QUIEVRAIN AL EEN JAAR NATIONALE KVS BIJ SK DENDERMONDE ^(liefhebbersvoetbal( PINKSTERTORNOOI VAN VK VELLE VLAAMS SPORTVERBOND AFDELING WAASLAND»^ 38 - 24.5.1985 - De Voorpost VERCAUTEREN-MOERENHOUT, AIME VAN AVERMAET, FRANS VAN DER STRAETEN, LOUIS VAN VOSSEL, PAUL DE CRAECKER, FRANS VAN DAMME, GERARD MAES, REMIVERSTRAETEN, ALOIS NOENS, MAURICE DE MEYER, HENDRIK POTS, GASTON DE WAELE, AIME VAN EETVELDE, GILDERT TEMMERMAN, LEON SEYMORTIER, OMER STEUR, ERNEST DE COCK, GUSTAAF VANHESPEN en THEO VERMEULEN In het VIERVERBOND TE Ze LH werd de vlucht bij de oude duiven gewonnen door Ver- cauteren-Moerenhout voor Gilbert Temmerman, Pierre De Vijlder, Jos. Vercauteren, Leonard Manman (5de en 8ste), Aimé Van Avermaet, Georges Van de Wielle, Die- rickx-Vissers en Wily Gelt- meyer. Bij de jaarlingen mikte Adolf Heirweg in de roos voor Gustaaf Van Hespen (2de en 3de), Etienne Rogiers, Die- rickx-Vissers, Luc De Maes- chalck, Emiel Pieters, Gilbert Y'Heer, Frederik Christiaens n Petrus De Bruyn. Bij de rivinnen klokte Cyriel Van ;r Haeghen de snelste duif et ook nog de vierde aanmel- ng. Vroege duiven voor Jo- f Baeyens, Albert Van Win- el (3de en 8ste), Gilbert )'Heer, Gustaaf De Vijlder n Leon Van Wichelen. Te Berlare was Aimé Van wermaet de winnaar voor .lement D'Hondt, Baziel Vante, Willy De Wever, Pa- rick Hillaert, Gaston Colman, VI bert Pletinckx (7de en Ode), Erwin De Grauwe, '.aoul Heirman. Bij de jaarlin gen klokte Jozef Matthieu de melste duif voor Willy De We ver, Albert Pletinckx, Luc Van Malderen, Robert Verleyen (5de en 9de), Armand De Smedt, Alfons Goossens, Ka- miel De Gucht (8ste en 11de) en Emiel Baeyens. In het samenspel Sint-Gillis - Baasrode - Moerzeke stond Louis Van Vossel op het win naarspodium voor Theofiel Wuytack, Frans Jacobs, Jozef Debbaut (4de en 7de), Hen drik Quisquater, Mechant-Van den Driessche, Leopold De Ridder, Frans Spiessens, Wil- fried Costers, Emiel Jacobs en Van Riet-De Ridder. De jaar- lingenvlucht was een sukses voor Damiaan David voor de gebroeders Peelman, H. De Keersmaecker, Van Riet-De Ridder, Van Landeghem-De Proft, Roger De Maeseneer, Wilfried Franckaert, J. en zoon Verheyen, Willy Vercau teren en Gaston De Clercq. Te Baardegem was er bij de oude duiven een overwicht voor Frans Van der Straeten met de 1ste en 2de prijs. Een deel van de prijzenkoek voor Laurent en zoon (3de en 10de), Van der Jeught, Etien ne De Plecker, Mare Joostens, Petrus Dierickx, Marcel Van de Winkel, Honoré Obus, Frans Van Pottelbergh speelde sterk bij de jaarlingen voor Gaston Van den Broeck (2de en 10de), Frans Van der Jeught, Theo Willems (4de en 7de), Alois De Clerck, Gus taaf Uyttersprot, L. Dierickx, Laurent en zoon. Te Lede speelde Alfons Noel sterk met de 1ste, 9de en 10de prijs als debuut bij de jonge, Albert De Vos klokte de 2de en 3de prijs, Willy Mid dernacht de 4de en 5de, Frans De Brucker de 6de en 7de, de gebroeders Ringoir (9de en 11de). Bij de oude duiven klokte Paul De Craecker de lste en 7de prijs. Vroege dui ven voor Jan Van Nieuwenho- ve, Frans Govaert, Emiel De Nijs, Petrus Van Houdenhove, Wily Lemmens, Willy Rogiers, Michel Blondeel en Jozef De Neef. Willy Rogiers zette de jaarlingenvlucht op zijn reeds goed gevuld palmares. Op de ereplaatsen noteerden we Gil bert De Winne, R. en zoon De Troyer, Francois Piscador, André Govaert, Paul De Croock, Frangois Tombeur (7de en 8ste), Frans Roels en Frederik Cobbaut. Te Wieze was Frans Van Damme bij de oude duiven de triomfator met de lste, 3de en 7de prijs. Vroege duiven voor Paul Bosteels, Jozef Hen drickx, Benoit De Koninck, Richard Van Brempt. Theo De Mol en Frans De Meyst. De jaarlingenviucht ging naar Paul Bosteels voor Frans Van Damme, Luc Roelandts, Theo Van Mol (4de en 6de), H. De Schrijver, Luc De Vijlder, Re- mi Cami en J. Hendrickx. Te Sint-Gillis-Waas mikte Gerard Maes in de roos voor Roger De Witte, Gaston Ma rin, Robert Van Buynder, Noens en zoon, Jean Piessens, Thuy en zoon, W. Van der Poorten, De Munck-Van Ach ter en Alfons Verbeke. De eerste serie was voor Robert Van Buynder. Bij de jaarlin gen klokten Marin-Dullaert de lste prijs en de eerste serie. Kopduiven voor Thuy en zoon, Robert Van Buynder, De Munck-Van Achter, Al fons Verbeke, Julien De Dec ker, Cesar Bosmans, De Block en zoon, Cyriel Pauwels, die tevens de vluchtuitblinker was en Jozef De Roos. Te Stekene zwaaide Remi Verstraeten met de bloemen bij de oude duiven voor Albert Thuy, Alois Martens, Armand Van Himste, Willy Smet, ge broeders Merckx, Henri Rol- lier, Albert Baert. Adolf Boon en De Smedt en dochter. Bij de jaarlingen was de lste prijs voor Adolf De Backer voor Van Hoye en zoon (2de en 9de), Roger Dhooghe, 3de en 5de, Omer Ringoot, Remi Verstraeten, Albert Thuy, Jo zef Van Eynde, Corneel Van Houte. Bij de duivinnen won ALois Martens voor Adolf De Backer, René Maes, Van Hoye en zoon (4de en 7de), Albert Hesters, Albert Thuyn, August D'Hollander, Jozef Neve en Rudy Baert. In het samenspel Elversele, Temse, Rupelmonde haalde Alois Noens de overwinning binnen voor Mare Janseghers, Frederik Seghers (3de en 9de), Jozef Maes, Emiel Naudts. Gert De Groote, Vergauwen en zoon, Rogier Stuer, Marcel van Vossem. Marcel Janse ghers mikte in de jaarlingen- roos. Een opgemerkte uitslag voor Frans Van Hoeyweghen (2de, 3de en 5de), en verder kopprijzen voor Philip De Jonghe, Marcel Van Vossen, Maurice Thierens, Roger Stoop, Jan Van Ranst. In Doorslaardorp te Ek- saarde speelde Maurice De Meyer met de lste en 8ste prijs zeer sterk. In de toptien no teerden we verder Verlaeckt- Van Aerde, gebroeders Min- nebo, Leon Winne, Verniers en zoon, Remi Apers, Prosper Cerpentier, Richard Aper, en Julien Schatteman. Bij de jaar lingen haalden Verlaeckt-Van Aerde de top voor Marcel Aper, Maurice Aper, Ronny Van de Putte, André De Smedt, Leon Winne (6de en 7de), René De Geert, Ver niers en zoon en Edgard Ver niers. Te Denderbelle stond Hendrik Pots op de winnaars plaats voor Robert De Cock, Louis Mannaert, Ed. Peleman, Alfons Van den Broeck, Jozef Boelens (6de en 8ste), Fr. Robbrecht, Karei Hendrickx. Alfred Bosteels won de jaar lingenprijskamp voor Omer De Feyter, A. Hofman, J Baeckens, J. De Bardemae ker, J. Vanderbouwhede Louis Mannaert, Guido Var der Poten en Jos Scholliers. Te Lokeren won Gaston De Waele de vlucht bij de oude duiven voor Piet Mari- man, die met de 2de, de 4de, 9de, 11de, 13de, 16de, 18de zeven vroege duiven van tien getekende klokte. Vroege mel dingen voor gebroeders Van de Velde, Camiel De Maes- schalck, Philips en zoon, Ron ny De Canne, Eric De Witte en Hugo Impens. Bij de jaar lingen was Gaston Van Ryssel- berghe goed voor de eerste prijs. Hij kreeg het meeste tegenstand van Charles Colle- waert, Alois Burgelman, Piet Mariman, Camiel De Maers- schalck, Saey-Verstraeten, Ronny De Canne, Pr. en zoon Van Kerckhove, Julien Rooms, en Georges De Hau- were. André Poppe hield zijn reputatie als duivinnenspecia- list hoog met de zege. Vroege duiven voor de gebroeders Van de Velde, Achilles Buyst, Antoine De Smet, Etienne De Mulder, Gaston Van Ryssel- berghe, Remi Van de Putte, Leonard Van den Berghen, Willy Van de Velde en Ed- mond Caluwaert. In de Eendracht Hamme Sint-Anna kwam Aimé Van Eetvelde als uitblinker op het voorplan bij de oude duiven met de lste, 2de en 8ste prijs. Vroege duiven voor Eduard Peelman, Remi Ost, Maurice De Busschere, Jozef Quinte- lier (6de en 8ste), Roger De Poorter. Alois Van Haver- maet. Bij de jaarlingen klokte Willy Van Uytfanghe de snel ste duif voor Roger De Poor ter, Jozef Van der Stock, Her man Eeckhoudt, Willy De Maesschalck, gebroeders Ste- velinck. De Brouwer-Peelman (7de en 9de), Aimé Van Eet velde, Remi De Troyer en Gaston Temmerman. Te Zele-Hui velde werd bet bij de oude duiven een broederduel tussen Gilbert en Hubert Temmerman, door eerstgenoemde gewonnen. Een goed resultaat voor Frans De Kinder met de 3de, 4de en 13de prijs. Vroege duiven voor Pol Van Lembergen (5de en 10de), en eerste serie, Ray mond Robberecht, Remy Gee- rinck. Jozef Lauwacrt, Aimé Van Eetvelde. Adolf Heirweg won bij de jaarlingen voor Pauwels en zoon, Remy Gee- rinck. Pol Van Lembergen, Omer Van Hecke, Peter De Looze, Wilfried Elegeert, Frans De Block, Koen De Leenheer, Alfons Ysewijn (10de en 11de), en eerste serie. De duivinnenvlucht ging naar Remy Geerinck voor Adolf Heirweg (2de en 7de), André Bruynooghe, Geerinck-Van Malderen, Frans Van de Putte, Herman Van Kerckhove. Te Zele Eerlijk Duurt het Langst was het Leon Seymor- tier die de lste prijs won voor Jules Boone, Leon Smekens (3de en 9de), Glenn D'Hollan der, Albert Haentjens, Marcel De Schoemaecker, Jos D'Hol lander, Marcel Wouters en Emiel Haentjens. Bij de jaar lingen was Petrus Steeman de uitblinker met de lste en 4de prijs en de eerste serie. Goede resultaten voor Leopold Van Lembergen, Raymond Goossens, William Verlaeckt, Georges Van de Wielle, Gil bert De Witte (7de en 8ste), Jos D'Hollander, Leon Sey- mortier. Te Stekene haalde Theo Vermeylen bij de oude duiven de hoogste eer voor Robert Boon, Cyriel Verschelden, Re mi Cappaert, Freddy Van Gij- sel, gebroeders Merckx, Van Wabeke en zoon, Albert Thuy en Piet Maes. Bij de jaarlingen won Lurien Janssens voor Van Hooste-Puyselaer, Henri Per soon, Remi Cappaert, Albert Thuy (5de en 8ste), André D'Hollander, Van Wabeke en zoon, Hubert en August Ver cauteren. In de kategorie dui vinnen haalde Henri Persoon de ereprijs naar zich toe voor Albert Thuyn, August D'Hol lander, Alois Martens, Frans Van Peteghem (5de en 9de), Adolf De Backer, Omer Rin goot, Alfons Kiekeman. Theo De Moor. Op tweede sinksen een supervlucht voor jonge duiven met 10.000 fr. gratis en 60 naturaprijzen. Series: klok- serie: 2.500 fr., hespenserie: 2.000 fr., fietsserie: 3.000 fr., en verder verschillende ge waarborgde series. Inkorven zondagavond van 6 tot 9 uur in De Snelle Vlucht bij Wies. Te Melsele was Arthur Cleirens goed voor de lste en 3de prijs bij de oude duiven. Kopprijzen voor Armand Van Hoorick, Jozef Van Osselaer, Frans Vereist, Marcel De Sor- te, Gerard Vercauteren, Willy Heyrman, Frans Van Goe- them en Lucien Proost. Ray mond Van Bogaert triomfeer de bij de jaarlingen voor Julien De Roover (2de, 5de en 10de), Freddy Engels, Jozef De Clercq, Bulckmans-Van Cam- pen, Honoré Paternoster, Ro ger en zoon Cornelis, Geert De Coninck. In de Eendracht te Moerze ke bevestigde William Van Driessche de mogelijkheden van zijn hok met een nieuwe eerste prijs bij de oude duiven voor Jozef Jacob, Norbert Thierens, Hubert Ost (4de en 7de), Adriaenssens-Van der Sypt, Gilbert Willaert, Petrus Bergmans, Theofiel Heirwegh en Jozef Colman. Henri Del- cart won bij de jaarlingen voor André Thierens, Petrus Van den Broeck (3de en 9de), Jozef Colman, Hector Geerinck, William Van Driessche, Kris D'Hoey, Remy De Wolf, Os car De Schrijver. In de Sint-Niklase Verbroe dering stond Omer Steur op het hoogste schavotje in de reeks oude duiven voor Rudolf Adriaenssens, Gebroeders Fierens (3de en 10de), Scheer- linck-Pauwels, Pollijn-Mets, Moens en zoon, Vereecken en zoon, Verdict-Pauwels, Alfons Herbots (9d en 15de), Gilbert Kluskens, Karei en zoon Claeyé en Willy De Rouck. Bij de jaarlingen een ereprijs voor Bernard Cleenmerck voor Omer Andries. Tinck-Van den Broeck, Willy Kluskens, Mar cel Noens, (5de en 10de), Ba- ziel De Cauwer, Eduard Van de Vijver, Albert Van der Stoelen, Petrus Colman, Jozef Schelfaut, Roger De Roeck, Albert Van Schausselen, L. Everaert, Albert Bauwens en knap resultaat van Guido D'Hanis met de 16de en 17de en twee volgduiven. Bij de duivinnen was Willy Kluskens de nummer één voor Marcel Noens, Petrus Colman, Jozef Schelfaut, Roger De Rouck, Jozef Van Raemdonck, Guido D'Hanis (7de en 8ste), Jozef Luyckx, August Van de Wiele. Ook de jonge duiven waren reeds in de arena gejaagd en Jozef Van Raemdonck klokte de twee eerste prijzen. In de kop van de klassering noteer den we verder Herman Se ghers, A. Bauwens, Van Bo- gaert-De Bakker, Roger Van Goethem, Petrus Verstraeten, Freddy De Cock, Freddy De Keersmaecker, Gilbert Klus kens. Te Hamme-Zogge was de vluchtzege bij de oude duiven voor Ernest De Cock voor Jef Ronsmans Jozef Ve ream men speelde zeer sterk met de 3de, 5de, 12de en 13de prijs. Vroe ge duiven voor Edward De chiels Va Eli, Mot. .1 H. Ed» ia P. unce nte, orges Waele, Albert Kockelkoi Constant Van den Nest Adolf Heirweg. Bij de jaar gen blonk Pol Van Lembei D uit met de lste en 3de Vroege duiven voor El Van Goethem, Albert broeck, R. De Waele, De Waele, Oscar Sym< Albert Koeckelkoren, mand Theunis en Frans Waele. Te Zele De SnelvliegI was Gustaaf Van Hespen! winnaar bij de oude duif voor Jules Christiaens (2del 4de), Luc De Maesschaf Clement Philips, Bob De Ij bander, A. Van Puyenbro (7de en 10de). Albert F baut, Dierickx-Vissers, jaarlingenprijskamp ging n Gustaaf De Vijlder voor Ffl Vrijdag, Louis Dhondt, r ward De Brandt, Dierickx-p sers, Maurice De Maesschaf Gustaaf Van Hespen. Kal Heirman, Marcel Van Berghe, Vercauteren-Moe hout (10de en llde). Met lste en 6de prijs klokte Giltlvenj Van Assche vroege duivinn tke i Goede resultaten voor Ad oj Van Winckel, Baziel Pop Achiel Heirwegh en Luc Maesschalck. )YC SBB DUIVENSPORT IN AALST Maatschappij Eerlijk en Vrij DE KERPEL, VAN HAUT, SCHOCKAERT EN BRUYLANDT KRIJGEN DE BLOEMEN Met de oude duiven op Noyon ging de eerste prijs naar De Kerpel uit Aalst die ook nog de achtste voor zijn reke ning nam. Verder op de ere lijst kregen we nog: Jean Schelfhout als tweede en ook dat is een der beste liefhebbers uit Aalst. Van Steen werd drie en zes met verder nog De Wil de, Heyvacrt, Van Gijseghem- Van Keymeulen en De Mest als de liefhebbers die zich in de toptien nestelden bij de oude duiven. Bij de jaarlingen ging de grootste eer naar Alfons Van Haut met Coppens, De Wolf en Beerens als zijn naaste ach tervolgers. Beste wedstrijd ook van Louis Horlez die zich tweemaal liet optekenen in de eerste tien. Wauters, De Meyst, De Kerpel waren de andere liefhebbers in de kop van de uitslag bij de jaar lingen. Op Quiévrain ging de zege bij de oude duiven naar M. Schockaert van Aalst met Mar cel De Ro op een beste tweede plaats en B. Vinck werd knap derde. Dan kregen we verder nog een paar liefhebbers die zich ook op de vluchten voor de jaarlingen lieten gelden zoals Johnny Van Gucht, vier de bij de oude maar derde en achtste bij de jaarduiven. Gust Van de Steen legde beslag op de vijfde plaats in de oudste kategorie maar hij plaatste NTl LOl «der ning zich ook goed met de jaar iré ven waar hij begon met t tweede plaats en zich nog binnen de eerste tien plas als zesde Een vermelding voor Richard Roe landt, S stra fien De Wacl, Frans Leeuw, V. Keymeulen. De zege bij de jaardui w, ging naar Theo Bruyli pen (Aalst) met op de ereplaat goo Van Steen, Van Gucht, Vijlder, De Saedeleer, J*st, sens. Verhulst. Allen liefh bers die zich binnen de ee tien wisten te plaatsen. An m AI JAAROVERZICHT op SK Dendermonde dat in het seizoen '83-'84 kampioen werd in overgangsklasse ten nadele van Eeklo was dit seizoen samen met Zandbergen de nieuwkomer in de hoogste reeks van het KKSFB. Met 25 punten uit 26 wedstrijden behaalde het de zesde plaats, wat een sukses te noemen is. Het won 10 maal waarvan 7 maal op eigen terrein en 3 maal op verplaat sing. De overige vijf punten werden gehaald uit vijf gelijke spelen waarvan 4 thuis. Het seizoen van SK Dender monde startte al voetballend sterk doch de punten bleven achterop. Na vier wedstrijden telde men amper 1 punt, een draw thuis tegen gebuur Ham- me. De eerste twee wedstrij den werden onverdiend verlo ren tegen Ekkergem en Den Hert Welle. In die laatste wed strijd werd Dendermonde in de 93' min. een punt ontnomen toen de scheidsrechter voor strafschop floot. De vierde wedstrijd van de kompetitie werd een vernede ring op Hou ende Trou Zwijn aarde dat won met 6-2. De volgende thuiswedstrijd tegen Hansbeke werd echter de eer ste overwinning (3-0). Dan werd er om beurt verloren en gewonnen en in de thuiswed strijd tegen RC Mater kwam de kentering. Aan de rust 0-2 achter wist SKD de wedstrijd in zijn voordeel om te buigen tot 5-3, een wedstrijd vol span ning en spektakel. De eerstvol gende wedstrijd op Elene, 10* kompetitiewedstrijd, werd ook de eerste buitenhuisoverwin ning voor SKD. In de laatste minuten maakte men het enige doelpunt van de wedstrijd. Tussen haakjes, Dendermon de had het vorige jaar de kam pioenstitel op vreemde bodem gewonnen. In de laatste vijf wedstrijden van de eerste ron de haalde Dendermonde trou wens 9 punten op 10 doch de gewonnen wedstrijd tegen Luchteren zou nog een staartje knjgen en zou tenslotte op het einde van het seizoen moeten overgespeeld worden. De eer ste ronde werd afgesloten op een vijfde plaats met 16 punten uit veertien wedstrijden. De tweede ronde van de kom petitie startte goed voor SK Dendermonde. Men won de wedstrijd tegen Ekkergem met 2-1 alhoewel het bloed en tra nen had gekost om die over winning thuis te houden. En toen kwam die zo lange winter stop die Dendermonde duide lijk, uit zijn ritme haalde. De eerste wedstrijd op Hans beke ging met 2-1 verloren en thuis kwam men niet verder dan een nul-nul gelijkspel te gen Burst alhoewel er kansen genoeg waren om die wedstrijd in hun voordeel te beslechten. Op RC Mater werd met 1-0 verloren en de volgende vijf wedstrijden leverden 7 punten op. Men won op Velzeke en op Luchteren en verloor bij kam pioen Den Hert Welle na een open partij. Thuis won men tegen Elene en speelde men gelijk tegen gebuur Hamme' St.-Anna 3-3, de vorige wed strijd eindigde op 2-2 De laatste vier wedstrijden Op zaterdag 25 en maandag 27 mei organiseert VK Veile opnieuw een Pinkstertornooi op het terrein achter de Kerk. Volgende wedstrijden staan op het programma: zat. 14.00 u.: Wijveld-Kommersanten 16.00 u.: Scoutshuis-VK Veile Ma. 14.00 u.: Troosting 16.00 u.: Finale Scheidsrechter is Renaat Yscwyn en de trofee-uitreiking heeft plaats om 19.00 u. in de kantine. VK Veile wil volgend jaar starten met een veteranen- ploeg. Kandidaat-spelers en ploegen die geïnteresseerd zijn in een oefenwedstrijd kunnen kontakt opnemen met de sekretaris, tel. 771.07.52. Liefhebbersvoetbal. De Hamse spuitgasten klasseerden zich vierde in het provinci tornooi van de brandweer. Ze klopten Sint-Niklaas met 2-1. (vh) Walivo's nieuwe voetbalkampioenschappen... Bij Walivo worden de nieu- ook een voortijdige inschrij- bij Walivo: sekretariaat, Ju *e' we voetbalkampioenschappen ving. Bij Walivo kan dat tot en Cap, Goudenrcgenlaan al voorbereid. Een jaarlijkse met 16 juni e.k. Na die datum 2700 Sint-Niklaas. Tel.: gewoonte en om een degelijke worden de reeksen en de nieu- 776.71.79. organisatie te waarborgen is we speelkalenders definitief Roger Van LaI' dat noodzakelijk. Noodzake- samengesteld. Inlichtingen in l0, lijk voor alle ploegen wordt verband met een aansluiting tenslotte van het seizoen brachten maar 2 punten op. Men verloor op Hamme en Erembodegem (hier trad men maar met tien spelers aan) en thuis tegen Zandbergen. De enige twee punten die men behaalde was tegen Hou ende Trou Zwijnaarde dat hen in de heenronde had afgepoeierd In deze wedstrijd nam Dender monde sportief revanche al hoewel het na een half uur met 0-3 achterstond. Tenslotte haalden ze het in een sensationele tweede helft met 6-3 cijfers. Hiermede mocht ook Zwijnaarde zijn titclambi- ties voor een jaar opbergen. De topskorer dit jaar werd Eddy De Moor met 14 doel punten voor René Van Marcke. Dendermonde skoor- de in totaal 46 doelpunten en het kreeg er 48 tegen. Schaduwzijden aan het einde van dit seizoen waren toch de vier rode kaarten die de thuis- spelers kregen met name Chris Van Caekenberghe in de wed strijd thuis tegen Den Hert Welle, Antoine Van der Snickt in de thuiswedstrijd tegen Luchteren en René Van Mar cke en Ignacc Heyvaert in de uitwedstrijd tegen Velzeke. AI bij al toch een bevredigen de prestatje van de neo-natio- naler péndermonde die vol gend jaar nog beter zal trach ten te doen. Zij hopen hierbij dat meerdere mensen de weg naar hun terrein zullen vinden. Een terrein dat zeer rustig ligt aan de samenloop van de oude en nieuwe Dender. Liefhebbersvoetbal. In Uitbergen werd een voelbaltornooi georganiseerd door FC De Zwaan. De organiserende ploeg won de finale tegen Sportleven uit Berlare Uitslagen Zaterdag reeks 1 Moerstraat-'t Hoekske VK Audi-Den Buiten Sportief Steendorp-FC Laar Wembley-Kobekensvrienden Reeks 2 Luitentuit-Vlierkoutcr AFC Woodstock-VK Frema Moderne-Alu De Cauwer Sport-VK Club '66 Klein Sinaai-Uilen Welvaart-RBS Hoger Op SK Kaiishoek-VK Veile VK Boomkwekerij De Wolf-Cascor TipTop-De Nieuwe Sportvriend Reeks 3 B Tromp-AII Keep Vapo-Akai Boys Spaans Kwartier-Onder Ons Real Witte Pen-Scoutshuis 't Hofken-De Pekton Zondagvoormiddag Reeks I Van Hoccke-Luitentuit Van de Voorde-Pompstraat Moerstraat-Spaans Kwartier Kommersanten-Kruibeke KWB VK Gaverland-Real Witte Pen Reeks 2 A Den IJzer-Nopri Temse Zele VK Vellc-Jong KWB Elversele 't Klokhuis-VK 't Vlietje Reeks 2 B Sportief Waasmunster-Neerstraat Favo-SK Moerheide Zeemeermin-Belseelse SV SK Belsele-Rompu Zaffelare Zondagnamiddag Reeks 1 't Fort-KLJ Sint-Anna Uil Temse-Dry Boeren Hamse Bouwccntrale-Gülspor Reeks 2 Staticvrienden-Hoop en Vreugd De Sater-Bridge Terlocht-Wijkagenten Bekerfinales Zaterdag 't Hoekske-Moerstraat Zondag Hamse Bouwcentrale-Los Amigo's Inhaalwedstrijden Zaterdag reeks 1 De Jager-Sportief Steendorp De Jager-VK Audi Reeks 3A KWB Kruibekc-Dc Nieuwe Sportvriend Golden Eagles-Celtic Dry Boeren-KWB Kruibckc Reeks 3 B Vapo-Ondcr Ons Real Witte Pen-De Pekton Zondag reeks I Pompstraat-Luitentuit Reeks 2 A Welkomboys-VK Veile Reeks 2 B Sportief Waasmunster-SK Moetheide de kte FF(*ss< On lick Wi« MP' iel rev. lire

De Voorpost | 1985 | | pagina 38