BEIDE DURMEMOTORS GEPLAATST VOOR KWARTFINALES n: STEKENE VERDIENDE BE R( El ROYAL LEBBEKE LUKTE DE STUNT VAN HET SEIZOEN PROVINCIAAL ZAALVOETÏ IN EEN OOGWENK EINDTORNOOI: BUZAVER -1985 TWEE WEKEN ZAALVOETBAL IN LOKEREN MORGEN RACING TEMSE CRIVA HAMME BELGISCHE TURNKAMPIOENSCHAPPEN IN NEUPRÉ 42 - 1.3.1985 - De Voorpost HAMSE ZAALVOETBALLIGA De aktiviteiten van vorige week speelden zich af op twee fronten. Er werd een deel van de kompetitie afgewerkt en tevens werden de achtste finales (althans 7 ervan) afgehaspeld. Eén enkele tweedeklasser overleefde, namelijk de Busboys en ook één enkele derdeklasser, Durmemotors II. De Durmemotors slaagden er trouwens in hun beide teams naar de kwartfina les te loodsen. Op 1 maart wordt nog 1 wedstrijd gespeeld, namelijk Stijve Laars - Brussel D 71 (om 21 uur) BEKERWEDSTRIJDEN GIMA - GOALGETTERS 2-4 De Goalgetters waren wel enigszins gehandi- kapt, maar dat was ook het geval met-Gima dat wel over 8 spelers kon beschikken. Het werd een zeer spannende ontmoeting met wisselende kansen. De Goalgetters kwamen via Goossens eerst op voorsprong, maar Ronny Maes zorgde voor een 1-1 ruststand. Nadien scoorde Etienne Roels en bracht Gima 2-1 voor. Hans Van Damme kon even later echter 2 keer scoren in 1 minuut en hij zou ook nog de eindcijfers vastleggen. Gima als derdeklasser, had zijn huid duur verkocht tegen deze toonaangevende club uit de eerste reeks. DURMEMOTORS I - CORNELIS 4-3 De eeuwige rivalen stonden weer eens tegen over mekaar. Dat het bijwijlen een hevige strijd was, bewezen de uitsluitingen van De Malsche en Heirbaut (elk 2 minuten straftijd). De Durmemotors begonnen best en via Van Hese werd het na 8 minuten al 2-0. Zo bleef het ook tot bij de rust. Paul Heirbaut kon milde ren, maar Van Cleemput bracht de voorsprong terug op 3-1. Ook Vlyminck bracht Comelis tot 2 maar toe terug in het spoor van de Durmemo tors, maar uiteindelijk zou een derde doelpunt van Van Hese de zege veilig stellen. DURMEMOTORS II - DONALDS 6-0 Tot bij de rust konden de Donalds de schade beperken en de stand was toen 2-0 via twee late doelpunten van Van Moeseke en Tassent. Diezelfde Tassent verhoogde de score en Van Moeseke kon ook nog twee keer scoren zodat er een ruime voorsprong op het bord kwam. PASISSERIE ANTOINE - DESMECHT 3-6 Van Goethem, Steels en De Keyser zorgden namelijk voor een 0-3 voorsprong. Na de rust kwam Pat. Antoine sterk opzetten. Serge Van den Bossche en Gerry Van der Stock zorgden na 3 minuten al voor een 2-3 stand, maar Desmecht kon opnieuw uitlopen. Met nog 7 minuten te spelen zorgde Van den Bossche terug voor spanning (3-4), maar uiteindelijk stelde De Keyser de zege van Desmecht veilig. RVS - PATSYBOYS 4-1 Een zeer spannend duel ook en hoewel hier een eersteklasser uitkwam tegen een derdeklasser, was het bij momenten vrij onduidelijk om te zeggen wie er nu wel in de eerste reeks ïitkwam. Dat RVS uiteindelijk het pleit won, ig grotendeels aan het onbenut laten van erschillende kansen door Patsyboys. Bij de ist was trouwens nog alles mogelijk want toen as het 2-1. Voor RVS scoorde Jos Geerinck 2 :er, de eer van Patsyboys werd gered door ohammed Tahiry. K DEN TRAP - WASSERIJ WELKOM ■3 e jeugd van JK Den Trap heeft het de eervoudige kampioenenploeg van Norbert e Moor behoorlijk lastig gemaakt. De Trap et nog verschillende kansen onbenut, maar at gebeurde aan de overkant ook meermaals. >e eindstand was trouwens al bereikt bij de ust. Mark De Malsche opende de stand en De vloor maakte er nog 2 doelpunten bij. Even voor de rust scoorde Van Haver tegen en meteen stonden de eindcijfers vast. BUSBOYS - KERNKOPPEN 9-2 De Busboys liepen eerst tot 2-0 uit, maar moesten dan toezien hoe Van Rysseghem en Bernaert de stand nog voor de rust in even wicht brachten. De Kernkoppen speelden mee en het gelijkspel bij de rust was dan ook verdiend. Ze zouden het evenwel geen volle 50 minuten kunnen volhouden en o.a. met 4 doelpunten van De Bock werd het nog een vlotte zege voor de Busboys die als enige ploeg uit de tweede reeks doorstoten naar de kwartfi nales. Ondertussen werden de wedstrijden voor de kwartfinales al geloot en volgende ontmoetin gen kwamen uit de bus: Zondag 10 maart 1985: 17 u winnaar Stijve Laars - Brussel D 71 - RVS De Schrijver 18 u.: Goalgetters - Durmemotors II 19 u.: Durmemotors I - Desmecht 20 u.: Buysboys - Wasserij Welkom Deze wedstrijden worden in de namiddag voor afgegaan door een jeugdwedstrijd en een da meswedstrijd. Voorbye kompetitie* eek In reeks 1 stond de topper tussen Asseurop en Wasserij Welkom op het programma. Bij winst van W. Welkom zou het kampioenschap ge speeld zijn, maar Asseurop stak er een stokje voor. In de allerlaatste minuut werd de win ning-goal aangetekend. De Stijve Laars en Cornelis wonnen vrij vlot van RVS en Pat. Antoine. De Tielrodenaars hielden er verras send de Durmemotors onder met duidelijke cijfers. Reeks 2: De drie kopstukken wonnen hun wedstrijd. Voor Ketty (hoewel moeizaam) en Opbeuring was dat een normale zaak, maar voor de Busboys zeker niet. Ze stonden tegen over Snuffel dat de laatste weken sterk geste gen was en de goeie resultaten aan mekaar speelde. Snuffel kwam zelfs 2-0 voor, maar lukte dan geen enkel doelpunt meer. De Bus boys konden trouwens hun 4 doelpunten aante kenen terwijl spelers van Snuffel 2 en 5 minu ten straftijd uitzaten. Hierdoor spitst de titel strijd zich nu volledig toe op het duel tussen Busboys en Opbeuring. Onderaan de rang schikking namen de Kernknoppen de maat van de Donalds met duidelijke cijfers. Reeks 3: Durmemotors II verloor weer een puntje, deze keer tegen de Patsyboys in een zeer spannend duel. Gima schuift weer wat dichterbij door een moeizame overwinning te gen de Ware Vrienden, 't Brugsken zorgde bijna weer voor de verrassing en moest slechts in de slotminuten de overwinningstreffer aan Brussel D 71 laten. De Minishotters wonnen in een gelijkopgaande strijd nipt het pleit tegen de Neerhofboys. UITSLAGEN EN STANDEN Reeks 1 Patisserie Antoine - Cornelis 4-11 Durmemotors I - Desmecht 2-7 Wasserij Welkom - Asseurop 3-4 R. V.S. De Schrijver - Stijve Laars 1-10 Reeks 2 Fr. Arlette - Ketty Groenten 7-9 Busboys - Snuffel 4-2 Rush - Opbeuring 1-7 Kernkoppen - Donalds 13-2 Reeks 3 Durmemotors II - Patsyboys 2-2 Ware Vrienden - Gima 2-4 KM Verbeke - Jumo D'Holda 0-6 Neerhofboys - Minishotters 2-3 Brugsken - Brussel D 71 5-6 Klassementen Reeks 1 1. Wasserij Welkom 2. Asseurop 3. Cornelis 4. Goalgetters 5. Durmemotors 6. Stijve Laars 7. Desmecht 8. RVS De Schrijver 9 Tivoli 10. Tuitvricnden 11Pat. Antoine Reeks 2 1. Opbeuring 2. Busboys 3. Ketty Groenten 4. Snuffel 5. Rotthicr De Mulder 6. Kerknoppen 7. JK Den Trap 8. 't Zeepaardje 9 Rush 10. Frituur Arlette 11. Donalds Reeks 3 1Durmemotors II 2. Gima 3. Patsyboys 4 Ware Vrienden 5. Brussel D 71 6. Jumo D'Holda 7 Minishotters 8. Populieren 9. KM Verbeke 10. 't Brugsken 11. Neerhofboys ZAVENTEM - CAFETARIABOYS STEKENE 3) Een gehandikapte Stekense ploeg zonder kapii Clercq en Danny De Ruyte!diende op te tornn een zeer homogene en sterk spelende thuisploeg te tem. De thuisploeg trad, naar we ter plaatse vernemen, voor 't eerst dit seizoen aan in haar_ opstelling! Een vergelijk met andere wedstrijden i j** ook onmogelijk. De bezoekers uit Stekene be- treffelijke (alweer) gonnen echter voortreffelijk Janssens ontzet, aan deze uitwedstrijd: met' In de tweede periode jt vloeiend zaalvoetbal (goeie de thuisploeg zich dt zaalbezetting, vlotte kombina- homogene lie vo groef eelsc Damr ÏIUllC KUIIIUIIia- iiuiuugciic en klaart L f. ties enz.) trokken de Steke- ploeg. De bezoekers dj ans. naars het laken naar zich toe gen nog jong en c en thuisploeg Zaventem dien- ren?dachten enkel i ®cn de in de bezoekers haar meer- vallen ondanks het feit 51 dere te herkennen. Cafétaria- coach hen gebood t: cnn boys kwam dan ook op voor- verdedigen Waarschip n sprong langs. wisselspeler de afwezigheid van i wun Willy de Backer: hij scoorde De Clercq hier wel v 55',r' mooi 0-1. De bezoekers gingen tussen. Zaventem kwai door op hun élan en enkele zij (2-2) met een fraai minuten later kon Ivan Stroo- en kwasi onhoudbaarv bandt er zelfs 0-2 van maken, en wanneer een slechti Stekene zat dus wel degelijk bal rustig kon worden op de goeie weg. Zaventem getikt werd het zelfs 3 kon nauwelijks iets tegendoen Dit verdiende Steko en Stekene bleef zich doelkan- maar... dat is nu een» sen kreëeren. Doch. de af- bal. Bijna werd het i werking bleef degelijk in ge- draw wanneer de beza breke: alles gingletterlijken hun massaal slotoffe» 'se figuurlijk!de lucht in. Langs gestuwd door hun de lijn werd meewarig het nog enkele schoten hoofd geschud en iemand naast het thuisdoel a mompelde: «Sponsor Optiek ven... Maar het bleef: 33 kan hier misschien raad en voordeel van Zavente daad brengen!». een gelijkspel een bete Vermits Stekene maar kansen gave van de krachten bleef missen bleef het lange ding ware geweest, tijd 0-2 tot Hassan Saissi er op Volgende thuiswedstii een snelle tegenaktie 1-2 van kene - Begijnendijk kon maken. Meteen kon de 1 maart 1985 om 20. wedstrijd weer alle kanten uit Eerdere tegenakties van Za ventem waren door een voor- cijfei aanti li Ja 'plot Minivoetbal. In Lebbeke moest Royal Lebbeke het opnemen tegen Aalst dat nog ongeslagen was in deze kompetitie. Aalst verloor met 3-2. Toch werd Lebbeke (in wit) in de verdediging gedrongen door een fel aandringend Aalst, (adw) Provinciaal zaalvoetbal 15 11 2 2 123 65 24 16 11 4 1 88 68 23 15 10 4 1 86 63 21 15 8 5 2 86 85 18 15 7 5 3 81 67 17 15 7 7 1 81 70 15 16 7 9 0 76 92 14 16 6 9 1 78 93 13 15 4 9 2 70 88 10 14 4 9 1 80 101 9 15 2 12 2 64 109 5 15 14 10 116 65 28 15 12 12 103 47 26 15 11 4 0 114 87 22 16 8 5 3 117 79 19 15 8 5 2 92 64 18 14 6 6 2 73 62 14 15 5 8 2 70 78 12 14 3 9 2 61 108 8 15 3 12 1 62 108 7 15 2 11 3 77 124 7 15 1 11 3 65 113 5 16 13 12 115 35 28 16 12 2 2 118 38 26 14 10 1 3 99 33 23 15 9 4 2 82 51 20 15 10 5 0 105 56 20 15 7 7 1 58 61 15 16 5 10 1 48 114 11 15 3 9 3 47 98 9 16 3 12 1 36 90 7 15 3 12 0 47 89 6 15 1 13 1 27 113 3 Wedstrijden voor de week van 4 tot 8 maart e.k. Reeks 1 Ma 20 u.: Tuitvricnden - Wasserij Welkom Ma 21 u. Cornelis - Durmemotors I Do 22 u.: Desmecht - Pat. Antoine Vr. 20 u.: Stijve Laars - Tivoli Vr. 21 u Asseurop - Goalgetters Reeks 2 Ma 21 u.: Opbeuring - Busboys Do 18.30 u.: Donalds - Fr. Arlette Wo. 21 u.: Zeepaardje - Rotthicr DM Vr. 22 u.: Snuffel - Rush Vr. 22 u.: Ketty Groenen - Kernkoppen. Reeks 3 Ma 19 u.: Patsyboys - Ware Vrienden Wo. 21 u.: Jumo - Populieren Do 21 u Gima - Durmemotors II Vr 21 u.: Brussel D 71 - Neerhofboys Vr. 19 u.: Minishotters - Brugsken In het provinciaal zaalvoetbal stonden alle ogen van onze liefhebbers uit de Dender streek vorige week beslist ge richt op het topduel in tweede provinciale B tussen Royal Lebbeke en Atheneum Aalst. Royal stond bij de aanvang van de wedstrijd op een derde plaats terwijl Aalst onbe dreigd, en tevens nog ongesla gen, aan de leiding prijkte. Het was de Aalstenaren trou wens nog niet overkomen sinds ze bij de Belgische zaalvoet balbond zijn aangesloten, om ook maar één nederlaag op te lopen. Dit seizoen moest At- hcum slechts één punt prijsge ven, en dit namelijk bij Léberg Gent, momenteel op de twee de plaats. Lebbeke begon aan de wedstrijd met een sterk mo reel. Dat zou wel anders kun nen geweest zijn want enkele dagen voordien moesten de Royal boys nog een inhaalwed strijd afhasselen bij Fiat Gent. Daar werd, slechts met heel veel moeite een 4-4 gelijkspel uit de brand gesleept (doel punten van Stijn Mannacrt 2, Geert Moens en Jan Verlcy- sen.) Lebbeke was echter niet aangeslagen door dit onver wacht puntenverlies Tegen Atheneum Aalst moest en zou weerwraak genomen worden. Daarvoor had coach Tilley trouwens een taktisch plan uit gedokterd dat hoofdzakelijk neerkwam op een afwachtende houding van Lebbeke dat dan tegelijkertijd op de kountcr zou kunnen spekuleren. Dat plan lukte erg goed want van bij de start gingen de bezoe kers in de aanval en reeds in de eerste minuut kon Stijn Man- naert de thuisploeg bij een eer ste tegenaanval ei zo na op voorsprong brengen. Ook Brusselmans was even later dicht bij de openingstreffer doch na hoekschop van Peter Roelands kon Marnix niet voorbij doelman Van Lierde raken. Het ongeordend aan vallend Aalst liep steeds stee vast op een Lebbeekse muur terwijl de uitbraken van Leb beke steeds gevaarlijker wer den; Roelands was twee keer erg dicht bij een doelpunt doch toen Florijn een bal kreeg toe gespeeld van Marnix Brussel- mans was het wel raak 1-0. Op de tiende minuut een eerste echte kans voor Aalst doch doelman De Clercq stopte de bal van Van Den Bossche. Na dat Mannaert nog een reuze- kans liet liggen was het op de 20ste minuut toch raak; Roe lands ging alleen door en nam doelman Van Lierde tegen- voets 2-0. Na de rust werd Lebbeke echter met de rug tegen de muur geplaatst Aalst liet niet met zich spotten en de Ajuinen wilden kost wat kost hun reeks ongeslagen wedstrij den verder zetten. Lebbeke trok echter een levende muur op voor het lokale doel en bleef maar rekenen op de snel le uitbraken van een Marnix Brusselmans en een Peter Roelands. Deze taktiek bleef echter sukses hebben want toen Roelands alleen doorging en werd gehaakt, kon Jan Ver- leysen de daaruitvolgende vrije trap binnenknallen 3-0. Nadat Andy Florijn zich nog eens had vergrepen aan een bezoekende aanvaller, waar voor Florijn de verdiende 2 minuten straftijd niet kreeg, kon Van Den Bossche na een ingestudeerd nummertje vrij schop toch milderen voor een aandringend Atheneum 3-1. Aalst bleef maar komen en Lebbeke ging door de knieën. Op een intrap van aanvoerder Van Den Bossche kon Robbe- rechts de bal meteen op de slof nemen en voorbij de hele Leb beekse defensie, doelman De Clercq incluis, de aansluitng- streffer op het bord brengen 3- 2. Met nog meer dan een kwar tier te gaan zat er dus nog alles in voor de bezoekers doch Lebbeke kon de druk tamelijk goed en zonder kleerscheuren doorstaan. Ook toen Stijn Mannaert voor een erg lichte fout voor 2 minuten naar de strafbank werd verwezen wist Aalst van deze man meer si tuatie geen gebruik te maken Jan Verleysen werd nog eens op een dubieuze manier van de bal gehouden toen hij op weg leek naar een vierde lokaal doelpunt terwijl in de laatste vijf minuten Royal alle ballen die in de achterhoede verzeild waren met een harde trap ont zette. Het was dan ook een hele diepe zucht die door de ruim 100 aanwezigen denderde toen ref Van de Velde de partij na anderhalve minuut ekstra blessuretijd affloot. Na afloop kregen we dan ook een erg tevreden Lebbeke coach Tilley te zien die stelde dat zijn taktisch plan wel dege lijk klopte doch dat zijn team het in de tweede helft bepaald lastig kreeg. Niettemin voegde hij er aan toe dat indien Royal ten allen tijde over het duo Roelands - Brusselmans kon beschikken, de toekomst voor zijn ploeg er nog beter zou uit zien. Niettemin roemde de coach zijn hele team voor de sterke kollektieve prestatie. I.E. Ikop >0.30 geüj Gl dl Reeks 1 A. Kussnacht B. Sportingers C. Lambrecht D. Nefertete Reeks 2 E. Doornvogels F. Setmar G. 't Duifke H. Salclub D'monde. Speelkalender Ma. 4.3.'85 19: A-C 20: E-G 21; B-D 22: F-H Woe 6.3.'85 21: A-D 22: E-H Vr(jd. 8.3.'85 19: B-C 20: F-G Ma. 11.3.'85 19: A-B 20: E-F 21: C-D 22: G-H Halve finales Woensdag: 13.3.'85 21: Winnaar reeks 1 - Tweede recks II 22: Tweede reeks I - Winnaar reeks II Maandag 18.3.'85 19.30 u.: Troosting om de 3' en 4* plaats 21 u.: Finale 22.30 u.: Prijsuitreiking A.I. In de eerste provinciale van het Oostvlaamse zaalvoetbal staat morgen de interessante wedstrijd tussen Temse en Hamme op het programma. Ook in de voorbije seizoenen groeide deze wedstrijd steeds uit tot een waar spektakclgc- beuren waarbij de toeschouwers nooit bedrogen naar huis gingen. De inzet van de wedstrijd morgen laat trouwens hetzelfde vermoeden; de winnaar mag zich immers zo goed als zeker wanen van de derde plaats in de rangschik king en met nog enkele wedstrijden te gaan in de kompetitie is dat natuurlijk mooi meegenomen. Afspraak morgen dus in Sporthal Temsica aan de Gast huisstraat in Temse om 20 u. De toegang is gratis. (ie) Onze streekploegen deden het in de voorbije speeldag in de nationale en provinciale zaal- voetbalkompetitic tamelijk goed. In tweede nationale A lijkt Comar Aalst zonder pro blemen op weg om het seizoen af te sluiten in de subtop. Ook Dynamo Sint-Niklaas komt stilaan in betere papieren want na een vrij zwakke heenrode konden de Klaasjes afgelopen vrijdag met 5-3 winnen van de degradatiekandidaat Molen beek. Dynamo is nu in een groepje verzeild waaruit beslist één ploeg zal degraderen. Er is echter opnieuw hoop. In derde nationale blijft Cafetaria Ste kene verbazen. Vorige weck meldden we reeds hoe de Ca fetariaboys Europabekerhou der Hoboken uitschakelden en zich zodoende plaatsten voor de kwartfinales van de Beker van België zaalvoetbal. Vorige week vrijdag echter, onze let ters waren nog maar pas opge droogd leed Stekene een sma delijk... verlies bij het beschei den geklasseerde Zaventem. Meteen mogen coach Merckx en zijn manschappen wel een kruis maken over hun titelam- bities. De weg in de beker ligt echter nig breed open. Voor Vijfhoek Sint-Niklaas ziet de toekomst er veel be roerder uit. De Klaasjes won nen dit seizoen nog niet en konden tot nu toe slechts één puntje in de wacht slepen. Hun degradatie staat dus nu reeds vast, het is trouwens zelfs de vraag of Vijfhoek er volgend jaar wel mee zou doorgaan. Indien de klub móest stoppen verliest het Waasland een van de pioniers van de zaalvoetbal- sport. Provinciaal In eerste provinciale wordt de titelstrijd een duidelijk Gents onderonsje. Het lijkt immers onmogelijk dat ofwel Criva Hamme. ofwel Racing Temse nog de kloof zouden overbrug gen die Brcugel Lcdcberg en ZVK Gent nu reeds hebben opgebouwd. De beide streek ploegen blijven echter wel in de running voor een plaats bij de top drie. Daarvoor nemen ze het morgenavond tegen el kaar op in Sporthal Temsica (aanvang 20 u. en de ta gratis). Als «voor» tot deze schok van d scheldestreek speeldl Hamme vorige weekl sterke partij zaalvof gelijk tegen Fortunaj Ook Racing Temse i verder dan een gelijti bij Raspoeting Gent. f pen de Gentenaars tot! vooraleer Temse in 0 reaktie ging. In een d tiertje speelde Tem op hoog niveau en wJ Gentenaars even K.(r Met doelpunten s sche. Meersman, De D Riské werd de 3-0 achlj immers in een 3-4 v omgebogen. Het got van de Waaslandcrs bl ter niet duren zodat Ti^ in de slotfaze Raspt aan een punt kon helpd In tweede provinciale! de titelstrijd nog i nend te gaan worden. 1 enkele weken leek C Lokeren immers on1^ doch enkele mindere den brachten enkele renten terug in de run dat er naast Devema CIAC Gent, AZ Gent Ruyskensvelde Lokere nen genoemd worden kandidaten. Devema I ge week nog een sto formaat vallen door verliezen tegen het vc Lochristi. Daarvoor ka Olympia Sinaai in dc men want de Tincljongt loren thuis met 2-5 Zclzatc en komen bel lank dicht bij de degradat im sen. Een ommekeer «dringend gewenst» 1 roodhemden. In de B-reeks brengen een afzonderlijke bijdr; oals relaas over de topper leider Aalst Royal Lebbeke. De 1< pen wel op een gasbel 'e:l blijven in deze reeks 1 bel aan de leiding. V< komen er wel gunsti) A spektievcn vrij om eventuele eindronde al promotie naar eerste ciale af te dwingen, er in elk geval tc ov Zoals vorige week beloofd krijgt U deze week een dubbel overzicht van de Lokerse zaal voetballiga. Reeks A Tik Tak - Lucontainer 1-4 doelpunten van Herman Zaman voor de thuisploeg en van André Baeyens, Willy Baeyens 2 en Roger Schal- ckens voor de bezoekers. Weco - Staakte 3-3 doelpunten van Gerrit Brouwer 2, en Herman Spelc- man voor de thuisploeg en van Verbeken, Temmerman en Baele voor de bezoekers. Cambrinus - Van Ruyskensvel de B 6-1 Voor de thuisploeg skoorden Cassier, O sterlinck, De Roo- zen, Noppc z, et Van De Put- i te terwijl Eddy vervaert de eer redde voor Van Ruyskensvel de B. 't Stamineeken - Huis aan dc Durme 4-3. Robert Verniers nam alle loka le treffers voor zijn rekening terwijl bij de bezoekers Taele- man 2 en Vispoel achter het kanon stonden. Hamboerke - VDV B 2-6 Rogiers en De Craecker maak ten de doelpunten voor Ham boerke terwijl VDV skoorde langs Rogiers 4, en Dc Wach ter 2. Karrewiel - Topsport 5-3. Tigra 4 en Maes skoorden de 5 lokale treffers. Aan de overzij de waren De vriendt, Schiette- catte en Vermeersch de doel- schutters. Karrewiel - Lucontainer 1-14 Doelpuntenkermis bij de be zoekers langs Roger Schal- ckens 4, Francois Schalckens 3, Vertonghen 2 en Roels 5 Tik tak - VDV B 5-1 Laureys 3 en Zaman waren de lokale doelschutters, De Wilde skoorde tegen. Weco - Van Ruyskensvelde B 5-2 Spcleman 2, Abbcel en De Coninck 2 skoorden de 5 thui- streffers. Cassier redde de eer van de bezoekers met 2 tref fers. Stamineeken - Hamboerke 3-4 Luc Van Broeck en Robert Verniers 2 skoorden 3 keer voor de thuisploeg, Rogiers en De Craecker elk twee keer voor de bezoekers. Van Winckcl - Topsport 13-5 Doelpuntenfestijn met Van Brussel 7, Lammens 3 en Bae- te 3, achter het kanon van de thuisploeg. De Geest, Schiet- tccatte 2 en Vermeersch skoor den voor de bezoekers. Celtic - Staakte 4-9 Ronny Feusels 3 en Sonck skoorden voor Celtic maar Staakte trof 9 keer raak langs Baele 5 en Temmerman 4 Recks B Drie Linden - Concordia 2-2 Van Peteghem en Vasseur voor de thuisploeg en De Vos en Meert voor dc bezoekers zorgden voor een logisch en billijk gelijkspel. Veldstraatje - Donkere Wolk 1-22 Doelpuntenbal bij de Donkere Wolk waarin het bij de rust reeds 0-14 was. Door deze overvloed aan doelpuntenma kers werd dan ook vergeten hun namen te noteren zodat ook wij ze U schuldig moeten blijven. Van Damme - Saturn 1-2. Patrick Baeyens skoorde voor Van Damme doch De Maes- schalck en Famaey zorgden voor een nipte zege voor de bezoekers. Dc Schryvcr B - Kooks 4-6 De Kegel en De Smit skoorden voor dc thuisploeg, de zege voor K1""' werd v ->r Veideman 3, Versyp en Van De Verre. Ilwa Keuken - Witte Steen 1-8 Mare Baywcns 2, Wim Huyghc 2, en Didicr Lebrun 4 skoor den voor Witte Steen. Tony Van de Voorde redde dc loka le eer. Jeans Club - Dc Vismijn 7-3 De Bosschcr, Verniers 3 en Colman 3 zorgden voor ruime thuiscijfcrs De Rycke en Floré 2 konden voor dc bezoekers dc pil enigszins verzachten. Veldstraatje - Concordia 1-7 Toen het via De Vos, Van Bocxelacr, Paz 3 en Meert 2 reeds 0-7 was, kon Meganck pas de eer redden voor het Veldstraatje. Van Damme - Witte Steen 5-3 In deze spannende wedstrijd beslisten de doelpunten van Van Dricsschc, Baeyens, De Saedeleere Dirk 2 en Dc Sac- deleerc Guido voor de thuis ploeg over winst en verlies. Bauwcns en Lebrun 2 'koor den tegen. Saturn - Dc Vismijn 10-3 Een ruim thuiszege die werd bewerkt door doelpunten van Poppe, De Brouwer 4 en For- mcay 5. Dc Rijcke 2 en Floré skoorden tegen. Petrol - Kooks 6-5 Spektakelmatch waarin de thuisploeg een nopte zege boekte dankzij doelpunten van Van Avermaet, Colman 2, Sorgeloos, Laureys en Ver- vact. De Coninck 2 en Cocne 3 zorgden voor de mooie eind stand. Drie Linden - De Schrijver 3-6 Met doelpunten van Vla- mcinck 2 en Slabbacrt kon de thuisploeg het met rooien te gen dc zes bezoekende treffers van Van Gcytc, Bauwcns, De Keghel 2 en Laureys. Jeans Club - E5 Mode 9-4. Faouid skoorde 2 keer voor dc Donker Wolk maar dat vol stond niet tegen de treffers van Van De Voorde, Van De Vel de en De Canne 3 voor Ilwa Keukens. .M h. OK In het Waalse Neurpé werd de sprong. Uiteindelijk vorige zondag voor enkele Bel- de Bert Janssen nog cn gische turntitcls gestreden, na- stelijk als zesde in ca f tionale kampioenschappen die waarin de Vlaamse gyn altijd al bijzondere belangstel- opvallend domineerde» yn ling hebben gewekt. kategorie der juniort Het was een bijzonder vlotte het juist andersom et organisatie en de cameramen- seniores, werd Chris» sen van dc R.T.B. hebben de- try uit het Brusselse V ze nationale turnkampiocn- dermaal de Belgische schappen ook niet zonder de kampioen. nodige aandacht laten voorbij- Resultaten Belgische gaan. Voor dc turners die zich turnkampiocnschappcn vooraf hadden gekwalificeerd, Kadctten (turners gel» was het alleszins belangrijk. 1972 cn later): Ook het Waasland was daarbij 1 Tom De Coster (A vertegenwoordigd en de jeugd- 29.90 ige Bert Janssen' -an Rust- 2. Yorik De Wccrdt P Roe" uit Sint-N'M.: heeft de) 27.90 zijn kansen bij de kadetlJii -3. Murk Matthyssen (l flink verdedigd. Zijn beste tem) 7.7.20 E prestatie tijdens dc zes discipli- 6. Bert Janssens (Sint-W nes, werd een derde plaats in 27.40

De Voorpost | 1985 | | pagina 42