STADSBERICHTEN Driekoningenwedslryd DRIEKONINGENWEDSTRIJD BEIAARDRECIT AL 16 - 14.12.1984 - De Voorpost Hamme Filmvoorstelling Jefi brengt op zaterdag 15 december te 14 uur, een filmvoorstel ling van de 6 tot 12 jarigen, in zaal De Ring. De familie spreeuw, titel van deze kinderfilm, vertelt de avonturen van een gezin dat droomt van en werkt voor een ruimere woning. Hernieuwing verminderingskaarten van de N.M.B.S. voor WIGW-ers Op initiatief van het schepencollege zal de N.M.B.S. een uitreiking voor de hernieuwing van verminderingskaarten van de N.M.B.S. organiseren in Hamme, en dit voor de houders van kaarten die vervallen eind 1984 of begin 1985. Dus geen verplaatsing naar het station van Dendermonde of Sint-Niklaas. Zitdagen gemeentehuis Hamme, maandag 17 december van 8 tot 12 uur en van 13 tot 17 uur. Dinsdag 18 december van 8 tot 12 uur. Gemeentehuis Moerzeke dinsdag 18 december van 13 tot 17 uur. Hebben recht op een verminderingskaart, de personen op wiens lidboekje van de mutualiteit het vignet WIGW is aange bracht. De omcirkelde of niet geschrapte letter duidt de katego- rie aan. Meebrengen lidboekje van de mutualiteit en zo mogelijk de oude reduktiekaart. Aanvraagformulieren zijn te bekomen bij de verantwoordelijken van de bonden voor Gepensioneerden, of op het gemeentehuis, bureau 16. Kristen middenstandsbond voor gepensioneerden viert kerstmis Op dinsdag 18 december te 15 uur, heeft het jaarlijks kerstfeest plaats van de kristen middenstandsbond voor gepensioneer den, in zaal De Ring te Hamme. Dit feest is de bekroning van het voorbije werkjaar. De Voorzitter zal de Kerstboodschap uitspreken, ook de proost zal de aanwezigen toespreken en nadien is er een gezellig samenzijn. Het ophalen van de leden van Zogge en St. Anna, gebeurt vanaf 14.15 uur te Zogge en St. Anna, op de gewone stopplaatsen. Militielichting 1986 De miliciens die tot de militielichting 1986 behoren kunnen hun aanvraag om uitstel, vrijlating of vrijstelling indienen vanaf 3 januari 1985 tot 31 januari 1985; op het gemeentehuis van Hamme, bureau 16, iedere werkdag, ook de zaterdag van 8.30 uur tot 11.30 uur. Studenten die niet aan de voorwaarden voldoen om vrijlating te bekomen wordt aangeraden hun aanvraag om uitstel schriftelijk te doen. Dit door middel van een briefje, gedateerd in januari, te ondertekenen en te verzenden met de post, samen met het vereiste studieattest en te richten aan de heer Burgemeester, militiedienst, Hamme. Ophalen huisvuil De inwoners worden ervan in kennis gesteld, dat ter gelegen heid van de eindejaarsfeesten, een regeling getroffen werd voor het ophalen van huisvuil. Het gewoon huisvuil van dinsdag 25 december zal opgehaald worden op maandag 24 december. Het huisvuil van woensdag 26 december zal afgehaald worden op vrijdag 28 december Het huisvuil van dinsdag 1 en woensdag 2 januari 1985 zal respektievelijk opgehaald worden op maandag 31 december 1984 en vrijdag 4 januan 1985. Het grof vuil en het papier en katron, voorzien op de eerste vrijdag, 4 januari wordt verschoven naar vrijdag 25 januari 1985. Afvalolie Als men er van uitgaat dat ongeveer 750.000 Belgen hun motorolie zelf verversen en rekening houdend met het feit dat men een 5 10 liter afvalolie per auto bekomt, stelt men vast dat er per jaar vele miljoenen liters afvalolie in de riolering of de bodem terecht komen. Sedert vorig jaar is men in Hamme gestart met het opvangen van deze afvalolie. Het is mogelijk om de afgewerkte olie te deponeren in een daarvoor bestemd vat, in het gemeentelijk magazijn in de Bunstraat. Maar sedert kort is men nog 2 afvalolie containers rijker, die ook dienst doen voor opvang van kwikbatterijen. Elke container kan 1300 liter afge werkte olie bevatten D.D.S. staat in voor het leeghalen van de containers, die zich bevinden op het Tweebruggenplein en op de hoek Kasteellaan - Killestraat te Moerzeke. nn Hamse Neerhofvrienden Iedere zondag is er in het clublokaal, Drapstraat 100 van de Hamse Neerhofvrienden, vanaf 9 uur een verkoop van eigen- gekweekte dieren. De te koop aangeboden dieren zijn dieren die de fokkers teveel hebben, ledereen is welkom en er worden aan de dierenliefhebbers waardevolle inlichtingen gegeven. Verder is er een mogelijkheid om een abonnement te verkrijgen op eenvoudige aanvraag van het clubblad. Kleindierleven is het blad van alle dierenliefhebbers en het is ook zeer nuttig voor de kinderen waaruit zij schooldokumentatie kunnen putten Aan vraag proefabonnement Kleindierleven richten tot de Hamse Neerhof vrienden met vermelding van naam, adres en ou derdom. vor kinderen tot 3 jaar, met gelegenheid tot inenting tegen kinderverlamming, kinkhoest, klem en kroep. Longonderzoek Het gemeentebestuur van Lebbeke deelt mede, vooral aan de zelfstandigen uit de voedingssektor, die jaarlijks een verplicht longonderzoek moeten ondergaan, dat de radiologische wagen ter beschikking zal staan op donderdag 20 dedember van 11.20 u. tot 11.50 u. aan het gemeentehuis van Wieze. De zelfstandigen uit de gemeente Lebbeke dienen zich even eens te Wieze aan te bieden. Het onderzoek is kosteloos. Diavoordracht Op vrijdag 14 december om 20 u. in het Brouwershuis diavoor dracht over Engeland door Guy Demey. In het 1e deel maken we een tocht door Zuid-Engeland, met zijn grote steden, stille dorpsjes, oude stadjes, grootse kathedralen, machtige kastelen en burchten, groene natuurvlakten, Romeinse bolwerken, bouwwerken van vele eeuwen voor kristus enz Het 2e deel gaat over Noord-Engeland en vertrekt van uit de havenstad Huil. Het streefdoel is de «Muur van Hadrianus», die destijds de barbaren moest tegenhouden. Deze muur, 120 km lang, liep van de Noordzee tot aan de Ierse Zee. Ook in dit landsgedeelte bewonderen we al het mooie dat door de mens en de natuur werd nagelaten. Toegang: 50 F. Anderen: 75 F. MAJORETTES De Kon. Harmonie Sint-Cecilia heeft Gerda Cami uit Moorse! aangewon/en om de majoretten te leiden. Gerda is regentes lichamelijke opvoeding en nam reeds deel aan diverse twirling wereldkampioenschappen. De herhalingen hebben telkens op vrijdag plaats in zaal Fiësta van 18.45 tot 20.15 u. De kinderen worden thuis opgehaald en teruggebracht. 0£MDERW°^° DENDERMONDE 3* Jaargang - nr. 50 SOCIO-CULTURELE INFO-KALENDER BRANDBEVEILIGING - EINDEJAARSFEESTEN Aan de verantwoordelijken van alle inrichtingen die toegankelijk zijn voor het publiek ZATERDAG 15 DECEMBER Opluisteren van het Kerstfeest van de Liberale Jeugd- en Vrouwenbon door de Kon Fanfare Vreugd in Vrijheid, in zaal De Wijngaard te Appefc voorafgegaan door een korte muzikale uitstap 10.00 u Samenkomst en bespreking n.a.v het jaarlijks groepsleest vjt 9 maart 1984, door V.V.K.B.-Reynout, in de bar van het lokaal. Nieuw "nf- ideeën en medewerkers v Reynout zijn welkom 11.00 u Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger Norbe- jia De Batseller, ingericht door C.S.C.-vormingswerk in café Voor Allen k St.-Gillis. Tot 12 00 u. 14.00 u PI. Eucharistieviering in de kerk van St.-Gillls Buiten n.a» di een gouden huwelijksjubileum, opgeluisterd door het St Gregoriuskoa 20.00 u. Toneelspel «Mademoiselle» van J Deval, opgevoerd door 4 We Kon. Rederijkerskamer De Leenwerckenaers in de feestzaal van ha Dil V.T.I., E Van Winckellaan 6 te Dendermonde. Dei Bij het naderend einde van het jaar 1984 zal door velen gedacht worden aan het organiseren van eindejaarsfeesten. Het gebruik van allerhande versieringen tijdens deze feesten verhoogt de brandrisico's. Tevens dient gewezen op een grotere concentratie van mensen in de inrichtingen toegankelijk voor het publiek. De toeneming van het brandgevaar in die omstandigheden vergt dat daaraan bijzondere aandacht wordt besteed. Met deze omzendbrief vestigen wij de aandacht van eenieder op enkele eenvoudige maatregelen die in dergelijke inrichtingen moeten genomen worden 1. In gangen, op trappen en overlopen mag zich geen enkel voorwerp bevinden dat het verkeer van mensen hindert. De deuren geplaatst in de evacuatiewegen mogen in geen geval vergrendeld zijn; 2. De uitgangen en vluchtwegen moeten op goed zichtbare plaatsen worden aangeduid door middel van veiligheidste kens; 3. Enkel elektrische verlichting is toegelaten. Dit geldt ook voor feestverlichting; 4. De feestversieringen moeten uit moeilijk ontvlambare mate rialen vervaardigd zijn. Om die reden is het gebruik van papier, watten en celluloid sterk af te raden; 5. Alle droge takken moeten verwijderd worden onderaan de kerstbomen, die in een bak met vochtig zand dienen te worden geplaatst; 6. In lokalen waar mag gerookt worden, moeten passende asbakken in voldoende aantal voorhanden zijn; 7. Alle toestellen en hiermee worden de meldings-, waar- schuwings-, alarmenngs- en brandbestrijdingstoestellen be doeld die ingeval van brand worden gebruikt moeten in goede staat zijn en de plaats waar ze zich be'vinden moet duidelijk zijn aangegeven; 8. De aandacht van het dienstpersoneel moet op het brandge vaar worden gevestigd; het moet ingelicht worden over de evacuatiewegen en de bij evacuatie te verlenen hulp, alsmede over het gebruik van de beschikbare blustoestellen; 9. In geval van brand moet de brandweer onmiddellijk worden gealarmeerd. Daartoe moet het oproepnummer 900 op elk telefoontoestel vermeld staan. De Stadssecretaris, De Burgemeester, F. Beckers A. Cool ZONDAG 16 DECEMBER 9.15 u.: Kerstrecollectie rond het thema «Een christelijk gezinsleven f ingericht door K.W.B.-Boonwijk in zaal «Boonwijt» 11.00 u Sociaal dienstbetoon door gemeenteraadslid Lutgart De Bed ingericht door vzw 't Vestje, aan de Oude Vest 129 te Dendermonde Ta12 12.00 u. i K> 11.00 u. Wandelconcert te Brussel door de Kath Muziekmaatschapf ts St.-Cecilia Appels, met vertrek op de Grote Markt te Brussel en optod bijc naar de Zavel waar de plaatselijke kermis opgeluisterd wordt. 14.00 u Algemene vergadering met voordracht en debat rond h thema «Er is geen plaats in de herberg», voor K.A.V. Grembergen in he cic parochiaal centrum. 15 00 u. Algemene vergadering met voordracht rond het thema «Wei h wat je eet», voor K.V.L V.-Appels in zaal Gildenhuis. 15 00 u. Voordracht «Wonen als alleenstaande», door K.A.V. in Huize Cardijn jc| 20 00 u Toneelspel «Mademoiselle- van J. Deval, opgevoerd door a Kon. Rederijkerskamer De I eeuwerrkenanrc In da loactjaal mn n MAANDAG 17 DECEMBER 11.00 u Sociaal dienstbetoon door gemeenteraadslid Lutgart De Beüha: KE Beste Kamavalisten van St. Gillis Dendermonde Weldra staat de Halfvastenviering op het programma. Graag zouden wij de personen, geïnteresseerd in de kandidaatstelling Prins Karnaval 1985 ontvangen op ons sekretariaat. Daar kunt u de inlichtingen krijgen over het wat en hoe. Prins Karnaval St. Gillis worden is geen financieel avon tuur. Inschrijven tot 1 februari 1985 op het sekretariaat: Stee man Gaston, Buisstraat 15, 9330 Dendermonde. Tel. na 18 uur 052/21.58.22 WERKEN MECHELSE STEENWEG De Mechelse steenweg wordt terug opengesteld voor alle verkeer. Ook tijdens de weekeinden vanaf vrijdagavond 17 uur tot maandagmor gen 8 uur (tot voormelde datum) zal het doorgaand verkeer over de Mechelse steenweg kunnen rijden, over het afgewerkte baanvak. Omdat de weg nog niet volledig is afgewerkt, er nog geen markeringen zijn aangebracht en de verlichting onvolledig is, dient er een speciale voorzichtigheid in acht genomen. De snelheidsbeperking van 40km/uur dient strikt nage leefd te worden. ingericht door vzw 't Vestje, aan de Oude Vest 129 te Dendermonde 12.00 u. 13.00 u Naaicursus: 3de les van de reeks dameskleding, door K.A.V -v, Grembergen in het parochiaal centrum. 17.00 u Sociaal dienstbetoon door minister Jan Lenssens, in hl Sociaal Centrum. Oude Vest 166 Je Dendermonde. Tot 18.30 uur 19 00 u Kookles: bakken van pistolets en sandwichen, door K.V LV ooi* Appels in zaal Gildenhuis. Hel 19.30 u Kerstfeest met voordracht «Er is geen plaats in de herberg» tor toneel gebracht door eigen leden van K.V.L.V - K.A.V.-Lutterzele. in h K< St.-Lutgartcentrum, Spoorwegstraat 200 19.30 u Voordracht en dabat «Van vorming gesproken» da Kerstfeest, voor K.V.L.V.-Baasrode in zaal Scaldis (Ontmoeting). 19.30 u Vergadering met Kerstfeest voor K.V.L.V.-Oudegem ii parochiezaal. 20.00 u Kerstfeest met voordracht: Uitbeelden van levende kerstsuliaa daarna ontspanning, voor K.A.V. St.-Gilllscenter in zaal Gildenhuis. Lourdesavond Vrijdag 14 december om 19.30 u. in het Gildenhuis van Bazel terugblik op de voorbije Lourdesbedevaarl. De KWB organizeert de bijeenkomst. STEDELIJKE MUSEA DENDERMONDE Het Stedelijk Museum voor Volkskunde doet een beroep op de bevolking om behulpzaam te zijn bij de uitbreiding van de afdeling Zuivel. We zoeken hiervoor te verwerven, via schen king, aankoop of bruikleen, de volgende gebruiksvoorwerpen: een boterhamer, een handbediende boterkneder, een boterkorf (om verpakte boter naar de markt te brengen), een boterkuip met boterlepel (kneden van boter), een botermes en -meter, een boterpers, houten of stenen boterpotten en -schotels, een boterstamper, botervormen, een kaasboor, een kaasdroogrek, een kaasmandje, een kaaspers. kaarsvormen, allerlei soorten kamen (stoot-, draai-, wiege-, tuimelkam) en hun onderdelen, een kamwieg. een melkafscheider, melkemmers, een melkkoe- Ier, melkkruiken of -kannen, een melkkuip, een melkmachine, een melkmeetemmer. een melkontromer, melkstoeltjes, melk- teilen, een melkzeef, allerlei roerstokken, een roombak, roomle- pels, -meters en spanen, een steriliseerketel, en een wrongel- mes en -molen. Alle mogelijke inlichtingen over de melk-, boter- en kaasproduk- tie in het Dendermondse (vroeger en nu), alsook documenten en foto's (U krijgt de originelen terug) zijn van harte welkom. Weet u iets over dit onderwerp of bezit u één van deze voorwerpen, neem dan kontakt op met het museum via een briefje (naar: Stedelijk Musea, Nijverheidsstraat 1, 9330 Den dermonde) of een telefoontje (tijdens de kantooruren) 052/ 21.30.18. A. Stroobants, conservator-archivaris VERKIEZING PRINS KARNAVAL 1985 GROOT DENDERMONDE 26/1/1985 De kandidaturen voor Prins Karnaval 1985 van Groot-Dender- monde worden ingewacht op het secretariaat: Jozef De Paepe, Adm. centrum, Fr. Courtensstraat 11, 9330 Dendermonde. De kandidaten moeten het grondgebied van Groot-Dendermonde bewonen. De verliezende kandidaten zullen, en dit voor het hele lopende seizoen, samen met de nieuw verkozen Prins Karnaval het kamavalgebeuren kunnen beleven in onze Stad OPHEFFING SLUITINGSUUR EN WEKELIJKSE RUSTDAG De wekelijkse rustdag en de verplichte avondsluiting voor de handelshuizen gelegen op het grondgebied van de stad Dendermonde, wordt ten uitzonderlijken titel opgehe ven op volgende data: zaterdag 22, zondag 23, maandag 24, dinsdag 25 decem ber 1984, zaterdag 29, zondag 30, maandag 31 decem ber 1984 en dinsdag 1 januari 1985. Belotkampioenschap CSC Denderbelle De tweede kaarting van het belotkampioenschap 1984-'85, georganiseerd door de Denderbellese CSC-afdeling, in het Volkshuis te Denderbelle, gaf volgende uitslag: 1Willy Bosman 4443 2. Josée Vermeulen 4274 3. Maria De Smedt 4223 4. Bertha D'Hauwere 4064 5. RenéBuys 4015 6. Petrus De Smedt 3990 7. Willy Matthijs 3915 8. Willy Van den Abbeele 3912 9. Ghislain Schockaert 3908 Het klassement na twee wedstrijden ziet eruit als volgt: 1 Willy Matthijs. 2. Leon Matthijs, 3. Willy Bosman, 4. Ghislain Schoc kaert, 5 Magda De Smedt. Traditionele bakschieting Op zaterdag 15 en zondag 16 december organiseert de plaatselijke CSC-afdeling, in café Volkshuis, Dorp te Denderbel le, haar grote traditionele bakschieting. Als inzet liggen honderd panklare kippen klaar. Aanvang telkens te 19.30 u. - Kerstfeest Het kerstfeest van de Denderbellese socialistische familie wordt dit jaar georganiseerd op zaterdag 22 en zondag 23 december. Voor de kinderen is het feest gepland op zaterdagnamiddag om 14.30 u. Alle kinderen van één tot en met twaalf jaar, wier ouders lid zijn van.SP, SW of KVB, kunnen eraan deelnemen. Hun deelname in de kosten bedraagt 125 F per kind. Ook kinderen van niet-leden kunnen meedoen. Voor hen bedraagt de prijs echter 300 F. Allen wacht een fijna koffietafel. Achteraf volgt een filmverto ning, met op het programma een Walt Disneyparade. Om streeks de klok van vijven verschijnt de kerstman De dames komen samen op zondagnamiddag 23 december te 15 u. Uiteraard worden ook de gepensioneerden, weduwen, weduwnaars en invalieden die lid zijn van SP, SW, KVB of de gepensioneerdenbond verwacht, ledereen ontvangt uit handen van de kerstman een geschenk. Inschrijvingen voor dit kerstfeest worden verwacht tot uiterlijk maandag 17 december. Kinderwelzijn Op dinsdag 18 december van 13.30 u. tot 16 u. in de lokalen van het gemeentelijk ontmoetingscentrum kosteloze raadpleging V.V.V. Dienst voor Toerisme - Dendermonde ZATERDAG 29 DECEMBER 1984 tussen 16 en 18 uur in de Handelswijken te 16 uur door Dhr. P. De Smedt, stadsbeiaardier te 19 uur PRIJSUITREIKING van de Driekoningenwedstrijd in de Ros Beiaardzaal van het Stadhuis REGLEMENTEN VAN DE DRIEKONINGENWEDSTRIJD ZIJN TE VERKRIJGEN BIJ DE DIENST CULTUUR EN TOERISME STADHUIS - GROTE MARKT 9330 DENDERMONDE - TEL. 052/21.39.56 - 21.39.57 DINSDAG 18 DECEMBER 7.45 u.: Bezoek aan het bedrijf «Colruyt» door K.A.V.-Appels. Vertii aan het parochiaal centrum. 8.45 u.: geleld bezoek aan de land- en tuinbouwschool te Vilvoorde bezoek aan de stad Brussel, door K.A.V.-Grembergen. Vertrek aan 1 kerk te 8.45 u. 14.00 u. Kerstfeest: bezinning met E.H. Verhelst, koffietafel entoi voor hobbyclub 50-plussers en B.G.J.G., in het oud-gemeentehuis te Gillis. Tot 17.30 uur. 14.30 u Kerstviering voor het Vlaams Verbond voor Gepensioneer Federatie Dendermonde, in de Mariakring 19.00 u.: Hobbyclub voor de Soc. Cult. Ver. v. Vlaamse vrouwen in caté Welkom te St. Gillis. Tot 21.00 u. 19.30 u Voordracht «Winkelen in crisistijd», ingericht door KA Schoonaarde in het gemeentehuis. 19.30 u Kerstfeest: kerstdiner in restaurant 't Museeke, voor C M B. Dendermonde. 20 00 u Kerstevocatie: gezellig samenzijn en etentje, voor C.M.B Oudegem in het parochiecentrum. WOENSDAG 19 DECEMBER 13 30 u Voordracht en demonstratie «Levensvreugde en v, ting» door K.A.V.-Grembergen in het parochiaal centrum Ook te 19.31 19.00 u Spelavond: Cluedo. ingericht door vzw Radio Weekend, studio 3, Brusselsestraat 106 te Dendermonde 20 00 u Fotografie: fotografische avondwandeling door de v stad, door de Fotografische Kring. Vertrek: Sted. Nijverheidsschool. DONDERDAG 20 DECEMBER 13.30 u Dubbelprogramma met Leen Persijn: voor de leerlingen tt het 1* t/m 3* leerjaar «We kleuren een witte regenboog»: voor i leerlingen van het 4» t/m 6* leerjaar het spektakel -Om' ingericht door de oudervereniging in de gemeentelijke j< Rootjensweg te Grembergen 14.30 u Info-namiddag met voorlichtingsvergadering over «De brui pensioneerde», ingericht door vzw Radio Weekend, in studio 3. F sestraat 106 te Dendermonde. 20.00 u Kerstconcert uitgevoerd door het Geymel-ensemble samr'll met de Minnezangers en Allegro uit Zele, in de Kouterkerk te Zele. we 20.00 u Deelname aan de gouwraad O.-VI. door V.V.K.B.-ReynoutI «m Maldegem-Donk. VRIJDAG 21 DECEMBER 9.00 u.. Sociaal dienstbetoon dooi rninistei Jan Lenssens, in Sociaal Centrum. Oude Vest 166 te Dendermonde. Tot 11.00 u. 10.00 u Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger Nort» De Batselier, ingericht door C.S.C.-vormingswerk in de Bond Moysonl Dendermonde. Tot 12,00 u. 19.30 u. Diamontage over de zeeklassen en informatie omtre bosklassen voor de ouders en leerlingen van het 5de en 6de leerjai Fot ingericht door de oudervereniging In de gemeentelijke jongenssch» v Rootjensweg te Grembergen. 'nlc 20.00 u Kerstconcert met De Denderkantorij en de Bob Boon Singel *°°i in de parochiekerk te Oudegem. 20.00 u Kaartavond: wiezen, bieden, belotten, ip Jeugdhuis 't Pilaa Werf 1 te Dendermonde. Gratis deelname ledereen welkom 20.00 u Kerstconcert door de Blauwe Fanfare, in het oud-gemerfjJT tehuis te St.-Gillis, o.a. bijgewoond door de Soc. Cult. ver. v viaarm Liberale vrouwen. 20.00 u Demonstratie bloemschikken in het vooruitzicht van i komende feestdagen, ingericht door de VI. Vrouwenkring Grembergen zaal Uilenspiegel 20.00 u Toneelopvoering «Blootsvoets in het parkl» van N Simon dt de Kon. Rederijkerskamer Rosiers. in zaal Casino. St.-Jorisgildej Dendermonde. V. Zon KW Wjd err (A\ BEGROTING 1985 Het Kollege van Burgemeester en Schepenen van de Stad Dendermonde, deelt mede dat de gemeentebegro ting over het dienstjaar 1985, gestemd door de gemeente raad in haar zitting van 29 november 1984, ter inzage ligt van het publiek, overeenkomstig artikel 140 van de Gemeentewet Bezwaren indienen vóór 14 december 1984 Namens het schepenkollege: In opdracht: De stadssekretaris. De Burgemeester, F. BECKERS M.A. COOL [A\ ha AV Jeu Jeu< Wij hebben de eer U uit te nodigen tot de DIPLOMA-UITREIKING STEDELIJKE MUZIEKACADEMIE Schooljaar 1983-84 met LEERLINGEN-AUDITIE op WOENSDAG 19 DECEMBER 1984 te 18.00 u. in de ROS BElAARDZAAL van het STADHUIS te DENDERMONDE. Namens de Toezichtscommissie: De Directeur, De Voorzitter M. Defleur H. Maes

De Voorpost | 1984 | | pagina 16