T.V. PROGRAMMA'S
van zaterdag 18 mei tot vrijdag 24 mei 1985
Zaterdag 18 mei
Zondag 19 mei
Maandag 20 mei
Dinsdag 21 mei
Woensdag 22 mei
Donderdag 23 mei
Vrijdag 24 mei
De Voorpost - 17.5.1985 - 43
2
BRT 1
14.00 Take it Easy - 14.30 Kunst
en Kunst maken - 15.00 Super
machten de V.S. van Amerika -
15.40 Voetbal Cup Final - 17.55
Nieuws - 18.00 Tik Tak - 18.05
Plons, de gekke kikker - 18.10
Merlina - 18.35 Alles kits?! -
19.00 Boeketje Vlaanderen -
9 35 Trekking Lotto-getallen -
19.45 Nieuws - 20.30 Terloops -
21.15 Ook de zon komt op - 22 45
Sport op zaterdag - 23.00 Nieuws
BRT 2
NED 1
9.30 Nieuws - 13.00 Nieuws -
15.00 RVU - 15.45 Voetbal '80
Extra; Finale F A. Cup - 16.50
Nieuws - 17.00 Voetbal '80 Extra:
Finale F A. Cup - 18.04 Corona-
bon Street - 18 30 Teleac - 19.00
De Smurfen - 19.24 Vara Clippa
rade - 20.00 Nieuws - 20.28 Het
bloed kruipt - 20.55 Tussen Wal
en Schip - 21.45 Achter het
Nieuws - 22.15 Voetbal '80 -
22.25 Gebroken glas - 23.10 Si
mon Carmiggelt - 23.30 Nieuws -
23.35 Studio Sport Biljarten
NED 2
8 00 Pauselijk bezoek - 13.00
Nieuws - 17 45 Feduco - 18.15
Nieuws - 18.20 Paspoort - 18.30
Sesamstraat - 18.45 Jeugdjour
naal - 19 00 Nieuws - 19 12 Klas-
sewerk - 20.20 Hints - 20.50
Films en Fans - 21.40 Pauselijk
bezoek de Benelux - 22.30
Nieuws - 22.45 Studio Sport -
3.15 Een heel leven voor je
RTBF 1
9.00 Teletekst Interwallonie -
12 .35 De Turkse gemeenschap in
Belgiè - 13.05 Ciao Amici - 14.05
Tribune Eoonomique et Sociale de
C.S.C. - 14.30 Un autre Regard -
15.00 Les Croque-Monstres -
15.25 Charlie Chaplin - 15.40
Voetbal - 17.60 Tekenfilm - 18.25
Pitilipop - 18.30 Chanson Plus -
19.00 Téletourisme - 19.22 Lotto
trekking - 19.30 Nieuws - 20.00
Le jardin extraordinaire - 20.35
Sherlock Holmes attaque l'oriënt-
express - 22.25 Planête des Hom-
8 - 23.35 Nieuws
RTL
11.00 Entre amis - 11.15 Le mon
de a vénir - 11.45 Diaques d'or -
12.00 Nieuws - 12.05 Disques
d'or - 12.30 Nieuws en weerbe
richt - 12.45 Tschaou et grodo -
13.00 Chewing-rock - 14 00 Le
gé&nt de Metropolis - 15 30 Me-
gaventure - 16.30 Max Romana -
17.00 Hit des clubs - 18.00 Atou-
kado - 19.00 Nieuws - 19.30 Edi
tion spéciale - 19.50 Tiercé, Quar-
té. Quintet Francais - 20.00
ChAteauvallon - 21.00 A vous de
choistr - 22.35 Charlie Chaplin
TF 1
8.00 Bonjour la France - 9.00 Les
jeudis de l'information - 10 15 5
jours en bourse - 10.30 Musicale-
ment - 11.30 De A Zèbre - 12.15
Rendez-vous des champions -
12.30 Bonjour, bon appétit -
13.00 Nieuws - 13.35 Téle-Foot -
14.20 Les Bannis - 15.15 Le mer-
veilleux voyage de Nils Holgers-
son - 15.40 Casaques et böttes de
cuir - 16.15 Temps X - 17.05
Histoires insolitea - 18.05 Trente
Millions d'amis - 18.35 Mieux vi-
i sur la route -18.40 Auto Moto
- 19.05 D'Aooord, pas d'Aocord -
19.10 Anagram - 19.40 Cooorioo-
coboy - 20.00 Nieuws - 20.40
Adieu Prudénce - 22.50 Droit de
réponse, l'esprit de oontradiction
- 0.00 Nieuws - 0.15 C'est k Can
nes - 0.20 Ouvert la nuit.
A2
10.10 Nieuws - 10.35 Platine 45 -
11.05 Les carnets de l'aventure -
12.00 A nous deux - 12 45
Nieuws - 13.25 Tétes des Bé tee -
14.50 Lee Jeux du Stade - 17.05
Récré A2 - 17.25 Numero 10 -
17.55 Le Magazine - 18.50 Des
chifTres et des lettres - 19 10
D'Aooord. pas d'Aooord - 19.15
Gewestelijk Nieuws - 19.40 La
boutique de Bouvard - 20.00
Nieuws - 20.35 Champs Elysées -
22.OS Lee enfants du rock
ARD 1
10 00 Nieuws en dagtema - 10.23
Die Sport-Reportage -10.55 Ohne
Filter - 11.55 Umschau - 12.10
Auslandqjournal - 13 00 Nieuws -
13 45 Wanderungen durch die
DDR - 14.30 Sesamstrasse - 15.00
Was wAren wir ohne uns - 16.30
Georg Lohmeier erzAhlt - 18.45
Der gute engel - 17.30 Hier und
heute unterwogs - 17.55 WWF -
18.00 Die Sportschau - 19.00
Markt - 19.25 Wenn Kuli kommt
- 20.00 Nieuws - 20,15 Theater-
blut - 21.45 Nieuws - 22.05 Der
Sohmallspur-Schnüffier - 23.35
Ohne Filter Extra - 0.35 Nieuws
ZDF
11.30 Chemie - 12.00 Nachbam
in Europa - 14.00 Diese Woche -
14.20 Damals - 14 30 Liebens-
werte Monstren - 16.00 Gefragt
•gewuast» - gewonnen! - 16.00
Grosser Bahnhof - 17.00 Hande
hoch, der meister kommt - 17 15
Danke schön - 17.25 Nieuws -
17.30 Landerspiegel - 18.20 Drei
eind oiner zuviel - 19.00 Nieuws -
19.30 Na. Sowas - 20.15 Wetten
daas - 22.00 Nieuws - 22.05
Aktuelle sport-studio - 23.20 Sa
botage - 0.35 Qute Nacht-Musik
BRT 1
10.45 Koken is kunst - 11.00
Konfrontatie - 14.30 IQ. - 14 55
Kwizien - 15.10 Autorennen:
Grote prijs van Monaco - 17.55
Nieuws - 18.00 Tik Tak - 18.05
Liegebeest - 18.20 Het Vloedbos -
19 15 Garfield in de stad - 19.40
Mededelingen - 19.45 Nieuws -
20.20 Sportweekend - 20.50 Dia
na - 21.40 Cinemanie - 22.40
Nieuws
BRT 2
9.05 Pausbezoek aan België
14.35 Pausbezoek aan België
NED 1
9.30 Nieuws - 10.00 Pauselijk
bezoek aan de Benelux - 13.00
Nieuws - 16.30 Bij Nieuwegein
rechtsaf - 17.30 Nieuws - 18.00
Feduco/RVU - 19 00 Nieuws -
19.05 Towser - 19.10 Achterwerk
in de kast - 19.30 Jonge Helden -
20.10 Hier is.. Adiaan van Dis -
21.05 August Strindberg - 22.05
VPRO-Nieuws - 22.25 First con
tact - 23.20 Radio Freedom Show
- 23.50 Nieuws
NED 2
11.30 Feduco/Open Universiteit -
12.00 Het Capitool - 13-00
Nieuws - 17 00 Kerkdienst -
17.43 Een bericht van de wilde
ganzen - 17.45 Studio Sport: Bil
jarten - 18.25 Nieuws - 18.30
Sesamstraat - 18 45 Sprekers-
hoek - 19.00 Studio Sport - 19.55
Trekking van de Lottogetallen -
20.00 Nieuws - 20.10 Panora-
miek - 20.45 Voor niks gaat de
zon op - 21.40 Denkbeeld - 22 30
Nieuws - 22 35 Nieuws - 22 40
Pauselijk bezoek aan de Benelux
RTBF 1
9.30 Follow me - 10.00 Land-
bouwinformatie - 10.30 Reflets
du liberalisme - 11.00 Eucharis
tieviering - 12.00 Faire le point -
13.05 Conoerti8simo - 14.15
Chaplin Inoonnu - 15,10 Auto
rennen - 17.40 Videogram - 18.05
Les sohtroumpfs - 18.30 Sport
weekend - 19.30 Nieuws - 20.15
Face au public: Catherine Lara -
2115 L'an mil - 22.55 Nieuws
RTL
8.00 Chooolat Show - 10.00 Eu
charistieviering - 12.00 Buöna
Domenica - 13 15 Hei Elei, Kuck
Elei - 15.00 Passé et gagne -
16.15 Le grand pavois - 18.00 Le
grand raid - 19.00 Nieuws - 19.25
Weerbericht - 19.30 Pauselijk be
zoek - 19.55 Tieroé, Quarté.
Quintet Francais - 20.00 L'Aine
des Ferchaux - 21.55 Lee mini-
chroniques - 22.10 Nieuws -
22 25 Solidaritee
TF 1
8 00 Bonjour la France - 9.00
Religieuze Uitzendingen - 12.30
La sequènce du spectateur - 13.25
Staraky et Hutch - 14.20 La belle
vie - 15.20 Sport dimanche -
17.30 Les animaux du monde -
18.05 Guerre et paix - 19.00 7/7 le
magazine de la semaine - 20.00
Nieuws - 20.35 Le Messager -
22.20 Sport dimanche soir -
23.05 Nieuws - 23.20 C'est a
Cannes
A2
9,35 Programma-Overzioht - 9.40
Tièrcé - 10.07 Réoré A2 - 10.40
Gym-Tonic - 11.15 Dimanche
Martin - 11.20 Entrez les Artistes
- 12.45 Nieuws - 13.15 Si j'ai
bonne mémoire - 14.25 L'Homme
qui tombe a pio - 15.15 L'école des
fans - 16.00 Tekenfilmpjes -
16.15 The dansant - 16.50 Au
revoir Jacques Martin - 17.00 Mé-
dicins de nuit - 18.00 Stade 2 -
19.00 Et la vio continué - 20.00
Nieuws - 20.20 Stade 2 - 20 35 Le
grand raid - 21.35 Lubat musique
Père et Fils - 23.20 Déeirs des arts
- 23.05 Nieuws
ARD 1
9 30 Programma-overzicht
10.00 Europese Nationale Parken
- 10.45 Der Fischer und seine
Frau - 11.15 Kaffee oder Tee? -
12.00 Der internationale Früh-
schoppen - 12.45 Nieuws en
Weekspiegel - 13.15 lm schatten
der Eule - 13.45 Grote Prijs van
Duitsland voor motoren - 15.35
Die liebe und die erste eisenbahn -
17.00 Bilder aus der wissen
schaft - 17.30 ARD-Ratgeber -
18.20 Nieuws - 18.23 Die Sport
schau - 19.20 Weltspiegel - 20.00
Nieuws - 20.15 Frühatück bei Tif
fany - 22.05 Romanische Kirchen
in Köln - 22.15 Nieuws - 22.20
Otto Klemperers lange reise -
0.00 Nieuws
ZDF
10.00 Programma-overzicht -
10.30 Die Stadtschreiber - 11.30
Mosaik - 12.00 Das Sonntagskon-
zert auf Tournee - 12.45 Nieuws -
12.47 SonntagsgesprAch - 13.15
Arbeit, Arbeit über allee? - 13.45
Löwenzahn - 14.16 Wenn die Söh-
ne mit dem Vatcr - 14 .40 1-2 oder
3 - 15.35 5 Freunde und der
Zauberer Wu - 16 20 Ein-Blick -
16.35 Lou Grant - 17.20 Nieuws -
17.22 Die Sport-Reportage -
18.15 Tagebuch - 18.30 Tiere un-
ter heisser sonne - 19.00 Nieuws -
19.30 Glücklich geschieden..
20.15 Halbe Wahrhqiten - 21.50
Nieuws en Sport - 22.05 Mauer-
Pauer - 22.50 Zagarbata - 0.00
Gute Nacht-Musik - 0.05 Nieuws
BRT 1
14.00 Wereldoriëntatie - 14.30
Achtergronden - 17.55 Nieuws -
18 00 Tik Tak - 18.05 Plons, de
gekke kikker - 18.10 Kameleon -
18.35 Taartje aardbei - 18.55 His
torische Steden - 19.40 Medede
lingen - 19.45 Nieuws - 20.20
Morgen - 20.25 Videomatch -
20.30 Willem van Oranje - 21.20
Villa Tempo - 22.00 Horizon -
22.45 Nieuws
BRT 2
11.30 Pausbezoek
17.15 Pausbezoek aan de E.E.G.
en aan Leuven - 21.00 Extra Time
- 22.20 Toto-Prognose
NED 1
9.30 Nieuws - 10.00 Schooltelevi
sie Insekten -10.30 Sloot en Plas -
1100 Pluspunt klas 4 - 11.30
Pluspunt klas 5 - 13.00 Nieuws -
14.00 Schooltelevisie Wat doe je
daar? - 14.30 Zo leven planten en
dieren - 15.30 Een vrouw boven
de veertig - 15.55 Kinderbios -
16.25 Wordt vervolgd - 16.55
Avro's Sport panorama - 17.30
Nieuws - 17 44 Avro's Toppop -
18.30 Teleac Leiding geven -
19 00 Minibios - 19.10 Televizier
Magazine - 20 00 Nieuws - 20.28
Reis om de wereld in 80 vragen -
21.35 The Outsider - 23 10 Karei
Van De Graaf - 23.55 Nieuws
NED 2
9.00 Pauselijk bezoek aan de Be
nelux - 13.00 Nieuws -17.30 Pau
selijk hpwtfif aan de Benelux -
18.10 Staatsloterij 18.15
Nieuws - 18.20 Paspoort - 18.30
Sesamstraat - 18.45 Jeugdjour
naal - 19.00 Nieuws - 19.12
Kwartslag - 19.27 Webster -
19.53 Voetbal '80 - 20.35 De Kon-
sumentenkwis - 21.35 De onder
ste steen - 22.30 Nieuws - 22.45
Den Haag vandaag - 23.00
Nieuws - 23.05 Teleac
RTBF 1
11 30 Teletekst - 14.30 Schoolte
levisie Nederlands - 15.00 Duits -
15.20 Teletekst - 17.00 Onem -
17.15 Lollipop - 17.50 Plein Jeu -
19.00 Ce Soir - 19.25 Konsumen-
tentips - 19 30 Nieuws en weerbe
richt - 20.00 The Animal's film
RTL
11.45 Sur le pouce - 12.30 An-
thelme Collet - 13.25 Weerbericht
- 13.30 Foils et plumes - 13.35
Clip Connection - 17.00 Pauselijk
Bezoek - 17 05 Téte k Téte - 17 .50
La grille trésor - 17.55 Nieuws -
18.00 LUe fantastique - 18.50 La
grille trésor - 19.00 Nieuws -
19.30 Pauselijk Bezoek - 19 50
Belgische Tieroé - 19.52 Weerbe
richt - 19.55 Tiercé, Quartet,
Quintet Francais - 20 00 Dynas
tie - 21 00 Monsieur Saint-Ives -
22.40 Nieuwsoverzicht - 22.55 La
joie de lire - 23.00 RTL ThóAtre -
23.20 Clip Connection
TF 1
10.30 Teletekst - 11.00 La une
chez vous - 11.15 Pic et Poke -
11.30 Challenges '85 - 12.00 Les
enqueteurs associés - 12.35 La
boüteille k la mer -13.00 Nieuws -
13.50 Les evasions oelèbres -
14.45 La maison de TF1 - 15.15
Les chose8 du lundi - 18.30 7/7
magazine de la semaine - 17 30
La chance aux chansons - 18.00
Le village dans les nuAges - 18.20
Jeugdjournaal - 18.35 Coeur de
diamant - 19.10 Anagram - 19.40
La Familie Bar goot - 20.00
Nieuws - 20.35 Quand passent les
cigognes? - 22.10 Etoiles et toiles
-23 10 Nieuws - 23.25 C'est k lire
A2
6.45 Ontbijttele visie - 12.00
Nieuws - 12.08 L'Academie des 9 -
12 45 Nieuws - 13.30 Bergeval et
Fils - 13.45 AujotmThui la vie -
14 50 Dróles de dames - 15.40
Apostrophes - 18.55 The Dansant
- 17.40 Récré A2 - 18.30 C'est la
vie nieuws - 18.50 Des chifTres
et des lettres - 19.10 D'Aooord.
pas d'acoord - 19.15 Palmares van
het Festival van Cannes 1985 -
20 00 Nieuws 20.35 Le grand
echiquier - 23.20 Nieuws
ARD 1
8.10 Schooltv - 9 25 Sesamstrasse
- 10.00 Nieuws - 10.03 Glücklich
geschieden - 10.50 Halbe Wahr-
heiten - 12.20 De paus in Neder
land - 12.55 Persoverzicht - 13.00
Nieuws - 13.15 tot 13.30 en 15.40
Videotext für alle - 16 00 Nieuws
- 16.10 Allerhand leute - 17 20 lm
schatten der eule - 17.50 Nieuws -
18 00 Hier und heute - 18.25
Musik-Convoy - 19.00 Schiess in
den wind, ho - 20.00 Nieuws -
20.15 Louisiana - 21 15 Die wen
de in Reims - 22.00 Froitag's
Abend - 22.30 Tagesthomen -
23.00 Das m&dchen Insiang
ZDF
BRT 1
Schooltelevisie - 14.00 Wereld
oriëntatie - 14.30 Biologie - 15.00
Wereldoriëntatie - 17.55 Nieuws -
00 Tik Tak - 18.05 Plons, de
gekke kikker - 18.10 Klein, klem
kleutertje - 18.25 Jacobus en Cor-
neel - 18 .40 Candy Candy - 19 .00
Webster - 19.25 Tijdrover doe-
het-zelf - 19.40 Mededelingen -
19.45 Nieuws 20.20 De weerman
- 20.25 Kunst-zaken - 20.35 IQ. -
21.05 Labyrint - 21.55 Uitzen
ding door derden - 22.50 Nieuws.
BRT 2
8.35 Pausbezoek aan Louvain-la-
Neuve - 14.05 Pausbezoek aan
Banneux en vertrek van de paus -
19.45 Nieuws - 20.20 De weer
man - 20.25 Kunst-zaken - 20.35
Chips - 21.15 Wikken en wegen.
NED 1
9.30 Nieuws -
10.00 Brazilië - 10.30 Boek in
beeld - 13.00 Pauselijk bezoek
aan de Benelux - 14.30 Schoolte
levisie - 15.00 RVU - 15.30 Holi
day Eiland - 16.15 Zeker weten -
16.40 KRO's tekenfilmfestival -
17 .00 KRO's middageditie - 17.30
- KRO's middageditie - 18.25 Het
verhaal - 19.00 Candy. Candy -
19.20 Ravioli - 20 00 Nieuws -
20.28 De losprijs - 21.20 De ver
nietiging - 22.20 Pauselijk be
zoek aan de Benelux - 23.40
Nieuws
NED 2
13.00 Nieuws - 15.30 Vrouw zijn
- 16.00 Het kleine huis - 16.50
God is toch sterker - 17.45 Fedu
co/Open universiteit - 18 15
Nieuws - 18.20 Paspoort - 18.30
Sesamstraat - 18.45 Jeugdjour
naal - 19.00 Nieuws - 19.12 Kin
derkrant - 19.50 Een hoge vlucht
- 20.20 Tijdsein - 20.50 Shalom
voor Jeruzalem - 22.30 Nieuws -
2?.45 Den Haag vandaag - 23.00
De wat heet geluk show.
RTBF 1
11.30 Teletekst - Schooltelevisie -
14.00 Muziek en franoofonie -
14.30 Teletekst - 16.30 Onem -
16 45 Schooltelevisie - 17 15 Lol
lipop - 17.50 Plein jeu - 19.00 Ce
soir - 19.23 Konsumententips -
19.30 Nieuws - 20.00 Contacts -
20.05 La Citadelle - 21.05 Playti
me - 22.50 Nieuws.
RTL
11 45 Sur le pouce - 12 30 An-
thelme Collet - 13.25 Weerbericht
- 13.30 Poils et plumes - 13.35 La
joie de lire -13 40 Clip oonnection
- 17.00 Pauselijk bezoek - 17.05
Téte A téte - 17.55 Nieuwsover
zicht - 18.00 Huit pa suffit - 18.50
La grille trésor - 19.00 Nieuws -
19 30 Pauselijk bezoek - 19 50
Belgische tiercé - 19.52 Weerbe
richt - 19.55 Tiercé, Quarté.
Quintet francais - 20 00 ChiPs -
21.00 La femme de l'aviateur -
22.50 Nieuws - 23.05 La joie de
lire - 23.15 Clip oonnection.
TF 1
11.15 Teletekst - 11.45 La une
chez vous - 12.00 Les enqueteurs
associés - 12.35 La boüteille A la
mer - 13.00 Nieuws - 13.50 Les
évasions célèbres - 14.45 La mai
son de TF1 - 15.15 Modes d'em-
.iloi - 16.15 Portes ouvertes -
13,30 L'apocalypse des animaux -
17.30 La chance aux chansons -
18.00 Le village dans les nuages -
18.20 Jeugdjournaal - 18.35
Coeur de diamant - 19.10 Ana
gram - 19.40 Expression directe -
20.00 Nieuws - 20.30 D'acoord,
pas d'acoord - 20.35 Commissaire
Moulin - 22.05 Histoire A la une -
23.35 Nieuws - 23.50 C'est A lire
A2
6.45 Ontbijttelevisie - 10.30 Tele
tekst - 12.00 Nieuws - 12.08
L'académie des 9 - 12.45 Nieuws -
13.30 Bergeval et fils - 13 45 Au-
jourd'hui la vie - 14 50 Drólee de
dames - 15.40 Le grand raid -
16 35 Le journal d'un siècle -
17.30 Une femme reste une fem
me - 17.45 Récré A2 - 18.30 C'est
la vie nieuws - 18.50 Des chif-
free et des lettres - 19.15 Geweste
lijk nieuws - 19 40 Le théétre de
Bouvard - 20.00 Nieuws - 20.35
La puoe et le privé - 22.30 Lire
c'est vivre - 23.30 Nieuws.
ARD 1
8.30 Schooltv - 9.25 Sesamstrasse
- 10.00 Nieuws - 10 03 Ursus. der
Unbesiegbare - 11.25 Freitag's
Abend - 11.55 Umschau - 12.10
Reportage am Montag - 12.55
Persoverzicht - 13.00 Nieuws -
13.15 en 15.40 Videotext für alle
- 16.OO Nieuws - 16.10 Wie in
Alten Zeiten - 16.55 Mickey- und
Donald-show - 17.50 Nieuws -
18.00 Hier und heute - 18.25
Mama Malone - 19.00 RAder -
20.00 Nieuws - 20.15 Was bin
ioh? - 21.00 Report - 21.45 Mag
num - 22.30 Tagesthemen - 23.00
Nebenwirkungen - 0.30 Nieuws.
10,00 Overname Dl - 16.00
Nieuws- 16 04 Auf stippvisite bei
mitmenschen - 16.35 Berufswahl
heute -17.00 Nieuws - 17 15 Tele-
niustrierte - 17.50 Ein colt fur
alle falie - 19 00 Nieuws - 19.30
Die dritte generation - 20.15 Ur
sus. der unbesiegbare - 21 45
Heute-Journal - 22.05 Mensohen-
kinder! - 22.40 Rossini in Ver
sailles - 0.00 Gute nacht-musik -
0.15 Nieuws
ZDF
10 00 Overname D 1 - 16.00
Nieuws - 16 04 Computer-Corner
- 16.20 Die Reise nach Varna -
17.00 Nieuws - 17.15 Tele-Illus-
trierte - 17.45 Eine Klasse für
sich - 18.20 Mein Name ist Hase -
19.00 Nieuws - 19.30 Verkehrs-
gericht - 21 00 Programma-over
zicht - 21.15 Wiso - 21.45 Heute-
Journal - 22.05 Saint Jack - 23.55
Gute Nacht-Musik - 0.00 Nieuws.
BRT 1
17.55 Nieuws - 18.00 Tik tak -
18.05 Plons, de gekke kikker -
18 10 Zeppelin - 18.35 Midas -
19.00 Kuifje in Dromenland -
19.25 Jukebox - 19.45 Nieuws -
20.25 Namen noemen - 21.10 Het
geheime leven van de dieren -
21.35 Pluk de dag - 22.00 Wie
schrijft die blijft - 22.50 Nieuws -
23.15 Televox
BRT 2
19.00 Taartje aardbei: top tien
voor troeteldieren - 19.25 Tijdro
ver: twee klaveren -19.45 Nieuws
- 20.15 Videomatch - 20.25 Ver
rassende vertellingen - 20.55
Voetbal: Reeil Madrid - Videoton.
NED 1
9.00 Schooltelevisie - 9.30
Nieuws - Schooltelevisie - 9.35
Pluspunt klas 3 - 10.00 Zo leven
planten en dieren - 11.00 Brazilië
- 11.30 Sloot en plas - 13.00
Nieuws - 13.30 Feduco/RVU -
14.00 Gil en Julie -14 06 Knobbel
en zijn vrienden - 14.17 De Smur
fen - 14.40 Emma en haar opa -
14.50 Emma en haar opa - 15.00
De film van Ome Willem - 15.30
Rosco leest voor - 15.50 Bassie en
Adriaan - 16.15 Suske en Wiske -
16.37 Dierenmanieren - 17.00
Dolly Dots op Barbados - 17.30
Nieuws - 17.46 Tros Formule 1 -
18.30 Teleac - 19.00 Danny Dub
bel - 19.25 Tros Country Cross -
20.00 Nieuws - 20.28 Socutera -
20.33 In de kfjkerd - 21.30 Het
andere net - 21.55 Tros aktua -
22.30 Uit de wereld van Guy de
Maupassant - 23.35 Regina
Shamvili - 0.10 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 18.15 Nieuws -
18 30 Sesamstraat - 18 45 Jeugd
journaal - 19.00 Nieuws - 19.12
Politieke partijen - 19.22 Van Ge
west tot gewest - 20.10 Nederland
C - 20.50 De Hermitage - 22.30
Nieuws - 22.45 Den Haag van
daag - 23.00 Studio sport - 23.30
Nieuws.
RTBF 1
11.30 Teletekst - 14.00 De
schoenmaker - 14.30 Een namid
dag vol avontuur - 15.00 Muziek
en fraconfonie - 15.30 Teletekst -
18.30 Graffiti - 17.15 Lollipop -
17.50 Plein jeu - 19.00 Ce soir -
19.30 Nieuws - 20.00 Cap 60 -
21.05 Neo-Polar - 22.05 Portraits
- 22.50 Nieuws - 23.05 Informa
tions, ré flexions et interroga
tions laiques.
RTL
11.45 Sur le pouce - 12.30 An-
thelme Collet - - 13.30 Poils et
plumes - 13.35 La joie de lire -
13.40 La bande A Grobo - 17.00
Téte A téte - 17 50 La grille trésor
- 17 55 Nieuws - 18.00 Enquête
en direct - 18.50 Vooravondpro
gramma's - 20.00 Le renard
21.00 Orca - 22.45 Nieuws -
23.00 La joie de lire - 23 .05 Kon-
cert - 23.50 Clip connection
TF 1
8.30 Teletekst - 9.00 La une ohez
vous - 9.15 Vitamine - 10.30 Hi-
rondelles et amazones - 12.00 Les
enqueteurs associés - 12.35 La
boüteille A la mer -13.00 Nieuws -
13.40 Vitamine - 15.15 Enigmes
du bout du monde - 16.05 Arnold
et Willy - 16.35 Star Trek - 17.30
La chance aux chansons - 18.00
Le village dans les nuages - 18.20
Jeugdjournaal - 18.35 Cceur de
diamant - 19.10 Anagram - 19.20
Lotto Si sport - 19.40 La familie
Bargeot - 20.00 Nieuws - 20.40
Dallas - 21.25 L"histoire secrète
du pétrole - 22.25 Cóté d'amour -
23.10 Nieuws - 23.25 C'est A lire.
A2
6.45 Ontbijttelevisie - 10.00 Ré
cré A2 - 12.00 Nieuws - 12.08
L'académie des 9 - 12.45 Nieuws -
13.30 Bergeval et fils - 13.45
Chronique Irlandaise - 15.20 Ré
cré A2 mercredi - 16 50 Micro
Kid - 17.25 Les carnets de l'aven
ture - 18.00 Super platine - 18.30
C'est la vie nieuws - 18.50 Des
chiffres et des lettres - 19.15 Ge
westelijk nieuws - 19 40 Le théa-
tre de Bouvard - 20.00 Nieuws -
20 35 Le deuxième oouteau -
22.10 Moi. je - 23.10 Nieuws.
ARD 1
8.10 Schooltv - 9.25 Sesamstrasse
- 10.00 Nieuws - 10.03 Wiso -
10.35 Was bin ich? - 11.20 Unter
deutschen DAchem - 12 10 Re
port - 13.00 Nieuws - 13.15 en
15.40 Videotext für alle - 16.00
Nieuws - 16.10 Wanderungen
durch die DDR - 18.55 Chlorofilla
vora blauen Himmel - 17.20
Sohau ins Land - 17.50 Nieuws -
18.00 Hier und heute - 18.25
Lucky Luke - 19.00 Fame - 20.00
Nieuws - 20.15 Verworrene Bi-
lanzen - 22.00 Brennpunkt -
22 30 Tagesthemen - 23.00 Voet
bal - 23.20 Einsatz in Manhattan -
0.15 Nieuws.
ZDF
10.00 Overname Dl - 13.20 Ten
nis -16.00 Nieuws -16.04 Löwen
zahn - 16.35 Des Waschbar Ras
cal - 17.00 Nieuws - 17.15 Tele-
niustrierte - 17,50 Des Haus am
Eaton Place - 18.55 Mittwochslot-
to - 19.00 Nieuws - 19.30 Direkt -
20.15 Kennzeichen D - 21.00 Der
Denverclan - 21.45 Heute-Jour
nal - 22.05 Damals - 22 35 Die
Splitter der Eisbombe - 0 05 Ten
nis - 0.35 Gute Nacht-Musik.
BRT 1
Schooltelevisie' 14 00 Wereld
oriëntatie - 14.30 Achtergronden
- 15.00 Engels - 15.30 Neder
lands - 17.55 Nieuws - 18.00 Tik
tak - 18.05 Rondomons - 18.35
Moonfleet - 19.00 Jukebox -19.15
Tijdrover: kwizien -19.30 Uitzen
ding door derden - 19 40 Medede
lingen - 19.45 Nieuws - 20.10
Kunst-zaken - 20.20 Hoger-La-
ger - 21.OO Panorama - 21.50
Dallas - 22.35 Nieuws.
BRT 2
19.00 De Cobra - 19.25 Jukebox -
19.45 Nieuws - 20.10 Kunst-za
ken - 20.20 Rent Control - 21.50
40" Int. wedstrijd voor muziekuit
voering.
NED 1
9.30 Nieuws - 10.00 Schooltelevi
sie - 10.30 Feduoo/Rof - 13.00
Nieuws - 16.00 Happy days -
16.25 En genoten hebben ze -
17.00 Veronica clips - 17.30
NieuWs - 17.44 Agenda - 17.50
Feduco/Noe - 18.30 Teleac - 19.00
Countdown - 20.28 Call to Glory -
21.15 De heilige koe special: het
lOO-jarig bestaan van de auto -
21.40 Nederland schoon - 21.45
Marathon Man - 23.50 Nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 18.15 Nieuws -
18.20 Paspoort - 18.30 Sesam
straat - 18.45 Jeugdjournaal -
19.00 Nieuws - 19.12 Walking
back to happiness - 19.37 Ken
merk - 20.00 De roze panter en de
blauwe kronkel - 20.25 Rondom
tien - 21.15 Festival - 22.30
Nieuws - 22.45 Den Haag van
daag - 23.00 Ander
23.50 Nieuws.
RTBF 1
11.30 Teletekst - Schooltelevisie -
14.00 Kermisfeest - 14.30 Engels
- 15.00 Nederlands - 15.30 Tele
tekst - 17.00 Onem - 17.15 Lolli
pop - 17.50 Plein jeu - 19.00 Ce
soir - 19.25 Konsumententips -
19.30 Nieuws - 20.00 Autant sa-
voir - 20.25 Le weekend Os ter
man - 22.05 Le carrousel aux
images - 22.55 Nieuws - 23.10
Présence protestante.
RTL
11.45 Sur le pouce - 12.30 Le chef
de familie - 13.25 Weerbericht -
13.30 Poils et plumes - 13.35 La
joie de lire - 13 40 Vidéoclips -
17.00 Téte A téte - 17.50 La grille
trésor - 17.55 Nieuwsoverzicht -
18 00 Quincy - 18 50 La grille
trésor - 19 00 Vooravondpro
gramma's - 20.00 Dallas - 21 00
Y-a-t-il un francais dans la salie? -
22.45 Nieuws - 22.55 La joie de
lire - 23.00 Essais - 23 20 Vidéo
clips - 0.15 Le monde A venir.
TF 1
11 15 Teletekst - 11.45 La une
chez vous - 12 00 Les enqueteurs
associés - 12 35 La boüteille A la
mer - 13.00 Nieuws - 13.50 Les
évasions célèbres - 14.45 La mai
son de TF 1 -15.25 Quarté -15.55
Images d'histoire - 16.30 L'apoca
lypse des animaux - 17.30 La
chance aux chansons - 18.00 Le
village dans les nuages - 18.20
Jeugdjournaal - 18.35 Cceur de
diamant - 19.10 Anagram - 19.40
La familie Bargeot - 20.00
Nieuws - 20.35 Les misérables -
21.30 Les jeudis de l'information
- 22.45 Nieuws - 23.00 Etoiles A la
A2
6 45 Ontbijttelevisie - 10.30 Tele
tekst - 12.00 Nieuws weerbe
richt - 12.08 L'académie des 9 -
12.45 Nieuws - 13.30 Bergeval et
fils - 13.45» Aujourd'hui la vie -
14 50 Theodore Chindler - 15.50
Des hommes - 16.35 Un temps
pour tout - 17 45 Récré A2 -18.30
C'est la vie nieuws - 18.50 Des
.chiffres et de lettres - 19 10 D'ac
oord, pas d'accord - 19 15 Gewes
telijk nieuws - 19.37 Expression
directe - 20.00 Nieuws - 20.35
Arriva Sabata - 22 05 Alain De-
caux 1 "histoire en question -
23 20 Histoires oourtes - 23 40
Nieuws.
ARD 1
8.10 Schooltv - 9 25 Die Sendung
mit der Maus - 10.00 Nieuws -
10.03 Verworrene Bilanzen -
11.50 Umschau - 12.10 Kennzei
chen D - 12.55 Persoverzicht -
13.00 Nieuws - 13.15 en 15.40
Videotext für alle - 16.00 Nieuws
- 18.10 Mummenschanz special -
16.55 Gehversuche - 17.50
Nieuws - 18.00 Hier und heute -
18 25 Zentrale Bangkok - 19.00
Hart aber herzlich - 20.00 Nieuws
- 20.18 Pro und contra - 21.00 Die
Krimistunde - 22.00 Titel, The
sen, Temperamente - 22.30 Ta
gesthemen - 23.00 Variation -
0.40 Nieuws
ZDF
10.00 Overname Dl - 13,20 Ten
nis - 16.00 Nieuws - 16.04 Immer
dieses Femsehen... - 16.35 Meine
Mutter, deine Mutter - 17.00
Nieuws - 17.15 Tele-111ustrierte -
17.50 Der Rosa rote Panther -
18.20 Dick und Doof - 19.00
Nieuws - 19.30 Dalli Dalli - 21.00
Pillen für Kinder - 21.45 Heute-
Journal - 22.05 Vragen aan de
president.
BRT 1
12 30 Televox - Schooltelevisie:
14 00 Wereldoriëntatie - 14.30
Biologie - 17.55 Nieuws - 18.00
Tik tak - 18.05 Klein, klein kleu
tertje - 18.20 Jacobus en Co meel -
18.30 Star Trek - 19.20 Uitzen
ding door derden - 19 40 Medede
lingen - 19.45 Nieuws - 20. ÏO De
weerman - 20.15 Videomatch -
20.25 De jongens uit Brazilië -
22.25 Première - 23.15 Nieuws.
BRT 2
19.00 1 week sport - 19.30 Tijdro
ver: lieve plantjes - - 19.45
Nieuws - 20.10 De weerman -
20.15 Fundamenten - 21.05 Ge
zondheidsmagazine - 21.45 De
steek-er-wat-van-op-8how.
NED 1
9.30 Nieuws - 11.00 Schooltelevi
sie - 13.00 Nieuws - 15.30
Vrouwtje teelepel - NCRV-Jeugd-
Matinee - 15.40 Polygoon - 15 45
Zwerver en klown - 16.10 Ali, de
kamelenjongen - 17.30 Nieuws -
17.44 De Carsons - 18.30 Teleac -
19.00 De roze panter en de blau
we kronkel - 19.25 Hotel De Witte
Raaf - 20.OO Nieuws - 20.28
Schatten en schieten - 21.20 Hier
en nu - 21.55 Hill Street Blues -
22.40 Cheers - 23 05 Getuigen in
Blauwkapel - 23.35 nieuws.
NED 2
13.00 Nieuws - 18.15 Nieuws -
18.20 Paspoort - 18.30 Sesam
straat - 18.45 Jeugdjournaal -
19.00 Nieuws - 19.12 Op volle
toeren - 20.00 Wondere wereld -
20.20 Oscar - 22.30 Nieuws -
22.45 De Mandela's: levenslang -
23.28 Een bericht van de wilde
ganzen - 23.30 Simonskoop - O.OO
Tros formule 1 in oonoert.
RTBF 1
11.30 Teletekst - 14.00 De dag
van een paard - 14.30 Ezels en
muilezels - 14.45 Muziek en fran-
cofonie - 15.15 Duits - 15.35 Tele
tekst - 17.00 Onem - 17.15 Lolli
pop - 17.50 Plein jeu weekend -
19.00 Ce soir - 19.25 Konsumen
tentips - 19.30 Nieuws - 20-00 A
suivre - 21.00 Daniel preud le
train - 22.30 Festival du rire de
Rochefort - 22.50 Nieuws.
RTL
11.45 Sur lepouoe- 12.30 Le chef
de familie - 13.30 Antirouille -
13.35 La joie de lire - 13.40 Clip
connection - 17.00 Téte A téte -
17.50 La grille trésor - 17.55
Nieuws - 18.00 La légende de
Jesse Owens - 18.50 Vooravond-
programma's - 20.00 Les veuves -
21.00 Hill Street Blues - 22.00
Numéro 10 - 22.30 Nieuws -
22.35 Parti saus laisser d'ad-
TF 1
11.15 Teletekst - 11.45 La une
chez vous - 12.00 Les enqueteurs
associés - 12.35 La boüteille A la
mer - 13.00 Nieuws - 13.50 Les
évasions célèbres - 14.45 La mai
son de TF1 - 15.20 Temps libres -
17.30 La chance aux chansons -
18.00 Le village dans les nuages -
18.20 Jeugdjournaal - 18.35
Cceur de diamant - 19.10 Ana
gram - 19.40 La familie Bargeot -
20.00 Nieuws - 20.35 La grande
suite - 21 45 Multifoot - 23.15
Nieuws - 23.30 C'est A lire.
A2
6.45 Ontbijttelevisie - 10.30 Tele
tekst - 12.00 Nieuws - 12.08 L'a
cadémie des 9 - 12.45 Nieuws -
13.30 Des lauriers pour lila -
13.45 Aujourd'hui la vie - 14.50
Theodore Chindler - 15.40 La té-
lévision des téléspectateurs -
16.05 Alain Decaux: 1'histoire en
question - 17.20 Itinéraires -
17.45 Recré A2 - 18.30 C'est la vie
nieuws - 18.50 Des chiffres et
des lettres - 19 15 Gewestelijk
nieuws - 19.40 Le théAtre de Bou
vard - 20.00 Nieuws - 20.35 Cha-
teauvallon - 21.35 Aposthrophes -
22 50 Nieuws - 23.00 Petit A petit.
FR 3
17.00 Regionale programma's -
19.55 11 était une fois lliomme -
20 05 Les jeux de 20 heures -
20.30 D'acoord, pas d'accord -
20.35 Les associés contre le cnme
- 21.25 Vendredi - 22.40 Nieuws -
23.00 Décibels de nuit - 23.45
Prélude A la nuit.
ARD 1
8.10 Schooltv - 10 00 Nieuws -
10.03 Dalli Dalli - 11.35 Titel.
Thesen, Temperamente - 12.10
Pillen für Kinder -13.00 Nieuws -
13.15 en 14.40 Videotext für alle
- 15.00 Roots - 16.00 Nieuws -
16.10 Die Strasse ist für alle da -
16.20 Prune des Bois - 17.45 So
sind Kinder - 17.50 Nieuws -
18 00 Hier und heute - 18.25
WWF-Club - 20.00 Nieuws - 20.15
Rauhes Land - 21.45 Plusminus -
22.30 Tagesthemen - 23.00 Die
Sportschau - 23.25 Die ARD-talk-
show - 0.10 PS.
ZDF
10.00 Overname Dl - 13.20 Ten
nis - 16.30 Freizeit - 17.00
Nieuws - 17.15 Tele-ülustrierte -
17.45 Western von gestera -
18 20 Die Rückshow - 19.00
Nieuws - 19.30 Auslandsjoumal -
20.15 Ein Fall für Zwei - 21.15
Vorsicht, Falie! - 21 45 Heute-
Joumal - 22.05 As pekte - 22.50
Die Profis - 23 40 Das Todesfoto -
1.00 Gute Nacht-Musik.