Liefhebbers sporten zo F.C. HERTEN AAS - P.W. HEMELAER 0-9 WALIVOTHEEK WALIVO'S WEDSTRIJD VAN DE WEEK TWINTIG GOALS VAN SNOEGK KNAP RESULTAAT! VLAAMS SPORTVERBOND AFDELING WAASLAND WARE VRIENDEN KLOPPEN LILIANEVRIENDEN KALENDER 36 - 15.2.1985 - De Voorpost 13. DtnoBoys 14. Novelty Tijdens het jongste weekend heeft Koning Winter weer ïard toegeslagen. Het werd een ongenadige herhaling van ort na de jaarwisseling. Toch konden de voetballers het »k nu vergeten en een algemene afgelasting was noodza- •lyk. Op zaterdag werden bij Walivo toch nog enkele dstryden gespeeld, misschien in geen ideale omstandig- den, maar in de De Meesterstraat te Nieuwkerken werd or een stel moedigen de sneeuw en de ijzige koude rotseerd. s lokale ploeg was F.C. Her- i Aas uit Sint-Niklaas aange- ndigd. De geel-blauwen spe- i nu al het tweede seizoen in alivo's zaterdagse tweede af- •ling. Als gewezen derdeklas- r is de aanpassingsperiode er ijkbaar nog niet voorbij. Tij- ns het vorige kampioen- hap werd de degradatie nog itlopen, maar nu bengelt C. Herten Aas wéér on- :raan. et Yvan Poppe, Mario Van ogaert. Peter Swiebooda, irk Poppe, Georges Van Ac er. Ronny De Meyer en Luk auwels, die intussen al heeft gehaakt, bereikte F.C. Her- n Aas een spelerskern van •ventien. Blijkbaar onvol- oende. want bij de aanvang an het huidige seizoen speel- e F.C. Herten Aas meerdere latchen met een onvolledige loeg. Bij die mannen zijn de mbities dan ook niet bijster root. Het behoud in tweede lasse wordt de belangrijkste oelstelling. Nochtans kan de feer bij F.C. Herten Aas als voorbeeldig worden be schouwd. Een voorbeeldig voetballer werd nti ook Staf Van Der Vloet die het vroeger nogal losjes bekeek. Alleszins een pluspunt voor F.C. Herten Aas waar een paar opmerkelij ke resultaten de basis vormen voor een degelijk kampioen schap. Zulk een bemoedigen de prestatie werd onlangs nog geleverd bij The Jacky Boys uit Sint-Niklaas. Vorige week volgde dan de absolute tegen stelling voor F.C. Herten Aas: een bijzonder afgetekende ne derlaag tegen P.W.Hemelaer uit Temse. een ploeg die meer maals de lift naar Walivo's za terdagse topklasse heeft geno men en thans al een drietal seizoenen in tweede speelt. Een uitstekende tweede round bezorgde de voetballers van voorzitter Karei Van Havere tijdens het vorige kampioen schap nog een behoorlijke achtste plaats. In Walivo's be kervoetbal werd tot de zater dagse finale doorgedrongen. Thans wordt P.W. Hemelaer bij de eerste vijf verwacht. Voor de voetballers uit Temse was het al een degelijk kam pioenschap. Momenteel is de ze ploeg de gevaarlijkste kon- kurrent achter een leiderstrio. Bij P.W. Hemelaer dat thans ook op de drempel van het 20- jarig klubbestaan staat, wer den ook een paar jeugdige nieuwelingen aangetrokken: Patrick Van Hoeyland, Patrick Colman, Rachid Benali, doel man. Guido Verhaegen en Jean-Pierre Van Zan als terug van weggeweest. De enige nog aktieve speler uit de beginpe riode van P.W Hemelaer (destijds F.C. Unie), is de thans 44-jarige Werner Ver- straeten. Samen met afgevaar digde Marcel Peiffer verzorgt hij de coaching van de ploeg. Vorige week in Nieuwkerken was Werner Verstraeten ech ter afwezig, maar P.W. Heme laer zou op een nog tamelijk goed bespeelbaar veld niet lang op het eerste sukses moe ten wachten. Toch kreeg F.C. Herten Aas tijdens de eerste tien minuten enige hulp van het ijskoude windvoordeel. Dat was voldoende voor een offensieve instelling en Danny Van Bogaert met Dirk Poppe bestelden de eerste schuchtere doelpogingen. Veel bedreiging ging daar niet van uit en na die aanvangsperiode kwam P.W. Hemelaer méér aan bod. Het samenspel was technisch beter gestoffeerd en hieruit puurden de bezoekers het volle profijt. Vooral omdat de buitenspel- taktiek van F.C. Herten Aas niet altijd doelmatig was en uit een hoekschop van Frank Boeykens skoorde Patrick Col man het eerste doelpunt voor P.W. Hemelaer (0-1, ICC min.). Blijkbaar waren de gastheren daardoor aangesla gen en na voorbereidend werk van Luk Van Laere, schoot Patrick Van Hoeyland ook raak (0-2, 12' min.). Toen werd het duidelijk dat de be zoekers voor de volle winst opteerden. Toch konden de lokalen met een verdienstelij ke Mark Robbrecht en Mario Van Bogaert verder onheil voorkomen. Er werd echter een bepaald evenwicht afge dwongen en toen Martin Ver hulst werd gekwetst, speelde F.C. Herten Aas tijdelijk met tien. De ploeg was terug volle dig met Peter Swiebooda en de plaatselijken probeerden te milderen. Daarin slaagde Yvan Poppe bijna en met Pe ter Van Der Schueren, die trouwens een behoorlijke eer ste helft speelde, zorgde F.C. Herten Aas ook nog voor eni ge dreiging. Toch was dat alle maal onvoldoende en een wei feling achteraan bij F.C. Her ten Aas, werd door Patrick Colman genadeloos afgestraft (0-3, 42' min.). Tijdens de rust werd de lokale ploeg drastisch gewijzigd: drie wissels met Danny Van Bogaert, Georges Van Acker en Yvan Poppe uit en Kamiel Amelinckx, Roeer De Parade en Guido Bosman in. Door Kurt Weiss de klub- coach werden de pionnen bij F.C. Herten Aas ook opmer kelijk verschoven. Aanvanke lijk met enkele goede reakties en hierbij waren Staf Van Der Vloet en Mark Robbrecht tel kens betrokken. Dat duurde echter niet lang en een duide lijk beter spelend P W. Heme laer sloeg langs Luk Van Laere weer toe (0-4. 5C min.). Kort nadien zouden dan de forfait- cijfers worden bereikt. Een ontsnapte Frank Boeykens werd toen nog gestopt door de lokale nummer één maar bij de rebound van Patrick Van Hoeyland stond Gerry De Ruysscher machteloos (0-5, 52* min.). De bezoekers zouden trouwens op hetzelfde patroon verder borduren en Frank Boeykens werd de volgende doelschutter (0-6, 54' min.). Opvallend was echter de uit erst sportieve weerstand van F.C. Herten Aas en spelleider Willy Herreweg had het dan ook niet moeilijk om een vlot te persoonlijke prestatie te la ten noteren. Bij de kollektief bijzonder goed presterende bezoekers zouden halfweg de tweede helft de schutters even een rustpauze nemen. Toch bleef F.C. Herten Aas tijdens die periode een gemakkelijk klusje voor P W. Hemelaer en Luk Van Laere bestelde er tenslotte nog eentje (0-7, 73' min.). Dat was een stimulans voor de anderen en Patrick Van Hoeyland volgde kort na dien dit voorbeeld (0-8, 77' min.). Een doelpunt dat echter nog niet het laatste werd van een lange rij want op een tien tal minuten van het einde skoorde Luk Van Laere wéér (0-9, 81' min.). Voor P.W. Hemelaer werd het nu een wedloop naar de dubbele cij fers die echter niet werden be reikt en tenslotte werd voor een moedig F.C. Herten Aas, de slechtste match van het sei zoen afgesloten... Roger Van Laere WETTERS LIEFHEBBERSVOETBAL t Half Maantje 0 Muguet 14 Negen sportieve Ledenaars vormden geen partij voor een overheersend Muguet, dat aan dc rust reeds met 0-6 leidde. Gino De Frenne opende de reeks en zorgde ook voor het vierde doelpunt. Tussendoor hadden ook Geert Van Der Spiegel en Jo Tondeleir raak getroffen. Met nog twee tref fers van Van Der Spiegel kon den de verkleumde akteurs gaan rusten. Na de pauze scoorde Bertrand Bove een zuivere hattrick en deed er nog twee potten bo venop. De andere doelpunten waren van Erwin Lanckman, Lieven Van Der Gucht en doelman Noël Kieckens uit strafschop. Sportief 0 Wiels 35 Inderdaad, dat is geen zetfout. Het verschil tussen de oppo nenten bedroeg na zeventig minuten voetbal precies vijfen dertig doelpunten. Grote slok op van die monsterskore was Mamix Snoeck. Hij passeerde liefst twintig keer de doelman. Andere goalgetters waren Filip De Wilde (2), Eddy De Bock (4), Ronny Bove (1), Antoon Nevejans (3), Serge Houben (3), Clement Macharis (1) en Dirk Daguyt (1). A.S.T.W. 6 Breughel 2 Doorlopend overwicht van ASTW, dat langs Ghouma tot 2-0 uitliep voor Luc De Vrieze Breughel nog enigszins in de match kon houden. Zelfde spelbeeld na de rust maar nu was er de andere Ghouma om vernietigend uit te halen. Ben Sidham en Sgair lukten ook hun doelpunt en nadat Breu ghel een strafschop miste, kon het langs Ronny Teirlinck de pil enigszins vergulden. UITSLAGEN ZATERDAG 1' AFDELING Sparta 1 - Temsica Drie Linden I-Corner Boemerang-1000 Appels Avanti-Rodco Bondgalm I-Siera I V.KW. 70- Raap 2* AFDELING Herten Aas-Hemelaer I Milano-Rony's Travel 3* AFDELING L.V.K.-Nantes Puyvelde-Ecndracht ZONDAG (alle wedstrijden uitgesteld) RANGSCHIKKING ZATERDAG 1' AFDELING 1. Bondgalm 2. 1000 Appels 3. Avanti 4. Habotim 5. Sparta 6. V.KW. 70 7- Corner 8. Temsica 9. Raap 10. Inter 11. Boemerang 12. 3 Linden 13. Siera 14. Rodeo T AFDELING 1. Wijnveld 2. The Jacky Boys 3. Doregem 4. Hemelaer 5. Roma 6. Milano 7. Dc Zwervers 8. Nieuw Marokko 9 Vivak 10. Club 69 11. Herten Aas 12. Alucona 13. Hubo 14. Rony's Travel 3' AFDELING 1 Puivelde 2. Bristol 3. Motorcco 4. Wazoo 5. Steels 6. Eendracht 7. Ankerhof 8. Bazel 9. Nantes 10. L.V K, 11. Familia 12. Zwarte Parels 4 2 42 24 22 1 3 3 32 19 21 i 2 5 33 23 21 5 1 28 17 19 S 3 6 36 24 18 7 6 3 33 31 17 5 5 4 28 26 16 S 6 3 29 36 15 5 7 3 38 33 15 5 7 3 27 33 13 5 8 3 33 43 13 5 8 5 31 43 11 5 10 2 17 40 8 J 12 1 21 36 7 PROGRAMMA ZATERDAG (telkens te 15 u.) 1' AFDELING 1000 Appels I-Terasica: uitgest. Raap-Corner: Boone Bondgalm I-Habotim I: Vergauwen J. V.K W. 70-Avanti: Boddaert Boemerang-Sïera I: Van Royen VK Inter-Drie Linden I: Steeman Rodeo. - Sparta I: V.D. Voorde A. 2* AFDELING Roma-Jacky Boys: Uitgest. Rony's Travcl-Hemelaer I: Beniers Club 69-Alucona: Van Steelant R. Milano-Doregem: Herreweg Dc Zwervers-Vivak: Felix Wijnveld I-Herten Aas: uitgest. Hubo-N. Marokko: Van Steelandt L. 3' AFDELING Nantes-Bazcl: Vergauwen G Ecndracht-Bristol: Bals 14.30 u. Motoreco-Ankerhof: Van Mieghem 14. Puyvelde-Stcels: Plaquet 14.30 de 15 9 3 15 9 3 15 9 3 16 9 6 15 8 5 15 7 5 14 8 6 15 7 6 15 7 7 14 6 7 15 4 9 15 4 10 14 4 10 15 2 13 3 37 18 21 3 36 20 21 3 33 17 21 1 61 40 19 2 39 24 18 3 46 29 17 0 43 29 16 2 29 35 16 1 27 32 15 1 36 33 13 2 20 48 10 1 16 54 9 0 25 26 8 0 15 58 4 16 14 15 13 15 12 0 2 91 12 30 1 1 75 23 27 2 1 61 16 25 3 3 61 24 21 5 1 42 26 17 6 3 42 27 17 7 0 31 24 16 6 5 30 27 15 9 3 15 56 9 11 0 36 83 8 8 4 21 52 8 Familia-L.V.K.: Van Hoorijck Dino Boys-Wazoo: Van Brussel 14.30 uiw Novelty - Zw. Parels: Heirbaut 4' AFDELING Vatan - Hassania: Van Geem Osmanli-Dekpriem: V.D. Voorde F 16rse Den Bolhoed-El Aiyoune: De Rudder ll9f De Strijders is vrij blo! ZONDAG Kf! (telkens te 10 u.) 1' AFDELING Gcywa-Troch Textiel: Van Steelant Lu< Dcsfo-De Cock: De Dobbclaere Bondgalm II-Habotira U: Steeman Beenhouwerken-Drie Linden II: Van Stti— Slachtshuis - 1000 Appels II: V.D. Voorq Wijnveld Il-Klub 65: Plaquet Sparta Il-Volksunic: Bals 9.45u. 2* AFDELING Chamal-Studio 69: 0-5 FF Wcpogro-Hemelaer II: Dc Rudder Centrumvr.-Bonaparte Beniers Metallo's-De Clercq: De Permenticr D Siera II-Wijnveld III: Van Hoornijck Ui Rode Duivels-Saniccntral: Herreweg Post-Oostberg: V.D. Voorde A Jln Ruitcrshoevc-V.K. Fan: Dc Jonghe lO.lr*" DAMESREEKS (n i (telkens te 15 u.) Super Stars-Anker Girls: Dc Bock Wcpogro-Siera Ladies: Plaquet ui Wazoo Girls-J.M. Paff-Van Steelandt L. Dc Strijdsters-Bazel Vrouwen: 0-5 FF j Bonte Girls-Luitentuit: Boone 14 u. Goalgctters-Zillebeek: Van Geem q Wuitens-Raapse Girls:Feüx 16 u. 1: jspc »d< -udd) S tike MTSA - Aalst SV HEIZIJDE - RAYO ESPANOL 3-3 Fietsencross. In Sint-Gillis-Waas vierde Fietscrossclub 't Kalf haar Belgische kampioenen Ann De Cock, Danny Meersschaert, Jurgen Schelfhout, Gunter Schelfaut en Danny Doelman (Iv) Hoewel het winterweer mee dogenloos toeslag, werden in het MTSA-vcrbond toch enke le wedstrijden gespeeld. Zo moest leider Espagnol op bezoek bij het vierde geklas seerde SV. Heizijde Deze topper werd op een be sneeuwd, maar toch bespeel baar veld gespeeld. Espagnol was in de eerste periode de betere ploeg, en leidde dan ook logisch met 0-2 aan de rust Wie dacht dat na de kof fie SV Heizijdc helemaal zou ondersneeuwen had het ver keerd voor. Luc Van Herrewe- gen en Ivo Geubels brachten dc thuisploeg langszij. Maar leider Espagnol kwam even la ter toch terug op voorsprong. toen een hoekschop recht streeks «binnenwaaide» naar doelman Geert Van Overbe- rgen geen verhaal tegen had. Kort na het eindsignaal kwa men de Lebbekenaren ver diend langszij langs Patrick Van Ovcrberghe. Al bij al een knap resultaat hiermede Idder'^en vermoede^ Wandelen. De opbrengst van enige wandeltochten werd door de Hamse klub lijk kampioen Espagnol het inleKraal overhandigd aan de h. Ivens van de vereniging der Mucopatiënten. Ert^jn derde verliespunt afhandig André Fobe was blij de cheque te kunnen overhandigen in naam van alle wande\$yl maakten. Zaterdag a.s. is er een vrije speeldag. Langs deze weg danken dc spelers van SV Heizijde, het bestuur voor het schenken van de nieuwe trai ningspakken. AT. ZATERDAG MET AFTRAP TE 15 UUR 1 De Jager - Moerstraat, Herremans Franky Sportief Stcendorp - FC Laar, uitg, Shell Boys - 't Hoekske, Buytaert Alfons Wembley - Den Buiten, op 13.4.1985 SV Meteoor - VK Audi, Peersman Achiel Vriendenkring - Kobekcnsvrienden, Cool Omer VK 3M Zwijndrecht (vrij) Welvaart - Luitentuit, De Groote Roger AFC Woodstock - Pylonen De Kerf. Van Bossche Willy Modcrna - Vlierkouter, Peersman André Sport - VK Frema, Bruggeman Jean-Pierre Klein Sinaai - Alu De Cauwer, Windey Roland Uilen VK Club '66, Govaert Roland SK Glazenlecuw - RBS Hoger Op, Meersman Roger 3A Sportief Kruibeke - Dry Boeren, Van Hoeyweghen Walter VK Boomkwekerij De Wolf - KWB Kruibeke. Roo senboom Willy Golden Eagles - VK Veile. Van Bogaert Freddy Tip Top - Cascor, Dc Rechter Robert Dc Nieuwe Sportvriend - VC Klapperbcck, Uytden- houwen Michel SK Kalishoek - FC Celtic. Lardon Jozef Zeemeermin - Vapo. Smet Guido Altodic - Trop, Walschaerts Francois Spaans Kwartier - Akai Boys. Vermcirc Richard Real Witte Pen - Bijlkcn, Cousin Armand De Pekton - Onder Ons. Dingencn Emicl 't Hofken - Scoutshuis, De Meulenacrc Marcel All Keep - VK 't Vlietje, Bruggeman Walter Van De Voorde - Los Amigo's, Verstrepen Julien Moerstraat - Luitentuit. Van Bossche Willy Spaans Kwartier - Pompstraat, Bruggeman Walter VK Gaverland - SK Glzcnlecuw, Herremans Franky Kommersanten - Sportief Steendorp, Dingencn Emiel 2A Welkomboys - VK Veile, Cool Omer 't Klokhuis - Shell Boys, Uytdenhouwcn Michel Den Ijzer - Jong KWB Elverselc, Walschaerts Francois Zillebeek - VK 't Vlietje, Smet Guido Blue Boys - VK Nopri Temse Zelc, Vercautercn Ronald Scoutshuis '81 - Hoop en Vreugd, Van Vlierberghc Johan Kalishoek - Koekoek, op 24.2.1985 GOLFBILJART K.B.G.B.-VERBOND LEBBEKE Oud KWB Elvcrsele - Rompu Zaffelarc, Windey Roland Zeemeermin - Bclscclse SV, Van Doorsclaere Omer Sportief Waasmunster - Real Witte Pen B. Bocnne Antoine SK Bclscle - Jong Bijlkcn. Polfliet Lucien Favo - Neerstraat. Vcrmeire Richard Mocrhcide - KWB St.-Anna. Van Bogaert Freddy KJ St.-Anna - Zwarte Panters, Van Boxclacr Julien ZONDAGNAMIDDAG MET AFTRAP TE 15 UUR 1 VK Club '66 - Fina Boys. Vercautercn Ronald Dc Zon - Hamse Bouwccntralc, Cool Omer Den Buiten - Thor Veldeken, Van Doorsclaere Omer Uil Temse - Dry Boeren, Windey Roland Wuitensvricnden - KL! St. Anna, Van Uytvangc Georges Dc Sater - Staticvrienden, Smet Guido Terlocht - Wijkagenten, Dc Rechter Robert RC Raap - Hoop en Vreugd, Vermcirc Richard 'FC Cocktail - Bridge, Polfliet Lucien Herleving - Hudino Boys, Dc Winter Frans Rupclboys (vrij) Werd cr wegens de slechte weersomstandigheden enkel in de vrijdagrccks gespeeld, dan waren er toch enkele spreken de resultaten. Zo wonnen To verstok A en Klickskcn A bei den van respcktievelijk Kas seistampers en De Nelle. Bra- san en Welkomvrienden deel den de punten. Voor Brasan wonnen Herman De Sitter en Patrick en Bruno Meskens. Bij de bezoekers wonnen Van Cauteren, Lounche en Renne- boog hun partij. Het meest opmerkelijke van deze speel dag is de zege van Ware Vrien den A tegen Lilianevrienden uit Baasrode Hier wonnen de maats van kapitein Jacques Henckens al hun wedstrijden. Verder wonnen Sprinters B met Leo Verhulst, Dirk Van Dammc, Daelemans, Moyer- soen en Brabants uit tegen Brasan B. Bij de thuisploeg redde van Wcycnberg de eer. In de B-reeks waren er uit- overwinningen van Toverstok B, Rotsboys A en Zorro's A, terwijl de Lilianevrienden B en Sprinters A de beide punten thuishielden. Uitstagen Vrijdagreeks A Toverstok A - Kasseist. A 6-0 Klickskcn A - Dc Nelle A 6-0 Brasan A - Wclkomvr. A 3-3 Ware Vrienden A - Liliancvr. B 6-0 Brasan B - Sprinters B 1-5 Vrijdagreeks B Kasseist B - Toverstok B 0-6 De Nelle B - Rotsboys A 1-5 Flippers A - Zorro's A 0-6 „-r-^ 0-r- Liliancvr B - Ware Vrienden B 4-2 M I oA AALo I Sprinters A - Sportwereld A 5-1 Wandelen in Hamme. Wandelklub 't Hoekske huldigde enkele leden voor het b de 200 en 400 km. afstanden. Aan de vier trips namen 1046 wandelaars deel. (i Vrfjdagreeks A Spnntcrs B - Toverstok A Lilianevr. A - Klickskcn A Thamar A - Kasseist. A Brasan B - De Nelle A Ware Vrienden A - Brasan A Vrijdagreeks B Toverstok B - Sprinters A Rotsboys - Liliancvr. B De Nelle B - Sportwereld A Zorro's A - Ware Vrienden B Paviljoen A - Flippers A Zaterdagreeks A Molckcn A - Liliancvr. A Ware Vrienden A - Staticvr. A Lilianevr. B - Thamar A Zandstuivcrs A - Volksvrienden A Zaterdagreeks B Liliancvr C - Liliancvr. D Brasan B - Dc Nelle B Paviljoen A - Zorro's A Modcrna B - Brasan C Spaans Hof A - Modcrna A Uitgestelde wedstrijden voor 16 en 17 febr. 1985 Boterhoek - Lada Boys - De Meyst O. Mclckcbeeckvr - Brcughels - Roels F. Volharden - Leeuwenk - Levinsbird E. Cobilas - Alexander - V. Den Ecckhout G. Onder d. Toren - Excelsior - Dc Sutter F. 17.2.'85: Ijsbocrke - Sportkring - V. Campenhoud H. 17.2.'85' N. Wijk - Zandput - Sladtfeld J P. 17.2.'85: Pano - Amapola - Meert R. 17.2/85: Duifken - Sportief 81 - V. Belle R. J Timarcha - Plasken - D'Hcrdc V. Sparta Pinti - R. Sportief - Dalschaert K. Camu - Rode Duivels - Stadtfcld J.P. Cambrinus - Den Hert - V.Der Veken L. Zaterdag 23 februari 1985 om 15 uur Eerste Afdeling Bartan - Camu - V. Der Vekcn L. 14 (X) Boterhoek - Heizijde - Levinsbird E. Excelsior - Rita Boys - Garcia A. Lada Boys - Endoka - Roels F Leeuwerik - Onder d. Toren - Dalschaert K. Mclckcbeeckvr. - Giwo - D'Herde V. 16.00: Rayo Espanol - Brcughels - Dc S Rode Duivels - Volharden - V. Campcn Tweede afdeling 15 uur 14.00: Dc Kring - Cambrinus - Kiekens I Edo - Musica - Roclandt Ph. 16.00: Hciplas - Den Hert - Dc Neef C. Rood Zwart - J. Timarcha - Dcgricck V. Royal Sportief - Blauwe Vlam V Bcllq Sparta Pinti - Alexander - Dc Meyst O. Zondag afdeling 24 febr. 1985 10 uur. Adelaars - Duifken - Levinsbird E Ijsbocrke - Star Boys - Dalschaert K. Nieuwe Wijk - Gipak - D'Herde V. Pano - Koszcn - V, Campenhoud H. Park - Zandput - Dc Neef C. Rode Roos - Real Familial - Dc Sutter F Sportief 81 - Sportkring - Garcia A. Sunset - Amapoja - V. Der Veken L, "I

De Voorpost | 1985 | | pagina 36