OVERZICHT VOLLEYBALKOMPEUTIE-HEREN Aalst inkasseert ZEGE HET BELANGRIJKSTE Geen ééndagsvlieg KALENDER VOLLEYBALKOMPETITIE HEREN E,gc 30 - 25.1.1985 - De Voorpost jn med se twin onbeti kersverse kapitein Jan Thi rens zaterdag St.-Gillis-Wa zal bekampen in Hoogendon om 19 uu VOLLEYBAL ERE-AFDEÜNG VC Temse 0 Maaseik 3 (12-15, 3-15, 8-15). De bezoekers hebben uitein delijk nog moeten vechten om hekkesluiter Temse van zich af te houden. Vanaf het begin van de eerste set hield Temse gelijke tred met de Maaseik- sespelers. Rombaut en Lefever brachten vaart in het team; hetgeen resulteerde in een 4-3 stand. Maaseik duwde harder door en de spelers vizeerden de zwakke plekken. Ze liepen uit tot 4-9. Temse versaagde niet en het knaagde langzaam een groot stuk van zijn achter stand weg. Bij 12-13 kon VC Temse weer aansluiting vin den. Hun beste pijlen waren echter verschoten en de bezoe kers besloten deze deelzege met een grootse Eddy Evens. In de tweede set keek Temse na een 0-5 kloof vlug tegen een 1-7 achterstand aan. De Schel- dejongens konden geen dege lijke aanval meer opbouwen en het spel viel volledig stil. De Limburgers deden met de thuisploeg wat ze maar wilden. In de derde set werd Dierickx ingebracht voor Rudy Lefever. Temse probeerde het dan met enigszins venijnige opslagen. Nochtans werd de Maaseikse receptie voor geen al te grote problemen gesteld. De bakens bleven op hun plaats. De listi ge serviceballetjes konden het puntenverschil enkel kleiner houden, want de bezoekers waren afgetekend een klasse sterker. EERSTE LANDELIJKE B Vitesse Kruibeke 3 Kanaries Marke 1 (11-15, 15-13, 15-6, 15-10). Vitesse heeft heel wat hinder ondervonden van de bezoe kers, die zich vooral in de lage verdediging van hun beste kant hebben laten zien. In de eerste set waren de be zoekers konstant aan de lei ding. De thuisploeg nam het een beetje te gemakkelijk op en Marke behaalde de eerste deelzege met 11-15. Tijdens de tweede set kwam Vitesse pas goed los. Kruibeke bouwde een voorsprong van 14-8 uit, waarmee Vitesse de eerste setbal genoot. Marke boog niet voor het overwicht. Integendeel, het begon aan een schitterende remonte, die Vitesse slechts met heel veel moeite kon indijken. Met een miniem verschil kon Vitesse nog winnen: 15-13. Marke, een beetje beduusd, moest even op adem komen na de geleverde krachtinspan ning. Tijdens de voorgaande set kwamen ze er niet bij te pas. En ze konden nauwelijks een vuist maken tegen het kei hard uithalen van Vitesse, dat moeiteloos van haar tegenstan der kon weglopen. In de vierde set was er opnieuw spanning. Beide teams bleven op gelijke hoogte tot 8-8. Marke kon zelfs een 8-10 voor sprong nemen. Vitesse vond op het gepaste moment het goede ritme, zodat orde op zaken kon gesteld worden. Ze beletten de bezoekers nog ver der te skoren. Met deze 15-10 overwinning legde ze ook de einduitslag vast. Rapid St.-Niklaas 3 Flamingo's Maldegem 0 (15-9, 15-10, 15-12). In de eerste set keek Rapid tegen een vierpuntenkloof aan. De bezoekers liepen, via 0-4, tot 4-8 uit. St.-Niklaas had inmiddels de zwakkere scha kels ontdekt en Rapid maakte op een drafje de achterstand ongedaan. Maldegem liep ge heel verloren en de Flamingo spelers zondigden teveel in de receptie. Persoonlijke fouten waren aan de orde van de dag. In de tweede set kon Rapid altijd een lichte voorsprong be waren. Een van de schaarse goede momenten van de be zoekers bracht hen op gelijke hoogte bij 10-9, maar Malde gem kon onvoldoende door stoten om de thuisspelers te bedreigen. Een losgebroken Jan Bruggeman strafte de Mal- degemse spelers af. Tijdens de derde set konden de bezoekers enkel van bij het begin van deze set een voor sprong van 0-3 uitbouwen. In een mum van tijd werd de voorsprong ongedaan ge maakt. Het spel ging gelijk op tot 12-12. Opnieuw was een onstuitbare Bruggeman de be zieler van deze 3-0 wijken. Een verdienstelijke wedstrijd van beide teams. In deze wed strijd bewees Juvenes over de nodige fysieke krachten te be schikken. Wervik 0 Sigivok St.-Gillis-Waas 3 (9-15, 11-15, 8-15). Sigivok heeft zijn voorlaatste plaats in de rangschikking doorgespeeld. Het heeft zijn klim in de goede richting ver- dergezet en meteen ook woord gehouden. St.-Gillis-Waas had beweerd in de terugronde een beter Waas geheel in het veld te brengen. De thuisploeg is het zwakkere broertje uit de Volleybal. Nivoc - St.-Gillis-W. 3-1. Een mooie smash van Verbraeken. (dw) ploeg. Zelfs de afwezigheid van hoofdaanvaller Frank Van Dijcke kon niet als veront schuldiging ingeroepen wor den. De Maldegemse ploeg was werkelijk beneden peil. TWEEDE LANDELIJKE B Tyl Bissegem 2 Juvenes Zele 3 (13-15, 12-15, 15-11, 15-10, 9- 15). Juvenes Zele heeft in West- Vlaanderen de gevaarlijke klub heel behendig omzeild. Beide ploegen hebben voor een ware propagandawedstrijd gezorgd. Het bij elkaar ver gaarde puntentotaal 64-66, in het voordeel van Juvenes, is een voldoende bewijs van de spanning, die er tijdens de wedstrijd heerste. Zele kon met gevarieerd volleybal de eerste twee sets zegevierend besluiten. Het ging niet geheel moeiteloos, want de jonge ploeg (klein van gestalte), weerde zich als een duivel in een wijwatervat. Juvenes merkte van bij de start dat Bissegem in de volgende set een moeilijk te bekampen tegenstander zou zijn. De thuisspelers waren fantas tisch in de lage verdediging en ze raapten alles van de grond, zodat Zele weinig ballen recht streeks op de vloer kreeg. In de beslissende set kreeg Ju venes weer de bovenhand. De thuisspelers hebben duidelijk hun fysieke reserve moeten aanspreken om een gelijke set stand te bewerkstelligen. Zele behield van bij het begin van de vijfde set een voorsprong, die ze nooit meer zouden prijs geven. Daar waar de bezoekende aan vallers op het thuisblok stuit ten, kon Danny Loyez en De Maesschalk het tegenblok ont- Derde Landelijke B reeks. De degradatie zal uitge vochten moeten worden tussen vier ploegen. Het resultaat, na de onderlinge konfrontatic, zal dan van doorslaggevende aard zijn. Sigivok kwam nooit in de pro blemen en het kon elke set een voorsprong uitbouwen en ook behouden. Het homogeen zes tal van de bezoekers was tech nisch de betere ploeg. DERDE LANDELIJKE B Steendorp 3 Cristalvoc Hofstade 1 (7-15, 15-2, 15-4, 15-1). Wou het zijn kansen op be houd verzekeren, dan moest Steendorp deze konfrontatie winnen. Hetzelfde gold voor de bezoekers. Stckene startte uiterst zenuwachtig en de slechte receptie verhoogde de paniek in de rangen. De thuis ploeg keek in de eerste set (via 1-5, 3-9) op een 3-11 achter stand aan. Bij Steendorp viel alles plotseling in een goede plooi en het kwam weer in de wedstrijd. Ze slaagden erin te rug te keren tot 7-12, alvorens Hofstade de set zou besluiten. Het geloof in eigen kunnen keerde terug en het liet het beste voor de volgende set ver hopen. De rede dat de eerste deelzege voor Stekene verlo ren ging is zeker niet te wijten en te zoeken bij het goede spel van de tegenstrever. Dit wordt bewezen door de setstanden van de drie volgende sets. De bezoekers haalden amper ze ven setpunten op in de drie komende sets samen. Een sterk geheel, vol vertrouwen, haspelde de drie sets in vijfen dertig minuten af. Het was dank zij de opslag van Eddy Verstraete, dat de punten als parels aan elkaar geregen werden. Pardaf Kruibeke 3 V.K. Aalst 0 (15-10, 16-14, 15-10). Zie verslag verder in het blad. EERSTE PROVINCIALE Wondelgem 0 V.K. Beveren 3 (8-15, 6-15, 12-15). Beveren heeft partij moeten leveren tegen een futloze thuisploeg. Voor de bezoekers is het een verdienste het spel van Wondelgem niet te hebben meegespeeld. De spelverde- ling werd optimaal georgani seerd. De bezoekende aanval lers konden ongehinderd hun hartje ophalen, want het Won- delgemse blok werd doorgaans te laat opgetrokken. De eerste twee sets kon Beveren van bij de start uitlopen en de lokalen konden hen nooit bedreigen. Enkel in de derde set diende Beveren een achterstand van 8-4 weg te werken. De thuis ploeg behield bij 11-9 nog al tijd een voorsprong. Hierna haalde Van Mechelen zegevie rend uit. Beveren won ver diend. Zelzate 3 Kontakt Temse 2 (10-15, 13-15, 15-5, 15-10, 15- 12) Na de perikelen bij de aanvang van de wedstrijd, over de al dan niet te lage temperatuur in de zaal, hebben de scheids rechter en de bezoekers alle twijfels weggenomen: er werd in de koude zaal toch gespeeld. Alleszins een gebaar van de bezoekers dat op prijs kan ge steld worden. Kontakt kwam heel verdiend op een 0-2 voor sprong in de setstanden. Vanaf de derde set gingen de thuisspelers zich agressiever opstellen en dat wierp vruch ten af. In de drie opeenvolgen de sets kwam Temse er nog amper aan te pas. Enkel in de beslissende set kon Kontakt nog voor enige tegenstand zor gen, maar het verweer reikte niet ver genoeg om de eindze ge te kunnen afdwingen. Door het verlies komt Kontakt Tem se in nauwe schoentjes te staan. Er moet aan een herop standing gewerkt worden. Hades Temse 3 Wetteren 0 (15-8, 15-11, 15-9) Hades Temse speelde een ster ke partij tegen een weliswaar zwak Wetteren. De bezoekers werden enigszins in het hoekje gedrumd door de afwezigheid van enkele spelers. In de eerste set sloeg Hades een 10-2 kloof. Wetteren kon deze achterstand milderen, maar de raadgevingen van Mare De Smedt konden zijn spelers niet tot betere presta ties stimuleren. Er werden bij de bezoekers twee wisselspelers ingebracht. Wetteren kende een goede start en via 0-4 werd het 8-10. Temse, gewaarschuwd, ver zorgde het blok en dank zij dit onderdeel werd de set uitge maakt. In de derde set zagen we het fysisch ten ondergegaan Wet teren. De bezoekers waren niet meer tot enig weerwerk in staat terwijl Hades Temse zijn meesterschap rustig verder uit bouwde. Oververdiend voor Hades Temse. TWEEDE PROVINCIALE A Leeuwerik Lede 0 Rumbac Waasmunster 3 Zie verslag verder in het blad. DERDE PROVINCIALE A St.-Pauwels 0 Stekene 3 (8-15, 6-15, 6-15) Een zwakke-wedstrijd van de thuisploeg, waar de twee spel verdelers gemist werden. St.- Pauwels speelde zonder fut. Dat de redding reeds verwe zenlijkt is kan en mag geen verontschuldiging zijn voor zo'n matte partij. Stckene, daarentegen, was volledig De Stekense spelers moesten niet groots uithalen om de zege naar huis mee te nemen. De bezoekers kwamen iedere set op voorsprong. In de eerste set werd een 1-8 voorsprong uitge bouwd en deze kloof werd tot het einde bewaard. Enkel bij het begin van de tweede set ging de score gelijk op tot 5-6, maar dan was de veer bij St.- Pauwels weer gebroken. Tij dens de derde set kon St.- Pauwels bij een 1-66 stand niets meer tegen de routiniers van Stekene inbrengen. Erva ren volleyballers, als Leo Ser- rant en de gebroeders Proost, speelden als het ware met hun tegenstander een spelletje. Vitesse Kruibeke 3 Danny Hofstade 1 (15-11, 10-15, 16-14, 15-8) Danny Hofstade was slechts met acht spelers aanwezig om de hoofdwedstrijd aan te vat ten. Tegen het aanvangsuur van de reservewedstrijd was er één speler in de zaal, zodat ze een forfait kregen aange smeerd. Geld te veel? De eer ste set liep Vitesse uit tot 9-1. Danny Hofstade kon de aan sluiting bewerken tot 9-9. Maar dan schoten de Vitesse- spelers opnieuw uit hun slof en ze rondden de set suksesvol af. Tijdens de tweede set zagen we een overtuigender Hofsta de. Gebrek aan koncentratie bij de thuisploeg en geluk in de afwerking bij de bezoekers wa ren er de oorzaak van dat de setstanden in evenwicht kwa men. In de derde set liep Hof stade uit tot 1-12. Het spelsys teem bij de thuisspelers was verwarrend. Onder impuls van Roelandts en De Block, werk te Vitesse aan de terugkeer en via 11-12 werd het 11-14. Op hun beurt kwamen Poppe en Hiel steun verlenen en in ex tremis won Vitesse verdiend deze derde deelzege. Tijdens de vierde set zagen we een voortdurend overwicht van de thuisploeg, die in één ruk uit liep tot 12-2. Danny Hofstade slaagde er in nog een paar punten te scoren met de op slag, maar het verweer droeg niet ver genoeg om Vitesse ernstig te bedreigen. VIERDE PROVINCIALE A Blauwen Hoek Hamme 3 Juvenes Zele (15-13, 11-15, 15-4) Enkel tijdens de eerste twee sets waren de ploegen aan el kaar gewaagd. Het verloop van deze ontmoeting was zeer spannend. Vanaf de derde set ging de wedstrijd over in een mat gedoe, omdat Juvenes minder begon te presteren. Nadat de reserven van de thuisploeg het onderspit had den moeten delven met 1-2 en setstanden 10-15, 8-15, 15-3, kende Blauwe Hoek in de eer ste set een snelle vaart. Ze liepen uit tot 8-1, Juvenes kon de kloof dichten bij 8-8. Na verscheidene balwisselingen kon Juvenes nog gelijke tred houden tot 13-13. Dirk Mal- fliet bezegelde met twee vinni ge opslagen het Zeelse lot. De tweede set ging gelijk op tot 8-8. Juvenes liep uit tot 8- 12 tot 10-13. Rudy Everaert voerde een dubbele vervan ging door. Hij bracht Erik Van Mullcm in voor Dirk Malfliet en Eddy Van Driessche voor Johan Malfliet, bij een stand van 11-13. Deze vervanging zorgde niet voor de verwachte ommekeer en Zele stevende regelrecht op de overwinning af De derde en vierde set kende eenzelfde scenario. Deze sets waren doorspekt met lange ral ly's terwijl Juvenes maar niet met de opslagbeurten kon sko ren. Het blok van de thuisspe lers verhinderde elke Zeelse aanval en de punten werden na Hamsc opslagen opgetekend. Heel gemakkelijk behaalde Hamme hier de deelzege. Nilco Lebbeke B 0 Hamavoc Hamme 3 (8-15, 13-15, 8-15) Een ontgoocheling voor de Lebbekenaren, die na acht wedstrijden zonder nederlaag (zowel in de kompetitie als in de nevenkompetitie) de dui men moest leggen voor het Hamse blok. Lebbeke speelde zwak en het was duidelijk dat de ploeg een schrijnend gebrek aan training heeft. Nilco speel de met zijn basisopstelling maar het diende te vluchten in stereotiepe aanvallen, die heel gemakkelijk afgeblokt konden worden door de bezoekers. In de eerste set ging de score gelijk op tot 5-6 en Hamme liep van zijn tegenstander weg via een goed blok. De Nilco- aanval werd meteen in de kiem gesmoord. Na in de tweede set tot 4-4 gelijk gebleven te zijn, kon Lebbeke uitlopen tot 13-6. De Lebbeekse aanvallers werden opnieuw gestuit en Hamme liet de Nilcospelers opnieuw ter plaatse trappelen. In de derde set kon een 6-1 voorsprong van Nilco weer eens niet verder uitgebouwd worden. Hamme plaatste zorg vuldig haar blok en de aanval lers van Nilco sloegen zich te pletter op de defensie. Nilco Lebbeke kon in deze wedstrijd enkel tijdens het begin van elke set gelijke tred houden. Hamme was de baas op het terrein. TWEEDE LANDELIJKE - HEREN BISSEGEM - JUVENES ZELE 2-3 Een uiterst zenuwachtig Ju venes heeft het uiteindelijk toch kunnen klaren tegen deze jonge thuisploeg. Bij Zele luk te aanvankelijk niets, maar ten slotte kwam toch alles op zijn pootjes terecht. De twee eer ste sets waren de aanvallen van de bezoekers te doorzichtig, zodat de lokalen het gemakke lijk hadden om hun verdedi-, ging te organiseren terwijl Ju venes zweette om de bal tegen de grond te krijgen. Het tempo lag aan de lage kant zodat in set drie Bissegem het spel kon maken niettegenstaande Zele een voorsprong opbouwde tot 0-9, maar deze set toch nog kon verliezen met 15-11 cij fers. Tijdens de vierde beurt kon Zele een 0-2 voorsprong verwerven, voor niet lang ech ter, want spoedig wezen de bordjes 4-2 aan. De Zeelse ploeg was van af dat steeds op achtervolgen wezen. Een kleine van 13-4 naar 13-10 mocht baten zodat een belle beslissen over de punten venes startte met een de opstelling die de lijke rust bracht. De Filip D'Hooge en Filip tiaens deden het verre slecht. Bissegem weg en Juvenes mocht op een 1-8 stand. Toch de Westvlamingen niet gewonnen en bleven nekkig en vechtlustig vallen van Zele keren, zoekers kregen op een stand hun eerste maar moesten toezien lokalen naderden slechts na negen len lag de zege vast. Leeuwerik Lede - Rumbac Waasmunster 5-15, 8-15, 5-15 Een ploeg speelt zo goed vol leybal als door de tegenpartij toegelaten wordt. Die stelling werd voldoende bewezen tij dens het treffen tussen twee ploegen, die in de heenronde snel en attraktief volleybal speelden. Rumbac zocht naar de bevesti ging van het sukses dat hen tijdens de voorafgaande wed strijd (tegen Melsele) te beurt viel. Zou de gewijzigde ploeg opstelling (zonder Thysbaert) vruchten blijven afwerpen? Lede zinde duidelijk op een revanche na de krappe neder laag uit de heenronde en hun zwakke prestaties tijdens de voorgaande ontmoetingen. Na een korte studieronde zou Rumbac definitief van start gaan via aartsmoeilijke opsla gen. Lede kon hierdoor zijn spelverdeler niet voldoen aan spelen en Leeuwerik zou meni ge aanvallende fout begaan. Lukte er eens een smash, dan was er wel een zekere Erik Roels om de bal van de grond te houden (2-5). Komt daarbij nog de prima spelverdeling van de bezoekers en een perfekt sluitend blok en het verhaal laat zich raden: een walkover in de eerste set. Lede trok een aantal het setverlies en de Iers slaagden erin om tred te houden tot nieuw wees Roels zijn maats de weg naar De Vos en Lowie lieten aanvallend niet hierbij prima geholpt een oplettende René als spelverdeler (8-15). Rumbac bevestigde dat de prestaties week niet van tijdelijke voorbijgaande aard waren, omstandigheden hebben ploeg tot een sterker gemaakt, dat onder kersverse rens Volleybal. Sinaai kwam naar Baasrode maar verloor met 3-0. (adw) Volleybal. Adec Baasrode won met 3-0 tegen Sinaai. (adw) Pardaf Kruibeke - VK Aalst: (15-10, 16-14, 15-11) Voor de bezoekers resulteerde deze ontmoeting in een derde opeenvolgende nederlaag. Een topwedstrijd, zonder de volleybalkenners te kunnen bekoren, want beide teams gingen teveel in de fout. Pardaf Kruibeke heeft met de ze 3-0 zijn tweede plaats in de rangschikking veilig gesteld, zonder evenwel grandioos te spelen. VK Aalst verdiende deze forfaitscore niet, want de thuisploeg was kwalitatief niet beter dan de gasten. De afwe zigheid van Lieven De Roo (verkeerde investering?) heeft opnieuw tot een wanprestatie van de Aalsterse ploeg geleid. De bezoekers speelden zonder zelfvertrouwen en ze vormden hierdoor geen echte ploeg. Een hechte band zou alleszins voorhanden moeten zijn, wil men echte topwedstrijden op zijn aktief brengen. Vanaf het begin van de eerste set kon Pardaf naar 10-2 uitlo pen. Heel gemakkelijk zelfs en dit door het zwak akteren van Aalst. Op hun beurt gingen de Pardafspeiers in de fout en 3-0 door het onzuivere spel lieten ze de bezoekers toe de kloof te dichten: 10-10. Patrick De Letter zorgde met twee bloks en een aanval blok- buiten, voor de eerste deel zege. Tijdens de tweede set zagen we een aktiever Aalst. Hun tegenstand bracht een 9-12 via 6-9op het bord. Aalst kreeg uitzicht op setwinst. Beide ploegen waren nu aan elkaar gewaagd. Pardaf kon bij 12-12 gelijk maken. Het seteinde kende een rommelig verloop. En bij aan 14-14 had Pardaf niet veel tegenstand van VK spelers meer te verwerken. De Aalsterse spelers gingen er op nieuw onderdoor met 16-14. De derde set kende voor de bezoekrs een goede start. Via 3-8 bouwden ze een 6-10 voor sprong uit, maar een inspira tieloos Aalst liet Pardaf op nieuw de aansluiting bewerk stelligen. Kruibeke strafte ver der de moedeloze ploeg af. VK Aalst is opnieuw gedoemd om te verdwijnen in de naam loze massa van de grijze mid denmoters. Volleybal. Nivoc B - Temse B. De jongens van Temse blokten goed terwijl de receptie klaarstaat, (dw) Ere-afdeling 27 januari: 16.30: VC Temse-Ibis Kortrijk Eerste landelijke B 26 januari: 19.00: Schelle-Rapid St.Niklaas 20.00: Maldegem-Vitesse Kruibeke Tweede Landelijke B 26 januari: 18.00: Zulte-Sigivoc St.Gillis Waas 20.00: Zele Juvenes-Wervik Derde Landelijke B 26 januari: 18.30: Cristalvoc Hofstade-Pardaf Kruibeke 20.00: SDI Dilbeek-VK Aalst 20.15: Oltisj Bazel-Alken Haasrode 20.30: VTB VAB Mechelen-Stcendorp Derde Landelijke C 26 januari: 20.00: Kemzeke-Real Testa Lokeren Eerste Provinciale 26 januari: 20.00: VK Beveren-Hades Temse 27 januari: 15.45: Destelbergen-Zelzate 20.00 Kontakt Temse-St. Amandsberg Tweede Provinciale A 26 januari: 15.45: Kangoeroes Aalst-Nieuwkerken 16.00: VK Elversele-Leeuwerik Lede 19.00 Kaktus De Klinge-Martinus Belsclc 19.00: Rumbac Waasmunster-Sigivoc St. Gillis Waas 19.30: Sibok Sinaai-Melsele Derde Provinciale A 26 januari: 15.00: Kemzeke-ATB Sint-Niklaas 15.15: Danny Hofstade-St. Pauwcis 17.45: Blomberg Erembodegem-Stekene .oms 27 januari: ia zi 10.45: Pardaf Kruibeke B-Nilco Lebbeke A J30'' 20.00: Osiris Denderleeuw-Vitessc Kruibekef Derde Provinciale B 26 januari: 18.45: Thunderballs Berlare-Borsbckc 20.00: Ajax Aaigem-Ninove 27 januari: 15.00: Idegem-Arboflora Schellebelle Vierde Provinciale A 26 januari: 15.30: Hamavoc Hamme-Filoes Oudegem 16.30: Juvenes Zele-Nivok Nieuwkcrkcn Vierde Provinciale C 26 januari: 20.00: Moerbeke-Lccuwerik Lede Nevenkompetitie 26 januari: 20.15: VBC Melle-Blauwenhoek Hamme Baasrood.se Liefhebberskompetitie 25 januari: 19.30: Strangers-IKS 20.30: Pletsers-V.G S. 21.30: Peirc Total-Strangers Rozenstreek 27 januari: 18.30: Snuffel Grembergen-VCMC Mi kerke 10.00: KWB Erwtegem-KWB Overmere 17.30: KWB Baasrode-Lochristi 14.45: Pletsers Baasrode-Drongen 18 30: JK Hove Oudegem-Stacco Wetteren. trvii •'Ho jn e in si tnaa Ouffi eid an o| 1 één Ie w et a les v un t> lelcr duffe 1-16 de

De Voorpost | 1985 | | pagina 30