DE WASE KEUKENSTUDIO VERZORGT HET HART VAN UW WONING STEEKKAART WASE KEUKENSTUDIO De Voorpost - 29.3.1985 - 15 n.icr: iere dit n gesp ng en :l pnj ijdens zich l iraat *0U ijdagavond 22 maart had aan de Gentsesteenweg T de feestelijke opening plaats van de nieuwe nzaal van de Wase Keukenstudio. Uiteraard was heelwat volk komen opdagen om Andre en Paula 'RD bamphelaere-Marchand te komen gelukwensen deze prachtige realisatie, tot stand gebracht na jaar totale inzet, toewijding en vakmanschap, rndien had deze opening plaats op de verjaardag de heer Schamphelaere zodat het een driedubbel it werd. «Het is dankzij de hulp van al diegenen' ons omringen en van de firma Ilwa Keukens in het inder dat we tegen de afgesproken dag konden len. Hier zijn echte wonderen verricht», aldus de ir Schamphelaere. 3 Keukenstudio is t in 1979 in de Lo- Rozenstraat en be- t dus vijf jaar. Voor- |n had de heer Scham- lere vijftien jaar in de fcuktie- en verkoops- :he van keukens ge- zodat hij op de i was van de zaak. rom ook is hij bijzon- jfier dat hij amper vijf jna de start deze nieu- jstiging kan voor- zijn 2.500 [fiten die ondertussen keuken van hem hebben. Onder hen reben Larsen, maar heeft er momenteel ier geniet van... 1st op mijn 38" verjaar- T viel deze opening, Bit André Schamphe- B. Zonder de hulp van personeel, hun echt- mijn familie, en kennissen Bdit zeker niet moge- geweest. Wij hebben nacht gewerkt en §de mensen die onder- babysit speelden, üenen alle waarde- L Het is echt te veel ben allemaal op te noe- L Ook de mensen van Keukens zelf hebben x>r steun, medewer- en zelfs mankracht voelt zo dat er tussen Keukens uit Ruis- k, een firma die al -■« 1g jaar bestaat, en de wo t Keukenstudio een mek »e band bestaat die ier reikt dan alleen r het zakelijke. Wase Keukenstudio rijkt vrijwel het ganse aland en heeft de ai rerkoop van Ilwa kens van Gent tot Be- a i. Daarom ook is deze j? »e inplanting zeer lffT ïgrijk: op de baan 10 Niklaas - Gent. één re\' neter voorbij het Lo- ^ne e stadscentrum en 10 i naast de bekende n ing Dierentuin. Het ee as waarrond veel dus mercieel leven van Waasland draait. Van- 'e K 11e andere gemeenten Ele w i Wase Keukenstudio aar- gemakkelijk te be- ILWA KEUKENS «Ik vind het belangrijk dat de keukens die ik ver koop van Belgisch fabri kaat zijn, vertelt André Schamphelaere. In deze tijd moeten we onze eigen produkten waarderen en beschermen. Bovendien zijn deze Belgische meu belen bijzonder degelijk en volkomen prijsbewust. Ze zijn beter dan buiten landse produkten op de Belgische markt». Gedurende een halve eeuw heeft Ilwa Keukens ontworpen om aan de hoogste eisen te voldoen. Traditionele kwaliteits normen, overgedragen van vader op zonen, ge koppeld aan een zeer mo derne technologie, waar borgen de klant een pro bleemloos jarenlang gebruik. In de fabriek kijkt men met ontzag naar de ultra moderne machines, waar mee de befaamde keukens gemaakt worden. De NV Ilwa is nu het meest toon aangevende keukenpro- ducerende bedrijf van Bel gië geworden dat samen met haar nevenbedrijven een honderdtwintig werk nemers telt. De topmana gers, alias de vijf kinde ren van het echtpaar üe- gems-WAlschap, runnen het bedrijf dat ook inter nationale bekendheid ver werft en ongeveer de helft van zijn produktie kan ex porteren. De basis waarop dit suk- ses gestoeld is bestaat vooral uit de kwaliteit, de funktionaliteit, de per soonlijkheid, de grote keuze en natuurlijk het belangrijk financieel as- pekt, want een keukenin richting is geen kleine in vestering De familie Schamphelaere-Marchand met burgemeester Liebaut en zijn schepencollege. KEUKENSTUDIO De klant maakt niet zo zeer kennis met Hwa zelf. maar met de Wase Keu kenstudio die voor de ver koop en de installatie zal instaan. Daarbij mogen we zeker niet vergeten dat er vijftien jaar fa- briekswaarborg verbon den is aan de aankoop. De dealer levert de werkuren en de fabriek zorgt voor het materiaal. Afhankelijk van uw inte rieur, budget, smaak en ideeën levert de Wase Keukenstudio u een echte keuken op maat. In de verschillende stijlen zijn telkens dertig k veertig modellen beschikbaar. Keuze genoeg dus en voor de in te bouwen elektro- apparaten kan de klant kiezen tussen de twee fa meuze merken Bosch en A tag De Wase Keuken studio kan ook een bestek geven voor een totaalprijs om een bestaand interieur aan te passen en daarin is ze werkelijk uniek. In die prijs is dan zowel de keu ken, de elektrische instal latie, het sanitair, de wa terleiding, de betegeling en zelfs de verwarming inbegrepen Deze ingrijpende werken worden binnen de kortste tijd uitgevoerd. De Wase Keukenstudio heeft im mers drie personeelsleden in dienst die echte vaklui zijn voor de plaatsing van de keuken. Bijkomende werken worden dan dik wijls in onderaanneming gedaan en in die zin wordt er vooral samengewerkt met Tegels Rik, een firma die een geweldig assorti ment tegels aanbiedt en perfekt werk aflevert. Dat konden we trouwens vaststellen in de ruime en luchtige verkoopzaal, waar André Schamphe laere zelf de klanten ont vangt. Van hem hoort u de deskundige uitleg, ter wijl eventuele kinderen verwerkt wordt tot een prettig geheel, ongevoelig voor vingerafdrukken. Het onderhoud is dus kin derspel. We letten ook op de geïntegreerde koel kast, die geheel verdwijnt achter de keukendeur, luchtelementen onderaan de bovenkasten zorgen ivoor een goede belichting van het werkblad. Het type 180 is een van de eenvoudige modellen. In dit uitgebreide gamma van witte keukens is alles zo fijn uitgewerkt dat het alleen het reine effekt kan aksentueren. Opvallend is hoe steeds voor details wordt gezorgd. Geen ver loren plaats in deze Ilwa Keukens. Een fijne af was bak, draaiende hoekkast jes, een naar U toe draai end vuilbakje, de manier waarop de kookplaat is in gebouwd, de dampkap die alle geurtjes verwijdert, enz. Verder wandelend door al deze verrassende ervarin gen, belanden we in een aparte verkoopsruimte waar de toekomstige klant ongehinderd door andere bezoekers of door het zeuren van kinderen die kijken ondertussen naar de filmpjes kun nen onderhandelen over de modaliteiten. Hier staat een prachtige keu ken in gezandstraalde eik die niet alleen bijzonder sterk is, maar die boven dien gemakkelijk te reini gen wordt. Een rustiek uitzicht biedt het ruwe hout alleszins en de hand vaten aan de kastjes en schuiven zijn zelfs enigs zins verroest. Maar dat is dan wel speciaal gedaan. De tegels erf de spoelbak ken zij ideaal aangepast in kleur en vorm Een uniek stuk en zeker één der vaandeldragers van het Ilwaprogramma. Let op de koperen dampkap en de prachtige betege ling van de wanden. Deze rustieke keukens ook in andere uitvoeringen, scheppen een speciale sfeer. Ze ademen de tijd van toen. Terug naar grootmoeders keuken, maar Han met alle modern komfort. Deze prachtige keukens gaan binnenkort te zien zijn op videocassette-kata- loog. U springt even bin nen, neemt de cassette mee en 's avonds kan U dan thuis rustig de keu kens vanuit alle hoeken bekijken. Momenteel is er reeds een cassette be schikbaar over het pro- duktieproces en ook die kan U gerust meenemen. Zoals gezegd komen de in- bouw-elektrotoestellen van de bekende merken Bosch en Atag: ovens in alle uitvoeringen, grills, kookplaten met gas of elektriciteit, dampkap- pen, koelkasten en vrie zers, af wasautomaten en spoelbakken. Deze toestel len worden eventueel ook appart geleverd door de Wase Keukenstudio. Zelf bouwpakketten voor de doe-het-zelvers die het best alleen aankunnen, zijn er ook beschikbaar en het assortiment badka mermeubelen is onuitput telijk. Ook daarover konden de genodigden zich vrijdaga vond verbazen. Met bur gemeester Liebaut aan het hoofd van zijn schepen college deden we mee een rondgang in de nieuwe zaak en we ontmoetten er voetbalklub F.C Prior van de Lokerse liefhebbersliga en zaalvoetbalploeg Ilwa, beide gesponsord door de Wase Keukencentrale. Ambiance genoeg, maar vooral verbazing over de unieke produkten die er te zien zijn. De keuken blijft één der belangrijk ste woonruimten in ons hedendaags leefpatroon. De Wase Keukenstudio helpt U om dat leefpa troon te verbeteren. Publirep. DC Foto's Piet Hermans ontvangen worden aan de «legotafel» of rustig kun nen genieten van enkele videofilmen die speciaal voor hen worden ver toond. Terwijl de «klein man nen» zoet zijn, kunnen de volwassenen rustig de vijftien volledig geinstal- leerde keukens bekijken. Er staan er in alle stijlen en uitvoeringen met een duidelijk onderscheid tus sen de «Witte keukens» en de meer rustieke. Aan de ingang links zien we dat kunststof en hout André en Paula Schamphelaere-Marchand Gentsesteenweg 132 (naast Dierentuin) 9100 Lokeren Tel. 091/48.41.74-48.63.31 Keukens en badkamermeubelen Open op weekdagen van 9 tot 12 en van 14 tot 19 uur 's zaterdags van 9 tot 12 en van 14 tot 18 urn 's zondags op afspraak.

De Voorpost | 1985 | | pagina 15