Rusthuis van Baasrode neemt uitbreiding De vriezeman op bezoek bij ACOD Lebbeke Kriskras doorheen de Buggenhoutse raadszitting van de Lebbeekse sporthal werd ingenomen door de kwissers. Achteraan zitten er het nog veel supporters, (foto Piet Hermans) van plan] BUSO int 50% subsw ren geblaa og niet opengestt i de aanplanting tief karakter. zgn aanplantinj het Kerkplein. V 8 - 25.1.1985 - De Voorpost De vriezeman kon geen geschikter weer gekozen hebben. Zaterdag was het immers nog bijtend koud en voor het veertigste bezoek van deze legendarische figuur dus de ideale dag om het ACOD van Lebbeke aan te doen. Lebbeke. De vriezeman is zo te zien goede maatjes met de kleinsten (c) Het feest van de vriezeman is in Lebbeke even oud als de organizerende vereniging. Veertig jaar dus. Het is ont staan in de winter van 1945, zij het oorspronkelijk meer als een kerstfeest voor de kinde ren. Later werd het feest ver schoven naar de maand januari en in 1975 evolueerde het meer naar een nieuwjaarsfeest. Maar het is en blijft een uniek feest voor de ACOD-rangen van het gewest en ver daar buiten. Het wordt stilaan de gewoonte dat om en bij de 250 personen aan het feest deelnemen. Dit jaar bereikte men dat aantal Nieuwe riolering, dijkversterkingen, sporthal en doorsteek aan de orde «Er komen vijf kamers voor drie personen en vyf eenpersoonskamers bij». Dat verklaarde mevrouw Buysse, voorzitter van het OCMW Dendermonde in haar korte toespraak over de verbouwingswerken die aan het rusthuis van Baasrode zullen worden uitgevoerd. Zy was samen met schepen Hermans een van de sprekers op de nieuwjaarsvergadering van de Baasroodse CVP afdeling en werden keurig ingeleid door gemeenteraadslid en plaatselijk CVP voorzitter Pierre De Smet. Er was voor deze vergadering, ondanks het koude weer, heel wat volk komen opdagen in de zaal Scaldis. In zyn welkomstwoord benadrukte voorzitter De Smet dat 1985 een belangrijk jaar is en hij riep de leden op zich achter het partijprogramma te scharen en dat ook duidelijk te laten blijken bij het uitbrengen van hun stem. Daarop stelde hij mevrouw Buysse voor die het zou hebben over de verbouwingswerken aan het rusthuis van Baasrode. Zeventien plaatsen bjj De OCMW-raad van Dender monde, zo zei ze bestaat uit elf leden en de raad heeft onder meer als taak te zorgen voor de bejaarden. Met dat doel heeft men reeds heel wat gepres teerd: men heeft rusthuizen en woningen voor bejaarden op getrokken, er is de maaltijden- dienst met 75 maaltijden per dag, er bestaat een schoon maakdienst die 350 klanten telt voor 35 schoonmaaksters en er is een pedicuredienst waarvan 300 personen gebruik maken. Dat zijn maar enkele diensten uit een rijker pakket dat wordt aangeboden. Bejaardenzorg betekent ook rusthuizen die over een dege lijke infrastruktuur beschik ken. Tussen wat vroeger werd gebouwd en de eisen van deze tijd wil nog wel eens een kloof liggen. Het rusthuis van Baas rode telt bievoorbeeld 45 be woners. Het is meteen het duurste OCMW rusthuis van Dendermonde, want die 45 be woners moeten de vaste kosten onder elkaar verdelen. Om die vaste kosten naar beneden te halen, gaat men het rusthuis nu vergroten. Komt daarbij ook nog dat er een grote nood bestaat aan de opvang van minder-valide bejaarden. In Baasrode gaat men daar reke ning mee houden. Er zullen in de eerste plaats een aantal aan passingen gebeuren: de keu ken wordt vergroot en het sa nitair gemodemizeerd en aan gepast. De verbouwing is dan weer een ander paar mouwen: er moet ruimte bijkomen voor 17 bejaarden, minder-valide mensen. De plannen zijn on dertussen bij de provincie in gediend en voorzien in vijf ka mers voor drie personen en evenveel kamers voor een per soon. In totaal dus plaats voor twintig, leert een vlug reken sommetje. Maar vermits er drie kamertjes verdwijnen voor de verbouwingen, blijven er 17 bijkomende' plaatsen over. Men gaat een vleugel bijbouwen en dat zal een in vestering vergen van 46,1 mil joen fiank (met btw 53,9 mil joen). Men heeft nu twee mo gelijkheden: bijbouwen aan de tweede vleugel, ofwel bouwen gelijklopend met de twee an dere vleugels en aansluiten bij de eetzaal die trouwens ook vernieuwd wordt en in de toe komst negentig zitplaatsen zal tellen. Het OCMW, aldus de voorzitter opteert voor deze tweede oplossing. Anderzijds denkt men er ook aan het rusthuis te voorzien van een dienstencentrum. Het is im mers gebleken dat heel wat bejaarden naar het rusthuis komen om een kaartje te leg gen. Verder komt er een nieu we keuken en een riolering. De nieuwe keuken zou voor zien zijn waar momenteel de wasplaats is en achteraan wordt zeker en vast een oprit voor de minder-valide bejaar den voorzien. De bouwmaat schappij Geluk in ons Huis overweegt de bouw van een 20-tal bejaardenwoningen die in de omgeving van het bejaar dencentrum zullen gevestigd zijn. Maar voorlopig heeft men daar geen kredieten voor. Meer naar het kerkhof toe komt er trouwens nog een so ciale woonwijk bij, zo voegde schepen Hermans, beheerder van deze bouwmaatschappij toe aan de verklaring van me vrouw Buysse. Problemen genoeg Schepen Hermans, verant woordelijk voor welzijnszorg, brandweer, openbare veilig heid en tewerkstelling, zette stadsbestuur voor de voorbije twee jaar op een rijtje, om nadien dieper in te gaan op een aantal aktuele problemen. Vorig jaar kon de "vzw Scheep vaartmuseum eindelijk zijn nieuw museum open stellen voor het publiek. De stad Den dermonde heeft daarin een ruim aandeel, aldus de sche pen die ook hulde bracht aan de mensen van het scheep vaartmuseum die hun beste krachten hebben gewijd aan dit initiatief. De vzw zal trou wens in de toekomst ook op de steun van de stad kunnen reke nen wanneer veranderings- of uitbreidingswerken zich op dringen. Belangrijk noemde de schepen de aankoop van de woning hoek Rosstraat-Smeyskens- straat. Die woning zal worden gesloopt, waardoor men de mogelijkheid heeft de recht trekking van de Rosstraat uit te voeren Het ligt ook in de bedoeling een voetpad aan te leggen vanaf de hoek Smeys- kensstraat-Rosstraat tot aan de Palingbotterstraat. Een be langrijke verbetering, aldus schepen Hermans, is de verbe tering van het pleintje in de Theo Vermylenstraat dat naast de private parking ook een openbare funktie heeft. De as- falteringswerken die voor 1984 waren voorzien zijn nog niet uitgevoerd. Maar dat gebeurt in de lente van dit jaar en er is meer bepaald een nieuwe slijt laag voorzien voor de zijweg naar de polder in Vlassen broek, de Schippersdijk en de Reihagenstraat verbinding Hof ten Rode en Fabriekstraat. In 1983 werden er knipperlich ten geplaatst aan het drukke kruispunt van de Fabriekstraat en de Mandekensstraat, wer den er verkeerstekens vervan gen of aangepast. Dit jaar wordt het herstel van enkele secundaire wegen aangepakt. Bij de realizaties hoort ook de volledige afwerking van het nieuwe kerkhof, de aanleg van een smeerput in de brandweer kazerne. het schilderen van de voorgevel van het gemeen tehuis, het herschilderen van het kerkje van Vlassenbroek dat trouwens op zondagnamid dag door het publiek kan be zocht worden en nog zoveel meer Op het stuk van de huis vesting bracht schepen Her mans de renovatiewerken in het Hof ten Rode in herinne ring en wees hij erop dat de woonwijk Meibos stilaan haar voltooiing nadert. Prangende problemen De schepen zou het ook heb ben over de stadsbegroting. «We zijn uit de rode cijfers geraakt en dat zal ook zo blij ven», zei hij. De begroting van 1985 sluit met een boni van meer dan 18 miljoen frank. Maakt men het verschil tussen de ontvangsten en de uitgaven voor 1985 dan heeft men een batig saldo van 34 miljoen. Rekent men daarbij het boni van 1984, dan komt men tot een boni van 59 miljoen. Maar dat is een cijfer dat niet kan gehaald worden, want voor 1984 moeten nog liefst voor 35 miljoen achterstallige belas tingen worden geïnd. Schepen Hermans zei ook dat de belas tingen voor 1985 ongewijzigd blijven, met uitzondering voor deze op de drijfkracht die wordt verminderd. In 1985 zal men verder 1,8 miljoen beste den aan de sociale sektor on der de vorm van gratis huis- vuilzakken aan bepaalde kate- gorieën van mensen Vervolgens belichtte hij het hoofdstuk openbare werken, waarbij hij bleef stilstaan bij de rioleringswerken in de Sint- Ursmarusstraat. Die werken hebben plaats in twee fasen: een eerste wordt nog dit jaar uitgevoerd heeft betrekking op de weg tussen brouwerij D'Hollander en de Broekkant- straat. De kostprijs werd ge raamd op 15,4 miljoen frank, waarvan 37% of 5,7 miljoen ten laste valt van de stad. De rest is betoelaagd. Aannemer Joos en Zonen uit Hamme deed het laagste bod met 16,8 miljoen en kreeg het werk toe gewezen De uitvoeringster mijn bedraagt 150 dagen. De tweede fase heeft betrek king op het stuk vanaf het Kerkplein tot aan de Theo Vermeylenstraat. De raming bedraagt hier 11,6 miljoen en hier komt 32 m. ten laste van de stad. De uitvoering is voor zien voor 1986. De beide fazen omvatten het leggen van riole ringsbuizen, het bouwen van kunstwerken voor de riolering, het vernieuwen van het weg dek en het vernieuwen van de greppels, de boordstenen en de voetpaden. Schepen Hermans wees erop dat om een dergelijk dossier uit te voeren politieke inzet en overtuigingskracht omgezet in daden noodzakelijk is. Zijn deze werken voltooid, dan is meteen een groot deel van het rioleringsplan van Baasrode gerealizeerd. Anderzijds heeft men ook de strijd tegen het overstromings gevaar aangepakt. Het sigma plan is nu bijna volledig vol tooid en rest nu nog het pro bleem in de omgeving van de kerk van het Kerkplein. De degelijke dijkversterkingswer- ken werden uitgevoerd onder druk van het stadsbestuur. On dertussen heeft men bij de Diensten van de Zeeschelde ook bekomen dat de kil wordt gedempt, en dat er een nieuwe aanlegsteiger voor het veer wordt geplaatst. Deze werken zullen dit jaar worden uitge voerd. Nadien wordt de niet meer gebruikte kil gedempt en zal er een fiets- en wandelpad worden aangelegd om de ver binding mogelijk te maken tus sen het Kerkplein, Vlassen- broekdijk en Broekkant. Eenmaal deze dijkverster- kingswerken en rioleringswer ken achter de rug. wordt het dossier van het Kerkplein aan gepakt. In het herwerkt plan komen betegelingswerken, be- plantingswerken en het plaat sen van rustbanken. De kost prijs wordt geschat op onge veer 5 miljoen frank. Een sporthal Ondertussen is bekend gewor den dat Panters Baasrode werk maakt van de bouw van een sporthal. Het dossier is reeds zover dat een huurkontrakt wordt gestemd in de gemeen teraad en dat de bouwvergun ning werd afgeleverd. De sporthal komt er naast de atle- tiekpiste. Het gaat hier om een private realizatie, maar de sportinfrastruktuur van Baas rode krijgt er een flinke duw in de rug mee. Het stadsbestuur heeft zich ertoe verbonden de rioleringen en de nutsvoorzie ningen evenals de toegangswe gen aan te leggen. Op kultureel vlak maakte schepen Hermans melding van de bouw van een biblioteck- ruimte achter het gemeen tehuis, nu de twee Baasroodse biblioteken zijn overgenomen door de stad. Men zal trachten dit filiaal in 1986 te realizeren. De doorsteek Het allerlaatste punt in de toe spraak van schepen Hermans had betrekking op de fameuze doorsteek. Hij zette nog eens het relaas uiteen van het ge sprek met het provinciebe stuur, gesprek dat er op ver zoek van de stedelijke over heid van Dendermonde was ook. Personeelsleden, aange sloten bij de ACOD Afdeling Lebbeke al dan niet met hun kinderen, troffen elkaar in een echt ontspannen en kameraad schappelijke sfeer. Spoorman- nen. onderwijzers, gemeen- tepersoneel, RTT-ers, postbo des, ambtenaren, ze zaten sa men aan tafel. Kregen de dames na de koffie en de daarbij horende koffie koeken, pralines, voor de mannen was er een lekkere sigaar voorzien en voor de kin deren was het vol spanning wachten op de komst van de vriezeman. Heel even moesten ze nog wachten, want volks vertegenwoordiger De Batse- lier, eregenodigde en gastspre ker, zou in een kernachtige toespraak nog de politieke toe stand van dit ogenblik schet sen. Hij wees op de ernst van de krisis, waarin we ons mo menteel bevinden en had het dan ook over de maatregelen die de huidige regering ge bruikt om uit de put te gera ken. Hij deed tot slot een op roep om de socialistische krachten te bundelen om dui delijk bij de verkiezingen te laten blijken dat men het niet gekomen en waarbij heel wat vragen naar voor kwamen. De slotsom is dat iedereen het ero ver eens is dat er een dringen de oplossing moet komen voor de ontlasting van de Sint-Urs- marusstraat. de Scheepswerf straat, de Rosstraat en vooral de Mandekensstraat. De ver schillende voorstellen die in middels door iedereen zijn ge kend, zullen moeten uitgediept worden en besproken. Sche pen Hermans heeft aan de ver- keerskommissie gevraagd een haalbaar voorstel uit te werken voor een betere oplossing van het verkeer van Dendermonde naar Mechelen en omgekeerd. Hij zou daarop enkele politie ke partijen een veeg uit de pan geven: «eerlijk en zuiver poli tiek bedrijven is meer dan pamfletten schrijven en men sen verdacht maken», zei hij en noemde met name de SP die in zijn strooibriefjes «veel leugens en halve waarheden» schrijft. Hij verduidelijkte dat met een voorbeeld. In het jongste briefje van de SP on der de titel «Doorsteek te Baasrode: zware opdoffer voor de CVP-PW» staat te lezen en hij citeerde: «Vervolgens werden verdere stappen on dernomen bij de NMBS om bepaalde delen van de spoor wegbedding in de Mandekens straat in te huren of aan te kopen teneinde een paar vrien den ter plaatse meer parkeer gelegenheid te verschaffen. Hierdoor verliest het schepen college haar geloofwaardig heid. Dergelijke handelingen van de CVP-PW achter de schermen om de alternatieven te kelderen, overtreffen elke vorm van politiek fatsoen.» Einde citaat Schepen Her mans voelt zich door deze tekst zelf aangevallen zette uiteen dat de onderhandelingen met de NMBS al dateren van 18 augustus, dus voor er sprake was van het alternatief op de spoorwegbedding en dat de be doeling was het trace tussen de spoorwegbedding en de ach tertuin van de bewoners van de Mandekensstraat ter beschik king te stellen als parkeermo- gelijkheid. De parkeerproble- matiek in de Mandekensstraat vormde trouwens de aanlei ding tot enige diskussie. Sche pen Hermans zei dat er vol gens hem maar een, zij het voorlopige oplossing is die erin bestaat het verkeer zoveel mo gelijk te verdelen via de Ros straat, de Scheepswerfstraat, De Sint-Ursmarusstraat. Sportkwis in Lebbeke. Een eens is met de handelwijze van de huidige neo-liberale be- windsploeg. Kwam dan de vriezeman op bezoek. Voor de kinderen het hoogtepunt van de namiddag. Met gulle hand deelde hij aan de kinderen prachtige geschen ken uit en alsof het allemaal nog niet voldoende was, kre gen ook de vrouwen nog een kadootje. Hebben de allerkleinsten nog een beetje schrik van de vrie zeman, de ouderen kennen dit zonderlinge mannetje al van vroeger en zingen voor hem liedjes of dragen een mooi ge dichtje voor. De vriezeman van zijn kant weet altijd wel Lebbeke. De vriezeman kwam op bezoek bij het ACOD van Lebbeke (c) Geen enkele stoel bleef vorige woensdagavond onbezet in de raadszaal van Buggenhoutse gemeentehuis. Oorzaak van deze extra-belangstelling was bevordering, in geheime zitting weliswaar, van twee politicagenten tot inspecteur, politiekorps uit de bosgemeente was dan ook haast voltallig present. Burgemeester De Landtsheer zette de eerste raadsvergadering van het nieuwe met iedereen de beste wensen toe te sturen. De burgervader liet ook horen wat betreft de tewerkstelling. Eind december vorig jaar werden in immers 11,4% minder werklozen gekontroleerd dan twaalf maanden tevoren. Landtsheer kon ook aankondigen dat zich te Buggenhout een onderneming zal die dit jaar nog, werk zal bieden aan een vijftigtal hoofdzakelijk vrouwelijke werkne Onderwijsschepen Jan De Ridder herinnerde eraan dat de gemeente verbouwings- en uitbreidingswerken te laten uitvoeren ten voordele van het Bovcndonckstraat. Hiertoe, aldus de schepen, kan de gemeente genieten van 60% van het Gebouwenfonds. Ondertussen blijft het voor BUSO echter wat de accomodatie betreft. Daarom stelde de schepen voor het gebouw in de Kerkstraat, waar voorheen de Nova gevestigd was en achteraf een discount een onderkomen vond, gebouw dat staat, voor de periode van één jaar te huren. Ten behoeve van het BUSO. De bedraagt maandelijks 8.500 fr. Eigenaar is de brouwerij Bosteels. Iedereen wa: daarmee eens. Raadslid Keldermans, en die behoort tot de Gembel-fraktie, vroeg zich af wat e gebeuren staat met de bouw van de gemeenteschool te Opdorp, nu de firma Alfa, die bouw als laagste bieder had toegewezen gekregen, de boeken heeft neergelegd. We zullen, antwoordde burgemeester De Landtsheer, zo vlug mogelijk kontakt met de curatoren. De firma Alfa was enige tijd geleden met de werken begonnen, gebouw gesloopt en de werf omheind. De burgemeester voegde er nog aan toe dat de Alfa de borgsom gestort heeft. Van de bespreking van een lening tot aflossing van het gemcenteaandeel in de van de grond «Moens» - het Gemeentekrediet besliste een lening toe te staan van 3.673 F, terugbetaalbaar op vijf jaar, bij jaarlijkse aflossingen - maakte Gembelraadslid Catry gebruik om het college enkele vragen te stellen. Hoe zit het nu met de parking Moens, wilde hij weten. Die lijkt me nog niet Daarnaast had Marcel Catry het over de aanleg van een boordsteen en de heesters op het Kerkplein; ingrepen met een, naar zijn mening, definitief Wat de heesters betreft antwoordde schepen P Van Malderen, dat de enkel een herschikking betekenden van het reeds bestaande groen op enig definitief karakter is dus geen sprake. En burgemeester De Landtsheer van zijn verklaarde dat de eigenaar via een schrijven reeds aangemaand werd, de kettingen die- parking «Moens» nog altijd ontoegankelijk maken, te verwijderen. Mocht dat gebeuren, voegde de burger er nog aan toe. dan zullen we dwingender moeten Bij de stemming over deze lening onthield Gembel zich. Datzelfde Gemeentekrediet van België verklaarde zich akkoord de gemeente Bugge» hout een lening toe te staan van 15 miljoen, terugbetaalbaar op 3 jaar, via jaarlijks aflossingen. Deze lening is bestemd als doorgecflening aan het OCMW voor het financiert van buitengewone uitgaven. Raadslid Keldcrmans noemde die lening geen illustratie VI een goed beheer en samen met hem stemde de gehele Gembel-fraktie tegen. NV Sunradiatoren gaat akkoord om aan de Vlaamse Gemeenschap (Waters en Bossi een perceeltje grond af te staan, 150 m* groot, voor de prijs van 30.000 F. De raad stem hiermee in. Deze aanschaf zal toelaten een oude toegang tot het bos, via een wegel, ii te herstellen. Schepen voor de jeugd, Pierre Stallaert, maakte de verdeling van de toelagen aan e jeugdverenigingen bekend. Deze bedragen, aldus de schepen, zijn het resultaat van verdeling via een puntensysteem uitgewerkt door de Jeugdraad. De verdeling ziet eruii i volgt: Toelage aan VP 65.000 F, werking jeugdraad (bouwfonds inbegrepen) 60.449C"1 Milac 6.200 F, Iris 6.300 F. Bobo 10.200 F. KSA 12.623 F, VKSJ 22.090 F, Chiro-jong»— 14.967 F, Chiro-mcisjes 11.396 F, VNJ 2.846 F, WKS 5.984 F, KAJ 9.457 F en Chiro BriL- 7.524 F. 'Ad Raadslid Keldcrmans keurde het toekennen van subsidies af, en sprak zich uit voor Ir toekennen van materiële hulp aan de jeugdverenigingen. Schepen Stallaert repliceerde 4'®8 elk jaar 30.000 F voorzien wordt in het bouwfonds en dat de jeugdverenigingen, wanncerf® 1 investeren in gebouwen, daarop een beroep kunnen doen Wie werkt, wordt beloond, vatte burgemeester De Landtsheer samen. Ook de toelagen, verdeeld door de gezinsraad, werden bekendgemaakt. Het t bedrag van 155.000 F werd verdeeld als volgt: BGJG Centrum 12.0&) F, BGJG Op 2.500 F, MPI Blijdorp 15.000 F, KBG Centrum 8.000, KBG Opstal 4.000, KBG OpdoiC' 3.000, Socialistische gepensioneerden Opstal 3.000, Ziekenzorg CM 6.000, Ziekcnzo$jpe: Familia 2.000, Ziekenzorg Soc. 2.000, Viering 500ste lid KBG Centrum 5.000, Viering 3tSp| jarig bestaan KBG Opdorp 5.000, Feesttent gepensioneerden 70.633 F, bloemen en II' 5.000, allerlei werkingkosten 6.867, recepties 5.000 F Schepen Godclicvc Van Pw— herinnerde eraan dat de verdeling gebeurt op basis van de jaarplannen, ingediend door dj verenigingen. R Eric Gorus stelde vast dat haast de helft van het totaal der toelagen - 70.633 F - bested wordt aan de huur van een feesttent. Een ongezonde toestand, aldus het Gembelraadslid, De Buggenhoutse Wielerclub Paladijn organiseert dit jaar het Oostvlaams kampkxt P< schap voor Liefhebbers BWB. De wielerclub, zette burgemeester De Landtsheer uiteet |n' heeft een beroep gedaan op de gemeente voor zowel materiële als financiële steun. 9 Ie( stellen voor deze vereniging een toelage van 25.000 F toe te kennen. Het totale budget vtt1 on deze organisatie wordt op 250.000 F geschat. Paladijn kreeg de organisatie toegewezenr. een bod van 170.000 F aan de KBWB. aa Freddy De Bisschop zette uiteen dat iedereen begaan is met de behartiging van de spoil 8e Vooral wanneer bepaalde initiatieven de gemeente een ruimere bekendheid verschaffen w< Dat de betrokken club een bod doet van 170.000 F laat ons veronderstellen dat ze financies sterk genoeg staat om de organisatie tot een goed eind te brengen. Daarom zijn we eerder voorstander van het investeren van een paar tienduizenden inë vr aanschaf van materieel - ik denk aan nadarafsluitingcn, een radio-installatie - dat d achteraf ook door andere wielerclubs zou gebruikt kunnen worden. Het raadslid vond I* ook jammer dat van de kant van de betrokken club geen enkel officieel schrijven aan k gemeentebestuur was gericht. De 25.000 F die wij voorstellen toe te kennen, antwoordde sportschepcn Mare Heyma» lijkt me precies bestemd voor materiele hulp. Een nadarafsluiting aankopen zou ons flirt wat meer kosten dan de voorgestelde 25.000 F. Hoewel, gaf de schepen toe, het voorstel J- De Bisschop de moeite waard was in overweging te nemen. Burgemeester De Landtsheer voegde er nog aan toe dat hij het voorbarig vónd veronderstellen dat de betrokken club de 170.000 F al op zak heeft Bij de stemming keurt de CVP-fraktie én Gembel-raadslid Van der Jeugt - maar die, werd ons verteld voorzitter van A~ betrokken wielerclub - het voorstel goed. De overige Gcmbelraadsledf J' onthielden r J' K De raad verklaarde zich in principe akkoord een nieuwe fotokopieermachine aan schaffen. Het oude blijkt op zijn laatste benen te lopen. Pierre Van Rosset Mnfi let toUjzj, i Opdoem wat grapjes te vertelkJtrset zijn geboorteland en voj kern te smelten van de gc«stras warmte in de zaal, vertik ker onder een daverend hi_:nc klap van de kinderen. Om deze prachtige dagjaamh sluiten werden dan nogk. an gegaan tot de trekking 1JL[ tombola. -

De Voorpost | 1985 | | pagina 8