r SE ROOMS KWAM, ZAG EN OVERWON 6IN0 VERBRAECKEN 18 ER BOVENOP ;T HEIREWEGH LAAT ZICH VERRASSEN WAOD GAAT DRUKKE PAASDAGEN TEGEMOET GUET SNELSTE SPURTER EDWIN ENTHOVEN EEN VERDIENSTELIJK WINNAAR ;flDY SAELENS OPNIEUW IN HET PELOTON STEFAN VAN LEEUWE WIL ZICH TONEN IN FRANCO-BELGE RAKS BEGINNEN DE STERRITTEN WIELERWEDSTRIJD VOOR DAMES IN BERLARE De Voorpost - 5.4.1985 - 35 3-1 kracht van José Rooms staat geen maat. In het -gse Genk behaalde hij vorige zondag een vijfde tel ming» Op een totaal van zeven wedstrijden is dat Van hitterend resultaat. Waar de Temsenaar aan de 'gse nJio erschijnt is hy de boeman voor iedereen. WIELRENNEN :r^e' lakkelijk is het deze Men laat je een eindweg voor gegaan», zegt op fietsen en pas daarna wordt «Het was voor- met een kollektieve aktie op en bochtig parkoers, de uitdaging ingegaan, zich twee beklimmin- In gezelschap van een acht- eerden. Bij het beklim- tal renners ben ik een paar :8e rden we bovendien ge- keer in de aanval gegaan. Er teerd met een strakke volgde telkens een hergroepe- ie uit een ongunstige ring. Met de finale in zicht waaide. Daardoor ontstond een definitieve af- vele renners vroegtij- scheiding. Er vormde zich een beste pijlen verscho- kopgroep met negen. Naarma- Limburg houdt men er te het einde in zicht kwam, Ir een eigenaardige ma- moesten er twee renners afha- koersen op na. Bij een ken. Met zeven gingen we de pingspoging wordt er laatste kilometers in. Ik voelde middellijk gereageerd, mij fit en beloerde de oppo nenten. Op het gepaste ogen blik wipte ik voorop en won met ruim een fietslengte ver schil.» Met Geert Bulteel, Garry De Cock, Peter Van Bel en Marc Baetens nam José Rooms daags voordien deel aan een ploegentijdrit in Oost akker. Men legde er beslag op een vijfde plaats. «Voor een kleine klub is dat een uitmuntend resultaat», meent José Rooms. «Je mag niet vergeten dat de keuze minder groot is. We hebben bovendien beroep moeten doen op Mare Baetens die een typische veldrijder is. Ook de klubleiders waren te vreden over de verrichting. Het gaat niet op om ons te vergelijken met een klub die honderden renners verenigt.» José Rooms had begin dit seizoen twaalf overwinningen vooropgesteld. Daarmee be oogde hij het cijfer van verle den jaar en van voor twee jaar. Het ziet er naar uit dat hij dit streefdoel zonder ongelukken gemakkelijk zal kunnen evena ren en zelfs overschrijden. Nu zaterdag verschijnt hij in Kalmthout aan de start van een wedstrijd, tellende voor een selektie van het W.K. Voor Guy Rooms is het sei zoen onder een minder gunstig gesternte gestart. Hij werd op genomen in het militaire zie kenhuis van Neder-over- Heembeek. Vorige week werd er bloed gevonden in zijn wa ter. Dezer dagen ondergaat hij een onderzoek en zal een diag nose gesteld worden. (e.d.m.) Bart Heirewegh werd wel klubkampioen. maar wacht nog steeds op een eerste over winning. In het Brabantse Nieuwrode-Holsbeek was het bijna zover. Eén sekonde on oplettendheid was er de oor zaak van dat Benno Wouters met een gespierde demarrage een afscheiding wist te realise ren die door de verraste met gezellen niet meer kon worden overbrugd. «Het was geen gemakkelijke wedstijd», zegt Bart Heire wegh. «Op de omloop situeer de zich een nijdige helling die onmiddellijk gevolgd werd door een kasseiweg. Vandaar dat na korte tijd het peloton in stukken uit mekaar viel. Na twee van de negen af te leggen ronden gingen zes renners voorop rijden. In gezelschap van o.m. Benno Wouters, heb ik de achtervolging in gezet. Met nog drie ronden voor de boeg bleven vijf renners aan het kommando. Dat waren Pech voor Bart Benno Wouters, Geert Bul- hreg/t (c) teel, Johan Van den Dries, Johan Cuypers en ikzelf. On derling heerste er een uitste kende verstandhouding. Hier door konden we de voorsprong alsmaar opdrijven en verdwe nen we uit het gezichtsveld van de achtervolgers. Bij het ingaan van de laatste ronde is Benno Wouters weg gesprongen. Ik geef toe dat ik op dat ogenblik niet al te best gekoncentreerd was. Ik poog de toen nog in de achtervol ging te gaan maar kon niet op de medewerking rekenen van de anderen. Uiteindelijk kon ik alleen nog voor de tweede plaats sprinten.» Bart Heirewegh is niet onte vreden met die tweede plaats. Tijdens vorige wedstrijden heeft hij met pech af te reke nen gehad. Zaterdag en maan dag verschijnt hij in Buggen- hout aan de start. Vermits kleppers als Benno Wouters er ook zullen zijn, mag de Ham- menaar zich aan een forse weerstand verwachten. (e.d.m.) Gino Verbraecken heeft nog niet veel meeval gehad. Een mikrobe die hij tijdens een trainingskamp in Spanje had opgedaan door het drinken van niet gedistilleerd water, heeft hem geruime tijd parten gespeeld. «Ik kon geen enkele wed strijd tot een goed einde bren gen Bovendien kon ik twee weken niet trainen», zegt de junior uit Sint-Gillis-Waas. «Nu ben ik er bovenop en voel mij kerngezond. Dat kwam tij dens het voorbije weekeinde al duidelijk tot uiting. In Heren thout, waar ik beslag legde op een tweede plaats, hield ik mij bestendig vooraan. Ik behoor de tot een zevenkoppige groep die vroeg een afscheiding reali seerde. Tot het gezelschap behoor den Kurt Vaes, de latere win naar, Gunther Van Steelandt, Eric Haegeman, Ronny Van Hout, Theo Verbiest, Dirk Van der Jonckheit en ikzelf. Samen met Van Steelandt heb ik eens gepoogd om voorop te geraken. Dat lukt niet. Kurt Vaes is toen in de aanval ge gaan. Wij zijn er niet in gelukt om hem bij te halen. Het kwam er uiteindelijk op aan om voor de tweede plaats te spurten.» Gino Verbraecken hoopt binnenkort een aantal over winningen te behalen. Zater dag start hij in Beervelde en maandag in Waarschoot. On danks een moeilijke start hoopt de Waaslander er dit seizoen het beste van te maken. (e.d.m.) Wielrennen. Els Mertens won in Berlare de dameskoers voor nieuwelingen. Het was meteen haar derde zege in vier wedstrijden (jj) Op Paaszaterdag zyn er niet minder dan drie organisaties. De liefhebbers gaan van start in de eerste uitgave van een semi-klassieker in Grauw (by Hulst). Daar wordt het uiteraard tegen de sterke wind in de polders opboksen met bygevolg de stoere bonken in het voordeel ten opzichte van de spurters. Voor de Zeeuwsvlamingen wordt het alleszins een hoofdwedstrijd omdat de titel «Kampioen van Nederland» op het spel staat. Voor deze titel is Theo De Kryger uit Philippine de te kloppen man. Wielrennen. Gino Verbraec ken (c) I door I a geen S| ilaal geen Joeri Ver- de Trofee Mare het feit dat de i algemene rangschik- de Ronde van het jsland moest deelne- betekende echter :r in Sint-Lievens- 1 spannend koers- werd opgedist. In- :l, de 78 ingeschreve nen er een aangename i gemaakt wear 's latere winnaar Baguet verdienstelijk laureaat strijdperk tevoorschijn iet In de aanvangsfase van strijd viel er niet zo heel noteren. Wel enkele ijen. veroorzaakt door ntla niet volledig stuur- tnners. Ook waren er ine onlsnappingspogin- n Van Biescn, Huyghe en Van Steenbergen maar erg ver droegen deze akties toch niet. In de derde ronde werd een eerste grote schifting doorge voerd. Sprayt, Van Lierop en Huyghe gingen aan de haal en wisten zelfs een lichte voor sprong, vijftien sekonden, te bewerkstelligen. Onder impuls van èen sterk rijdende Baguet kwam de grote groep echter in het spoor van de vluchters. Vooraan ging het tempo van Lierop waarschijnlijk boven het petje zodat hij moest afha ken. Voor Spruyt èn Huyghe vormde dit geen beletsel om naarstig door te werken en zich opnieuw verder van het pelo ton af te scheiden. In de laatste ronde kreeg voornoemd duo nog het gezel schap van Verstappen, Wat- tez, Baguet, Cousericr en F. Verstappen. De verstandhou ding was meteen optimaal zo dat de achtervolgers het nakij ken kregen. De spurt moest uitsluitsel brengen en het was Baguet die zich van ver aan de leiding zette. Ondanks het feit dat hij reeds heel wat werk had afgeleverd bleek hij nog over voldoende reserves te beschik ken om zegevierend over de finish te bollen. Als tweede eindigde Van Lierop terwijl Couserier zichals derde wist te plaatsen. In de klassering blijft Verstracten het kommando aanvoeren met 18 punten voor Schiettecat 16, Bontinck 13, Van Bicsen 11, D'Hoore en Baguet 10 punten, Van Haute, De Martelecre en Van Keer 9 punten en De Wolf 8. (R.c.) De cyclotoeristen krijgen van hun kant startgelegenheid te Zele waar zij volgens leeftijd worden ingedeeld en er stee vast 50 km. voor de boeg krij gen. Tot slot worden de vete ranen te Steendorp verwacht, waar het wellicht een kolfje naar de hand wordt van streek- renner Karei Smet. Op Paasmaandag is Temse de pleisterplaats voor de liefheb bers en cyclotoeristen. Elk jaar wordt er hard gestreden op en rond de Cauwerburg. Kam pioen Adrien Maes uit Melsele heeft veel kans om zijn titel alle eer aan te doen aangezien hij over een uitstekende forme beschikt en met zijn snelle eindspurt wordt hij sterk ge vreesd bij de cyclotoeristen. Bij de liefhebbers worden vooral Platteau uit Moerzeke en Despeels uit Haasdonk ge tipt als voornaamste kandida ten op de zege. Zij zijn inder daad heel vlug maar hebben aan Serge Van Daele of Roger Seghers natuurlijk moeilijke tegenstanders. Vermelden we bovendien dat in Temse ook wordt gestreden voor de pun ten van de Trofee van het Waasland. Technische gegevens: Zaterdag 6 april: liefhebbers WAOD te Graauw (Hulst) over een afstand van 105 km. of 15 ronden met vertrek om 14.30 u. Daar zijn 15.000 fr. prijzen en inschrijven moet men in Café-Feestzaal Aloy bij Remi Magnes (dorp). Zaterdag 6 april: cyclotoeris ten WAOD categorie B en C te Zele. Om 14 u. start van de C's over 50 km. met 4.000 frank prijzen. Om 15.30 u. categorie B over 50 km. met 4.000 frank prijzen. Inschrij ven in café «Zonnehoekje», Veldeken 146. Zaterdag 6 april: veteranen te Steendorp. De categorie F 55 jaar) start om 14 u. en de categorie E (van 50 tot 55 jaar) start om 15.30 u. Telkens 50 km. af te leggen en 5.000 frank prijzen. Inschrijven in tavern «Bridge» in de Gelaagstraat. Maandag 8 april: Cyclotoeris ten en liefhebbers te Temse. Om 14 u. start van de cyclotoe risten (categorie B en C) voor 42 km. of 7 ronden. Om 15.30 u. start van de liefhebbers voor 84 km. of 14 ronden, met 11.000 frank aan prijzen. In schrijven café «Breugel», Cau werburg. Huidige stand voor de WAOD- trofee Waasland: na de 1ste proef (St.-Niklaas): 1. Arrie Platteau (Moerzeke) met 35 punten, 2. William Despeels (Haasdonk) 34 pun ten; 3. Roger Beelaert (Kiel- drecht) met 33 punten; 4. Mo dest Smet (Beveren) 32 pun ten; 5. Lucien Van Goethem met 31 punten; 6. Freddy Luyckx (30 punten); 7. Daniël Van Gucht (29 punten); 8. William Govaert (28 punten), 9. Wilfried Wouters (27 pun ten); 10. Erwin Van Sande (26 punten). M.N. -Saelcns verdween vorig U*" I uit de belangstelling. ;e amateur (19), was e werkomstandighe- mecr bij machte om kollcga's te wedijve- liik verk°°s tijdelijk uit te ■naar de Vlaamse Wie- ia enkele maanden heeft een betrekking gevon- Vosschemiepolyester, drijf dat geleid wordt it. I t dynamische sportman \sor van W V C. Voor- Gillis-Waas. Remy De Daar krijgt hij de gele- om te trainen en zich or I |e bereiden. Begin dit hij opnieuw lid ge el tin van de B.W.B. Iclijl b onmiddellijk de zware rd. >eks get wedstrijden opgezocht», zegt Rudy Saelens. «Ik nam deel aan Gent-leper, De Waalse Pijl in Gent-Gent. Ik wist vooraf dat ik weinig kans maakte op een ereplaats. Maar dal was ook de bedoeling niet. Het kwam er opaan, om op nieuw het tempo in de benen te krijgen. Daar begin ik nu de gunstige gevolgen van te on dervinden. Vorige zaterdag nam ik deel aan het interklub- kampioenschap tijdrijden in Oostakker. Samen met Eric Wuytack, Danny Janssens, Francois Naudts en Mare Meu- leman legden we beslag op een meer dan behoorlijke tweede plaats. Zondag ben ik met 120 andere renners aan de start versche nen in Putte - Pculis. Op een biezonder gevaarlijk parcours vormde zich na twee ronden een kopgroep van zeventien. Ik behoorde tot het gezel schap. Naarmate de finale in zicht kwam, moesten er ren ners afhaken. Op het laatst zijn Patrick Diddcn (de latere winnaar), Rudy Alen en Dan ny Vanderaerdcn (broer van Eric) in de aanval gegaan. Ik heb de aansluiting niet kunnen realiseren. Ik bereidde mij dus voor op een sprint voor de vierde plaats en die kreeg ik. Dat resultaat stemt mij tevre den. Nu is het uitkijken naar een eerste overwinning». Rudy Saelcns start komende maandag in Nieuwkerken- Waas- E.D.M. Edwin Enthoven heeft in het Brabantse Sterrebeek een eer ste overwinning behaald. Twee seizoenen is het geleden dat de vriendelijke renner uit Stekene nog eens won. De laatste zege dateert van bij de nieuwelin gen. Daarmee won hij vijf wedstrijden. Edwin Enthoven is in het Waasland een gewaar deerd renner. Een brave jon gen, oordeelt iedereen die hem van nabij kent. Dat is de zuive re waarheid. Tijdens de voorbije winter was Edwin aktief als veldrij der. Hij nam officieel aan ze ven wedstrijden deel en eindig de meestal binnen de eerste tien. Vorig seizoen eindigde hij vaak binnen de vijf. Toen gunde iedereen hem een over winning. Vorig weekeinde was het dan zover «Er werd van bij het begin biezonder hard gere den». vertelde Edwin Entho ven «Na twee van de negen af te leggen ronden gingen vijf renners voorop rijden. Met vier anderen heb ik de achter volging ingezet. Uiteindelijk vormde zich een kopgroep die zestien renners verenigde. Om de haverklap werd er gedemar reerd. Daardoor dunde de groep uit naarmate de finale in zicht kwam. Bij het ingaan van de laatste ronde zijn Mare Mertens en Walter Van den Berghe in de aanval gegaan. Ik ben onmiddellijk in hun wiel gesprongen. We zijn voorop gebleven. In de laatste kilome- Stefan Van Leeuwe is geen prof geworden. Hij had noch tans op een kontrakt gehoopt. Van de vele mooie beloften die hem werden gedaan, is uitein delijk niets in huis gekomen. De amateur uit Lokeren was hierover ontgoocheld. Dit sei zoen wil hij een vuist maken en bewijzen tot wat hij-in staat is. Het debuut is in ieder geval uitstekend. Stefan werd klub kampioen, legde beslag op een tweede plaats in Assebroek, werd derde in de Sterrit te Harelbeke en Bissegem en ze vende in Massemen. Vorig weekeinde kreeg hij voor het eerst de bloemen. Dat was in Poperinge, waar hij licht afgescheiden de finish be reikte. «De krachtige wind, die woei over de vlakten van West- Vlaanderen, maakte de op dracht dubbel moeilijk», zegt Stefan. «Reeds na enkele kilometers viel het peloton in stukken. Na pakweg vijftien kilometer vormde zich een kopgroep met Frank Van de Walle, Frans Ligneel, Dirk Geysen, Dirk Willems. Benny Godderis en ikzelf. Onderling heerste er een uistekende verstandhou ding. Daardoor werd de voorsprong op de achtervolgers alsmaar groter. Tot het einde zijn we ongestoord voorop gebleven. In de laatste kilometers heb ik gedemarreerd. Ik realiseerde een voorsprong van tweehon derd meter. Er werd gerea geerd om mij bij te halen. Ik moest stevig op de trappers duwen om niet gevat te wor den. Ik kon de voorsprong we liswaar niet vergroten, maar bleef toch tot het einde over eind». Stefan Van Leeuwe die zich vorig jaar reeds in grote wed strijden manifesteerde en tien overwinningen behaalde, start vandaag vrijdag in de Franco- Beige. Een wedstrijd die in vier etappes wordt verreden. Stefan Van Leeuwe is voldoen de gemotiveerd om er met de besten te wedijveren. E.D.M. Wielrennen. Edwin Entho ven (c) ter demarreerde ik en al snel sloeg ik een kloof. Aan de streep hield ik meer dan tien meter voorsprong op de ach tervolgers.» Edwin Enthoven had in vo rige koersen zijn konditie reeds onderstreept. In acht wedstrijden eindigde hij vier keer binnen de eerste tien. Nu zaterdag verschijnt hij in Beer velde en maandag in Zelzatc aan d? start. (e.d.m.) ■C.L.-WIELRENNEN ig had in Nieuwerkerken de laatste oefenwedstrijd voor de renners die aangesloten z(jn bij de Belgische 'ra tnners Cyclo Liga (052/35.91.79). Vanaf 6 april )iy I er gereden voor het regelmatigheidscriterium en ene 11 sterr',ten 'n zicht. Bygevolg worden er geen hj, gsvergunningen meer afgeleverd, behalve dan voor tnsdagavondwedstryden van juni tot eind augustus, wedstrijden kennen sukses bij de organisatoren en litbaters, die slechts dienen te zorgen voor de akko- tie, twee palmen en 3.600 fr. in het totaal (de rest 'gesponsord) voor twee wielerwedstrijden. dc maand maart mag 1,^1 trccht besluiten dat dc ijden gedomineerd wcr- ^°or Pierre Buslot (Leb er k'j de B-reeks, Danny h,l <°u": en Claude Hcu- bij de A-reeks, Désiré cn spurter Gaston Van beck in de D-reeks en n0. 1 Huygcns met John De je i fin de C-reeks. Hope- uW *arcn deze renners hun nj ie want de sterritten zijn irs; 1st. Er is er een op 27 in mei heeft de tweede in Mollem. Er zijn er lotaal Het is duidelijk dat de andere winnaars evenveel verdienste hebben en veel renners zullen hun konditiptop pas later be reiken. Nadat er zaterdag in Roosdaal wordt gekoerst, zijn er met het paasweekend (zon- cn maan dag) nog wedstrijden in Grem- bergen, georganiseerd door Gaston Van den Hoeck en zijn staf medewerkers. Dc eerste wedstrijd start er telkens te 14.00 u. en gewoontegetrouw mag men er veel belangstelling verwachten. In de maand maart waren er steeds meer dan honderd ren ners aan de start. Vorige zon dag in Nieuwerkerken ging in de kategoric van de liefheb bers (A B) Danny Van Hou- te (A) in de tweede ronde aan de haal. Hij kreeg nadien ver sterking van Jos Van Isterdael, Johnny Dierickx, Eddy Van der Meirssche, Pierre Buslot en Rudy Pollet. Van Houte kon zich niet bedwingen en in de finale kregen we twee vluchters: Van Houte en Bus lot. Wat J. Dierickx en zijn maats ook probeerden, ze kre gen de leiders niet meer te pakken. Ze wonnen dus res- pektievelijk de A- en de B- reeks. Bij dc onafhankelijkcn kregen we na de ontsnappingspogin gen en de prikaktics vier vluch ters: Nuel, De Cocker, Roels cn Bccké, allemaal C-rcnncrs. Plaatselijk favoriet Dc Pacpe had zich laten verrassen cn kwam iets te kort om nog sa men met Sonck aan tc sluiten Op de spurt van Willy Roels (Wetteren) stond ditmaal geen maat, hoe De Cocker ook aan drong. D. Sonck won in de D- kategorie. B.W.C.L. Nieuwerkerken: Cat. A - 1. Danny Vanhoutte (Stekene), 62 km. in 1.31 u.; 2. Rudy Pollet op 21 min.; 3. Claude Heuninck op 37 sec. 4 Jacques Crabbé; 5. Rudy Taelman. Cat. B. - 1. Pierre Buslot (Leb- beke), 62 km. in 1.31 u.; 2. Jos Van Isterdael op 24 sec.. 3. Johnny Dierickx; 4. Eddy Van der Meirssche; 5. August Van Laethem op 37 sec. Cat. C. - 1. Willy Roels (Wet teren), 56 km. in 1.21 u 2. John De Cocker; 3. Willy Nuel: 4. Richard Bccke; 5. Johnny Depaepe op 1 min. Cat. D. 1 Désiré Sonck (Ni- nove), 56 km. in 1.22 u.; 2. Julicn Schaukens op 20 sec.; 3. Gaston Van den Hoeck op 32 sec., 4. Oscar Van der Vust; 5. Arthur Sonck. TACKAERT IN DE RONDE Die van Vlaanderen dan. Na zijn goede prestatie in Harel beke lonkt dc guitige William naar de Ronde. In Harelbeke was er tegen de overmacht van de Postploeg geen kruid ge wassen, maar in dc Ronde kan Tackaert misschien nog profi teren van de strijd tussen ver schillende machtsblokken om zijn gevreesde eindjump nog eens tc demonstreren. Dat de topsprinters maar goed uit hun doppen kijken. FORS TEMSE In tweede provinciale A heeft Temse drie punten voorsprong op runncr-up Robur Moerze ke, maar ook Melsele en Kem- zeke kunnen nog dreigen. Toch menen we dat als Temse blijft spelen zoals de laatste weken, het moeilijk van de ladder zal vallen. Tegen het weliswaar zwakke Olympia Gent maakte het buitenshuis zes rozen. Robur liet zich niet doen en won ook op Zelzate met 1-2. Melsele en Kemzeke deden het al even goed, zodat de vier koplopers op verplaat sing hun slag thuishaalden. Wielrennen. In Berlare won Kristel Van Gompel de dameswedstrijd voor kadetten. Raadslid Marc Van Gijseghem overhandigde de bloemen (jj) De supportersklub van wicl- renster Brenda Osselaere or ganiseerde in Berlare twee wedstrijden voor dames-kadet- ten cn -nieuwelingen. Bij de kadetten kwamen er 31 deel neemsters aan de start. De plaatselijke Brenda Osselaer meldde zich samen met een elfkoppige vluchtersgroep aan voor de eindsprint, maar ze moest zich met een achtste plaats tevreden stellen. Ze ont ving de beker als eerste Ber- laarse Uitslag: 1. Kristel Van Gom pel, 2. Martine Schotte, 3. Rita Van Steenlandt, 4. Diane Jans sens, 5. Monica Van Massauw, 6. Lydia Van den Bosch, 7. Erica Van Staeyen, 8. Brenda Osselaer, 9. Kristel Werckx, 10. Hilde Henskens. De nieuwelingen moesten zes tig kilometer afleggen en aan het einde meldden zich zes deelneemsters aan voor de spurt. Voor Els Mertens was het een koud kunstje. Ze won hierdoor haar derde wedstrijd op viei 1. Els Mertens, 2. Christine Van de Villc, 3. Vera Cambré, 4. Nadine Van der Haegen, 5. Ria Rogiers, 6. Katrien Wuyts, 7. Christel Rechem, 8. Viviane Capelle, 9. Hilde Tassent en 10. Raymonda Thijsen. HUP, AALST SK Aalst voert in tweede pro vinciale B de stand aan. Met nog vijf matchen te spelen heeft het drie punten voor sprong op Brake! en zeven op Ronse, dat echter een match minder heeft gespeeld. Toch zien we niet goed in wie hier een vlot spelend Aalst van de bloemen kan houden. In deze reeks is het onderaan span nend Sint-Gillis, Kerksken, en Meldert zijn daar de aange wezen kandidaten om met Gandasparta naar derde te tui melen. LANGZAAM MAAR ZEKER In derde provinciale E waren verschillende titelkandidaten en in de loop van het seizoen werd er dikwijls van plaats ge wisseld. Waasmunster en Gfembergen lijken wel uitge teld. Baasrode staat nog één wedstrijd achter en Wieze staat op drie punten Zowel Wieze als leider Kruibeke gin gen op verplaatsing gelijkspe len. Misschien wordt deze reeks nog wel de boeiendste van het kampioenschap. OP ROZEN Alhoewel nog niets zeker is, mogen we toch wel zeggen dat Schellebelle op rozen zit, be grijpelijk voor een ploeg uit de rozenstreek. Met nog zes matchen te spelen heeft het acht punten voorsprong op Vlierzele dat echter nog één match meer mag spelen. Maar als we zien dat Schellebelle met 0-2 gaat winnen op Nieu werkerken, toch geen doetje, dan weten we genoeg.

De Voorpost | 1985 | | pagina 35