I m SMASH-INFO OVERZICHT VOLLEYBALKOMPETITIE - HEREN BALANS VAN DE BERLAARSE VOLLEYKLUBS M L ,J1 36 - 12.4.1985 - De Voorpost VOLLEYBAL PLAY-OFFS VC TEMSE - REMBERT TORHOUT: 3-0 (15/4 - 15/3 - 15/8) Hugo Huybrechts wist zijn jongens voor deze play-off- wedstrijden zodanig te motive ren, dat ze week na week voor een goede prestatie gezorgd hebben. Hun spel steekt schril af tegen dat van de kompetitie matchen. Tegen Rembert werd het een gemakkelijke klus. De bezoe kers, die niets meer te winnen of te verliezen hebben, moes ten dan nog de diensten missen van Miel Bogemans. De weer stand van Rembert was te klein, het blok leek een zeef en de lage verdediging was als aan le grond genageld, daartegenover stond een ïiterst wilskrachtige thuis- loeg. Een in topvorm verke- ende Guy De Beer zorgde er iet het duo Van de Velde en Van Eynde voor de aanvallen de punten, allen werden ze goed georkestreerd door een voortreffelijke Eddy Moreels. De punten, die Rembert toch kon scoren, waren geschenken van de Temsespelers, die af en toe ook in de fout gingen, menselijk toch! Slechts in de derde set heeft een bleek Torhout even de indruk kunnen wekken de Temseploeg te kunnen bedrei gen. Temse, dat kon uitlopen via 5-1 tot 8-4, moest toezien hoe Rembert (met een tot coach «gebombardeerde» Bo gemans) terugkwam tot 8-7. Maar het sterker blok en de puike kollektieve prestatie van de thuisploeg, kon Rembert te rugslaan en zorgen voor een gemakkelijke setwinst. ZONHOVEN - VC TEMSE: 3-2 (15/9 - 13/13 - 6/15 - 15/4 - 15/ 12) VC Temse, dat na een gelijk- opgaande strijd in de eerste twee sets, in de derde set met duidelijke 6-15 cijfers in de setstanden op voorsprong kwam; moest toezien hoe Zon hoven gemakkelijk een beslis sende set kon afdwingen. De vijfde set zorgde voor de nodi ge spanning en animo. Nadat Temse, met Moreels en De Beer in een vedettenrol, de baas leek over Zonhoven, is het aan koncentratieverlies te wijten dat deze set teloor ging. Temse liet zich verleiden de dubieuze beslissingen van de scheidsrechter aan te vechten, hetgeen leidde tot vrij hevige woordenwisselingen. Zonho ven profiteerde hiervan en het sloeg Temse terug. TWEEDE LANDELIJKE B JUVENES ZELE - LICHTERVELDE: 3-0 Zie verslag verder in het blad. DERDE LANDELIJKE B PARDAF KRUIBEKE - ATOM DENDERHOUTEM 3-0 (15/4 - 15/3 - 15/7) Pardaf, dat tijdens de heenron de tegen ditzelfde Denderhou- tem de boot was ingegaan, heeft in deze ontmoeting met overduidelijke cijfers de maat van zijn Atomtegenstander ge nomen. Spijtig van de domme nederlaag tegen Oltisj Bazel, die meteen de oorzaak is van een gemiste promotiekans naar tweede landelijke. Daar bij komt nog dat Zaventem de promotie afdwingt door zijn overwinning tegen de kam pioen van de reeks. Haasrode. Voor Pardaf ligt er misschien nog een waterkansje in het verschiet, .via de eindronden van de op de derde plaats ge- rangschikten. EERSTE PROVINCIALE VK BEVEREN - VOKAJAP APPELTERRE: 3-0 VK Beveren heeft met een glansverrichting Appelterre met een droge 3-0 naar huis gestuurd. VK Beveren zorgde meteen voor de stunt van het weekeinde en het nam eervol afscheid van zijn supporters. 3* LANDELIJKE B VK AALST - SPARTA LONDERZEEL: 3-0 (15/3 - 15/7 - 15/4) De thuisploeg heeft in haar laatste wedstrijd van dit sei zoen enkel in de eerste set enige weerstand ondervonden van een fel verjongde bezoe kende Londerzeelse ploeg. Vanaf de tweede set kwam Londerzee! er niet meer aan te pas. Zonder moeite werd de wedstrijd afgehaspeld in de lo me sfeer van een echte einde- seizoenswedstrijd. Het spelbeeld kontrasteerde sterk met het door de reserven gebrachte frisSe volleybal. VK Aalst had voor deze voorwed strijd de beloftenploeg van trainer Hugo De Waegeneer, die kampioen van Oost-Viaan- deren geworden is, opgeroe pen. Een 2-1 overwinning werd vlot met een modem spel bijeengespeeld. De intentie voor wat attraktief spel te zor gen is bij de jongeren wel aan wezig, maar hier en daar kon men wel nog enkele onzuiver heden ontdekken. De ruwe kantjes worden door de tijd nog wel bijgeschaafd. De jon gens hebben zich zeer goed ingespannen en voor een uit stekende prestatie gezorgd. 2'jt zijn zeker een goede belegging voor de toekomst van Aalst. VK Aalst kan beschikken over een grote schare jeugd, die de rijkdom van de klub vormen. VK Aalst grijpt dit seizoen naast de promotie, net zoals vorig jaar. De pech leek dit seizoen de ploeg uit landelijke afdeling overal te volgen. Een groot aantal gekwetsten zorg de elke week voor een onvolle dige ploeg tijdens deze afgelo pen kompetitie Een kleine troost voor het missen van de stijgingskans naar tweede lan delijke, is misschien dat VK de halve finale in de Beker van Oost-Vlaanderen mag betwis ten tegen Pardaf Kruibeke. TWEEDE PROVINCIALE A KANGOEROES AALST - SIBOK SIN AAI: 2-3 (15/10 - 9/15 -15/8 - 5/15 -1/15) De heren van Kangoeroes Aalst hadden in hun ontmoe ting met Sinaai niets te winnen of te verliezen, in tegenstelling tot de ploeg van Sibok Sinaai, die moest winnen om het be houd in tweede provinciale te verzekeren. Men kan zeggen dat Sinaai geen geschenken ge kregen heeft. Onmiddellijk vloog Aalst erin. Het hield de bezoekers in zijn greep met 15/ 10, na steeds voorop gelegen te hebben. De tweede set gaf een omgekeerd beeld: nu Sinaai steeds op kop en setwinst met 9-15. De derde set was de kortste, maar voor Aalst bete kende het er een set bij: 15-8: duidelijk overwicht voor Kan goeroes. Maar dit was het ein de voor de plaatselijke ploeg. Bij de vierde set kwam ze er niet meer aan te pas: 5-15. Hetzelfde scenario voor de vijfde en beslissende set: 1-15. De vlam van Aalst was uitge doofd- Nochtans was het een zeer boeiende wedstrijd met een sterk spelend Kangoeroes. De reservewedstrijd werd door de thuisploeg gewonnen met 3- 0: 15/7, 15/8 en 15/9. De laatste wedstrijd van het seizoen werd zondag op verplaatsing ge speeld tegen de ploeg van Lede. RUMBAC WAASMUNSTER- MARTINUS BELSELE: 3-0 (15/8, 15/7, 15/9) Als een waardig kampioen heeft Rumbac Waasmunster afgelopen weekeinde de maat genomen van de buurjongens uit Belsele. Na het Paasge- schenk dat Belsele de vorige week al had bezorgd aan Rum bac onder de vorm van een overwinning tegen rivaal Ni- vok Nieuwkerken, hadden ze ook ditmaal een geschenkje voor de kampioenen van hun reeks in de kast liggen. Net zoals van hun eigen klubbe- stuur, de sportraad en een be vriende voetbalploeg, ontvin gen de Rumbac-spelers voor de aanvang van de wedstrijd prachtige bloemen. Eens de match gestart, was er echter geen plaats meer voor sentiment. Belsele liet duide lijk blijken, dat het ook de scalp van de leiders wilde be machtigen. De bezoekers ver wierven een 2-5 voorsprong, maar ze moesten dan toezien hoe Rumbac met De Vos (aan de opslag) en Raemdonck, Moens en Thierens (aan het net) de kloof dichtte en vlek keloos omzette in een 10-5 voorsprong. Met Erik Roels - subliem in de receptie - en een prima spelverdeling van Thuysbaert kon Rumbac de weg naar de zege openen: al vast 15-8 in de eerste set. Eenzelfde scenario in de twee de set, waar Belsele na een gelijkopgaande strijd tijdens de eerste sethelft bezweek on der het voortdurend aanvals- geweld van een goed en homo geen uitgebouwd Rumbac Waasmunster. De bezoekende coach greep met een drietal wissels naar de noodrem, maar de tweede setwinst werd een feit. Er werd 15-7 op het score bord genoteerd. Gedurende de derde set liet coach Meersman alle basisspelers de revue pas seren. Guy Lowie startte in de plaats van Jan Thierens. Jo Vervaet nam bij een 7-6 stand de plaats in van Jean- Pierre De Vos, terwijl tenslot te André Raemdonck zijn plaats afstond aan de belofte volle jongere Freddy Van Lo keren bij een 13-6 score. Het spelpeil van de thuisploeg leed geenszins onder deze spelers wissels. Na amper één uur speeltijd kon de viering van de kampioenstitel definitief be ginnen. Met 15-9 werd de ont moeting afgesloten. Wel wacht de thuisploeg nog een aantal zware wedstrijden in het kader van de eindronden voor algemeen kampioen en de halve - en misschien ook wel de finale?? - van de beker van Oost-Vlaanderen. DERDE PROVINCIALE A VITESSE KRUIBEKE - VC BLOMBERG EREMBODEGEM: 3-1 (15/10, 15/5, 13/15, 15/3) Vitesse, zonder De Kerf, An- née. Hiel en Van Eyck (we gens allerlei omstandigheden, zoals werk en vakantie afwe zig), moest een beroep doen op twee spelers, die nog nooit eerder met de eerste ploeg aangetreden hadden Deze spelers waren De Waele en Goedeiné, sekretaris van de klub. Uit pure armoede moest men op deze laatste beroep doen. Vitesse Kruibeke be perkte de score van de bezoe kers tot 33 punten in vier sets. Bij de start van de eerste beurt diende er lang gestreden te worden voor een punt en het duurde een tijd vooraleer er 1- 3 op het bord verscheen. Vites se verdedigde goed en met 10- 6 en 10-9 als tussenstand nam de thuisploeg de maat van Mare Courteaux en zijn me despelers. Kruibeke begon uiterst vinnig aan de tweede set en via een goed blokkende De Block kwam de thuisploeg aan een 8-0 voorsprong. Een onstuitbare Vitesse kon via Roelandts met afgetekende cijfers afstand nemen. Door winst met niets aan de verbeel ding overlatende cijfers in de tweede set nam Vitesse het geheel te licht op. De bezoe kers geraakten aan een 3-8 voorsprong. Dankzij de opsla gen van Vitessespeler Deckers kwam Vitesse bij op 8-8. Bij 13-14 besliste een slecht ge plaatste bal van Kruibeke in het voordeel van Blomberg. Na dit setverlies wou Vitesse iets anders proberen en het veranderde naar een 1-5 sys teem. Spelverdeler Poppe schakelde over op vrij snel spel en al gauw kwam Vitesse op 8- 0. Bij 8-1 kwam Erembodegem aan zijn eerste punt. Bij 8-3 waren er acht opslagwisselin gen, zonder dat één van beide teams tot scoren kwam. Met overtuigende cijfers werd de set besloten. Vitesse heeft zich goed herpakt na het verlies tegep Rapid St.-Niklaas. De Vitessespelers hopen dat in het volgende seizoen, het pechsei- zoen van 1984-1985 zich niet zal herhalen, want amper drie wedstrijden werden met volle basisopstelling betwist. STEKENE - NILCO LEBBEKE A: 3-0 (16/4, 15/10 en 15/12) Zie verslag verder in het blad. VIERDE PROVINCIALE JUVENES ZELE - NILCO LEBBEKE B: 1-3 (14/16, 8/15, 15/3 en 11/15) Nilco Lebbeke B heeft tegen een sterk spelend Juvenes Zele het seizoen met een overwin ning kunnen afsluiten. Met de ze zege werd in de rangschik king de vierde plaats behaald, welke recht geeft op een plaats in de eindronde voor eventueel bijkomende stijgers (op 21 april 1985). Lebbeke startte met het zestal De Smedt, Van Puyvelde, Pieters, Heynder- ickx. Eddie Tas en Mannaert. De eerste set verliep gelijkop- gaand tot 6-6. Toen drukte Lebbeke, via Van Puyvelde en De Smedt, even op het gaspe daal en het liep uit tot 6-10. Juvenes Zele probeerde nog wel om weerwerk te bieden en het kwam via Van Uytfang en De Paepe, zelfs terug tot 14- 14. Lebbeke voelde de hete adem van de thuisploeg in zijn nek en het rondde de eerste set af na vijf setballen: 14-16. De tweede set kende eenzelfde scenario: Lebbeke doorlopend op voorsprong en Juvenes ver beten terugvechtend. In deze set stonden Heynderickx en Tas vooraan aan het kanon, en een goed invallende Luc Ver- cauteren kon de set uitmaken met 8-15 op het scorebord. Lebbeke, dat zich reeds win naar achtte, liet Juvenes in de derde set teveel aanvallen, waardoor het op een niet te overbruggen achterstand werd geplaatst: 7-1 en 13-2. Van den Berghe sloeg naast het blok en Juvenes was gelanceerd: 15-3! De vierde en laatste set lieten Pieters en Mannaert heerlijk verdeelwerk bewonderen, zo dat de Lebbeekse aanvallers een ruime voorsprong konden uitbouwen v?n eerst 4-8 en daarna 6-13. Op 14-6 liet Leb beke het nog even afweten, zodat Van Uytfang en Co nog opklommen tot 11-14. maar weer was Luc Vercauteren present om de match in het voordeel van Nilco Lebbeke te beslechten: 11-15. Volleybal. Berlare-Schellebelle: 1-3. Onder het toezicht van Benny Van der bmc Berlare te smashen, (jj) TWEEDE LANDELIJKE HEREN JUVENES ZELE-LICHTERVELDE 3-0 De Zeelse kampioenen heb ben op de slotdag van de kom petitie gekoppeld aan een opendeurdag in de Zeelse sporthal voor de dertiende 3-0 zege gezorgd tegen een biezon- der sterk en gemotiveerd spe lend Lichtervelde. De West vlamingen boden kranig weer stand maar het superieure Ju venes draaide zo gezwind rond dat er voor de gasten zelfs geen eerreddende set inzat. Trainer Maurits Van Damme was in zijn nopjes met het kwaliteits volleybal dat zijn ploeg de monstreerde. Voor de Lebbe- kenaar betekende deze kam pioenstitel de tweede in zijn trainersloopbaan en meteen de zesde promotic nadat hij Ju venes vorig seizoen van vierde nationale naar tweede landelij ke bracht. «Tegenover vorig seizoen zijn we een stuk ster ker geworden», aldus Maurits Van Dammc.» De inbreng van Loyez en De Maesschalck be zorgde de ploeg meer élan op de hoeken terwijl enorm werd gewerkt aan de verbetering van het blok dat voorheen vrij wel onbestaande was. De zwakke punten eruit en de trai- ningsarbeid van de spelers wa ren fundamenten waarop de ploeg een sterk seizoen speel de. Zelfs als de titel een feit was zijn wij hard blijven wer ken zodat de ploeg zeker niet in mineur geëindigd is, in tegendeel zelfs. Juvenes Zele dat 22 van de 23 wedstrijden won. speelt volgend seizoen in eerste landelijke. Een uitda ging die door het Juvencsbe- stuur aanvaard is. Ook in deze reeks wil men immers een voorname rol vervullen. De kern uitbreiden met twee vala bele elementen is volgens Maurits Van Damme een noodzaak. «De aanwerving van een middenblokker en een goede receptiespeler kan de ploeg gebruiken om volgend seizoen een voorname rol te spelen. Daarbij is het tevens uitkijken of deze elementen gestalterijk zijn vermits wc ook in dit onderdeel wat tekort schoten. Een laatste reden om deze optie te ondersteunen». Op Paasmaandag liet Juvenes reeds in zijn kaarten kijken toen het met sukses meedraai de in een tomooi in St.-Ni- klaas. Niet onopgemerkt was de aanwezigheid in de ploeg van de 22-jarige Mark Van de Voorde van Kavoc. Deze lm96 grote middenblokker in tegreerde zich moeiteloos en met veel allure in de Juvcnes- machine zodat zijn aanwerving tot de mogelijkheden hoort: (ajz) Volleybal. Berlare-Schellebelle: 1-3. Berlarenaar Paul Van Malderen Schellebelle. Hij kwam zijn dorpsgenoten kloppen, (jj Vorig weekend eindigde het volleyseizoen ook voor de Berlaarse klubs. Spijtig genoeg gebeurde dit, zowel voor The Thunderballs als voor V.C. Berlare, met een neder laag. Voor beide klubs is dit seizoen vooral gekenmerkt door het opvangen van afwezigen en gekwetsten. De jongens konden de schade beperken en behaalden de achtste plaatsvoor de meisjes is de balans nadeliger: z(j gaan na 1 jaar in derde vermoedelijk terug naar vierde provinciale. De toekomst toont zich echter rooskleuriger, vooral dan door de meer intense jeugdwerking. training gegeven. W meedoen aan kompet van daar naar de andi ningen komen. De eci cessen van dit beleid zichtbaar. Zo stond Kt bau in de laatste match! ,VÏ Spelerskern Hoewel men, officieel, een groot aantal leden telt, hebben beide ploegen te kampen ge had met een tekort. Hoofdza kelijk was dit te wijden aan ziekte. De meisjes hebben meer dan de helft van het sei zoen gespeeld zonder Erna De Schutter en Geert De Block, 2 van de voornaamste basis- speelsters. Bij de jongens moest men het de laatste 2 maand zonder speler-trainer William Janssens stellen en ook Guido Vermeiren is al verschillende maanden op non-akticf. Vele andere spe lers en speelsters waren voor kortere of langere tijd ge kwetst. Voor de meisjcsploeg komt daar nog bij dat verschil lende in ziekenhuizen werk zaam zijn, wat regelmatig weekendwerk met zich mee brengt Een gevolg was dan ook dat men voor de hoofdmatch geen echte typicploeg kon opstellen die op elkaar ingespeeld ge raakt of dat spelers en speel sters zowel de reserven als de hoofdwedstrijd moesten spe len, wat zeker fysiek een zware belasting was. Jeugdopleiding Het bestuur ijvert sedert einde vorig seizoen voor de uitwer king van de jeugdopleiding. Men wil hiermee eerst en voor al bij jonge mensen interesse wekken voor volleybal, maai tevens de toekomst van de dut veilig stellen. Aan jonge mensen vanaf 14 jaar wordt elke woensdag (tot midden mei) van 18 tot 19 u. AA. eerste ploeg en spceld( De Bock en Dirk Thil eerste match in de rq"oe ploeg Op termijn wil men eei 1 ploeg samenstellen dii4 tueel ook in kompeti komen. Mensen die wil ',et ley leren en niet in koi acf willen spelen, zijn ech ur8( steeds welkom. u'sl lik Toekomst Ondanks de mindere i ten in het afgelopen s ^al; ziet de toekomst er i °n: somber uit, vooral dan ®re verder gaat met de jei Jrsc king Het zal er op a vooral voor de meisjr zeker de huidige kernei houden en die verder j bouwen met enkele j krachten. Voor het 1 hier een belangrijke taa Vl gelegd. Sm w 'l. «Al Provinciale kompetitie artikels Opgelet dames en heren verantwoordelijken! Op 6 en 7 april 1985 eindigde de provinciale kompetities voor senioren. Idem voor ploegen die op landelijk en nationaal vlak spelen. De jeugdkompetities zijn ten laatste op 21 april 1985 afgewerkt. Hel is dus de aangewezen tijd om even op de volgende artikels te wijzen: Artikel 3: Ten laatste drie dagen na het beëindigen van de kompetitie worden de scheidsrechterstrookjes overgemaakt aan de Provinciale schatbewaarder. Ontbrekende strookjes moeten gewettigd worden. Artikel 7: Alle O. V V. V ploegen leveren de strookjes in van alle thuiswedstrijden, geleid door een O. V.V. -scheidsrech ter (alle kompetities) Artikel 8: Alle O.V.V.-Federalen sturen de lijst in van alle door hen geleide wedstrijden. Verantwoordelijke Selektie en Techniek Tengevolge van het ontslag van dhr. Schiettecatte, als verantwoordelijke van Selektie en Techniek, doet het Pro vinciaal Komitee Oost-Vlaanderen een oproep tot kandida ten voor het overnemen van deze funktie. Kandidaturen zo vlug mogelijk insturen op hel adres van de provinciale sekretaris dhr. Jos Herman, Europalaan 190, 9000 Gent. Uitsluiting Uyttersprot van Adec Baasrode Na een scheidsrechterverslag van de wedstrijd Elversele- Adec Baasrode (Heren tweede provinciale op 5 januari 1985) heeft de Provinciale Klachtencommissie besloten dhr. D. Uyttersprot, hulpcoach en secretaris van Adec Baasro de, te schorsen als speler en voor alle officiële functies tot en met 30 mei 1985. De betrokkene had eerst een rode kaart gekregen hetgeen verder protest had uitgelokt van zijn kant. De scheidsrechter oordeelde hel nuttig dhr. Uyttersprot daarna uit te sluiten, na diens uitvoering van obscene gebaren. Promotie-examen scheidsrechters Dit examen zal ingericht worden op vrijdag 10 mei. Nadere gegevens zullen we nog meedelen Zoekertjes ATB St.-Niklaas ATB St.-Niklaas zoekt een trainer-coach voor hun dames- ploeg in tweede landelijke reeks. Deze ploeg is ook op zoek naar een trainer-coach voor hun herenploeg. die uitkomt in derde provinciale. Belangstellende kunnen kontakt opnemen, hetzij telefo nisch of schriftelijk: ATB INFO Truweelstraat 35, 2700 Sl.-Niklaas. Telefoon 031777.80.75 Van der Vekens Fabienne, Kapelstraat 121 2700 Sl.-Niklaas - Tel. 0317776.85.19 Kursus bestuurskader voor sportverenigingen De Landelijke Commissie voor Kadervorming en het BLOSO, in samenwerking met het Provinciaal bestuur van Oost-Vlaanderen zal tijdens de maanden april en mei 'kursussen bestuurskader voor sportverenigingeninrich ten in onze provincie. Men wil hiermee de bestuursleden de mogelijkheden bieden om hun kennis op een aantal gebieden te verrijken. Het leiden van een sportklub vereist immers meer kundigheid van de bestuurders dan voorheen. De kursus is opgebouwd rond vijf gespreksavonden waarop telkens een actuele problematiek zal behandeld worden door een gespecialiseerde inleider. Volgende onder werpen zijn in het programma opgenomen. - gespreks- en vergadertechnieken - management en public relations - fiskaliteit en boekhouding - verzekeringen - clubstructuren Voor meer bijkomende inlichtingen betreffende praktische informatie kan U zich steeds wenden lot de Provinciale Inspectiedienst van het Bloso (tel. 091121.88.32) of lot het Provinciebestuur van Oost-Vlaanderen, sektie Sportzaken (tel. 091125.25.91). Aanbesteding Beker van Oost-Vlaanderen Wegens een wijziging aan het programma, met name het wegvallen van de eindronden jeugd, is een tweede aanbeste ding (alleen voor de beker van Oost-Vlaanderen Senioren) uitgeschreven. Beker van Oost-Vlaanderen Senioren 1142 VC Vitesse Kruibeke met 7.777 frank Eindronden Senioren Provinciaal 1142 VC Vitesse Kruibeke met 16.777 frank Beker Oost-Vlaanderen Jeugd 1386 V.B.K Heusden met 1.502 frank Eindronden jeugd Provinciaal 1386 V.B.K. Heusden met 1.002 frank Klacht van V.C. Eksaarde In haar zitting van 8 februari heeft de Provinciale Klachten commissie, met ab leden Georges De Pauw - Eddy De Baere - Hans De Cubber - J P. Bastien de klacht van Eksaarde, aangaande de wedstrijd Eeklo - VC Eksaarde in derde provinciale dames, behandeld Hei onderzoek heeft uitgewezen, dat speebter Katrien Sey reglementair op het wedstrijdblad werd ingeschreven en als dusdanig werd gecontroleerd door de eerste scheidsrechter De betrokken speebter was met een foutief rugnummer 17 ingeschreven, terwijl ze in werkelijkheid een shirt met nummer 13 droeg. Maar geen enkele andere speebter werd met nummer 13 of nummer 17 ingeschreven. Deze feiten werden door zowel de eerste scheidsrechter Colpaert ab beide ploegen bevestigd. Pas in de derde set merkte men deze fout in de nummers op. Zowel de markeerder ab de eerste scheidsrechter stelden vast dat er iels niet klopte. De eerste scheidsrechter interpreteerde echter deze hele zaak op een verkeerde wijze: hij stelde een onregelmentaire wissel vast en trok bijgevolg (volgens de internationale volleybal- regeb) de reeds gescoorde punten van de rekening van Eksaarde af. Na deze feiten onder beschouwing genomen te hebben, heeft de Klachlenkommbsie beslbt, dat de uitslag van de wedstrijd Eeklo - VC Eksaarde moet vernietigd worden en de wedstrijd dient herspeeld. Alle kosten vallen ten laste van de aansluitingsklub van dhr. Colpaert. Temperatuur in Europahal Ook door VC Kontakt Temse werd een beroep gedaan op de Klachtencommbsie. Het bestuur van deze klub diende een klacht in, in verband met de temperatuur in de sporthal tijdens de ontmoeting Zelzate- Kontakt Temse op 19 januari 1985 in eerste Provinciale Heren. De klacht werd door de Provinciale Commbsie onontvan kelijk verklaard, aangezien de klachten niet ondertekend werd door de voorzitter (zoab het hoort), maar enkel door de secretarb van de klub. Alle kosten vallen ten laste van Kontakt Temse. Kursusplaatsen Bestuurskader De kursussen zullen in volgende plaatsen georganbeerd bbe worden: Gent, St.-Niklaas. Eeklo, Aabt en Zottegem Data en uren: Maandag 15-22-29 april en 13 mei. Telkens om 20.00 uur tot 22.00 uur Inschrijvingen: BLOSO Inspectiedienst, pla B.S.C. Zuiderlaan 14, 9000 Gent Telefoonnummer 091121.88.32. Vitesse Kruibeke Ben Croes, die het volgende seizoen het soldatenplunje zal C(l aantrekken, baart het Vitesse bestuur grote kopzorgen. Mei het oog op een tijdelijke vervanging van Croes, Kruibeke ernstige inspanningen om een degelijke spelvertk Ier aan te trekken. Chrb De Wolf van Oltbj Bazel v reeds op de Kruibeekse trainingen opgemerkt. jgC Ham voc Ham me Kurt Heirman van Hamvoc Hamme verhubt, samen n trainer Etienne naar Melsele. De nieuwe trainer-coach v Hamvoc is Julien De Saegher. Dhr. De Saegher heeft reels f sinds geruime tijd zijn ontslagbrief bij het Nilcobestutt ingediend. De spelverdeler van Hamvoc b een zeer gegeerde spele Blauwe Hoek Hamme heeft de meeste kans deze speler ove r Snuffel Grtmbergen Hel Grembergse Jeugdhub wil het volgende seizoen uitko bg men met een kadetten- en junioresploeg. Het jeugdhub zo werken aan het uitbouwen van een verdere toekomst. Real Testa Lokeren De herenafdeling heeft een vergadering belegd om uitorga maken in welke reeks de ploeg het seizoen 1985-1986 z Harten. De spelers zelf opteren voor eerste provincial •naar het bestuur gaat meer de richting uit van een start •zoging in vierde provinciale afdeling. Tijd brengt raad. Adec Baasrode De geruchten doen de ronde, dat de damesploeg van Adi Baasrode ontbonden zou worden. Gilvoc Dendermoni zou in dat geval kandidaat zijn om het nummer van Adttf/ vc Baasrode over te nemen. Verscheidene Adecmebjes z volgens dezelfde geruchten reeds hun toevlucht gezoclt H. i hebben in een vrijheidsaanvraag. Naar verluidt hebben tt. ram kontakten met ploegen uit een landelijke afdeling?!

De Voorpost | 1985 | | pagina 28