UITSLAGEN EN STANDEN BC ALLOO LOOPT VERDER UIT JABBEKE ONTNEEMT PIMPERNEL ZELE EEN PUNT IN EIGEN SPORTHAL XjJie£'j lCis£ï 24 - 22.2.1985 - De Voorpost MINIVOETBAL MINIVOETBALKOMPETITIE KERN DENDERMONDE OKAPI - JONG PICADILLY 6-6 De jongens van Germaine (geen familie van de gekende Jackson) hebben een prachtige wedstrijd gespeeld tegen Young Piccadilly dat als ster ker en homgener aangeschre ven stond. Daar is in deze wedstrijd niets van gebleken. Etienne Sterckx toonde zich een goede aanvoerder en Ver- cammen Mare zorgde voor vier van de zes Okapi-doelpunten. Na de eerste periode hadden de geel-blauwen reeds een voorsprong opgebouwd van 3- 0. Twee prachtige doelpunten van Vercammen M en ééntje van Sterckx zorgden daarvoor. In de tweede periode bleef Okapi baas op het terrein, maar kon dat niet in doelpun ten uitdrukken. Tijdens de derde periode kwam Piccadilly dan gevaarlijk opzetten onder impuls van Dirk Frangois (2), Van Marcke R. en Eeckhoudt M. (YP); Vercammen M. en L. (Okapi) zetten de 5-4 op het bord. Kleine voorsprong nog voor de Statiejongens van Café Okapi. Mare Vercammen scoorde in de laatste periode z'n vierde doelpunt, maar Dirk Frangois bracht met twee doel punten, ook hij komt aan vier treffers, de bordjes op 6-6. Jong Piccadilly kreeg hierdoor meer dan het verdiende. Bij Okapi was men, ondanks het verloren gaan van die riante voorsprong, toch tevreden over het vertoon en de gehele ploeg heeft bewezen voor nie mand onder te moeten doen. Okapi: Sterckx E., Cool L., Vercammen M., Vercammen H.. Buggenhout M., Vercam men L., en Temmerman A. Y. Piccadilly: Saerens D., De Nijs J.. Frangois D., Van Marcke R., Eeckhaudt M. en Raes E. YOUNG BOYS - CLUB 83 12-4 Club 83 werd gewogen en veel te licht bevonden om een be dreiging te vormen voor Young Boys. Na dertien minu ten stond er 5-0 op het score bord. Johan Colman (2), Geert Robberecht (2) en Ver- helst hadden daarvoor gezorgd. In de tweede periode scoorden Johan Colman en Geert Rob- berecht opnieuw. Erik Colman zorgde voor het achtste doel punt van Young Boys. Via Boone en Mare Colman werd het 8-2 bij de grote rust. In de derde periode liep Young Boys verder weg van zijn tegenstander. Jan Verhelst (2) en Geert Robberecht wa ren de «schuldigen». Via Erik Cattrysse werd een stand van 11-3 bereikt. In de laatste pe riode kwamen beide ploegen nog éénmaal tot scoren. Ver- helst voor Young Boys en Cat trysse voor Club '83, zorgden voor de 12-4 stand. Young Boys: Colman J.. Peel- man L., Colman E., Robbe recht G., Vijt D. en Verhelst J. Club 83: Boone F., Cattrysse E., Colman E., Van Muylder H., Heremans L. STOOM - LA RUELLE 10-0 La Ruelle kwam slechts met vier spelers aan de aftrap. Na ongeveer vijf minuten, bij een 0-0 stand, werd Marc Van Damme gekwetst aan de rech tervoet na een onschuldig kon- takt met Van Gijseghem J.P. Aangezien met drie niet mag gespeeld worden moest scheidsrechter Pierquet de wedstrijd stoppen en de for- faitcijfers toekenen in het voordeel van Stoom. Stoom: Van Gijseghem JP., Van Damme O., Van Gijse ghem W., Huttener D. en Hendrickx S. La Ruelle: Van Damme M., Van Damme G., D'Hollander D., De Porte E. MINISPARTA SPORTHUIS 3-3 Deze wedstrijd tussen twee ploegen uit de sub-top is uitge draaid op een logisch gelijk spel. De eerste periode verliep licht in het voordeel van Mini- sparta II. Maar toch was het Sporthuis dat op voorsprong kwam via Van Schepdael: 0-1. Diezelfde Van Schepdael bracht in de tweede periode, waarin Sporthuis de betere ploeg was, de stand op 0-2. Toen leek het erop dat Sporthuis naar de zege ging. Maar in de derde periode nam Minisparta de wedstrijd in handen en via Paul Mannaert en Jean De Coninck (2) kwam het zelfs op voorsprong; 3-2. Rudy Van den Abbeele, die de gele kaart kreeg, kon in de laatste periode de 3-3 eindcij fers op het bord brengen. Minisparta: Mannaert P.. Van Hoorde J.. Mannaert M., De Coninck J., Walraevens C. en Hermans R. Sporthuis: Van Schepdael R., Coffe W Pieters H Van Den Abbeele F., VaN Den Abbee le R. en Van Biesen E. STAMCAFEKEN - VER ZEKERINGEN V.d. STRAETEN 2-4 De leiders in derde afdeling, Verz. V.d. Straeten. hebben het de laatste weken bijzonder Minivoetbal. Wie zou er al geen minivoetbal willen spe len, als dit nonnetje scheids- I rechter is. Hoe breed ze ook lacht, ze spaarde de rode kaarten niet! (c) moeilijk om afstand te nemen van hun tegenstanders. Voor nieuwjaar werden regelmatig uitslagen van 10-0 en meer op getekend. Nu gaat het iedere keer moeizamer en met het kleinste verschil. Tegen Stamcaféken stond er na de openingsperiode een 0-0 op het scorebord. Dat Stamca- Minivoetbal. Nee, dit is geen vergissing. In de Appelse sporthal speelden deze gemengde en verklede ploegen tegen i féken hield ook in de tweede en natuurlijk mochten voor deze gelegenheid de plaatselijke prinsen en keizers niet ontbreken, (c) periode stand. De leiders kwa- men toch op voorsprong via om. weds,n>d 'e sfle" Van Malderen: 0-1. Wie dacht zodaf h?' voor Mundo SP°rt dat alles daarmee gemakkelij- vermjk.ng van twee punten ker ging verlopen voor V.d. d='»ke»d. z°»d« aP=l«"- Straeten had het verkeerd F°rfa""e« voor. Van Doorselaer L. zette de bordjes in evenwicht na een persoonlijke aktie 1-1. BOTERHOEK - KAVVEDE Maar via Vernimmen kon de 2-2 leider opnieuw voorsprong ne- men: 1-2. Voor beide ploegen die elk Het beloofde een spannende twee Pen°des voor hun reke- laatste periode te worden. Luc n?nf namen- 's dit een logische De Maesschalck bracht de Ju,sjag- stand op gelijke hoogte: 2-2. In de eerste penode kreeg Ka- Maar in de slotfase kon Guy wede een drietal kansen, die Van der Straeten met twee onbe""t bleven. Tijdens de doelpunten de overwinning tweej periode was de druk van Verzekering Van der van e Boterhoek te groot en Straeten vastleggen: 2-4. werden de kansen benut via Maar nogmaals is gebleken dat P^nnekoeck A. en De Winter ook Verz. Van der Straeten G tot 2"° Kawede een beetje niet onklopbaar is. aangeslagen door de twee snel- Stamcaféken: Wauters E-, Van jf 'offers, nam weerwraak in Langenhove P.. Jacobs F de derde penode en het werd Van Uytfang D„ Van Der 2-1 Van Goethem F Strickt D., Van Doorselaer L. J" deJ vierde periode kwam en De Maesschalck L Kawede nog gelijk via Geerts Verz. V.d. Straeten: Van Der G- daar bleef hel dan ook bij. Straeten L., Vernimmen P.. Van Malderen L., Van Der f°«erhoek: Van Gelderen P., Straeten G., Verbeeck M en Ya" de,ye'd® M- Pankoek Ediers M. De w'"«er G. (1), Ba- lijers G., Rottiers H., Bart MUNDO SPORT - DE LIN- Noël. DE 10-0 Kawede: Van Dooren E., Geerts P. en C. (1), Cool E., De Linde was niet opgekomen Bornauw D., Van Goethem. Minivoetbal. Boterhoek uit Wichelen speelt in de Dendermondse kompetitie (c) MINIVOETBALKERN BERLARE Minivoetbal: Kawede uit Appels (c) MINIVOETBALKOMPETITIE D.S.D. VDB SOBOFI - KLEDING OCTAAF 2-3 De titelverdediger heeft een moeizame, maar verdiende overwinning behaald tegen ge- buur Sobofi. Octaaf kwam op voorsprong in de eerste perio de via Leo Mannaert, maar in dezelfde periode nog bracht Frangois Verstrepen z'n ploeg langszij: 1-1. In de tweede periode zette Wilfried Maes, uit Strafcorner Kleding Octaaf opnieuw aan de leiding. Kort daarvoor had Sobofi ook een strafcorner ge kregen, doch gemist. Wilfried Maes bouwde met een tweede doelpunt de voor sprong uit: 1-3. In de derde periode kwamen beide doel mannen weinig in het spel voor omdat er veel te veel met de bal gespeeld werd op het mid denveld. Tijdens de laatste pe riode moest Octaaf lijdzaam toezien hoe Sobofi druk uitoe fende op het doel van Mon Leys. Verder dan de aansluitingstref fer van André De Saert ge raakten zij echter niet. Dit doelpunt viel er op strafcorner. De ploegen Sobofi: Vandensteen M., De Wolf P., Florijn P., De Saert A.. De Feyter P., Marien A., Verstrepen F. en Dierickx E. Octaaf: Leys E., De Wilde R., Goossens M., Heirman F., Mannaert L Maes W., Van Den Meersche C. en Van der Jeught M. EDELWEISS - MVC LEBBEKE 0-16 Op het meesterschap van MVC Lebbcke stond geen maat. Dat bewijzen de cijfers heel duidelijk. Nochtans, na de eerste periode, stond Edel- krijt. Pierre Van Damme en Ludo Piessens waren de doel puntenmakers. Nadat Pierre Van Damme de bordjes op 3-0 had gebracht liet Jean Kep- pens zich in de kijker plaatsen met een zuivere hatt-trick. Van Hecke en Herman Van Damme zorgden voor een 0-8 stand bij de grote rust Via Keppens, Van Hecke en Van Damme H. werd na de derde periode een 0-11 opgetekend. In de laatste periode dreven achtereenvolgens Pissen, Pier re Van Damme, Van Hecke en tweemaal Van Damme Her man de score op tot 0-16. De ploegen Edelweiss: Goedgezelschap, Huygens, Thienpondt, Macha- ris, De Cock, De Prins, Cal- laert en De Bauw. MVC: Van Damme P.. Kep pens J., De Smet F., Pissens L., Van Damme H., Van Hec ke F. AVANTI - VERHOFSTADT 5-3 De handballers uit Lebbeke, zonder Ninkovic, hebben met vier spelers Verhofstadt opzij gezet met 5-3 cijfers Johan Keppens was de opmerkste fi guur. Hij nam tachtig procent van de Avantidoelpunten, vier dus. voor z'n rekening. Aan de overzijde scoorde Bert Verwil gen alle doelpunten. Verhofstadt nam in de eerste periode voorsprong 0-1. Avan- ti kreeg nadien de gevaarlijk ste kansen, doch kon niet tot scoren komen. In de tweede periode kwam Avanti op ge lijkte hoogte via Keppens. 1-1. Verhofstadt had het toen moeilijk maar het kon die ge lijke stand op het bord houden tot bij de rust. In de derde periode bracht Keppens Avanti op voor sprong (2-1), maar even later zette Verwilgen z'n club naast Avanti: 2-2. Via Keppens en De Smedt werd dan een kloof geslagen van twee doelpunten: 4-2 In de laatste periode bracht Verwilgen Verhofstadt nog even terug in de wedstrijd (4- 3) maar Keppens zette een punt achter zijn doelpunten- reeks met het vijfde doelpunt 5-3. Verrassende overwinning van een viertal dat over de hele wedstrijd de betere ploeg was. De ploegen Avanti: Mertens M., Keppens J., Ghijsels R., De Smedt E. Verhofstadt: Vcrwilgen G., Emanuel P., Walraevens B, Hendrickx L., Collewaert W., De Jagher M., Barth L. DE LEEUW - TEXACO 8-4 Voor De Leeuw, volledig sinds lang geleden, werd het een vlotte zege tegen de benzine jongens van Johnny Jacobs. In de eerste periode nam De Leeuw een 2-0 voorsprong met twee doelpunten van Th oen Eeckhoudt bracht, de tweede periode was net gestart, Texaco op 2-1maar Van Hau- denhove en Van der Straeten bouwden de voorsprong weer uit tot 4-1. Texaco kwam nog dichtbij met doelpunten van ge Sitter (4-2) en Van Den erghe uit strafcorner (4-3). Maar Crombé en Van der Straeten, ieder tweemaal, de den de voorsprong verder uit lopen tot 8-3. Van den Bergh kon er tijdens de slotfase nog 8-4 van maken, maar of hij tevreden was, is een andere zaak. De ploegen De Leeuw: Van Der Jeught C., De match tussen beide tweede geklasseerden Melior De Bruyne - Bommenwerper Van Swalm eindigde op 7-4. Hieruit besluiten dat Van Swalm min der sterk was is fout. Doordat de mannen van Marc Van Swalm met vijf moesten optor nen tegen de acht-Meliorspe- lers, geraakten ze te snel ver moeid. Dirk Van Bever en Peter Baeyens mogen dan nog uitstekende spelers zijn, Mare De Bruyne, Chris Gabriels, Jaak Van Kerkhove en Gino De Wilde zijn ook geen doet jes. Toch hebben die mannen eens een aflossingspunt nodig. Als ze in elke wedstrijd met vijf zullen aantreden dan kun nen er nog veel punten verlo ren gaan. Dirk Van Bever werd top schutter met drie treffers. Jan Van Kerckhove en Chris Ga briels namen er elk twee voor hun rekening. Peter Baeyens, Mare De Bruyne. Gino De 11-0 Wilde en Mare Hofman scoor den éénmaal. Uitslagen Pa Gijs - Sporticven 11-5 Roef Droeshout - Baert VDM 3-10 Veteranen - Spectrum 2-12 Pompierken - Gredi Bauwens Joker Pavo Sport - Bonk B KLJ Vrienden - Minibond zo Tijl - Moriaens Baerl 5-2 Melior De Bruyne - Bommenwer per VS 7-4 Donk B - BAC Racmdonck 1-6 De stand na 20 speeldagen 1. Baert Van De Mcirssche 34 2. Melior De Bruyne 33 3. Bommenwerper Van Swalm 31 4. Joker Pavosport 31 5. Grcdi Bauwens 30 6. Tijl 28 7. BAC Racmdonck 26 8. Minibond 24 9. KLJ Vriendenkring 24 10. Donk Eendracht A 21 11. Pa Gijs 15 12. Moriaens Baert 14 13. Sporticven 13 14. Spectrum 13 15. Roef Droeshout 11 16. Pompierken 9 17. Donk Eendracht B 3 Crombé L., Van Der Straeten F Van Der Jeught J., Van Haudenhove F.. Thoen J. en Hauthuys B Texaco: Jacobs J Van Den Abbeele, Van Den Bossche V., De Sitter P.. Eeckhoudt H., Moens L., Van Den Bcrghe F., Van Gijseghem H. MINISHOTTERS - LELIE 8-1 Ruime en oververdiende over winning van Roland D'Hondt en de zijnen. Via Fred De Landshccrc kwam Minishot- ters aan de leiding: 1-0. Cleem- put en D'Hondt kregen de kansen om de voorsprong te verdubbelen doch faalden. In de tweede periode slaagde D'Hondt er toch in te scoren, waarna Callebaut verhoogde tot 3-0. In de derde periode. Lelie had totdantoe éénmaal voor het vijandige doel geweest, ver hoogden D'Hondt en Cleem- put tot 5-0. Nadat Grillaert tegen geel had aangekeken en Cleemput (2) en Verbeiren hadden gescoord voor Mini- shotters, kon Van Lysscbethen de eer redden 8-1. De ploegen: Minishotters: Cleemput, Calle baut W.. De Landsheer, D'Hondt, Van De Vondel en Verbeiren. Lelie: Vermcire, Marien, Gril laert, Van Gijssel, Van Lysse- bettens, Goossens, Bchicls. ZWAMBERSHOF - SMOSSERS 2-3 Deze gelijkopgaandc wed strijd, waar een gelijkspel de logische uitslag zou geweest zijn, werd door Smossers op de valreep gewonnen met 2-3. Smossers had een 0-2 voor sprong opgebouws via De Vos en Tas in de eerste periode. Tijdens de tweede periode werd Smossers onder zware druk gezet, doch Zwambers- hof kon niet tot scoren komen. Marcel Wuytens slaagde daar toch in tijdens de derde perio de met een mooi doelpunt: 1- 2. En in de laatste periode zette Emiel De Jagher Zwam- 1« AFDELING Minisparta I - Caxtus Huize Goossens - Buys Boys Piccadilly I - De Markt De Linde - All Sport Waterdienst - Okapi Young Piccadilly - Nettentrillers Mikeno Van Biezen Filosoof I - Mundo Sport Stand 1. Huize Goossens 19 18 1. Young Piccadilly 3. Piccadilly 1 4. Minisparta I 5 Filosoof I 6. De Linde 7. Waterdienst 8. De Markt 9. Van Biezen 10. A(l Sport 19 11. Caxtus 19 12. Mikeno 19 13. Nettentrillers 19 14. Okapi 19 15. Mundo Sport 19 16. Bus Boys 19 2* AFDELING Minisparta II - Politic Fiat Caudron - Pappenheimers Young Boys - Kawede Boterhoek - Club 83 Rijkswacht - Sporthuis Platte Ploeg - Regentboys FC Stoom - Wit Hof De Fontein - La Ruelle Stand 1Fiat Caudron 19 2. Minisparta II 19 bershof naast Smossers. Toen iedereen vrede nam met gelijk spel, zette Tas Smosaers nog in de winst. De ploegen Zwambershof: Goossens N., De Brouwer K Wuytens M., Wuytens M., De Jagher E., Joos M., De Nul A. Smossers: Hermans, De Vos, Meysman, Buyl, Tas, An- naert, Loosens, Gerlo. 0 3 192 71 32 0 3 180 S3 32 1 3 163 71 31 3 6 111 85 23 1 8 101 90 21 4 7 116 93 20 1 9 100 107 19 0 10 113 108 18 2 10 89 1% 16 0 12 62 138 14 1 12 68 154 13 1 13 85 105 11 1 13 73 116 11 0 18 24 174 2 1 18 52 169 1 3. Boterhoek 19 12 3 4 li 4 Rijkswacht 19 13 0 6 lil 5. Sporthuis 19 12 2 5 IOC 6. Plane Ploeg 19 11 3 5 lOf 7. Young Boys 19 11 0 8 9j 8. De Fontein 19 9 2 8 ld 9. Wit Hof 19 7 3 9 1 10. Kawede 19 6 5 8 1 II. Pappenheimers 19 5 3 11 1 12. La Ruelle 19 6 0 13 1 13. Club 83 19 4 3 12 1 14. FC Stoom 19 5 0 14 1 15. Politie 19 2 3 14 f 16. Regentboys 19 1 1 17 4l 3* AFDELING Chiro Wicze II - Vlietboys De Vliegers - Chiro Wicze I Tuitvricndcn - Sportivo Verz. V.d. Straeten - Wastijnc Stamcaféken - Bobby's Orlando - Nottingham Filosoof II - Lada De Lcu O.K.A. - K.S.A. vrij Stand 1 Verz. V.d. Straeten 1! 2. Stamcaféken 1' 3. Sportivo lt 4. De Vliegers 1( 5. Lada De Leu 1! 6. De Vlietboys I" 7. Tuitvrienden II 8. Chiro Wicze II 1' 9. Wastijne lt 10. Chiro Wicze II II 11. Nottingham II 12. OKA-KSA 1' 13. Orlando II 14. Bobby's II 15. Filosoof II II BOWLING Kampioen Pimpernel is na een 3-3 met Jabbeke twee punten teruggeslagen op huidig leider Lauwe. Pimpernel kwam slechts moeizaam terug in de slotact nadat Jabbeke aan een 1-3 score uitzicht had gekregen op de zege. De Westvlamingen lieten zich in de Zeelse sporthal van hun beste zyde zien. BC. Alloo-Juwelicr De Meers man heeft afgelopen weekend een uitstekende zaak gedaan. Niet alleen door zelf een dui delijke 4-0 overwinning te be halen in zijn wedstrijd tegen UFA Twee, maar ook door het feit dat het tweede geklasseer de Speelberg een 1-3 nederlaag diende te inkasseren. De zege van BC. Alloo werd eigenlijk nooit in gevaar gebracht en dit komt tot uiting via de totaal score (2634 tegen 2480). In het eerste game reeds namen de gastheren afstand van hun op ponenten (878 kegels tegen 846) terwijl men in het tweede spel het overwicht nog meer demonstreerde (910 kegels te gen 824). Hoewel menl dens het derde spel I makkelijk had, wist r hier langs de winnende blijven (846 kegels tegd Op individueel vlak I de spelers van BC. volgt naar voren: Ridder (526 kegels),! De Bock (488 kegels)! Aerens (521 kegels),! Everaert (585 kegels),! Rossi (511 kegels), ogenblik telt BC. Allocj lier De Meersman in <f mene rangschikking I punten voorsprong opl berg (45 tegenover 38)9 Vanuit een sterke verdediging werd bliksemsnel overgescha keld op de tegenaanval een taktische aanpak waarmee de Zeienaars heel wat moeite hadden. Van Canncyt en Gino Jonckheere zorgden voor een 0-2 voorsprong aan de rust en dit liet weinig goeds vermoe den. Jan Berkers kon in de derde periode milderen maar Jabbeke antwoordde via Pa trick Jonckheere. Omdat An dré Maes met twee gele kaar ten de bank mocht opzoeken bracht coach Hofman Pol De Kegel naar de verdediging wat meteen de goede oplossing be tekende. De Kegel kreeg hier door meer bewegingsvrijheid om aan te rukken. In een pran gende eindstrijd kon hij Piet Abbeel met sukses bereiken en besloot later een knappe solo .zegevierend in het Wcstvlaams doel. De laatste vijf minuten streden de beide ploegen met wisselende winstkansen. Het bleef uiteindelijk bij een pun- tendeling waarmee Pimpernel beslist niet ongelukkig mocht zijn. Van de Moortel heeft van dit puntenverlies geprofiteerd om via een 7-12 zege bij Loke ren wat dichterbij te komen in het klassement. Van De Moor tel won overtuigend hoewel Lokeren via Jaak Hillaert 2-0 voorkwam. Uitblinker Ernest Van de Cauter begon toen aan zijn doelpuntenfestival, acht in totaal, scoorde nog zesmaal voor de rust en kreeg even hulp van Marnix Boeykens (3). In de derde periode liep VDM uit tot 2-0 tot in de vierde periode nog acht keer werd gescoord. ON Van Damme be reikte in Teralfene de rust met 1-4 vooral door het knap werk van uitblinker Johan Van Eet- velde (4) en Hans De Graef (2). In de derde act sloeg de thuisploeg terug en I bezoekers bedreigen J Van Damme hield in df periode het hoofd boog de eindstand oroi 10. Ook Nelis-Dc Pal boekte een belangrijfl tegen het gerenomm Brugge. De winst kwad slechts tot stand in c act toen Nelis een 2-9 stand herleidde naar f overwinning. Aan 2 waren de doelpuntefl Luk Collewaert (2), hfl de Velde (2), Frank I* Frank Goossens. De cn| liezer was het bedrciglT nal. Op het terrein 1 Gillis-Waas zal er v lenaars geen winst in it 6-2 nederlaag.

De Voorpost | 1985 | | pagina 24