STADSBERICHTEN Beveren. Startdag bij Ziekenzorg Melsele, met hapjes en een drankje en ook een ^rasene (Beveren). De plaatselijke KSA hield een karnavalviering. Wel tachtig jon\^p -- - - stapten verkleed door het dorp (Iv) BGJG naar de opera Traditiegetrouw gaat de Berlaarse BGJG naar de opera van Gent op geregelde tijdstippen. Dat gebeurt nu ook op 9 maart. De prijs bedraagt 550 fr. waann de toegang, het vervoer is begrepen. Inschrijven kan bij de heer G. Goossens, P.P. Christiaensstraat 40 te Berlare (052-42.28.97). Wipschietingen Vrijdag 22 februari om 19.30 uur bij Black Gould (Donkhoeve) in Berlare. Zaterdag 23 februari om 15 uur bij SK Klappcl (voetbalkantine) en bij Strijwegel Uitbergen. Zondag 24 februari om 9.30 uur bij de Weekendschutters (Sint- Hubertus) in Berlare en om. 15 uur bij de Blauwe Duivels Overmere en Ons Vermaak Uitbergen. Maandag 25 februari om 15 uur bij de Vrijschutters (café Voetbal) te Uitbergen en op dinsdag 26 februari om 14.30 uur in de zaal Fina te Overmere voor 55 plussers. Play-backshow Onder leiding van de Donkse zanger Marc Manuel is er op toespraak door adjunkt-verbondskommissaris Van Droogenbroeck (Iv) vrijdag 22 februari in het Nieuw Palinghuis om 20 uur een tweede schiftingswedstrijd voor de Play-Backshow. De finale zal plaats hebben op vrijdag 1 maart. Kaartersklub De Kroonvrienden De kaartersklub van café De Kroon te Overmere was zaterdag 9 februari aan de vijfde speeldag toe. De uitslag: 1. Emiel De Wilde en Antoon Roels; 2. André Comelis en Alois De Greef en 3. Rose Mommerence en Emiel Rasschaert. De rangschikking: 1. Antoon Roels, 2. E. Rasschaert en 3. A. Cornelis. Internationaal bowlingtornooi In de Donkse Bowling wordt door Fujifilmteam van 26 tot 31 maart een internationaal bowlingtornooi georganizeerd. Er zijn voor 102.000 fr. aan prijzen aan verbonden. Inschrijven voor 15 maart op het nummer 053-21.72.50 bij Jerome Schepens en 052-47.97.50 bij Georges De Clercq. Jeugdhuis Joko Zaterdag 23 februari organizeert het jeugdhuis Joko in de sporthal te Berlare een badmintonspel. Er werden drie terreinen afgehuurd, waarbij per terrein maksimum 12 spelers aan de slag kunnen. De tijd loopt van 17 u. tot 18 u. Zaterdag 23 februari is ook de wereldwinkel open. KAV Berlare Op dinsdag 26 februari om 19.30 uur heeft in de parochiezaal van Berlare een bijeenkomst plaats van de KAV met als thema «Dokter kunnen we er samen iets aan doen?» Spreker is dokter Mark Verbeke. dender^0^9 DENDERMONDE 4* JAARGANG - NR. 8 KARNAVALSTOET TE DENDERMONDE lef De omloop van de karnavalstoet te Dendermonde op z 24.2.1985 vanaf 14 uur wordt als volgt vastgesteld: G steenweg, Kerkstraat, Pr. Van Duysestraat, Sas, Graft Em. Van Winckellaan, Beurzestraat, Kerkstraat, Fr. Ca m( straat, Werf, Kon. Astridlaan, Dijkstraat, Bogaerdstraat, P molenstraat, Oude Vest, Brusselsestraat, St.-Rochus Begijnhoflaan, Zuidlaan, Geldroplaan, Stationsstraat, Br Vlasmarkt, Grote Markt (ontbinding). itc SOCIO-KULTURELE INFO-KALENDER Beveren 9.00 u.: Basket Initiatie voor alle kinderen van de school, georganiseerd door de oudervereniging gemeentelijke jongensschool aan de Rootjens- weg te Grembergen 10.00 u. Plechtige Huwelijksmis opgeluisterd door de Sint-Gregorius- gilde in de O.L.Vrouwekerk te Oudegem. 10.00 u Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger Norbert De Batselier, ingericht door C.S.C.-vormingswerk in het Volkshuis te Appels Tot 10.30 u. 10.30 u Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger Norbert De Batselier. ingericht door C.S.C.-vormingswerk in het Volkshuis te Oudegem Tot 11 uur 11.00 u.: Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger Norbert De Batselier, ingericht door C.S.C.-vormingswerk in café Voor Allen te St-Gillis. Tot 12 uur. KWB-aktiviteiten Vrijdag 22 februari om 19.30 uur in Haasdonk, parochiehuis, leidt Staf Lemo een bijeenkomst over het leefmilieu. Vooraf videomontage. En in De Schuur te Beveren leidt LBC-vrijgestel- de Roland Huylebroeck een vergadering over het inkomen; en ook hier vooraf videomontage. Om 20 uur ook bij KWB- OLVrouw praten over het leefmilieu onder leiding van Mare De Pauw van de Beverse leefmilieudienst (Katolieke Kring). Zondag 24 februari om 10 uur in het Gildenhuis info rond wielertoerisme door KWB-Sint-Martinus Beveren. KAV-Aktiviteiten Maandag 25 februari, Katholieke Kring in de OLVrouwparo- chie, 20 uur, gesprek over «Winkelen in krisistijd». Woensdag 27 februari. Om 19.15 uur in de parochiezaal van Doel praten over «De Kleinen recht verschaffen». Om 19.30 uur in de parochiezaal van Kallo kookdemonstratie. Om 19.30 uur ook in het parochiehuis van Melsele praten over «Sexuele en affektieve opvoeding». Oude ambachten Zaterdag 23 februari is in de tentoonstellingszaal van kasteel Cortewalle te Beveren een expositie geopend omtrent oude ambachten uit het Waasland. Aan de hand van foto's wordt een beeld opgehangen van wevers, vlasbewerkers, klompen- en mandenmakers, spinners, kantklossers, molenaars, orgelbou wers, drukkers, boekbinders, kunst- en hoefsmeden, beeldhou wers, koperdrijvers en andere ambachtelijke beroepen. Deze tentoonstelling ontstond op initiatief van de Gewestelijke Vereni ging ter Bevordering van het Toerisme in net Land van Waas. Het gemeentebestuur van Beveren en de dienst voor toensme van de gemeente werken mee. Geopend van 14 tot 18 uur. Paul Degelin exposeert De Piet Stautkring opent op 1 maart een tentoonstelling met werken van een Bevers kunstenaar, Paul Degelin. Zijn grafisch werk, pastels en tekeningen zullen in de grote tentoonstellings ruimte van het kasteel Cortewalle te zien zijn op 2, 3, 9 en 10 maart, telkens van 10 tot 12 en van 14 tot 18 uur. Op de vernissage van vrijdagavond 1 maart zal de heer R. Van Uffelen de kunstenaar inleiden. Burgemeester Marcel Van der Aa opent officieel de tentoonstelling terwijl Emmy Thiron en Yvo Teeuwen zorgen voor een muzikale omlijsting. Bal Landelijke Gilde Landelijke Gilde en de Bedrijfsgilde van het Waasland nodigen uit voor een bal, dat doorgaat op zaterdag 23 februari met aanvang te 20 uur in de zaal Olympia, Kruibekesteenweg te Beveren. Foto-wandeltocht Prisma '82 organiseert een wandeltocht en fotorally in Beveren. Leden en sympathisanten werken op zondag 24 februari aan de voorbereiding hiervan. Eén en ander vindt plaats in de lokalen van De Schuur vanaf 9 uur. CMBV op uitstap De Kristelijke Middenstandsvrouwen van Beveren trekken dins dag 26 februan op uitstap naar Gent voor een bezoek aan «Flanders' Technology». Inschrijven bij mevr De Maeyer, IJzerhand 33. Kunst Vreugd Internationaal Donderdag 28 februari trekt de Koninklijke Katholieke Harmonie Kunst Vreugd van Beveren naar het Antwerpse Sportpaleis. Daar zal zij vanaf 19 uur de internationale jumping van Antwerpen opluisteren. Smalfilmklub Onder het motto «Vragen staat vrij», richt de Beverse Smal filmklub een avond in waarop allerlei problemen in verband met filmerij besproken worden. In kasteel Cortewalle op donderdag 28 februari met aanvang te 19.30 uur in het projektiezaaltje. KLJ-Toneel te Melsele Vrijdag 1 en zondag 3 maart speelt de Katholieke Landelijke Jeugd van Melsele een blijspel in de bovenzaal van het KONINKUJKE ACADEMIE VOOR SCHONE KUNSTEN STXA «XVII' eeuwse schilderkunst- voordrachtavond. Op dinsdag 26 februari te 19.30 u. in de Academiezaal, Dijkstraat 91, Dendermonde. Voordracht met doorlopende diavoorstelling door de heer J.P. De Bruyn - Dokter in de kunstgeschiedenis en leraar aan de Koninklijke Academie te Dendermonde. Deelname in de kosten: 40 fr. per persoon. SYKA-leden: 30 fr. Studenten: 30 fr. Alle geïnteresseerden zijn welkom. Tentoonstelling 110 jaar Muziekacademie Dendermonde In de loop van de maand april organiseert de Stedelijke Muziekacademie van Dendermonde, in samenwerking met de stedelijke musea en het stadsarchief, een tentoonstelling rond het thema «110 jaar Stedelijke Muziekacademie» De eerste stedelijke muziekschool werd te Dendermonde inderdaad opge- ncht in het najaar 1874 en ondergebracht in het aloude Vleeshuis. Eerste directeur was J.-B. Stuyver. Zijn opvolgers waren G. Hilge, Armand Seghers, Robert De Leye, G. De Hauwere, F. Baeck en M. Defleur Na de Eerste Wereldoorlog vond de instelling onderdak in een afhankelijkheid van de Mariaskring en sedert de 30-tiger jaren in het huidige gebouw op de Kerkstraat. Over de geschiedenis van de nu meer dan honderdjarige muziekacademie is er niet zoveel geweten. Wij doen dan ook een dringende oproep tot iedereen die ons gegevens kan mededelen over vroegere directeurs, leraars of belangrijke ex- leerlingen, foto's van deze personen, van de school, van de klas, van optredens van leerlingen of leraars, affiches, uitnodi gingen, diploma's, stadsmedailles, prijzen, enz. Adres: Stedelijke Musea, Nijverheidsstraat 1, 9330 Dender monde. Tel. tijdens de diensturen: 052/21.30.18. A. Stroobants, conservator-archivaris. STEDELIJKE SOCIALE PREMIES Vervolg 6. TEGEMOETKOMING AAN DE PERSOON DIE THUIS EEN GEHANDICAPT KIND OPVOEDT Begunstigden De moeder of bij ontstentenis of overlijden van de moeder, de vader, voogd of persoon die thuis de verzorging op zich neemt van een mentaal of fvc.sch gehandicapt kind met een invalidi teitsgraad van tenminste 66%, bekomt een jaarlijkse tussen komst verleend voor de bijzondere zorgen die deze kinderen vereisen en dit tot en met hun 25 jaar. Bewijs Voorleggen van geneeskundig attest (model X1). Dit kan aangevraagd worden bij de kas die de kinderbijslag uitbetaald. Bedragen 2.000 fr: kinderen met een invaliditeitsgraad van 66% tot en met 79%; 5.000 fr: kinderen met een invaliditeitsgraad van 80% en meer. 7. ADOPTIEPREMIE Begunstigden Personen die een kind adopteren of wettigen door adoptie. Voorwaarden Het kind mag geen natuurlijk kind zijn van de adoptanten; Het kind mag maximum 10 jaar oud zijn; De adoptanten moeten minstens 1 jaar de gemeente bewonen en er in de bevolkingsregisters ingeschreven zijn op het ogenblik dat de ambtenaar van de burgerlijke stand het beschikkende gedeelte van het vonnis of arrest in zijn registers heeft ingeschreven. Bedrag 3.000 fr. 15.00 u Opluisteren huwelijksmis koorlid door het Sint-Jozefskoor Dendermonde in de Sint-Jozefskerk 18.00 u.: Gezellige avond In karnavalsfeer, ingericht door de Vlaamse Federatie van gehandlkapten - Schelde- en Waasland, afdeling Dender monde in zaal Bond Moyson, Noordlaan 21 te Dendermonde 18.30 uPlechtige Eucharistieviering t.g.v. het Sint-Apolloniafeest, opgeluisterd door het Sint-Apolloniakoor in de Sint-Apolloniakerk te Appels 19.30 u Karnavalviering voor alle leden georganizeerd door K.A.V- Schoonaarde in de parochiale zaal. 20 00 u Familiesouper van -C M.B V.- Grambergen samen met «N.C.M.V in het parochiaal centrum te Grambergen 20.00 u Verkleed bal georganiseerd door vzw 't Pilaartje. in jeugdhuis 't Pillade, Werf 1 te Dendermonde 20 00 u.: Kwls- en spelavond georganiseerd door A.T.B. De Natuur vrienden in zaal «Voor Allen- te Sint-Gillis. 21.00 u Jaarlijks gemaskerd en verkleed kamavalbal, ingericht door de Koninklijke Fanfare «Vreugd in Vrijheid», in zaal De Wijngaard, Heirstraat te Appels ZONDAG 24 FEBRUARI 10.00 u Wielertoerisme De Morgenstond: nieuwe leden kunnen zich laten inschrijven in zaal Herleving aan de Burg Potiaulaan 4 te Sint-Gillis. Tot 12 uur ledereen is welkom. 13.00 u.: Karnavalviering in 't Pilaartje aan de Werf 1 te Dendermonde. 14.00 u. Grote Kavalkade- en Karnavalstoet te Dendermonde met o.a. deelname van de Kath. Muziekmaatschappij St.-Cecllia-Appels, de Kon. Fanfare en Muziekmaatschappij De Kinderen van de Schelde. 14.00 u.: Namiddagwandeling te Moorsel door V.T.B.-V.A.B. St.-Glllis, o.l.v. Dhr. L. De Saeger. Vertrek: Kerkplein St.-Gillis (centrum) om 14 uur. Verzamelen: aan de kerk te Moorsel om 14.30 u 15.00 u Voordracht en debat: gebruik en voedingswaarde van kaas en wijn, ingericht door K.V.B. De Samenwerksters Grambergen, in zaal 't Ros Beiaard te Grambergen MAANDAG 25 FEBRUARI 11.00 u.: Sociaal dienstbetoon door gemeenteraadslid Lutgart De Beul. ingericht door vzw 't Vestje, aan de Oude Vest 129 te Dendermonde. Tot 12 uur. 13.00 u Naaicursus: 11* les reeks dameskleding, ingericht door K.A.V.- Grembergen in het parochiaal centrum 17.00 u Sociaal dienstbetoon door minister Jan lenssens in het Sociaal Centrum, Oude Vest 166 te Dendermonde. Tot 18 uur 19 00 u Naaicursus: kinderkleding voor kinderen van 2 tot 12 jaar, ingericht door K.A.V -Dendermonde-Centrum in de Mariakring 19.30 u Voordracht en debat «Seksuele en affektieve opvoeding-, ingericht door K.A.V -Oudegem in het parochiecentrum, Hofstraat 9. 19.45 u Voordracht en debet «ouder worden, kansen en beperkthe den». ingericht door K.V.L.V.-Lutterzele in het St.-Lutgartcentrum, Spoor wegstraat 200. 20.00 u Voordracht en debat «Beier voorkomen dan genezen» door Dr. Van Wambeke, ingericht door K.A.V. Sint-Gillis in zaal Gildenhuis te SL-Gillis. DINSDAG 26 FEBRUARI 20.00 u Voordracht en debat -Pleidooi voor een nieuwe levensstijl anders leven in nieuwe tijden» door E. pater Phil. Bosmans. ingericht door C.M.B.V.-Oudegem en B.G.J.G. in het parochiecentrum te Oudegem. 20.00 u Huishoudelijke vorming: «Sauzen en soepen», voor K.V.L.V.- Mespelare in de gemeentelijke jongensschool te Mespelare 20.00 u Voordracht met dia's: «Japan van binnen uit» door Dhr. P. De Smedt, ingericht door C.M.B V.-Dendermonde in het stadhuis WOENSDAG 27 FEBRUARI 19.00 u.: Huishoudelijke vorming: «Broodjes en smoutbollen» voor K.A.V,-St.-Gillis-Centrum, In lokaal Jeugd Zonder Dak. 19.45 u.: Voordracht en debat «Ik heb niets meer om aan te trekken», voor jonge vrouwen en belangstellenden, ingericht door K.A.V -Appels in het parochiaal centrum. 20.00 u Boekbespreking: «Een zucht in de wind» van André Brinck, ingericht door het Davidsfonds Dendermonde in het stadhuis. Gespreks leiding: Nelly Maes 20.00 u Fotografie: Diatheek (87 dia's) van de O.V.U. bespreken van de dia's door Mimi Van Causbroeck. Fotomap O.V.U. bespreken van de foto's door Hugo D'Haen, ingericht door De Fotografische Kring in de Stedelijke Nijverheidsschool 20.00 u Voordracht en debat: «Jong zijn, studeren en zoveel meer. Is er nog toekomst voor onze kinderen» door H. Geeroms, ingericht door C M.B.V.-Baasrode in zaal Ontmoeting. DONDERDAG 26 FEBRUARI 20.00 u Film voordracht met aangepaste muziek over «Wallis - parel der Alpen» door de heer R. Vlaminck, ingericht door V.T.B.-V.A.B.-Sint- Gillis in het oud gemeentehuis te St -Gillis. Toegang: leden 50 fr.. niet-leden 75 fr. VRIJDAG 1 MAART 09.00 u.: Sociaal dienstbetoon door minister Jan Lenssens, in het Sociaal Centrum, Oude Vest 166 te Dendermonde. Tot 11 uur 19.30 u Dansronde en voorbereiding tornooi van 18 mei 1985, ingericht door V.V.K.B -Reynout, in het Kalleke-Step Theater te Gram bergen. 20.00 u.. Nationaal Kwistornool 1985: tweede kwisavond voor alle deelnemende ploegen, ingericht door de Vlaamse Klub vzw In het V.T.I. te Dendermonde. 20.00 u.: Tentoonstelling «Culturen als buren», opening van tentoon stelling door prof, Dr. M. Van Spaandonck, tweedaagse mini-tentoonstel ling rond racisme en migrantenproblemen, ingericht door C.S.C.-St.- Gillis-Dendermonde, in zaal «Voor Allen», St.-Gilllslaan 131 20.00 u.: Cursus Economie: 4" les, ingericht door K.W.B.-Boonwijk, in het parochiaal centrum «Boonwljt». OPHALING HUISVUIL Het Kollege van Burgemeester en Schepenen maakt de bevolking op attent dat het door de gemeenter goedgekeurd reglement de bewoners VERPLICHT huisvuil mee te geven in HUISVUILZAKKEN AANi KOCHT BIJ DE STAD DENDERMONDE. Zo u dit reglement overtreedt moet u er ook niet otfcne verwonderd zijn als u bemerkt dat de (het) niet-regleme aro taire zak(je) of een ander niet-reglementair opbergmidt at blijft staan. Het is de bedoeling van het stadsbestuur de huisvuildier zo efficiënt en dienstbaar mogelijk te organiseren. Het stadsbestuur vraagt hiervoor aan de bevolking hl *9 solidaire medewerking. IC IV- 7* INTERSCHOLENVELOLOOP DER STEDELIJKE SCHOLEN Zaterdag 2 maart vanaf 14 uur organiseert de ouderver van de Gemeentelijke Jongensschool van Grembergen 7* keer de interscholenveldloop der Stedelijke Lagere en dit op het Stedelijk Sportterrein, Oud Kerkhofst Grembergen. Inzet zijn de wisselbekers van schepen van onderwijs Meulebroeck (meisjes) en van schepen van openbare Dierick (jongens). Er zijn 14 reeksen voorzien met afstanden van 300 m, 6O0| 800 m volgens leeftijd en geslacht. Bovendien zijn er wt den voor ouders en leerkrachten zowel voor dames (800 heren (1500 m). Het interscholenklassement wordt opgemaakt per drie aangekomenen van elke school. Gemeenschapsminister voor Leefmilieu, Waterbeleid en wijs Lenssens en gemeenschapsminister voor cultuur en Poma schenken een ereprijs. De technische organisatie van deze sportieve namiddt, handen van AC Denderland - Afdeling Grembergen. Het bestuur, het Rode Kruis en Gepos verlenen hun medewei Inschrijven kan men via de school of via de voorzitter va schoolsportraad van de Grembergse gemeenteschool Éurt Criel, Groeneweg 39, 9150 Grembergen. OPENBARE VERKOOP Op donderdag 7 MAART 1985 om 16 uur in de schep» zaal van het Administratief Centrum. Fr. Courtensstra 11, 9330 Dendermonde zal worden overgegaan tot trr° opening van de inschrijvingen voor de VERKOOP VA Ou EEN BOOT VAN DE STADSVISSERIJ, gelegen op Ou Brusselse forten, Portmanslaan te Dendermonde. Her De kandidaat kopers dienen hun bod schriftelijk te do« 0 u onder gesloten omslag en het te richten aan het Colleg 5 van Burgemeester en schepenen. De toewijzing zal gebeuren aan de meest biedende; De boot wordt verkocht in de staat waarin hij zich bevind! 0 u De koper zal zelf dienen in te staan voor het weghalen vaiO i de boot, zonder kosten voor het stadsbestuur. TENTOONSTELLING «OORLOGSHERINNERINGEN 1940-19<fc Van 2 tot 6 mei 1985 zullen de Nationale Bonden, in samen king met het Dendermondse stadsbestuur, in het stadhuis tentoonstelling organiseren over de Tweede Wereldoorlog.^ Wat betreft het tentoonstellen van wapens, uniformen, u 'Ul: tingsstukken en andere realia werd er beroep gedaan a J grote en waardevolle verzameling van de heer G. Hollaert. a! het verder dokumenteren van deze tentoonstelling zal r stadsarchief zorgen. Toch is het noodzakelijk om hiervoor beroep te doen op de gehele bevolking. Wij vragen daarofl hulp voor het volgende: allerlei inlichtingen over hepa* gebeurtenissen (mobilisatie, luchtaanvallen, V-bommen, b van oud station heropbouw, rantsoenering, enz org» ties (Rode Kruis, verzet, enz.), Duitse bezettingstroepen. Bfn ding. Kortom alles wat vooral een beeld kan geven var p gebeurtenissen in het Dendermondse gedurende de Twi ji_, Wereldoorlog. Allerlei documenten, officieel en klande ju drukwerk, aanplakbrieven, voorwerpen en vooral foto's zijn de harte welkom. Alles wordt U na de tentoonstelling q terugbezorgd! Adressen waar U terecht kunt tijdens de diensturen: Stedi Musea, Nijverheidsstraat 1, 9330 Dendermonde, tel.: I If 21.30.18; Stadsarchief, Fr. Courtensstraat 11, 9330 Den o i monde, tel.: 052/22.08.00 iB A. Stroot» 'e Conservator-archi» rj 38 - 22.2.1985 - De Voorpost Lentekoncert in Bareldonkkapel Op zondag 24 maart organizeert de Berlaarse Koncertvereni- ging in de Bareldonkkapel om 15 u. een Lentekoncert. Het houtblazerstrio Sequentia en het gitaarduo De Maesschalck- Timmermans staan op het programma. Op vrijdag 6 december zal dan in de parochiekerk het jaarlijkse Sint-Martinuskoncert plaatsvinden. Het wordt een bachkoncert, gebracht door het wereldberoemde barokensemble «La Petite Bande» onder leiding van Gustav Loenhardt. Volkstuin Berlare Maandag 25 februari om 19.30 uur heeft de algemene ledenver gadering plaats van de Berlaarse Volkstuinders. Samenkomst in de bovenzaal van het parochiehuis. Op het programma een voordracht over bestrijding van ziekten en onkruid in de tuin door de heer Van Mulders. Nadien wordt er nog een film vertoond over De Schelde. Gourmetavond bij KWB Berlare Fototentoonstelling over ambachten in Beveren. Aanwezigen tijdens de opening (Iv) De Berlaarse KWB-ers zijn door het bestuur uitgenodigd voor een gourmetavond die zal plaatsvinden op 2 maart om 20 uur in de zaal van het parochiehuis. Tijdig inschrijven. Beveren. Op kasteel Cortewalle kan je gaan kijken naar een ambachten. De manifestatie deed eerder kasteel Walburg in Sint-Niklaas aan. woord tijdens de opening schepen Goossens van Beveren. U herkent verder van naar links burgemeester Van der Aa, schepen Smet en de Wase VW-voorzitter Si Daele (Iv)

De Voorpost | 1985 | | pagina 14