moment mal.