I I DIRK FRANCOIS SCOORT TWAALFMAAL! NOG VIER KANSHEBBERS VOOR DE TITEL GOLFBILJART K.B.G.B. - VERBOND LEBBEKE VOETBALKALENDER WINST VOOR DENDERMOTORS! VAN DE MOORTEL ZELE TITELKANSEN KWIJT NA OPDOFFER BIJ LAUWE GREDI BAUWENS ZET MELIOR DE BRUYNE EEN HAKJE 38 - 25.1.1985 - De Voorpost MINIVOETBAL MINIVOETBALKERN DENDERMONDE MUNDO SPORT - J. PICCADILLY 1-19 Deze uitslag zegt genoeg. Van een echte wedstrijd was er geen sprake. Daarvoor waren er twee redenen: Mundo kwam slechts met vier spelers aan de aftrap en moest daarbij nog afrekenen met een on houdbare Fran$ois. Na de eer ste periode leidde Piccadilly al met 1-4. Goals van P. Van Ranst voor de «thuisploeg» en Eeckhoudt en Francois (:3) voor Piccadilly. Deze laatste, numeriek in de meerderheid, deed rustig verder en via Eeckhoudt, Franqois, Raes en Van Marcke werd het 1-8. Dirk Francois met twee nieu we goals en Eeckhoudt met één treffer verhoogden tot 1- 11, waarna de Mundoveer de finitief brak. In de laatste pe riode scoorde Francois nog zesmaal. Van Marcke duwde er nog twee bij: 1-19. Het zegt genoeg. Mundo: E. Van Ranst. P. Van Ranst, H. Lelie, R. De Wever. J. Piccadilly: M. Eeckhoudt, D. Francois, E. Raes, D. Sae- rens en R. Van Marcke Young Boys-Regentboys 7-1 De jongens van Lea hebben tegen de Young Boys een nieu we nederlaag geleden. Toch kwamen zij in de eerste perio de het dichtst bij een doelpunt via Rosez. Het bleef echter 0-0 na 13 minuten. In de tweede periode werd een onoverkomelijke 3-0 kloof ge slagen. J. Verhelst (2) en E. Colman zorgden voor de tref fers. In de derde periode kwa men de jongens van de statie er niet meer aan te pas. Rob- berecht en L. Peelman ver hoogden tot 5-0. En dan was er nog een attente doelman Frans De Backer nodig om grotere averij te voorkomen. In de laatste periode scoorden ook nog Laemers en Peelman. Kurt Rosez kon zogenaamd de eer redden. Young Boys: Robberecht, Laemers, L, Peelman, H. Peelman, Verhelst, E. Peel man, Vijt en Colman. Regentboys: K. Van Damme, Rosez, De Backer, Roels en De Clippel. De Vliegers - Orlandoboys 11-1 De Vliegers hebben zonder veel problemen beide punten gepakt. Vincke was de uitblin ker met vier goals. De helft daarvan nam hij voor zijn re kening in de eerste periode: 2- 0 dus na 13 min. In de tweede periode speelde Orlando goed mee. Toch konden Patrick D'Haese en zijn maats niet scoren. Het was daarentegen Mare De Wolf die de score op 3-0 bracht. Daarmee was voor Orlando de kous af. In de derde periode verhoogden De Wolf, Vincke en Cami de sco re. P. D'Haese scoorde tegen zodat met 6-1 de laatste perio de werd ingezet. Daarin scoor den Vincke. Cami, Van Der Elzen (2) en Van Heek, zodat de wedstrijd in het voordeel van De Vliegers werd beslecht. De Vliegers: De Wolf, Van Cakenberghe, Vincke, Cami, Van Den Elzen en Van Heek Orlando: P. D'Haese, Claus, D. D'Haese, T D'Haese, M De Clercq, Abrak en Van Hove. Tuitvrienden - Nottingham 9-4 Deze wedstrijd tussen twee ge lijkwaardige ploegen is door de Hamse klub gewonnen met overdreven cijfers, toch ver dienden de Wuitens de over winning als we de spelevolutie nader bekijken. Na de eerste periode, waarin beide ploegen voorzichtig gestart waren, leid de Tuitvrienden met 1-0 na een doelpunt van Vernimmen. Diezelfde L. Vernimmen en tweemaal De Donder verhoog den de Hamse voorsprong tot 4-1, tussendoor had Coppy tegengescoord. Tuitvrienden bleef afwerken tegen 100%. Smet (2) en Ver nimmen benutten alle kansen die ze kregen. Verhelst kon nog eens scoren voor Notting ham: 7-2. De wedstrijd was gespeeld. Met doelpunten van De Blieck en Coppy kwam Nottingham nog even terug, maar De Donder scoorde zijn derde treffer en Vernimmen zijn vierde, zodat de eindstand vaststond. Tuitvrienden: JP. Van Cleem- poel, Permentier, De Craec- ker, Van Leugenhagen, De Donder. Smet en Vernimmen. Nottingham: De Wilde, De Bliek, Coppy, Bergiers, Ver helst en Sacré. Lada De Leu - Vlietboys 1-2 De autoploeg heeft een nieuwe nederlaag geleden tegen Vlietboys en verliest nu voeling met de top. De ze nederlaag komt nog har der aan dan die tegen Was- tijne enkele weken gele den. Het heeft er lange tijd uitgezien dat er in deze wedstrijd niet zou gescoord worden. De bordjes wezen immers na drie perioden nog steeds 0-0 aan. Zowel Van Heck en Van Geert aan de ene kant als Goossens en Daman aan de andere zijde konden de kansen niet benutten. In de laatste periode vielen er dan toch treffers te note ren. De afwerkers waren Daman en Goossens voor Vlietboys en Filip Van Heek voor Lada de Leu. Alleszins een koude dou che voor Lada. Lada de Leu: F. Van Heek, D. Van Geert, G. Vermei- ren, JP. Van Damme, Stae- lens, Baveghem en Van De Wiele. Vlietboys: Van Gavere, Goossens, Daman, De Vroe, De Ridder, De Smet en Cooreman. De Fontein - Politie 21-2 Eénrichtingsvoetbal op de helft van de Dendermondse pakkemannen die zwaar geha vend uit de strijd kwamen. Via 6-0, 11-2 en 13-2 werd de 21-2 eindstand bijeengetrapt. Het hoeft niet gezegd dat scheids rechter Pierquet geen moeite had om volgende ploegen in toom te houden: Fontein: Cleemput (1), L. Mouton (5), D. Mouton, Van Boterdael (6), Blindeman (4), Colman en Buts (5). Politie: G. Van Ranst, D. Van Ranst, Waverijns, Foster en De Wolf (JR) Platte Ploeg - Club 83 7-1 In een matige, gelijkopgaande eerste act konden beide ploe gen scoren langs Van Hende (PP), en Van Damme. Dat werd het enige wapenfeit voor Club 83. In het tweede kwar tier sloeg Van Hende nog maals toe en in de derde ploeg brak de scoringsmachine van een outstanding Platte Ploeg los. Het liet vijf goals op rij noteren en het gebeurde zelfs dat vier thuisspelers voor doel man Van Muylders opdoken, zonder dat er iemand van Club 93 in de buurt was. In de laatste periode legden de Filosofen een rustig mees terschap aan de dag, maar goals brachten het niet meer op. Vermelden we nog dat Coore man, samen met doelman van Muylders, zeker de beteren waren bij Club 83 en dat Platte Ploeg kollektief een gave pres tatie ten tonele bracht. Vooral Van De Voorde en Van Den Hauwe speelden op hoog niveau. Platte Ploeg: Van Den Abbee- le. Van De Voorde, De Maers- schalck (2), De Troch, Van Den Hauwe (1), Gorus (2), Van Hende (2) en Galle. Club 83: Heireman, Van Muylders, Cattrysse, Coore man, Boone en Van Damme (Ij- Rangschikking Tweede afdeling 1Fiat Caudron 32 2. Minisparta 27 3. Sporthuis 24 4. Boterhoek 22 5. Young Boys 20 6. Rijkswacht 20 7. Platte Ploeg 19 8. Fonteintje 18 9. Kawede 13 10. Club 83 11. LaRuelle 10 12. FC Stoom 10 13. Wit Hof 10 14. Pappenheimers 10 15. Politie 7 .16. Regentboys 3 ZEELSE MINIVOF.TBALKOMPETITIE Plastiekcentrale en De Picker 1. Van Cauteren 18-34, 2. Pias hebben hun achterstallige wed- tiekcentrale 18-31, 3. De Pic- Van Damme-SV Telelec 1-2, MVC Den Draver-O&N De I Bruyne 3-3, DW Coppieters- strijd op leider Van Cauteren ker 18-31 4. O&N Bontinck Gemeentepersoneel 10-2, VSO Gildenhuis-MV De Fon- opgehaald en zijn terugge- 17-28, 5. De Koning 18-27, 6. keerd tot drie punten in het MVZ Toyota 18-27, 7. Arsenal tein 3-7De Bus/Poppe-De algemeen klassement. 18-25, 8 Ness 18-22, 9. Top- Stube 7-0, Patrick Shop-De De uitslagen: spin 18-22, 10 Klodde/Van T>"M Klodde/Van Heule-Bracke 3- Heule 19-22, 11. Telelec 18-18, 3, Fl. Hofman-Neyt 3-8, Heri- 12. De Balans 19-18, 13. Heir- man-SV Telelec 5-6, De Ba- man 18-15, 14. Neyt 18-15, 15. lans-Ness 3-4, Juvenes-De Pic- Bracke 18-14, 16. De Hoppe 060 Draver 13-20, 4 De Bus/ ker 4-14, De Bisschop-O&N 17-13, 17. Juvenes 19-12, 18. Poppe 13-18, 5. Patrick Shop Bontinck 4-6, De Pik-Boeren- De Bisschop 18-10, 19. Boe- 13-15, 6. De Fontein 13-15, 7. bond 4-5, Arsenal-De Koning renbond 18-8, 20. Tr Hofman Telelec 13-13, 8. Callaert 12- Raedt 7-2. Klassement: 1. DW Coppieters 13-26, 2. O&N De Bruyne 13-20, 6-6, MV De Hoppe-Verhey- 18-7, 21. Fl. Hofman 17-7, 22. den 6-1, MVZ Toyota CT- Verheyden 18-5, 23. De Pik Topspin 5-3, Plastiekcentrale- 18-3. Tr. Hofman 10-4, Veteranenreeks: Klassement: Uitslagen: 11, 9. Gemeentepersoneel 13- 11, 10. VSO/Gildenhuis 13-9, 11. Stube 13-8, 12. Van Dam me 13-2, 13 De Raedt 13-0. (ajz) GOLFBILJART Vanaf deze week tot einde competitie (weekend 12 en 13.4 1985) zal aan de golfbil- jartsport ook aandacht worden geschonken. Clubs, die het een of het ander kwijt willen, het zij mededelingen, tornooien e.d. kunnen zich hiervoor in verbinding stellen met; André Tilley, Vredestraat 15, 9370 Lebbeke, tel.: 052/21.96.56. Deze week beperken wij ons (wegens tijdsgebrek) tot de uitslagen en kalenders Zaterdagreeks A Molekcn - Satievr. A 1-5 Brasan A - Lilianevr. B 1-5 Ware Vrienden A - De Nelle A 4-2 Thamar A - Zandsl. A 4-2 Zaterdagreeks B De Nelle B - Lilianevr. D Zorro's A - Thamar B Brasan C - Brasam B Lilianevr. C - Moderna A Spaans Hof A - Paviljoen A 3-3 Vrijdagreeks A Kasseist. A - Welkom A 3-3 De Nelle A - Lilianevr. A 0-6 Brasan A - Sprinters B 3-3 Ware Vrienden A - Thamar A 4-2 Vrijdagreeks B Toverst. B - Rotboys A 5-1 Flippers A - Kasseisi. B 5-1 Lilianevr. B - De Nelle B 6-0 Sprinters A - Zorro's A Sportwereld A - Paviljoen A Biljartkalender voor 24 en 25 nuari 1985 Vrijdagreeks A Welkom A -Toverstok A Lilianevr. A - Kasseist. A Sprinters B - De Nelle A TTiamar A - Brasan A Brasan B - Ware Vrienden A Vrjjdagreeks B Toverstok B - Flippers A Kasseist. B - Lilianevr. B De Nelle B - Sprinters A Ware Vrienden B - Sportwereld A Paviljoen A - Rotsboys A Zaterdagreeks A Molekcn A - Brasan A Statievr. A - Zandst. A Lilianevr. B - Ware. vr. A De Nelle A - Lilianevr. A Volksvr. A - Thamar A Vrij: Moderna B Zaterdagreeks B Thamar B - Lilianevr. D Brasan B - Zorro's A Lilianevr. C - Brasan C Paviljoen A - Moderna A Moderna B - Spaans Hof A Vrij: De Nelle B Ook de biljartsport werd door ko ning winter geteisterd, de uitgestel de wedstrijden werden als volgt aangepast; De wedstrijden van dc vrijdagreeks A en B van 4.1 1985 worden gespeeld op 8.2.1985. De wedstrijden van de zaterdag reeks B van 5.1.1985 worden ge speeld op 9.2.1985. Dc wedstrijden van dc vrijdagrccks A en B van 11 1 985 worden ver schoven naar zondag 17.3.1985 be gin 18 uur. Dc wedstrijden van dc zaterdag- reeks A en B van 12.1.1985 werdt als volgt veranderd: A reeks naar 9.3.1985 en B reeks naar 10.3.1985. Klassement K.B.G.B. Lebbeke - vrfjdag- zaterdagreeksen tot 17.1.9985 V rfj dagreeks A 1 LiSanevrienden A 8 15 2. Toverstok A 9 13 3. Thamar A 9 12 4. Brasan A 8 11 5. KliekskcnA 8 9 6. Kasscistampcrs A 8 8 7. Ware Vrienden A 8. Sprinters B 9. Brasan B 10. Dc Nelle A 11Welkomvricndcn A Vrijdagreeks B 1 Paviljoen A 2. Sportwereld A 3. Toverstok B 4. Rotsboys A 5. Sprinters A 6. Liliancvrienden B 7. Ware Vrienden B 8. Zorro's A 9. Kasseistampers B 10. Flippers A 11. Dc Nelle B 9 16 9 14 8 13 8 11 2. Lilianevricnden A 3. Brasan A 4. Lilianevricnden B 5. Zandstuivers A 6. De Nelle A 7. 't Molekcn A 8. Ware Vrienden A 9. Thamar A 10. Volksvrienden A Zaterdagreeks B 1. Lilianevricnden C 2. De Nelle B 3. Spaans Hof A 4. Liliancvrienden D 5. Moderna A 6. Zorro's A 7. Brasan B 8. Paviljoen A 9. Moderna B 10. Thamar B 11. Brasan C 8 14 8 11 8 11 8 15 8 11 8 11 9 11 8 10 8 1 DUIVEN Jaarlijkse kermisvlucht uit Lessen Op zondag 3 februari c.k. heeft dc jaarlijkse alomgekeo kermisvlucht uit Ixssen plaats, georganizeerd door duivenbond «Rap zijn wint» uit Baardegem. Het lok van deze bond is gevestigd in «Ons Huis». Hoogstraat Baardegem, waar de duiven op zaterdagavond word ingekorfd. Dc duiven worden zondag vanaf 10 uur gele Men rekent erop dat ook nu weer een massa duivenü hebbers hun duiven zullen binnenbrengen. De afstand onbeperkt en ook nu zijn er weer heel wat geldprijzen le nationale Sint-Niklaas - Thor Waterschei (Van Langenhove) SC Lokeren - SK Beveren (Crucke) 2e nationale E. Aalst - Overpelt (Van Volcem) 3e nationale A Bornem - E. Zele (Sercu) Menen - J. Lede (Deflem) Bevordering A VW Hamme - Dottignies (De Pauw) le provinciale Latem - Dendermonde (Tanghe) 2e provinciale A Kcmzeke - Lokerse (V. Malcot) Melsele - Vrasene (Loeman) Ol. Gent - Stekene (Vervondel) Temse - St.-Gillis-Waas (De Wispelaere) Heikant - Robur (V. Daele) 2e provinciale B Kerksken - St.-Gillis-D. Lebbeke - SK Aalst (Coppens) Appelterre - E. Meldert (Burm) 3e provinciale D Ede - SK Overmere (Philips) Vlierzele-Bambrugge (De Waele) Berlare - Mere (De Poorter) Pollare - Nieuwcrkcrken (V. Haelter) Meerbeke - Gijzegem (V. Renterghem) Heldergem - Schellebellc (Kneuvels) Burst - Herdersem (Callebaut) 3e provinciale E Klinge - Kieldrccht (Raveel) Kallo - Kruibeke (Muylle) St. Pauwcis - Excelsior (De Clip Lutterzele - Waasmunster (Bocy Grembergen - Opstal (Opdccam Appels - Baasrode (De Vrieze) Haasdonk - Wiezc (Bracke) Bazel - Oudegem (Moons) 4e provinciale F Oordcgem - Westrem (De Meuk Erondegem - Letterhoutem (Het Okegcm Erpc (V.D. Eecken) Aaigem - Iddergem (De Baere) MINIVOETBALKERN D.S.D. Dendermotors - Honky Tonk 5-2 Deze zege is zeker verdiend omdat de gebroeders De Dec ker een reuzewedstrijd ge speeld hebben en Luc Vermei- re de absolute uitblinker was. Toch heeft Dendermotors het moeilijker gehad dan de score laat vermoeden. De muzikan ten lieten twee strafschopcor ners onbenut en dat heeft hen volledig de das omgedaan. Reeds in de eerste periode nam Dendermotors afstand van zijn tegenstander V. De Decker, L. Vermeir en B. De Decker zorgden voor drie doelpunten. Alleen Mon Heu- vinck kon één keer riposteren: 3-1 na 13 min. Tijdens de tweede periode probeerde Vermeir enkele ke ren door te breken, maar dat lukte niet. Het scorebord bleef ongewijzigd. In de derde pe riode werd tweemaal ge scoord. J. Van Hauwermeiren voor Dendermotors en M. Heuvinck (2e goal) brachten de stand op 4-2. Om alle twij fels weg te nemen legde Luc Vermeir met een vijfde doel punt de eindcijfers vast. Dendermotors: V. De Decker, J. Van Hauwermeiren, S. De Decker, L. Vermeir, L. Braeckmans en B. De Decker. Honky Tonk: H. De Loose, R. De Witte, M. Mouton, A. Van Brussel, M. Heuvinck, M. Verhelst, G. Van Cauwen- berghe en J. Hemelaer. Avanti - Kleding Octaaf 2-6 De kampioenen van het voor bije seizoen hebben een vlotte zege behaald tegen de Leb- beekse handballers. Octaaf mag deze ruime zege wel dan ken aan Avantispeler Zifko Minkowic. Hij zag de kans om drie keer alleen voor doelman Van De Meersch te komen en naast te mikken. Ongelooflijk eigenlijk voor deze Scifo van het minivoetbal. Het was 1-1 na de eerste periode. Eddy De Smedt en Mare Goossens (A) konden scoren. Toen schoot Van Der Jeught uit zijn sloffen, letterlijk en figuurlijk! Met twee keiharde afstandsschoten zette hij Oc taaf op voorsprong. De Smedt kon met een tweede doelpunt de stand op 2-3 brengen. Leo Mannaert zou in de derde pe riode aan Octaaf nog twee doelpunten bonus geven. Als Minkovic mist, daarom moe ten Mannaert en Van Der Jeught dat niet doen: 2-6 dus. Avanti: R. Ghijssels, M. Mer- tens, E. Moonen, J. Keppens, E. De Smedt en Z. Minkovic. KI. Octaaf: K. Van Der Meersch, R. De Wilde, M. Goossens, J. Vermeiren, F. Heirman, L. Mannaert, M. Van Der Jeught. Ook E. Leys was present, maar die speelde niet wegens een pijnlijke knie. Minishotters - Edelweiss 7-3 Geen problemen voor Mini shotters, waar Roland D'Hondt weer het merendeel der goals voor zijn rekening nam (vijf om juist te zijn) te gen een te licht bevonden tegenstander. Toch heeft Edel weiss goed stand gehouden, vooral verdedigend, tot in de laatste periode. Tot dan stond het 3-2 en dus zat er voor Edelweiss nog een kans om een punt uit de brand te sle pen. Minishotters speelde ech ter een zeer sterke laatste pe riode en kon daarin definitief de kloof slaan. Na 13 min. was de stand 3-1 langs tweemaal D'Hondt en De Smet voor Mi nishotters en Callaert voor Edelweiss. In de tweede periode oefenden de Minishotters zware druk uit, doch de aanval bleef in gebreke. In de derde periode kregen we hetzelfde scenario. Alleen kon De Prins wel de weg naar het doel vinden: 3-2. Al rees er hoop in de Edel- weissrangen, in de laatste pe riode walsten de Minishotters over hun tegenstanders heen. Roland D'Hondt en De Landtsheer waren de schutters met dienst. De Prins kon nog een derde Edelweissdoelpunt scoren, maar dat veranderde weinig aan de verdienstelijke zege van de Minishotters. Minishotters: D'Hondt, De Smedt, Van De Vondel, Calle baut, De Landsheer en Guns. Edelweiss: Callaert, De Prins, Huyghens, Macharis, De Cock en Trienpont. Minivoetbal. Scheidsrechters Hendrik Pierquet en Roger Van Herreweghen konden de topmatch tussen Kleding Octaaf en Givana in goede banen leiden, (c) Minivoetbal. Kleding Octaaf-Givana. Kamiel Van Der Meersch probeert te scoren, (c) Dat het voor Melior De Bruy ne tegen Gredi Bauwens een belangrijke wedstrijd zou wor den, lag voor de hand, maar dat het met 6-1 het onderspit zou delven had wel niemand verwacht. Verzachtende om standigheid is dat de beste pion, Chris Gabriëls, een heel kundige bewerking moest on dergaan en dus forfait had ge geven. Reeds in de eerste pe riode was de strijd beslist. Gre di Bauwens kwam 3-0 voor en zat op rozen. Beide ploegen kopten er een strafcorner naast, zodat daarin de stand gelijk was, maar Gredi scoorde nog drie keer, terwijl Mare De Bruyne dc eer van Melior redde. De andere uitslagen zijn wel logisch. Polle Van de Velde en zijn produktiefste ploeg won nen met 7-1 tegen Moriaens Bacrt. Ook LKJ Vrien denkring mag vermeld wor den. Het won met 5-1 tegen Spectrum dat in Pol De Kegel zijn topscorer moest missen. Voor BAC Raemdonck werd het alweer een nederlaag. Te gen Joker Pavo Sport is dat niet onlogisch. Bommenwer per Van Swalm tenslotte komt opnieuw in de top van het klassement na een 5-4 zege tegen de Sportieven. Toch niet zo denderend nadat het vorige week Joker uit de top deed tuimelen met 4-3. Uitslagen: Bommcnw. Van Swalm-Sportie- vcn 5-4 3-2 Pa Gijs-Vctcranen KLJ Vricndcnkr.-Spectrum I Tijl-Pompicrken Melior Dc Br.-Gredi BauwcB De stand: 1Bacrt Van dc Mcirssche- 2. Melior Dc Bruyne 3. Bommcnw. Van Swalm 4. Gredi Bauwens 5. Joker Pavo Sport 6. BAC Raemdonck 7. Tijl 8. KLJ Vriendenkring 9. Donk Eendracht A 10. Minibond 11. Moriaens Bacrt 12. Pa Gijs 13. Spectrum 14. Sportieven 15. Veteranen 16. Roef Droeshout 17. Pompicrkcn 18. Donk Eendracht B Na een zware 13-4 nederlaag bij leider Lauwe mag Van de Moortel zijn titelkansen opbergen. De Zeienaars, met steile ambities naar Lauwe af gereisd, lukten bij de Westvla mingen nochtans het eerste doelpunt via Geert Van Kerck- hove en kregen nog een aantal scorekansen voor de voeten evenwel zonder het verhoopt sukses. Het vonnis viel nog in de eerste periode toen de thuisploeg plots aan honderd procent ging afwerken. Een ongrijpbare Dirk Laruweere bewerkte een 4-1 uitgangsposi tie en wat de bezoekers ook forceerden zij werden op de counter genadeloos afgestraft. Laruweerde scoorde zeven doelpunten en bezorgde Van de Moortel de zwaarste afstraf fing uit zijn bestaan In het Zeelse derby tussen kampioen Pimpernel en Nclis-Dc Palmc- naer maakte de superklassc van Piet Abbeel het verschil. Pimpernel ging met 7-1 cijfers de rust in en vond in Piet Abbeel (6), Jan Berkers (3) en Pol De Kegel (4) uitstekende afwerkers. Langs Nelis-zijde zorgden Tony Collewaert (3), Mark Van de Velde (3) en Luk Collewaert (2) voor de tegen doelpunten. Door de 13-8 overwinning blijft Pimpernel de enige Zeelse ploeg die lei der Lauwe nog kan bedreigen voor de titel. In het andere Zeelse derby met ON. Van Damme en Arsenal al voerders verliep dc tusst re sensationeel. Eddy Puyvelde de grote figuui treffen opende de score Arsenal waarop Van D drie keer raak trof. O nek puls van Eddy Van Puj ert Jean-Pierre Vchent \t 3-1 score herleid naar het voordeel van Arsen een 0-5 liet noteren, ingaan van de laatste p< wist ON. Van Damme n dat meer inzet nodig wi het tij te doen keren. De Dhollandcr 2, Van Dooi re, Burms en Paul Van ren sloegen terug en sic in extremis een 6-6 punl ling uit het vuur. Ook dc doelman Gilbert Chrii kon een deel van de eer sen door Arsenal aan beletten verder uit te zodat nog een tcrugkce sprake zijn. LUc Nun Stad 17 3 lettr oord Minivoetbal. De mannen van Kleding Octaaf moesten het r. Lebbeke tegen het aartsgevaarlijke Givana. (c) i waarmaken in het Minivoetbal. Givana, al jarenlang aan de top, moest het nu uitvechten tegen hr sterke Kleding Octaaf, dat ook al op het kampioenenlijstje staat, (c) BERLAARSE MINIVOETBALKOMPETITIE

De Voorpost | 1985 | | pagina 38