Het vanzelfsprekende niveau van een Waas bouwsalon Dendermondse Persprijzen voor zuster Josepha en boogschutter De Koning Louise Okens, een Brusselse eeuwelinge in Overmere Aktiegroep «Neen aan de doorsteek in Baasrode» deelt mee Dendermondse kunstenaars steunen «Aktie Overleven» Tien jaar Persprijzen Nu Bouwen schiep vertrouwen i Vrouw en maatschappij nu ook in Hamme -»t" 4 - 8.2.1985 - De Voorpost Vervolg van blz. 1 Het centrum wil dui delijk tegemoet komen aan een nood die in de regio Den- dermonde aanwezig is en wil zowel materiële als psycho-so- ciale opvang van mensen die meer nodig hebben dan een ambulante begeleiding op hun weg naar een reïntegratie in de samenleving voor zijn reke ning nemen. Iedereen die op de sukkel is, is er ook welkom. Het gaat hier overwegend om ex-gedetineerden, ex-psychia- trische patiënten, maar ook om vereenzaamden en kansar men. Het opvangcentrum is pluralistisch ingesteld. Sport Wat de sport betreft hadden de leden van de Perskring zeven kandidaturen te beoordelen. Daaronder de boogschutter Patrick De Koning uit Grem- bergen die in Los Angeles aan bod kwam en nu reeds geselek- teerd is voor de volgende zo merspelen in Seoel; polstok- springer Kris De Ridder uit Lebbeke die met 5,15 meter houder van het Belgisch junio- resrekord in die specialiteit en die volgens insiders een grote karriëre staat te wachten; kaatsklub De Toekomst uit Buggenhout die zich vooral toelegt op de jeudwerking en daar ook biezonder fraaie re sultaten heeft geboekt; wiel renner-amateur Ferdy Dierick die voor een keer dat hij niet tweede was, de Ronde van België voor liefhebbers won; de turnkring Werken Baart Kracht uit Dendermonde die 80 jaar bestaat meer dan 300 leden telt en zorgde voor een aantal manifestaties om naar op te kijken; Pol Brusselmans die in onze regio en ook daar buiten het krachtbal allure heeft gegeven en tenslotte Frans Kestens die al vijf jaar bezige radioman is op allerlei wielerwedstrijden in de streek. Na de gebruikelijke drie ron den werd ook hier een uitein delijke laureaat bekroond: boogschutter Patrick De Koning. In 1975 nam de «Dendermondse Perskring» het initiatief om jaarlijks twee persprijzen toe te kennen. Het initiatief kende een ruime weerklank en zou trouwens door andere gelijkaardige kringen worden overgenomen. De toekenning van deze persprijzen, een voor het socio- kulturele werk en een voor de sport, aan verdienstelijke personen uit het Dendermondse, gebeurt telkens weer tijdens een biezondere vergadering van de leden van de Dendermondse Perskring. In totaal werden reeds 21 verdienstelijke personen of verenigingen in de kijker gesteld. Eigenaardig misschien, maar dat komt omdat in 1981 de sport persprijs werd gedeeld door Pros Daman en Panters Baasrode. Het lijstje van de laureaten ziet er als volgt uit: de socio-kulturele persprijs werd toegekend aan Gust Dierick (1975), Luc Tecqmenne (1976), Honky-Tonk (1977), Teledienst (1978), Christina Guirlande (1979), Jos De Decker (1980), Vlaamse Club (1981), Alfabetizerings- werk (1982), Leo Vertongen (1982), en zuster Josepha Jonckheere (1984). De persprijs voor de sport werd toegekend aan: Adolf Heuninck (1975), Dom Hildebert (1976), Johny De Nul (1977), Dynamica (1978), Roger De Vogel (1979), Mark Goossens (1980), Pros Daman en Panters Baasrode (1981), Maria Mertens (1982), Claude Holvoet (1983) en Patrick De Koning (1984). In het Overmeerse O.C.M.W.-rusthuis viert men volgen de woensdag, 13 februari, Louise Okens. Zij wordt dan 100 jaar. En hoewel zy te St.-Gillis-Brussel geboren werd, heeft zij toch genoeg banden met Overmere om haar als een 'Overmeerse' te beschouwen. Daarbij komt nog dat zij slechts de 2de is die in de boerenkrijggemeente die leeftijd bereikt, 55 jaar na Mie-Jef Jacobs. Redenen genoeg om te vieren, dus. Dendermonde. Zuster Josepha temidden van enkele van haar beschermelingen, (v) In een nieuwsbrief die in de loop van volgende week zal verspreid worden onder de bevolking van Baasrode, deelt de werkgroep «Neen aan de doorsteek» de stand van zaken mee. In de titel staat te lezen: «Dankzij het protest van gans Baasrode: doorsteek (voorlopig tegengehouden, provincie wil alternatief realizeren». Een positieve aanhef dus die het beste laat verhopen. De nieuwsbrief geeft dan een overzicht van wat er de voor bije weken en maanden is ge beurd. Ondermeer de gemeen teraadszittingen in Dender monde en Buggenhout, waar op de doorsteek ter sprake kwam en waarbij te onthouden valt dat de Buggenhoutse raad zich unaniem voorstander ver klaarde van de twee alternatie ven op of naast de spoorbed- ding. In de Dendermondse raad werd meegedeeld dat het schepencollege het onderzoek door de provincie van de vijf alternatieven wenst af te wachten. Ondertussen trok een afvaar diging van de werkgroep ook naar de provincie. Het verslag van dat onderhoud luidt als volgt: «De delegatie van «Neen aan de doorsteek» werd ontvangen door: bestendig afgevaardigde voor openbare werken, dhr. Pemot, direkteur-hoofdinge- nieur D'Hondt en ingenieur Cools. We lieten er de stem weerklin ken van de ganse bevolking met de meegebrachte 2550 pe tities als overtuigend bewijs. Onze gesprekspartner zei geen moment te twijfelen aan de juistheid van deze bewijsstuk ken. De wisseloplossingen, elk overgebracht op kaarten van verschillende meters lengte, en een toelichtingsnota, ons eer ste rapport, van 60 bedrukte bladzijden met kaarten, grafie ken en foto's werden als ern stige werkstukken onderkend. De bezwaren van de bevolking tegen de doorsteek hebben we aan de hand van ons dossier stuk voor stuk toegelicht. De 5 alternatieven werden in al hun aspekten ontleed en be sproken. Het standpunt van onze ge sprakspartners kunnen we als volgt samenvatten: In verband met de voorgestel de oplossingen op of naast de spoorweg spreekt men, enigs zins verontschuldigend, van een nieuw feit (totdat Baasro de massaal zijn stem verhief naar aanleiding van het open baar onderzoek in oktober '84, zou de provincie blijkbaar geen weet gehad hebben van het niet meer in gebruik zijn van de spoorweg Dendermon- de-Puurs en van. de mogelijk heden die dit biedt). De alternatieven rond de spoorbedding lijken voor de provincie politiek en technisch mogelijk. Men is akkoord dat er geen onoverkomelijke prin cipiële bezwaren bestaan. Een van de twee alternatieven rond de bedding, zou de pro vincie zelf realiseren, uiteraard na overleg met de respektieve- lijke ministeries. De technische dienst wordt be last met het instuderen van ons dossier en het bestuderen en uitwerken van onze plannen voor de alternatieven rond de spoorbedding. De 3 alternatieven op Buggen hout worden als minder inte ressant bevonden en niet reali seerbaar door de provincie. De provincie zou zelf instaan voor het (laten) uitvoeren van een verkeersonderzoek. Ons verzoek om het initiatief te nemen tot het oprichten van een werkgroep op ministerieel niveau, die alle alternatieven zou onderzoeken en een ver- keersstudie zou laten uitvoe ren, werd verworpen. De pro vincie wenst de zaak zelf in eigen handen te houden en vooral te onderzoeken wat ze zelf kan verwezenlijken, een omleidingsweg op of naast de spoorbedding. De werkgroep zal op de hoogte worden ge houden. Ook in de toekomst wenst men met ons overleg te plegen. Op geen enkel moment, ook niet op uitdrukkelijke vraag, heeft de bestendig afgevaar digde bevestigd dat men zou overwegen het oude tracé van de St. Ursmarusstraat terug in voege te brengen. Men wenst integendeel egn haalbaar alter natief te realil £«P- Tot daar dit heel nieuwe geluid vanwege de provincie. We zul len er uiteraard nauwlettend op toezien dat men werk maakt van zijn beloften. Bin nen een tweetal maanden zul len we hierover enige zeker heid hebben. Intussen hebben we bij de respektievelijke mi nisteries bepleit dat alle alter natieven aan bod zouden ko men, zodat men, alles afwe gend, de beste omleidingsweg zou kiezen. Mandekensstraat Daar de Mandekensstraat nog jaren als een «tijdelijke» pro vinciale weg zal dienen te fun geren, hebben we besloten een 2e rapport op te stellen, dat vooral zal gewijd zijn aan deze situatie, en zal overgemaakt worden aan de gemeente raadsleden van Dendermonde en Buggenhout. In het kader van een algemene studie van de verkeersveiligheid en -leef baarheid van onze gemeente, zullen we vooral konkrete aan bevelingen doen om voor de bewoners van de Mandekens straat, de veiligheid te verho gen en de hinder te beperken, zonder dat de rest van Baasro de op zijn beurt onveiliger mag worden. We gaan ervan uit dat het doorgaand verkeer zich meer moet aanpassen aan de inwo ners dan omgekeerd. In ons le rapport voor de provincie toonden we reeds aan dat som mige problemen in Baasrode niet met een doorsteek, maar met gemeentelijke maatrege len veel beter kunnen opgelost worden: de omgeving rond de nieuwe gemeenteschool en de vrije scholen kan veel veiliger heringericht worden (school- erf)de verbinding tussen de Kloosterstraat en de Rosstraat kan door een door de gemeen te aan te leggen woonerf, op gelost worden.» Berlare. Op 13 februari wordt Louise Okens honderd jaar. Haar leuze is: «Men noemt mij Louise Okens, maar achter mijn een staan nu twee okens. Dat is niet aan elk gegund, maar ik heb het gekund» (jj). Vervolg van blz. 1 De Geest wil graag de btw-verlaging van 19 tot 6 procent met nog enkele jaren verlengd zien, de logika vergt zulks. En elke politieke man dataris heeft tot taak, de te werkstelling te stimuleren door maatregelen i.v.m. de fiskali- zering. De stad Sint-Niklaas deed mee aan de bouwbeurs, en zodoen de zit de overheid in 't Land van Waas op dezelfde golfleng te als de organisatoren van de manifestatie: informeren, en tegelijk de bouwvraag verder in de goeie richting stuwen. Aldus nog José De Geest. Geen doemdenkerij Terwijl de vele op de opening aanwezige prominenten (volksvertegenwoordiger Georges Anthuenis, de Sint- Niklase burgemeester De Vidts, het gros van de Sint- Niklase schepenen, heel wat mensen uit de zakenwereld ook) sluiks een blik wierpen op een voorbijflitsende, oplich tende reklameboodschap i.v.m. de einde maart in de stadszalen te houden beurs Hoe Wonen? (we hopen, met het goedvinden van de organi satoren, ook dèèrover via De Voorpost een en ander te kun nen melden), werd het woord verleend aan gemeenschapsmi nister Jan Lenssens. De bewindsman gaf uiting aan z'n waardering voor de inzet van de mensen van de Syndi- kaie Kamer van het Bouwbe drijf en nam ook de gelegen heid te baat, een aantal aspek ten i.v.m. de evolutie van de ekonomische toestand toe te lichten. Na drie jaar moedig herstelbeleid, aldus Lenssens, zijn er immers tekenen van nakend herstel. «Om de spi raal van de tewerkstellingsaf braak en de algemene verar ming te doorbreken werd geopteerd voor een exportge- leide groei van onze ekono- mie. Ook op dat vlak tekenen zich gunstiger perspektievcn af». Ook inzake werkgelegen heid is er voor het eerst sinds vele jaren een kentering waar te nemen. En voor het eerst sinds elf jaar vertoonde het werkelijke begrotingstekort, van het ene jaar op het andere, een daling. De voor de ekonomie zo vitale bouwsektor gaat de Vlaamse deelregering zéér ter harte, al dus Jan Lenssens. Een reeks steunmaatregelen ter bevor dering van zowel de sociale als de ekonomische heropbloei werden uitgewerkt, door na tionale en Vlaamse regering. De Vlaamse exekutieve wil ook tegemoetkomen aan de dringende vereisten inzake de relance van de bouwsektor en de stads- en dorpsvernieuwing, die vooral de klemtoon legt op vernieuwbouw. Eén vierde van de middelen werd op de Vlaamse begroting voor 1985 voorzien voor de sektor huis vesting, wat inderdaad niet niks is. De minister had het ook over de automatisering in de administratie, waarmee een begin werd gemaakt. Zodat je vlugger aan de weet komt hoe het nu zit met je premie-aan vraag. De minister sprak dan over de herwaarderingsgebieden. Zoals uit vroegere bijdragen in De Voorpost geweten is werden tot op heden in het arrondisse ment Sint-Niklaas acht her waarderingsgebieden goedge keurd. Daarmee is alles samen een bedrag van zowat 1,3 mil jard gemoeid. Bovendien zijn voor het gewest nog een vijftal aanvragen tot erkenning als herwaarderingsgebied in be handeling. Het aantal toegekende bouw- premies stijgt stelselmatig. Daaraan zijn de overheids maatregelen niet vreerad ge weest. Ze houden o.m. een kosteloze verzekering tegen in komensverlies in. Minister Lenssens zei tot slot dat in de Vlaamse en nationale regering niét aan doemdenke rij wordt gedaan. Men voert volgens Lenssens een offensie ve ekonomische politiek. En zo'n beleid moet op J heilzaam zijn. f Volwassen Er zijn er niet veel il twee bestaansjaren, ofl tweede bestaansjaar.f geven van volwassenhJ" Bouwen werkte zich ise. Bi de éérste editie in de gj:V_ het i fabrikant en verbruiiL'n pt exposant en kijklustigcj Dat heeft met een hr zaken te maken, medul lereerst met de zo bdj plaats die de bouwi bekleedt in Vlaandenf ciaalekonomische Verder met het reikhali de Wazenaren naar e lijk dak boven hun h<xj thuis voor hun gezin, en robuust onderkou heeft óók te maken J stielkennis enerzijds jfige we plichtbewustheid anöjcieel a van bouwonderneminanéér c aanverwante bedrijvenjo/OC! plexloos. kundig stellent diensten en produktenC' daglicht op een beurs aki En dan is er de ronduit dere beleidslijn van dt^*" koepelende vakorganisaf Van de Syndikale Kamer \iDe Pa Bouwbedrijf is; daar hert oog voor én de belangt^' de vele honderden led£eb°rei voor de tewerkstelling ^ncl branche én voor de wija Maria op je de konfrontatie a ers wa publiek hoort aan te c^te D.w.z. dat je gewoon 'e ve' tuigd moet zijn van hetgJP°c'ei van wat je te bieden h#erslra dat verder kan worden g ^uw neerd in de trant van Norn wijn behoeft geen krans 8ez'n komt verder natuurlijk i c '^3 het oordeelkundig uit-h ce' 8e van zo'n bouwsalon, k 'iet ten leggen, op puike wij: 1 der motie voeren. Temse Van al deze eigenscffernc hebben de orgamsatoreï"L'ev< Nu Bouwen, nogmaals,tF" gegeven. Het werd daifvanz een beurs met niveau, et#0''0? kundige manifestatie. igezet Wouter VLOEBEir is wet slaag Een kranige 100-jarige Wie Louise bekijkt kan niet vermoeden een 100-jarige voor zich te hebben. Zij leest en kijkt T.V. zonder bril, heeft geen moeite met gaan of om een tijd te blijven rechtstaan, ze vertelt als de beste en is er fier op er nog opgekleed bij te lopen. «Dat komt omdat ik uit de stad kom.» zegt ze in haar sappige mengeling van Brus sels met Merchtems (de oor sprong van haar ouders) en met hier en daar ook een Overmeerse klank. «Ik vind dat ge u niet moogt laten gaan, hoe oud ge ook zijt. En het zat ook wel wat in mijne stiel». Als 12-jarige ging zij immers bij een tante in de leer voor kleermaakster. Vorig jaar was ze wel heel ziek. «Maar ik heb er me door geslagen. Wel ben ik erg ver magerd». Nu is haar gezond heid opperbest zodat Jef Jans- sens wel eens gelijk zou kun nen krijgen toen hij zei: «Loui se, ik denk dat we nog veel jaren terug zullen komen om u proficiat te wensen, zoals bij Mon Van Cauteren in Ber lare.» Overmeerse echtgenoten In 1911 huwde zij een eerste maal, met Petrus Wierinck, een leerhandelaar geboren te Overmere. Zij vestigden zich te Brussel en kregen een jaar later hun enige zoon. Tijdens de oorlog zat Petrus in Neder land. Hij werd er meestergast in een schoenfabriek. Omdat hij zo vrouw en kind kon onderhou den, kreeg Louise in 1917 de toelating naar haar man toe te gaan. «'t Was daar plezant. Ik had daar wel willen blijven wonen». In Brussel gingen ze samen regelmatig uit. «Dat was in die tijd al de mode» Louise kent nog goed de bie ren uit die tijd: Faro - «da was puur malt en kandijsuiker, eten en drinken» - Lambiek, Speciale Aerts en de Engelse bieren na de oorlog. Sinds ze in Overmere woont drinkt ze regelmatig een trappist. «Elke zondag nog één, op mijn ge mak, want ge moet toch wat opletten». Haar eerste echtgenoot over leed in 1950. Op 69-jarige leef tijd stemde zij toe in een huwe lijk met de Overmeerse textiel handelaar Camiel Van Wese- mael en sindsdien woont zij te Overmere. «Maar aan zijn kin deren heb ik toen gezegd dat alles moest blijven zoals het was en dat ze tante moesten zeggen.» Na 20 jaar gelukkig huwelijk overleed Camiel en toen besliste Louise naar het rusthuis te gaan. Niet omdat ze alleen haar plan niet kon trek ken, men moet nu nog alleen maar komen schuren op de kamer, de rest doet ze nog liefst zelf, maar voor de gezel ligheid. Vroeger was 't veel plezieriger «Vroeger werd er meer gezon gen en gedanst» zegt Louise. In het rusthuis waren er vroe ger alleen mensen van Over mere, die ze dan ook beter kende. Veel van haar vriendin nen zijn nu echter al heenge gaan en er zijn meer mensen uit Uitbergen, Berlare en de Donk bijgekomen. Maar Louise laat het zich niet aan het hart komen Zij heeft haar ontspanning in het T.V.- kijken en het lezen van kran ten en tijdschriften, ook Fran se. «Toen we naar school moesten had mijn moeder, die uit Merchtem gans Brussel af gezocht naar een Vlaamse school, maar er was er geen. Ze vond dat eerst heel spijtig maar achteraf was ze toch blij dat we zo de 2 talen geleerd hebben Van de Europese vorstenhuizen leest ze ook graag. Zij is ook nog altijd lid van de B.G.J.G. en van de 'Boerinnenbond'. En zo woont er te Overmere een 100-jarige. Over de viering zelf wist Louise niet heel veel. Wel zou er een H. Mis zijn in de kapel van het rusthuis en daarna een eetmaal. Hartelijk proficiat. Louise, en dat we nog veel mogen terugkomen. Nu Bouwen Sint-Niklaas. Boeiende stands, geïnteresseerde bezoekers (Iv) Op zaterdag 16 en zondag 17 februari in het stadhuis i» Enkele maanden geleden werden op de televisie beelden getoond van de schrijn» honger in Ethiopië. Het westen werd in zijn totaliteit wakker geschud door deze ella en miserie waarvan blijkbaar niemand weet had. In meerdere landen kwamen sponü hulpakties op gang. Onder meer in Nederland waar de televisie een grootscheepse al opzette die een uitzondarlyk sukses kende. Ook bij ons bleef men niet by de zitten. Integendeel, er werd tussen de verschillende hulporganizaties besloten consortium te vormen met de bedoeling de hulpverlening ter plekke beter te kun' koördineren en opvolgen, en anderzijds om geen dubbele projekten in te leiden en u werken, daar waar anderen dan weer niet aan bod zouden kunnen komen. Hamme heeft nu ook zijn werkgroep Vrouw en Maat- jv schappij. Het bestuur bestaat y uit voorzitter Marie-Rose V, Vranken, ondervoorzitter Lie- ll. ve Peelman, sekretaris Linda RBH8BBSflB§P|6.v Cools en de arrondissementele t afgevaardigden Josephine De - Cock en Lieve Peelman. Le- Dendermonde. In de Rosstraot ,e Baasrode wordt deze hoeve afgebroken en wordt de bocht uit het wegdek Anne Van de Velde en Edith weggehaald (c). Van Remoortere. De pas opgerichte afdeling kreeg al onmiddellijk heel wat werk voor de boeg. De natio nale leiding van «Vrouw en maatschappij» had immers een onderzoek ingesteld naar de «vrouw en de media». De re sultaten van deze enquête wer den besproken tijdens een werkvergadering en nadien was er nog een vergadering waarop schepen van het gezin Paula Van Couwenberghe en OCMW voorzitter Jef Van Wescmael werden uitgeno digd. In oktober startte men met een kursus in samenwerking met Ipovo en daarin stond de posi tie van de vrouw centraal. In de maand februari zal er een gespreksavond zijn over arbeid en werkloosheid. Een bezoek aan Brussel is ook voorzien. Dat zal in de loop van de maand april zijn. In juni wordt het werkjaar afgerond met een fietstocht. Bij dat alles moet men nu ook de BRT-aktie «Overleven» voegen. Initiatiefnemer is niet toevallig Martin De Jonghe, de man van «Service Telefoon». Hij startte het hele projekt en kreeg onmiddellijk de hulp van de medewerkers van radio en televisie. De artiesten bleven ook niet achter en zo komt het dat men in de komende dagen kan kijken en luisteren naar programma's waarbij zangers en zangeressen, toneelspelers en vele anderen gratis optre den. Om het allemaal ter plaatse bij te wonen is er maar een voorwaarde: in het bezit zijn van de zelfklever «Overle ven», die 100 fr. kost. Een zinvol doel dus. In Dendermonde heeft men op het initiatief biczonder goed ingespeeld. Jean Steeman voelde zich geroepen om zijn collega's en vrienden kunste naars aan te sporen om een gezamenlijke tentoonstelling op te zetten. Die expositie heeft plaats tijdens het week end van 16 en 17 februari op het stadhuis van Dendermon de. Organizator Steeman is trouwens blij dat het stadsbe stuur zonder dralen zijn mede werking heeft verleend aan het initiatief, dat ook wordt ge steund door Groep Dc Cuyper. Een tentoonstelling is al iets. maar lang niet voldoende. Men heeft immers financiële middelen nodig om voedsel te kunnen kopen, om projekten die leiden tot zelfhulp te kun nen opzetten. Daarom worden de tentoongestelde werken op zondag 17 februari om 16 uur geveild. Die veiling zal ook gebeuren op het stadhuis on der toezicht van de deurwaar ders De Mey - Van Liedeker- ke. Voor elk te veilen werk wordt een minimumprijs inge zet en dat is de prijs die de kunstenaar zelf aan het werk geeft De kandidaat kopers worden wel verzocht om dc aangekochte werken kontant te betalen, liefst in baar geld. Dat komt omdat men op maandag dc aktie «Overleven» afsluit en ook de geldelijke bijdragen dus moeten binnen zijn. Wie neemt deel? Aan het projekt nemen een dertigtal kunstenaars deel, die verschillende richtingen ver tegenwoordigen. Zij staan een schilderij, een akwarel, een beeldhouwwerk of een grafisch werk af voor het goede doel. De werken kan men bekijken op zaterdag 16 februari van 10 tot 20 uur in het stadhuis van Dendermonde en kandidaat kopers moeten op zondag 17 februari om 16 uur dan in het stadhuis aanwezig zijn voor dc veiling. Volgende kunstenaars nen zeker en vast hun mf werking: George Beckers fcktie Schoonaarde, Walter Brercg va Dendermonde, Rik Betterahsioc Antwerpen, Mare BoddaryVO-1 Baasrode, Hugo Clochcrct».77 1 Dendermonde. Reine Cal: P; baut uit Dendermonde, R^rvoll mond Cooremans uit Harm Huguette Cooreman uit I dermonde, Jef De Conind Baasrode, Jean-Pierre Dc d ter uit Moerzeke, Kris Mangel, Eddy De Grambergen, Paul De uit Sint-Gillis, Etienne Def uit Mazenzelc, Tuur De F uit Buggenhout, Stcfaan 5 rus uit Dendermonde, Jo| Keppens uit Lebbeke, Moj Lenssens uit Grembt Koen Muller uit Lokeren, Slcmbroeck uit Oudejf Jean Steeman uit DcndcrtS de, Cornelia Van Dijck I Antwerpen, Harold Van I Perre uit Sint-Gillis, Fm Vcldeman uit Appels, Gil Van Keer uit Dendcrmfflf Guy Smet uit Grembcrg Marcel van Dricssche uit 25 Kathleen De Buck uit DcntjJ monde, Frans Gcerinck j Baasrode en Karei Heyndril uit Dendermonde Voor meer informatie en £ar' schrijvingen, Jean Stee maw Baasrode (052/33.49.31). na*flrr

De Voorpost | 1985 | | pagina 4