r TUITVRIENDEN HOUDT NU OOK SPORTIVO IN BEDWANG MVC WINT LEBBEEKSE TOPPER EERSTE PUNT VOOR DONK EENDRACHT B PROVINCIALE TITELS IN DE JEUGDREEKSEN INTERSCOLAIR MINIVOETBALTORNOOI IN BERLARE Lijst der doelschutters 38 - 15.2.1985 - De Voorpost Minivoetbalkompetitie kern Dendermonde Wastyne - Verz. Van Der Straeten 4-6 De leiders in de derde reeks hebben het bijzonder moeilijk gehad tegen de Wastijne, klub uit Sint-Gillis-Dendermonde. Met Leys een KAVD-scholier die volgend jaar voor SC Lo keren zal spelen, en Barbé had Wastijne twee spelverdelers in huis. En zij hielden de leiders lang aan de praat. Wastijne stond na de ope ningsperiode met 1-2 in het krijt Voor de leidersploeg scoorden Van Malderen en Vernimmen; voor de Boon wij kse klub Eddy De Haeck. In de tweede periode bleef Verz. Van der Straeten meest in balbezit, maar de gevaarlijk ste kansen waren toch voor Wastijne. Ondanks dat werd het 1-3 via Coppieters. Dat was ook de stand na twee pe riodes. In de derde periode was heel wat te beleven. Men kon zes doelpunten optekenen, drie langs iedere kant. Leys, De Haeck en Ismaïl voor Wastij ne, Van Malderen, Verbeeck en Van der Straeten, L. voor Verz. Van der Straeten zorg den voor 4-6. Bij het begin van de laatste periode kreeg Wastijne een strafcorher. Die werd gemist zodat de kloof van twee doel punten bleef bestaan Wastijne geraakte niet dichter meer zodat Verz. Van der Straeten een nieuwe zege mocht laten optekenen: 4-6. Wastijne: Van Dooren F.. Leys L De Haeck E., Ismail H Barbé H., Verhulst L. en De Man K Verz. Van der Straeten: Cop pieters M., Van Malderen L., Ediers M Verbeeck M.. De Vijlder R., Van Der Straeten L. en Vernimmen P. Doorselaer die acht doelpun ten voor z'n rekening nam. De Maesschalck moest niet on derdoen met vijf doelpunten. Tijdens de eerste periode kon Stamcaféken geen grote af stand nemen. Met doelpunten van Van Doorselaer (2) en Van Langenhove leidde het na een kwartier met 1-3. Want voor de Bobby's had Pat Kin dermans tegengescoord. In de tweede periode werd de grote kloof dan geslagen. Van Doorselaer vier keer en De Maesschalck tweemaal brach ten de 1-9 op het bord. Heek kon een tweede tegen doelpunt scoren, maar Van Langenhove en Van Doorse laer dreven de voorsprong op naar 2-11. In de laatste periode ging Bob by's dan volledig ten onder. De Maesschalck (3), Van Lan genhove. Van Britsom (3) en Van Doorselaer voor Stamca féken, Kindermans voor Bob by's legden de eindcijfers vast op 3-19. Bobby's trad aan met Leeman, Heek F., Kindermans, Van Malderen, Bouckenooghe en Heck M. Voor Stamcaféken speelden: De Maesschalck, Van Langen hove. Van Britsom, Van Doorselaer, Herrebaut, Wau- ters en Van der Strieckt. Nottingham Orlando Bobby's Stamcaféken De Aalsterse Bobby's lopen de ene zware nederlaag na de an dere op. Deze keer was het Stamcaféken dat de dubbele cijfers overschreed. Grote uitblinker was Luc Van De club die in de voetsporen wil treden van hun Engelse naamgenoot heeft moeten wachten tot in de slotfase om de zege af te dwingen. Nottingham was in de eerste periode op voorsprong ge klommen via Jo De Wilde. In de tweede periode kwam Orlando langszij via D'Haese Aanvoerder Verhelst zou Not tingham terug op voorsprong brengen, maar via Ringoir werd het 2-2. Dat was de stand bij de rust. In de derde periode kwam geen an beide ploegen tot sco ren, alhoewel Verhelst en co de kansen kregen om de partij te beslissen. In de laatste periode was het Mark Sacré die met een prach tig doelpunt de beide punten aan Nottingham gaf. 3-2, een krappe maar toch ver diende zege. Nottingham, De Wilde J., Coppy R De Wilde L., Ver helst G., De Blieck J. en Sacré M. Orlando: Claus, D'Haese P., D'Haese T Ringoir, Abrak. Van Der Vurst, Van Hove. Sportivo Tuitvrienden De Hamse minivoetbalklub blijft de uitstekende wedstrij den opstapelen. Na het geüjke spel (3-3) tegen Lada de Leu werd nu ook de andere kop- ploeg, Sportivo, in bedwang gehouden: 7-7. Daardoor loopt Verz. Van der Straeten steeds verder uit in het klasse ment. Sportivo nam de beste start en kwam via Van Beveren en Coppieters op voorsprong. De kloof werd gehalveerd door Vernimmen 2-1. In de tweede periode bleef Sportivo de toon aangeven en via Vanden Bossche werd het 3-1. Vanden Bossche en Bos- teels lieten elk nog een grote kans liggen om de voorsprong verder uit te bouwen. De derde periode was de doel- puntenrijkste. Bosteels. Van den Bossche en Coeman voor de vice-leider. De Donder, Smet en Vernimmen (2) voor Ritavrienden zorgden voor 6-5 in het voordeel van Sportivo. Even leek het erop dat Sporti vo de zege zou behalen als Van Beveren tot scoren komt. maar de aartsgevaarlijke Vernim men zette met twee doelpun ten een domper op de vreugde van Sportivo: 7-7. Alweer vijf doelpunten voor Vernimmen. een bewijs dat hij één der gevaarlijkste voorspe lers is in het verbond. Sportivo: Vlaeminck L., Van Beveren F., Bosteels R., Van Den Bossche D., Coeman F.. Coppieters R. en Tilley. Tuitvrienden: Van Cleempoel. Permentier. De Craecker. Van Leugenhagen, De Donder. Smet, Vernimmen. 2* afdeling- Sporthuis 6 Rijkswacht 4 De minivoetbalklub uit St. Gil lis blijft sterk spelen/Nu werd de Rijkswacht met 6-4 wande len gestuurd. De gebroeders Pieters waren de spelbepalende figuren in deze wedstrijd. Het was Hans dié halverwege de eerste perio de de stand opende: 1-0. In de tweede periode kreeg Sporthuis loon naar werken. Pieters A. en Coffé W. ver hoogden de voorsprong. Claeye kon milderen met een prachtig doelpunt: 3-1. De ordehandhavers probeer den in de derde periode iets terug te doen aan de situatie maar bleven op twee doelpun ten steken bij het affluiten van de derde periode. Pieters Hans' had tweemaal gescoord voor Sporthuis. zodat de doelpun ten van Van Beien en Goos- sens weinig opbrachten voor Rijkswacht. In de laatste periode kon Van Baelen nog milderen, maar Vanden Abbeele F. legde met een goed schot de eindzege definitief vast: 6-4. Sporthuis lijkt één van z'n bes te seizoenen aan het spelen te zijn. Sporthuis: Pieters A. en H.. Van Den Abbeele F. en R., Coffé W Van Biesen en Boe- rewaert. Rijkswacht: Saelens. Bosteels, Claeye, De Roos, Van Balen. Govaert, Goossens en Put- teman. 1- afdeling Nettetrillers 4 J. Piccadilly 12 Zoals de einduitslag al laat vermoeden is het voor de jon gens van Piccadilly geen moei lijke klus geweest om de wed strijd zegevierend af te sluiten. Nettetrillers hield welgeteld 16 minuten stand 2-2 wezen de bordjes na de eerste periode. De Donder en De Clercq voor Nettetrillers, Eeckhoudt en Van Marckx voor Piccadilly waren de doel- schutters. Tijdens de tweede periode be gon het éénrichtingsvoetbal in de richting van het Nettetril- lers-doel. Francois kon met twee doelpunten Piccadilly met 2-4 aan de winst brengen. In de derde periode dreven De Nys en Franqois (2) de score op naar 2-7. Nadat De Donder (N) geel had gekregen konden De Nijs (2), Franqois (2) en Raes nog sco ren voor Piccadilly. De Don der en De Block mochten mee helpen om de eindstand te be palen op 4-12. Nettetrillers: Mertens, Van Ransbeeck, De Donder, De Clercq, Aerts en De Block. J. Piccadilly: De Nys, Eeckhaudts, Francois, Raes, Saerens en Van Marcke. KA WEDE - YOUNG BOYS 6-2 Scheidsrechter Van Rillaer be gon met een minuut stilte ter nagedachtenis aan E. Verwae- ren, schoonbroer van een van de spelers van Kawede. De wedstrijd startte zeer kalm. af wachtend langs beide kanten. Het duurde tot in de tweede periode voor er doelpunten vielen. Young Boys opende de score met een doelpunt van Peter Lamers. Maar Kawede sloeg fel terug. In minder dan vijf minuten scoorde het drie maal. Op aangeven van Geldof liet Vinck de keeper van de Young Boys kansloos: 1-1. Kort daarop trof Geldof zelf raak: 2-1. De definitieve kloof werd geslagen door Geerts, die een corner inkopte 3-1. In de derde periode speeld Young Boys zeer sterk, doch het kon dit overwicht niet in doelpunten uitdrukken. Wel lukte G. Robberecht de aan sluitingstreffer: 3-2. In dezelf de periode nog schoot Geerts nogmaals raak en Geldhof kon beheerst binnenschieten: 5-2. Nu was de pijp van de Young Boys uit. In de laatste periode scoorde Geerts zijn laatste doelpunt van de wedstrijd en zijn 32e in deze kompetitie. Een goed verdedigend Kawe de had dan ook geen moeite meer om het eindsignaal te halen. (gw). De ploegen: Kawede: E. Cool, F Van Goethem, D. De Smedt, J. Geldhof (2), G Vinck (1), Geerts en P. en C. (3), 0. Bernauw. Young Boys: J. en E. Colman, G. Robberecht (1), P. Lamers (1), J. Verhelst, L.E. en H. Peelman. Minivoetbal. In de Lokerse minivoetbalkompetitie won de ploeg Moos (foto) uitt. Trappistenhuis met vlotte 18-5 cijfers (polo) MINIVOETBALKOMPETITIE KERN D.S.D. BERLAARSE MINIVOETBALKOMPETITIE VELDLOPEN DAMES- VELDLOOPKAMPIOENSCHAPPEN De provinciale kampioenschappen die in Scheldewindeke werden betwist, hebben in de jeugdreeksen voor enkele titels gezorgd. Zowel bij de scholieren als bij de kadetten werden het eerste plaatsen voor streekgenoten. Minivoetbal. De jonge ploeg van Donk Eendracht B kon een puntje uit de l tegen Tijl. Het werd 5-5. (jj) Ofschoon Tijl bij de topploegen staat, kon rode lantaarn Donk Eendracht B toch een verrassend gelijkspel uit de brand slepen en daardoor een eerste puntje achter zijn naam schrijven. Tijl daarente gen won twaalf maal en speelde tweemaal gelijk in achttien matchen. De andere uitslagen lij ken meer normaal. slepen Uitslagen D Eendracht B - Tijl 5-5 BAC Raemdonck - Spectrum 7-3 Veteranen - Pompierken 7-4 Moriacns Baert - KLJ Vrien- 5. denkr. 1-4 6. BOMW. Van Swalm - R. 7. Droesh 23-2 8. Minibond - P &Gijs 6-4 9. Baert v d. Meirssche - D. Eendr. 10. A 5-3H Gr. Bauwcns - J.P. sport 1-2 12. Sport. - Mei. De Bruyne 1-7 13. 14. De stand na 19 speeldagen: IS. 1. Baert v.d. Meirs. 32 16 2. Bomm Van Swalm 31 '7. 3. M De Bruyne 31 4. J. Pacosport 29 Gr. Bauwcns Tijl BAC Raemdonck KLJ Vriendenkr. Minibond Donk Eendr. A Pa Gijs Moriacns Baert Sporticven Spectrum Roef Droeshout Pompierken Donk Eendracht B Van Den Bossche bij de seniores Bij de seniores kwam de beste prestatie van Ginette Van Den Bossche, die vierde werd voor Borré (VS) en Van Praet (ACL). Voor de Zeelse atlete werd het dus geen bekroning van een goed seizoen. Zij was normaal goed voor een po diumplaats. De gevaarlijke omloop van Scheldewindeke geeft echter geen juist beeld van de waarde der atleten. Toch mogen wc niet klagen Op zondag 10 februari organiseerde het Berlaarse Milac- bestuur ter gelegenheid van de «Week van de Soldaat» in de Berlaarse sporthal een interscolair minivoetbaltornooi, waaraan vier Berlaarse scholen deelnamen De Gemeentelijke school van Uitbergen speelde tegen de Rijksbasisschool en won met 5-1. De A-ploeg van het H. Maagdcollege versloeg haar collega's van de B-ploeg met 14-1. Voor de derde en de vierde plaats speelden dus College-B en RBS Berlarc tegen mekaar. RBS won met 1-5 en in de finale won de Uitbergense Gemeenteschool met 9-3 tegen de collegejongens. De Uitbergense trainers Peter De Landtshecr en Jan Zaman konden rekenen op volgende spelers: Kris en Bert Coppieters, Geert van de Velde (matchwinnaar). Tom Ringoet, Gunthcr Peelman, Gert Verstuyft en Yvan Van de Wielc. Burgemeester Van Sandc overhandigde aan de winnaars een prachtige trofee die voortaan in hun school zal prijken. De minivoetbal werd gewonnen door Yvan Lam mens van het zesde leerjaar. (jj) met drie streekgenoten bij de eerste tien. Katja Merlin by de juniores In deze kategorie dus wel ie mand van de streek op het schavotje. Opnieuw Zele, in derdaad. Deze klub kwam trouwens nog op het voorplan. Katja Merlin vond in Merchicrs wel een té sterke tegenstander, hoewel zij toch tot het uiterste is blijven vech ten voor de hoogste eer. Deze totale inzet mag wel even on derstreept worden. Op de vier de plaats eindigde Nicole Bocklandt (ACH) die heel wat werk leverde om te kunnen aansluiten bij het leiderstrio. Bayens en Buysse bij de scho lieren Bij de oudste scholieren be haalde Ira Bayens (VS) een vlotte zege. Anja Buysse won in de kategorie geboren in 1969. Daarmee herhaalde zij haar overwinning van vorig jaar in Lcbbeke bij de ka detten. In die kategorie ging alle aan dacht naar de vlotte zege die Van der Hoeven liet noteren. Fabienne Minncr en Saskia De Doncker (VS) waren de besten in de reeksen voor de aller jongsten. De Ridder en Goossens b(j de veteranen Bij de veteranen was het uit kijken wie Lieve Roggeman zou opvolgen. Omdat de Aal sterse atlete er niet bij was, waren er heelwat kanshebbers. De atlete uit Herdersem volg de het gebeuren vanuit de tribune. Marie-Jeanne De Ridder, ook bij Aalst aangesloten, moest het dan maar waarmaken. Verder dan een tweede plaats geraakte ze niet, daarvoor was Van Bost iets te sterk. Een verrassing was zeker de derde plaats van Rita Goossens (ACL). Twee strcckatleten bij de eerste drie is alleszins een prestatie! (andré) MINISHOTTERS 6 DE LEEUW 8 Vander Straeten F. heeft he lemaal alleen de wedstrijd ge wonnen voor De Leeuw. Hij scoorde zeven van de aéht doelpunten. Minishotters verdiende nochtans meer dan een neder laag. Vooraan werd wel ge scoord, maar achteraan wer den de gaten almaar groter. 1- 3 was het na de eerste periode. Dreeken Vander Straeten voor De Leeuw en een tegendoel punt van R. D'Hondt. In de tweede periode nam Minishotters de wedstrijd in handen Roland D'Hondt liet z'n trefkracht zien met drie doelpunten. Vander Straeten en Crombé, die tegen het gele karton aankeken, hielden De Leeuw toch nog aan de leiding: 4-5. In de derde periode kon De Leeuw bij een gevaarlijke één- mansaktic van Van der Strae ten opnieuw twee doelpunten voorsprong nemen. Diezelfde Vander Straeten voor De Leeuw en Wobling voor Mini shotters zorgden voor 5-7. Via Callebaut kwam Minishotters og even terug (6-7) maar met een zevende doelpunt zorgde Vander Straeten voor de ze kerheid omtrent de zege. Minishotters: D'Hondt. De Smet, Van de Vondel. Calle baut. Verbeiren, Wobling, De Landsheere en Clecmput. De Leeuw: Crombé, Vander Jeught C. en J Thoen, Ver meulen, Van Handenhove en Vander Straeten. VDB SOBOFI 2 TEXACO 3 De spelers van benzinehou der Jacobs hebben een kleine maar zeker niet onverdiende overwinning behaald tegen So- bofï. Alle doelpunten vielen in de moeilijkste periode, de derde. De derde periode was gelijk- opgaand Beide ploegen kon den echter niet tot scoren ko men. Dat konden zij evenmin in de tweede periode, alhoewel er langs beide kanten kansen waren. In de derde periode werd iedere aanval dan afgerond met een doelpunt. Texaco kreeg de meeste kansen en daardoor gingen zij met een 2- 3 voorsprong de laatste perio de in. Doelpunten voor Texaco van Vanden Bossche, De Sut ter en Eeckhoudt, voor Sobofi van De Saert en De Feyter. In de laatste periode ging Sobofi op zoek naar de logi sche gelijkmaker, maar Texaco begaf niet zodat het twee kostbare punten rijker is. Sobofi: Van der Steen M., De Saert, Dierickx, Florijn. De Feyter, Verstrepen. De Wolf en Marien Texaco: Jacobs, Van den Abbeele, Van den Bossche, De Sitter, Van Gijseghem en Eeckhout VERHOFSTADT 0 KL. OCTAAF 14 De 'oudjes' van liefhebbers- voetbalklub FC Sport hebben geen verrassing uit de sloffen geschoten. Kleding Octaaf was gewoon een klasse te sterk, zodat de zware 0-14 cijfers geen verwondering wekte. Na de openingsperiode had den de Lebbekcnaren een 0-4 voorsprong bijeengetrapt. Goossens, Maes en Vander- jeugt (2), waren de schutters. In de tweede periode kon Mare Goossens er twee doel punten bijdoen: 0-6. Verhof- stadt kon de eer niet redden, het was véél te zwak voorin. Kleding Octaaf daarentegen liep verder uit met doelpunten van Goossens (2), Mannacrt (2) en Vanderjeugt: 0-11. Ook in de laatste periode bleef Verhofstadt onder de maat presteren. Goossens (z'n zesde doelpunt) en Mannaert L. (2) legden de eindcijfers vast op 0-14. Verhofstadt: L. drickx L., Emanuel} gen G., Walraevcnif Kleding Octaaf: I Wilde, Van denj Goossens, Maes, I Vanderjeugt. MVC LEBBEKE U AVANTI d Deze derby Lebbeekse klubs w<4 verdiend gewonnen! meer ervaren MVl zoals Keppens. Pissï Damme moet je leren en dat heeft |J doen overhellen voordeel. De eerste perkx nochtans gclijkopgJ de gevaarlijkste ka| voor de handballen, de stand na het ee£j tier. P. Van Damw Pissens voor MVCf®' en J. Keppens waren de doelpuntel MVC Lebbckc It tweede periode voli zich en kon met van H. Van Dam^ 1 Pissens een 4-2 werkstellingen. In dA riode leek het even I" van de klap bckal Ninkovic scoorde doelpunt. Maar Damme en Jean Kcj#' de kloof vergroot tcüP punten: 6-3 Avanti wist dat de| onafwendbaar v kon Jean Keppens g ken om in de slolfr tweemaal tot scoren! t 8-3. MVC Lebbeke: V* P., Keppens J., Vajmi H De Smet F., Pises'1 Van Eycken F Avanti Lebbeke: I R., Ninkovic Z., Moyersoon M Md. Mertens M., De Sm 1' afdeling H. Goossens - Nettetrillers Young Piccad. Minisparta I Piccadilly I - Okapi Mikeno - Mundo Sport Waterdicnst - Van Biesen Caxtus - All Sport Filosoof J - Bus Boys De Linde - De Markt Sportivo - Vera. V.D.S. Chiro Wiezc I - Filosoof II Nottingham - Chiro Wieze II Lada de Leu - Tuitvrienden Stand 1. Vera. V.D. Straeten 2. Sportivo 3. Stamcaféken 4 De Vliegers 5. Lada De Leu 0-6 6. De Vlietboys 7. Tuitvrienden 5-3 8. Chiro Wieze I 3-3 9. Wastijne 10. Chiro Wiezc II M 11. OKA-KSA 2fy 12. Orlando 25 13. Nottingham -><; 14. Bobby's 15. Filosoof II Stand 1. Goossens H. 34 2. Y. Piccadilly 30 3. Picadilly 1 30 4. Minisparta I 29 5. De Linde 21 6. Filosoof 1 21 7. De Markt 19 8. Waterdicnst 18 9. Van Biesen 16 10. Caxtus 14 11, All Sport 14 12, Mikeno 13 13. Nettetrillers 11 14. Okapi 11 15. Mundo Sport 2 16. Bus Boys 1 2* afdeling Kawede - Minisparta II Sporthuis - Fiat-Caudron Wit Hof-Boterhoek La Ruellc - Young Boys Pappenheimers - De Fontein Politic - Platte Ploeg Regentboys - FC Stoom Club '83 - Rijkswacht Stand 1 Fiat Caudron 2. Minisparta II 3. Sporthuis 4. Boterhoek 5. Rijkswacht 6. Platte ploeg 7. Young Boys 8. De Fontein 9. Wil Hof 10. Kawede 11. Pappenheimers 12. Club 83 13. La Ruellc 14. FC Stoom 15. Politic 16. Regentboys 3* afdeling Wastijne - Orlando OKA - Bobby's Stamcaféken - De Vliegers Reeks A 1. De Kegel Paul 104 (Huize Goossens) lav' 2. Frantjois Dirk 85 (Jong Picadilly) I e 3. Verguld Dirk 59 (Minisparta II) 8' 4. De Nijs Joris 54 (Jong Picadilly) 1 5. Maes André 49 (Huize Goossens) 6. Cool Patrick 48 (Minisparta I) P{ 7. Van Dungen Albert 34 Picadilly I) 8. Putteman Bart 30 (Picadilly I) 9. Van Puyvelde Eddy 28 (Huize Goossens) ![ar 10. Van Langenhoven H-rman 27 (Van Bicscn)p; 11. Tas Theo 27 (Van Biesen) Reeks B ch< 1. De Koning J.C. 50 (Minisparta II) }es 2. Mannacrt Paul 42 (Minisparta II) 3. Geerts Christiaan 29 (Kawede) «cl 4. Sterckx Roger 29 (Fiat Caudron) klis 5. De Visscher Eric 29 (Fiat Caudron) fe* 6. Verstraeten Floris 29 (Boterhoek) 7. Buts Armand 27 (De Fontein) (cd 8. Van Damme Herwig 26 (Club '83) Fi 9. Clacys Luc 25 (Rijkswacht) 1 10. De Donder Luc 23 (Fiat Caudron) «ai Reeks C Bo 1. Van Doorselaerc Luc 76 (Stamcaféken) |r 2. Vernimmen Patrick 54 (Vcrzck. V.D. Slraeftn 3. Coeman Frank 51 (Sportivo) Ier 4. Vernimmen Laurent 50 (Tuitvrienden) ik; 5 Van der Straeten Guy 45 (Vcrzck. V.D. Stftol 6. Bosteels Rony 42 (Sportivo) Cve 7. Cami Patrick 41 (Chiro Wieze I) de 8. Goossens Dirk 39 (De Vlietboys) jng 9. Van Beveren Franky 39 (Sportivo) aai 10. Verbeeck Marcel 34 (Verzek. V.D. StraetcASj

De Voorpost | 1985 | | pagina 38