Hamme- en Bloemenstraat krijgen riolering en nieuw wegdek Kampioenen bij Lokerse Vogelvrienden en bij de Distelvink r. Geluk door eigen woning Hamme bestaat kwarteeuw -Jüozefgilde uil Hamme St.-Anna ontvangen op het leentehuis Acht kandidaten voor De Zilveren Vierschaar te Waasmunster Eerste Stars on Tape Festival in Buggenhout Teater Aksiedent op Kroegentocht maart 1960 verscheen in het Belgisch Staatsblad de officiële bekendmaking van de ig van de N.V. Geluk door Eigen woning, een kredietmaatschappij, erkend door dii.L.K. De raad van beheer wilde dit 25 jarig bestaan niet onopgemerkt laten Donderdagavond vierde deze kredietmaatschappij haar zilveren jubileum en akademische zitting in de feestzaal van het gemeentehuis, waarop ook ischapsminister Jan Lenssens en ACW-voorzitter Willy D'Havé aanwezig waren. n(j rzitter van Geluk door Eigen woning, de heer Adolf Uyttenhove verwelkomde de hit |den. etste het ontstaan van loor Eigen Woning, en inbreng van het ACW leg gemeentebestuur. Zijn vj Dg ook uit naar de Al- Spaar- en Lijfrentekas t verlenen van de nodi- ;loi eten. «Laat ons verder aan het geluk van vele a», aan wie met de an Geluk door Eigen de mogelijkheid egeven aan voordelige S oorwaarden een wo- verwerven», besloot woordvoerder van de de heer De Saede- op de opmerkelijke van Geluk door Ei- ing en feliciteerde de or hun 25-jarig be- wenste hen nog vele lie jaren. ■ren vijftig was er een i nieuwe wonin- iale en kulturele orga- Jmoedigden het verwer- leen eigen woning sterk a tegemoet te komen Ktreven van de werkne- jnnen om een huis te werden een aantal bezielende en geënga- Snensen bereid gevon- kredietmaatschappij e leningen toestaat te Aangemoedigd door idissementeel Christe- |rkersverbond, startte )58 met de voorberei- a talrijke vergaderin gen er voldoende aan- rvonden en toegezegd Iciale instellingen, pri- tonen en gemeentebc- |De ASLK gaf haar ping en op 27 februari fa de stichtingsvergade- |ats te Hamme van de schap «Geluk door Ifoning». 119 aandeel- 1 onderschreven 3.418 aandelen van 500 frank, zijnde een bedrag van 1,7 miljoen. Wijlen Benoit Van Acker nam het voorzitterschap waar. Va leer Onselaere werd afgevaar digde beheerder en Hubert Geens en Leopold Van Hulle, gevolmachtigd beheerders. Amedée De Bruyne werd se- kretaris-zaakvoerder en Ka- miel Van Impe, boekhouder. De financiële leefbaarheid van de vennootschap met een per soneelslid in dienst was niet op enkele jaren te realiseren. Het ACW-Dendermonde zorgde er voor dat in de periode van 1960 tot 1969, de sekretaris een bijkomende job had in het ACW, om de kredietmaat schappij leefbaar te houden en haar uitbouw mogelijk te ma ken. Bij de oprichting had men een kapitaal van 1,7 miljoen. Dit werd stelselmatig ver hoogd, want de vraag naar de leningen steeg. De ASLK gaf haar goedkeuring om elk jaar haar ontleenvermogen op te drijven. Nu hebben bijna 1600 gezinnen een lening aangegaan bij Geluk door Eigen Woning voor een bedrag van 913 mil joen. Dit betekent niet alleen evenveel gezonde woningen, maar ook werkgelegenheid. Tijdens de jaren 60 was er de vraag naar leningen voor de aankoop van oudere woningen bijna onbestaande, nu stelt men vast dat 70% van de lenin gen bestemd is voor deze sektor. Beschikbaarheid en dienst baarheid De voorzitter van het ACW, Willy D'Havé, prees het mooi sociale werk dat er geleverd wordt. Hij wees ook op de huidige situatie, de hoge in tresten, en vooral de onzeker heid van de financiële moge lijkheden schrikken vele ko pers af. Zolang er twee inko mens zijn, kan men het aan. Een intrest die haalbaar is, een langere looptijd van de lenin gen en de vermindering van de BTW op de bouw, zijn princi pes die gesteund worden door het ACW. Wij moeten er over nadenken tijdens dit groot fa miliefeest, aldus voorzitter D'Havé. Door burgemeester Baert, die het slotwoord uit sprak tijdens de academische zitting, werden de hoofdbe standdelen van de werking van Geluk door Eigen Woning aangeraakt. Deze krediet maatschappij beperkt zich im mers niet tot de loutere wer king van een financierings maatschappij, zij wordt in het bijzonder gekenmerkt door haar luisterbereidheid, door een zo ruim mogelijke infor matie, door dialoog voor de beslissing en door een uitge sproken menselijke benade ring. Beschikbaarheid en dienstbaarheid lopen als zilve ren draden door dit jubileum, zegde de burgemeester. Hij wierp ook een hoopvolle blik naar de toekomst. Het is evident dat de huidige steunpi laren ook de verdere werking van Geluk door Eigen Wonen zullen schragen. Het deskun dig management en beheer, waarover men zich mag ver heugen, zal ongetwijfeld in de toekomst blijven voortbe staan, en worden uitgediept om tegemoet te komen aan de evoluties in ,de bouwsektor en aan de interessesfeer van de kandidaat-kopers. Geluk door Eigen Woning staat leningen toe in alle gemeenten van het arrondissement Dendermon- de, binnen een straal van 15 km. van de maatschappelijke zetel die gevestigd is te Ham- me. De huidige rentevoet be draagt 9,75% en men kan maximum 2,2 miljoen lenen voor een nieuwbouw en 2 mil joen voor een gekochte wo ning. Er zijn vaste zitdagen, op het sekretariaat van de ven nootschap, Kapellestraat 1 te Hamme, tel. 052-47.90.40, el ke dinsdag van 9 tot 12 u. en elke woensdag van 15 tot 19 u. Jubilarissen In zaal Den Bond werd na de akademische zitting hulde ge bracht aan een aantal perso nen. Op de eerste plaats werd de afgevaardigde-beheerder, Valeer Onselaere, de man, die de bezieler was in de voorbe reiding en bij de stichting maar ook later in de beheerraad ge huldigd. Zijn ervaring op het gebied van de sociale woning bouw en zijn inzet hebben veel bijgedragen tot de uitbouw van onze maatschappij en haar ge zonde financiële situatie. Jozef Cassiman en Marcel Duerinck zijn beheerders van het eerste CwfeïV ■PggjpgB uur. Als het College van kom- T 'fr «1 missarissen zijn werk heeft r -n**? -;'Lwjj I :'M kunnen uitvoeren zoals het hoort, te danken aan M i Clement Leybaert, op de pf Vj.. 1 viering verstek diende te laten :J - f»'' '9 gaan. Ook Kamiel Van Impe, j Jk L^B^Btv TB i deskundig boekhouder i. reeds 25 jaar een belangrijke ÉB Btefc.rS; T f opdracht. maar niet k m Ï^^^BV i ^B^^B ^^B^V f JH Amedée het podium. Zijn korrekte informatie, zijn B inzicht in de menselijke pro- 'JS^B blemen, zijn inspanningen om B de moeilijkheden van de ontle- ners te helpen oplossen, zijn elementen die voor een ver- B hebben ge- zorgd, met allen die op Geluk door Eigen Woning reeds be- B roep hebben gedaan. Moge de- ze 25 jaar jubilerende krediet- Hamme. 25 jaar Geluk door eigen woning. Valeer Onselaere, Jozef Cassiman, Marcel maatschappij uitbloeien tot Deurinck, Clement Leybaert, Amedee De Bruyn en Marcel Van Impe werden als een gouden feesteling. verdienstelijke leden gehuldigd, (vh) Voor de wegen- en rioleringswerken in de Hamme- en Bloemenstraat te Moerzeke heeft het gemeentebestuur van Hamme, reeds ter plaatse enkele informatie- en inspraakavon den georganiseerd, die een grote belangstelling kenden en vrij vlot verliepen. De huidige meerderheid beschouwt de inwoners van de straten als ernstige gesprekspartners. Zij zjjn immers het dichtst betrokken by deze werken, en kunnen er best de voor- en nadelen van afwegen. Op een eerste samenkomst in café Boerenbond, werd na de nodige informatie met geheime stemming beslist voor het leggen van de riolering in deze straten. Vorige week had er in café Tirol een nieuwe wykvergadering plaats, onder een ruime belangstelling. Grote werken Burgemeester Baert stelde dat de inspraak van de bevolking van essentieel belang is voor het gemeentebestuur. Wij zijn verheugd dat er zoveel mensen geïnteresseerd zijn: zegde hij in zijn welkomstwoord. Wij zijn hier samengekomen om de problemen te bespreken. Men sen jutten elkaar dijkwijls op en meestal is het een drukte om een niemendal. De wegen- en rioleringswerken in de Hamme- en Bloemenstraat zijn grote werken. De aanbe steding heeft plaats gehad en de uitvoeringskosten lopen tussen de 23 en 24 miljoen. Deze prijs valt ruim onder de kostenraming van 35 miljoen. Dit kan alleen maar ten goede komen aan de ganse bevol king, maar vooral aan de aan gelanden. Schepen van Open bare Werken, Jules Vincart, onderstreepte de belangrijk heid van de werken. Zij lopen vanaf de Vliet (scheidingslijn tussen Hamme en Moerzeke) tot het einde van de Bloemen straat (aansluiting Burgemees ter Lemmensstraat-Klein- broekstraat). Er komt over het ganse trajekt riolering, maar deze wordt niet overal op de zelfde wijze aangebracht. Van af de Vliet tot aan de Boon straat komen er twee riolerin gen, langs beide zijden van de baan, één van 0,90 m. en één van 0,40 m. doorsnee. Van de Boonstraat tot de Pompelhoek komt er één riolering. Wel zal men daar de helft van de be- tonbaan opbreken. Van de 25 jaar Geluk door eigen woning. De aanwezigen luisterden aandachtig naar de Pompelhoek tot einde Bloe- m (vh). menstraat, komt de riolering in het midden van de baan. Er zal nog een klein stukje riolering worden gelegd in de Vrede- straat, zijnde een 62 m., die-zal aansluiten op de riolering van de Bloemenstraat. Dit ganse rioleringstrajekt zal aangeslo ten worden op de leiding van de Bootdijk en zo zal het water afvloeien naar de Wielstraat. Wegdek Vanaf de Vliet tot aan de Boonstraat, ligt er in de Ham- mestraat een fietspad langs beide zijden van de baan. Het wegdek blijft er totaal behou den. Wel zal het fietspad ver breed worden tot 1,25 m. en door een groenzone geschei den worden van de baan. De betonbaan vanaf de Boon- straat tot de Pompelhoek zal in de Hammestraat langs één zij de worden opgebroken en la ter worden hersteld. In de Bloemenstraat worden de kas seien opgebroken en komt er een asfaltverharding van 5 me ter breed. Ook in de Vrede- straat zal het asfalt herlegd worden. In de Hammestraat waar er een fietspad ligt ko men er geen voetpaden. Voor het overige deel komen er voetpaden langs beide zijden van 1,25 meter breed in beton- tegels en dit tot op het einde van de Bloemenstraat. De aan gelanden kunnen eventueel met de aannemer afspreken om b.v. de oprit bij te werken of te verbeteren. Maar dit mag alleen de aannemer doen, het gemeentebestuur mag immers geen werken uitvoeren op pri- vé-eigendom. De werken zou den moeten starten op 1 april, maar men verwacht dat het wellicht eind april zal worden. De aannemer, de N.V. Onder nemingen Blondé - en Van Steenbeeck uit Boechout, heeft 220 werkdagen om dit groots werk te realiseren. Dit betekent dat het werk wellicht meer dan één jaar kan duren. Veel zal afhangen van de weersomstandigheden. Verhaal belasting Het punt waarvoor velen naar deze vergadering waren geko men waren de verhaalbelastin- gen die van toepassing zullen zijn. Wij hebben vroeger al gezegd, aldus de burgemees ter, dat het zeker geen 2.000 fr. de strekkende meter zal worden, maar om het juiste bedrag te kunnen bepalen moeten de werken voltooid zijn en alle kosten gekend zijn. Men heeft voor dit werk 14 miljoen subsidies bekomen. De resterende som, ongeveer 10 miljoen, wordt gedeeltelijk verhaald op de eigenaars, het andere deel op de gemeen schap. In dit kader vertelde de burgemeester dat niemand verplicht is de verhaalbelasting volledig en direkt te betalen, men kan het spreiden over een periode van twintig jaar. Maar de interest die er dan bijkomt is wel duur. De ervaring heeft uitgewezen dat 2/3 van de be trokken eigenaars hun belas ting in één keer volledig beta len. Men is er van overtuigd in Hamme, dat de verhaalbelas ting een zure belasting is. In het schepencollege heeft men daar al meermaals over ge sproken, aldus de burgemees ter, maar deze belasting nu veranderen in die zin dat gans de gemeenschap er moet voor betalen zou een kaakslag bete kenen voor die velen die in het verleden al verhaalbelasting hebben betaald volgens het huidige systeem. Het is geen aprilgrap te Waasmunster, maar op maandag 1 april om 19.30 u zal de kulturele raad van Waasmunster in kasteel Blauwendae! de winnaar bekend maken van de Zilveren Vierschaar. De gemeentelijke kultuurraad wenst in navolging van de gemeentelijke sportraad, die jaarlijks sport laureaten verkiest, een nieuwe onderscheiding in het leven te roepen. Welk i bij ')gg J, 1.900 nleiding van het 275 L'l taan van de Sint Jozef- de parochie Hamme PP"I en het meer dan 100 Haan van de Sint-Jo- werden de leden van ie ontvangen op het itcin thuis door het ge- ekke estuur. Zij werden md door burgcmecs- :n ten de Schepenen Van "eai teele en Van Avcr- t burgemeester zegde niet zo vaak gebeurt jop het gemeentehuis m cn ontvan8t die 275 rijn. Dit is een uitzon- jebeurtenis, die zeker :merkt mocht voor- Joeveel mensen heb- fcze kapel in vreugde d, in goede en kwade in toevlucht gezocht "3®®- De mens, door eeuwen cn tijden, het dagelijks be zoekt zijn toevlucht in nkomst van hemelse p'i", In alle eenvoud en „II* geloof, hebben zij er "c nodige hulp en steun De Sint-Jozcfkapcl td van stil gebed en rouwen. Maar het ilk heeft met macht kapel weten te vrij- te houden. De ter prees de grote :n die waren gele- Sint-Anna-wijk om goed cn schoon te en in haar heerlij- voor het volk te iwam de voorzitter It-Jozefsgilde aan het khecr Rooms Aimé, •et gemeentebestuur K>ie ontvangst op Nntehuis. Hij zegde 5 Sint-Anna fier is pel. Hij schetste de p van de kapel en van die in 1873 werd gc- fdcr Deken Louis Ver- P- Vroeger was het een vrijgezellengildc of de gilde belangloos hadden ingezet om in de loop van vorig jaar ver van de wondere figuren. Thans de Sint-Jozefkapel te restaure- dubbeld en bedraagt nu 76. zijn het mensen met een chris- ren. Omcr Van Hecke, Oscar telijk en kultureel gevoel 1984 Mallliet, André Van Hecke, Met een drink en het tekenen was een topjaar voor de gilde, en Maurice De Cock. Tevens van het guldenboek werd deze Hij prees de mensen die zich is het ledenaantal van de gilde ontvangst afgesloten. Men wil personen een hulde brengen die zich in het voor bije jaar voor het plaatselijke verenigingsleven hebben inge zet. Het kultureel, sportief en sociaal gebeuren wordt immers in grote mate gedragen door verdienstelijke inwoners van de Heidegemeente. Alle Waasmunsterse verenigingen hebben hierop blijkbaar gun stig gereageerd. Er kwamen liefst acht kandidaturen bin nen. Uit de inlichtingen die verenigingen over hun kandi daat aan de kultuurraad over maakten, bleek dat alle kandi daten een rijk en uitgebreid kultureel en sportief verleden kennen. Het zal beslist geen gemakkelijke taak zijn voor het bestuur om uit deze 8 kan didaten de laureaat te kiezen. Een van hieronder vermelde kandidaten zal de Zilveren Vierschaar in ontvangst mogen nemen: Jeanne Van Puyvelde van de KAV viert haar gouden jubileum als lid van deze vere niging. Tevens is zij veertig jaar bestuurslid en verdeelt el ke maand 550 boekjes aan de leden. Haar helpende handen zijn steeds beschikbaar. Maria Verschuuren, is sedert 6 jaar aktief in de KSA en werd voorgedragen voor zijn verant woordelijkheidszin en doorzet tingsvermogen. Hij was leider bij alle leeftijdsgroepen. Vorig jaar werd hij aangesteld als bondsleider. Jaak Gerlo werd voorgedragen door de basketbalclub Waso- cub. Hij is stichter voorzitter en sponsor van de club. In 1972 werd de h. Gerlo verko zen als Oostvlaamse afgevaar digde en momenteel fungeert hij als ondervoorzitter. Ook hij is lid van de nationale ver gadering te Brussel met stem recht en verantwoordelijk voor de basketaangelegenheden in het Waasland. Hij is een ge kende en graaggeziene figuur in het Waasland en maakt vol gens ingewijden beslist een grote kans om de eerste Zilve ren Vierschaar in de wacht te slepen. Maurits Fierens werd voorge dragen door de harmonie Sin- te-Cecilia en door het Roosen- bergkoor. Hij is lid sinds 1953 en sedert 1952 dirigent. Buiten het 50 jaar lid zijn van de harmonie is hij tevens 25 jaar koorleider van het Waasmuns terse Roosenbergkoor. Mark Smet is kandidaat om wille van een twintig jaar lange inzet voor het biblioteekwe- zen. Eerst gebeurde dit in de katolieke, nadien in de ge meentelijke biblioteek. Andre Mettepenningen is voorzitter van het 10 jaar be staande POC-cultureel en de leidende kracht achter het ge meentelijk Sinterklaasfeest. André Roels werd door de vereniging Heemkundige Kring 't Sireentje voorgedra gen. Roels is reeds meer dan tien jaar aktief in het kulturele leven van de gemeente en zelfs buiten Waasmunster. Hij was de stuwende kracht voor mani festaties als: de restauratie van de dorpskom, van de Sint-An- toniuskapel, de tentoonstelling 5 jaar Heemkundig bezit, enz. Als voorzitter van de vereni ging zette hij zich al die jaren in om het gemeentelijk patri monium in stand te houden. Juliette Ost is de kandidaat van de Bond van Grote en Jonge Gezinnen. Als sekreta- ressc zette zij zich onverdroten in voor de goede werking van de BGJG. Ook was ze jaren aktief als verantwoordelijke voor de kinderopvangdienst. Op maandag 1 april zal de Zilveren Vierschaar worden overhandigd in kasteel Blau- wendael te 19.30 u. Burge meester Strobbe zal het voor woord verzorgen en Jos Moens, voorzitter van de kul tuurraad zal daaropvolgend de oorkonde uitreiken aan de lau reaat. (VGP) Naar jaarlijkse gewoonte hielden beide Lokerse vogelclubs «De Lokerse Vogelvrienden» en «De Distelvink» samen hun traditionele kampioenenhulde. Deze hulde ging door in het gewoon lokaal «Het Centrum» op zondag 24 maart jl. Voorzitter Robert De Maesschalck mocht heel at vooraanstaande personaliteiten verwelkomen. Hamme. 175 jaar Sint-Jozefsgilde. De Sint-Jozefsgilde uit Hamme Sint-Anna werd op het gemeentehuis ontvangen (vh). Voor de eerste maal wordt er in ons land een «Stars on Tape Festival» georganiseerd. Een grootscheepse play-back-show voor vedetten uit de eigen regio en ook daarbuiten. De organisatoren zijn Sparta Buggenhout cn het festival heeft plaats in een grote feesttent naar aanleiding van de Breughelfeesten die Sparta Buggenhout jaarlijks organizeert. Uitgeverij De Cuyper en De Voorpost verlenen hun medewerking aan dit festival. De schiftingen hebben plaats op zaterdag 18 mei vanaf 15 uur en de grote finale is voorzien op zondag 19 mei om 20 uur. Play-back kandidaten kunnen nu reeds en dat tot 10 mei inschrijven op volgend adres: Saraga Feestverhuring - Stars on Tape Festival, Provinciale Baan 91 te 9350 Baasrode- Dcndcrmondc. Voor meer informatie verwijzen we u naar het telefoonnummer 052/ 33.25.83. Het inschrijvingsgeld bedraagt 300 fr. Er zijn voor 60.000 fr. prijzen in natura voorzien, waaronder prachtige reizen, gastronomische weekends, enz. Per ingeschreven persoon of groep is er minimum een prijs van 1.000 fr, in natura. Daarnaast zijn er nog een aantal speciale prijzen, zoals een prijs van het publiek, enz. Muziek op band of cassette (wordt nadien terugbezorgd) bij de inschrijving te voegen voor opname op voorhand. De voorzitter zei dat het hou den van allerlei vogels over de gehele wereld enorm is toege nomen. Meer en meer vogels worden «beschermd» en de vo gelliefhebber kan derhalve al leen nog pronken met de in ons land gefokte eksemplaren. Het is dus van het allergrootste belang dat men er alles voor over heeft om de aanwezige en door de wet nu beschermde vogelsoort te fokken. Er wordt vaak gesteld dat de aviculturist een gevaar is voor de vogel stand. Niets is minder waar: door de vogelliefhebberij zijn er vele soorten gekweekt waar van er helaas nog slechts enke le in de vrije natuur voorko men. De vogelliefhebberij krijgt ook in ons land wel eens de schuld van de teleurgang van de vogelstand. Het wordt hoog tijd dat onze bestuurders eens durven erkennen dat vaak ekonomische en andere winst gevende doelstellingen de ech te oorzaak zijn van dit euvel. Op die korte toespraak pikte burgemeester Liebaut handig in op de hem luimige bekende manier. Zo stak hij onderineer de draak met zekere valse ge ruchten ten tijde Van de fusie der gemeenten, als zou Loke ren van zins zijn geweest een belasting op de volières te leg gen. Het stadsbestuur stelt al les in het werk om in de mate van het mogelijke aan dergelij ke nuttige maatschappijen de nodige steun te verlenen Na beide toespraken werden dan de kampioenen gehuldigd. De leden van beide maatschap pijen hebben deelgenomen aan niet minder dan vier kam pioenschappen. waarin de mooiste en zeldzaamste vogels werden tentoongesteld, en dat met duizendtallen. Onze beide clubs hebben het er op die kampioenschappen zeer schit terend afgebracht: Op het We reldkampioenschap te Zutphen werden wereldkampioen. Ro ger Van Daele (2 maal), Al fred Ongenaert, Henri De Ke gel en Leon Ceuppens. Alfred Ongenaert, Leon Ceuppens en Theo Rotthiers behaalden er zilver, en Roger Van Daele, Leon Ceuppens en Dirk Leer- man behaalden brons. Op het Kampioenschap van België te Brussel behaalden goud: Leon Ceuppens (liefst 15 keer), Theo Rotthier, Dirk Leerman, Henri De Kegel, Etienne Van Renterghem, Ro ger Van Daele, en Voorzitter Roger De Maesschalck. Op het B.O.F. Kampioenschap te Deinze behaalde Eddy De Clercq éénmaal goud, en Ro ger Van Daele éénmaal zilver en tweemaal brons. Op het B.O. Kampioenschap te Tienen: Theo Rotthier 2 x goud, 3 x zilver, 3 x brons. Leon Ceuppens: 3 x goud, 3 x zilver. 2 x brons. Dirk Leer man: 1 x goud, 3 x zilver, 1 x brons. Alois Peelman: 1 x zilver. In totaal behaalden beide vere nigingen samen op die vier kampioenschappen: 40 maal goud, 14 maal zilver en 11 maal brons. Wat nogal kan tellen! J.V.L. Na het groot sukses van de eerste kroegentocht en «De Stoel», trekt teater Aksiedent weer van café naar café in Hamme en Moerzeke. Er wordt een komedie gespeeld, een eigen werk, «De Kandi daat». Volgende akteurs tre den op: Bart Vermeire, Anton Van Assche en Ann Van Cou- wenberghe. De regie is in han den van Leen Vermeiren. Het dekor wordt verzorgd door de Nachtclub van Toneelkring Voor God en Evenmens. Er is geen inkomgeld te betalen, maar na afloop komen de ak teurs met de hoed rond. Plaats - Dagen - en Uren: Zon dag 31 maart te 20 u. in De Kring, Ringstraat, om 21 u. in de Sint-Renildezaal. Vrijdag 5 april te 20 u. in Sportarena, Tweebruggenplein, om 21 u. in The Old Chap. Hoogstraat en 22 u. in de Knots, Geemstraat. Zondag 7 april om 22 u. op nieuw in de Knots. Vrijdag 12 april om 20 u. te Moerzeke- Dorp, De Klok, om 21 u. bij Raymond en om 22 u. 't Mole- ken. Zaterdag 13 april om 20 u. in cliché, om 21 u. in Tivoli en om 22 u. in zaal Familia. De Voorpost - 29.3.1985 - 11

De Voorpost | 1985 | | pagina 11