erahda's f^terrasdecor Klokhi jiten Ritrrij sche dans] jheid. K.A.1 Moerzeke: Korenblot -computer HEB STEEDS BIJ DE HAND 44 - 3.5.1985 - De Voorpost Dendermonde. Parochiale ontmoetingsdagen in de Boonwijk, waar de zieken en Dendermonde. Zuster Fernandine vierde haar gouden kloosterjubileum i minder-validen op koffiekoeken werden getrakteerd, (v) meenschap van Grembergen. (v) WIELEWAAL 'S HEERENBOSCH AKTIVITEITEN Op zondag 5 en op zondag 12 mei organiseert Wielewaal 's Heerenbosch een ochtendwandeling met het doel kennis te maken met de vogelgeluiden Samengekomen wordt te 5 u. 's morgens aan de ingang van Lippelobos, Lippelostraat te Malderen. Terug rond de klok van achten. Op vrijdag 10 mei organiseert Wielewaal een avondwandeling, waarbij geprobeerd wordt het nachtelijk natuurleven te volgen. Tijdens deze wandeling wordt ook aandacht besteed aan de sterrenhemel. Afspraak op 10 mei te 21 u. aan «Aksent», Dries, te Opdorp. Gestart wordt dan met een diavoorstelling (in het KAJ-lokaal achter de kerk) omtrent «sterren observeren». Daarna volgt de laatavondwandeling. 053-70.02.93 m maatwerk De laagste prezen de' matrassen Itacnutmruooer Latex. Staalveren Super-Buttex Bergemeersenslraal 18. AALST 33 0321 ENDERM0NDSE RIJSCHOOL 052-21.37.94 Praktisch en theoretisch onderricht door gespecialtzeerde personen De Dendermondse Rijschool op slechts 1 adres: Veldstraat 47. Sint-Gillis-Dendermonde. f 0-SP0RT 052-21.17.59 Anes maar dan oo* a»es van sponaflikeie- a'soo- sport«iedi| en camping Stai-estraat 2t LeOOe«e K<oc-dtrf<« Gezinszegels 30 026( oto's Holman Tel. 053/70.33.95 *-»«..»» Gekend voor de laagste prezen Gespecialiseerd in de beste merken Alle benodigdheden en kleding IEUWLANDT 053-70.28.61 lerbouwmg van de kelder tot het dak ook onderhoud veroetpren en oerstenen Langeslraat 116 9300 AALST 30 0364 UBLICITEIT 052-21.40.60 een groot woord dat door Groep De Cuype' m een eenvoudig begrip wordt omgezet Raadpleeg haar specia listen luANDO 053-21.40.60 A om de reeks moeilijke Latijnse «oordies vo-ted to maken cuis auid quo. guando. auomodo enz «ie «at «aar wanneer en noe' Met antwoord op de vragen m verband met uw advertenties wordt U gegeven lo<v Greep De C.uyper De betere veranda's - ook op maat. 053,70.09.59 Roger De Wolf, Schoolstraat 25, Wieze 36-189-AS v n 052-21.40.60 een toverformule-' Neen een vergei/ ng uw 1 "breng en onze vaklui geven samen een lijn resultaat aan uw rgpiame- problemen Bei even naar Groep De Cuyper 30 0491 A Bij KAV en KWB Zaterdag 4 mei bij KWB-Kallo in de parochiezaal spreekt Jean- Pierre De Smet over «Wat is Wereldsolidariteit?». Maandag 6 mei trekt KAV-Vrasene voor een hele dag naar Lanaken in Limburg. Woensdag 8 mei bij KAV-Haasdonk in het gemeen tehuis infobijeenkomst over «Hoe dienstig zijn de gezondheids diensten?». Toneel in Beveren Toneelvereniging De Kleine Kunst van de O.L. Vrouwparochie speelt op vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 mei de dolle klucht «Klachten» in een regie van Marcel De Munck. De vertoningen vinden plaats in de Katholieke Kring, telkens om 20 uur, behalve zondag. Dan wordt om 15 u. begonnen. Kaarten bij De Witte-De Keersmaeker, tel. 03/775.63.87. Inkom 100 fr. Het ouderkomitee van de gesubsidieerde vrije lagere meisjes school van Kieldrecht geeft zaterdag 4 mei een schoolfeest met leuke attrakties, koffiehuis, café, bodega, amusement en ver snaperingen voor groot en klein. Vanaf 14 uur. Schaakklub Malpertus De 1*0 en 306 donderdag van de maand wordt in café Middel kamp te Kieldrecht geschaakt door de klub Malpertus Nieuwe leden kunnen zich daar melden of telefoneren op het nr. 773.53.97. Optreden Blau-kabaret Vrijdag 3 en zaterdag 4 mei geeft Kabaret Blau in het Miniteater aan de Gravendreef een voorstelling van de beste nummers uit de laatste drie produkties. Aanvang telkens te 20.30 u. Kaarten bij R. Stoop, Grote Markt te Beveren. Tel. 03/775.71.01. Op reis met De Wielewaal Zondag 12 mei reist de afdeling De Wielewaal van groot- Beveren samen met De Wielewaal van het Land van Waas- Noord en Zuid met de autobus naar de vallei van de Lesse in de Provincie Namen. Samenkomst aan de kerk te Beveren om 7.30 u. Dringend inschrijven bij H. Van den Eeckhout, Fazanten- laan 37 te 2740 Melsele. Tel. 03/775.68.36. Expo Jongensschool Kieldrecht Onder de titel «Fier op eigen kunnen» richt de oudervereniging van de gemeentelijke jongensschool van Kieldrecht op zaterdag 11 en zondag 12 mei opendeurdagen in in de sporthal van de jongensschool. Aanvang te 14.00 uur. CMBV-nieuws De afdeling «Mensen met tijd» trekt maandag 6 mei op bedevaart naar Scherpenheuvel en op 8 mei is de vereniging bijeen in de zaal Denert aan de Stationsstraat te Beveren voor een uiteenzetting over lichaamsverzorging en maquillage. Om 20 uur. Geleid bezoek Op vrijdag 3 mei, organiseert het Davidsfonds-Mere een geleid bezoek naar de V.U.B. te Groot-Bijgaarden waar men een bezoek brengt aan de krant. Daar zal men de verschillende aspekten kunnen volgen hoe een krant gedrukt wordt: redaktie, drukken, verzenden en alles wat er komt bij kijken. Het vervoer gebeurt met eigen wagen en men vertrekt om 20 uur aan het Hof ten Dale. Krematie De afdeling van het Davidsfonds Mere heeft ook een avond op het programma waar zal gehandeld worden over krematie, een nieuwe vorm van lijkbestel... De laatste jaren hoort men meer en meer over lijkverbranding, zelfs op de dorpen waar het altijd taboe geweest is. Architekt I. De Saedeleer zal aan de hand van dia's de sluier oplichten van de werking van een krematorium, de voor- en nadelen. Deze avond wordt georganizeerd op vrijdag 10 mei, in de kleine zaal van het Patronaat te Mere. De toegang is gratis. Lentekoncerten De fanfare St.-Cecilia van Erpe geeft op 4 mei haar lentekoncert in de zaal Pax te Erpe. Zij zullen bijgestaan worden door de fanfare Verbroedering van Borchtlombeek om de avond muzi kaal te omlijsten. De fanfare van Erondegem organiseert haar lentekoncert op 31 mei a.s. in het Ontmoetingscentrum van de deelgemeente; deze muzikanten krijgen versterking van de Jeugdfanfare uit St. Lievens-Houtem. Hamme Komputerinitiatie bij Mill Mountain In jeugdhuis Martinus aan de Van Arenbergstraat vindt vrijdag 3 mei een informatieavond plaats over komputers. ledereen is welkom vanaf 19.30 u. Camelbeke op Cortewalle Mon Camelbeke is een krijt- en acryltekenaar, die reeds exposeerde te Luluaburg-Zaïre, Kortrijk, Brussel, Waregem. Sint-Niklaas, Menen en andere steden Hij is nog te Beveren op zaterdag 4 en zondag 5 mei in de grote tentoonstellingsruimte van het kasteel Cortewalle. Openingsuren telkens van 14 tot 18 uur. Schoolfeest in Kieldrecht Erpe-Mere Beveren. Ook in deze Wase gemeente worden in het kader van de Rode Kruis- veertiendaagse enkele aktiviteiten georganizeerd. U ziet de mensen die ze inrichten (dw) jij li in j ij i j i Dendermonde. In de parochiale zaal te Oudegem had een kooravond plaats speciale gasten de Vaganten, (v) Hamme. Diamanten bruiloft. In de Spoorwegstraat 67, vierde het echtpaar Prosper De Visscher-Adrienne Wuy- tack zijn diamanten bruiloft. Béiden werden ze in Hamme geboren. Ze hebben twee kinderen, drie klein- en vier achterkleinkinderen. Prosper (geboren in 1902) en A- drienne (geboren in 1901) blaken van gezondheid (vh) Brandweertornooi Op zaterdag 11 mei wordt op het terrein van de K.F.C. Vigor Wuitens, het 3* Oostvlaams Provinciaal Voetbaltornooi «Wissel beker Ere-Majoor Windy», voor brandweerkorpsen gespeeld. De deelnemende ploegen zijn samengesteld uit de korpsen van Gent, Aalter, Waarschoot, Maldegem, Sint-Niklaas en organisa tor Hamme. De eerste aftrap wordt gegeven te 13.30 uur. De finale start te 18 uur. De toegang is gratis. Zilverberkse feesten Voor de eerste keer organiseren de Hamse Scouts en het jeugdatelier Krea, twee verenigingen uit het gemeentelijk jeugd centrum De Zilverberk, een tweedaagse happening. Het is een initiatief dat groeide in het kader van het Internationaal Jaar van de Jeugd. Programma: zaterdag 4 mei: vanaf 20 uur wordt je verwacht voor een vrij podium, barbecue, rustig café en dans met disco-bar. Bij goed weer in openlucht. Zondag 5 mei start om 14 uur het Groot Zilverberkse Zeeroverspel voor alle Hamse jongeren tot onge veer 16 jaar. Alle jeugdverenigingen worden uitgenodigd om mee te doen. Het Hamse Rode Kruis De Hamse afdeling van het Belgische Rode Kruis zal op vrijdag 3 mei te 19.30 uur brevetten uitreiken aan diegenen die tijdens 22 u. Karateclub Chikara: training. Turnzaal Broekstraat. 'e99 de voorbije jaren één kursus hebben gevolgd van Helper, junior 19 u.; Ritmische dans- en turngroep het Korenbloempje: f9ae helper en helpertje. In de raadzaal van het gemeentehuis van sche dans- en turnoefeningen voor kinderen. Zaal De Vrij"1 Hamme. Op 27 april start te de veertiendaagse van het Rode Buurthuis 't Hofken: ontmoetings- en ontspanningsavond]"22' Kruis. Deze staat dit jaar onder het thema «Er is ruimte voor de iedereen, 't Klokhuis: instuif. Bn 4 jeugd». Zoals elk jaar zullen tijdens deze periode zelfklevers 19u30: Elke laatste woensdag van de maand: vzw verkocht worden door mensen uit alle afdelingen van het Rode afdeling. Durme afdeling Hamme: vergadering in 't Klokhui. Kr Kruis. Gedurende de komende weken wordt in het lokaal op de 20 u.: C.M.B.V. Moerzeke: Turnen in de meisjesschool. 9' markt, tweemaal na elkaar de eerste vier lessen helper gege- |ub Jitsu Kwat: training dames. Sporthal De Wuiten. Ritm#ren ven. Deze kunnen een eerste kennismaking zijn of een start van dans- en tumgroep Het Korenbloempje, ritmische dansf et de hele cursus. De eerste serie lessen hebben plaats op 6, 9,13 turnoefeningen voor jonge meisjes. Zaal De Vrijheid. K.A.^gs' en 20 mei. Voor wie deze data niet vrij heeft, kan terecht in de Familie: turnen. Turnzaal Broekstraat. K.V.L.V. Moerzeke:?11 J tweede serie op 21, 23, 28 en 30 mei. spanning door de h. Willocx. Meisjesschool M Tien jaar Hams Schuttersverbond E|ke donderdag ents Op zaterdag 4 mei viert het schuttersverbond uit Hamme haar 13U45; Vrouwengroepen 't Klokhuis: Primitief dansen Ler 10-jang bestaan. Naar aanleiding hiervan worden zij ontvangen Klokhuis. The Old Chap: instuif. K.W.B. Center Ford Mr/ op het gemeentehuis van Hamme te 11 uur. Tijdens deze training volleybal Sporthal De Wuiten. Buni VTB Jiu F receptie zal een korte hulde gebracht worden aan Albert training. Den Bond. P.V.V. Vrouwenbond Het Korenbloeifnsl Laureys, August Thierens en Roger Van den Eynde, schutters kreatief handwerk. Zaal De Vrijheid. Judoclub Jitsu die deelnamen aan alle kampioenschappen, André Laureys is training volwassenen. Sporthal De Wuiten. tevens medestichter en maakt reeds tien jaar deel uit van het 2o u.: The Old Chap vergadering van de "ir0 dagelijks bestuur. Lucien Peelman, medestichter, is reeds 10 20u45: K.A.V Moerzeke: zwemkursus. jaar voorzitter. Nadien is er een feestzitting in zaal De Zouaaf. monde. Te 15 uur: Grote schieting op drie wippen voorbehouden aan alle leden van de aangesloten maatschappijen. Elke vrijdag Lentekoncert 16 U-: The 0ld ChaP: ins,uif 18 u.: Judoclub Jitsu Kwai: training kinderen. Het bestuur en de muzikanten van de Kon. Harmonie St. Cecilia Wuiten nodigt u uit op haar jaarlijks lentekoncert op zaterdag 4 mei te 19 u.: Karateclub Chikara: training kinderen. 20 uur in zaal De Vlaamse Schouwburg, Peperstraat 6, dat Wuiten 't Klokhuis: instuif, onder de leiding staat van haar dirigent, de heer J. Wauters, igU3o; Judoclub Jitsu Kwai: training veteranen. Kapelmeester van de Muziekkapel van de Belgische Zeemacht, wuiten Programma: Marsch Kon. Mil. School, Marinarella Ouverture, 20u45: Dansclub Jitsu Kwai: danscursus voor Symfonische Bewegingen, Romance Gaflu. Gracy Music in the Dansclub Sjiwa: danscursus 2de jaars. Air, Carmen Ouverture, Wein nicht un mir Argetienien, Servus 2j u jbe Old Chap film Wien, Mexican Trumpets, The Chairman Er is ook een optre- P Rl den van het jeugdensemble Confuoco. Alle muziekliefhebbers Elke zaterdag zijn van harte welkom. 1Q u Karatedub chikara: training. Turnzaal Broekstraat. I,!, Vrnnwpnnrnpn 10u30: Madavoc volleybal Sporthal De Wuiten. vrouwengroep 15u30; Dq Trouwe Hond: hondenschooloefeningen De Vrouwengroep organiseert op 7, 14 en 21 mei ochtendses- 15 u The Old Chap- instuif «ie sies in de lokalen van de Kulturele Raad. Peperholleken, met 10 u;: Lokaai H.A.V. Aquarius Guillaumestraat 16 is opentJL' als gastspreker Hugo Onghena, die zal handelen over leven in u j"r; een vrije marktekonomie, welke zijn de normen en waarden van 2q u Klokhuis: instuif. »rf/ deze maatschappij en angst, een kwelling van de hedendaagse 9 mens. Probeer je vrij te maken op die dagen tussen 9 en 11.30 Elke zondag L. u .Inschrijvenert'inlichtingen bij Maaike of Marleen. Tel. 052/ 1Q uDe Trouw0 Hond; hondenschooloefeningen. VeldsT 47.03.14 of 052/47.22.62. Judoclub Jitsu Kwai: training algemeen. Sporthal De wj Klassenpodium Lokaal H.A.V. Aquarius Guillaumestraat 16 is open tot L Bujin VYB Jiu Jitsu training na afspraak. Den Bond. Een schoolavond waarop ouders, leertrrachten en directie nol 15JU yp, ow Chap: lnstuaH (taar, verkrijgbaar) over rapporten praten, maar een avond vol dans, toneel, poezie 19 Dansdllb sjiwa; cursus voor de jeÜgd. en ko der op zaterdag 4 me. te 18.30 u. in zaal Do Graves. 20u15: Dansdub èjtwa: oetenavond voor allen. Kerkstraat. «Klassenpodium», gekozen en gebracht door de leerlingen van het St. Jozefinstituut Secundair Onderwijs. Elke vrijdag KVLV. Zogge, turnen, aerobic. 13u30: Elke laatste maandag van de maand: vrijetijdsclub. Klooster Moerzeke. 13u45: Vrouwengroep: wandeltocht. Vertrek Neerstraat 98. Elke 2de en 4de maandag van de maand, Kristen Gepensio neerden Middenstandsbond, kaarting. Zaal De Ring. 18 u.: N.W.K. Raadpleging vrouwenarts tot 19 u. Lokaal Rood Kruis, Markt 22. 19u30 Judoclub Jitsu Kwai: training veteranen. Sporthal De Wuiten 20 u.: C.M.B.V. Zogge: Kursus beter bewegen. Parochiezaal Jong C.M.B.V Jazz-tumen. Sporthal Meulenbroek. Elke dinsdag 14 u.: N.W.K. raadpleging kinderarts tot 15 u. Lokaal Rood Kruis Markt 31. K.B.C Center: kaarting. Den Bond. Bond Moyson: raadpleging voor zuigelingen en peuters onder auspiciën van het N.W.K Achterthof 90. 18u30: Bujin VTB Jitsu: training. Den Bond. 19 u.: K.W.B. H. Familie, volleybaltraining. Turnzaal Broek straat. 19u30: Judoclub Jitsu Kwai. training volwassenen. Sporthal De Wuiten. 't Klokhuis: jazzballet. 21 u.: The Old Chap: volleybalrecreatie. Sporthal De Wuiten. The Old Chap: training van de volleybalcompetitieploeg. Sporthal De Wuiten. Elke woensdag 13 u.: K.B.G. Rust na Arbeid. H. Hart: kaarten. Zouaaf. 13u30: Vlaamse Federatie voor gehandicaptenzorg «Bond Moyson». Achterthof 90. Elke eerste en derde woensdag: hobby-atelier. Kaartclub «Grijs en wijs: kaarting in het rustoord Meulenbroek. The Old Chap: Film. 15 u.: The Old Chap: Film 15u30: K.B.G. Rust na Arbeid. H. Hart. Volksdansen. Zouaaf. 18u30: Lokaal H.A.V. Aquarius Guillaumestraat 16. is open tot Lebbeke Dendermonde Moederfeest SW organiseert op zaterdag 4 mei, te 15 u. in zaal een moederfeest. Volksvertegenwoordiger Norbert De zal het tijdens dit feest ook hebben over de komende mentsverkiezingen. Als ich Can Als ich Can is op maandag 6 mei aan zijn maandt vergadering toe in de lokalen van de gemeentelijke mt school, Stationsstraat te Lebbeke. Te 20 u. wordt kenr maakt met het werk van Permeke, Paul Delvaux en Ji Ensor. Ziekenzorg Ziekenzorg brengt op woensdag 8 mei een bezoek aan zijnf proost E.H. De Baere in de kerk van Sint-Jozef Arbeider oj Keur te Dendermonde Achteraf volgt er in zaal «Het Kloksl ontspanning en staat ook een koffietafel geprogrammeerd. Studievergadering De Vriendenkring der Volkstuinders H. Kruis belegge) vrijdag 10 mei te 20 u. in de parochiale feestzaal L Minnestraat een studievergadering omtrent «Hoe planter meerderen?». Geboorten Van Biesen Véronique, dochter van Jean-Pierre en vai Smedt Marie-Josó, Anjerstr. 20A. De Smedt Daisy, dochter van Luc en van Van der Borght Fonteintje 16. Zijn de gemeente komen bewonen Heyvaert Rita, Hogebrug 69, kom. van Dendermonde. Van den Stockt Desiré, Stationsstr. 153, kom. van Liedek) Het gezin Van Damme Johan, Lange Breestr. 52. kom

De Voorpost | 1985 | | pagina 44