l Aalsterse stadswerklui te vaak ziek, vooral op maandag the Muppets met voorsprong naar finale iP alsterse Gilles weer op stap Telefoonwinkel in Albert Liénartstraat e Vlasbloem win! eerste ronde dm Grembergse volkskwis ;,ITB sterk bij moeilijk werk De voorbije sneeuwmiserie in Aalst Meer geboorten, meer overlijdens doch minder huwelijken in Aalst K.S.A. winnaar van vierde Kwistornooi te Waasmunster De Voorpost - 8.2.1985 - 13 SP-raadslid Gracienne Van Nieuwenborgh interpelleerde in de jongste gemeenteraadszitting i.v.m. toespraken gehouden tijdens de nieuwjaarsreceptie in de Keizershal- len door de burgemeester en de schepen voor personeel die zjj «een uitval naar het personeel toe» noemt wat zou wijzen op gebrek aan moreel gezag. a 1st De Gillis tijdens hun traditionele optocht (a). Interpellante achtte dit niet opportuun en stelde dat derge lijke klachten moeten worden afgedaan met de persoon in kwestie zodat geen odium ge worpen wordt op de totaliteit van het stadspersoneel. Volgens spreekster zou het bij het personeel niet ontbreken aan inzet doch heerst er onge noegen wegens «bevoordeli- ging» van bepaalde personeels leden. «Als het goed is steekt de schepen de pluimen op de eigen hoed doch als het slecht is wordt er nagetrapt». In adviesraden zou het even min boteren en zo zou er ster ke rivaliteit zijn tussen schepe nen en zouden adviesraden to taal gepolitiseerd worden waarna interpellante een lans brak voor meer verdraagzaam heid en onderling respekt en waardering. Wat was er verkeerd? Burgemeester Uyttersprot zegt zijn toespraak te hebben herle zen en vindt nergens iets dat verkeerd zou kunnen zijn. Tenware het mis zou zijn als burgemeester erop te wijzen dat het personeel vriendelijk moet zijn tegen de bevolking, dat het de mensen niet node loos moet laten wachten (voor een internationaal paspoort dat men zelf kan afleveren, de aanvrager 8 dagen laten wach ten heeft geen zin) of het van het ene naar het andere bureel sturen zonder voldoende infor matie. Of tenware het zou mo gen dat men een tiental minu ten vóór sluitingstijd mensen niet meer moet ontvangen. Te veel ziek Ook schepen Robert De Pauw vindt na een gewetensonder zoek geen fout. Als hij het heeft over verscherpte kontro- Ie op afwezigheden dan is zulks dezelfde oproep als de vraag van alle vakbonden. «Wat U zegt is gewoon een scheldtira de naar het college toe,» zegt de schepen tot de interpellan te. Of vindt U het normaal dat tijdens 1984 de totaliteit van de stadswerklui liefst 10% van de «werkdagen» ziek was, vooral dan op maandag en vooral vastbenoemden want vóór men vastbenoemd geraakt is men duidelijk gezond(er). «Als ik dergelijke zaken op een toespraak niet mag ver melden vraag ik me wel af wat ik er dan eigenlijk mag komen zeggen,» stelt de schepen. «De pers was unaniem lovend over beide toespraken» zegt de burgemeester die daarbij een aantal titels van artikelen ci teert. «Uw persmap is niet vol ledig», repliceerde Gracienne wat de burgemeester deed zeg gen dat de «Voor Allen» er inderdaad niet bij was. Oud-schepen Toon Blom- maert (VU), in vorige coalitie verantwoordelijk voor het per soneel stelt dat in tegenstelling wat hier beweerd werd ook in die periode de afwezigheden werden gecontroleerd. «Elke dag», zegde Toon. Jan Caudron haakt nog in met te zeggen dat bij aanwerving of bevordering het drievoudig lid maatschap zou worden geëist: partij, vakbond en mutualiteit. «Ik vroeg nog aan niemand iets dergelijks» riposteert de bur gemeester die spreker uitdaagt hem dergelijk man te noemen. «Ik zal dat doen in de besloten vergadering» zegt Caudron wat de burgemeester doet zeg gen dat die man liegt. Eddy Monsieur heeft nog een zaakje te regelen omdat ge meenteraadsleden op de ver kiezing van prins-kamaval niet uitgenodigd werden dit jaar wat nog nooit vroeger het ge val was. «Die brieven zullen ergens blijven hangen zijn,» zegt schepen Vinck. LH het jubileumjaar van 15 jaar Uis uit Aalst, is er voor kar- i ral Aalst opnieuw wat te f (even met de folkloregroep Killes J| stoetparade op maandag ;r ?,wheen de Kattestraat zal nieuwigheid vormen in het Ajavalprogramma. izondag 17 februari nemen (Gilles deel aan de 57e kar- ialstoet in Aalst. Ook nu er zullen ze duizenden si- jsappelen naar het talrijke publiek gooien. Op maandag 18 februari om 14.30 uur is er de traditionele bezemworp en bezendans op de Grote Markt. Dan zullen gemaskerde Gilles tientallen kleine heksenbezems naar de toeschouwers werpen. Om 16 uur nemen ze deel aan de maandagstoet. Om 20 uur staat de straatparade met Ben gaals vuur in de Kattestraat op het programma en om 20.30 uur is het hele gezelschap weer present op de Grote Markt voor de rondedans. Dat ge beurt onder een feêerieke ver lichting en is in feite de apoteo- se van het optreden van de Gilles. Op zondag 24 februari brengen ze een bezoek aan de rustoor den Sint-Lieven, Sint-Job en Hopperank en aan het Sint- Elisabethziekenhuis. Een zes tal firma's verlenen aan deze aktiviteit hun medewerking. Aalsterse Gilles Nieuwe telefooncellen in het Aalsterse In de regio Aalst komen er een aantal nieuwe openbare telefooncellen waarvan ook een paar met het telecardsys- teem. Te Aalst komt er een cel aan de wijk Borreman (Dender- mondsesteenweg), te Gijzegem aan de wijk Molendijk, te Moorsel op de hoek Rijger- en Avouestraat, te Erembo- degem aan het station, de hoek Hogeweg-Brusselbaan en aan het Bloso-sportcentrum Grote Steenweg 30 en te Nieuwerkerken aan de hoek Kwale- en Siesegemstraat. Te Lede komt er een nieuwe telefoongelegenheid aan de Grote Kapellebaan en te Erpe-Mere aan de Keer- en aan de Vondelenstraat. Te Denderleeuw komen er twee cellen met telecard (gemeentehuis en stationsplein) en een gewone telefoon cel aan de Korenbloemlaan. Affligem tenslotte krijgt er een aan Abdij-Dorpstraat en aan het gemeentelijk cen trum, Bellekouter. (l.h.) d en; stelde Qk eerste avond van de vierde Grembergse Volkskwis raag'cht twaalf teams aan de tafels in zaal Ros Beiaard. ;gt ,»als in het verleden bleken ook nu nogal wat aanwezigen iet giter voor de gezellige sfeer dan voor het eigenlijke iven.riswerk gekomen. Presentator en gemeenteraadslid rote fans Vermeir had met zijn uitgebreid jury gezelschap ook n ajjoit moeilijk alles in goede banen te houden. werd uitgekeken naar de ketje Vlaanderen kijken ook "aars van vorig jaar, Pro- goed beloonde. En verder was iisten, terwijl ook de ploeg cr het Internationaal Jaar van KTA bij de favorieten gc- de Jeugd en bicvoorbeeld De ;end werd. In hun lokaal Grimaldis uit Monaco. Na dcIdden echter de kwissers van twintig vragen, cn dat is bij de Vlasbloem de zwaarste op- Volkskwis halfweg, had De d isi-acht Nu hun verrassende ze- Vlasbloem de kop genomen 'tenj in het Grembergs Kwistor- met zes punten voor op Pro- paai^oi werd van hen weer puik gressisten, KTA en Jeugd At- erk verwacht. De Vlasbloem hencum. Dunlop werd moei- iu inderdaad niet ontgooche- zaam, het meer van Annecy -B cn coach Johny Van der haast niet gehaald lugd had wellicht best zijn Na de pauze steeg ook de frbecuebclofte ingeslikt. spanning. Vlasbloem bleef met a tien vragen was het Dc Caritoux, met Jordaens maar lasblocm dat samen met vooral dankzij 5 karaat voor 1 IA aan de leiding stond, gram en Van het Reve wel op roblcmcn waren er voor alle kop maar de druk van Progres- oegen geweest met filmaktn- sisten nam toch toe. KTA cn meermin Hanna terwijl moest in die derde vragenron- cntatrice Certy Christof- de afhaken. De voorsprong de ploegen die naar Boe- van De Vlasbloem werd niet lor>scnt "I dc nare dy Sr meer bedreigd. De vrouwen van ploeg Morgenrood haal den nog applaus voor hun solo op Phaeten terwijl het vinger hoekdskruid weinig populair leek. De eindafrekening was vlug gemaakt. Na de eerste speeldag kreeg Vlasbloem met zijn zege 13 punten, Progres sisten 12 en het sterk spelende De Molen 11. Die puntenver deling maken de kloof natuur lijk erg klein. Spanning blijft dus gewaarborgd en vrijdag 22 maart moet De Vlasbloem in eigen huis weer bevestigen. - HA. De uitslag I. Vlasbloem 155 13 p., 2. Progressisten 145 12 p., 3. De Molen 134 11 p., 4. Jeugd Atheneum 132 10 p., 5. CSC 128 9 p., 6. KTA 124 8 p., 7. Stam 116 7 p., 8. Morgenrood 112 6 p., 9. S.P. Grembergen 102 5 p., 10. Samenwerksters 95 4 p., II. Old Fellows 88 3 p., 12. Vossenhoek 85 2 p., 13. Frans Masereel 1 p. n ppels Kwisverbond (eerste afdeling) Et «Miogroots en Aquila bewezen vorige zaterdag dat ze, ook pa de lange winteronderbreking, de grote kanshebbers ven voor de titel in eerste afdeling van het Appels risverbond. De overwinning moesten ze wel laten aan duset sterk spelend ATB van Pierre Caudron maar Jono- bcwToots en Aquila zagen toch Volgend Jaar Beter meer cle irrein verliezen. 'a^apaver van R De Costcr met vragen over schilder Giot- tc%aaktc het de andere kwis- to, het stadje San Gimignano ücr!locgcn ver van makkelijk. De cn het Portinari-altaar hadden '8 Tobovragen waren vaak een nogal wat ploegen last. Tora sricuze hindernis cn vooral Tora kwam helemaal niet op f.J B leek nooit de goede dreef en halfweg had dc ploeg raai te vinden. Na tien vragen van Luc Bosmans maar de *d leider Jonogroots een klei- helft van de punten gehaald. p kloof gebouwd met ATB en Maar zeg nu zelf: Delos als Zowel Danny Denayer als Eddy Monsieur verwijzen in hun interpellatie naar klachten van de bevolking i.m.m. sneeuwruiming en berijdbaar maken der wegen op het grondgebied Aalst. Denayer zegde dat de getroffen maatregelen te kort schoten. Alleen op een aantal plaatsen werd sneeuw geruimd. Hij vroeg zich af waarom geen werklozen werden ingezet wat kon en mocht en zegt ander zijds dat er momenteel appara ten bestaan als kleine sneeuw ruimers te monteren op werk tuigen in stadsbezit. De bin nenkoer van het stadhuis was geruime tijd onbegaanbaar en de parkeerplaats voor minder- validen werd niet vrijgemaakt. Ook was er geen verkoop van zout aan partikulieren zoals el ders dan toch wél gebeurde. Eddy Monsieur stelde dat al hoewel verkeerstechnisch bij vrijmaken van wegen prioritei ten kunnen worden gelegd, dit al te beperkt gebeuren psycho logisch niet door de beugel kan. Ook in kleinere straten betalen de bewoners gemeen tebelastingen. Wat betreft het ruimen van sneeuw op de stoep voor een eigendom gaf de stad alleszins niet het voorbeeld. Waarom liet het bestuur door haar per soneel niet alle voetpaden op ruimen of, zoals in Skandina- vië, met zand bestrooien. Ook aan de schoolgaande jeugd werd weinig gedacht want de meeste fietspaden bleven on- geruimd en het 300 m lange fietspad aan het zwembad zelfs maagdelijk onaangeroerd. REPLIEK Schepen De Maghi zegt dat men moet kiezen: de sneeuw ruimen of ze laten liggen. Wat minst gevaarlijk is blijft nog steeds een open vraag. Dat er geen planning was logenstraft de schepen ten stelligste want de winterbestrijding was reeds op 7 december besproken. Ze Staatssekretaris Paula D'Hondt kondigt nu aan dat spoedig in Aalst, een telefoon winkel zijn deuren zal openen. In zo'n telefoonwinkel kan de klant kennismaken met het uit gebreid gamma toestellen waarover de R.T.T. beschikt. Wanneer dat technisch moge lijk is, kan de abonnee er ook zelf zijn toestel afhalen of om ruilen, waardoor verplaat singskosten niet worden aan gerekend. Tevens kan in een zo'n winkel telefoonmateriaal worden ge kocht, zoals een verlengsnoer en een set voor bijkomende wandkontaktdoos en defekte toestellen kunnen er ter plaat se worden getest. Tenslotte kan men er terecht om in een aangenaam kader inlichtingen te vragen, formali teiten te vervullen, afspraken vast te leggen enz. Voor de nieuwe telefoonwin kel te Aalst werd onlangs een gepaste huisvesting gevonden in de Albert Liénartstraat 25. De huidige R.T.T.-lokalen in de De Ridderstraat bleken im mers vanuit kommerciële over wegingen minder geschikt. De winkel zou rond Pasen geopend worden. De keuze viel op een ruim en modern gebouw in de Albert Liénartstraat, dat bovendien goed bereikbaar is zowel met openbaar als met particulier vervoer. Naast de beschikbaarheid van parkeermogelijkheden, werd er ook op gelet dat het gebouw toegankelijk zou zijn voor ge handicapten. Staatssecretaris Paula D'Hondt besliste in dit ver band nog dat in de Aalsterse telefoonwinkel ook een open baar telexkantoor zal worden ondergebracht, wat meteen een primeur is voor de streek Zelfstandigen en KMO's die niet over een eigen telex be schikken, zullen van deze nieu we dienstverlening zeker nut tig gebruik kunnen maken. Waar er in een eerste fase enkel telexberichten zullen verstuurd kunnen worden, wordt nagegaan of dit niet kan uitgebreid worden zodat er ook telexberichten kunnen naartoe gestuurd worden. stelt dat het werkvolk wel werd ingezet, dat de stoepen aan stadseigendommen werden vrijgemaakt cn dat zulks ook gebeurde bij fietspaden waar nodig en mogelijk. Met 313 km verharde wegen, 273 km niet- verharde wegen en 275 km voet- en fietspaden wordt het voor Aalst wel een harde dobber. Komt nog daarbij dat met het voortdurend wisselen van de temperatuur men zich vragen moest stellen over de opportu niteit van nog met zout dat bij 6° onder nul niet meer funktio- neert. Minder ongevallen Vermits het hier ook om een veiligheidsprobleem gaat, komt ook de bureemeester lus sen. Uit cijfers in vergelijking met januari 1984 besluit hij dat er zowel wat betreft zwaar- als lichtgewonden en verkeerson gevallen slechts een fraktie wa ren in 1985 t.o.v. 84. De tra fiek was inderdaad ook miniem. Eddy Monsieur had het dan nog over het niet ruimen voor dc wekelijkse markt en par keerplaatsen voor mindcr-vali- den en brengt even een glim lach in de zaal als hij stelt dat wél geruimd was aan het niet in gebruik zijnde ziekenhuis aan de Siesegcmlaan... «In Nieuwerkerken deden wij dat met twee man», zegt oud- burgemeester Hooghuys. In Aalst moet het een kwestie zijn van prioriteiten, bijv. toe gangen tot kerken, parkings, openbare gebouwen, scholen En daarmede is de kous niet af. De meeste schade aan het wegdek komt er pas nu. Oh) Aalst. De Prinseneaemere ging er nog eens fel tegenaan in de Sint-Annazaal (a). In 1984 waren er te Aalst 59 geboorten meer dan in 1983 en 34 sterfgevallen meer. Wat een positief verschil geeft van 25. Maar er waren, trend des tyds, 35 huwelijken minder dan in 1983. geboorteiland van Apollo, De La Salie als ontdekker van de Mississippi, architraaf als deel van een Ionische tempel,... Er werd wat afgesakkerd in zaal 't Peird, ATB, de ploeg bewees trouwens ook op de schiftingen van het Appels tomooi in erg goede doen te zijn, scoorde rustig en Jonogroots en Wo- deismedoade moesten op en kele lengten volgen. Na de pauze werden de vragen niet makkelijker. Al waren er toch ook een paar eenvoudiger antwoorden. Zo haalde Harry Belafonte, de Caledonische plooiing, Zacharias, Donizetti en Baekeland bijna het mak- simum. Erg weinig brachten daarente gen kunstschaatser Marika Ki- lius, de Diadochen en danser Bill 'Bojangles' Robinson op. ATB bleef verder op kop en Jonogroots zag rivaal Aquila weer stevig terugkomen. De nummer twee in de tussen stand moest trouwens maar een puntje meer toegeven. Minder weerwerk was er van Volgend Jaar Beter dat met 80% moest tevreden zijn. Pas op 23 februari vinden de ploegen van eerste afdeling el kaar weer. bij Pachter moeten dan Jonogroots de vragen stel len. Voor Aquila Temse een enige gelegenheid om de klei ne kloof met de ploeg van Rik Raemdonck wat te dichten. De uitslag: 1. ATB 100 p., 2. Jonogroots 97 p., 3. Aquila 96 p., 4. Wo- dcismedoade 89 p., 5. Una niem 86 p., 6. Volgens Jaar Beter 80 p., 7. Banzai 78 p., 8. Loco 67 p., 9. Tora Tora 65 p. Geboorten 734 wettige en 17 onwettige mannelijke kinderen zagen het levenslicht tegenover 655 wet telijke vrouwelijke en 20 on wettige. Samen 1.426 wat tegenover 1983 59 eenheden meer betekent. In Aalst-stad was het totaal 633 en in de deelgemeenten 793. Onder deze kinderen 13 twee lingen waarvan 16 kinderen van het mannelijk en 10 van het vrouwelijk geslacht en één drieling, meisjes. Wat betreft erkenning van kin deren was zulks het geval voor 10 in de geboorteakte, 27 na het opstellen van deze akte, 5 nog vóór de geboorte en 1 voor de Belgische consulaire over heid. 27 kinderen werden gewettigd door adoptie en 7 bij een hu welijk en 4 kinderen werden geadopteerd. Overlijdens Er waren 870 mannelijke en 673 vrouwelijke sterfgevallen wat 34 meer dan in '83 bete kent. 785 van Aalst en 746 vreemd aan de stad. Er waren 9 doodgeboren kinderen en 3 levenloos aangegeven bore lingen. 13 kinderen stierven in hun lste levensjaar, 5 van 1 tot 10 jaar en 7 van 10 tot 20 jaar. Tussen 20 en 30 waren er 23 sterfgevallen te betreuren, tus sen 30 en 40 jaar 24, tussen 40 en 50 waren dat er 52 en 159 stierven in de leeftijd tussen 50 en 60 jaar. 251 overleden tussen 60 en 70 jaar, 525 tussen 70 en 80 en 408 tussen 80 en 90 jaar. Boven de 90 jaar waren er 64 sterfge vallen. Met 107 lijkverbrandingen wa ren er in 1984 20 meer dan het vorig jaar. 30 werden bijgezet in het columbarium, 2 in de familiekelder, 42 uitgestrooid, 32 elders uitgestrooid en 1 bij gezet in de familiekelder bui ten Aalst. Huwelijken 544 paren huwden wat dan w 35 koppels minder is dan 1983. Meest huwden er in a gustus (84) en minst in dece: ber (18). 8 meisjes van mind dan 18 jaar trouwden, 1 meisjes en 56 jongens van tot 21, 243 meisjes en 248 jc gens van 21 tot 25 80 meis en 150 jongens van 25 tot 30 meisjes en 35 jongens s 30 tot 35, 26 dames en 39 hei van 35 tot 50 en van 50 jaar meer huwden er 6 dames en heren. L luggenhouts Bibliotheektornooi ntzVorig jaar al speelden The Muppets op een zucht van de cip®rn°°izegeEen toch zag het team van Rik Buggenhout oen de eindzege in het Buggenhouts bibliotheekkwistor- um aa" de neus voorbijgaan. Dat zal The Muppets echter 30. liet steeds overkomen en met vier punten voorsprong op Ie Opdorpse Farafonen zijn ze natuurlijk de grote kans- ircniebbers op de eindzege. Vrijdag 8 februari spanning troef 1 de feestzaal van het Buggenhoutsc Sint-Michielskollege! !wcede avond van de zesde lonenkoor en KWB Opdorp, ïditie bracht volledige bevesti- deden het opnieuw goed en de i .Hpig van wat we op de eerste finale wordt zonder twijfel tus- ivond hadden gezien. De drie sen die drie kwisteams be- {Oppplocgcn: Muppets, Para- vochten. De eerste reeks, elke reeks werd opnieuw geloot en bracht weer veertien ploegen aan de tafels, werd verrassend gewon nen door KVG dat aan zijn 36 punten genoeg had om vrijdag in de finalereeks te kwisscn. Splitting Image (32) en Vlie gende Vluchters (31) bleven op een paar lengten. In de tweede reeks wist de ploeg van Rik Buggenhout cn Mark De Laet, kwissers die in het Dendermondse met Vol gend Jaar Beter toch ook al eer haalden, sterk te bevestigen. Met 35 punten haalden ze het makkelijk van de Speelvolgens (30) en Sparta (29). In de laatste reeks kwam Para- fonenkoor als groot kansheb ben tekort tegen De Genade lozen, een voorbestemde kwis- ploegnaam De totaalstand brengt The Muppets stevig op kop met vier punten voorsprong op Pa- rafonenkoor en zeven op KWB-Opdorp. Vorig jaar in dachtig blijft het echter toch De finaleteams 1. The Muppets 69, 2. Parafo- nenkoor 65, 3. KWB Opdorp 62, 4. De Genadelozen 61, 5. Splitting Image 60, en verder: KVG, VP, Speelvogels, BLO, Wielewaal. Sparta, VTB- VAB, Cari's en Chiro Opstal. Het vierde kwistornooi te Waasmunster, dat werd geor ganiseerd door de cultuurraad, kende een groot succes. Dit had plaats in het kuituur- en sportcentrum Hoogendonck, aan de Nijverheidslaan. Een werkgroep onder leiding van Eddy Poppe had deze kwis samengesteld en er voor ge zorgd dat verder alles in goede banen bleef. Kwismaster Ludo Lenaerts zorgde op zijn beurt voor de nodige sfeer en vuurde meteen dc vragen af naar de achttien ingeschreven ploegen uit de Roosenberggemeente. Winnaar was K.S.A. Aan dit vierde Waasmunsterse kwistornooi namen deze keer achttien ploegen deel. Deze werden ingedeeld in drie reek sen. Elke ploeg trad op met zes leden. Telkens mochten twee ploegen naar de finale. Het waren Kernkoppen en Werk van de Akker in de eerste reeks die het tot dc finale brachten. In dc tweede reeks zorgden de mannen van de Kon. Harmonie St. Cecilia en K.S.A. ervoor dat zij ook de finale bereikten. Vermelden wij hierbij dat eerstgenoemden vorig jaar het derde kwistor nooi op hun naam schreven, na een spannende strijd. In de derde reeks waren het volley balclub Rumbac en WKS-M die naar de eindfinale mochten. Finale Kwismaster Lenaerts startte de finale met het stellen van snel- heidsvragen. Winnaar werd hierbij K.S.A. voor Werk van de Akker, Rumbac, St.-Ceci lia, WKS-M en Kernkoppen. De winnaars kregen uit han den van de voorzitter van de kultuurraad, Jos Moens, een afbeelding van het kasteel Blauwendael. Voorzitter Jaak Gerlo, van de sportraad over handigde aan Rumbac als eer ste sportploeg nog eens extra duizend fr. K.S.A. als winnaar kreeg 4.000 fr. Alle overige deelnemers mochten een aan denken in ontvangst nemen De prijs voor de grootste sup- portersploeg ging uiteindelijk naar de scouts. K.S.A. kreeg de speciale prijs voor de origi neelste spionkop. Aan de zaalkwis namen 350 aanwezi gen deel. De prijs voor het publiek was voor Hilde Van Ydeghem, Alex Van Bossche en Leona Van Bossche. Laatstgenoemde werd getrok ken uit een tiental deelnemers die de schiftingsvraag juist hadden beantwoord. (V.G.P.) Op zaterdag 16 februari orga- nizeert de Volksdanscentrale- voor Vlaanderen in Streenhuis te Brasschaat van 10 tot 13 en van 14 tot 17 uur twee studie dagen. De ene is gewfjd aan «zitdans» en de andere aan «rolstoeldans». Voor meer in lichtingen VDCV-sekretariaat, Sint-Vincentiusstraat 26a te 2018 Antwerpen (03/ 230.75.80).

De Voorpost | 1985 | | pagina 13