KLINKENDE NAMEN OP LEBBEEKSE VELDLOPEN TRANEN BIJ DE OLYMPISCHE GEDACHTE :ls. 6. Onsd Mcersma* ZEVENDE INTERSCHOLENVELDLOOP GREMBERGEN Hreprij2c„ waren er ook nog van minister Jan Lenssens en van zijn kollege voor kuituur n sport Karei Poma. Voor de zevende keer al had op het Stedelijk Sportterrein klasgenootjes. Hevige diskus- j*. |eerjaar meisjes Oud Kerkhofstraat in Grembergen de interscholenveld- si", felle strijd. Maar achteraf j Van Herreweghe Muriel loop voor de stedelijke Lagere Scholen plaats. De werd het pakje chips toch weer Gremb., 2. Penninger Nicky oudervereniging van de Gemeentelijke Jongensschool van eerl,Jk gedeeld En toen, als Baasr Grembergen kreeg voor de gelegenheid opnieuw logistieke SdrS" ™l!SrrJcS "d" steun van AC Denderland, sinds een paar jaar met een vrouwen voor 800 meter, de Is" leerjaar jongens eigen afdeling in Grembergen, terwyl net als vorig jaar mannen voor een te zware 1. Van Eetvcldc Wim Oud 2. het stadsbestuur, de sportraad feitelijk met voorzitter 1500 meter De opkomst hier Colman Mario Gremb.. 3. Rene Crielen het Rode Kruis hun medewerking was opnieuw te gering. Sport Heyvaert Niels Gremb., 4. De verleenden. op school, jaja. Smet Björn Appels, 5. De En de winnaars? Dat heeft in Trogh Gunther Oud., 6. Jans- Zij die het echter moesten plots heel ernstig. Het verschil feite allemaal geen belang. De sens Ivo Haasd., 7 Schoofs doen waren de tientallen jon- aan de streep was vaak heel Olympische gedachte, 'deelna- Bart Oud., 8. Heynderick gens en meisjes. Hier en daar groot. Te groot voor enkele men is belangrijker dan win- Yves Schoon.. 9. Klincaert werd er aardig opgewarmd, weke hartjes. Hier en daar nenVelen leken zich daar- Geert Oud.. 10. Van Mosse- net als bij de echten, en de werd zelfs een traantje van mee te kunnen troosten. velde Kenneth Schoon.. 11. gelegenheidsraadgevers gaven ontgoocheling weggepinkt. De De jonge atleten kregen trou- Van Gehuchten Peter Gremb nog snel hun laatste onmisbare meeste vaders zagen daar alle- wens allemaal een aandenken 12. Pauwels Niki Gremb.. 13. richtlijnen. Maar dan stonden maal weinig van want de ou- De wisselbeker schepen Meu- De Vos Kris Gremb., 14. De ze er alleen voor. De meisjes derlijke macht had zich ver- lebroeck ging naar de meisjes Vos Dirk Appels. 15. Van vanaf zes jaar voor driehon- schanst in een gebouw, waar van Baasrode, de wisselbeker Avermaet Koen Grem., 16. derd zware meters. Beter doen zo bleek achteraf, ook nog een schepen Dierick was voor de Van Mossevelde Tom Grem.. dan de anderen, want daarover schuimende pint was te krij- jongens van Oudegem. Beide 17. Nuyts Kurt Baasr.. 18. De zou nog lang nagepraat wor- gen. De jongens leken stoer- politici kwamen persoonlijk Saedeleer Koen Oud.. 19. De den. De lieve snoetjes werden der, echt mannelijker dan hun hun kleinood overhandigen Haeck Hans Oud.. 20. Hey- Veldlopen. Tijdens de interscholenveldloop volgden de kleine atleten aandachtig de aktiviteiten aan het uitslagenbo piet hermans) mans Philip Oud 21. Nobels Nico Grem.. 22. De Rechter Nicky Grem., 23. Segcrs Kris- tof Grem., 24. Verdickt Chris- tophe Baasr. 2d' leerjaar meisjes 1. Jansen Bianca Haasd.. 2. Geernaert Tatiana Baasr.. 3. De Winter Natasja. 4. Blon- troch Gudrun Haasd., 5. Van Hove Heidi Baasr.. 6 De Wil de Birgit Grem.. 7. Malin Hil- de Schoon.. 8 Lauwers Sandra Baasr., 9. Roels Melissa Schoon pels, 10. De Wint Dimitri Oud., 11. D'Haese Tom Ap pels. 12. Bogaert Filip Schoon., 13. Heyvaert Lode Grem., 14. Coremans Kresten Grem., 15. Caudron David Grem., 16. Peclman Filip Ap pels, 17. Timmerman Kevin Grem. 4" leerjaar meisjes 1. De Smet Heidi. 2. Van Keer Viona Baasr.. 3 Jacobs An Baasr 4. De Nul Chris Schoon 5. Van Der Snickt Kelly Schoon. Veldlopen. Uiteraard waren de ouders de beste supporters tijdens de cross voor de leerlingen der gemeentelijke scholen, (foto piet hermans) Voor de veldlooptweedaagse heeft het bestuur van AC Lebbeke weer heelwat inspanningen gedaan om enkele klasse-atleten naar Lebbeke te krijgen. Bij de dames die op zaterdag hun wedstrijd kregen waren er de Wase Ria Van Landeghem en de Limburgse Fran- cine Peeters. Twee atletes die in het veldlopen reeds heel wat knappe resultaten naar voren schoven. Maar ook in de marathons lopen ze in de kijker. Vooral Ria Van Landeghem heeft het in deze harde sporttak reeds ver geschopt. Bij de heren kregen we Willy Van Huylebroeck, Roger De Vogel en Leon Schots aan de start. Neem daarbij een echt crossweertje en een prima parcours en alle ingrediënten zijn aanwezig om een beste sportnamid- dag te verzekerden. Roger De Vogel de beste Van bij de start konden twee atleten voorop geraken: Roger De Vogel en Willy Ban Huy- lenbroeck, die er een sterk tempo op nahielden dat voor de meesten iets te veel was. Leon Schots, aan zijn eerste wedstrijden toe na een lange afwezigheid wegens ziekte, trachtte nog het gat te dichten. Iets dat hij een paar ronden aanhield. Nadien moest hij de beide koplopers laten gaan. Iets verder liepen nog Van Gooi (Leb.), Meskens (Dend.), Vervaert (ACW), Heyvaert (Vlierzele), De Cos- ter en ook Willcms die na een lange afwezigheid terug de spi kes heeft aangebonden nu het toch een wedstrijd was van zijn klub (AC Lebbeke). Na een paar ronden samen te hebben gelopen ging er in de derde ronde Roger De Vogel alleen van door en Willy Van Huy- lenbroeck moest hem na een paar honderd meters laten gaan. De Dendermondse at leet begon dan aan een solo die hem afgescheiden aan de aan komst bracht waar hij luid werd toegejuicht door de vele supporters. Tweede werd Wil ly Van Huylcnbroeck (VS) en een moedige Schots veroverde de derde plaats. Voor onze streek kregen we een negende plaats van de Lebbeekse atleet Geert Van Gooi en tiende werd Benny Meskens van AC Denderland. Op een dergelijk groot lot deelnemers is dat voor onze streekatleten een beste verrichting. Nog vooraan in de kopgroep kregen we op een in het oog springende plaats: Vervaert (Waas), twaalfde en Heyvaert (V) der tiende. Vijftiende werd Fran cois Willems (Lebb.) Hans De Coster legde beslag op de zes tiende plaats. Verder kregen we nog De Boom (Waas), De Maezeneir (Leb.) en Wiels (Zele). Bij de veteranen vielen er geen podiumplaatsen voor de streekatleten Op de vierde plaats kregen we Van Lierde (V), Van Damme (Lebb.), plaatste zich ook in de kop met een vijfde plaats. Ook bij de juniores begin nen we met de vierde plaats die naar Van Geyte (Hamme) gaat en vijfde werd zijn klub- genoot De Keyser. Veldcman Veldlopen in Lebbeke. Marc Van De Voorde (ACB) loopt hier nog aan de leiding van het achtervolgend groepje. Veldlopen in Lebbeke. Ria Van Landeghem in de ach tervolging op Francine Pee ters (adw) (Zele) plaatste zich als zeven de en Beirnaert hield er een negende plaats aan over. De- clercq (Hamme) werd twaalfde en D'Haese (VS) zeventiende, terwijl nog een twintigste plaats naar Peirlinck van AC Opwijk ging. Meganck (AC Aalst) knappe scholier Bij de scholieren bewees Meganck van AC Aalst nog maar eens al het goede dat we van hem reeds zagen en na een beste wedstrijd onderstreepte hij deze veldloop met een schitterende voorsprongzege. Vierde werd Van der Hoeven (VS) Dc vijfde plaats ging naar Van Winghe (AC Op wijk) Tassent (Hamme). Bos- teels (Baasrode), Van Damme (Lebb.). Dierickx (Lebb.) volgden nog in deze volgorde. Bij de kadetten waren Fontcy- ne (Opwijk) en Claus (Ham me) goed en in de volgende reeks zagen we G. Van Waes (EA) op een ereplaats. Bij de allerjongsten waren het Blom- maert (Baasrode), Dcrudder (Opwijk), Tielburg (Lebbeke) en Van Damme (Baasrode) die met de zegebloemen zwaaiden. Ria Van Landeghem en Ghislaine Van Praet: streekatletes op het podium Voor deze damesveldloop van Lebbeke kregen wc enkele bekende namen aan dc start en ze zorgden ook voor het num mer één en twee. Marathon kampioene Ria Van Lande ghem en de Limburgse Franci ne Peeters namen van bij de start voorsprong en de meeste tegenstand kwam nog van Ghislaine Van Praet (Lebbe ke) en de Zeelse Ginette Van den Bossche. Toch waren ze na een ronde alleen aan de leiding en nog iets verder werd ook Ria Van Landeghem door Francine Peeters in dc steek gelaten. Ria begon toen aan een sterke remonte, kwam wel iets dichter bij de koploopster, maar kon de kloof met meer dichten. Alles bij elkaar werd het toch een mooi resultaat voor de Waaslandsc atlete die op het tweede trapje van het podium mocht postvatten. Een veldloop is beslist niet haar voornaamste doel, want voor haar geldt in dc eerste plaats het maratonnummcr. iets waarin ze steeds schitterde. Na de beide koplopers ging het om de ereplaatsen en deze ging naar Ghislaine Van Praet. want zij kon haar podium plaats tot het einde verdedi gen. Ginette Van den Bossche terug uit ski-vakantie bewoog zich ook steeds in de voorste gelederen en voor haar werd het een prima vierde plaats, die haar in de gegeven omstan digheden wel moet plezier ge daan hebben. Martine Van den Bossche van Vlierzele werd vijfde. Griet Geeroms (Lebbeke) ver dedigde zich goed en voor een wederoptredende Marleen Christiacns die er na ziekte weer bijliep en vijftiende werd kunnen we zeggen dat het een knap resultaat is. Voor Mireil le Beeckman van Baasrode- werd het een 20ste plaats. Zij ging nog vrij fris over dc streep, iets wat ons doet veron derstellen dat ze enkele plaat sen kan bijwinncn. Bij de juniores was het Kat- ja Merlin van Zele die de zege in dc wacht sleepte, wat geen verrassing mag genoemd wor den na wat zij heeft laten zien op de kampioenschappen, waar ze zowat het haasje speel de voor de atleten die nadien het podium bevolkten. Nicole Bocklandt (Hamme) werd vijf de en Ann Vcrvaet van Vlier zele kwam zich nog op dc acht ste plaats nestelen na een eer der slechte start. Bij de veteranen was het naar gewoonte Lieve Rogge man die won, maar nu kregen we een nieuwe naam als twee de: Rita Goossens (Lebbeke) die zich voor haar eerste jaar in de atlcticksport bij de vete ranen sterk op de voorgrond heeft weten te werken. De dochter van Wardjc Goossens heeft beslist de juiste raads man om haar verder te begelei den. Derde werd Diane Van Britsom van Volharding en vierde werd Frieda Waegeman van Zele. Bij de scholieren won Joke Annerel (AC Opwijk) op een vlotte manier. Van deze atlete, die ook al een beste wedstrijd liep in het kampioenschap, was deze zege wel te verwachten. Beter hadden we verwacht van Anja Buyssc van Zele die nu derde werd en wel een minde re dag moet gehad hebben. Zoniet zou Joke meer last ge had hebben met dc ranke atle te uit Zele. Arents Nicole (VS). Nadja De Keyser (Ham me) en Christel Ccuppens (Baasrode) kwamen ook sterk uit deze wedstrijd. Bij de ka detten onthouden we vooral de namen van Romy Van Mocr- zeke uit Hamme en Mireille Christiaens uit Zele die ook bewezen uit het goede hout gesneden te zijn. Wat wc ook kunnen zeggen van Sandra Van den Bogaert (VS) en Na- dia Feys (Zele). Bij dc aller jongsten ging dc meeste aan dacht naar Fabienne Minner en Licsclotje Lammens, Anne- mieke De Keyser (Hamme) en Gudrun Lammens (VS). André 2* leerjaar jongens I. De Sledt Ikuvuer Oud.. 2 Stockbrocckx Pieter Oud.. 3. Criel Hans Gremb.. 4 Van Limbergen Gert Appels. 5. De Smet Sven Baasr 6. Van Hauwe Filip Schoon.. 7. Van Mossevelde Kim Sch.. 8. De Cooman Tom Oud., 9. Bus- schaert Lieven Appels, 10. Van Schepdacl Koen Boon., II. De Corte Jurgcn Gremb.. 12. De Visschcr Dimitri Oud., 13. De Haeck Wim Oud.. 14 Van Hecke Tommy Oud., 15. Goeman Jo Oud 16. Van Damme Tom Oud 3' leerjaar meisjes 1. Van Hoey An Baasr.. 2 Onselaerc Grcctje Grem.. 3 Dc Block Kalrien Schoon.. 4 Penninger Ann Baasr.. 5. Bon- narens Emmy Schoon.. 6 Geernaert Bianca Baasr.. 7. Van Mossevelde Joke Grem.. 8 i Kindt Karoline Schoon 9. Corbaut Isahellc Schoon. 3fc leerjaar Jongens 1 Van Der lleyden Peter Oud 2. Bcgu Serge Appels, 3. De Bruycker Peter Schoon.. 4. Van Eetvcldc Tom Oud 5. Dc Leenheer Nico Grem.. 6. Troch Benjamin Baasr.. 7. Van Hauwcrmeiren Stijn Schoon.. 8. Roels Werner Oud.. 9. D'Haese Bary Ap- 4" leerjaar jongens 1. Dc Kimpe Lucicn Baasr 2. De Kimpe Gunther Oud.. 3 Van Herreweghe Samuel Grem.. 4. Dc Winnc Luc Oud.. 5. Van Den Abbeele Jurgcn Grem 6 Pirijns Gun ther Grem., 7 Guldenmond Pieter Jan Schoon.. 8. Jorrits- ma Peter Oud.. 9. Criel Geert Grem.. 10. Ravijts Davy Grem., 11. Van Hauwerihei- ren Koen Schoon.. 12. Daman Bart Baasr., 13 De Kimpe Geert Baasr.. 14. Lambrccht Pieter Grom 25. De Greef Sttfaan Oud.. 16. Goeman Hans Oud 17. Killemans Is- heit Sch.. 18. De Cooman Geert Oud 19. Knop Bart Appels. 20. De Kccrsmacckcr Tim Gremb. 5" leerjaar meisjes I De Kimpe Rita Baasr 2. Mannaert Peggy Baasr 3. Van Driessche Wendy Sinaai. 4. t Kindt Elly Schoon 5. Roels Heidi. 6. Ravijts Cindy, 7. Kindt Elke Baasr.. 8. Luyckx Ilse Schoon.. 9. Hen- drickx Cindy Schoon. 5* leerjaar 1. Huttcncr Filip Appels, 2. Van Leoy Nico Grem.. 3 Van Belle Stefan Appels. 4. Veldc man Nick Grem., 5. Colman Guy Oud., 6. Govaert Steven Grem.. 7. Van Den Bcrghe Veldlopen. In Grembergen werd een veldloop voor de leerlingen van het stedelijk onderwijs, kleine mannen fier gingen op hun prestatiesis foto piet hermans) Dirk Oud.. 8. Verccthbrughcn Donald Appels, 9 Van Der Hcyden Wim Oud.. 11 De Peuscleir Koen Oud 12. De Bruyne Glcn Schoon.. 13. Van Belle Kristof Appels, 14 De Pouillon Pieter Grem.. 15. De Hauwcrc Kurt Grem.. 16. Block Peter Schoon.. 17. Van- eetvclde Ronny Oud 18. Ver- hacvert Tom Appels. 19. Dc Meersman Jurgen 20. Van Maldcr Gert 21. Vermeiren Grim 22. De Wint Davy De Saedeleer Johan Van Der Smissen Grem., 25.Goeman Oud., 26. Jorritsma Oud.. 27. Smet Johan 6leerjaar meisjes 1 Schollacrt Sabrina wijk, 2. Van Hauwe Schoon.. 3. De Mol 6d' leerjaar jongens 1. Impens Bart Oud, 2. strepen Wim Appels, 3. genhout Wim Boonw., Winne Michel Oud. tens Tom Appels, 6. Bart Grem. 7 Grem.. 8. Lambrccht Grem., 9. De Vissche» Oud., 10. Dc Winne Grem.. II. Vcrlaeckt Grem., 12 Mocns Schoon.. 13. De Grem., 14. lip Schoon. Dames 1 Schepers Hildc Troch Geertje -35, 3. Lutgarde -35. 4. Chris -35, 5. Dicricki -35, 6. Cotte Petra 1351 Vereecken Annie -3 Vlaeminckh Helcne Lcjeune Fancy BO +35 Heren +35 1. Van Eetvcldc Heli.l Veldlopen in Lebbeke. Het podium van de veteranen: Rita Goossens ACLLieve Nimmen Pierre, 3 D'Hj Roggeman (EA) en Diane Van Britsom (Volh. Beveren) (adw) der Gustaaf, 4. De BloJ zcf, 5. Van Belle Rul Roelants Danny, 7. 0e| scher Marcel. 8. Vekl Pascal Heren -35 1. Van Havermaet ni Van Den Bossche. 3. Vaf vanghe Paul, 4. Van f weghe Raymond. 5.j Chris, 6. Cobbaut Huh Busschacrt Luc, 8. Vanl| velde Hector. Uitslag wisselbeker Meulebroeck (meisjes) 1 1 Baasrode 61 puntJ Schoonaarde 85, 3 Schol de 107, 4. Boonwijk 21'! Uitslag wisselbeker 4 Dierick (jongens) 1Oudegem 86 puntei Grembergen 173 (Bckerl ter Lenssens) 3. Appelzli Schoonarde 216, 5. BiT 281, 6. Boonwijk 355 Beker minister Poma vw meest aantal deelnemen school j Grembergen, 2. Out* Veldlopen in Lebbeke. hen gemoedelijk praatje op het podium van de seniores, tussen Ria 3. Schoonaarde. 4. Baas Van iMndeghem, Francine Peeters en Ghislaine Van Praet (adw) 5. Appels. 6, Boonwijk 36 - 8.3.1985 - De Voorpost VELDLOPEN

De Voorpost | 1985 | | pagina 36