I t HET NIPPERTJE ENDE VOLLEYBALKOMPETITIE FALOS VOLLEYBALPROPAGANDA IN BUGGENHOUT De Voorpost - 12.4.1985 - 35 VOLLEYBAL tM - Kaf kruibeke a eerste jaar in eerste ftke hebben de meisjes Jernand Van Cauwen- lonverwacht een schitte- I derde plaats veroverd. Itgoocheling van de he- |eg werpt een schaduw jde blijdschap van deze e in de hoogste lande- tfE START - RIX KIELDRECHT -15, 14-16) •eksters waren zege- om hun tweede plaats e stellen. Bij eventueel it de titel er weliswaar r in. Het verlies tegen fcgraderend Lebbeke tien de das omgedaan, dstrijd zelf was span- n de thuisploeg zorgde n goede repliek. Zoals derde set, waarin de Asterixmeisjes het onderste uit de kan moesten halen om de thuisspeelsters terug te slaan. MODERNA LEBBEKE - JUVENES ZELE 0-3 (13-15, 10-15, 9-15) Moderna Lebbeke heeft, na het verlies tegen Zele en na de winst van Sigivok tegen hek kensluiter Adec Baasrode, af scheid genomen van eerste provinciale. Bij de thuisploeg ontbrak Romy Borms, wat een verzwakking aan het net bete kende. Juvenes Zele was met acht speelsters die allen regel matig tussen de lijnen stonden, aanwezig. Het was geen aange name wedstrijd om te volgen, aangezien voor de wedstrijd reeds bekend geworden was dat Sigivok de buit al binnen had. Voor de Modemameisjes was geen redding meer moge lijk. De eerste set kenmerkte zich door spannende balwisse lingen. De strijd ging gelijk op tot 11-11, maar Juvenes werkte beter af en het haalde de eerste deelzege binnen. In de tweede set kon Lebbeke enkel bij 5-4 even op voorsprong geraken en van dan af waren de Juve- nesmeisjes heer en meester op het terrein. Zo ook in de derde set, waar Lebbeke een 7-3 voorsprong teloor zag gaan. Tijdens de laatste set werd Ka rin Van Ransbeke uitgepro beerd. De scheidsrechters had den geen al te moeilijke wed strijd te leiden. Er waren prak tisch geen netfouten te note ren. Enkel een opstellingsfout stichtte enige verwarring bij de thuisspeelsters. Verdiende overwinning van Juvenes Zele. Moderna Lebbeke, dat het volgende seizoen in tweede provinciale moet aantreden, kampt met een speelsterste kort, na de vrijheidsaanvraag van vijf Modemameisjes. De versterking heeft zich reeds aangeboden en de reddende hand komt van Buggenhout. KANGOEROES AALST - MEVOC MEERBEKE 3-2 (3-15, 10-15, 15-11. 15-13, 15- 12) Zoals vorig seizoen groeide de ze ontmoeting ook nu uit tot een zeer belangrijke wedstrijd. Wanneer Aalst wint, bestaat er nog een kleine kans. Het is van bij het begin een zeer betwiste ybal. De ploeg van Buggenhout verloor tegen Hofstade met 0-3. (c) PROVINCIALE B EL GREMBERGEN - KEMZEKE: 3-2 4. 13-15, 3-15, 16-14, 15-9) iger. servewedstrijd werd met 3-0 cyfers door Snuffel I bergen gewonnen. Setstanden waren 15-8, 15-12, Er waren niet minder dan vijf speelsters afwezig, am zowel de reserve als de hoofdwedstrijd door de t |e zeven beschikbare speelsters dienden gespeeld te ,m tn. Coach Hans Van Aerschot liet zijn speelsters een c Z( (steem aankleven, met Griet De Ridder, terugge- jkm in de basisopstelling na twee weken vakantie, op de Joel an spelverdeelster. and miti rstc set haalde Snuffel receptie stapelden zich op, zo- naai me' het kleinste pun- dat de spelverdeelster voor een 1 toe ichil. De samenhang in onmogelijke taak stond om Aa nsplocg was zoek De een geldige aanval uit te kun- nve meisjes liepen door el- nen bouwen. Er kwam geen rndt de verdediging, wat patroon in het spelbeeld van :nwi omplete chaos teweeg de thuisploeg Daarbij geraak- I. De bezoeksters werden te Griet De Ridder vermoeid ;t in hun wilskracht om door het op en neer gedraaf lans *de match te leveren, naar verloren ballen in de re- cllet door het zien van de ceptie. Kemzeke buitte de nk ting in het Grembergse Snuffelfouten maximaal uit en :1 tt het kwam heel gemakkelijk op en g iweede set speelde Snuf- een 1-2 voorsprong in de set- iocki tmbergen krampachtig standen. ;en nzekc sloeg keihard toe. Omdat Snuffels 1-5 systeem in alle *1 ging evenwichtig op duigen leek te vallen, achtte r. Geen van beide ploe- coach Hans Van Aerschot het (G.l «i een kloof slaan, maar ogenblik gekomen om zijn (oeksters waren op het meisjes te laten overschakelen van de set het meest naar een 2-4 systeem. Griet De tuiin in de aanval. Ridder kreeg zo assistentie van felspcl in de derde set Veerle Van Der Vreken aan •armelijk, zodat deze de pass. De taakverdeling aar het best vlug verge- bracht weer rust in het Grem- brdt. De missers in de bergs geheel. Niettegenstaan de het beter draaide in de thuisploeg, schudde Kemzeke een prachtige prestatie uit de mouw en het kwam bij 10-13 op voorsprong. Snuffel bleef echter vechten voor elke bal. Kris Van Riet en Karen De Blende speelden sterk aan het net en het was dankzij hun aanvallen dat Snuffel een vijf de set uit de brand kon slepen. Tijdens de beslissende vijfde set kon Snuffel de weerstand van Kemzeke breken Bij 8-2 de aanvankelijke zespuntcn- voorsprong werd nooit prijsge geven Karen De Blende, die voor de eerste maal in het basiszestal aantrad, heeft een zeer goede wedstrijd gespeeld en Griet De Ridder, die gouden passen uit haar mouw schudde, kwam Fy siek wel wat te kort. Maar ja, wat wil jke, na ook de reserve- wedstrijd gespeeld te hebben! Het eindklassement toont een vierde plaats voor Snuffel Grembergen, zodat het niet meer in aanmerking komt voor promotie. De promotie was ze ker niet het hoofddoel van het jeugdhuis want 1984-1985 is hun eerste seizoen in derde provinciale. Het volgende sei zoen hoopt Snuffel wel door te stoten naar tweede. wedstrijd geweest en ook nu was het geen uitzondering. Meerbeke begon uitzonderlijk sterk. Op een ik en een gij was de eerste set er door met als uitslag 3-15. Het zag er niet zeer hoopgevend uit voor de Aalsterse meisjes. De tweede beurt: sterk verweer van Kan goeroes, maar toch moesten ze met 10-15 de duimen leggen. Dan kwamen de supporters los. Sfeer zoals in een ware bekerwedstrijd. Kangoeroes begon terug te slaan en het won de derde set met 15-11: de kortste set van de gehele wed strijd. Dit was weer hoopge vend. Kangoeroes ging door op dit élan en het veroverde moeizaam de vierde set met 15-13 cijfers op het bord: het kleinst mogelijke verschil. Dus er was weer hoop. Een vijfde en beslissende set bood zich aan. Bij de terreinwissel stond Aalst op een achterstand van 5-8. Na de wisseling van ter rein konden ze onmiddellijk terugslaan en op een voor sprong komen tot 10-8. Meer beke trachtte nog iets te force ren, maar de bezoekers kon den slechts terugkomen tot 13- 12. Kangoeroes had slechts één matchbal nodig om af te sluiten op 15-12. De zege op Mevoc Meerbeke is één van de mooiste overwinningen van Kangoeroes-dames dit sei zoen. Ook de reservematch werd deze maal met 3-0 cijfers gewonnen: 15-7, 15-11 en 16- 14. De reserveploeg is dus kampioen. Dit staat vast. Vol gende week moeten de dames van Kangoeroes een laatste wedstrijd spelen tegen St.-Ni- klaas op verplaatsing. Een te winnen wedstrijd!! Derde provinciale B SNUFFEL GREMBERGEN - KEMZEKE 3-2 (16-14, 13-15, 3-15, 16-14, 15- 9) Zie verslag verder in dit blad. VIERDE PROVINCIALE A VC BUGGENHOUT- HOVOC HOFSTADE 0-3 (12-15, 3-15, 9-15) Bij de thuisploeg heerste een echte eindeseizoenssfeer. Er waren amper vier basisspeel sters aanwezig, zodat ze zowel de hoofd- als de reservewed strijd dienden af te haspelen. De reservematch werd gewon nen door de thuisploeg met 3- 0. Setstanden: 15-7, 15-11 en 15-11. De Buggenhoutse ploeg had, naast de vele afwezigheden, nog af te rekenen met een blessure van Katrien Stilten. Het meisje had deze kwetsuur opgelopen tijdens de opwar ming en ze kon haar mede speelsters niet meer op het terTein assisteren. Van de nood en deugd makend, werd Stilten in extremis nog tussen de lijnen gebracht in de eerste set. Maar in de derde beurt was de pijn zo ondraaglijk ge worden, dat een vervanging werkelijk nodig was. De eerste set ging gelijk op, via 12-9 tot 12-11 en dan viel de thuisploeg stil. Hofstade kon moeiteloos de eerste deelzege binnenha len. In de tweede set gingen de bezoeksters langs 0-2 naar een 2-10 voorsprong. Na vier op slagwisselingen werd ook deze set door Hofstade binnenge haald. Tijdens de derde en laatste set werd de ongelukki ge Stilten bij een 7-8 stand vervangen, zodat de kans op winst volledig in mist opging. Hovok Hofstade blijft op de tweede plaats en Buggenhout bekleedt de daarop volgende plaats. Ontgoochelende wed strijd voor thuisploeg. Door tegenslag (onder andere de jeugdbeweging) moest de ploeg zich verscheidene malen onvolledig aanbieden. En hoe verder de kompetitie vorder de, hoe slechter het er bij de Buggenhoutse ploeg aan toe ging VIERDE PROVINCIALE C KONTAKT TEMSE - MADAVOC HAMME 2-3 (12-15, 15-13, 11-15, 15-4, 11- 15) Nadat de reserven hun wed strijd hadden gewonnen met 1- 2, met setstanden van 8-15, 7- 15 en 15-11 moesten de basis speelsters hun laatste kompeti tiewedstrijd aanvatten. Na een studieronde tijdens de eerste set, ging de score gelijk op tot 12-12. Een goed aanvallende Miet Van de Velde rondde de eerste set voor Madavoc af. Tijdens de tweede set zag men eenzelfde scenario. Maar nu was het de beurt aan de Kon- taktmeisjes, die op het einde van deze set iets sterker waren in de aanval. De zwakke plek in de bezoekende ploeg werd oordeelkundig uitgebuit met listige legballetjes. Bij de aan vang van de derde set werden de jongeren, Els Rombout en Nancy Meert, erin gebracht om rust te gunnen aan naar tweede adem snakkende speel sters. Onder hen beiden zorg den ze met opslagen voor een reeks punten. Zelfs hun mid- denblok werd goed verzorgd, zodat Madavoc met 1-2 set-' standen voorkwam. De hoafdaanvalsters rendeer den niet meer tijdens de vierde set. Ook het middenblok werd verwaarloosd en liet het afwe ten. Daarbij verloren de jon geren het noorden, zodat hun vervanging zich opdrong; maar deze wissels brachten geen aar de aan de dijk. Een vijfde set moest de beslis sing brengen. Bij 8-2 werd er van kamp gewisseld. Na een 8- 4 score werd er gedurende twintig minuten gespeeld zon der dat er een punt door één van beide ploegen kon ge scoord worden. Madavoc slaagde erin, onder impuls van een goed verdedigende Els Rombout om langzaam terug te komen. De aanvalsters de den eveneens hun duit in het zakje. Na twee uur strijd kon Madavoc deze wedstrijd met een overwinning afsluiten. Volleybal. De meisjes van Hofstade gingen met 0-3 n Buggenhout. (c) KABAZ BAZEL - JUVENES ZELE 3-0 (15-12, 15-8, 15-12) Een vrij prettige wedstrijd. De laatste wedstrijd van het sei zoen zorgde voor een ontspan nende sfeer. Kabaz Bazel moest het opnemen tegen de Juvenesmeisjes, die op de laat ste plaats in de rangschikking staan. Juvenes heeft tijdens deze wedstrijd getoond, dat ze tot iets beter in staat zijn dan hetgeen hun laatste plaats wel zou kunnen laten vermoeden. Vanaf de start van de eerste set zagen we een enthousiast spe lend Zele, dat tot 4-10 kon uitlopen. Bazel kon deze ach terstand overbruggen en het kwam bij 10-10 op gelijke hoogte. Nadat Juvenes Zele opnieuw uitgelopen was tot 10- 12; kon bij 12-12 deze set nog alle richtingen uit. Aanvallend was Kabaz de betere ploeg en het haalde de eerste deelzege binnen. De tweede set kende eenzelfde scenario. Na een 3-3 stand kon Zele met veel bijval uitlopen tot 3-8. Het spel van de bezoeksters werd op ver standige wijze opgebouwd: aanvallend werk met afwisse lend dropballen. Coach Poppe schudde zijn meisjes wakker en de thuisploeg bracht enig animo in haar spel.. Via goed aanvallend speelsters werd, nadat de stand bij 8-8 in even wicht was gebracht, in een ruk op het einde afgestevend. Na een gelijkopgaande strijd kon Zele uitlopen tot 3-6. Kapitein Cole bracht rust in het geheel en ze moedigde haar mede speelsters aan. Een ontspan nen Kabaz Bazel ging zonder dralen naar 13-8. Op het einde van deze set kregen we nog een heel prangende faze te zien, maar Bazel besloot de set met 15-12. Zele kon bij het begin van elke set voorsprong nemen en de wedstrijd werd gespeeld in een ontspannen sfeer. Juvenes zorgde voor een goede repliek, wat een belofte inhoudt voor het volgende seizoen. VITESSE KRUIBEKE - NIVOK NIEUWKERKEN 0-3 (15-17, 9-15, 12-15) Nivok Nieuwkerken heeft kampioen Vitesse Kruibeke de eerste nederlaag van het aan- gang zijnde seizoen toege diend. In de eerste set ging de strijd gelijk op tot 10-10. Bij deze stand viel de spelverdeelster van Vitesse uit met een vinger blessure. Het uitvallen van de spelverdeelster was fataal voor de ongelukkige ploeg. Er heer ste een grote spanning op het einde van deze set. Via 15-15 zorgde de Vitesse-coach voor een slechte wissel, wat hen een derde time-out opleverde zo doende werd hen een techni sche fout (rode kaart) aange smeerd en dat kostte Vitesse met een de eerste set. Een verrast Vitesse kon een ontspannen Nivok niet aan. Het Vitessespel dat ontregeld werd door het uitvallen van de setups vond het ritme niet en Kruibeke verloor volledig het hoofd met een tweede setver- lies tot gevolg. Nieuwkerken kon Vitesse in de derde set op een 3-14 ach terstand plaatsen. De lokale supporters zorgden voor een herboren Vitessezestal. Luid aangemoedigd verkleinde Vi tesse de achterstand tot 12-14. De bezoeksters slaagden er tij dig in de geestdrift van de thuispeelsters te breken en ze wonnen verdiend deze set en ook de wedstrijd. Spijtig, dat Vitesse in haar laatste wedstrijd tegen een ne derlaag moest aankijken. Deze wedstrijd buiten beschouwing gelaten, is Vitesse Kruibeke een waardig kampioen. ^Volleybal. VC Buggenhout kon het niet waarmaken tegen Hofstade: 0-3. (c) DERDE PROVINCIALE HEREN STEKENE - NILCO LEBBEKE A: 3-0 (16-14, 15-10, 15-12) I I-VERBOND DENDERMONDE i de wedstrijden ge- p 17 maart 1985 belle B-Baasrode B 3-0 re A-Schcllcbellc A 2-3 ■Zele Center 2-3 ie-Opwijk 0-3 Cl-Dcnderbcllc A 3-0 monde B-Ovcrmere B 3-1 Ogen AB-Keur B 3-0 re C-Baasrode C 1-3 jk-Oudcgcm 3-1 ellc B-Masscmcn A 3-0 B-Masscmcn B 1-3 Tgen D-Zelc Kouter 0-3 Bondc C-Hammc Center 0-3 1-3 3-0 0-3 (t B-Ovcrmcrc A 2- fellc A-Kcur A 3 Ae-St. Gillis 3 jbellc B-Zclc Center 3 ondc B-Denderbelle A A-Baasrode C AB-Nijverseel: Dendermondc C-Zcle Kouter 1-3 Boonwijk-Masscmcn B 2-3 1 lamme Ccnter-Grembcrgcn D 3-1 Uitslagen van de wedstrijden ge speeld op 31 maart 1985 Reeks 1 Opwijk-Baasrode B 3-1 Keur A-Mocrzeke 3-1 Reeks 2 Dendermonde B-Grcmbergcn AB Baasrode C-Kcur B Kalken A-Overmerc B Reeks 3 Grembergen D-Oudegem Kalken B-Zele Kouter Klassement reeks 1 1 KeurA 3 1 2 7 7 7 2. Denderbelle B 2 2 0 6 0 6 3. Opwijk 2 2 0 6 1 6 4. Schcllcbellc A 2 2 0 6 4 6 5. Overmere A 2 115 5 5 6. Mocrzeke 3 1 2 5 7 5 7 Zele Center 2 1 13 5 3 8. Baasrode B 3 0 3 3 9 3 9. St. Gillis 10 113 1 Klassement reeks 2 1 Baasrode C 3 3 0 9 1 9 2- Dendermonde B 3 2 1 7 9 7 3. Grembergen AB 2 2 0 6 1 6 4 Nijverseel 1 1 0 3 0 3 5. Kalken A 2 113 4 3 6. Keur B 3 1 2 3 7 3 7. Overmere B 3 0 3 3 9 3 8. Overmere C 10 113 1 9. Denderbelle A 2 0 2 0 6 0 Klassement reeks 3 1. Zele Kouter 3 3 0 9 1 9 2. Hamme Center 2 2 0 6 1 6 3. Masscmcn B 2 2 0 6 3 6 4. Boonwijk 2 1 1 5 4 6 5. Oudegem 3 1 2 5 7 7 6. Schellebcllc B 2 1 1 4 3 4 7. Kalken B 3 1 2 4 7 4 8. Grembergen D 3 1 2 4 7 4 9. Dendermonde C 2 0 2 1 6 1 10. Massemcn A 2 0 2 0 6 0 Wedstrijden voor deze week (gespeeld om 10 uur) Reeks 1 14.4: Mocrzckc-Dcndcrbellc B Opwijk-Zele Center St Gillis-Baasrode B Keur A-Overmerc A Schcllcbellc is vrij Reeks 2 14.4: Baasrode C-Nijverseel Grembregen AB-Overmcre C Denderbelle A-Kalkcn A Dendermonde B-Keur B Overmere B is vrij Reeks 3 14 4; Boonwijk-Zclc Kouter Grembergen D-Masscmcn B Dendermonde C-Oudegcm Kalken B-Masscmcn A Schcllcbellc B-iiammc Center Met enerzijds de wetenschap dat ATB St.-Niklaas op Hof stade verloren had en dat winst tegen Stekene een rechtstreek se promovering ten gevolge had en anderzijds het overhan digen aan de spelers (uitgere kend voor dergelijke wedstrijd van kapitaal belang) van een brief, uitgaande van het Leb- beekse bestuur, waarin men een aantal vakante bestuurs- funkties publiceert, zoals voor zitter - ondervoorzitter - sekre- taris - shatbewaarder en meer dere béstilursleden, werd toch de geestdrift van sommige spe lers getemperd. Het openstel len vanal deze funkties in de schoot van een ploeg impli ceert niet meer of niet minder dan dat, wanneer er geen gbgadigden zijn, er volgend jaar geen Nilco Lebbeke meer zal bestaan. Noch in (even tueel) tweede provinciale bij winst tegen Kemzeke of een eventueel bijkomende stijger via de eindronden, noch in de huidige reeks voor zowel de A- als de B-ploeg. Nu de wed strijd zelf. Men kan in verband hiermee kort zijn. Waren het de zenuwen of de schrik om te verliezen, wie zal het zeggen? In elk geval Nilco bereikte nooit het peil, dat men van een promoveringskandidaat zou verwachten. De thuisploeg was in alle spelonderdelen de bete re van Lebbeke. Zeker niet in het minst in de verdediging en de uitstekende blokvorming, gepaard met een dito lage ver dediging bracht Lebbeke in een moeilijk parket. Nilco was vertwijfeld. Het zocht kramp achtig een manier om de bal bij de tegenstander op de grond te krijgen. De eerste set was gelijkop- gaand, via 5-5 en 9-9 kwam Lebbeke toch aan een eerste setbal bij 13-14 Een uiterst zenuwachtig akterende Paul Vercauteren miste echter de kans om de eerste set in het voordeel van Lebbeke af te ronden. Via 14-14 kwam de thuisploeg weer in de wed strijd. Een gepast blok en een uitgeslagen Lebbeekse aanval bracht een enthousiaste thuis ploeg 1-0 voor. De tweede set begon prima voor de bezoekende ploeg, die via de opslagen van Annemans en Cassiman met 1-5 voor kwam. En hier mogen we toch niet vergeten, dat de Lebbeek- se ploeg tijdens de gehele wed strijd een nooit aflatende strijdlust liet bewonderen, die nooit kon gedoofd worden. Zelfs niet door slechte recep ties, waardoor Stekene al vlug over 5-5 naar 9-6 een definitie ve voorsprong verwierf. Ook al deden Cooreman en Burm alles wat in hun mogelijkheden lag om Lebbeke terug te laten komen. Een door een toch wel fanatieke aanhang op handen gedragen thuisploeg reef de tweede set binnen dankzij een misverstand tussen Cassiman en Burm. Interim-coach Eddy De Clerck motiveerde zijn spelers tot en met en hij bracht bij dc ingang van de derde set Paul De Clerck in (voor de verdedi ging) in plaats van Vercaute ren. Een meer gelijkopgaande set, waar bijwijlen het geluk de thuisploeg meermaals een hel pend hand toestak, bracht we derom een spannend eindver loop: 2-2 in de setstanden. De Stekenaars voelden echter een 3-0 overwinning in hun bereik. Ze wonnen ook deze laatste derde set door het ver keerd beoordelen van de pas ses door de Lebbeekse aanval lers en Stekene nam zo een sportieve weerwraak voor de 3-0 nederlaag, opgelopen in de Lebbeekse sporthal tijdens de heenronde. De schaarse Lebbeekse sup porters hadden de Stekense sporthal reeds lang verlaten, wanneer de spelers de cafeta ria binnenkwamen. Men mag en kan de spelers niets verwij ten. Ook al was het dé unieke kans om te promoveren (en dat weet men al langer dan vandaag). Bij volleybal moet steeds een verliezer en een winnaar zijn en men speelt nooit om te verliezen. Stekene was nu eenmaal sterker dan Lebbeke en bij die wetenschap zijn de setstanden van Nilco Lebbeke al bij al nog positief te noemen. Op 21 april gaan dan tenslotte de eindronden door, voor zo wel Nilco Lebbeke A als Nilco Lebbeke B voor eventueel bij komende stijgers naar respek- tievelijk tweede en derde pro vinciale. De wedstrijden be ginnen voor de B-ploeg om 9.30 uur in de sporthal van Bazel terwijl de A-Ploeg van start gaat om 14.30 uur en nog om 16 en 17.30 u. een wed strijd te verwerken heeft. In de overtuiging dat de spe lers van Nilco A" en B, die voor een sportieve weerwraak reeds kontakten hebben ge- zorgen. Zelfs al is de promotie- legd met diverse ploegen op 21 kans voor beide ploegen zeer apnl hun beste beentje voor- miniem, men blijft in Lebbeke zetten, kan men te Bazel nog sportief volleyballen. Op zaterdag 13 april organiseert Voiieybalklub Buggen hout in samenwerking met V.I.V.-Brussel en O.V.V.- Gent een propagandanamiddag voor volleybal in de sporthal van Buggenhout. De toegang'is gratis. Programma Van 14.00 tot 15.30 u.: training van de jeugdploeg onder leiding van de nationale jeugdtrainer. Van 15.30 u. tot 17.30 u.: Deco Denderhoutem-K. Zulte (scholieren - dames) Van 17.30 tot 19.00 u.: VC Buggenhout (4C prov. dames) - Scholierenploeg (Denderhoutem en Zulte). Deze propagandadag is zeker een must voor elke volley balliefhebber. Meer informatie kan verkregen worden bij Kris Van Damme, Processieweg 13, 9360 Buggenhout, tel. 052/ 35.89.05. I JEUGDKOMPETITIE Meisjes Junbrens WETTEREN - MADAVOC HAMME 3-2 (4-15, 15-3, 9-15, 16-14, 15-8) De jeugdverantwoordelijke van de provincie zou bij het opstellen van de kalender re kening moeten houden met de vakantieperiodes en die dan ook proberen vrij te houden. De afwezigheden bij de jeugd betekenen zeker geen stimu lans voor de jeugdkompetitie Zowel de thuisploeg als de be zoekende dames hadden af te rekenen met vele afwezige speelsters. Madavoc kon enkel op vier van de zes basisspeel sters rekenen en twee dertien jarigen werden binnen de lij nen gebracht. In de vierde set keek Madavoc op een 13-2 achterstand aan. Een herop standing bracht de bezoeksters ballen niet benutten om de bij 13-13 op gelijke hoogte. Bij wedstrijd zegevierend te be- 13-14 kon Madavoc zes match- sluiten. KALENDER VOLLEYBALKOMPETITIE JEUGD Jongens junioren 13.4 9.30 u.: Juvenes Zele - White Star St.-Amands- berg 14.4 10.30 u.: Hcusden - Rapid St -Niklaas 10.30 u.: Zulte - VK Aalst Meisjes junioren 13.4 10.30 u.: Gimlick Oudegem - Juvenes Zele 10.45 u Madavoc Hamme - Zclzate 14.15 u.: Wctteren - Sinda St.-Niklaas Jeugdnamiddag in Buggenhoutse sporthal 13 4 14-15.30 u training Buggenhoutse jeugd 15.30-17,30 u.: Deco Denderhoutem - Scholieren Zulte 17.30-19.00 u Buggenhout (4e jn.) - Scholieren Sinda St.-Niklaas

De Voorpost | 1985 | | pagina 27